Телевізійні канали
Жанр: Усі
Жанр: Німецьке
Жанр: DVB-C
Жанр: Фільми
Жанр: Спорт
Жанр: Музика
Жанр: Документальний
Жанр: Новини
Жанр: Прогами
ТБ-гід
Жанр: Усі
Жанр: Німецьке
Жанр: DVB-C
Жанр: Фільми
Жанр: Спорт
Жанр: Музика
Жанр: Документальний
Жанр: Новини
Жанр: Прогами
Мова
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Країна
Велика Британія
Ірландія
Німеччина
Франція
Італія
Іспанія
Португалія
Нідерланди
Бельгія
Австрія
Люксембург
Швейцарія
Греція
Кіпр
Данія
Норвегія
Швеція
Фінляндія
Естонія
Латвія
Литва
Польща
Че́хія
Словаччина
Угорщина
Румыния
Болгарія
Хорватія
Словенія
Північна Македонія
Боснія і Герцеговина
Сербія
Албанія
Україна
Росія
Туреччина
ТБ-гід
: четвер,
Розклад телебачення
: зараз,
Телевізійні канали
: Німеччина,
TVEpg.eu -
канали: 24533, країни: 36, мови: 32
Німеччина
Німецьке ТБ / DVB-T2
ТБ-гід
live
ARD
Пряма трансляція
ZDF
RTL
SAT.1
ProSieben
VOX
kabel eins
RTL II
3sat
Arte
ONE
ZDFinfo
ZDFneo
sixx
DMAX
TELE 5
SAT.1 Gold
ProSieben MAXX
NITRO
RTLup
Зараз
Наступна сторінка
12:10 ZDF-Mittagsmagazin
12:10 ZDF-Mittagsmagazin
11:00 Barbara Salesch - Das Strafgericht
13:00 Auf Streife - Die Spezialisten
12:55 Die Goldbergs
13:00 CSI: Miami
13:00 Elementary
12:55 Die Schnäppchenhäuser - Der Traum vom Eigenheim
12:50 Querbeet
12:40 Stadt Land Kunst
12:25 In aller Freundschaft (205)
12:40 Das Rätsel des Eismonds
12:25 Death in Paradise
13:00 Ghost Whisperer - Stimmen aus dem Jenseits
12:15 Outback Truckers
07:55 Infomercial
12:50 Dr. Quinn - Ärztin aus Leidenschaft
12:30 Das Tesla-Vermächtnis
12:30 Walker, Texas Ranger
12:40 Das Familiengericht
13:10 Walker, Texas Ranger
13:15 Outback Truckers
13:20 Wildes Überleben II
13:25 Das Familiengericht
13:45 Unsere kleine Farm
13:50 Modern Family
13:55 Ghost Whisperer - Stimmen aus dem Jenseits
14:00 M*A*S*H
14:05 The Rookie
14:10 Faszination Weltraum - Reiseführer zum Mond
14:15 Das Familiengericht
14:20 Goldrausch: White Water Alaska
14:35 Unsere kleine Farm
14:45 Grey's Anatomy - Die jungen Ärzte
14:50 Castle
14:55 Faszination Weltall
15:00 Kalkofes Mattscheibe
15:05 Kalkofes Mattscheibe
16:00 Ulrich Wetzel - Das Strafgericht
Німеччина
DVB-C ТБ / Регіон
ТБ-гід
ServusTV
ANIXE+
ANIXE HD Serie
SAT.1 emotions
ProSieben FUN
WDR
live
NDR
Пряма трансляція
MDR
live
hr-fernsehen
Пряма трансляція
rbb
Radio Bremen TV
SR Fernsehen
SWR Fernsehen BW
SWR Fernsehen RP
live
BR
Пряма трансляція
ARD-alpha
ORF 1
ORF 2
SRF 1
SRF zwei
DR1
DR2
RAI Uno
RAI Due
RAI Tre
TV5Monde Europe
TVE
live
TVP Polonia
Пряма трансляція
live
LRT Lituanica
Пряма трансляція
live
VISIEMLTV.LV
Пряма трансляція
Зараз
Наступна сторінка
13:00
Servus um 2
12:55 Asambeauty - Asambeauty
13:00 Infomercial
12:55 Anna und die Liebe
12:50 Workaholics
13:00 Giraffe, Erdmännchen & Co.
12:25 In aller Freundschaft
12:30 Liebling, lass die Hühner frei
12:55 Hubert ohne Staller (122)
13:00 rbb24
12:25 In aller Freundschaft (561)
12:40 ARD-Buffet
12:40 ARD-Buffet
12:40 ARD-Buffet
12:35 Gefragt - Gejagt
13:00 Tele-Gym
12:40 SOKO Donau
13:00 ZIB
12:55 Meteo - Mittagsausgabe
12:00 3 auf zwei
12:55 Danmarks næste klassiker
12:00 Seneste nyt fra TVA
11:55 È sempre mezzogiorno
13:00
Ore 14
13:00
Tg Regione
13:02
Les beaux malaises 2.0
09:30 La hora de la 1
13:00 O mnie się nie martw s.I - odc. 11
13:00 Laba diena, Lietuva
13:00 Daudz laimes, jubilār! Operdziedātājs Raimonds Bramanis *
13:05 Infomercial
13:10 G&G - Gesichter und Geschichten
13:15 Tele-Gym
13:19
Tg Regione meteo
13:20
Tg3
13:22 AKTUELL nach eins
13:24
Les beaux malaises 2.0
13:25 Meister des Alltags
13:30 Tg1
13:35 Bettys Diagnose
13:40 Kultūrdeva
13:45 O mnie się nie martw s.I - odc. 12
13:50 Nashorn, Zebra & Co.
13:55
Pride and Prejudice
13:58 MDR aktuell
14:00 Ahora o nunca
14:06 Monk
14:10 aktiv und gesund
14:20 WaPo Bodensee - 39. Blackout
14:25
BellaMa'
14:30 Die Zeit mit Euch
14:35 Dialog - życie zapisane w listach
14:40 Šodienas jautājums *
14:55
Bares für Rares
15:00 Telediario 1
15:05 Julia - Wege zum Glück
15:15 (Ne)emigrantai
15:35
Inspector George Gently
15:55 DOC - Es liegt in deinen Händen
16:00
Radio2 Happy Family
16:05 Dinastijos
17:00 Wilhelm Hansen - en kunstsamler
17:50 Store danskere
Німеччина
Жанр: Фільми
ТБ-гід
Kinowelt TV
13th Street
More Than Sports TV
RTL Crime
RTL Passion
AXN
AXN White
AXN Black
SYFY
Warner TV Film
Warner TV Serie
Warner TV Comedy
Universal TV
Comedy Central
Heimatkanal
kabel eins CLASSICS
Romance TV
Spiegel Geschichte
Sky 1
Sky Atlantic
Sky Replay
Sky Krimi
Sky Cinema Premieren
Sky Cinema Premieren +24
Sky Cinema Best Of
Sky Cinema Thriller HD
Sky Cinema Action
Sky Cinema Family
Sky Cinema Fun
Sky Cinema Classics
Sky Cinema Special
Зараз
Наступна сторінка
11:20 Geschichten des alltäglichen Wahnsinns
12:20 FBI: Most Wanted
12:30 Infomercial
12:30 Im Namen des Gesetzes
12:35 Gute Zeiten, schlechte Zeiten Classics
12:45 Justified
12:55 Candice Renoir
12:45 Justified
12:50 Akte X
12:55 Der weisse Hai
12:15 Unsere kleine Farm
12:50 How I Met Your Mother
12:20 Dr House
12:55 American Dad!
12:45 Wie gut, dass es Maria gibt
10:50 Der Hobbit - Smaugs Einöde
11:35 Lena Lorenz
13:00 Im Schatten der Macht
12:30 The Rookie
12:10 The Wire
12:10
Game of Thrones
12:20 Die Rosenheim-Cops
11:30 Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem
11:45
The Cursed - Der Fluch der Bestie
11:10 A Good Person
12:35
Blood on My Name
12:45
Einsame Entscheidung
12:35
Alfons Zitterbacke: Endlich Klassenfahrt
11:55
McLintock!
12:30
Scouts vs. Zombies: Handbuch zur Zombie-Apokalypse
13:05 Frühling
13:10 Die Rumba-Therapie
13:15 The Rookie
13:20 Angriff ist die beste Verteidigung
13:25 Der Hobbit - Die Schlacht der fünf Heere
13:30 The Blacklist
13:35
On a Wing and a Prayer
13:40 The Middle
13:45 American Dad!
13:50 Hinter Gittern - Der Frauenknast
13:55 SOKO Kitzbühel
14:00 9-1-1: Lone Star
14:05
The Loneliest Boy in the World
14:10
Freche Mädchen 2
14:15 The Blacklist
14:30 Stargate Universe
14:40
Game of Thrones
14:55 About Schmidt
15:00
Duell - Enemy At The Gates
15:15 Der Engel, der seine Harfe versetzte
15:20
Sonne und Beton
15:30
Chisum
15:35
Destroyer
15:40
Superbad
15:45 Frankenstein: Gehasst und gejagt
15:50
Paddington
16:00 Baseball
16:05 Baseball
17:00 Der weisse Hai 3
17:10
Ghost Rider
Німеччина
Жанр: Спорт
ТБ-гід
sport1
sport1+
SPORTDIGITAL FUSSBALL
Eurosport 1
Eurosport 2
eSports1
Motorvision TV
Sky Sport 1
Sky Sport 2
Sky Sport 3
Sky Sport 4
Sky Sport 5
Sky Sport 6
Sky Sport 7
Sky Sport 8
Sky Sport 9
Sky Sport Bundesliga 1
Sky Sport Bundesliga 2
Sky Sport Bundesliga 3
Sky Sport Bundesliga 4
Sky Sport Bundesliga 5
Sky Sport Bundesliga 6
Sky Sport Bundesliga 7
Sky Sport Bundesliga 8
Sky Sport Bundesliga UHD
Sky Sport Austria
Sky Sport Austria 2
Sky Sport Austria 3
Sky Sport Austria 4
Auto Motor und Sport Channel
Зараз
Наступна сторінка
13:00 Teleshopping
12:50 Eishockey: SHL: Frölunda Göteborg - Leksand
12:45
Afrika Cup 2023
13:00 Radsport: Cycling Show
13:00 Snooker: German Masters in Berlin: Finale
08:45 ESL Event: DreamLeague S22 2024, Dota 2, LB F & GF, Tag 15
12:50
4x4 - Das Allrad Magazin
05:00
Sendepause
13:00
Sendepause
12:00 2. BL: Hannover 96 - 1. FC Kaiserslautern, tipico Topspiel der Woche, 26. Spieltag
13:00
UEFA CL
13:00
Vorfahrt
13:15
Fast Lap
13:30 UCI WorldTour Männer
13:45
Menzel trifft..
14:00 BL: Bundesliga Weekly
14:30 BL: 90in30: TSG - VFB, 26. Spieltag
15:00
NHL On The Fly
15:30
Admiral BL: 90in30
16:00 Olympische Spiele
16:30 Eishockey: SHL: Linköping HC - Skelleftea
17:00
Sendepause
17:40 ESL Event: SPS Mobile Challenge Finals MLBB, S3, Jakarta, Tag 2 PO
21:00
Sendepause
05:00
Sendepause
Німеччина
Жанр: Музика
ТБ-гід
Deluxe Music
MTV Germany
MTV Hits
MTV 90s
MTV Live HD
MTV 00s
Mezzo
Classica
Jukebox
Radio Pilatus TV
live
Deutsches Musik Fernsehen
Пряма трансляція
Alpenland TV
live
musig24
Пряма трансляція
live
folx.tv
Пряма трансляція
live
MelodieTV
Пряма трансляція
Зараз
Наступна сторінка
12:00 YOU DELUXE
12:15 MTV In The Mix
11:00 Non-Stop Hits
10:30 90s @ The Movies! Top 50
12:45 MTV Push Presents (MTV Push Presents), Miuziklas, Didžioji Britanija, 2023
12:00 Hits on Shuffle!
11:52 London Symphony Orchestra, Michael Tilson Thomas, Yuja Wang: Grieg, Rachmaninov, Beethoven
13:00 Villa-Lobos
12:00 JUKEBOX TOP 25
10:00 Radio Pilatus bei der Arbeit
11:45 Rudy Giovannini - Wenn im Frühling Blumen blühen
13:00 Backstage!
13:00 Videoclips non stop
12:45 Lädle.tv
12:30 Musikalische Schmankerln
13:05 MTV Push Presents (MTV Push Presents), Miuziklas
13:15 Folx Mix
13:19 Germeringer Jazztage: Paco de Lucía & Group (Germeringer Jazztage : Paco de Lucía & Group), Musical, Germany, 1996
13:30 Das Beste von Ronny
13:35 Welt der Musik
13:41 Beethoven - 31. Klaviersonate, op. 110
13:45 Lädle.tv
14:00 TV-Shopping
14:15 Musik für Dich
14:55 Odyssey by Hervé Koubi (Odyssey d'Hervé Koubi), France, 2020
15:00 Vollgepackt
15:30 Schlemmerreisen
16:00 Musik-Hits & Klassiker
17:00 Radio Pilatus am Abend
18:00 LOGOUT
Німеччина
Жанр: Документальний фільм / Природа / Тварини / Довкілля / Освіта / Наука / Факти
ТБ-гід
PHOENIX
kabel eins Doku
N24 Doku
GEO Television
Bergblick
Crime + Investigation
Discovery Channel
TLC
National Geographic
NatGeo Wild
Animal Planet
Sky Nature
Sky Documentaries
History HD
Curiosity Channel
RTL Living
Insight
Зараз
Наступна сторінка
13:00 Leben nach dem Beben
12:30 Das Tesla-Vermächtnis
12:30 Geheimakte Atombombe
12:35 Railway Murders - Geheimnisvolle Verbrechen
12:05
Planet Weltweit
12:40 Vermisst und ermordet
12:40 Naked Survival - Ausgezogen in die Wildnis
12:30 Hotel Impossible
12:40 Alaska - Eisige Tradition
12:40 Snakes in the City
12:35 Tierpolizei Houston
12:25
Animal Park: Zoo-Geschichten aus Longleat
12:40
Filmlegenden
13:00 The Proof is Out There - Auf den Spuren des Unerklärlichen
12:45 Welt der Zukunft
13:00 Jamies 30 Minuten Menüs
13:00 Dropped
13:05
Land der Berge
13:10 Gesetzeshüter auf Patrouille - Wildes Kalifornien
13:15
Animal Park: Zoo-Geschichten aus Longleat
13:25 Jamies 30 Minuten Menüs
13:30 Dropped
13:35 Cold Case Files
13:40 Nigel Latta - hochexplosiv!
13:45 Geheime Welten - Reise in die Tiefe
13:50
Heimatleuchten
14:00 My Van Life
14:05 Nigel Latta - hochexplosiv!
14:10 Die Irwins - Crocodile Hunter Family
14:15
Coast Guard Florida
14:20 Deadly Women - Wenn Frauen zu Mörderinnen werden
14:25 Restaurant: Impossible
14:35 Geheime Welten - Reise in die Tiefe
14:55 Home Rescue - Wohnen in der Wildnis
Німеччина
Жанр: Новини
ТБ-гід
live
tagesschau24
Пряма трансляція
WELT
n-tv
Wetter.TV
live
Euronews Deutsch
Пряма трансляція
live
DW English
Пряма трансляція
BBC World News
CNN International
CNBC Europe
live
Euronews
Пряма трансляція
live
Bloomberg Television
Пряма трансляція
live
France 24
Пряма трансляція
live
Sky News
Пряма трансляція
live
Al Jazeera English
Пряма трансляція
live
NHK WORLD-JAPAN
Пряма трансляція
Arirang TV
Зараз
Наступна сторінка
12:10 ZDF-Mittagsmagazin
13:00 Die Welt am Mittag
13:00 Nachrichten
13:00 meteoNEWS
11:00 Euronews Aktuell
13:00 DW News
13:00 BBC News Now (BBC News Now), United Kingdom, 2024
13:00 CNN Newsroom with Erica Hill (CNN Newsroom with Erica Hill), 2024
11:00 Squawk Box US
13:00 Wake Up Europe
13:00 Bloomberg Surveillance (Bloomberg Surveillance), USA, 2024
13:00 The News
13:00 Sky News Today with Jayne Secker
13:00 Witness
13:00 Newsroom Tokyo
13:00 Arirang News (Arirang News), South Korea, 2024
13:10 Telebörse
13:15 Wake Up Europe
13:20 Business
13:30 Issue & Insiders (Issue & Insiders), South Korea
14:00 AI Headline News (AI Headline News), South Korea
14:45 World Sport (World Sport), USA, 2005
15:00 News Live
16:00 Money Movers
18:00 Europa im blickpunkt
19:15 Markt
02:00 Europa im blickpunkt
Німеччина
Жанр: Прогами для дітей та юнацтва
ТБ-гід
SUPER RTL
KiKA
Boomerang
Cartoon Network
Disney Channel
Nickelodeon
Nick Jr.
Nicktoons
TOGGO plus
RiC
Baby TV
Fix & Foxi
Зараз
Наступна сторінка
12:55 Karate Schaf
12:55 Superhero Academy
13:00 Die Tom und Jerry Show
13:00 Ben 10
12:53 Gag Attack
12:55
Danger Force
13:00
Barbapapa und Familie
12:55 Die Casagrandes
12:40 Angelo!
13:00
Extreme Dinosaurs
13:00
Erkundung mit Lieder & Rhythmen
13:00
Sherm!
13:05 Angelo!
13:10 Die Casagrandes
13:10 Miraculous - Geschichten von Ladybug und Cat Noir
13:13
Sherm!
13:20 Ben 10
13:25
Paddingtons Abenteuer
13:30
Albert auf Entdeckungstour
13:37 Miraculous - Geschichten von Ladybug und Cat Noir
13:40 Karate Schaf
13:45
Blues Clues und Du
13:50 That Girl Lay Lay
14:00
Teeny & Tiny's Klassenzimmer