Telekanalid
Žanr: Kõik
Žanr: Rootsi
Žanr: DVB-C
Žanr: Filmid
Žanr: Sport
Žanr: Muusika
Žanr: Dokumentaal
Žanr: Uudised
Žanr: Laste
Telekava
Žanr: Kõik
Žanr: Rootsi
Žanr: DVB-C
Žanr: Filmid
Žanr: Sport
Žanr: Muusika
Žanr: Dokumentaal
Žanr: Uudised
Žanr: Laste
Keel
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Riik
Suurbritannia
Iirimaa
Saksamaa
Prantsusmaa
Itaalia
Hispaania
Portugal
Madalmaad
Belgia
Austria
Luksemburg
Šveits
Kreeka
Küpros
Taani
Norra
Rootsi
Soome
Eesti
Läti
Leedu
Poola
Tšehhi
Slovakkia
Ungari
Rumeenia
Bulgaaria
Horvaatia
Sloveenia
Põhja-Makedoonia
Bosnia ja Hertsegoviina
Serbia
Albaania
Ukraina
Venemaa
Türgi
kolmapäev
08.05.2024
neljapäev
09.05.2024
reede
10.05.2024
laupäev
11.05.2024
pühapäev
12.05.2024
esmaspäev
13.05.2024
teisipäev
14.05.2024
05-08
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:05 Smärtpunkten
01:05 Inget program
04:05 Inget program
04:45 Sverige idag
05:15 Go'kväll
06:00 Morgonstudion
10:00 Hemmagympa med Sofia
10:20 Fråga doktorn
11:05 Gift vid första ögonkastet
11:55 Kriminalarkivet: Polismorden i Malexander
12:15 Detektiverna
13:15 Den svenska konsten att döstäda
14:00 Ett enklare liv
14:45 Prinsessan Dianas årtionden
15:35 Laura
17:00 Strömsö
17:30 Sverige idag
18:00 Rapport
18:17 Kulturnyheterna
18:28 Sportnytt
18:33 Lokala nyheter
18:45 Go'kväll
19:30 Rapport
19:55 Lokala nyheter
20:00 Uppdrag granskning
21:00 Fotbollens historia
21:30 Hall of fame
22:00 Lokala nyheter
22:10 Främlingar
22:25 Min ångest och jag
22:55 Min samiska historia
23:10 Rapport
23:15 Herr Talman
23:30 Eurovision Song Contest 2024: Semifinal 1
01:45 Inget program
04:45 Sverige idag
05:15 Go'kväll
00:25 Svenska tv-historier
00:55 Skattjägarna
01:25 Sportnytt
01:40 Nyhetstecken
01:50 Inget program
04:50 Inget program
06:00 Inget program
09:00 SVT Forum
12:00 Rapport
12:03 SVT Forum
16:00 Rapport
16:05 Hemvändarna
16:35 15 minuter från Sápmi
16:50 Skola för sagoprinsessor
17:15 Nyheter på lätt svenska
17:20 Nyhetstecken
17:30 Oddasat
17:45 Uutiset
17:55 Ögonblick från Svalbard
18:00 Världens natur: Havens hemliga liv
18:55 Fiskesnack
19:00 SVT Forum: EU-valdebatt i Bryssel
19:30 Studio 65
20:00 Världens natur: Havens hemliga liv
20:55 Historier fra Norge rundt
21:00 Aktuellt
21:22 Kulturnyheterna
21:30 Sportnytt
21:45 Politikbyrån
22:15 Hormoner!
23:05 Om katter och hundar i konsten
00:00 Hålbyggarna
00:50 Idébyrån
01:20 Sportnytt
01:35 Nyhetstecken
01:45 Inget program
04:45 Inget program
00:05 Vänner
00:40 Without a Trace
01:40 NCIS
02:40 NCIS
03:35 NCIS: Los Angeles
04:30 Pacific Blue
05:30 I djurens tjänst
06:00 Hoarder House Flippers
06:50 Pacific Blue
07:45 Svenska Truckers
08:35 Masterchef USA
09:30 Stugfixarna Norge
10:30 Unforgettable
11:35 Lyxfällan
12:50 Stugfixarna Norge
13:55 Below Deck Mediterranean
14:55 Unforgettable
16:00 The Mentalist
17:00 Below Deck Mediterranean
18:00 Lyxfällan
19:00 Vänner
19:30 Vänner
20:00 Ace of Base - All That She Wants
21:00 Alert: Missing Persons Unit
22:00 NCIS: Hawai'i
23:00 Vänner
23:30 Vänner
00:00 Without a Trace
01:00 NCIS
02:00 NCIS
03:00 NCIS: Los Angeles
04:00 Pacific Blue
05:00 Masterchef USA
00:45 Headhunters
01:45 The Rookie
02:40 En plats i solen
03:40 En plats i solen
05:10 Hem till gården
05:35 Köket
05:45 Nyhetsmorgon
12:00 TV4 Nyheterna
12:10 TV4 Vädret
12:15 Köket
12:25 Hem till gården
12:55 Bytt är bytt
13:55 En plats i solen
14:55 En plats i solen
15:55 Grand Designs Nya Zeeland
17:00 Efter fem
19:00 TV4 Nyheterna
19:20 TV4 Vädret
19:30 Robinson
20:00 Sveriges mästerkock VIP
21:00 Bäckström
22:00 TV4 Nyheterna
22:05 TV4 Vädret
22:15 A Walk Among the Tombstones
00:30 Headhunters
01:35 The Rookie
02:30 En plats i solen
03:25 En plats i solen
04:25 Unga föräldrar
05:00 Mauri - vad hände sen?
05:35 Den hemliga trädgården
01:30 Naked Attraction UK
02:45 Law & order: Special victims unit
03:40 Alla mot alla med Filip och Fredrik
04:40 Superstars 2023
05:35 House Hunters International
06:00 House Hunters International
06:20 Good Bones
07:10 Älskar, älskar inte
07:55 Välkommen till Köping
08:40 Sofias änglar
09:35 Grey’s Anatomy
10:40 Tunnelbanan
11:50 Sommaren med släkten
12:20 Sommaren med släkten
12:55 Gränsbevakarna Sverige
13:55 Alla mot alla med Filip och Fredrik
15:00 Välkommen till Köping
16:00 Vägens hjältar
17:05 The Big bang theory
17:40 The Big bang theory
18:10 Vägens hjältar
19:05 Alla mot alla med Filip och Fredrik
20:00 Gränsbevakarna Sverige
21:00 Välkommen till Köping
22:00 Alla mot alla med Filip och Fredrik
23:15 Superstars 2024
00:15 The Dead Don't Die
02:25 Naked Attraction UK
03:40 Law & order: Special victims unit
04:35 Alla mot alla med Filip och Fredrik
05:35 House Hunters International
00:45 SEAL Team
01:40 Without a Trace
02:35 The Blacklist
03:35 The Blacklist
04:30 Hawaii Five-0
05:30 Fresh Prince i Bel-Air
06:00 Våra värsta år
06:30 Våra värsta år
07:05 Fresh Prince i Bel-Air
07:35 Fresh Prince i Bel-Air
08:05 Community
08:35 Community
09:05 Mountain Men
10:00 Mountain Men
11:00 Magnum P.I.
12:00 Magnum P.I.
12:55 Young Rock
13:25 Young Rock
13:55 The Mentalist
14:50 The Mentalist
15:45 Seinfeld
16:15 Seinfeld
16:50 Top Gear
17:55 SEAL Team
18:45 OBOS Damallsvenskan Studio: Förstudio
18:55 OBOS Damallsvenskan: Hammarby IF-IFK Norrköping FK
20:50 OBOS Damallsvenskan Studio: Efterstudio
21:00 Terminator 3: Rise of the Machines
23:15 Quantum Leap
00:10 SEAL Team
01:10 Without a Trace
02:05 The Blacklist
03:00 The Blacklist
04:00 Hawaii Five-0
04:55 Fresh Prince i Bel-Air
05:30 Fresh Prince i Bel-Air
00:00 One Lane Bridge
01:00 The Beast Must Die
02:00 Det okända
03:00 Brottsplats New York
04:00 The Beast Must Die
05:00 Amazing Hotels
06:00 10 år yngre på 10 dagar
07:00 Första hunddejten
08:00 Veterinärerna
09:00 Amazing Hotels
10:00 En plats i solen
11:00 En plats i solen
12:00 Husjägarna
13:00 Golden boy
14:00 Mord och inga visor
15:00 Lilla huset på prärien
16:00 Det okända
17:00 Husjägarna
18:00 Glamour
18:30 Glamour
19:00 Mord och inga visor
20:00 Trädgårdsmästarna
21:00 Fabriken inifrån
22:00 Hudson & Rex
23:00 Hudson & Rex
00:00 One Lane Bridge
01:00 The Beast Must Die
02:00 Det okända
03:00 One Lane Bridge
03:55 The Beast Must Die
05:00 Amazing Hotels
00:45 Morden i Midsomer
02:50 Dr. Phil
03:50 Mr Selfridge
04:55 Good Trouble
06:00 Dr. Phil
06:50 En plats på landet
07:45 Antiques Road Trip
08:40 Mitt flytande hem
09:35 Grey's Anatomy
10:35 Dr. Phil
11:30 Doc Martin
12:40 NCIS
13:40 McLeods döttrar
14:45 McLeods döttrar
15:45 En plats på landet
16:50 Antiques Road Trip
17:55 Morden i Midsomer
20:00 NCIS
21:00 Mitt flytande hem
22:05 Halvors äventyrliga värld
22:55 Outlander
23:55 Morden i Midsomer
02:00 Dr. Phil
03:00 Mr Selfridge
04:05 Good Trouble
05:05 Good Trouble
00:50 Tunnelbanan
01:55 Law & order: Special victims unit
02:55 Gold Rush
03:55 Dödlig fångst
05:00 How Do They Do It?
05:30 How Do They Do It?
06:00 Gärdsgårdsserien
06:15 Diners, Drive-Ins, and Dives
06:35 Wheeler Dealers
07:25 Fast N' Loud
08:10 Gold Rush
09:00 Dödlig fångst
10:05 Wheeler Dealers
11:10 Gränsbevakarna Australien
11:50 Gränsbevakarna Australien
12:20 Alaska: The Last Frontier
13:30 Salvage Hunters
14:35 Wheeler Dealers
15:40 Flygplatsens hjältar Köpenhamn
16:50 Gränsbevakarna Australien
17:25 Gränsbevakarna Australien
18:00 Böda camping
18:50 Gränsbevakarna Sverige
19:55 The Big bang theory
20:25 The Big bang theory
20:55 Polishundarna Norge
22:00 Snow White and the Huntsman
00:15 Flygplatsens hjältar Köpenhamn
01:25 Tunnelbanan
02:30 Law & order: Special victims unit
03:30 Gold Rush
04:25 Dödlig fångst
05:30 How Do They Do It?
00:05 American Pickers
01:05 Ice Road Truckers
02:00 Ice Road Truckers
03:00 Alone
04:00 Shipping Wars
04:30 Shipping Wars
05:00 Running Wild with Bear Grylls
06:00 Storage Wars
06:30 Storage Wars
07:00 Storage Wars
07:30 Storage Wars
08:00 Alone
08:55 Alone
09:50 Mountain Men
10:55 Mountain Men
11:55 Ultimate Rides
12:30 Ultimate Rides
13:00 Heavy Rescue: 401
14:05 Heavy Rescue: 401
15:10 Shipping Wars
15:40 Shipping Wars
16:10 Guldjägarna i Australien
17:10 Pawn Stars
18:10 American Pickers
19:00 American Pickers
20:00 Guldjägarna i Australien
21:00 Pawn Stars
22:00 First on the Scene
22:35 First on the Scene
23:10 American Pickers
00:05 American Pickers
01:05 Ice Road Truckers
02:00 Ice Road Truckers
03:00 Alone
04:00 Shipping Wars
04:30 Shipping Wars
05:00 Running Wild with Bear Grylls
00:05 Evil Lives Here
01:20 The Perfect Murder
02:25 Nightmare Next Door
03:25 Evil Kin
04:30 Caribbean life
05:00 Beach Hunters
05:30 Beach Hunters
06:00 90 Days to Wed
06:50 Caribbean life
07:10 Caribbean life
07:35 Fixer upper
08:20 100 Day Dream Home
09:05 Fixer to Fabulous
10:10 My 600-Lb Life
11:25 Caribbean life
12:00 Caribbean life
12:30 First Time Flippers
13:00 First Time Flippers
13:30 100 Day Dream Home
14:35 Fixer to Fabulous
15:50 My Lottery Dream Home
16:20 My Lottery Dream Home
16:55 My Lottery Dream Home
17:25 My Lottery Dream Home
18:00 My 600-Lb Life
18:55 Fixer upper
20:00 Förlossningskliniken Norge
21:05 The Curious Case of Natalia Grace
21:55 Law & order: Special victims unit
23:05 Dr. Pimple Popper
00:00 Evil Lives Here
01:10 The Perfect Murder
02:15 Nightmare Next Door
03:25 Evil Kin
04:25 Caribbean life
04:55 Beach Hunters
05:25 Beach Hunters
00:00 Lie With Me
01:00 Farmen
01:30 Farmen
02:00 MacGyver
03:00 Anders knackar på
04:00 112 - på liv och död
05:00 MacGyver
06:00 The Motorway
07:00 Fångad med AI
08:00 MacGyver
09:00 Pawn Stars: pantbanken
10:00 Polisens biljakter
11:00 Polisens biljakter
12:00 112 - på liv och död
13:00 Nya trafikpoliserna
14:00 Mountain Men
15:00 112 - på liv och död
16:00 Polisens biljakter
17:00 Polisens biljakter
18:00 Pawn Stars: pantbanken
19:00 Mountain Men
20:00 V86 Direkt
22:00 Extremväder - i stormens öga
23:00 Blue Bloods
00:00 Lie With Me
01:00 Farmen
02:00 Hjulet
03:00 Anders knackar på
04:00 112 - på liv och död
05:00 MacGyver
00:15 Gift vid första ögonkastet - syntolkat
01:05 Gift vid första ögonkastet – Eftersnacket - syntolkat
01:15 Agenda: partiledardebatt - teckenspråkstolkat
03:15 Inget program
04:00 Agenterna
04:30 Killar
04:35 Sommarskuggan nr 9
05:25 Lilla prinsessan
05:40 Modiga kaniner
05:45 Min lillebror
05:55 Hej Jycke
06:00 Greta Gris
06:05 Regnbågsstadens hjälte
06:15 Charlie och Lola
06:30 Heja! Heja! Billy Bilsson
06:35 Familjen Robertsson
06:45 Smurfarna
07:00 Greta Gris
07:05 Fåret Shaun
07:10 Vegetasaurier
07:15 PAW Patrol
07:30 Pyjamashjältarna
07:40 Bluey
07:50 Grace fantastiska maskiner
08:00 Karl, den pyttelilla riddaren
08:10 Paddingtons äventyr
08:25 Octonauterna
08:35 Biet Maya
08:45 Mumfie
08:55 Lilla prinsessan
09:05 Tilde
09:15 Safirdrakens krafter
09:25 Heidi
09:50 Cleo löser fallet
10:10 Djupet
10:35 Vilse i Oz
10:55 Legendarerna
11:15 Space Nova
11:45 Andys dinosaurie-äventyr
12:00 Om evolution - lulesamiska
12:10 Molang
12:15 Octonauterna
12:25 Modiga kaniner
12:35 Pippi Långstrump
13:00 Andys förhistoriska äventyr
13:15 Andys akvatiska äventyr
13:30 Coola experiment
13:35 Coola experiment
13:40 Coola experiment
13:45 Super-duper-asgrymt!
13:55 Ranchen
14:20 Malory Towers
14:45 Theodosia
15:10 Backstage
15:30 Piratöarna
15:55 Big Top Academy
16:20 Gortimers märkliga liv
16:40 Den ostoppbara gula yetin
17:00 Ett fall för KLURO
17:10 Ricky Zoom
17:20 Charlie och Lola
17:35 Greta Gris
17:40 Regnbågsstadens hjälte
17:50 Fåret Shaun
18:00 Draken och hissmysteriet
18:05 Sjungelungarna
18:10 Biet Maya
18:20 Hej Jycke
18:30 Jecko och Jessie och drömcampingen
18:40 Robin Hoods rabalder och rackartyg
18:50 Ranchen
19:15 Lilla Aktuellt
19:20 3Hz
19:40 Super-duper-asgrymt!
19:55 Larva
20:00 Herreys - guldbröderna
20:55 Anslagstavlan
21:00 Fotbollens historia - syntolkat
21:30 Hall of fame - syntolkat
22:00 SVT bakom kulisserna
22:10 Främlingar - syntolkat
22:25 Min ångest och jag - syntolkat
22:55 Min samiska historia - syntolkat
23:10 En rundtur på Bygdøy kongsgård
23:30 Eurovision Song Contest 2024: Semifinal 1 - syntolkat
01:45 Tack för musiken - syntolkat
02:45 Sportspegeln - teckenspråkstolkat
03:15 Inget program
04:00 Tjejer
04:05 Tjejer
04:10 Fantus och maskinerna
04:20 Fantus och maskinerna
04:30 Inget program
05:25 Lilla prinsessan
05:40 Modiga kaniner
05:45 Sara och Anka
05:55 Hej Jycke
00:15 Gift vid första ögonkastet - syntolkat
01:05 Gift vid första ögonkastet – Eftersnacket - syntolkat
01:15 Agenda: partiledardebatt - teckenspråkstolkat
03:15 Inget program
04:00 Agenterna
04:30 Killar
04:35 Sommarskuggan nr 9
05:25 Lilla prinsessan
05:40 Modiga kaniner
05:45 Min lillebror
05:55 Hej Jycke
06:00 Greta Gris
06:05 Regnbågsstadens hjälte
06:15 Charlie och Lola
06:30 Heja! Heja! Billy Bilsson
06:35 Familjen Robertsson
06:45 Smurfarna
07:00 Greta Gris
07:05 Fåret Shaun
07:10 Vegetasaurier
07:15 PAW Patrol
07:30 Pyjamashjältarna
07:40 Bluey
07:50 Grace fantastiska maskiner
08:00 Karl, den pyttelilla riddaren
08:10 Paddingtons äventyr
08:25 Octonauterna
08:35 Biet Maya
08:45 Mumfie
08:55 Lilla prinsessan
09:05 Tilde
09:15 Safirdrakens krafter
09:25 Heidi
09:50 Cleo löser fallet
10:10 Djupet
10:35 Vilse i Oz
10:55 Legendarerna
11:15 Space Nova
11:45 Andys dinosaurie-äventyr
12:00 Om evolution - lulesamiska
12:10 Molang
12:15 Octonauterna
12:25 Modiga kaniner
12:35 Pippi Långstrump
13:00 Andys förhistoriska äventyr
13:15 Andys akvatiska äventyr
13:30 Coola experiment
13:35 Coola experiment
13:40 Coola experiment
13:45 Super-duper-asgrymt!
13:55 Ranchen
14:20 Malory Towers
14:45 Theodosia
15:10 Backstage
15:30 Piratöarna
15:55 Big Top Academy
16:20 Gortimers märkliga liv
16:40 Den ostoppbara gula yetin
17:00 Ett fall för KLURO
17:10 Ricky Zoom
17:20 Charlie och Lola
17:35 Greta Gris
17:40 Regnbågsstadens hjälte
17:50 Fåret Shaun
18:00 Draken och hissmysteriet
18:05 Sjungelungarna
18:10 Biet Maya
18:20 Hej Jycke
18:30 Jecko och Jessie och drömcampingen
18:40 Robin Hoods rabalder och rackartyg
18:50 Ranchen
19:15 Lilla Aktuellt
19:20 3Hz
19:40 Super-duper-asgrymt!
19:55 Larva
20:00 Herreys - guldbröderna
20:55 Anslagstavlan
21:00 Fotbollens historia - syntolkat
21:30 Hall of fame - syntolkat
22:00 SVT bakom kulisserna
22:10 Främlingar - syntolkat
22:25 Min ångest och jag - syntolkat
22:55 Min samiska historia - syntolkat
23:10 En rundtur på Bygdøy kongsgård
23:30 Eurovision Song Contest 2024: Semifinal 1 - syntolkat
01:45 Tack för musiken - syntolkat
02:45 Sportspegeln - teckenspråkstolkat
03:15 Inget program
04:00 Tjejer
04:05 Tjejer
04:10 Fantus och maskinerna
04:20 Fantus och maskinerna
04:30 Inget program
05:25 Lilla prinsessan
05:40 Modiga kaniner
05:45 Sara och Anka
05:55 Hej Jycke
00:15 Järnvägar och arkitektur
01:00 Den stora älgvandringen
04:00 Inget program
06:00 Den stora älgvandringen
15:00 NMT-dagarna 2024
15:45 Matematikbiennalen 2024
16:15 Matematikbiennalen 2024
17:00 Fiskestugan
17:25 Mina 25 syskon och jag
18:25 Veteranbilsverkstan
19:10 Havets knasigheter
20:00 Studio 65
20:30 Därför lever vi längre
21:25 Joanna Lumleys storstadsäventyr
22:10 Dokument utifrån: Boris Johnsons uppgång och fall
23:00 Stilla havet
23:50 Att inreda ett slott
00:40 Ett år i Lofoten
01:25 Den stora älgvandringen
04:25 Inget program
00:00 CBN 700 Club
01:00 Today with J John
01:30 Ester - för en tid som denna
02:00 Nyheterna
02:15 Yom Echad
02:30 Livekväll från Arken
04:30 Pilgrim
05:00 Följ Jesus med Tommy
05:30 Goda nyheter med Håkan & Pia Westergård
06:00 Nyheterna
06:15 Yom Echad
06:30 Tro och under MedieMission International med Morgan Carlsson
07:00 Slaget om Bibeln
07:30 CBN Newswatch
08:00 CBN 700 Club
09:00 Today with J John
09:30 Ester - för en tid som denna
10:00 Nyheterna
10:15 Yom Echad
10:30 Livekväll från Arken
12:30 Pilgrim
13:00 Följ Jesus med Tommy
13:30 Goda nyheter med Håkan & Pia Westergård
14:00 Nyheterna
14:15 Yom Echad
14:30 Tro och under MedieMission International med Morgan Carlsson
15:00 Slaget om Bibeln
15:30 CBN Newswatch
16:00 CBN 700 Club
17:00 Givande
17:30 Johannes döparen
18:00 Nyheterna
18:15 Välkommen hem
18:30 Fråga Gud
19:00 Livesändning: Varför Jesus?
22:00 Nyheterna
22:15 Välkommen hem
22:30 Från vårt perspektiv
23:30 CBN Newswatch
00:00 CBN 700 Club
01:00 Givande
01:30 Johannes döparen
02:00 Nyheterna
02:15 Välkommen hem
02:30 Fråga Gud
03:00 Livesändning: Varför Jesus?