Telekanalid
Žanr: Kõik
Žanr: Norra
Žanr: Nordic
Žanr: Euroopa
Žanr: Filmid
Žanr: Sport
Žanr: Muusika
Žanr: Dokumentaal
Žanr: Uudised
Žanr: Laste
Telekava
Žanr: Kõik
Žanr: Norra
Žanr: Nordic
Žanr: Euroopa
Žanr: Filmid
Žanr: Sport
Žanr: Muusika
Žanr: Dokumentaal
Žanr: Uudised
Žanr: Laste
Keel
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Riik
Suurbritannia
Iirimaa
Saksamaa
Prantsusmaa
Itaalia
Hispaania
Portugal
Madalmaad
Belgia
Austria
Luksemburg
Šveits
Kreeka
Küpros
Taani
Norra
Rootsi
Soome
Eesti
Läti
Leedu
Poola
Tšehhi
Slovakkia
Ungari
Rumeenia
Bulgaaria
Horvaatia
Sloveenia
Põhja-Makedoonia
Bosnia ja Hertsegoviina
Serbia
Albaania
Ukraina
Venemaa
Türgi
Telekava
: laupäev,
TV-programm
: praegu,
Telekanalid
: Norra,
TVEpg.eu -
kanalid: 24746, riigid: 36, keeled: 32
Norra
Norra TV / DVB-T2
Telekava
NRK1
TV 2 Direkte
TV3
TV3+
TV6
NRK2
NRK3
NRK Tegnspråk
TV 2 Zebra
TV 2 Livsstil
TV 2 Nyhetskanalen
TVNorge
MAX
FEM
VOX
VGTV
Praegu
Järgmine leht
09:00 Helgemorgen
08:25
Mandelmanns Gård
08:45
24 timer med Gordon Ramsay
09:00
Hundepatruljen Oslo
08:40
Pascals konditori
08:20
To liv
08:55 Bablo
17:30 Ål inn: Døv
09:00
Ødemarkens menn
09:00
Bolighjelpen
09:00 Nyhetsmorgen
09:00
The Big Bang Theory
08:15 Fast N' Loud
08:45 Huskjøp: Fortjeneste eller fiasko
09:00 Husjakt i Karibia
08:25
An Eternity of You and Me
09:05 Motorsport: WEC Imola
09:10 Husdrøm på 100 dager
09:25 Lottomillionærenes husjakt
09:30
Avisrunden
09:35
Pascals konditori
09:40
Den rosa panteren
09:45
Nyheter, vær og sport
09:50
White Cube
09:55 Lottomillionærenes husjakt
10:00 Husdrøm på 100 dager
10:25
Gull eller gråstein
10:35
Boligjakten UK
11:00
Escape to the Chateau DIY
11:25 Skottar på noregsflørt: Mot Bergen
11:40
Friends
18:00 Brillebjørn: Den lange bakken
18:05 Den magiske laben: Dinkels Iskrem
Norra
Nordic TV / Regioon
Telekava
SVT1
SVT2
TV 3 Sverige
TV 3 Danmark
TV 6 Sverige
Barnkanalen
Kunskapskanalen
DR1
DR2
TV 2 DANMARK
Yle TV1
Praegu
Järgmine leht
08:50 Trädgårdstider
08:40 Terno Sporto
08:45
Making it Home with Kortney and Kenny
08:45 The Good Fight
09:00
Just Shoot Me!
09:00 Labyrint
06:00 Den stora älgvandringen
08:15
Miss Fisher's Murder Mysteries
08:30 Seneste nyt fra TVA
08:00 Go' morgen Danmark
09:00 Yle Uutiset 10.00 27.04.2024 10:00.
09:05 Ykkösaamu
09:10 Rädda mig! - en hundhistoria
09:30 Det mest storslagna som finns
09:40
Lyckan, kärleken och meningen med livet
09:45 The Good Fight
09:46 Näin kirjaudut Yle Areenan sovellukseen älytelevisiolla
09:50 Muren
09:55 Lilla Aktuellt lördag
10:00
Midsomer Murders
10:45 The Good Fight
10:50 Fotbollens historia
12:00 12 News
12:30 Husker du...
12:35 Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed
15:20 Äventyrsguiderna
16:10 Veteranbilsverkstan
Norra
Žanr: Euroopa
Telekava
BBC One
BBC Two
BBC Three / CBBC
live
ARD
Otseülekanne
RTL
ProSieben
Sat. 1
TV5 Monde
Rai 1
Rai 2
Rai 3
TVE
live
TVP Polonia
Otseülekanne
live
LRT Lituanica
Otseülekanne
live
VISIEMLTV.LV
Otseülekanne
Praegu
Järgmine leht
07:00 Breakfast
09:00 The Next Step
08:55 Ninja Express
08:55 Die Pfefferkörner
08:50 Der Blaulicht Report
08:35 EUReKA - Die geheime Stadt
08:40 Auf Streife - Die Spezialisten
08:54 Les Quiquoi
09:00 Tg1
08:55 Radio2 Social Club
08:00 Agorà weekend
08:45 En lengua de signos
07:55 Pytanie na śniadanie
08:00 Labas rytas, Lietuva
08:46 Province *
09:01 L'imagier animé de Koumi
09:04 Uno mattina in famiglia
09:05 Odd Squad
09:06 Les souvenirs de Mamette
09:15 Aizliegtais paņēmiens *
09:20 Die Pfefferkörner
09:30 Tg1 LIS
09:40 Die Landarztpraxis
09:45 Objetivo igualdad
09:50 Tagesschau
10:00 Italian Green: Viaggio nell'Italia sostenibile
10:15 Kas notiek Latvijā? *
10:20 Die Landarztpraxis
10:35 Gli imperdibili
10:45 Der Blaulicht Report
10:55 Meteo 2
11:00 Mes lietuviai
11:20 Oko w oko - Tomasz Świątek
11:50 Arbata
12:30 Mary Berry's Simple Comforts
Norra
Žanr: Filmid
Telekava
SkyShowtime 1
SkyShowtime 2
V Film Premiere
V Film Family
V Film Action
Viasat Film Hits
V series
Praegu
Järgmine leht
08:31
Smothered
08:01
Heroes
09:00
Call Jane
09:00
Madagaskar
08:25
American Hustle
08:10
Please Stand By
09:00
Frasier
09:01
Over hekken
09:02
House
09:20
Frasier
09:45
Haven
10:00
Unge Astrid
10:01
Wanderlust
10:30
Hopp
11:00
Fast & Furious 5
12:00
Rocketman
13:00
Kung Fu Panda
13:30
Jurassic World Dominion
Norra
Žanr: Sport
Telekava
TV 2 Sport 1
TV 2 Sport 2
Eurosport Norge
Eurosport 1
TV 2 Sport Premium
TV 2 Sport Premium 2
V sport +
V sport 1
V sport 2
V sport 3
V sport golf HD
V sport ultra HD
MOTORVISION TV
Bilkanalen Auto Motor og Sport TV
V sport live 1
V sport live 2
V sport live 3
V sport live 4
V sport live 5
Praegu
Järgmine leht
08:00 LaLiga Hypermotion: Andorra - Racing
08:15 Movistar Chile Open: Finale: Tabilo vs. Báez
08:55 Sykkel: Romandie rundt
07:55 Sykkel: Tyrkia rundt
09:00 Ingen sending
08:00 Ingen sending
11:00 MLB: Royals - Tigers
04:00 NHL Stanley Cup: Avalanche - Jets
04:30 NHL: Stanley Cup, Kings - Oilers
10:00 MotoGP: Spanias GP, Fri Trening 2 + kvalifisering
06:00 DP World Tour
10:00 RedBull TV
06:00 Sändningsuppehåll SE
06:00 Sändningsuppehåll SE
06:00 Sändningsuppehåll SE
06:00 Sändningsuppehåll SE
06:00 Sändningsuppehåll SE
09:20 Sykkel: Liège–Bastogne–Liège
09:30 Stjernegolf
09:50 Rolex Monte-Carlo Masters: Finale: Casper Ruud vs. Stefanos Tsitsipas
09:55 Olympic Games: The Power of the Olympics
10:00 LPGA Tour
10:25 Sykkel: Tyrkia rundt
11:00 NHL: Stanley Cup, Islanders - Hurricanes
11:25 LaLiga Show
11:45 Sportsmagasin: Trans World Sports
12:00 Sändningsuppehåll
12:45 MotoGP: Spanias GP, Moto3 Kvalifisering
13:00 Sportsmagasin: NHL Tonight
13:25 Ingen sending
13:55 LaLiga EA Sports: Las Palmas - Girona
14:00 Ingen sending
15:30 Sportsmagasin: MLB Play Ball
17:00 Sendeopphold
18:00 Sändningsuppehåll
Norra
Žanr: Muusika
Telekava
MTV Nordic
MTV Hits
MTV 00s
MTV 90s
MTV Live HD
Mezzo
Mezzo Live HD
Praegu
Järgmine leht
03:55 Night Videos
08:00 Non-Stop Hits
09:00 Hits on Shuffle!
09:00 90's Mixtape
08:00 MTV Top 20 (MTV Top 20), Miuziklas, JAV
07:30 Антонио Гадес: "Овечий источник" - Королевский театр Мадрида (12+)
09:00 L'Atenaide : Della rubella
09:04 Martha Argerich plays Chopin's Piano Concerto No.1
09:05 Pelléas et Mélisande | Sicilienne
09:10 Je suis Titania la blonde
09:30 MTV Top 20
09:51 Соперничество в музыке: Фуртвенглер и Тосканини (12+)
10:00 Eat, Sleep, Dance, Repeat! (Eat, Sleep, Dance, Repeat!)
10:38 World Stage: OneRepublic Malta 2023
11:00 MTV Top 20
12:00 Top Hits of 1993!
14:00 Crazy In Love
15:00 Non-Stop Y2Ks!
15:30 Saturday Night Party!
Norra
Žanr: Dokumentaal / Loodus / Loomad / Keskkond / Haridus / Teadus / Faktid
Telekava
Discovery channel
Discovery Science
ID Investigation Discovery
TLC
National Geographic Channel
Nat Geo Wild
Animal Planet
Viasat Nature
Viasat Explore
Viasat History
BBC Brit
BBC Earth
History
HISTORY 2
Praegu
Järgmine leht
09:00 Diesel Brothers
09:00 Atlanta Justice
09:00
Down Home Fab
09:00 Inside Sydney Airport
08:55 Predator v Prey
08:30
Insane Pools: Off the Deep End
08:50 Elvemonstre
08:05 Umulige jernbaner
08:45 Krigføring i den moderne tidsalder
08:25 QI
08:50
Joanna Lumley's Spice Trail Adventure
08:50 Ancient Aliens
09:00 The Curse of Civil War Gold
09:05 QI
09:10 Umulige jernbaner
09:25
Familien Irwin
09:35
Eit enklare liv
09:40 Bridge of Lies
09:45 Chasing Mummies
09:50 Ancient Aliens
10:00 Inside Sydney Airport
10:05
I am Shauna Rae
10:10 Umulige jernbaner
10:20
Inside the Factory
10:25 Girl Power
10:30 Ross Kemp: Shipwreck Treasure Hunter
10:50 Storage Wars
10:55 Krigføring i den moderne tidsalder
11:00 Oldtidsmenneskenes hemmeligheter
11:10
I Love a Mama's Boy
Norra
Žanr: Uudised
Telekava
SVT24
TV 2 NEWS
BBC World News
CNN International
CNBC Europe
live
Euronews
Otseülekanne
live
Bloomberg Television
Otseülekanne
live
France 24
Otseülekanne
live
DW English
Otseülekanne
live
Sky News
Otseülekanne
live
Al Jazeera English
Otseülekanne
live
NHK WORLD-JAPAN
Otseülekanne
Arirang TV
Praegu
Järgmine leht
09:00 Labyrint
06:55 Morgennyhederne på News
09:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
09:00 CNN Newsroom with Anna Coren (CNN Newsroom with Anna Coren), USA, 2020
09:00 Answers With Bayless Conley
09:00 5 Minutes
09:00 Bloomberg Wall Street Week (Bloomberg Wall Street Week), USA, 2024
09:00 The News
09:00 DW News
09:00 Breakfast with Anna Jones
09:00 Newshour
09:00 NHK Newsline
09:00 Simply K-Pop CON-TOUR (Simply K-Pop CON-TOUR), South Korea
09:05 Witness
09:10 DOSUKOI Sumo Salon
09:15 Sports Life
09:16 En tete a tete
09:30 Breakfast with Anna Jones
09:55 Lilla Aktuellt lördag
10:00 Premium Collection B (Premium Collection B), South Korea
10:30 Premium Collection B (Premium Collection B), South Korea
10:55 Nyheder, sport, vejr
Norra
Žanr: Laste / noorte programmid
Telekava
NRK Super
Disney Channel HD
Disney Junior
Nickelodeon
Nick Jr
Nicktoons
Cartoon Network
Praegu
Järgmine leht
07:00 Supermorgen helg
08:55 Spidey og hans fantastiske venner
09:00 Bluey
09:00 Familien Casagrande
08:45 PAW Patrol
08:43 Bulderhuset
09:00 Gumballs Fantastiske Verden
09:08 Bulderhuset
09:10 Gumballs Fantastiske Verden
09:20 Gumballs Fantastiske Verden
09:26 Bulderhuset
09:30 Vi styrer tid med Sammy og Raj
09:31 Dora
09:45 Spidey og hans fantastiske venner
09:50 Bulderhuset
09:55 Tara Duncan: Uten magi
10:05 Tara Duncan: Ett tusen skjemaer