Televizní kanály
Žánr: Vše
Žánr: Televize
Žánr: Televize
Žánr: Evropa
Žánr: Filmy
Žánr: Sport
Žánr: Hudba
Žánr: Dokumentární
Žánr: Zprávy
Žánr: Pořady
Televizní program
Žánr: Vše
Žánr: Televize
Žánr: Televize
Žánr: Evropa
Žánr: Filmy
Žánr: Sport
Žánr: Hudba
Žánr: Dokumentární
Žánr: Zprávy
Žánr: Pořady
Jazyk
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Země
Spojené království
Irsko
Německo
Francie
Itálie
Španělsko
Portugalsko
Nizozemsko
Belgie
Rakousko
Lucembursko
Švýcarsko
Řecko
Kypr
Dánsko
Norsko
Švédsko
Finsko
Estonsko
Lotyšsko
Litva
Polsko
Česko
Slovensko
Maďarsko
Rumunsko
Bulharsko
Chorvatsko
Slovinsko
Severní Makedonie
Bosna a Hercegovina
Srbsko
Albánie
Ukrajina
Rusko
Turecko
Televizní program
: čtvrtek,
TV Průvodce
: nyní,
Televizní kanály
: Itálie,
TVEpg.eu -
kanály: 24746, země: 36, jakyky: 32
Itálie
Televize Italská / DVB-T2
Televizní program
Rai Uno
Rai Due
Rai Tre
Rete 4
Canale 5
Italia 1
live
LA7
Živé vysílání
TV8
NOVE
20 Mediaset
Rai 4
Iris
Cielo
La 5
LA7d
Italia 2
Mediaset Extra
Real Time
DMAX
Top Crime
Giallo
Focus
27 Twentyseven
Nyní
Další strana
18:45 L'Eredita' - Stag. 2024 - Puntata del 25/04/2024
19:00 S19 Ep15 - N.C.I.S.
19:30 Tg Regione
18:58 Tg4
18:48 Avanti un altro
19:27 C.S.I. - Scena del crimine
18:55 Padre Brown
19:05 S3 Ep24 - Alessandro Borghese - Celebrity... 1^TV
19:15 Cash or Trash: Chi offre di più?
19:30 Chicago Fire
19:06 Bones
17:53 La valle dei re
18:55 S9 Ep21 - Love it or List it - Prendere o lasciare
19:11 Rosamunde Pilcher: Va' dove ti porta il cuore
18:15 White collar - Fascino criminale
19:23 Will & Grace
17:34 L'Isola dei Famosi - Extended Edition
19:15 S20 Ep1 - Cortesie per gli ospiti
18:45 S2 Ep10 - La febbre dell'oro: il tesoro del fiume
19:25 Major Crimes
19:15 L'ispettore Barnaby - Stag. 10 Ep. 1 - Ballando con la morte
19:16 Creature bizzarre - PrimaTv
19:24 Colombo
19:37 Chips
19:44 Terra Amara
19:45 S2 Ep9 - S.W.A.T.
19:50 Bones
19:51 Tg Regione
19:53 Will & Grace
19:54 Tg5 Prima Pagina
19:55 S6 Ep16 - Affari al buio
20:00 La cucina di Sonia
20:01 Tg5
20:10 S9 Ep5 - Alessandro Borghese - 4 Ristoranti
20:11 I grandi enigmi della storia
20:16 Walker Texas Ranger
20:18 Big Bang Theory
20:19 Major Crimes
20:20 Don't Forget the Lyrics: Stai sul pezzo
20:28 NCIS - Unita' Anticrimine
20:30 Cortesie per gli ospiti - Stag. 20 Ep. 24
20:35 Criminal Minds
20:41 Big Bang Theory
21:05 L'Ispettore Gently - Stag. 6 Ep. 1 - Lotta 'senza quartiere'
21:09 Una ragazza e il suo sogno
21:10 L' aventure de la TSF - PrimaTv
21:11 L'Isola dei Famosi - Extended Edition - PrimaTv
21:12 Delitto a Kermadec
21:15 Bugiardo bugiardo
21:18 Mission: Impossible - Protocollo Fantasma
21:25 I pionieri dei cristalli - Stag. 1 Ep. 2
21:35 S10 Ep9 - Vite al limite
22:49 Piccola peste
22:55 Il giovane ispettore Morse - Stag. 8 Ep. 1 - Attaccante
23:08 Tre metri sopra il cielo
00:37 Tgcom24 Breaking News
Itálie
Televize DVB-C / Oblast
Televizní program
live
TV2000
Živé vysílání
ALMA TV
Class TV Moda
live
TRM h24
Živé vysílání
live
Rtv San Marino
Živé vysílání
Telelombardia
Antenna 3
RSI La 1
RSI La 2
live
Tele Ticino
Živé vysílání
live
UNINETTUNO University TV
Živé vysílání
Nyní
Další strana
19:30 In Cammino
19:30 Atlante
19:26 Spotlight
19:30 TG SAN MARINO
19:05 Lombardia nera
19:30 The Coach
19:00 Il quotidiano
19:20 Doc Martin
19:30 La casa dell'Hockey
19:05 Diritto e legislazione dei beni culturali
19:40 Provini
19:46 Districts
19:55 Swiss National League: Playoffs, Finale: Zurigo - Losanna
19:58 L'oro siamo noi...
20:00 Data Science
20:10 Gente di lago
20:13 Catwalks
20:15 TG
20:30 Iceberg Lombardia
20:50 Psicologia di comunità
21:05 American Sniper
22:20 La casa dell'Hockey
Itálie
Žánr: Evropa
Televizní program
BBC One
BBC Two
BBC Four
itv
itv 2
itv 3
itv 4
Channel 4
More 4
Channel 5
live
ARD
Živé vysílání
ZDF
RTL
RTL II
SAT.1
ProSieben
VOX
kabel eins
SuperRTL
3sat
Arte
TF1 CH
M6 CH
France 2
France 3
France 4
France 5
NRJ12
TFX
C8
Arte Français
6ter
AB 3
live
TV8 Mont Blanc
Živé vysílání
W9
AB1
TV5 MONDE EUROPE
TVE Internacional
Andalucía Televisión
Record TV
RTP Internacional
live
RIK Sat
Živé vysílání
live
ERT World
Živé vysílání
live
TVP Polonia
Živé vysílání
live
LRT Lituanica
Živé vysílání
live
VISIEMLTV.LV
Živé vysílání
Nyní
Další strana
19:30 BBC London
19:30 Great Coastal Railway Journeys
18:30 This Is BBC Four
19:30 ITV Evening News
19:00 Celebrity Catchphrase
18:55 Heartbeat
18:25 Monster Carp
19:30 The Simpsons
18:50 The Secret Life of the Zoo
19:00 Motorhoming With Merton & Webster
18:50 In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
19:25 Notruf Hafenkante
19:05 Alles was zählt
19:05 Berlin - Tag & Nacht
19:00 Das Küstenrevier
19:05 Galileo - de bedste historier
19:00 Den perfekte middag
18:55 Achtung Kontrolle! Wir kümmern uns drum
19:05 ALVINNN!!! und die Chipmunks
19:20 Kulturnyt
19:20 ARTE Journal
19:10 Demain nous appartient
18:30 La meilleure boulangerie de France
19:10 N'oubliez pas les paroles
19:14 Ici 19/20
19:30 Trouver sa voix(e)
18:56 C à vous
19:30 The Big Bang Theory
19:05 Secret story : La quotidienne
19:05 Touche pas à mon poste !
19:30 Le dessous des images
19:00 NCIS
19:25 Déco ou négo
19:00 A cheval autour du Mont Blanc
18:50 Un dîner presque parfait
19:05 Loïs et Clark: les nouvelles aventures de Superman
19:31 Tandem
19:25 El cazador
15:25 La tarde aquí y ahora
19:00 A Terra Prometida
18:30 Portugal em Direto
18:00 RIK Sat
18:10 Pós katantísame Sotíri!
19:30 Program informacyjny
19:30 Panorama
19:00 Panorāma
19:35 ALVINNN!!! und die Chipmunks
19:37 Šodienas jautājums
19:40 Météo
19:41 Ici 19/20
19:45 Arte Journal
19:50 Cómetelo
19:51 Journal Météo Climat
19:55 Pytanie dnia
19:58 Journal de 20h
19:59 Vu
20:00 Dienos tema
20:04 Laika ziņas
20:05 Pogoda
20:06 O Preço Certo
20:10 La météo
20:15 Fala Portugal
20:20 Sportas. Orai
20:23 Tête-à-Tête
20:25 Parents mode d'emploi
20:30 Canal Sur Noticias 2
20:45 Touche pas à mon poste !
20:55 Young Rock
20:59 Telejornal
21:00 I Michani tou Chronou
21:05 Météo
21:10 La Prophétie de l'Horloge
21:15 Genial witzig - Das große Witze-Battle
21:30 Tonight
21:40 Cleaners les experts du ménage
21:45 heute journal
22:00 RIK Sat
22:20 K1 Magazin
22:30 Speed
23:00 Beauty & The Nerd
02:00 RIK Sat
Itálie
Žánr: Filmy
Televizní program
Rai Movie
Rai Premium
Comedy Central
Comedy Central +1
Cine34
Sky Uno
Sky Uno +1
Sky Atlantic
Sky Atlantic +1
Sky Serie
Sky Serie +1
Sky Crime
Sky Cinema Uno
Sky Cinema Uno +24
Sky Cinema Due
Sky Cinema Due +24
Sky Cinema Collection
Sky Cinema Family
Sky Cinema Action
Sky Cinema Suspense
Sky Cinema Romance
Sky Cinema Drama
Sky Cinema Comedy
Sky Investigation
Sky Investigation +1
Nyní
Další strana
19:15 Indio Black, sai che ti dico: Sei un gran figlio di...
19:25 Il maresciallo Rocca
19:05 S1 Ep20 - CC Zap
19:20 S8 Ep5 - The King of Queens
18:58 L' allenatore nel pallone 2
19:00 S5 Ep11 - Alessandro Borghese - 4 Ristoranti
19:00 S5 Ep11 - Alessandro Borghese - 4 Ristoranti
18:45 S7 Ep13 - Hawaii Five-0
18:50 S7 Ep12 - Hawaii Five-0
19:10 S4 Ep10 - Bones
19:20 S5 Ep9 - Downton Abbey
19:15 S1 Ep8 - First blood: come nasce...
19:15 Wolf Call - Minaccia in alto mare
17:40 Barbie
18:40 Bastardi senza gloria
19:15 Nata per te
18:50 Come un tuono
19:00 Boy Erased - Vite Cancellate
19:10 Il tesoro dell'Amazzonia
19:20 Vivarium
19:00 Kate & Leopold
19:25 Gifted Hands - Il dono
19:20 Il cosmo sul como'
19:25 S5 Ep5 - Private Eyes
18:45 S6 Ep1 - Bull
19:35 S6 Ep2 - Bull
19:40 S2 Ep1 - Il Re
19:45 S7 Ep13 - Hawaii Five-0
20:00 S2 Ep8 - The Big Bang Theory
20:05 S1 Ep1 - Bande criminali italiane
20:15 S5 Ep10 - Downton Abbey
20:20 S5 Ep6 - Private Eyes
20:25 S5 Ep5 - Private Eyes
20:30 S2 Ep2 - Il Re
20:40 S2 Ep1 - Il Re
21:00 Mia moglie per finta
21:05 S1 Ep2 - Bande criminali italiane
21:10 Molly's Game
21:15 S12 Ep1 - Vera
21:20 Stasera tutto è possibile
22:35 Beethoven
22:55 Killer Elite
22:59 Ricchi ricchissimi praticamente in mutande
23:00 Il principe cerca moglie
23:05 La casa degli oggetti
23:15 Il ritorno di Casanova
23:30 November - I cinque giorni dopo il Bataclan
23:50 Spirale di bugie
Itálie
Žánr: Sport
Televizní program
Rai Sport
Eurosport 1
Eurosport 2
live
Sport Italia
Živé vysílání
Sky Sport 24
Sky Sport Uno
Sky Sport Calcio
Sky Sport Action
Sky Sport Arena
Sky Sport NBA
Sky Sport F1
Sky Sport MotoGP
Sky Sport Golf
Milan TV
Lazio Style Channel
Caccia e Pesca
Pesca e Caccia
SuperTennis TV
Sky Sport Tennis
Motor Trend
Ginx Esports TV
Nyní
Další strana
19:20 Nuoto - Stag. 2024 - Assoluti Primaverili - 3a giornata
19:00 Giro di Romandia - Stag. 2024 - 2a tappa
19:30 The Power Of The Olympics
19:00 Calcio today
19:30 Campo Aperto
11:00 3a g.
18:05 Arsenal - Chelsea
18:15 Conegliano - Scandicci
19:00 GP Cina
18:45 MotoGP Conf. Stampa Piloti: GP Spagna
19:30 Senior Italia Open
18:00 Milan TV
17:00 Parma-Lazio Women
19:30 Portami a caccia zio 1 - Stag. 1 Ep. 3
19:30 S1 Ep3 - Allucinazioni padane 1
18:00 News
11:00 3a g.
18:50 Affari a quattro ruote - Stag. 10 Ep. 2 - Range Rover Mk3 - Porsche Boxster S
19:30 GINX Docs
19:45 GINX Docs
20:00 The Games That Made Me
20:10 Panathinaikos - Maccabi
20:30 S4 Ep2 - Storione Academy 4
20:35 Affari a quattro ruote - Stag. 17 Ep. 8
20:55 Brighton - Man City
21:00 Madrid
21:30 3a g.
21:55 Stag. 2024 - Radiocorsa
22:15 SOS: rottami da salvare - Stag. 2 Ep. 3 - Gutterball Cutlass
23:00 Lazio Story
00:00 News
Itálie
Žánr: Hudba
Televizní program
MTV
MTV Music
MTV Hits
MTV 90s
RTL 102.5 TV
live
Radionorba TV
Živé vysílání
Video Italia TV
Classica HD
Stingray Classica I
Nyní
Další strana
19:15 S8 Ep95 - Catfish: False Identita'
19:00 100% Italian Hits
18:00 Worldwide Hits
15:00 Most Streamed Songs Of The 90s: Official Top 50
19:00 Protagonisti
17:00 Driving Time
19:00 Video Italia Hit
18:15 Verdi - Ernani
19:30 Discovering Masterpieces
19:50 New Tracks, 90s Acts!
20:00 Mendelssohn
20:15 S2 Ep17 - Caught In The Act
20:29 Classica Spotlight
20:30 Almanacco di Bellezza
20:45 100% Music
21:00 Video Italia Top
21:05 S34 Ep31 - Ridiculousness: Veri American Idiots
21:15 Riccardo Muti e Giuseppe Verdi
00:00 La classifica italiana
Itálie
Žánr: Dokumentární / Příroda / Zvířata / Životní prostředí / Vzdělávací / Věda / Fakta
Televizní program
Rai 5
Rai Storia
Rai Scuola
Sky Arte
Sky Arte +1
Sky Documentaries
Sky Documentaries +1
Sky Nature
Discovery Channel
Discovery Channel +1
History
History +1
Gambero Rosso
Food Network
HGTV
Nyní
Další strana
19:33 Dorian: L'arte non invecchia
19:10 La lunga liberazione
19:30 Evolve
19:30 S1 Ep8 - My Generation 2021
19:30 S1 Ep7 - My Generation 2021
19:30 S2 Ep5 - Il testimone
19:30 This Is Joan Collins
19:25 S1 Ep2 - I misteri del Mekong
19:10 S1 Ep3 - Le megastrutture di Franco
19:15 S1 Ep2 - Le megastrutture di Franco
19:25 Hitler e Mussolini: l'opera degli assassini
18:55 La Roma di Mussolini
19:30 S13 Ep6 - Vito con i suoi
19:15 Nel forno di casa tua - Stag. 1 Ep. 4
19:30 S16 Ep12 - Chi cerca trova
19:50 La dolce bottega di Renato - Stag. 3 Ep. 6
20:00 S37 Ep4 - Giorgione: orto e cucina - Pesaro...
20:05 S1 Ep4 - Le megastrutture di Franco
20:10 S1 Ep3 - Le megastrutture di Franco
20:15 Paradisi da salvare
20:20 S1 Ep5 - Radici
20:25 S16 Ep13 - Chi cerca trova
20:30 S37 Ep5 - Giorgione: orto e cucina - Pesaro...
20:33 Divini devoti
20:40 S4 Ep6 - The Square - All You Can Art 1^TV
21:00 S6 Ep7 - Predatori di gemme
21:05 S1 Ep4 - Le megastrutture di Franco
21:14 Il giovane Puccini
21:15 La mia casa da sogno in 100 giorni - Stag. 3 Ep. 7 - Il bungalow
21:40 S4 Ep6 - The Square - All You Can Art 1^TV
22:15 Quei due
22:50 Bella Ciao
22:55 Call Me Kate - La vita di Katharine Hepburn
Itálie
Žánr: Zprávy
Televizní program
live
Rai News 24
Živé vysílání
TGCOM 24
live
Euronews
Živé vysílání
Sky TG24
Sky TG 24 Meteo
Class CNBC
live
TG Norba24
Živé vysílání
live
Sky News
Živé vysílání
CNN International
Fox News
Fox Business
CNBC
Bloomberg
live
France 24 English
Živé vysílání
live
France 24
Živé vysílání
I24news
Al Jazeera International
Nyní
Další strana
19:33 SPORT 24
18:00 Tgcom24
19:30 Euronews Now
19:15 TG24 mondo
19:30 Sky Meteo24
18:50 Gli speciali di ClassCnbc
19:30 ZOOM COLORE
19:30 The News Hour with Mark Austin
19:00 Amanpour
19:00 Hosts John Roberts and Sandra Smith
19:00 The Big Money Show
19:00 The Exchange
19:30 Leaders with Lacqua
19:30 The News
19:30 On va plus loin
19:00 The Rundown
19:30 Inside Story
19:43 FOCUS 24
19:45 Truth or Fake
19:51 Focus
19:55 TG24 Preview
20:00 Newshour
20:10 Report
20:15 Euronews Now
20:20 Element terre
20:30 i24news Desk
21:00 News Live
22:00 Your World
23:00 Bloomberg Markets: Balance of...
00:00 Tgcom24
Itálie
Žánr: Pořady pro děti / mládež
Televizní program
Boing
K2
Rai Gulp
Rai Yoyo
Frisbee
Cartoonito
Super!
DeA Junior
DeAKids
DeaKids +1
Nickelodeon
Nickelodeon +1
Nick Junior
Nick Jr+1
Boomerang
Boomerang +1
Cartoon Network
Cartoon Network +1
Nyní
Další strana
19:25 Lo straordinario mondo di Gumball
19:30 S1 Ep6 - I Greens in citta'
19:15 Agent 203
19:25 Hello Kitty: Super Style!
19:30 Mega Game DinsiemE - Stag. 1 Ep. 2
18:40 Doraemon - Il film
19:10 A tutto ritmo - Stag. 2 Ep. 2 - Fascino latino
19:30 S1 Ep14 - Crazy Baby Playground
19:25 S2 Ep17 - New School
19:25 S2 Ep14 - Megagame
19:15 S4 Ep18 - Alvinnn!!! and the Chipmunks
19:30 S4 Ep15 - Henry Danger
19:15 Ready Race Rescue
19:25 S1 Ep10 - Rubble & Crew
19:25 S1 Ep6 - Il mondo secondo Jessica
19:20 S1 Ep3 - La casa delle bambole di Gabby
19:30 S5 Ep7 - Teen Titans Go!
19:20 S1 Ep14 - DreamZzz
19:35 S5 Ep7 - Alvinnn!!! and the Chipmunks
19:40 Scooby-Doo! e il Fantasma Rosso
19:45 S1 Ep10 - Jellystone
19:50 S5 Ep8 - Teen Titans Go!
19:55 S1 Ep9 - Jellystone
20:00 S1 Ep9 - Dora
20:05 S2 Ep23 - Il Barbiere Pasticciere
20:15 S1 Ep5 - Il mondo secondo Jessica
20:25 S1 Ep3 - Dora l'esploratrice
20:30 La casa delle bambole di Gabby
20:55 S1 Ep51 - Ella tra le stelle
21:00 Super Monsters - Stag. 2 Ep. 3