Televizní kanály
Žánr: Vše
Žánr: Slovenská
Žánr: DVB-C
Žánr: Evropa
Žánr: Filmy
Žánr: Sport
Žánr: Hudba
Žánr: Dokumentární
Žánr: Zprávy
Žánr: Pořady
Televizní program
Žánr: Vše
Žánr: Slovenská
Žánr: DVB-C
Žánr: Evropa
Žánr: Filmy
Žánr: Sport
Žánr: Hudba
Žánr: Dokumentární
Žánr: Zprávy
Žánr: Pořady
Jazyk
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Země
Spojené království
Irsko
Německo
Francie
Itálie
Španělsko
Portugalsko
Nizozemsko
Belgie
Rakousko
Lucembursko
Švýcarsko
Řecko
Kypr
Dánsko
Norsko
Švédsko
Finsko
Estonsko
Lotyšsko
Litva
Polsko
Česko
Slovensko
Maďarsko
Rumunsko
Bulharsko
Chorvatsko
Slovinsko
Severní Makedonie
Bosna a Hercegovina
Srbsko
Albánie
Ukrajina
Rusko
Turecko
Dnes
11.5.2024
Neděle
12.5.2024
Pondělí
13.5.2024
Úterý
14.5.2024
Středa
15.5.2024
Čtvrtek
16.5.2024
Pátek
17.5.2024
05-11
16:30 Týždeň vo svete
17:00 AKTUÁLNE :24
17:45 Téma :24
16:30 Európa dnes a zajtra
17:00 Správy
17:30 Motoring
16:33 Studio ČT24
17:00 Zprávy
17:03 Studio ČT24
16:45 Brussels, My Love?
17:00 5 Minutes
17:05 Witness
16:30 The Media Show (The Media Show), United Kingdom, 2024
17:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
17:30 The Interview (The Interview), Biography, History, United Kingdom, 2024
16:00 The Chris Wallace Show
17:00 CNN Newsroom Saturday
18:00 World Sport
16:30 Sky News Including FYI
17:00 The News Hour with Jonathan Samuels
19:00 Sky News
16:30 The 77 Percent
17:00 DW News
17:15 Mapped Out
16:00 Unlocked
17:00 American Greed
18:00 Marketing.Media.Money
16:45 ARTS24 (7)
17:00 NEWS (80)
17:14 INTRODUCTION (48)
16:40 LEGENDES URBAINES
17:00 LE JOURNAL
17:13 LANCEMENT
16:30 UpFront
17:00 Newshour
18:00 News Live
16:50 Viewpoint Science
17:00 NHK Newsline
17:10 Hometown Stories
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:00 Správy RTVS „N“
00:50 Záznam z rokovania NR SR
05:06 Záznam z rokovania NR SR
09:30 Slovensko v obrazoch
10:00 Správy :24
10:30 Týždeň v ekonomike
11:00 Správy :24
11:15 Téma :24
11:30 Archív :24
12:00 Správy :24
12:10 Sobotné dialógy
13:00 Správy :24
13:15 Téma :24
13:25 Reportéri
14:00 Správy :24
14:30 Interview :24
15:00 AKTUÁLNE :24
15:45 Téma :24
16:00 Správy :24
16:30 Týždeň vo svete
17:00 AKTUÁLNE :24
17:45 Téma :24
18:00 AKTUÁLNE :24
18:30 KULTÚRA SK
19:00 Správy RTVS „N“
19:55 Góly-body-sekundy
20:10 Sobotné dialógy
21:00 Správy :24
21:30 Cez lupu
22:00 Správy :24
22:25 Cesty istoty II
22:30 Experiment
23:00 Správy :24
23:25 Počasie
23:30 KULTÚRA SK
00:00 Správy RTVS „N“
00:50 Počasie
00:55 Záznam z rokovania NR SR
00:00 Téma/Štúdio TA3
00:30 Hlavné správy
01:00 Šport+
01:30 Hlavné správy
02:00 Pozrime sa na to
03:00 Svet dnes
03:30 Hlavné správy
04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
05:00 Hlavné správy
05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
06:00 Správy
06:30 Šport+
07:00 Správy
07:30 Týždeň vo filme
08:00 Správy
08:30 Svet technológií
08:45 Štúdio TA3
09:00 Správy
09:30 Dobré správy
10:00 Správy
10:30 Štúdio TA3
11:00 Správy
11:30 Štúdio TA3
12:00 Žurnál
12:20 Šport
12:30 Pozrime sa na to
13:30 Štúdio TA3
14:00 Správy
14:30 Biznis
14:45 Štúdio TA3
15:00 Správy
15:30 Zdravie
16:00 Žurnál
16:20 Šport
16:30 Európa dnes a zajtra
17:00 Správy
17:30 Motoring
18:00 Očami cestovateľa
18:15 Štúdio TA3
18:30 Hlavné správy
18:55 Šport
19:10 Vzdelávanie v 21. storočí
19:30 Záchranári
20:00 Správy / Štúdio TA3
20:30 Ide o nás
21:00 Správy
21:30 Showbiz
22:00 Správy
22:30 Šport+
23:00 Správy
23:30 Hlavné správy
00:00 Správy
00:30 Hlavné správy
01:00 Šport+
01:30 Hlavné správy
02:00 Pozrime sa na to
03:00 Správy
03:30 Hlavné správy
04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
05:00 Hlavné správy
05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
00:00 Zprávy
00:10 Studio ČT24
01:00 Zprávy
01:10 Studio ČT24
02:00 Zprávy
02:10 Studio ČT24
02:34 Události v regionech
03:00 Zprávy
03:10 Studio ČT24
04:00 Zprávy
04:10 Studio ČT24
04:34 Události v regionech
05:00 Zprávy
05:10 Studio ČT24
06:00 Zprávy
06:10 Studio ČT24
07:00 Studio 6 víkend
11:00 Zprávy
11:05 Regiony ČT24
12:00 Zprávy ve 12
12:32 Politické spektrum
13:00 Zprávy
13:05 Týden v kultuře
13:30 Studio ČT24
14:00 Zprávy
14:03 Studio ČT24
15:00 Zprávy
15:13 Předvolební Evropa
16:30 Zprávy
16:33 Studio ČT24
17:00 Zprávy
17:03 Studio ČT24
17:55 Předpověď počasí
18:00 Zprávy
18:28 Interview ČT24
18:55 Události za okamžik a počasí
19:00 Události
19:50 Počasí v letoviscích
19:52 Branky, body, vteřiny
20:05 Hyde Park Civilizace
21:00 Zprávy
21:05 Historie.cs (B. Smetana národní, nebo i světový)
22:00 Zprávy
22:05 Archiv ČT24
22:32 Týden v kultuře
23:00 Zprávy ve 23
23:32 Interview ČT24
00:00 Zprávy
00:10 Studio ČT24
01:00 Zprávy
01:10 Studio ČT24
02:00 Zprávy
02:10 Studio ČT24
02:34 Týden v regionech
03:00 Zprávy
03:10 Studio ČT24
04:00 Zprávy
04:10 Studio ČT24
04:34 Týden v regionech
05:00 Zprávy
05:10 Studio ČT24
00:00 The European Debrief
00:15 The European Debrief
00:30 The European Debrief
01:00 The European Debrief
01:15 The European Debrief
01:30 The European Debrief
01:46 News
02:00 Global Week-End
02:15 Global Week-End
02:30 Global Week-End
02:46 News
03:00 Global Week-End
03:15 Global Week-End
03:30 Global Week-End
03:46 Witness
04:00 Global Week-End
04:15 Global Week-End
04:30 Global Week-End
04:47 News
05:00 Global Week-End
05:15 Global Week-End
05:30 Global Week-End
05:46 Witness
06:00 News
06:15 News
06:30 News
06:46 News
07:00 5 Minutes
07:15 5 Minutes
07:30 5 Minutes
07:45 Witness
08:00 5 Minutes
08:05 Brussels, My Love?
08:30 5 Minutes
08:35 Brussels, My Love?
08:45 Brussels, My Love?
08:50 News
09:00 5 Minutes
09:05 Witness
09:16 Witness
09:30 5 Minutes
09:37 Witness
09:48 News
10:00 5 Minutes
10:05 Brussels, My Love?
10:30 5 Minutes
10:36 Brussels, My Love?
10:45 Brussels, My Love?
11:00 5 Minutes
11:05 Witness
11:16 Witness
11:30 5 Minutes
11:37 Witness
11:47 News
12:00 5 Minutes
12:06 Brussels, My Love?
12:30 5 Minutes
12:35 Brussels, My Love?
12:44 Brussels, My Love?
12:49 News
13:00 5 Minutes
13:05 Witness
13:16 Witness
13:30 5 Minutes
13:36 Witness
13:47 News
14:00 5 Minutes
14:05 Brussels, My Love?
14:30 5 Minutes
14:36 Brussels, My Love?
14:45 Brussels, My Love?
15:00 5 Minutes
15:05 Witness
15:16 Witness
15:30 5 Minutes
15:36 Witness
15:47 News
16:00 5 Minutes
16:05 Brussels, My Love?
16:30 5 Minutes
16:36 Brussels, My Love?
16:45 Brussels, My Love?
17:00 5 Minutes
17:05 Witness
17:16 Witness
17:30 5 Minutes
17:37 Witness
17:47 News
18:00 5 Minutes
18:05 Brussels, My Love?
18:30 5 Minutes
18:36 Brussels, My Love?
18:45 Brussels, My Love?
19:00 5 Minutes
19:05 Witness
19:16 Witness
19:30 5 Minutes
19:37 Witness
19:47 News
20:00 5 Minutes
20:05 Brussels, My Love?
20:30 5 Minutes
20:36 Brussels, My Love?
20:45 Brussels, My Love?
21:00 5 Minutes
21:05 Witness
21:16 Witness
21:30 5 Minutes
21:37 Witness
21:47 News
22:00 5 Minutes
22:05 Brussels, My Love?
22:30 5 Minutes
22:36 Brussels, My Love?
22:45 Brussels, My Love?
23:00 5 Minutes
23:05 Witness
23:16 Witness
23:30 5 Minutes
23:37 Witness
23:47 News
00:00 5 Minutes
00:05 Brussels, My Love?
00:30 5 Minutes
00:36 Brussels, My Love?
00:44 Brussels, My Love?
00:50 News
01:00 5 Minutes
01:05 Witness
01:16 Witness
01:30 5 Minutes
01:37 Witness
01:47 News
02:00 Global Week-End
02:05 Witness
02:16 Witness
02:30 Global Week-End
02:37 Witness
02:47 News
03:00 Global Week-End
03:05 Brussels, My Love?
03:30 Global Week-End
03:36 Brussels, My Love?
03:45 Brussels, My Love?
04:00 Global Week-End
04:05 Witness
04:16 Witness
04:30 Global Week-End
04:37 Witness
04:47 News
05:00 Global Week-End
05:05 Brussels, My Love?
05:30 Global Week-End
05:36 Brussels, My Love?
05:45 Brussels, My Love?
00:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
00:30 Talking Business (Talking Business), Biography, United Kingdom, 2024
01:00 BBC News (BBC News), United Kingdom, 2024
01:30 The Travel Show (The Travel Show), Adventure, United Kingdom, 2024
02:00 BBC News (BBC News), United Kingdom, 2024
02:30 Click (Click), United Kingdom, 2024
03:00 BBC News (BBC News), United Kingdom, 2024
03:30 I Am Robert (I Am Robert), Biography, United Kingdom, 2021
04:00 BBC News (BBC News), United Kingdom, 2024
04:30 The Interview (The Interview), Biography, History, United Kingdom, 2024
05:00 BBC News (BBC News), United Kingdom, 2024
05:30 The Media Show (The Media Show), United Kingdom, 2024
06:00 BBC News (BBC News), United Kingdom, 2024
06:30 The Travel Show (The Travel Show), Adventure, United Kingdom, 2024
07:00 BBC News (BBC News), United Kingdom, 2024
07:30 Unspun World with John Simpson (Unspun World with John Simpson), United Kingdom, 2024
08:00 BBC News (BBC News), United Kingdom, 2024
08:30 Click (Click), United Kingdom, 2024
09:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
09:30 I Am Robert (I Am Robert), Biography, United Kingdom, 2021
10:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
11:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
11:30 Panorama (Panorama), United Kingdom, 2024
12:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
12:30 Talking Business (Talking Business), Biography, United Kingdom, 2024
13:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
13:30 Unspun World with John Simpson (Unspun World with John Simpson), United Kingdom, 2024
14:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
14:30 Searching Space (Searching Space), United Kingdom, 2024
15:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
15:30 The Travel Show (The Travel Show), Adventure, United Kingdom, 2024
16:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
16:30 The Media Show (The Media Show), United Kingdom, 2024
17:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
17:30 The Interview (The Interview), Biography, History, United Kingdom, 2024
18:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
19:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
19:30 Unspun World with John Simpson (Unspun World with John Simpson), United Kingdom, 2024
20:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
20:30 Click (Click), United Kingdom, 2024
21:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
21:30 The Travel Show (The Travel Show), Adventure, United Kingdom, 2024
22:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
23:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
23:30 Panorama (Panorama), United Kingdom, 2024
00:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
00:30 The Media Show (The Media Show), United Kingdom, 2024
01:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
01:30 Talking Business (Talking Business), Biography, United Kingdom, 2024
02:00 BBC News (BBC News), United Kingdom, 2024
02:30 Searching Space (Searching Space), United Kingdom, 2024
03:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
03:30 Unspun World with John Simpson (Unspun World with John Simpson), United Kingdom, 2024
04:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
04:30 The Media Show (The Media Show), United Kingdom, 2024
05:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
05:30 Panorama (Panorama), United Kingdom, 2024
00:00 First Move with Julia Chatterley
01:00 Erin Burnett OutFront
02:00 Anderson Cooper 360
03:00 The Source with Kaitlan Collins
04:00 CNN NewsNight
05:00 Laura Coates Live
06:00 CNN Newsroom with Michael Holmes
06:30 Generation Next
07:00 CNN Newsroom with Michael Holmes
07:30 Connecting Africa
08:00 CNN Newsroom with Anna Coren
08:30 African Voices Changemakers
09:00 CNN Newsroom with Anna Coren
10:00 CNN Newsroom with Kim Brunhuber
12:00 African Voices Changemakers
12:30 Generation Next
13:00 CNN This Morning Weekend
14:00 First Of All With Victor Blackwell
15:00 Smerconish
16:00 The Chris Wallace Show
17:00 CNN Newsroom Saturday
18:00 World Sport
18:30 Generation Next
19:00 CNN Newsroom Saturday
20:00 CNN Newsroom Saturday
21:00 The Whole Story with Anderson Cooper
22:00 CNN Newsroom Saturday
23:00 World Sport
23:30 Inside Africa
00:00 CNN Newsroom Saturday
01:00 CNN Newsroom Saturday
02:00 Smerconish
03:00 World Sport
03:30 Connecting Africa
04:00 Inside Africa
04:30 African Voices Changemakers
05:00 Generation Next
05:30 Marketplace Asia
05:45 CNN Marketplace Middle East
00:00 Sky News
01:00 Sky News
06:00 Breakfast with Anna Jones
10:00 Sky News Today
10:30 Sky News Including FYI
11:00 Sky News Today
11:30 Politics Hub
12:00 Sky News Today
14:30 Politics Hub
15:00 Sky News Today
15:30 The Climate Show with Tom Heap
16:00 Sky News Today
16:30 Sky News Including FYI
17:00 The News Hour with Jonathan Samuels
19:00 Sky News
19:30 The Climate Show with Tom Heap
20:00 Sky News
20:30 UK Tonight Highlights
21:00 Sky News
21:30 Politics Hub
22:00 Sky News At 10 With Gillian Joseph
22:30 Press Preview
23:00 Sky News
23:30 Press Preview
00:00 Sky News
01:00 Sky News
00:00 DW News
00:02 The Day - News in Review
00:30 Eco India
01:00 DW News
01:15 REV - The Global Auto and Mobility Show
01:30 DW News
02:00 DW News
02:02 The Day - News in Review
02:30 REV - The Global Auto and Mobility Show
03:00 DW News
03:15 Interview
03:30 Tomorrow Today
04:00 DW News
04:02 Shift
04:15 DocFilm
05:00 DW News
05:15 REV - The Global Auto and Mobility Show
05:30 DocFilm
06:00 DW News
06:15 Shift
06:30 Euromaxx - Lifestyle Europe
07:00 DW News
07:02 Arts Unveiled
07:30 The 77 Percent
08:00 DW News
08:15 REV - The Global Auto and Mobility Show
08:30 REV - The Global Auto and Mobility Show
09:00 DW News
09:15 Sports Life
09:30 Tomorrow Today
10:00 DW News
10:15 DocFilm
11:00 DW News
11:15 Sports Life
11:30 In Good Shape
12:00 DW News
12:15 Shift
12:30 Arts Unveiled
13:00 DW News
13:03 DocFilm
14:00 DW News
14:15 Shift
14:30 Euromaxx - Lifestyle Europe
15:00 DW News
15:15 DocFilm
16:00 DW News
16:15 Reporter - On Location
16:30 The 77 Percent
17:00 DW News
17:15 Mapped Out
17:30 Euromaxx - Lifestyle Europe
18:00 DW News
18:15 Sports Life
18:30 DW News
19:00 DW News
19:15 Shift
19:30 The 77 Percent
20:00 DW News
20:15 Reporter - On Location
20:30 DW News
21:00 DW News
21:15 DocFilm
22:00 DW News
22:15 Reporter - On Location
22:30 Afrimaxx
23:00 DW News
23:15 Shift
23:30 Conflict Zone
00:00 DW News
00:03 DocFilm
01:00 DW News
01:15 Sports Life
01:30 Tomorrow Today
02:00 DW News
02:02 DocFilm
02:30 In Good Shape
03:00 DW News
03:15 Reporter - On Location
03:30 Euromaxx - Lifestyle Europe
04:00 DW News
04:02 Sports Life
04:15 DocFilm
05:00 DW News
05:15 Reporter - On Location
05:30 DocFilm
00:30 NBC Nightly News with Lester Holt
01:00 Last Call
01:30 Last Call
02:00 Closing Bell: Overtime
03:00 American Greed
04:00 Marketing.Media.Money
04:30 Managing Asia
05:00 Last Call
06:00 Unlocked
07:00 Marketing.Media.Money
07:30 Managing Asia
08:00 Unlocked
09:00 Answers with Bayless Conley
09:30 Secret Lives of the Super Rich
10:00 Marketing.Media.Money
10:30 Managing Asia
11:00 American Greed
12:00 Golf: PGA Tour - Byron Nelson - Rd 3
14:00 FIA World Rally-Raid Championship (W2RC)
14:30 Michelin Le Mans Cup - Le Castellet, France
15:00 Michelin Le Mans Cup - Le Castellet, France
16:00 Unlocked
17:00 American Greed
18:00 Marketing.Media.Money
18:30 Managing Asia
19:00 Unlocked
20:00 American Greed
21:00 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
22:00 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
23:00 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
00:00 Secret Lives of the Super Rich
00:30 NBC Nightly News with Lester Holt
01:00 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
02:00 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
03:00 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
04:00 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
05:00 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
00:00 NEWS (374)
00:10 THE WORLD THIS WEEK (4)
00:53 SHORT CUTS 2024
01:00 NEWS (61)
01:15 FOCUS (STAND ALONE) (3)
01:20 SPORTS SOIR (10)
01:30 BULLETIN (36)
01:45 ARTS24 (10)
02:00 NEWS (62)
02:15 POWER POLITICS (4)
02:30 BULLETIN (37)
02:45 EYE ON AFRICA (20)
03:00 NEWS (63)
03:10 THE WORLD THIS WEEK (4)
03:53 SHORT CUTS 2024
04:00 NEWS (64)
04:15 ACROSS AFRICA (2)
04:30 BULLETIN (38)
04:45 SCOOP (4)
05:00 NEWS (65)
05:15 EYE ON AFRICA (20)
05:30 BULLETIN (39)
05:45 ARTS24 (10)
06:00 NEWS (66)
06:20 SPORTS WE
06:30 BULLETIN (40)
07:00 NEWS (68)
07:10 INTRODUCTION (37)
07:11 THE WORLD THIS WEEK (4)
08:00 NEWS (69)
08:30 BULLETIN (41)
08:57 FERMETURE DE TRANCHE (49)
09:00 NEWS (70)
09:15 GUEST OF THE DAY DIRECT
09:30 BULLETIN (42)
09:45 GUEST OF THE DAY DIRECT
10:00 NEWS (71)
10:15 INTRODUCTION (38)
10:16 ACCESS ASIA (2)
10:30 BULLETIN (43)
10:45 THE OBSERVERS (2)
10:51 FOCUS ALONE
11:00 NEWS (72)
11:09 INTRODUCTION (39)
11:10 REVISITED (1)
11:30 BULLETIN (54)
11:45 INTRODUCTION (4)
11:46 TETE A TETE (4)
11:58 FERMETURE DE TRANCHE (50)
12:00 NEWS (73)
12:15 INTRODUCTION (41)
12:16 ARTS24 (8)
12:30 BULLETIN (45)
12:45 INTRODUCTION (42)
12:46 FOCUS ALONE
12:51 SPORTS WE
13:00 NEWS (74)
13:15 GUEST OF THE DAY DIRECT
13:30 NEWS (75)
13:45 THE 51% (2)
14:00 NEWS (76)
14:14 INTRODUCTION (43)
14:15 A WEEK IN FRANCE (3)
14:30 NEWS (77)
14:45 THE REPORTER'S WEEK (2)
14:57 FERMETURE DE TRANCHE (51)
15:00 NEWS (78)
15:09 INTRODUCTION (44)
15:10 ACCESS ASIA (2)
15:22 FOCUS (STAND ALONE) (4)
15:30 BULLETIN (46)
15:39 INTRODUCTION (45)
15:40 REVISITED (1)
16:00 NEWS (79)
16:14 INTRODUCTION (46)
16:15 FRENCH CONNECTIONS (2)
16:21 FASHION (2)
16:30 BULLETIN (47)
16:44 INTRODUCTION (47)
16:45 ARTS24 (7)
17:00 NEWS (80)
17:14 INTRODUCTION (48)
17:15 ACROSS AFRICA (2)
17:30 BULLETIN (48)
17:44 INTRODUCTION (49)
17:45 TETE A TETE (4)
17:57 FERMETURE DE TRANCHE (52)
18:00 NEWS (81)
18:15 TOP STORY
18:30 NEWS (82)
18:45 GLOBAL GRID
19:00 NEWS (83)
19:15 INTRODUCTION (50)
19:16 TALKING EUROPE (2)
19:30 BULLETIN (49)
19:45 INTRODUCTION (51)
19:46 TALKING EUROPE (2)
20:00 NEWS (84)
20:15 INTRODUCTION (52)
20:16 FRENCH CONNECTIONS (2)
20:22 FOCUS (STAND ALONE) (3)
20:30 BULLETIN (50)
20:45 INTRODUCTION (53)
20:46 FRANCE IN FOCUS (2)
21:00 NEWS (85)
21:15 GLOBAL GRID
21:21 SPORTS SATURDAY
21:30 NEWS (86)
21:45 A WEEK IN FRANCE (3)
22:00 NEWS (87)
22:15 REPORTERS (3)
22:30 NEWS (88)
22:45 THE REPORTER'S WEEK (2)
23:00 NEWS (89)
23:15 SPORTS SATURDAY 1
23:30 BULLETIN (35)
23:45 ARTS24 (10)
00:00 NEWS (91)
00:15 FRENCH CONNECTIONS (2)
00:21 FASHION (2)
00:30 BULLETIN (51)
00:45 TETE A TETE (4)
01:00 NEWS (92)
01:15 THE OBSERVERS (2)
01:22 FOCUS (STAND ALONE) (4)
01:30 BULLETIN (52)
01:45 ARTS24 (8)
02:00 NEWS (93)
02:15 FRENCH CONNECTIONS (2)
02:21 FASHION (2)
02:30 BULLETIN (53)
02:45 ACROSS AFRICA (2)
03:00 NEWS (94)
03:15 PEOPLE & PROFIT (2)
03:30 BULLETIN (54)
03:45 THE 51% (2)
04:00 NEWS (95)
04:15 REPORTERS (3)
04:30 BULLETIN (55)
04:45 A WEEK IN FRANCE (3)
05:00 NEWS (96)
05:15 ACCESS ASIA (2)
05:30 BULLETIN (56)
05:45 ARTS24 (6)
00:00 LE JOURNAL
00:11 UNE SEMAINE DANS LE MONDE
01:00 LE JOURNAL
01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
01:30 BULLETIN
01:45 A L'AFFICHE
02:00 LE JOURNAL
02:15 LA SEMAINE DE L'ECO
03:00 LE JOURNAL
03:10 LE CAFE DES SPORTS
04:00 LE JOURNAL
04:15 DANS LES HEBDOS
04:21 FOCUS SOLO
04:30 BULLETIN
04:45 C'EST EN FRANCE
05:00 LE JOURNAL
05:15 ACTUELLES
05:30 BULLETIN
05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
06:00 LE JOURNAL
06:20 SPORTS WE
06:30 BULLETIN
07:00 LE JOURNAL
07:13 LANCEMENT
07:15 UNE SEMAINE DANS LE MONDE
08:00 LE JOURNAL
08:15 L'INVITE
08:30 LE MONDE DANS TOUS SES ETATS
08:31 LANCEMENT
09:00 LE JOURNAL
09:30 BULLETIN
10:00 LE JOURNAL
10:13 LANCEMENT
10:15 A L'AFFICHE
10:30 BULLETIN
10:43 LANCEMENT
10:45 LES OBSERVATEURS
10:51 SPORTS
11:00 LE JOURNAL
11:08 LANCEMENT
11:10 ICI L'EUROPE 1ére Partie
11:30 BULLETIN
11:38 LANCEMENT
11:40 LE PARIS DES ARTS
12:00 LE JOURNAL
12:13 LANCEMENT
12:15 DANS LES HEBDOS
12:21 PLAN B
12:30 BULLETIN
12:43 LANCEMENT
12:45 L'ENTRETIEN DE L'INTEL ECO
12:59 LE JOURNAL
13:15 L'INVITE
13:30 LE JOURNAL
13:45 MER
14:00 LE JOURNAL
14:15 UNE SEMAINE EN FRANCE
14:30 LE JOURNAL
14:45 UNE SEMAINE REPORTAGES
15:00 LE JOURNAL
15:08 LANCEMENT
15:10 EN TETE A TETE
15:22 L'INSTANT MOBILE
15:30 BULLETIN
15:38 LANCEMENT
15:40 ICI L'EUROPE 2éme Partie
16:00 LE JOURNAL
16:08 LANCEMENT
16:10 BILLET RETOUR
16:30 BULLETIN
16:38 LANCEMENT
16:40 LEGENDES URBAINES
17:00 LE JOURNAL
17:13 LANCEMENT
17:15 PAS 2 QUARTIER
17:22 MODE
17:30 BULLETIN
17:43 LANCEMENT
17:45 UNE SEMAINE EN FRANCE
17:59 LE JOURNAL
18:13 LANCEMENT
18:15 A L'AFFICHE
18:29 BULLETIN
18:43 LANCEMENT
18:45 LES OBSERVATEURS
18:52 VOUS ETES ICI
19:00 LE JOURNAL
19:13 LANCEMENT
19:15 LA SEMAINE DE L'ECO
20:00 LE JOURNAL
20:30 LE JOURNAL
20:45 LE DECRYPTAGE
21:00 LE JOURNAL
21:15 LE DECRYPTAGE
21:21 SPORTS SAMEDI
21:30 LE JOURNAL
21:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
22:00 LE JOURNAL
22:15 REPORTERS
22:30 LE JOURNAL
22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
23:00 LE JOURNAL
23:20 SPORTS SAMEDI
23:30 LE JOURNAL
23:40 LEGENDES URBAINES
00:00 LE JOURNAL
00:15 PAS 2 QUARTIER
00:22 MODE
00:30 LE MONDE DANS TOUS SES ETATS
01:00 LE JOURNAL
01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
01:30 BULLETIN
01:45 L'INVITE DE L'ECONOMIE
02:00 LE JOURNAL
02:15 LES OBSERVATEURS
02:22 MODE
02:30 BULLETIN
02:45 A L'AFFICHE
03:00 LE JOURNAL
03:10 ICI L'EUROPE 1ére Partie
03:30 BULLETIN
03:40 LE PARIS DES ARTS
04:00 LE JOURNAL
04:15 UNE SEMAINE REPORTAGES
04:30 BULLETIN
04:45 UNE SEMAINE EN FRANCE
05:00 LE JOURNAL
05:15 REPORTERS
05:30 BULLETIN
05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
00:00 Newshour
01:00 News Live
01:30 Counting the Cost
02:00 News Live
02:30 Inside Story
03:00 Eleven Days in May
04:00 News Live
04:30 Fault Lines
05:00 News Live
05:30 101 East
06:00 News Live
06:30 Dying Earth
07:00 News Live
07:30 UpFront
08:00 News Live
08:30 Inside Story
09:00 Newshour
10:00 News Live
10:30 Counting the Cost
11:00 News Live
11:30 The Stream
12:00 Newshour
13:00 News Live
13:30 Inside Story
14:00 Al Jazeera World
15:00 Newshour
16:01 News Live
16:30 UpFront
17:00 Newshour
18:00 News Live
18:30 Witness
19:00 News Live
19:30 Inside Story
20:00 Newshour
21:00 News Live
21:30 Fault Lines
22:00 News Live
22:30 Talk to Al Jazeera
23:00 Newshour
00:00 Newshour
01:00 News Live
01:30 The Bottom Line
02:00 News Live
02:30 Inside Story
03:00 Al Jazeera World
04:00 News Live
04:30 The Stream
05:00 News Live
05:30 Counting the Cost
00:00 NHK Newsline
00:18 Newsline Biz
00:30 Bento Expo
00:45 Zero Waste Life
01:00 NHK Newsline
01:10 Chatroom Japan
01:15 Ukiyoe Edo-Life
01:20 Time-Lapse Japan
01:25 Japanology Plus mini
01:30 Grand Sumo Preview
02:00 NHK Newsline
02:10 Fukushima Monologue
03:00 NHK Newsline
03:10 NHK WORLD TV Special Program
04:00 NHK Newsline
04:10 Cycle Around Japan
05:00 NHK Newsline
05:10 Jane Birkin: A Japan Love Story
05:40 The New Adventures of Rockie and Her Friends
05:50 Viewpoint Science
06:00 NHK Newsline
06:10 History Uncovered
06:40 Cinematic Journey
06:55 Core Kyoto Mini
07:00 NHK Newsline
07:10 Japan's Top Inventions
07:40 BOSAI: Science That Can Save Your Life
07:55 Pythagora Switch Mini
08:00 NHK Newsline
08:10 Fukushima Monologue
09:00 NHK Newsline
09:10 Manben: Behind the Scenes of Manga with Urasawa Naoki
10:00 NHK Newsline
10:10 Japan's Top Inventions
10:40 BOSAI: Science That Can Save Your Life
10:55 Pythagora Switch Mini
11:00 NHK Newsline
11:10 Cycle Around Japan
12:00 NHK Newsline
12:10 Jane Birkin: A Japan Love Story
12:40 The New Adventures of Rockie and Her Friends
12:50 Viewpoint Science
13:00 NHK Newsline
13:10 History Uncovered
13:40 Cinematic Journey
13:55 Core Kyoto Mini
14:00 NHK Newsline
14:10 Fukushima Monologue
15:00 NHK Newsline
15:10 Manben: Behind the Scenes of Manga with Urasawa Naoki
16:00 NHK Newsline
16:10 Biz Stream
16:40 The New Adventures of Rockie and Her Friends
16:50 Viewpoint Science
17:00 NHK Newsline
17:10 Hometown Stories
17:37 Easy Japanese
17:40 Core Kyoto Mini
17:45 Spring Fishing in the Lower Reaches of the Volga
18:00 NHK Newsline
18:10 History Uncovered
18:40 Cinematic Journey
18:55 Core Kyoto Mini
19:00 NHK Newsline
19:10 Cycle Around Japan
20:00 NHK Newsline
20:10 Fukushima Monologue
21:00 NHK Newsline
21:10 Manben: Behind the Scenes of Manga with Urasawa Naoki
22:00 NHK Newsline
22:10 Cycle Around Japan
23:00 NHK Newsline
23:10 Biz Stream
23:40 The New Adventures of Rockie and Her Friends
23:50 Viewpoint Science
00:00 NHK Newsline
00:10 Hometown Stories
00:37 Easy Japanese
00:40 Core Kyoto Mini
00:45 Spring Fishing in the Lower Reaches of the Volga
01:00 NHK Newsline
01:10 History Uncovered
01:40 Cinematic Journey
01:55 Core Kyoto Mini
02:00 NHK Newsline
02:10 NHK Documentary
03:00 NHK Newsline
03:10 NHK World Prime
04:00 NHK Newsline
04:10 Biz Stream
04:40 Little Charo
04:50 Japanology Plus mini
04:55 A Cat's-Eye View of Japan
05:00 NHK Newsline
05:10 Darwin's Amazing Animals
05:35 Time-Lapse Journey
05:40 U & I
05:50 Texico