TV csatornák
Műfaj: Mind
Műfaj: Szlovák
Műfaj: DVB-C
Műfaj: Európa
Műfaj: Filmek
Műfaj: Sport
Műfaj: Zene
Műfaj: Dokumentum
Műfaj: Hírek
Műfaj: Gyerek
TV műsorújság
Műfaj: Mind
Műfaj: Szlovák
Műfaj: DVB-C
Műfaj: Európa
Műfaj: Filmek
Műfaj: Sport
Műfaj: Zene
Műfaj: Dokumentum
Műfaj: Hírek
Műfaj: Gyerek
Nyelv
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Ország
United Kingdom
Ireland
Deutschland
France
Italia
España
Portugal
Nederland
België
Österreich
Lëtzebuerg
Schweiz
Görögország
Ciprusi Köztársaság
Danmark
Norvégia
Sverige
Suomi
Eesti
Latvija
Lietuva
Polska
Česko
Slovensko
Magyarország
Románia
Bulgária
Horvátország
Szlovénia
Észak-Macedónia
Bosznia-Hercegovina
Szerbia
Albánia
Україна
Россия
Törökország
TV műsorújság
: hétfő,
TV-útmutató
: most,
TV csatornák
: Slovensko,
TVEpg.eu -
csatornák: 24782, országok: 36, nyelvek: 32
Slovensko
Szlovák TV / DVB-T2
TV műsorújság
Jednotka
Dvojka
Markíza
live
JOJ
Élő közvetítés
Doma
PLUS
JOJ Cinema
Dajto
WAU
Most
Következő oldal
02:25 Vojtech
00:35 Správy RTVS "N"
01:50 Chlap na striedačku
00:45 Tesne vedľa
02:45 Posadnutá
03:05 Kinosála
03:05 Severné more v plameňoch
02:40 Silvánovci
02:35 Myšlienky vraha XII.
03:15 Myšlienky vraha XII.
03:20 Prvé oddelenie
03:30 Horná Dolná
03:35 Veľké upratovanie VIII.
03:45 Nové bývanie
03:55 Súdna sieň
04:10 Správy RTVS "N"
04:25 S tebou ma baví žiť
04:30 Susedia
04:45 Čudo-Judo
05:00 Televízne noviny
05:10 Zig a Sharko
06:00 Druhý dych
06:10 Dve hodiny
Slovensko
DVB-C TV / Régió
TV műsorújság
Markíza International
live
TV LUX
Élő közvetítés
TV8
live
TV Raj
Élő közvetítés
live
TV Ruzinov
Élő közvetítés
ČT1
ČT2
ČT art
Nova International
Prima PLUS
Seznam TV
Prima KRIMI
Prima MAX
Prima COOL
Prima love
Prima ZOOM
Barrandov TV
Kino Barrandov
Barrandov Krimi
live
Noe TV
Élő közvetítés
Most
Következő oldal
01:55 Modré z neba
03:00 Hodina milosrdenstva
00:30 Nočné vysielanie pre pánov
05:00 Cestopis
03:00 Program TV Ružinov
03:00 Banánové rybičky
02:30 Ladí neladí
02:50 Tele Tele
03:00 Modrý kód
02:35 Případy detektiva Murdocha
02:35 Closer: Nové případy
02:45 Hra s nevěrou
03:00 Futurama
02:25 Ve hře je láska
03:00 Anabáze: Sibiří ve stopách legionářů
02:10 Na plac!
03:05 Exkluziv Kateřiny Brožové
02:40 Exkluziv Kateřiny Brožové
01:20 Noční repríza dopoledních pořadů
03:15 Mr. GS
03:25 Ve hře je láska
03:30 Ostříháno
03:35 Vražedné záhady slečny Fisherové
03:40 Smějeme se s Petrem Rychlým
03:45 Ušák
03:50 Chalupa je hra
03:55 Haiti - seminár v stanoch
04:00 Ostříháno
04:10 Konec vysílání
04:15 Babylon
04:20 Letecké katastrofy: Nové důkazy
04:35 Vychytávky Ládi Hrušky
04:45 Lásce navzdory
04:50 Ženy ve wrestlingu
04:55 Námořní vyšetřovací služba
05:00 Dobré rady starej mamy
05:05 Na plac!
05:15 Konec vysílání
05:20 Prima SVĚT
05:30 Cestopis
05:35 Přestávka ve vysílání
05:45 Vtip za stovku!
06:00 Program TV Ružinov
06:05 Cesta k andělům
06:45 Sochař Klose
09:00 Program TV Ružinov
Slovensko
Műfaj: Európa
TV műsorújság
ORF 1
ORF 2
ORF III
HirTV
M1
M2
M5
M4 Sport
RTL Klub
RTL KETTO
Filmbox HU
Viasat 3
Duna World
Duna
ATV
TV2
Cool TV
Story 4
TV Paprika HU
live
ARD
Élő közvetítés
RTL
ProSieben
Sat. 1
TV5 Monde
Rai 1
Rai 2
Rai 3
TVE Internacional
live
TVP Polonia
Élő közvetítés
live
LRT Lituanica
Élő közvetítés
live
VISIEMLTV.LV
Élő közvetítés
Most
Következő oldal
01:45
Formel 1
02:59
Heimat Fremde Heimat
02:30
Die lange Nacht des Kabarett mit Klaus Eckel, Thomas Stipsits, Pepi Hopf und Martin Kosch
03:00 Politikai hobbista
03:00 Ma éjszaka
03:00 Akusztik
02:45 Erdei utakon - Reviczky Gáborral
01:00 Atlétika váltófutó-világbajnokság
01:40 Talkshow
03:00 Jim szerint a világ
03:00 Elborult elme
02:00 Peter Pan
03:05 Hagyaték
02:40 Hogy volt?!
03:05 Fő az egészség
02:50 Lepattintva
02:35 CSI: Miami helyszínelők
02:30 Klinika - Új generáció
02:45 Piték és pudingok
02:55 Caren Miosga
03:00 CSI: Vegas
02:15 Once Upon a Time in... Hollywood
01:20 Hannibal Rising - Wie alles begann
02:43 Yul
02:25 Il caffè
01:15 RAI News
02:25 L'amore in città
01:40 Noticias 24h
03:05 Dom pod Dwoma Orłami - Odcinek 8*
02:30 Duokim garo!
02:15 Gudrs, vēl gudrāks *
03:09 L'esprit des ours
03:15 Szerelmes földrajz
03:20 Che tempo fa
03:25 Kultūrdeva
03:29
Orientierung
03:30 Éhes motorosok észak-európai vakációja
03:35 Savaitė
03:40 Let's Follow Trends XXVIII.
03:45 Cápák között
03:50 no... wiadomo - /8/
03:55 Quarks im Ersten
04:00 Vengeance
04:01
Wetterpanorama und Programmvorschau
04:04
Nils Holgersson
04:05 700-as klub
04:15 La donna che lavora
04:18 Nacionālie dārgumi.100 g kultūras
04:20 Kiedyś to było...
04:25 Brisant
04:30 Panorama
04:35 CSI: Vegas
04:40 La donna che lavora
04:50 Auf Streife
05:00 Lena Lorenz - Szülésznő az Alpokban
05:05 Labdarúgás: OTP Bank Liga - Mezőkövesd Zsóry FC - ZTE FC mérkőzés
05:30 La aventura del saber
06:00 Zio Gianni
06:10 La grande vallata
06:30 Telediario Matinal
07:05 Elveszett lelkek kútja
Slovensko
Műfaj: Filmek
TV műsorújság
CS Film CS Horror
Film Europe+
HBO
HBO 2
HBO 3
Cinemax
Cinemax 2
AXN
AXN White
AXN Black
Film+
AMC
FilmBox Extra
FilmBox Premium
FilmBox Family
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Arthouse
Most
Következő oldal
02:45 Dárce
01:50 Duch pětačtyřicátého
03:00 Sympatizant
02:17 Venuše
02:20 Znám tvou duši
01:45 Osvícení
01:50 V přístavu
02:50 Black Jack (4)
02:25 Brousko III (35)
02:25 Ztracený svět (22)
02:55 Nezastaviteľný muž
02:40 Stíny minulosti
01:35 Londýnský gangster
02:45 Hnutí odporu
00:05 Pause
01:50 Nová dcera
01:40 Maminčina malá tajemství
03:05 Life With Father
03:10 V pasti zrady
03:15 Muži, co zírají na kozy
03:25 Seriálový tip (1)
03:35 Legendy Zločinu
03:40 Seriálový tip (1)
03:56 Nevědomí
04:02 Případ Goldman
04:05 Jak to bylo
04:10 Ve jménu krále 2
04:25 Vasil
04:30 Black Jack (6)
04:35 Z blízka
04:40 Pause
04:45 Pause
04:55 Pause
05:00 Fear and Desire
05:15 Kouzelné maliny
05:40 Pause
05:55 End of Program
06:00 Zoom In
06:01 Mamma Roma
06:10 Zabij nudu!
06:35 Sniff válečný hrdina
08:50 Chlapec z nebe
Slovensko
Műfaj: Sport
TV műsorújság
Šport
arena sport 1
arena sport 2
Eurosport 1 HD
Eurosport 2 HD
Premier Sport 1
Premier Sport 2
ČT sport
Nova Sport 1
Nova Sport 2
Sport 1
Sport 2
Fightbox HD
Extreme Sports
Auto Motor Sport
Golf Channel
Fast & Fun HD
Fishing and Hunting
Most
Következő oldal
01:00 Nočné vysielanie
00:00 Nočné vysielanie
03:00 Cyklistika: Giro d'Italia - 2. etapa
03:00 Snooker: Mistrovství světa - finále
01:15 Záver vysielania
09:00 EL: Euroleague - play off
01:05 Lední hokej: NHL - NHL play-off
02:20 Fotbal: Ligue 1 - 32. kolo: FC Metz - Stade Rennes
01:45 Fotbal: Saudi Pro League - 30. kolo: Al Nassr - Al Wehda
02:15 Tenis: WTA 250 Bogota - finále: Bouzkova - Osorio
01:25 Real Xtreme Fighting
03:00 Extreme Fighting Championship
02:45 Rychlé kolo
00:00 Noční program
03:00 Hankook 24h Series
03:00 V jednotě s přírodou
03:15 Rychlé kolo
03:25 Fighting Rookies
03:30 Rybolov bez hranic
03:40 Moove - Mobilität von morgen
04:00 Nový muškař
04:15 Fighting Rookies
04:30 Speed Catamarans GC32
05:00 Extreme Fighting Championship
05:30 Tenis: WTA 250 Bogota - sestřih
06:00 Teleshopping
06:30 Martin z Martina
07:00 Fotbal: Ligue 1 - 32. kolo: Le Havre AC - Racing Strasbourg
08:00 MM Automotive
08:30 Výberové autá
08:55 Oxford - Peterborough
09:00 Golf: LIV Singapore - Finálové kolo
11:00 EL: Euroleague - play off
13:00 ČAAF: Nitra Knights-Vysočina Gladiators
14:00 Golf: Asian Tour: Maekyung Open - Finálové kolo
Slovensko
Műfaj: Zene
TV műsorújság
SENZI
live
Šlágr original
Élő közvetítés
live
Šlágr muzika
Élő közvetítés
live
Óčko
Élő közvetítés
live
Retro Music TV
Élő közvetítés
REBEL
RELAX
MTV Europe
Club MTV
MTV 90s
MTV 80s
MTV Live HD
Mezzo
Mezzo live HD
Stingray CMusic
Deluxe Music
Most
Következő oldal
02:00 Otto Weiter show
00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
00:00 Óčko flirt
01:00 Revolution
05:30 Tenis: WTA 1000 Miami
02:20 TOP Relax
03:00 Kruťárny
02:00 Big Tunes!
02:00 90's Mixtape
03:00 Non-Stop 80s Hits!
03:00 World Stage (World Stage), Miuziklas, Didžioji Britanija, 2023
01:12 Israel Philharmonic Orchestra, Lahav Shani: Pärt, Sibelius, Beethoven
02:00 Berliner Philharmoniker, Kirill Petrenko : Europakonzert 2021
00:00 Moonlight Melodies
03:00
Good Night Deluxe
03:20 Beethoven par le Berliner Philharmoniker, Isabelle Faust, Bernard Haitink
03:30 Ernani by Verdi at the Palau de les Arts, Valencia
03:45 MTV Unplugged (MTV Unplugged), Miuziklas, Kanada, JAV, 2019
04:00 Senzi noc
04:50 Intermezzo
04:55 Přestávka ve vysílání 04:55-06:00
05:00 Morning Show
05:39 Intermezzo
05:40 Pohodové zprávy
05:50 Zvěřinec
06:00 Dawn Chorus
07:00 Forever 80s!
08:00 Coffee & TV
08:30 100% Party Tunes!
08:50 Tenis: WTA 1000 Miami
09:00 Óčko hity
10:00 Simply Strings
11:55 Tenis: WTA 1000 Miami
Slovensko
Műfaj: Dokumentum / Természet / Állatok / Környezet / Oktatás / Tudomány / Tényfeltáró
TV műsorújság
CS History
CS Mystery
National Geographic
Nat Geo Wild
Discovery
Investigation Discovery
TLC
Crime and Investigation
Animal Planet
Travel Channel
Adventure HD
Spektrum
Spektrum home
Viasat Explore
Viasat Nature
Viasat History
History
Docubox HD
Hobby TV
Food Network
TV Paprika
Mnam TV
Mnau TV
Park TV
Most
Következő oldal
03:00 Milionové vraždy
02:50 Strašidelné nemocnice
03:00 Dokonalý vůz
02:54 Nová divočina Evropy
03:00 Hledání opálů v australském vnitrozemí
03:00 Extrémní kroky
02:50 Dítě všechno změní
02:55 Motiv k vraždě
03:00 Zoltan the Wolfman
03:00 Záhady muzeí
03:05 Darz Bór
02:35 Filmy a realita
02:45 Uspořádejte si svůj život
03:05 Australští lovci safírů
02:40 Veterinář z Yorkshiru
02:40 Nacistická vražedná pole
03:00 Z ohnivé výhně
02:50 Wonder
03:00 Útěk na venkov
02:55 Večírky Patricie Heaton
02:00 Programové tipy
02:00 Chef Lignac po francouzsku
03:00 Psí dobrodružství
03:00 Relax s Park TV
03:15 Motiv k vraždě
03:17 Večírky Patricie Heaton
03:20 Cheetah: The Price Of Speed
03:25 Divoká Čína s Rayem Mearsem
03:30 Mňauzoo
03:35 Mýty: Velké záhady lidstva
03:40 Večírky Patricie Heaton
03:45 Vetřelci dávnověku
03:55 Nejdivočejší přežití
04:00 Relax s Park TV
04:05 Australští lovci safírů
04:10 Travel Thru History
04:20 Skupina Paranormal
04:26 Krásy živoucích rájů
04:30 Kutilem snadno a rychle
05:00 Relax s Park TV
06:00 John Torode - středovýchodní chutě
06:30 Sbíhají se sliny na těstoviny
Slovensko
Műfaj: Hírek
TV műsorújság
:24
live
TA3
Élő közvetítés
live
ČT24
Élő közvetítés
live
Euronews
Élő közvetítés
BBC World News
CNN
live
Sky News
Élő közvetítés
live
DW English
Élő közvetítés
CNBC Europe
live
France 24
Élő közvetítés
live
France 24 fr
Élő közvetítés
live
Al Jazeera English
Élő közvetítés
live
NHK WORLD-JAPAN
Élő közvetítés
Most
Következő oldal
03:00 Správy
03:00 Zprávy
03:05 Witness
03:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
03:00 Fareed Zakaria GPS
01:00 Sky News
03:00 DW News
03:00 Asia Street Signs
03:00 NEWS (191)
03:00 Le Journal
03:00 Al Jazeera World
03:00 NHK Newsline
03:10 Design Museum Japan
03:15 Direct Talk
03:17 Witness
03:30 Le Journal
03:33 Witness
03:34 Zajímavosti z regionů
03:45 Reporter - On Location
04:00 News Live
04:30 UpFront
05:00 Asia Street Signs
06:00 Breakfast
07:00 Breakfast With Kay Burley
Slovensko
Műfaj: Gyerek / Ifjúsági program
TV műsorújság
JOJKO
Cartoon Network
Cartoonito
Nickelodeon
Nick Jr.
NickToons
Disney Channel
Minimax
ducktv
JimJam
Baby tv
Most
Következő oldal
03:00 Hanička a Murko pre najmenších
03:00 Gumballův úžasný svět
03:05 Batwheels (Holidays on Ice, Part 2)
03:05 Tajomstvo Hunterových
02:50 Plamienok a štvorkolky
03:02 Sanjay & Craig
02:55 Anna mezi obojživelníky
03:05 Život s otcom
03:04 Paffy a Tabby
02:55 Chuck a přátelé
03:00 Moon and Stars (Moonlight)
03:07 Chuggington: Veselé vláčky
03:09 Čarovné miesta
03:10 Plamienok a štvorkolky
03:12 Vstávať a cvičiť!
03:15 Život s otcom
03:17 Chuggington: Veselé vláčky
03:20 Batwheels (Rev and Let Rev)
03:24 Sanjay & Craig
03:25 Život s otcom
03:30 Soothing Sounds (Twilight)
03:40 GhostForce
03:45 Tučňáci z Madagaskaru
03:50 Zmena hry
04:00 From Night to Day (Starry Nights)