TV-kanaler
Sjanger: Alle
Sjanger: French
Sjanger: Kabel
Sjanger: Filmer
Sjanger: Sport
Sjanger: Musikk
Sjanger: Dokumentar
Sjanger: Nyheter
Sjanger: Barne
Programguide
Sjanger: Alle
Sjanger: French
Sjanger: Kabel
Sjanger: Filmer
Sjanger: Sport
Sjanger: Musikk
Sjanger: Dokumentar
Sjanger: Nyheter
Sjanger: Barne
Språk
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Land
Storbritannia
Irland
Tyskland
Frankrike
Italia
Spania
Portugal
Nederland
Belgia
Østerrike
Luxembourg
Sveits
Hellas
Republikken Kypros
Danmark
Norge
Sverige
Finland
Estland
Latvia
Litauen
Polen
Tsjekkia
Slovakia
Ungarn
Romania
Bulgaria
Kroatia
Slovenia
Nord-Makedonia
Bosnia-Hercegovina
Serbia
Albania
Ukraina
Russland
Tyrkia
torsdag
02. mai 2024
fredag
03. mai 2024
lørdag
04. mai 2024
søndag
05. mai 2024
mandag
06. mai 2024
tirsdag
07. mai 2024
onsdag
08. mai 2024
05-02
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:00 Made in France
01:00 Made in France
02:00 Best of
03:00 Classics
04:00 Classics
05:00 Classics
06:00 La zone
07:00 La zone
08:00 La zone
09:00 La zone
10:00 La zone
11:00 La zone
12:00 Pokémon : Soleil et Lune
12:23 Pokémon : Soleil et Lune
12:46 Pokémon : Soleil et Lune
13:09 Pokémon : Soleil et Lune
13:32 Pokémon : Soleil et Lune
13:55 Pokémon : Soleil et Lune
14:18 Pokémon : Soleil et Lune
14:41 Pokémon : Soleil et Lune
15:05 Pokémon : Soleil et Lune
15:29 Pokémon : Soleil et Lune
15:53 Pokémon : Soleil et Lune
16:17 Pokémon : Soleil et Lune
16:40 La zone
17:00 La zone
18:00 La zone
18:20 SEAL Team
19:12 SEAL Team
20:04 SEAL Team
21:00 Bullet Train Down
22:30 Alerte : Avalanche !
00:00 Made in France
01:00 Made in France
02:00 Best of
03:00 Classics
04:00 Classics
05:00 Classics
06:00 Top Mix
21:00 Top Mix
22:30 Top Night
00:05 Ridiculous
00:27 Ridiculous
00:47 Ridiculous
01:08 Ridiculous
01:29 Ex On The Beach US : la revanche des ex
02:09 M comme musique
06:00 MTV Breakfast Club
08:41 Cribs: ma maison de stars
09:04 Cribs: ma maison de stars
09:27 Cribs: ma maison de stars
09:50 17 ans et maman
10:34 17 ans et maman
11:22 17 ans et maman
12:08 Catfish : fausse identité
13:01 Catfish : fausse identité
13:54 Catfish : fausse identité
14:47 Catfish : fausse identité
15:40 Catfish : fausse identité
16:26 Ridiculous
16:54 Ridiculous
17:14 Ridiculous
17:47 Dallas Cowboys Cheerleaders
18:27 Dallas Cowboys Cheerleaders
19:22 Catfish : fausse identité
20:08 Caught In The Act : Infidélité
21:04 Ridiculous
21:31 Ridiculous
21:57 Love & Hip Hop Atlanta
22:46 The Challenge : Qui sera le nouveau champion ?
23:54 Ridiculous
00:17 Ridiculous
00:39 Ridiculous
01:01 Ridiculous
01:23 Ex On The Beach US : la revanche des ex
02:02 M comme musique
00:10 Nick Cannon présente : Wild 'N Out
00:35 Nick Cannon présente : Wild 'N Out
01:00 Les petits concerts
01:30 Les petits concerts
02:00 MTV Insomnia
06:00 MTV Breakfast Club
09:00 Les 50 meilleurs clips
13:00 Beats & Lyrics
16:00 Music & News
18:59 10 Meilleurs Clips Rap
19:37 10 Meilleurs Clips Pop
20:20 Brand New US
20:59 Rap Only
23:00 Yo ! MTV Raps
00:00 MTV Classics Only
01:00 Les petits concerts
01:30 Les petits concerts
02:00 MTV Insomnia
02:00 90's Mixtape
05:00 Ultimate 90s Playlist!
08:00 Top 50 90s Collabs!
11:25 MTV @ The Movies
15:00 Alternative Nation!
16:00 Smells Like the 90s
19:00 YO MTV! 90s Rap & R'n'B
22:00 Alternative Nation!
23:00 Ultimate 90s Playlist!
02:00 90's Mixtape
05:00 Ultimate 90s Playlist!
00:00 Hip Hop Classics
01:00 Black Gold
02:00 Hits
06:00 Morning Hits
09:00 Hits
19:00 Discover Hits
20:00 Hits
21:00 Pop Rock
22:00 Rock Gold
23:00 100 %
00:00 100 %
01:00 Hits
00:00 NRJ Hits Mix
03:00 French Music Only
06:00 La Tête dans le clip
07:00 NRJ Morning Hits
12:00 Hit Music Only
17:00 NRJ After School
20:00 NRJ Hit Music Only
00:00 NRJ Hits Mix
03:00 French Music Only
00:00 Trace by night
06:00 Good morning Trace
12:00 Hit 10
12:30 Hits non stop
13:00 Sounds Of Trace
17:00 Stream it
18:00 Hit 10
18:30 Hits non stop
19:00 Urban vibes
20:00 Hits & lyrics
21:00 Urban vibes
00:00 Trace by night
00:00 Night session
05:00 Good morning Trace
08:00 Caribbean vibes
18:00 Hit 10
18:45 Hits non stop
19:00 Caribbean flavour
21:00 Hits non stop
23:00 New
00:00 Night session
05:00 Bon week-end Trace
00:05 La chronique concert
00:10 Musicalmente
01:00 Melody All Night Long
01:30 Melody karaoké
03:30 La chronique à vous les studios
03:35 Melody All Night Long
04:30 La chronique à vous les studios
04:35 Melody All Night Long
05:00 Il est 05h00 Melody s'éveille
05:30 Melody Story
05:40 Melody café crème
10:00 Melody Collection
10:20 Melody Story
10:30 La chronique variété
10:35 Supercool
11:50 La Chronique Documentaire
12:00 Vive Le Ch'nord ! Les Yeux Ouverts : Le Patois
12:30 Melody Sunny Afternoon
14:05 Micro miroir
14:50 Melody Story
15:00 La chronique à vous les studios
15:05 Musique, musiques
15:45 Melody Sunny Afternoon
16:50 La chronique à vous les studios
17:00 Mosaique
17:50 La chronique concert
18:00 Isabelle Aubret - Bobino et quelques fleurs sauvages
19:50 Melody Story
20:00 Stars de pub
20:15 Melody Collection
20:50 La chronique variété
20:55 Gens du nord - Gens de Picardie
21:55 La chronique variété
22:10 Restez donc avec nous le mardi
23:15 La chronique variété
23:20 Transit
00:40 Hit Melody Vintage
01:00 La chronique à vous les studios
01:05 Soirée 70's Rock En Stock
01:40 Melody karaoké
03:30 La chronique à vous les studios
03:35 Melody All Night Long
04:30 La chronique à vous les studios
04:35 Melody All Night Long
05:00 Il est 05h00 Melody s'éveille
05:30 Melody Story
05:40 Melody café crème
00:35 Estival Jazz Lugano
01:10 Estival Jazz Lugano
01:55 Jazz à la Péniche - Maison Nougaro
02:45 La Danza
02:50 Symphony no 4 | Scherzo
02:55 Songs My Mother Taught Me
03:00 Arabella
05:55 Marche pour la cérémonie des Turcs
05:57 Serrat : Mediterráneo
06:10 Rotterdam Philharmonic Orchestra, Lahav Shani : Strauss, Mahler
08:05 Orchestre Symphonique de Montréal, Rafael Payare : Ginastera, Bellido, Villa-Lobos, Ravel
10:00 Jascha Heifetz : Le violoniste de Dieu
11:25 Arina Antonosyan, Orchestre Symphonique d'Etat Arménien, Sergey Smbatyan : Khatchatourian
12:05 Orchestre Symphonique d'État Arménien, Sergey Smbatyan : Khatchatourian, Baghdasaryan, Bizet
13:05 Le Tombeau de Couperin | Menuet
13:10 The Lark ascending
13:30 Fuenteovejuna d'Antonio Gades Company - Teatro Real
15:05 David et Jonathas
17:20 Martha Argerich joue le 1er Concerto pour piano de Chopin
18:10 Le veau d'or est toujours débout
18:12 Messiah | For unto us a child is born
18:15 Ernani
20:30 Jokers : Vincent Peirani, Federico Casagrande, Ziv Ravitz
21:15 Jazz à Vienne
22:15 Thomas de Pourquery et Supersonic
23:10 Ensemble Intercontemporain, Matthias Pintscher : Zappa, Gander, Varèse, Zorn
00:35 Gala Placido Domingo
02:05 Faust Symphony | Gretchen
02:25 Cantata BWV 4 | Christ lag in Todes Banden
02:27 Tchaikovsky : Romeo and Juliet
02:50 Juan Pérez Floristán, Israel Philharmonic, Lahav Shani : Prokofiev, Rachmaninov, Stravinsky
04:25 Israel Philharmonic Orchestra, Lahav Shani : Pärt, Sibelius, Beethoven
00:00 Guess who I saw today
00:05 Angel's Dance | Airelle Besson 4tet
00:15 B'Rock Orchestra, René Jacobs : Bach, Pergolesi
02:00 Concert de la Saint-Sylvestre 2020
03:30 Europakonzert 2023 : le Berliner Philharmoniker, Kirill Petrenko à Barcelone
04:50 Intermezzo
06:00 The Feeling of Going
07:15 Alice
08:45 Intermezzo
09:30 Paolo Fresu, Omar Sosa, Trilok Gurtu : Trio à la Seine Musicale
11:00 Jazz à Vienne
12:00 Paolo Fresu Trio à la Villa Médicis de Rome
13:40 Didon et Enée
15:20 Actéon
16:15 Intermezzo
17:00 Alexandre Kantorow à la Fondation Singer Polignac : Brahms
18:05 Le Trio Sōra à la Fondation Singer-Polignac : Beethoven
19:05 Quatuor Arod à la Fondation Singer-Polignac
20:30 Intermezzo
21:00 Berliner Philharmoniker, Kirill Petrenko : Europakonzert 2022
22:20 Simon Rattle et les Berliner Philharmoniker : Symphonie n°6 de Mahler
00:00 Martha Argerich, Maria João Pires, Orchestre de la Suisse Romande, Daniel Harding
01:30 Intermezzo
02:00 La Dame de Pique
05:00 Actéon
05:50 Purcell : The Indian Queen "I Come to Sing"