Телевізійні канали
Жанр: Усі
Жанр: Болгарське
Жанр: DVB-C
Жанр: Європа
Жанр: Фільми
Жанр: Спорт
Жанр: Музика
Жанр: Документальний
Жанр: Новини
Жанр: Прогами
ТБ-гід
Жанр: Усі
Жанр: Болгарське
Жанр: DVB-C
Жанр: Європа
Жанр: Фільми
Жанр: Спорт
Жанр: Музика
Жанр: Документальний
Жанр: Новини
Жанр: Прогами
Мова
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Країна
Велика Британія
Ірландія
Німеччина
Франція
Італія
Іспанія
Португалія
Нідерланди
Бельгія
Австрія
Люксембург
Швейцарія
Греція
Кіпр
Данія
Норвегія
Швеція
Фінляндія
Естонія
Латвія
Литва
Польща
Че́хія
Словаччина
Угорщина
Румыния
Болгарія
Хорватія
Словенія
Північна Македонія
Боснія і Герцеговина
Сербія
Албанія
Україна
Росія
Туреччина
субота
04.05.24
неділя
05.05.24
понеділок
06.05.24
вівторок
07.05.24
середа
08.05.24
четвер
09.05.24
п'ятниця
10.05.24
05-04
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:30 10 000 крачки
01:00 На концерт с БНТ 2
01:30 Малки истории
02:30 Българското село
03:00 Рецепта за култура
04:00 Арт стрийм
04:30 Култура.БГ
05:30 Пазители на традициите
06:00 Иде нашенската музика
06:55 Скалните манастири в България
07:30 10 000 крачки
08:00 Денят започва с Георги Любенов
11:00 Магията на българския иконостас
11:30 Домът на вярата
12:00 По света и у нас
12:30 С БНТ завинаги
13:30 Религията днес: Снисхождане на Благодатния огън в църквата при Божи гроб
15:00 Олтарите на България
15:10 Имате среща с... Диана Любенова
16:00 Арт детектив
16:15 Сиромашко лято
17:30 С мен бъди! - концерт на Петя Буюклиева
19:00 Говори сега
20:00 По света и у нас
20:30 Джаз и традиции
21:40 Потъването на Созопол
23:15 Олтарите на България
23:30 Празнично Пасхално богослужение
00:30 Рецепта за култура
01:30 Библиотеката
02:00 Вечната музика
02:30 Домът на вярата
03:00 Пътувай с БНТ 2
03:30 Пазители на традициите
04:00 Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
05:00 На концерт с БНТ 2
05:30 Бразди
00:40 Закон и ред:Специални разследвания
01:40 Ослепително слънце
02:10 bTV Новините
02:50 Преди обед
04:45 Ослепително слънце
05:10 Да живее крал Джулиън!
06:00 Светът на здравето
06:30 Древно инженерство
07:30 Тази събота и неделя-уикенд
11:00 Вкусът на България
11:30 Светът на здравето
12:00 bTV Новините
12:30 Загадките на Руби Херинг:Предсказание за убийство
14:15 Романтично кралско бягство
16:00 Търси се
17:00 Животът по действителен случай
19:00 bTV Новините
19:30 bTV Репортерите
20:00 Бригада нов дом
22:00 Колибата
01:10 Древно инженерство
02:20 bTV разказва
02:50 Вкусът на България
03:20 Търси се
04:15 Мистър Пибоди и Шърман
05:10 Да живее крал Джулиън!
00:45 Крум Савов Live (повторение)
01:40 Вечерното шоу на Слави Трифонов (повторение)
02:30 Музика
06:50 Шоуто на сценаристите (повторение)
07:25 Да готвим с Ради (рецептите от седмицата)
10:00 4+
11:05 Tonight with Шкумбата (повторение)
12:00 Вечерта на Иван Кулеков (повторение)
12:50 Вечерното шоу на Слави Трифонов (повторение)
13:50 Шоуто на сценаристите (повторение)
15:10 Вечерта на Ку-Ку Бенд (повторение)
16:05 Вечерното шоу на Слави Трифонов (повторение)
17:00 Шоуто на сценаристите (повторение)
18:00 Кръг квадрат
19:05 Вечерното шоу на Слави Трифонов (повторение)
20:00 Шоуто на сценаристите (повторение)
21:00 Вечерта на Северозапада (повторение)
21:55 Вечерното шоу на Слави Трифонов (повторение)
22:50 Шоуто на сценаристите (повторение)
23:45 4+ (повторение)
00:45 Вечерта на Ку-Ку Бенд (повторение)
01:40 Вечерното шоу на Слави Трифонов (повторение)
02:30 Музика
00:30 Памет без давност
01:30 Пътуващо читалище
02:30 EuroTV Shop
03:30 КоКоригу!
04:00 Светът и всичко в него
05:00 ЕвроДикоФ
07:00 Ekids
08:00 Политика и спорт
09:00 Рефреш
10:00 Честно казано
12:00 EuroTV Shop
12:30 Вечните песни на България
13:30 EuroTV Shop
14:00 Академия Здравитал
15:00 Кардиограма
16:00 Шпионката на Коко
16:30 Модна фиеста
17:00 Пътуващо читалище
18:00 Новини
18:10 Интервю в анфас
18:30 България, която съградихме
19:00 Памет без давност
20:00 Вечните песни на България
21:00 Гозбата на България
22:00 Шпионката на Коко
22:30 Модна фиеста
23:00 Новини
23:10 Интервю в анфас
23:30 Шоуто на Мавриков
00:30 Светът и всичко в него
01:30 EuroTV Shop
02:00 Кардиограма
03:00 Рефреш
04:00 Гозбата на България
05:00 Памет без давност
00:00 "Viva la Musica!"
02:00 "Музикална академия"
04:30 "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
06:00 "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30 "Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45 "21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15 "Събуди се с усмивка"
09:00 "Петолиния" - музикален микс
09:15 Телепазарен прозорец
09:30 "Петолиния" - музикален микс
10:00 "Енергията" с Антоан Николов (п.)
00:00 Новини
00:30 Документален филм
01:00 Новини
01:30 Актуално
02:00 Новини
02:30 Архивите на Алфа
03:00 Новини
03:30 Актуално
04:00 "Добро утро, българи" - повторение
06:00 Новини
06:15 "Часът на пенсионера"
07:00 Новини
07:30 Документален филм
08:00 Новини
08:30 Актуално
09:00 Новини
09:30 Архивите на Алфа
09:45 Телепазар
10:00 Новини
10:10 Телепазар
10:35 Актуално
11:00 Новини
11:30 Актуално
12:00 "Новините в 12"
12:30 Документален филм
12:45 Телепазар
13:00 "Часът на пенсионера"
13:45 Телепазар
14:00 Новини
14:30 Актуално
15:00 Новини
15:30 Документален филм
15:45 Телепазар
16:00 Новини
16:15 Телепазар
16:30 Акуално
17:00 Новини
17:30 Актуално
18:00 Новини
18:30 Актуално
19:00 Новини
19:30 Актуално
20:00 Новини
20:30 Актуално
21:00 Новини
21:30 Актуално
22:00 Новини
22:30 Актуално
23:00 Новини
23:30 Актуално
00:00 Новини
00:30 Актуално
01:00 Новини
01:30 Актуално
02:00 Новини
02:30 Документален филм
04:00 Новини
04:30 Актуално
05:00 Новини
05:30 Актуално