TV csatornák
Műfaj: Mind
Műfaj: Svéd
Műfaj: DVB-C
Műfaj: Filmek
Műfaj: Sport
Műfaj: Zene
Műfaj: Dokumentum
Műfaj: Hírek
Műfaj: Gyerek
TV műsorújság
Műfaj: Mind
Műfaj: Svéd
Műfaj: DVB-C
Műfaj: Filmek
Műfaj: Sport
Műfaj: Zene
Műfaj: Dokumentum
Műfaj: Hírek
Műfaj: Gyerek
Nyelv
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Ország
United Kingdom
Ireland
Deutschland
France
Italia
España
Portugal
Nederland
België
Österreich
Lëtzebuerg
Schweiz
Görögország
Ciprusi Köztársaság
Danmark
Norvégia
Sverige
Suomi
Eesti
Latvija
Lietuva
Polska
Česko
Slovensko
Magyarország
Románia
Bulgária
Horvátország
Szlovénia
Észak-Macedónia
Bosznia-Hercegovina
Szerbia
Albánia
Україна
Россия
Törökország
csütörtök
2024-05-02
péntek
2024-05-03
szombat
2024-05-04
vasárnap
2024-05-05
hétfő
2024-05-06
kedd
2024-05-07
szerda
2024-05-08
05-02
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:05 Herr Talman
00:20 Invandrare för svenskar
00:50 Cyklopernas land
01:20 Inget program
04:20 Inget program
05:15 Go'kväll
06:00 Morgonstudion
10:00 Hemmagympa med Sofia
10:20 Studio 65
10:50 Tre kärlekar
11:45 Strömsö
12:15 Lunds studentsångare
12:45 Fotbollens historia
13:15 Den svenska konsten att döstäda
14:05 Ett enklare liv
14:50 Arvinge okänd - Norge
15:40 Sju sorters kakor
15:45 Vandring med månen
17:30 Sverige idag
18:00 Rapport
18:17 Kulturnyheterna
18:28 Sportnytt
18:33 Lokala nyheter
18:45 Go'kväll
19:30 Rapport
19:55 Lokala nyheter
20:00 Seniorsurfarna - återträffen
20:30 Rostiga roadtrips
21:00 Jakten på förstasidan
21:30 Kriminalarkivet: Polismorden i Malexander
21:50 Lokala nyheter
22:00 Hockeykväll
22:30 Frostbiten
23:15 Rapport
23:20 Uppdrag granskning
00:20 Fotbollens historia
00:50 Hall of fame
01:20 Cyklopernas land
01:50 Inget program
04:45 Sverige idag
05:15 Go'kväll
00:40 Terno Sporto
01:10 Rädda mig! - en hundhistoria
01:40 Sportnytt
01:55 Nyhetstecken
02:05 Inget program
05:05 Inget program
06:00 Inget program
09:00 SVT Forum
12:00 Rapport
12:03 SVT Forum
16:00 Rapport
16:05 Klipp ur Strömsö
16:15 Babel
17:15 Nyheter på lätt svenska
17:20 Nyhetstecken
17:30 Oddasat
17:45 Uutiset
17:55 Ögonblick från Svalbard
18:00 Lars Norén: Resan mot mörkrets hjärta
19:00 SVT Forum: EU-valdebatt i Bryssel
19:30 Skattjägarna
20:00 Världens historia: Titanic i färg
20:50 Malins Indien
21:00 Aktuellt
21:38 Kulturnyheterna
21:46 Sportnytt
22:00 Idébyrån
22:30 Dokument utifrån: Boris Johnsons uppgång och fall
23:30 15 minuter från Sápmi
23:45 Hormoner!
00:35 Utrikesbyrån
01:05 Skattjägarna
01:35 Sportnytt
01:50 Nyhetstecken
02:00 Inget program
05:00 Inget program
00:00 Without a Trace
01:00 NCIS
02:00 NCIS
03:00 NCIS: Los Angeles
04:00 Pacific Blue
05:00 Pamelas Paradis
06:00 Pamelas Paradis
06:50 Pacific Blue
07:45 Svenska Truckers
08:35 Högspänning
09:35 Stugfixarna Norge
10:30 Unforgettable
11:35 Lyxfällan
12:45 Stugfixarna Norge
13:55 Real Housewives of Beverly Hills
14:55 Unforgettable
16:00 The Mentalist
17:00 Below Deck Mediterranean
18:00 Lyxfällan
19:00 Vänner
19:30 Vänner
20:00 Norrmalmspolisen
21:00 Svenska fall
22:00 Norska fall
23:00 Vänner
23:35 Vänner
00:10 Without a Trace
01:05 NCIS
02:00 NCIS
03:00 NCIS: Los Angeles
04:00 Pacific Blue
05:00 Pamelas Paradis
00:25 Fire Country
01:25 Hollington Drive
02:25 The Rookie
03:20 En plats i solen
04:20 Unga föräldrar
05:10 Hem till gården
05:35 Köket
05:45 Nyhetsmorgon
12:00 TV4 Nyheterna
12:10 TV4 Vädret
12:15 Köket
12:25 Hem till gården
12:55 Bytt är bytt
13:55 En plats i solen
14:55 En plats i solen
15:55 Grand Designs Nya Zeeland
17:00 Efter fem
19:00 TV4 Nyheterna
19:20 TV4 Vädret
19:30 Robinson
20:00 Hela kändis-Sverige bakar
21:00 Bachelorette Sverige
22:00 TV4 Nyheterna
22:40 Ekonominyheterna
22:55 TV4 Vädret
23:00 The Rookie
23:50 Fire Country
00:45 Hollington Drive
01:50 The Rookie
02:45 En plats i solen
03:45 En plats i solen
05:10 Hem till gården
05:30 Kökets trädgård
05:45 Nyhetsmorgon
00:05 Jason Bourne
02:50 Naked Attraction UK
03:55 Law & order: Special victims unit
04:55 Alla mot alla med Filip och Fredrik
06:00 Gärdsgårdsserien
06:05 House Hunters International
06:30 Good Bones
07:15 Älskar, älskar inte
08:00 Välkommen till Köping
08:45 Sofias änglar
09:45 Grey’s Anatomy
10:50 Tunnelbanan
11:55 Sommaren med släkten
12:25 Sommaren med släkten
13:00 Gränsbevakarna Sverige
14:00 Alla mot alla med Filip och Fredrik
15:05 Superstars 2024
16:10 Vägens hjältar
17:20 The Big bang theory
17:55 The Big bang theory
18:15 Jeopardy!
19:05 Alla mot alla med Filip och Fredrik
20:00 Gränsbevakarna Sverige
21:00 Älskar, älskar inte
22:00 Alla mot alla med Filip och Fredrik
23:10 Gränsbevakarna Sverige
00:05 Ride Along
02:15 Naked Attraction UK
03:30 Law & order: Special victims unit
04:25 Alla mot alla med Filip och Fredrik
05:30 House Hunters International
00:55 Without a Trace
01:55 The Blacklist
02:55 The Blacklist
03:55 Hawaii Five-0
04:55 Fresh Prince i Bel-Air
05:25 Fresh Prince i Bel-Air
06:00 Våra värsta år
06:30 Våra värsta år
07:00 Fresh Prince i Bel-Air
07:30 Fresh Prince i Bel-Air
08:00 Community
08:30 Community
09:00 Mountain Men
10:00 Mountain Men
11:00 Magnum P.I.
12:00 Magnum P.I.
13:00 Young Rock
13:30 Young Rock
14:00 The Mentalist
15:00 The Mentalist
15:55 Seinfeld
16:30 Seinfeld
17:00 Top Gear
18:20 Top Gear
19:30 Studio: Betano Hockey Games: Förstudio
19:40 Ice Hockey: Betano Hockey Games: Sverige-Schweiz
22:15 Studio: Betano Hockey Games: Efterstudio
22:30 Out Of Death
00:30 Quantum Leap
01:30 SEAL Team
02:30 Without a Trace
03:30 Hawaii Five-0
04:30 Hawaii Five-0
05:30 Fresh Prince i Bel-Air
00:00 Brottsplats New York
01:00 Sektledare inför rätta
02:00 Det okända
03:00 Brottsplats New York
04:00 Sektledare inför rätta
05:00 Amazing Hotels
06:00 Biggest loser
07:00 Första hunddejten
08:00 Veterinärerna
09:00 Amazing Hotels
10:00 En plats i solen
11:00 En plats i solen
12:00 Husjägarna
13:00 Golden boy
14:00 Mord och inga visor
15:00 Lilla huset på prärien
16:00 Det okända
17:00 Husjägarna
18:00 Glamour
18:30 Glamour
19:00 Mord och inga visor
20:00 Ambulansen
21:00 Hudson & Rex
22:00 Vienna Blood
00:00 Brottsplats New York
01:00 Sektledare inför rätta
02:00 Det okända
03:00 Brottsplats New York
04:00 Sektledare inför rätta
05:00 Amazing Hotels
00:20 Morden i Midsomer
02:20 Dr. Phil
03:25 Mr Selfridge
04:25 Good Trouble
05:25 Jamie's Easy Meals For Every Day
06:00 Dr. Phil
06:50 En plats på landet
07:45 Antiques Road Trip
08:40 Mitt flytande hem
09:35 Grey's Anatomy
10:35 Dr. Phil
11:30 Doc Martin
12:40 NCIS
13:40 McLeods döttrar
14:45 McLeods döttrar
15:45 En plats på landet
16:50 Antiques Road Trip
17:55 Morden i Midsomer
20:00 NCIS
21:00 A Simple Favor
23:30 Outlander
00:50 Morden i Midsomer
02:55 Dr. Phil
03:55 Mr Selfridge
05:00 Good Trouble
00:55 Flygplatsens hjältar Köpenhamn
02:00 Tunnelbanan
03:05 Law & order: Special victims unit
04:00 Gold Rush
05:10 How Do They Do It?
05:40 Gärdsgårdsserien
06:00 Gärdsgårdsserien
06:10 Diners, Drive-ins and Dives
06:30 Fast N' Loud
07:20 Gold Rush
08:05 Dödlig fångst
09:55 Wheeler Dealers
11:00 Gränsbevakarna Australien
11:35 Gränsbevakarna Australien
12:05 Alaska: The Last Frontier
13:10 Salvage Hunters
14:20 Wheeler Dealers
15:30 Polishundarna Norge
16:35 Gränsbevakarna Australien
17:15 Gränsbevakarna Australien
17:55 Böda camping
18:45 Flygplatsens hjältar Köpenhamn
19:50 The Big bang theory
20:20 The Big bang theory
20:55 Vägens hjältar
22:00 The Dark Knight Rises
01:10 Polishundarna Norge
02:20 Sommaren med släkten
02:55 Sommaren med släkten
03:20 Law & order: Special victims unit
04:20 Gold Rush
05:25 How Do They Do It?
00:00 American Pickers
01:00 Ice Road Truckers
02:00 Ice Road Truckers
02:55 Shipping Wars
03:25 Shipping Wars
03:55 Running Wild with Bear Grylls
04:55 First on the Scene
05:25 First on the Scene
06:00 Storage Wars
06:30 Storage Wars
06:55 Storage Wars
07:25 Storage Wars
07:50 Alone
08:45 Alone
09:40 Mountain Men
10:45 Mountain Men
11:50 Ultimate Rides
12:25 Ultimate Rides
13:00 Heavy Rescue: 401
14:05 Heavy Rescue: 401
15:05 Shipping Wars
15:40 Shipping Wars
16:10 Guldjägarna i Australien
17:15 Pawn Stars
18:10 American Pickers
19:00 American Pickers
20:00 UEFA Europa League Studio: Förstudio
20:55 UEFA Europa League: Roma-Leverkusen
23:00 UEFA Europa League Studio: Efterstudio
23:30 Guldjägarna i Australien
00:30 Pawn Stars
01:30 First on the Scene
02:00 American Pickers
03:00 American Pickers
04:00 Ice Road Truckers
05:00 Shipping Wars
05:30 Shipping Wars
00:00 Evil Lives Here
01:10 The Perfect Murder
02:20 Nightmare Next Door
03:20 Evil Kin
04:25 Caribbean life
04:50 Beach Hunters
05:20 Beach Hunters
05:50 Parterapi
06:00 90 days to wed
06:45 Caribbean life
07:10 Caribbean life
07:30 Fixer upper
08:15 100 Day Dream Home
09:05 Fixer to Fabulous
10:10 My 600-Lb Life
11:20 Caribbean life
11:50 Caribbean life
12:25 First Time Flippers
12:55 First Time Flippers
13:15 100 Day Dream Home
14:25 Fixer to Fabulous
15:35 My Lottery Dream Home
16:10 My Lottery Dream Home
16:50 My Lottery Dream Home
17:20 My Lottery Dream Home
18:00 My 600-Lb Life
18:55 Fixer upper
20:00 Polishundarna Norge
21:00 The Curious Case of Natalia Grace
21:55 Law & order: Special victims unit
22:55 Dr. Pimple Popper
00:00 Evil Lives Here
01:05 The Perfect Murder
02:10 Nightmare Next Door
03:15 Evil Kin
04:25 Caribbean life
04:55 Beach Hunters
05:25 Beach Hunters
00:55 Farmen
01:55 MacGyver
03:00 Vad blir det för mat
03:30 Vad blir det för mat
04:00 112 - på liv och död
05:00 MacGyver
06:00 The Motorway
07:00 Räddad i sista sekund
08:00 MacGyver
09:05 Pawn Stars: pantbanken
10:00 Polisens biljakter
11:00 Polisens biljakter
12:00 112 - på liv och död
13:00 Kronofogden knackar på
14:00 Kronofogden knackar på
15:00 112 - på liv och död
16:00 Polisens biljakter
17:00 Polisens biljakter
18:00 Pawn Stars: pantbanken
19:00 Kronofogden knackar på
20:00 Stockholmspolisen
21:00 Johan Falk
23:10 112 - på liv och död
00:10 Brottsplats New York
01:05 Brottsplats New York
02:00 Felix stör en ingenjör
02:30 Felix stör en ingenjör
03:00 Vad blir det för mat
03:30 Vad blir det för mat
04:00 112 - på liv och död
05:00 MacGyver
00:05 Tack för musiken - syntolkat
01:05 Smärtpunkten
02:05 Inget program
04:00 Tjejer
04:05 Tjejer
04:10 Fantus och maskinerna
04:15 Fantus och maskinerna
04:25 Inget program
05:25 Lilla prinsessan
05:40 Modiga kaniner
05:45 Sara och Anka
05:55 Hej Jycke
06:00 Greta Gris
06:05 Regnbågsstadens hjälte
06:15 Charlie och Lola
06:30 Familjen Robertsson
06:40 Heja! Heja! Billy Bilsson
06:45 Smurfarna
07:00 Vegetasaurier
07:05 Fåret Shaun
07:10 Greta Gris
07:15 Ugglan och kompisproblemet
07:25 Rädda världen
07:30 Mumfie
07:40 Pyjamashjältarna
07:50 Grace fantastiska maskiner
08:05 Octonauterna
08:15 Paddingtons äventyr
08:25 Biet Maya
08:40 Monsterbarnvakterna
08:50 Karl, den pyttelilla riddaren
09:00 Lilla prinsessan
09:15 Tilde
09:25 Safirdrakens krafter
09:35 Heidi
09:55 Cleo löser fallet
10:20 Djupet
10:40 Vilse i Oz
11:05 Zorro - legenden föds
11:25 Space Nova
11:50 Gigantosaurus
12:00 Lilla Aktuellt teckenspråk
12:10 Octonauterna
12:20 Snipp, Snapp, Snut och tråkmånsarna
12:25 Modiga kaniner
12:35 Ellinor undrar så
13:00 Andys förhistoriska äventyr
13:15 Andys akvatiska äventyr
13:30 Lilla ridskolan - romani arli
13:35 Lilla ridskolan - romani arli
13:40 Lilla ridskolan - romani arli
13:45 Super-duper-asgrymt!
13:55 Ranchen
14:20 Malory Towers
14:45 De magiska tingens byrå
15:05 Backstage
15:30 Piratöarna
15:55 Big Top Academy
16:15 Gortimers märkliga liv
16:40 Den ostoppbara gula yetin
16:50 Grizzy och lämlarna
17:00 Ett fall för KLURO
17:10 Tilde
17:25 Charlie och Lola
17:35 Greta Gris
17:40 Monsterbarnvakterna
17:50 Fåret Shaun
18:00 En flugas liv
18:10 Tripp och Trapp trollar med ord
18:15 Rörelsefantasi
18:25 Muy i trafiken
18:35 Smurfarna
18:45 Sommaren före sexan
18:55 Alltid söka sanningen
19:10 Visste du?
19:15 Lilla Aktuellt
19:25 3Hz
19:45 Hunden Klapp
19:55 Larva
20:00 Seniorsurfarna - återträffen - syntolkat
20:30 Sverige!
21:00 Jakten på förstasidan - syntolkat
21:30 Fotbollens historia
22:00 Hall of fame
22:30 Stikkan - syntolkat
23:30 Hvarför skola kvinnorna vänta? - teckenspråkstolkat
23:45 Min ångest och jag - teckenspråkstolkat
00:15 Min samiska historia - teckenspråkstolkat
00:30 Smärtpunkten
01:30 Fotbollens historia
02:00 Hall of fame
02:30 Inget program
04:40 Killar
04:45 Killar
05:00 I drömmarnas trädgård
05:25 Lilla prinsessan
05:40 Modiga kaniner
05:45 Min lillebror
05:55 Hej Jycke
00:05 Tack för musiken - syntolkat
01:05 Smärtpunkten
02:05 Inget program
04:00 Tjejer
04:05 Tjejer
04:10 Fantus och maskinerna
04:15 Fantus och maskinerna
04:25 Inget program
05:25 Lilla prinsessan
05:40 Modiga kaniner
05:45 Sara och Anka
05:55 Hej Jycke
06:00 Greta Gris
06:05 Regnbågsstadens hjälte
06:15 Charlie och Lola
06:30 Familjen Robertsson
06:40 Heja! Heja! Billy Bilsson
06:45 Smurfarna
07:00 Vegetasaurier
07:05 Fåret Shaun
07:10 Greta Gris
07:15 Ugglan och kompisproblemet
07:25 Rädda världen
07:30 Mumfie
07:40 Pyjamashjältarna
07:50 Grace fantastiska maskiner
08:05 Octonauterna
08:15 Paddingtons äventyr
08:25 Biet Maya
08:40 Monsterbarnvakterna
08:50 Karl, den pyttelilla riddaren
09:00 Lilla prinsessan
09:15 Tilde
09:25 Safirdrakens krafter
09:35 Heidi
09:55 Cleo löser fallet
10:20 Djupet
10:40 Vilse i Oz
11:05 Zorro - legenden föds
11:25 Space Nova
11:50 Gigantosaurus
12:00 Lilla Aktuellt teckenspråk
12:10 Octonauterna
12:20 Snipp, Snapp, Snut och tråkmånsarna
12:25 Modiga kaniner
12:35 Ellinor undrar så
13:00 Andys förhistoriska äventyr
13:15 Andys akvatiska äventyr
13:30 Lilla ridskolan - romani arli
13:35 Lilla ridskolan - romani arli
13:40 Lilla ridskolan - romani arli
13:45 Super-duper-asgrymt!
13:55 Ranchen
14:20 Malory Towers
14:45 De magiska tingens byrå
15:05 Backstage
15:30 Piratöarna
15:55 Big Top Academy
16:15 Gortimers märkliga liv
16:40 Den ostoppbara gula yetin
16:50 Grizzy och lämlarna
17:00 Ett fall för KLURO
17:10 Tilde
17:25 Charlie och Lola
17:35 Greta Gris
17:40 Monsterbarnvakterna
17:50 Fåret Shaun
18:00 En flugas liv
18:10 Tripp och Trapp trollar med ord
18:15 Rörelsefantasi
18:25 Muy i trafiken
18:35 Smurfarna
18:45 Sommaren före sexan
18:55 Alltid söka sanningen
19:10 Visste du?
19:15 Lilla Aktuellt
19:25 3Hz
19:45 Hunden Klapp
19:55 Larva
20:00 Seniorsurfarna - återträffen - syntolkat
20:30 Sverige!
21:00 Jakten på förstasidan - syntolkat
21:30 Fotbollens historia
22:00 Hall of fame
22:30 Stikkan - syntolkat
23:30 Hvarför skola kvinnorna vänta? - teckenspråkstolkat
23:45 Min ångest och jag - teckenspråkstolkat
00:15 Min samiska historia - teckenspråkstolkat
00:30 Smärtpunkten
01:30 Fotbollens historia
02:00 Hall of fame
02:30 Inget program
04:40 Killar
04:45 Killar
05:00 I drömmarnas trädgård
05:25 Lilla prinsessan
05:40 Modiga kaniner
05:45 Min lillebror
05:55 Hej Jycke
00:15 Hur byggdes Gizapyramiden
01:00 Den stora älgvandringen
06:00 Den stora älgvandringen
15:00 NMT-dagarna 2024
15:35 NMT-dagarna 2024
16:10 NMT-dagarna 2024
17:00 Nypremiär för MS Lofoten
17:05 Livet på Island
17:35 Äventyrsguiderna
18:25 Planet under press: Den hotade jorden
19:20 Resor längs vackra floder
20:05 Europas flyttfåglar
21:00 Bilden av Hitler
21:45 Övergivna byggnader
22:30 Havets knasigheter
23:20 1900-talets ikoner
00:05 Den stora älgvandringen
00:00 CBN 700 Club
01:00 Ledaren och kraften i hans exempel
01:30 Superbook
02:00 Nyheterna
02:15 Kanal 10 Direkt
03:30 Christian Music Countdown
04:00 Öppna dörren till Israel
04:30 Gudstjänst från Livets Ord Uppsala
06:00 Musik inslag från Kanal 10
06:15 Skatter & Guldkorn
06:30 I Guds sommar
07:00 Min sång till dig med Mia sjöö
07:30 Musik för mission
08:00 CBN 700 Club
09:00 Godmorgon Rio
10:00 Musik inslag från Kanal 10
10:15 Skatter & Guldkorn
10:30 Fråga Gud
11:00 Hopp & Tro för Sverige
11:30 Christian Music Countdown
12:00 Öppna dörren till Israel
12:30 Gudstjänst från Livets Ord Uppsala
14:00 Musik inslag från Kanal 10
14:15 Skatter & Guldkorn
14:30 I Guds sommar
15:00 Min sång till dig med Mia sjöö
15:30 Musik för mission
16:00 CBN 700 Club
17:00 Uttåget ur Egypten
17:30 Josef och Faraos dröm
18:00 Nyheterna
18:15 Esther Bergman
18:30 Arvet från NBI
22:00 Nyheterna
22:15 Esther Bergman
22:30 Sånger om korset
23:00 Fråga Gud
23:30 CBN Newswatch
00:00 CBN 700 Club
01:00 Uttåget ur Egypten
01:30 Josef och Faraos dröm
02:00 Nyheterna
02:15 Esther Bergman
02:30 Arvet från NBI