Canales TV
Género: Todos
Género: sueca
Género: por
Género: Películas
Género: Deportes
Género: Música
Género: Documental
Género: Noticias
Género: para
Guía de TV
Género: Todos
Género: sueca
Género: por
Género: Películas
Género: Deportes
Género: Música
Género: Documental
Género: Noticias
Género: para
Idioma
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
País
Reino Unido
Irlanda
Alemania
Francia
Italia
España
Portugal
Países Bajos
Bélgica
Austria
Luxemburgo
Suiza
Grecia
Chipre
Dinamarca
Noruega
Suecia
Finlandia
Estonia
Letonia
Lituania
Polonia
Chequia
Eslovaquia
Hungría
Rumania
Bulgaria
Croacia
Eslovenia
Macedonia del Norte
Bosnia y Herzegovina
Serbia
Albania
Ucrania
Rusia
Turquía
sábado
27/04/24
domingo
28/04/24
lunes
29/04/24
martes
30/04/24
miércoles
01/05/24
jueves
02/05/24
viernes
03/05/24
04-27
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:35 Tack för musiken
01:35 Kriminalarkivet: Polismorden i Malexander
01:55 Inget program
04:45 Sverige idag
05:15 Go'kväll
06:00 Fårbonden i Lofoten
06:40 Tre kärlekar
07:35 Cyklopernas land
08:05 Herr Talman
08:20 Rostiga roadtrips
08:50 Trädgårdstider
09:50 Muren
10:50 Fotbollens historia
11:20 Fotbollens historia
11:50 Innebandy-SM: final
14:50 Proffsliv med stomipåse
15:00 Innebandy-SM: final
17:50 Helgmålsringning
17:55 Sportnytt
18:00 Rapport
18:15 Go'kväll
19:00 Sverige!
19:30 Rapport
19:45 Sportnytt
20:00 Komiker utan gränser
20:45 Standup sketch show
21:00 Tack för musiken
22:00 Dödens triangel
22:45 Rapport
22:50 3:10 to Yuma
00:50 While We're Young
02:25 Inget program
05:20 Go'kväll
00:20 Idébyrån
00:50 Rädda mig! - en hundhistoria
01:20 Sportnytt
01:35 Nyhetstecken
01:45 Inget program
04:45 Inget program
06:00 Inget program
07:55 15 minuter på teckenspråk
08:10 Möte med (teckenspråk)
08:40 Terno Sporto
09:10 Rädda mig! - en hundhistoria
09:40 Ekonomibyrån
10:10 Utrikesbyrån
10:40 Politikbyrån
11:10 Idébyrån
11:40 Skattjägarna
12:10 Skattjägarna
12:40 Skattjägarna
13:10 100-åringen som tror på framtiden
14:10 Vetenskapens värld: Djurparkskriget
15:10 Kungligt på film
16:00 Rapport
16:05 15 minuter från Sápmi
16:20 Gymnastik-EM
19:00 Kulturstudion
19:05 Hammaren under kavajen - en film om Olle Adolphson
20:05 Kulturstudion
20:10 En liten stund med Moonica Mac
21:08 Kulturstudion
21:10 Nader och Simin - en separation
23:10 Dox: Ingenting är för evigt
00:35 Utrikesbyrån
01:05 Terno Sporto
01:35 Sportnytt
01:50 Inget program
04:50 Inget program
00:10 Sex Tape
02:00 Vänner
02:35 Vänner
03:15 Just Getting Started
05:00 Pamelas Paradis
06:00 Pantbanken
06:50 Project Runway
07:50 Project Runway
08:45 Making it Home with Kortney and Kenny
09:40 Lyckan, kärleken och meningen med livet
12:30 Vänner
13:15 Vänner
13:50 Vänner
14:20 Vänner
14:55 Vänner
15:30 Daddy's Home 2
17:35 Allt och Eva
18:45 After
21:00 The Grey
23:25 The Kelly Gang
02:05 Aloha
04:25 I djurens tjänst
04:55 Pantbanken
01:05 Legally blonde 2
02:55 Married at First Sight Australien
04:30 Unga föräldrar
05:00 Husjägarna
05:55 En plats i solen
06:55 En plats i solen
07:55 Nyhetsmorgon
12:00 Diamond League
15:00 Hockeylördag
18:00 V75 Direkt
19:00 TV4 Nyheterna
19:20 TV4 Vädret
19:30 Postkodmiljonären
20:00 Fångarna på fortet
21:30 Mission: Impossible III
22:00 TV4 Nyheterna
22:05 TV4 Vädret
22:15 Mission: Impossible III
00:10 A hidden life
03:50 En plats i solen
05:00 Husjägarna
01:20 The Bourne Identity
03:55 Smartare än en femteklassare
04:55 Law & order: Special victims unit
06:00 Sofias änglar
06:45 Sommaren med släkten
07:10 Sommaren med släkten
07:35 Jeopardy!
08:15 Älskar, älskar inte
09:00 Välkommen till Köping
10:00 Renoveringsdrömmar
11:00 The Big bang theory
11:30 The Big bang theory
11:55 The Big bang theory
12:25 The Big bang theory
12:55 The Big bang theory
13:25 The Big bang theory
13:55 Välkommen till Köping
14:55 Älskar, älskar inte
15:55 Smartare än en femteklassare
17:00 Renoveringsdrömmar
18:05 Jeopardy!
19:00 Välkommen till Köping
20:00 Smartare än en femteklassare
21:00 Gränsbevakarna Sverige
22:00 The Dark Knight Rises
01:20 The Bourne supremacy
03:35 Över Atlanten
04:40 Gränsbevakarna Sverige
05:35 House Hunters International
00:25 Precious Cargo
02:20 Unhinged
04:00 Surviving a Serial Killer
05:00 Svenska Truckers
06:00 Ink Master
07:00 Ink Master
08:00 Just Shoot Me!
08:30 Just Shoot Me!
09:00 Just Shoot Me!
09:30 Just Shoot Me!
10:00 Just Shoot Me!
10:30 SEAL Team
11:30 Running Wild with Bear Grylls
12:30 Running Wild with Bear Grylls
13:30 Top Gear
14:45 OBOS Damallsvenskan Studio: Förstudio
14:55 OBOS Damallsvenskan: BK Häcken FF-Piteå IF DFF
16:50 OBOS Damallsvenskan Studio: Efterstudio
17:00 South of the River
18:00 Frusna vägar
18:55 S.W.A.T.
20:00 NCIS: Los Angeles
21:00 Killer Elite
23:25 Honest Thief
01:25 National Lampoon's Loaded Weapon
03:05 Quantum Leap
04:00 Quantum Leap
05:00 Family Guy
05:30 Family Guy
00:05 Johnny English Strikes Again
02:00 Det okända
03:00 Det okända
04:00 Det okända
05:00 Veterinärerna
06:00 Veterinärerna
07:00 Bagges hemlösa hundar
08:00 Bagges hemlösa hundar
09:00 En plats i solen
10:00 En plats i solen
11:00 En plats i solen
12:00 Mord och inga visor
13:00 Mord och inga visor
14:00 Property Brothers - renoveringsdrömmar
15:00 Bonde söker fru - Casting 2024
16:00 Trädgårdsmästarna
17:00 Återskaparna England
18:00 Bortom Paradiset
19:00 Bortom Paradiset
20:00 Diggiloo 2023
22:00 Thelma & Louise
00:45 The secrets we keep
02:45 Det okända
03:50 USA:s värsta seriemördare
05:00 Veterinärerna
00:25 Outlander
01:35 Morden i Midsomer
03:30 Dr. Phil
04:25 Mr Selfridge
05:25 OSL 24-7
06:00 Patagonia: Life on the Edge of the World
06:55 Patagonia: Life on the Edge of the World
07:50 My Best Friend's Bouquet
09:25 Antiques Road Trip
10:25 Antiques Road Trip
11:30 Fader Brown
12:35 Grey's Anatomy
13:35 Grey's Anatomy
14:35 Doc Martin
15:45 Doc Martin
16:50 Doc Martin
17:55 Doc Martin
18:50 Doc Martin
20:00 NCIS: New Orleans
21:00 NCIS: New Orleans
22:00 Livet från den ljusa sidan
00:50 Valley Girl
03:00 En plats på landet
04:00 En plats på landet
05:00 Drömhem till salu
00:00 Vägens hjältar
01:05 Sommaren med släkten
01:35 Sommaren med släkten
02:10 Law & order: Special victims unit
03:05 Gold Rush
04:10 Dödlig fångst
05:20 How Do They Do It?
06:00 Diners, Drive-ins and Dives
06:20 Wheeler Dealers
07:05 Fast N' Loud
07:55 Gold Rush
08:40 Dödlig fångst
09:45 Endurance Car Racing VM 2024: Höjdpunkter från Imola
11:00 Gränsbevakarna Australien
11:30 Gränsbevakarna Australien
12:05 Gränsbevakarna Australien
12:35 Gränsbevakarna Australien
13:10 Sommaren med släkten
13:50 Sommaren med släkten
14:20 Gränsbevakarna Australien
15:00 Formel E VM 2024
16:05 Över Atlanten
17:05 Gränsbevakarna Australien
17:40 The Big bang theory
18:20 The Big bang theory
18:50 Speedway: Grand Prix 2024
22:00 The Bourne Ultimatum
00:20 Trial by Fire
03:10 Sommaren med släkten
03:40 Sommaren med släkten
04:10 Gold Rush
05:20 How Do They Do It?
05:50 Gärdsgårdsserien
00:55 Ice Road Truckers
01:55 Ice Road Truckers
02:55 Ross Kemp: Return to Afghanistan
03:55 Shipping Wars
04:25 Shipping Wars
04:55 Massive Moves
05:25 Massive Moves
06:00 Massive Moves
06:30 Shipping Wars
06:55 Shipping Wars
07:20 Shipping Wars
07:45 Shipping Wars
08:10 Shipping Wars
08:35 Shipping Wars
09:00 Shipping Wars
09:30 Alone
10:25 Alone
11:20 Running Wild with Bear Grylls
12:25 Running Wild with Bear Grylls
13:25 Running Wild with Bear Grylls
14:25 Heavy Rescue: 401
15:30 Premier League Studio: Förstudio
16:00 Engelsk Fotboll: Blackburn-Coventry
18:00 Ultimate Rides
18:25 Ultimate Rides
18:55 Dirty Old Cars
19:20 Dirty Old Cars
19:55 Richard Hammond's Workshop
21:00 The Warfighters
22:05 Secret Nazi Expeditions
23:05 Ross Kemp: Return to Afghanistan
00:00 Running Wild with Bear Grylls
01:00 Running Wild with Bear Grylls
01:55 Running Wild with Bear Grylls
02:55 Alone
03:55 Alone
04:55 Heavy Rescue: 401
00:00 Evil Lives Here
01:05 The Perfect Murder
02:15 Nightmare Next Door
03:20 Evil Kin
04:20 Caribbean life
04:50 Beach Hunters
05:20 Beach Hunters
05:50 Parterapi
06:00 90 Day Fiance
06:40 Caribbean life
07:00 Caribbean life
07:25 Beach Hunters
07:45 Beach Hunters
08:10 My Lottery Dream Home
08:30 My Lottery Dream Home
08:55 My Lottery Dream Home
09:30 My Lottery Dream Home
10:00 My Lottery Dream Home
10:30 My Lottery Dream Home
11:05 My Lottery Dream Home
11:35 My Lottery Dream Home
12:10 My Lottery Dream Home
12:50 My Lottery Dream Home
13:15 Fixer upper
14:20 Fixer upper
15:20 Fixer upper
16:30 Fixer upper
17:45 Trubbel i paradiset
20:00 Dr. Pimple Popper
21:05 Grey’s Anatomy
22:10 Law & order: Special victims unit
23:05 Deadliest Families
00:00 Deadliest Families
01:10 Nightmare Next Door
02:20 Nightmare Next Door
03:20 Nightmare Next Door
04:25 My Lottery Dream Home
04:55 My Lottery Dream Home
05:25 My Lottery Dream Home
00:05 Teen spirit
02:00 Felix stör en ingenjör
02:30 Felix stör en ingenjör
03:00 Vad blir det för mat
03:30 Vad blir det för mat
04:00 112 - på liv och död
05:00 Mordutredarnas nya fall
05:30 Mordutredarnas nya fall
06:00 Mordutredarnas nya fall
06:30 Mordutredarnas nya fall
07:00 Mordutredarnas nya fall
07:30 Mordutredarnas nya fall
08:00 Transporthjältarna
09:00 Transporthjältarna
10:00 America's Funniest Home Videos
10:55 Kära landsmän
11:25 Pawn Stars: pantbanken
12:20 Titian: mästerverken som förändrade konsten
13:30 America's Funniest Home Videos
14:30 V75 Direkt med V4
16:00 V75 Direkt
18:00 Kronofogden knackar på
19:00 Bäst i test Danmark
20:20 Star File
20:30 Heathrow
21:00 America's Funniest Home Videos
22:00 Rocketman
00:30 Gåsmamman
01:30 Innocent
02:30 Innocent
03:30 Brynolf & Ljung
04:00 112 - på liv och död
05:00 Mordutredarnas nya fall
05:25 Mordutredarnas nya fall
05:55 Mordutredarnas nya fall
00:25 Fotbollens historia
00:55 Fotbollens historia
01:25 Inget program
04:25 Inget program
05:00 I drömmarnas trädgård
05:25 Lilla prinsessan
05:40 Modiga kaniner
05:45 Sara och Anka
05:55 Hej Jycke
06:00 Greta Gris
06:05 Regnbågsstadens hjälte
06:15 Charlie och Lola
06:30 Paddingtons äventyr
06:40 Octonauterna
06:50 Karl, den pyttelilla riddaren
07:05 Lilla prinsessan
07:15 Greta Gris
07:20 Familjen Robertsson
07:30 Safirdrakens krafter
07:40 Fåret Shaun
07:45 Daniel Tigers kvarter
08:00 Edmond och Lucy
08:10 Pyjamashjältarna
08:25 Hemma hos Elliot
08:30 Linneas sommarland
08:35 Smurfarna
08:45 PAW Patrol
09:00 Labyrint
09:30 Det mest storslagna som finns
09:55 Lilla Aktuellt lördag
10:15 Ett fall för KLURO
10:25 Djupet
10:45 Vilse i Oz
11:10 Zorro - legenden föds
11:30 Space Nova
11:55 Ranchen
12:15 Super-duper-asgrymt!
12:30 Heidi
12:50 Octonauterna
13:05 Biet Maya
13:20 Lilla Aktuellt teckenspråk
13:30 Lilla ridskolan - romani arli
13:35 Lilla ridskolan - romani arli
13:40 Lilla ridskolan - romani arli
13:45 Coola experiment
13:50 Coola experiment
13:55 Coola experiment
14:00 Djuren på Djuris - teckenspråkstolkat
14:10 Vims i rymden - teckenspråkstolkat
14:15 Muy i trafiken - teckenspråkstolkat
14:20 Vem äter vad i naturen? - teckenspråkstolkat
14:30 Grejen med demokrati - teckenspråkstolkat
14:35 Sommaren före sexan - teckenspråkstolkat
14:45 Malory Towers
15:05 Backstage
15:30 Piratöarna
15:50 Big Top Academy
16:15 Den ostoppbara gula yetin
16:30 Bernies Äventyr
16:35 Andys akvatiska äventyr
16:50 Ricky Zoom
17:05 Charlie och Lola
17:15 Greta Gris
17:20 Regnbågsstadens hjälte
17:30 Monsterbarnvakterna
17:45 Fåret Shaun
17:50 Mumfie
18:00 Emil i Enånger
18:05 Heja! Heja! Billy Bilsson
18:10 Fix och trix - dags att bygga det
18:25 Bluey
18:35 Smurfarna
18:45 Lilla Brandstyrkan
19:00 Sommarskuggan nr 9
19:10 Agenterna
19:40 Fixarfesten
20:00 Muren
21:00 Tack för musiken - syntolkat
22:00 Cyklopernas land
22:30 Fotbollens historia
23:00 Fotbollens historia
23:30 Trädgårdstider
00:30 Herr Talman
00:45 Inget program
04:00 Bolibompafamiljen
04:05 Klassen
04:15 Klassen
04:25 Inget program
05:25 Lilla prinsessan
05:40 Modiga kaniner
05:45 Min lillebror
05:55 Hej Jycke
00:25 Fotbollens historia
00:55 Fotbollens historia
01:25 Inget program
04:25 Inget program
05:00 I drömmarnas trädgård
05:25 Lilla prinsessan
05:40 Modiga kaniner
05:45 Sara och Anka
05:55 Hej Jycke
06:00 Greta Gris
06:05 Regnbågsstadens hjälte
06:15 Charlie och Lola
06:30 Paddingtons äventyr
06:40 Octonauterna
06:50 Karl, den pyttelilla riddaren
07:05 Lilla prinsessan
07:15 Greta Gris
07:20 Familjen Robertsson
07:30 Safirdrakens krafter
07:40 Fåret Shaun
07:45 Daniel Tigers kvarter
08:00 Edmond och Lucy
08:10 Pyjamashjältarna
08:25 Hemma hos Elliot
08:30 Linneas sommarland
08:35 Smurfarna
08:45 PAW Patrol
09:00 Labyrint
09:30 Det mest storslagna som finns
09:55 Lilla Aktuellt lördag
10:15 Ett fall för KLURO
10:25 Djupet
10:45 Vilse i Oz
11:10 Zorro - legenden föds
11:30 Space Nova
11:55 Ranchen
12:15 Super-duper-asgrymt!
12:30 Heidi
12:50 Octonauterna
13:05 Biet Maya
13:20 Lilla Aktuellt teckenspråk
13:30 Lilla ridskolan - romani arli
13:35 Lilla ridskolan - romani arli
13:40 Lilla ridskolan - romani arli
13:45 Coola experiment
13:50 Coola experiment
13:55 Coola experiment
14:00 Djuren på Djuris - teckenspråkstolkat
14:10 Vims i rymden - teckenspråkstolkat
14:15 Muy i trafiken - teckenspråkstolkat
14:20 Vem äter vad i naturen? - teckenspråkstolkat
14:30 Grejen med demokrati - teckenspråkstolkat
14:35 Sommaren före sexan - teckenspråkstolkat
14:45 Malory Towers
15:05 Backstage
15:30 Piratöarna
15:50 Big Top Academy
16:15 Den ostoppbara gula yetin
16:30 Bernies Äventyr
16:35 Andys akvatiska äventyr
16:50 Ricky Zoom
17:05 Charlie och Lola
17:15 Greta Gris
17:20 Regnbågsstadens hjälte
17:30 Monsterbarnvakterna
17:45 Fåret Shaun
17:50 Mumfie
18:00 Emil i Enånger
18:05 Heja! Heja! Billy Bilsson
18:10 Fix och trix - dags att bygga det
18:25 Bluey
18:35 Smurfarna
18:45 Lilla Brandstyrkan
19:00 Sommarskuggan nr 9
19:10 Agenterna
19:40 Fixarfesten
20:00 Muren
21:00 Tack för musiken - syntolkat
22:00 Cyklopernas land
22:30 Fotbollens historia
23:00 Fotbollens historia
23:30 Trädgårdstider
00:30 Herr Talman
00:45 Inget program
04:00 Bolibompafamiljen
04:05 Klassen
04:15 Klassen
04:25 Inget program
05:25 Lilla prinsessan
05:40 Modiga kaniner
05:45 Min lillebror
05:55 Hej Jycke
00:10 Den stora älgvandringen
06:00 Den stora älgvandringen
15:20 Äventyrsguiderna
16:10 Veteranbilsverkstan
16:55 Hur byggdes Gizapyramiden
17:40 Studio 65
18:10 Hawaiis vulkanöar
19:05 Därför lever vi längre
20:00 Miriam Margolyes synar Australien
21:00 Havets knasigheter
21:50 Bilden av Hitler
22:35 Arkeologi och ny teknik
23:30 Stilla havet
00:15 Hummersoppa, gubbar och minnen
01:15 Den stora älgvandringen
00:00 CBN 700 Club
01:00 Öppen Bibel med Johnny Foglander
01:30 Jippie
02:00 Nyheterna
02:15 Kanal 10 Direkt
07:00 Givande
07:30 CBN Newswatch
08:00 CBN 700 Club
09:00 Öppen Bibel med Johnny Foglander
09:30 Jippie
10:00 Nyheterna
10:15 Kanal 10 Direkt
15:00 Givande
15:30 CBN Newswatch
16:00 Pilgrim media
16:30 Min sång till dig med Mia sjöö
17:00 Tillbaka i Nazareth hos Pastor Saleem Shalash
17:30 Mor Sannas kök
18:00 Gudstjänst från Kristet Center Örebro
19:00 Jag Är
19:30 Antisemitism och Mellanösternkonflikten
20:30 Jesusfestivalen
21:30 Tillbaka i Nazareth hos Pastor Saleem Shalash
22:00 Jerusalem
22:30 Elvis Gospel Songs
00:00 Pilgrim media
00:30 Min sång till dig med Mia sjöö
01:00 Tillbaka i Nazareth hos Pastor Saleem Shalash
01:30 Mor Sannas kök
02:00 Gudstjänst från Kristet Center Örebro
03:00 Jag Är
03:30 Antisemitism och Mellanösternkonflikten
04:30 Jesusfestivalen
05:30 Tillbaka i Nazareth hos Pastor Saleem Shalash