Televizní kanály
Žánr: Vše
Žánr: Swiss
Žánr: DVB-C
Žánr: Evropa
Žánr: Filmy
Žánr: Sport
Žánr: Hudba
Žánr: Dokumentární
Žánr: Zprávy
Žánr: Pořady
Televizní program
Žánr: Vše
Žánr: Swiss
Žánr: DVB-C
Žánr: Evropa
Žánr: Filmy
Žánr: Sport
Žánr: Hudba
Žánr: Dokumentární
Žánr: Zprávy
Žánr: Pořady
Jazyk
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Země
Spojené království
Irsko
Německo
Francie
Itálie
Španělsko
Portugalsko
Nizozemsko
Belgie
Rakousko
Lucembursko
Švýcarsko
Řecko
Kypr
Dánsko
Norsko
Švédsko
Finsko
Estonsko
Lotyšsko
Litva
Polsko
Česko
Slovensko
Maďarsko
Rumunsko
Bulharsko
Chorvatsko
Slovinsko
Severní Makedonie
Bosna a Hercegovina
Srbsko
Albánie
Ukrajina
Rusko
Turecko
Televizní program
: pátek,
TV Průvodce
: nyní,
Televizní kanály
: Švýcarsko,
TVEpg.eu -
kanály: 24534, země: 36, jakyky: 32
Švýcarsko
Swiss Televize / DVB-T2
Televizní program
SRF 1
SRF zwei
SRF info
live
ARD
Živé vysílání
ZDF
ORF 1
ORF 2
ORF 3
3sat
Arte Deutsch
RTL
RTL 2
Sat.1
Pro7
VOX
Kabel eins
3+
4+
5+
Puls 8
TV24
TV25
DMAX
ZDFneo
RTS Un
RTS Deux
RSI La 1
RSI La 2
Servus TV
6+
Nyní
Další strana
13:10 Sternstunde Musik
13:10 Findet Nemo
13:25 ECO Talk
12:10 Ein Hausboot zum Verlieben
13:25 Cleopatra
13:22 Vaiana
13:13 AKTUELL nach eins
12:35 Agatha Christie's Marple
13:25 Spektakuläre Bergbahnen der Schweiz
13:25 Stadt Land Kunst
11:40 Das Vermächtnis der Tempelritter
12:20 Der Trödeltrupp - Das Geld liegt im Keller
11:50 Peter Hase 2 - Ein Hase macht sich vom Acker
13:05 Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer
12:45 When in Rome - Fünf Männer sind vier zuviel
12:50 James Bond 007: Sag niemals nie
12:15 Bauer, ledig, sucht...
12:15 Mayday - Alarm im Cockpit
12:00 CHANNEL21 Homeshopping
13:05 How I Met Your Mother
12:00 MediaShop
12:00 Mediashop
13:15 Cash für Chrom
12:55 Wolkig mit Aussicht auf Fleischbällchen 2
13:05 Coup de foudre à Sand Dollar Cove
13:15 Le 12h45
12:55 Un matrimonio inaspettato
13:25 Zerovero
13:00
Heimatleuchten
10:00 Premiumshopping.tv
13:27 Météo
13:30 RTS Info : L'actualité en continu
13:35 Madagascar 2
13:40 Familie Wöhler auf Mallorca
13:59 Verliebt in Masuren
14:00 Premiumshopping.tv
14:05 Spektakuläre Bergbahnen der Schweiz
14:10 DallAZetA
14:15 Cash für Chrom
14:20 I misteri di Murdoch
14:25 Attenti a quei due
14:40 Young Sheldon
14:45 CSI: Vegas
14:50 Bares für Rares
14:57 Harry Potter und der Stein der Weisen
15:00 Rizzoli & Isles
15:05 Modern Family
15:10 Tagesschau
15:15 Cash für Chrom
15:20 Die Pinguine aus Madagascar
15:30 Newstime
15:45 Lemony Snicket - Rätselhafte Ereignisse
15:50 Border Patrol Canada - Einsatz an der Grenze
16:00 Coyote Ugly
16:15 The Royal Edinburgh Military Tattoo
16:25 Jungle Cruise
16:35 Hans Zimmer - Der Komponist Hollywoods
16:55 Der vergessene Tempel von Banteay Chhmar
17:00 Mayday - Alarm im Cockpit
17:20 King of Queens
17:23 Valerian - Die Stadt der tausend Planeten
17:25 Das Traumschiff
17:30 Schweiz pur
18:05 Mayday - Alarm im Cockpit
19:20 Diesel Brothers
Švýcarsko
DVB-C Televize / Oblast
Televizní program
live
Tele Züri
Živé vysílání
live
Tele Bärn
Živé vysílání
live
Tele M1
Živé vysílání
live
Tele 1
Živé vysílání
live
Telebasel
Živé vysílání
live
TVO
Živé vysílání
live
Tele Top
Živé vysílání
TV Südostschweiz
Tele Z
live
Kanal 9
Živé vysílání
live
Tele Bielingue
Živé vysílání
SHF - Schaffhauser Fernsehen
Bodensee TV HD
Tele Zentralschweiz HD
TV Oberwallis
regioTVplus
ALF-TV!
Léman Bleu Télévision
live
La Télé
Živé vysílání
live
Canal 9
Živé vysílání
live
Canal Alpha Neuchâtel
Živé vysílání
live
Canal Alpha Jura
Živé vysílání
Ajoie TV
live
CARAC 1
Živé vysílání
live
CARAC 2
Živé vysílání
live
CARAC 3
Živé vysílání
live
Max TV
Živé vysílání
Genève Région Télévision
NRTV
live
Tele Ticino
Živé vysílání
Telelombardia
Antenna 3
live
Canal Extremadura
Živé vysílání
live
R9 Österreich HD
Živé vysílání
SWR
live
BR
Živé vysílání
WDR
live
NDR
Živé vysílání
live
HR
Živé vysílání
MDR
rbb
Nyní
Další strana
13:20 Mediashop
13:15 Mediashop
13:15 MediaShop
13:25 Tierisch
13:20 punkt6 thema
13:00 Mediashop
13:00 MediaShop
13:00 MediaShop
13:00 MediaShop
13:15 Komfortzona
13:00 Info D
13:10 Hüt im Gschpröch
09:30 Wiederholungen
13:00 Tele Napf / Tele Zentralschweiz
13:00 NaturMEDIZIN
13:00 Gemeinde TV - Binningen
12:53 kulturPUR
13:00 Geneva Show
13:01 Art of Service Trophy, Concours des arts du service
13:25 Flashback
13:19 Le Journal
13:19 Le Journal
10:00 Ajoie TV HD
12:10 A La Vie
12:10 Dragon Girl
12:15 Drôles d'oiseaux
13:03 Macasbah
12:00 Génève Région Télévision / TéléVersoix
08:00 Reprise de la boucle
13:00 Club
13:00 Orario continuato
13:00 Voci in piazza
11:00 Semana Santa en Extremadura
13:00 KT1 Wochenmagazin
13:05 Geschichte und Entdeckungen
13:20 Mythos Geschichte
13:00 Unsere Flüsse - Der Rhein - Fischer, Winzer, Wasserbüffel
12:10 Das Märchen vom Däumling
12:45 Erlebnis Hessen
13:00 Wildes Deutschland
13:15 Ein Sommer an der Havel
13:27 MusicZone
13:29 Décryptage
13:30 Herrliches Hessen
13:35 Télé-achat
13:36 MLKids family
13:40 Le canal sportif
13:43 MDR aktuell
13:45 Schloss Reinhardsbrunn - Thüringens verlorenes Paradies
13:50 Wildes Deutschland
13:52 Rediffusion des programmes de la semaine
13:55 Festival Balélec, les coulisses
13:57 Extremadura Noticias
14:00 Mythos Geschichte
14:15 Carac Musique
14:30 Die drei Königskinder
14:35 Naturwunder Gemüsegarten - Die grosse Welt der kleinen Tiere
14:45 Landschleicher
14:50 30 Favoriten
15:00 Erlebnis Hessen
15:30 Deutschlands schönste Welterbe
16:00 Reprise de la boucle
16:25 Pfändler Talk
16:45 Globe TV
17:00 Min Garte
17:30 Wiederholungen
18:00 TicinoNews Sera
18:15 Viva La Lombardia
20:00 Génève Région Télévision / TéléVersoix
Švýcarsko
Žánr: Evropa
Televizní program
BBC One
BBC Two
BBC Four
itv
itv 2
itv 3
itv 4
Channel 4
More 4
Channel 5
TF1 CH
M6 CH
France 2
France 3
France 4
France 5
NRJ12
TFX
C8
Arte Français
6ter
AB 3
live
TV8 Mont Blanc
Živé vysílání
W9
AB1
TV5 MONDE EUROPE
Rai 1
Rai 2
Rai 3
Rai 4
Rete 4
Canale 5
Italia 1
Italia 2
Cielo
live
La 7
Živé vysílání
Canale Italia
Telenova
Mediaset Extra
TVE Internacional
Andalucía Televisión
Record TV
RTP Internacional
live
RIK Sat
Živé vysílání
live
ERT World
Živé vysílání
live
TVP Polonia
Živé vysílání
live
LRT Lituanica
Živé vysílání
live
VISIEMLTV.LV
Živé vysílání
Nyní
Další strana
13:15 Bargain Hunt
12:30 Natural World
10:30 This Is BBC Four
11:00 This Morning
13:00 Love Bites
12:55 George and Mildred
13:10 Monster Carp
11:25 Jason and the Argonauts
12:55 Find It, Fix It, Flog It
12:15 Storm Huntley
13:00 Le journal de 13h
12:45 Le 12.45
12:58 Journal de 13h
12:50 Météo à la carte
13:25 Les extra curieux
13:01 Sur la route
13:00 Dr House
13:05 Madame est servie
13:25 William à midi !
13:00 Quand l'histoire fait dates
13:20 Notre belle famille
13:20 Les frères Scott
13:00 Au coeur des parcs régionaux naturels de France
12:50 NCIS
12:55 Sous le soleil
13:24 Bouffe d'air frais
11:55 È sempre mezzogiorno
13:00 Tg2
13:15 Passato e presente
12:56 Senza traccia
12:25 La signora in giallo
12:58 Tg5
13:11 Sport Mediaset
13:22 The Middle
12:20 MasterChef Italia
11:00 L'aria che tira
09:05 Cantando e ballando
12:30 Metropolis
13:17 Finalmente soli
10:00 Mañaneros
08:00 Semana Santa 2024: Traslado del Cautivo de Málaga
11:30 Balanço Geral SP
11:00 Tradições da Páscoa
10:00 RIK Sat
13:00 Pop Mageiriki
13:00 M jak miłość - odc. 1777*
13:00 Laba diena, Lietuva
13:00 Kultūrdeva
13:30 TG La7
13:35 MasterChef Italia
13:37 Le magazine de la santé
13:39 Criminal Minds
13:40 La météo
13:42 Journal Météo Climat
13:43 Beautiful
13:45 M jak miłość - odc. 1778*
13:46 La p'tite librairie
13:49 Tgcom24
13:50 Finalmente soli
13:53 I Simpson
13:54 1:1. Aktuālā intervija *
13:55 Mom
13:56 Météo à la carte
13:59 Jornal da Tarde
14:00 EIDISEIS - ATHLITIKA - KAIROS
14:05 Les frères Scott
14:08 Endless Love
14:10 La météo
14:15 Gênesis
14:17 Finalmente soli
14:19 Tg Regione meteo
14:20 Rex, chien flic
14:21 I Simpson
14:22 Nancy Drew
14:25 Grey's Anatomy
14:30 Canal sur Noticias 1
14:35 Polonia 24. Tygodnik
14:40 Šodienas jautājums *
14:45 Sous le soleil
14:50 NCIS
15:00 45 Mastoroi 60 Mathitades
15:10 Countdown
15:15 Tai kur toliau?
15:17 O Sábio
15:30 Tg4: Anteprima diario del giorno
15:35 Des volcans et des hommes
15:50 Inspecteur Barnaby
16:05 Lietuva kalba
16:50 Nevada Smith
18:00 RIK Sat
18:30 This Is BBC Four
20:00 Il meglio di Cantando e ballando
Švýcarsko
Žánr: Filmy
Televizní program
Swiss 1
Star TV
Nitro
ProSieben MAXX
Anixe HD
AXN
AXN White
AXN Black
Tele 5
Sixx
Sat.1 Gold
RTLup
RTL Crime
RTL Passion
Kinowelt HD
13th Street
One
Comedy Central
Warner TV Film
Warner TV Serie
Warner TV Comedy
Universal TV
Syfy D
Heimatkanal
Kabel eins Classics
Romance TV
Spiegel Geschichte
Sky 1
Sky Atlantic
Sky Krimi
blue Action
blue Stars
blue Retro
Crime District
TV Breizh
Ciné+ Famiz
Ciné+ Club
Ciné+ Classic
Comédie+
CANAL+ Series
Polar+
TMC
RTL9
Action
13eme Rue
Syfy F
Paramount F
Warner TV
OCS Max
CS Pulp
OCS Géants
Ciné + Premier
Cine+ Frisson
Cine+ Emotion
CANAL+
CANAL+ Cinema
Chérie 25
TF1 Séries Films
Rai Movie
Rai Premium
Giallo
Top Crime
La5
La 7d
20 Mediaset
Drama
E4
Film Four
5USA
TVI Internacional
TVI Ficção
SIC Internacional
Canal de las Estrellas Europe
De Pelicula
Tlnovelas
Nyní
Další strana
11:40 Undercover Billionaire
12:00 Juwelo
13:10 Walker, Texas Ranger
12:55 Detektiv Conan: Das 14. Ziel
12:50 Ein Schloss am Wörthersee
12:45 Justified
13:10 Candice Renoir
12:45 Justified
07:05 Infomercial
13:05 Hochzeit auf den ersten Blick - Australien
13:10 Richter und Sindera - Ein Team für harte Fälle
13:05 Die Nanny
13:20 Leverage
13:05 Verbotene Liebe Classics
13:20 Die Frau des Leuchtturmwärters
13:00 FBI: Most Wanted
12:40 The Kindergarten Teacher
13:15 American Dad
12:40 Rufmord
13:05 Unsere kleine Farm
13:10 The Middle
13:15 Dr House
12:50 Akte X
12:40 Mädchen mit schwachem Gedächtnis
12:55 Der Eissturm
13:05 Kreuzfahrt ins Glück
12:45 Die Deutschen
13:20 The Rookie
12:55 Jett
13:00 Notruf Hafenkante
12:30 Robin Hood
12:35 Die Bestimmung: Allegiant
12:15 Stuart Little 2
13:23 Border Patrol
13:15 Les experts Miami
11:55 Les soeurs fâchées
12:35 Polanski, le travail à l'œuvre
12:35 Melville / Delon : la solitude de 2 samouraïs
13:15 H
13:25 Django
13:15 Caïn
13:10 Drop Dead Diva
13:15
La manipulatrice
12:16 La Momie
13:18 Léo Matteï, Brigade des mineurs
12:55 Powers
12:00 My Fair Lady
13:15 R.I.S Police scientifique
12:50 France boutique
12:00 Espion(s)
12:55 U-96, la véritable histoire de Das Boot
12:05 Au nom de ma fille
11:35 Mad Max : Au-delà du dôme du tonnerre
13:15 Hollywood Live
12:48 Clique
12:00 Disco Boy
13:00 Le jour où tout a basculé
13:20 Petits secrets entre voisins
12:05 Sinbad il marinaio
13:10 Good Witch
13:25 L'ispettore Barnaby
12:55 Law & Order: Special Victims Unit
12:33 La promessa
12:40 Lingo: Parole in gioco
12:56 Arrow
12:40 The Bill
13:00 The Big Bang Theory
12:00 Mrs Doubtfire
13:00 Law & Order
10:55 Dois às 10
12:58 Inspetor Max
11:00 Casa Feliz
13:00 Noticias Intereconomía
13:14 El rey de los taxistas
11:55 Yo compro esa mujer
13:29 Miraculous, le film
13:30 Amores verdaderos
13:35 The Novice
13:40 Classic EastEnders
13:44 Major Crimes
13:45 Amici di Maria De Filippi: Daytime
13:48 Chicago Fire
13:50 Il cacciatore
13:54 Morangos com Açúcar
13:55 Petits plats en équilibre
13:58 TVI Jornal
14:00 Despierta con Loret
14:05 Monk
14:10 Jonathan degli orsi
14:12 Le bonus
14:15 Les derniers jours d'Herculanum
14:18 Una mamma per amica
14:19 Léo Matteï, Brigade des mineurs
14:20 Classic EastEnders
14:25 Bumblebee
14:28 Eliminators
14:30 Microbe et Gasoil
14:32 Enquête Chrono
14:34 The Last Ship
14:35 White Collar
14:36 Aquí están los Aguilares
14:38 Major Crimes
14:40 Notruf Hafenkante
14:45
Vivre ou laisser mourir
14:50 Emily Dickinson, l'histoire d'une passion
14:55 Il cacciatore
15:00 Law & Order
15:05 Un refugio para el amor
15:07 Toni, en famille
15:10 TVI em Cima da Hora
15:12 Bonus
15:15 Il giovane ispettore Morse
15:18 Candice Renoir
15:20 Caïn
15:25 R.I.S Police scientifique
15:35 Unser Traumhaus: Umzug oder Umbau?
15:40 Gangster Squad
15:42 The Outpost
15:45 Tina & Téo - A Pedra Encantada
15:50 Ein Schloss am Wörthersee
16:00 La mentira
16:08 El futbolista fenómeno
16:10 Mauvaises herbes
16:15 Käthe und ich
16:20 Gli imperdibili
16:30 Budapest
16:35 The Guilty
16:40 Stardust
16:45 Dérapages incontrôlés
16:55 Bem me Quer
17:05 Der kleine Tod: Eine Komödie über Sex
17:10 Perception
19:00 Star News
19:05 Star News
Švýcarsko
Žánr: Sport
Televizní program
blue Zoom D
blue Sport 1
blue Sport 2
Sky Sport 1
Sky Sport 2
Sky Sport Bundesliga 1
Eurosport 1 D
Eurosport 2 D
Sport1
More Than Sports TV
Eurosport 1 F
Eurosport 2 F
blue Zoom F
infosport+
CANAL+ Sport
RMC Sport Access 1
RMC Sport Access 2
Equidia Live
GOLF+
Golf Channel
L'Equipe
AUTOMOTO
Rai Sport +
Rai Sport
Eurosport 1 I
Eurosport 2 I
live
Sport Italia
Živé vysílání
Motor Trend
SuperTennis TV
Eurosport 1 E
Nyní
Další strana
12:55 Fussball: Sporting Clube de Portugal - BSC Young Boys
13:00 Serie A - Made in Italy: Full Impact
11:45 Fussball: Arsenal FC - Sevilla FC
05:00
Sendepause
13:00
Sendepause
13:00
Sendepause
13:00 UCI WorldTour Männer: Dwars door Vlaanderen
13:00 Snooker: Welsh Open in Newport: Finale
06:00 Teleshopping
12:30 Infomercial
09:40 FIS Saut à ski : Coupe du monde
13:00 Tennis : Miami Open 2024: Quart de finale
13:25 Ligue 1 Uber Eats Preview
11:45 Le Jt
13:10 SailGP: Racing on the Edge
12:15 Slavia Prague / Milan AC
10:30 ONE Friday Fights 56
11:05 Le Grand Direct
08:30 DP World Tour: Hero Indian Open, jour 2
13:00 The Big Break
13:00 Enduropale du Touquet-Pas-de-Calais
12:50 Top Gear
12:45 Serie C: Carrarese - Perugia
12:45 Serie C
13:00 Monumental Cobbles
13:00 Snooker: Welsh Open: Finale
13:00 Si Live
12:35 Auto leggendarie: Top 10
12:30 Tennis: Napoli Cup 2024
13:00 Dwars Door Vlaanderen Road Cycling
13:30 Restauri a quattro ruote
13:35 Zapsport 360
13:40 Top 14: Union Bordeaux-Bègles - Stade Toulousain
13:45 The Big Break
13:50 Highway Thru Hell
13:55 Foot: Sporting Clube de Portugal - BSC Young Boys
14:00 Tour of Flanders Cycling
14:20 Restauri a quattro ruote
14:30 Supertennis Today
14:45 Tennis: Napoli Cup 2024
15:00 Giochi Olimpici
15:05 Le Grand Direct
15:30 Inside Serie A - Made in Italy
15:35 Heimspiel - Der Fussball-Talk
15:40 Fussball: PSV Eindhoven - Arsenal FC
15:50 L'Équipe de choc
16:00 Giochi Olimpici
16:10 Biker Lifestyle
16:25 Ligue 1 Uber Eats Preview
16:30 Challenge Tour
16:35 World of Freesports
17:00 Tour of Flanders Cycling
17:30 TG SPORT
18:21 Objectif Paris, le journal
19:05 Le Grand Direct
19:45 Daily Sport
21:00
Sendepause
21:40 FIS Saut à ski : Coupe du monde
01:00
Sendepause
02:00 Tennis : Miami Open 2024: Demi-finale
05:00
Sendepause
Švýcarsko
Žánr: Hudba
Televizní program
MTV
Radio Pilatus TV
Deluxe Music
live
Deutsches Musik Fernsehen
Živé vysílání
Alpenland TV
live
musig24
Živé vysílání
live
folx.tv
Živé vysílání
live
MelodieTV
Živé vysílání
Stingray Classica D
CSTAR
MCM Top
TVM3
Trace Caribbean
Trace Urban
Mezzo
Stingray Classica F
RTL 102.5 TV
live
Radionorba TV
Živé vysílání
TV8
NOVE
Video Italia TV
Stingray Classica I
Kerrang!
Clubland TV
Kiss TV
Now Rock
Stingray Festival 4K
Stingray iConcerts
Telehit Music
Nyní
Další strana
13:00 MTV's 2000s Day
10:00 Radio Pilatus bei der Arbeit
12:00 YOU DELUXE
13:15 Teleshopping
13:00 Alpen-Welle Aktuell
13:00 Wunschbox
13:15 Folx Mix
12:30 Musikalische Schmankerln
13:23 Tschaikowski - Fantasie-Ouvertüre Romeo und Julia
11:15 Top clip
10:00 Top Mix
12:00 Parlez-moi d'avenir
12:00 Good Morning Trace
12:00 Sounds Of Trace
13:11 INTERMEZZO
13:23 Tchaïkovski - Ouverture fantaisie Roméo et Juliette
13:00 Miseria e nobiltà
13:00 Il primo pomeriggio
12:20 Alessandro Borghese: 4 ristoranti
12:50 Ho vissuto con un killer
12:20 Video Italia Best
13:23 Tchaikovsky
13:00 Biggest Rock Anthems
08:00 101 Feelgood Party Tunes!
10:00 Pure R&B: Stateside Hits
13:20 Easter Rock Anthems
13:09 Echoes Series
13:15 Muse: Live at Festival Rock Am Ring
13:00 Top 10 Telehit
13:30 Janacek's Jenufa At The Staatsoper Berlin
13:40 Un patrigno quasi perfetto
13:44 Classica Spotlight
13:45 Lädle.tv
13:46 Joris Voorn, Audio Obscura live at Concertgebouw Amsterdam
13:55 Reggaetown
14:00 99 Reasons The 80s Rocked!
14:35 Welt der Musik
14:49 4K Clips
14:50 90's pop hits
14:55 MTV's 2000s Day
15:00 Adele - Live at Glastonbury
15:15 Old Skool 90s Bangers!
15:25 Alla ricerca dell'amore
15:30 Schlagerstunde
15:36 INTERMEZZO
16:00 Robin's 50 Dead Catchy Choruses!
16:36 Rod Stewart - Live at Hyde Park
16:40 Top CStar
17:00 Il driving time
17:40 Pawn Stars, les rois des enchères
18:00 Top Mix
19:00 Video Italia Hit
22:15 Easter Rock Anthems
Švýcarsko
Žánr: Dokumentární / Příroda / Zvířata / Životní prostředí / Vzdělávací / Věda / Fakta
Televizní program
S1
ARD-alpha
Phoenix TV
kabel eins Doku CH
N24 Doku
GEO Television
Bergblick
Crime + Investigation
Discovery Channel D
TLC CH
National Geographic D
National Geographic Wild D
Animal Planet D
Sky Nature
Sky Documentaries
History HD
Curiosity Channel
live
Auftanken TV
Živé vysílání
RTL Living
Nautical Channel
RMC Découverte
live
RMC Story
Živé vysílání
Discovery F
Science Channel F
National Geographic F
National Geographic Wild F
Animaux
histoire
Toute l'Histoire
Ushuaïa TV
Chasse et Pêche
Planète+
Planète+ A&E
Planète+ C&I
Seasons
Trek
E! Entertainment France
Rai 5
Rai Storia
Rai Scuola
Real Time
Focus
DMAX Italia
live
UNINETTUNO University TV
Živé vysílání
ALMA TV
Food Network IT
Class TV Moda
Fun Box Ultra UHD
Insight
Insight UHD
Love Nature 4K UHD
Fashion TV
English Club TV
Food Network E
E! Entertainment Europe
Nyní
Další strana
12:00 Mediashop
13:15 Tele-Gym
12:45 Afrika von oben
12:55 Verfluchtes Gold - Schatzsuche in Kanada
13:10 Heavy Metal - Panzerknacker im Einsatz
12:40 Railway Murders - Geheimnisvolle Verbrechen
13:10 Planet Weltweit
12:40 Vermisst und ermordet
13:15 Expedition X - Dem Unheimlichen auf der Spur
13:20 Abgründe - Unfassbare Verbrechen
13:20 Zweiter Weltkrieg: Geschichte von oben
12:50 Der unglaubliche Dr. Pol
13:20 Die Irwins - Crocodile Hunter Family
12:55
Hüter der Natur
13:25
Filmlegenden
13:00 The Proof is Out There - Auf den Spuren des Unerklärlichen
13:05 Abenteuer, fertig, los!
12:40 Sternenjäger - Abenteuer Nachthimmel
13:05 Jamies 30 Minuten Menüs
13:00 Highlights
12:40 Alaska: la ruée vers l'or
12:00 Estelle Midi : On ne va pas se mentir
13:15 Au coeur des douanes
13:05 Busby Girls
13:20 Le royaume des momies égyptiennes
12:50 Rêves de ferme
13:05 Ces chiens qui sauvent
13:00 C'est un vrai complot !
13:18 Vestiges de guerre
12:35 Green
13:11 Monster Carp
12:50 Aventure en Indochine 1946-1954
13:00 Nightwatch
13:00 Murdertown
13:14 La réussite de l'île d'Émeraude
12:54 Maewan, et les fjords perdus
13:10 L'incroyable famille Kardashian
12:43 Punto Nave: Mappe per l'immaginario
13:05 Ieri e oggi
12:35 Progetto scienza Newton
12:35 Cortesie per gli ospiti
12:33 Vita segreta degli animali
12:05 I pionieri dell'oro
12:50 Era la RAI: Alle origini del servizio pubblico
13:00 Bekér On Tour
12:55 In cucina con Luca Pappagallo
13:18 Class TV Moda Stories
12:45 Island Hunter
13:00 Access All Areas
13:05 The Armchair Adventurer
13:05 Wildlife ER
13:00 Fashion Films
13:25 All About
13:00 Rick Stein's Seafood Lover's Guide
13:00 House Of Villains E10
13:30 Rick Stein's Seafood Lover's Guide
13:34 Hawaii: L'arcipelago degli squali
13:35 Road Less Traveled
13:39 Punk, la véritable histoire : Enak Marcel Chaussure
13:40 Here And There
13:45 Casa a prima vista
13:50 Faites entrer l'accusé
13:55 The Armchair Adventurer
13:56 Monster Carp
14:00 Revenge Body With Khloe Kardashian S2 E2
14:02 Evolution: Il viaggio di Darwin
14:05 Il giorno e la storia
14:07 Boat trip à Madagascar
14:10 In cucina con Luca Pappagallo Live
14:12 Vestiges de guerre
14:15
Coast Guard Florida
14:20 Der unglaubliche Dr. Pol
14:25 Apocalypses oubliées
14:30 How It's Made
14:35 Unglaubliche Reisen mit Simon Reeve
14:40 Oltre Cleopatra: Le regine sconosciute dell'antico Egitto
14:41 Chasse entre amis
14:45 Conversations animales
14:46 Sauvatge
14:50 Casa a prima vista
14:54 Chirurgie à tout prix
14:55 Ningaloo: Australia's Ocean Wonder
15:00 Revenge Body With Khloe Kardashian S2 E3
15:05 À cri, à courre, en Creuse
15:06 11/09 : les survivants des attentats
15:10 Hitlers Baumeister
15:15 Apocalypses oubliées
15:20 Vanity Fair Confidential
15:35 Squeeze : Python d'Afrique
17:05 Enquête prioritaire
18:00 Schweiz pur
Švýcarsko
Žánr: Zprávy
Televizní program
Wetter.TV
Televista
live
Tagesschau24
Živé vysílání
ZDFinfo
WELT CH
n-tv
live
Euronews Deutsch
Živé vysílání
CNN
Euronews E
live
Sky News International
Živé vysílání
BBC World News
BBC News
BBC Parliament
CNBC Europe
DW English
Bloomberg TV
Al Jazeera English
i24 News
live
NHK World HD
Živé vysílání
Arirang HD
live
France 24
Živé vysílání
live
franceinfo
Živé vysílání
live
Euronews F
Živé vysílání
live
BFM TV
Živé vysílání
live
BFM Business
Živé vysílání
live
CNEWS
Živé vysílání
Vernier Visions
La Chaine Info
i24 News Français
live
Rai News 24
Živé vysílání
live
Euronews I
Živé vysílání
live
Canal 24 Horas
Živé vysílání
live
RTP 3
Živé vysílání
SIC Noticias
Nyní
Další strana
13:00 meteoNEWS
13:00 Trio Stiefel Oeschger Baschnagel
13:15 DOK
12:45 Der Untergang antiker Völker
13:00 Die Welt am Mittag
13:10 Der Kreislauf des Lebens
11:00 Euronews Aktuell
13:00 CNN Newsroom With Omar Jimenez
13:15 Euronews Now
13:00 Sky News Today with Sam Washington
13:00 BBC News Now
13:00 BBC News Now
10:00 Westminster Hall
13:00 The CNBC Conversation
13:15 DocFilm
13:00 Hello World
13:00 I Am Not Alone
13:00 Best Of This Week
13:00 Newsroom Tokyo
13:00 Arirang News (Arirang News), South Korea
13:15 L'invité du jour
12:59 L'info s'éclaire
13:00 Euronews La Quotidienne
12:00 Le Déj info
13:00 Les Experts
11:58 News week-end
10:00 Vernier Visions
12:00 LCI midi
13:00 Edition spéciale
13:00 RAI News
11:00 Euronews Ora
13:00 Diario 24
12:55 Dr. Finanças
10:55 SIC Notícias Manhã
13:30 Diario 24
13:35 Rádio Calipso
13:45 Zero Waste Life
13:50 Outremer - l'info
13:55 Jornal SIC Notícias
13:56 180 minutes info
13:59 Au cœur de l'info
14:00 Noticias 24h
14:05 Quem Desdenha
14:10 Der Kreislauf des Lebens
14:15 Best of DW-online Content
14:30 La France a tout pour réussir
14:45 World Sport
15:00 Le Club de l'Info
15:46 Real Economy
15:55 SIC Notícias Direto
16:00 Euronews La Quotidienne
16:50 BFM Story
18:00 Europa il punto
19:00 Joins BBC News
19:46 WITNESS
Švýcarsko
Žánr: Pořady pro děti / mládež
Televizní program
Super RTL
Nick
KiKA
Toggo Plus
RIC TV
Disney Channel D
Cartoonito D
Cartoon Network D
CBeebies
CBBC
Toonami
Cartoonito F
Mangas
Piwi+
Télétoon+
Tiji
Canal J
Boomerang F
Cartoon Network F
Gulli
Nickelodeon
Nickelodeon Junior
Disney Channel F
Disney Junior F
CANAL+ Kids
Boing I
Rai Gulp
cartoonito
Frisbee
K2
Rai Yoyo
Super!
Nyní
Další strana
13:25 Voll zu spät!
13:10 Willkommen bei den echten Louds
13:15 Leo Da Vinci: Mission Mona Lisa
13:20 Bugs Bunny & Looney Tunes
13:00
MediaShop
13:20 Tierduell
13:25 Die Tom und Jerry Show
13:20 Ben 10
13:20 Old Jack's Boat: Rockpool Tales
13:20 Go Jetters
13:05 Archer
13:15 Go Jetters
13:25 Sherlock Holmes
13:25 Barbapapa
13:20 Les Oddbods
13:15 Barbie Dreamhouse Adventures
13:05 Zak Storm, super pirate
13:20 Oggy and the Cockroaches
13:25 Les nouvelles pérégrinations d'Archibald
13:25 Zig et Sharko
13:10 Une famille vraiment Loud
13:25 Peppa Pig
13:05 Hamster & Gretel
13:25 Bluey
13:25 Zouk
13:25 Teen Titans Go!
13:05 Le straordinarie avventure di Jules Verne
13:25 Bugs Bunny costruzioni
13:15 Curioso come George
13:25 Il barbiere pasticciere
13:25 Bluey
13:15 I Thunderman
13:27 Zak Storm, super pirate
13:30 Il piccolo Yeti e la città invisibile
13:31 Bluey
13:32 Zig et Sharko
13:34 Trotro
13:35 Bing
13:39 Barbie Dreamhouse Adventures
13:40 I Thunderman
13:42 Zig et Sharko
13:45 Il barbiere pasticciere
13:50 Les nouvelles pérégrinations d'Archibald
13:55 La casa delle bambole di Gabby
14:00 Firebuds, premiers secours
14:05 Il barbiere pasticciere
14:10 I Thunderman
14:15 Les super nanas
14:20 D'Artagnan et les trois mousquetaires
14:35 Peter Pan: Neue Abenteuer
14:55 Peter Pan: Neue Abenteuer