TV-kanaler
Sjanger: Alle
Sjanger: French
Sjanger: Kabel
Sjanger: Filmer
Sjanger: Sport
Sjanger: Musikk
Sjanger: Dokumentar
Sjanger: Nyheter
Sjanger: Barne
Programguide
Sjanger: Alle
Sjanger: French
Sjanger: Kabel
Sjanger: Filmer
Sjanger: Sport
Sjanger: Musikk
Sjanger: Dokumentar
Sjanger: Nyheter
Sjanger: Barne
Språk
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Land
Storbritannia
Irland
Tyskland
Frankrike
Italia
Spania
Portugal
Nederland
Belgia
Østerrike
Luxembourg
Sveits
Hellas
Republikken Kypros
Danmark
Norge
Sverige
Finland
Estland
Latvia
Litauen
Polen
Tsjekkia
Slovakia
Ungarn
Romania
Bulgaria
Kroatia
Slovenia
Nord-Makedonia
Bosnia-Hercegovina
Serbia
Albania
Ukraina
Russland
Tyrkia
tirsdag
30. april 2024
onsdag
01. mai 2024
torsdag
02. mai 2024
fredag
03. mai 2024
lørdag
04. mai 2024
søndag
05. mai 2024
mandag
06. mai 2024
04-30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:00 Made in France
01:00 Made in France
02:00 Best of
03:00 Classics
04:00 Classics
05:00 Classics
06:00 La zone
07:00 La zone
08:00 La zone
09:00 La zone
10:00 La zone
11:00 La zone
12:00 Pokémon : Soleil et Lune
12:23 Pokémon : Soleil et Lune
12:46 Pokémon : Soleil et Lune
13:09 Pokémon : Soleil et Lune
13:32 Pokémon : Soleil et Lune
13:55 Pokémon : Soleil et Lune
14:18 Pokémon : Soleil et Lune
14:41 Pokémon : Soleil et Lune
15:05 Pokémon : Soleil et Lune
15:29 Pokémon : Soleil et Lune
15:53 Pokémon : Soleil et Lune
16:17 Pokémon : Soleil et Lune
16:40 La zone
17:00 La zone
18:00 La zone
18:20 SEAL Team
19:12 SEAL Team
20:04 SEAL Team
21:00 Sharktopus
22:30 The Last Sharknado : It's About Time
00:00 Made in France
01:00 Made in France
02:00 Best of
03:00 Classics
04:00 Classics
05:00 Classics
06:00 Top Mix
21:00 Top Mix
22:30 Top Night
23:00 Top Night
00:19 Ridiculous
00:41 Ridiculous
01:01 Ridiculous
01:24 Ex On The Beach US : la revanche des ex
02:05 M comme musique
06:00 MTV Breakfast Club
08:40 Cribs: ma maison de stars
09:02 Cribs: ma maison de stars
09:24 Cribs: ma maison de stars
09:44 17 ans et maman
10:29 17 ans et maman
11:11 17 ans et maman
12:04 Catfish : fausse identité
12:56 Catfish : fausse identité
13:48 Catfish : fausse identité
14:40 Catfish : fausse identité
15:33 Catfish : fausse identité
16:20 Ridiculous
16:41 Ridiculous
17:08 Ridiculous
17:36 Dallas Cowboys Cheerleaders
18:27 Dallas Cowboys Cheerleaders
19:21 Catfish : fausse identité
20:08 Caught In The Act : Infidélité
21:04 Ridiculous
21:32 Ridiculous
22:00 17 ans et maman : Vacances entre filles
22:53 La revanche des ex
23:48 Ridiculous
00:12 Ridiculous
00:36 Ridiculous
00:56 Ridiculous
01:19 Ridiculous
01:41 Ex On The Beach US : la revanche des ex
02:21 M comme musique
01:30 Dans la Peau de Joel Corry
01:52 Dans la Peau de Joel Corry
02:14 MTV Insomnia
06:00 MTV Breakfast Club
09:00 Les 50 meilleurs clips
13:00 Beats & Lyrics
16:00 Music & News
18:59 10 Meilleurs Clips Pop
19:38 10 Meilleurs Clips Rap
20:20 Brand New US
21:00 Les 50 meilleurs clips
01:00 Dans la Peau de Joel Corry
01:30 Dans la Peau de Joel Corry
01:57 MTV Insomnia
02:00 90's Mixtape
05:00 Ultimate 90s Playlist!
08:00 Girl Power Hour!
09:00 Mmm Bop! Perfect Pop
12:00 The 50 Greatest Groups Of the 90s!
15:30 2 For 1: 90s Double Drop!
19:00 MTV @ The Movies
22:00 Alternative Nation!
23:00 Ultimate 90s Playlist!
02:00 90's Mixtape
05:00 Ultimate 90s Playlist!
00:45 100 %
01:45 100 %
02:45 Hits
06:00 Morning Hits
09:00 Hits
19:00 Hits of the world
20:00 100% français
21:00 100 %
22:00 100 %
23:00 100 %
23:30 100 %
00:30 100 %
01:30 100 %
02:30 Hits
03:00 Hits
03:00 French Music Only
06:00 La Tête dans le clip
07:00 NRJ Morning Hits
12:00 Hit Music Only
17:00 NRJ After School
20:00 NRJ Hit Music Only
00:00 NRJ Hits Mix
03:00 French Music Only
00:00 Trace by night
01:00 Hits non stop
06:00 Good morning Trace
12:00 Hit 10
12:30 Hits non stop
13:00 Sounds Of Trace
17:00 Stream it
18:00 Hit 10
18:30 Hits non stop
19:00 Urban vibes
20:00 Hits & lyrics
21:00 Urban vibes
00:00 Trace by night
00:00 Night session
01:00 Hits non stop
05:00 Good morning Trace
08:00 Caribbean vibes
18:00 Hit 10
18:45 Hits non stop
19:00 Caribbean flavour
21:00 Hits non stop
23:00 New
00:00 Night session
05:00 Good morning Trace
00:00 Hello Annie
00:30 Melody All Night Long
01:30 Melody karaoké
03:30 La chronique à vous les studios
03:40 Melody All Night Long
04:30 La chronique à vous les studios
04:35 Melody All Night Long
05:00 Il est 05h00 Melody s'éveille
05:30 Melody Story
05:40 Melody café crème
10:00 Hit Melody Vintage
10:20 Melody Story
10:30 La chronique documentaire
10:40 Tempo
11:10 La chronique variété
11:15 Les saintes chéries
11:45 La chronique variété
11:50 Midi Première
12:20 Melody Sunny Afternoon
14:30 Melody Collection
14:50 Melody Story
15:00 La chronique à vous les studios
15:10 Effraction
16:00 Melody Sunny Afternoon
17:00 La chronique variété
17:10 Le sport en fête
18:10 La chronique à vous les studios
18:20 Discorama
18:45 La chronique variété
18:55 Si on chantait
19:50 Melody Story
20:00 Melody Collection
20:50 La Chronique Documentaire
21:00 Vive Le Ch'nord ! Les Yeux Ouverts : Le Patois
21:30 La chronique variété
21:35 Champs-Elysées
23:40 La chronique variété
00:00 Musique en tête
00:40 Micro miroir
01:25 Melody Collector
01:45 Melody karaoké
03:30 La chronique à vous les studios
03:40 Melody All Night Long
04:30 La chronique à vous les studios
04:35 Melody All Night Long
05:00 Il est 05h00 Melody s'éveille
05:30 Melody Story
05:40 Melody café crème
00:10 Classic Archive : Teresa Berganza
01:05 Les grands rivaux en musique
01:55 Orchestre Philharmonique Royal de Liège : Dohnányi
03:00 Shai Maestro Quartet : Human - Théâtre de la Manufacture
04:00 Jazz à La Villette
04:30 Monte-Carlo Jazz Festival
04:35 Monte-Carlo Jazz Festival
05:30 Felipe Cabrera "Medusa" avec Judith Sánchez Ruiz
06:20 Rachmaninov : Prélude no. 5, op. 23
06:30 London Symphony Orchestra, Simon Rattle : Jolas, Messiaen
08:10 Enescu Competition 2022
09:55 Songs My Mother Taught Me
10:00 Arabella
12:55 Haendel | Giulio Cesare - V'adoro, pupille
13:00 Symphony no 9 | Adagio
13:30 Juan Pérez Floristán, Israel Philharmonic, Lahav Shani : Prokofiev, Rachmaninov, Stravinsky
15:05 Israel Philharmonic Orchestra, Lahav Shani : Pärt, Sibelius, Beethoven
17:15 Orchestre Symphonique d'État Arménien, Sergey Smbatyan : Khatchatourian, Baghdasaryan, Bizet
18:05 Saint-Saëns : Piano Concerto no. 5 - III. Molto allegro
18:15 La vie que j'aime : Le pianiste Menahem Pressler
19:00 Israel Philharmonic Orchestra, Lahav Shani, Pinchas Zukerman : Bruch, Ben-Haïm, Tchaïkovski
20:25 Cantata BWV 4 | Christ lag in Todes Banden
20:30 Catedral
21:45 Paris Opera Competition 2022 : la finale
23:45 Farnace de Vivaldi à la Fenice de Venise
02:15 Messiaen : "Et exspecto resurrectionem mortuorum" à La Meije
03:05 Alfred Brendel joue Liszt : Années de pèlerinage, première année
03:55 Alfred Brendel joue Liszt : Années de pèlerinage, deuxième année
04:45 L'Orchestre philharmonique tchèque et Semyon Bychkov : Smetana
00:00 Orchestre Philharmonique Royal de Liège, Jan Lisiecki, Gergely Madaras: Franck, Chopin, Dvorák
01:35 Intermezzo
02:00 Paolo Fresu, Omar Sosa, Trilok Gurtu : Trio à la Seine Musicale
03:30 Jazz à Vienne
04:30 Paolo Fresu Trio à la Villa Médicis de Rome
04:35 Paolo Fresu Trio à la Villa Médicis de Rome
06:00 Lucas Debargue à la Fondation Singer Polignac : Fauré, Ravel, Delplace, Debargue
07:10 Justin Taylor et Sophie de Bardonnèche à la Fondation Singer Polignac
08:10 Maria João Pires à la Fondation Singer-Polignac
09:15 Beethoven : Symphony No. 7 - III. Allegretto
09:30 The Feeling of Going
10:45 Alice
12:20 Les Indes Galantes : Air pour l'adoration du soleil
12:22 Cantata BWV 4 | Christ lag in Todes Banden
12:25 Faust Symphony | Gretchen
12:45 Piano Concerto no 21 | Andante
12:50 Verdi : La Traviata "Follie! Delirio vano è questo"
13:00 Festival de Musique de Chambre de Jérusalem 2022 : Rachmaninov, Weinberg
14:10 Festival de Musique de Chambre de Jérusalem 2022 : Mendelssohn, Attahir, Beethoven
15:35 Festival de musique de chambre de Jérusalem : Weinberg, Bruch, Schubert
16:50 Mozart : Sonata for Keyboard Four-hands K. 521 - Allegretto
16:55 Mignon
19:40 Festival de Saintes 2020
20:40 The Last Spring
20:50 Symphony no. 1 : Scherzo
21:00 Berliner Philharmoniker, Kirill Petrenko : Europakonzert 2021
22:20 Beethoven par le Berliner Philharmoniker, Isabelle Faust, Bernard Haitink
23:50 Polonaise No. 6 in A-flat Major, Op. 53, "Heroic"
00:00 Orchestre philharmonique de Vienne, Andris Nelsons : Berg, Mahler
01:50 Cantata BWV 105 | Herr, gehe nicht ins Gericht mit deinem Kn
01:55 The Feeling of Going
03:15 Alice
04:50 Intermezzo
05:40 Vespro della Beata Vergine : Pulchra est
05:45 Schumann | Genoveva, overture op. 81
05:55 Strauss : Zueignung