Canales TV
Género: Todos
Género: sueca
Género: por
Género: Películas
Género: Deportes
Género: Música
Género: Documental
Género: Noticias
Género: para
Guía de TV
Género: Todos
Género: sueca
Género: por
Género: Películas
Género: Deportes
Género: Música
Género: Documental
Género: Noticias
Género: para
Idioma
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
País
Reino Unido
Irlanda
Alemania
Francia
Italia
España
Portugal
Países Bajos
Bélgica
Austria
Luxemburgo
Suiza
Grecia
Chipre
Dinamarca
Noruega
Suecia
Finlandia
Estonia
Letonia
Lituania
Polonia
Chequia
Eslovaquia
Hungría
Rumania
Bulgaria
Croacia
Eslovenia
Macedonia del Norte
Bosnia y Herzegovina
Serbia
Albania
Ucrania
Rusia
Turquía
miércoles
01/05/24
jueves
02/05/24
viernes
03/05/24
sábado
04/05/24
domingo
05/05/24
lunes
06/05/24
martes
07/05/24
05-01
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:45 Detektiverna
01:45 Inget program
04:50 Sverige idag
05:15 Valborgskonsert från Jonsered
06:00 Gift vid första ögonkastet
06:50 Gift vid första ögonkastet – Eftersnacket
07:00 Helen Mirren och The Queen
07:55 Thank you for the music
08:00 Stikkan
09:00 Trädgårdstider
10:00 Hemmagympa med Sofia
10:20 Fråga doktorn
11:05 Fotbollens historia
11:35 Boll
11:45 Ingenting är heligt
13:00 Strömsö
13:30 Fotboll: Svenska cupen
16:30 Fotboll: Svenska cupen
17:55 Sportnytt
18:00 Rapport
18:10 Lokala nyheter
18:15 Lunds studentsångare
18:45 Go'kväll
19:30 Rapport
19:55 Lokala nyheter
20:00 Uppdrag granskning
21:00 Fotbollens historia
21:30 Hall of fame
22:00 Hvarför skola kvinnorna vänta?
22:15 Min ångest och jag
22:45 Min samiska historia
23:00 Rapport
23:05 Gift vid första ögonkastet
23:55 Gift vid första ögonkastet – Eftersnacket
00:05 Herr Talman
00:20 Invandrare för svenskar
00:50 Cyklopernas land
01:20 Inget program
04:20 Inget program
05:15 Go'kväll
00:30 Ekonomibyrån
01:00 Skattjägarna
01:30 Sportnytt
01:45 Nyhetstecken
01:55 Inget program
04:55 Inget program
06:00 Inget program
09:00 Inget program
11:00 15 minuter från Sápmi
11:15 Rädda mig! - en hundhistoria
11:45 15 minuter på teckenspråk
12:00 Möte med (teckenspråk)
12:30 Terno Sporto
13:00 Ekonomibyrån
13:30 Utrikesbyrån
14:00 Idébyrån
14:30 Babel
15:30 SVT Forum: Första maj
16:55 Malins Indien
17:05 Världens historia: Titanic i färg
17:55 Fotboll: Svenska cupen
19:30 Studio 65
20:00 Världens natur: Planet Earth III
20:55 Ögonblick från Svalbard
21:00 Aktuellt
21:15 Sportnytt
21:30 De va dä, dä - en hyllningskonsert till Pugh Rogefeldt
23:00 Hormoner!
23:50 Kungligt på film
00:40 Terno Sporto
01:10 Rädda mig! - en hundhistoria
01:40 Sportnytt
01:55 Nyhetstecken
02:05 Inget program
05:05 Inget program
00:05 Vänner
00:45 Without a Trace
01:40 NCIS
02:35 NCIS: Los Angeles
03:30 Pacific Blue
04:30 Pamelas Paradis
05:30 I djurens tjänst
06:00 Pamelas Paradis
06:50 Pacific Blue
07:45 Svenska Truckers
08:35 Högspänning
09:35 Stugfixarna Norge
10:30 Unforgettable
11:35 Lyxfällan
12:45 Stugfixarna Norge
13:55 Real Housewives of Beverly Hills
14:55 Unforgettable
16:00 The Mentalist
17:00 Below Deck Mediterranean
18:00 Lyxfällan
19:00 Vänner
19:30 Vänner
20:00 Ace of Base - All That She Wants
21:00 NCIS: Hawai'i
22:00 The Footballer, his Wife and the Crash
23:00 Vänner
23:30 Vänner
00:00 Without a Trace
01:00 NCIS
02:00 NCIS
03:00 NCIS: Los Angeles
04:00 Pacific Blue
05:00 Pamelas Paradis
00:50 Hollington Drive
01:50 The Rookie
02:45 En plats i solen
03:45 En plats i solen
05:10 Mauri - vad hände sen?
05:50 Anastasia: Once upon a time
07:35 Köket
07:50 Nyhetsmorgon
12:00 Jönssonligan får guldfeber
14:05 Jönssonligan dyker upp igen
16:00 Schimpanserna på Furuvik
17:00 Efter fem
19:00 TV4 Nyheterna
19:20 TV4 Vädret
19:30 Robinson
20:00 Sveriges mästerkock VIP
21:00 Bäckström
22:00 TV4 Nyheterna
22:05 TV4 Vädret
22:15 Livet efter dig
00:25 Fire Country
01:25 Hollington Drive
02:25 The Rookie
03:20 En plats i solen
04:20 Unga föräldrar
05:10 Hem till gården
05:35 Köket
05:45 Nyhetsmorgon
00:15 The Bourne Legacy
03:00 Naked Attraction UK
04:10 Law & order: Special victims unit
05:15 House Hunters International
05:45 Gärdsgårdsserien
06:00 House Hunters International
06:20 Good Bones
07:05 Älskar, älskar inte
07:55 Välkommen till Köping
08:35 Sofias änglar
09:35 Grey’s Anatomy
10:35 Tunnelbanan
11:45 Sommaren med släkten
12:20 Sommaren med släkten
12:50 Gränsbevakarna Sverige
13:50 Alla mot alla med Filip och Fredrik
15:00 Jeopardy!
16:00 Vägens hjältar
17:05 The Big bang theory
17:40 The Big bang theory
18:10 Vägens hjältar
19:05 Alla mot alla med Filip och Fredrik
20:00 Gränsbevakarna Sverige
21:00 Välkommen till Köping
22:00 Alla mot alla med Filip och Fredrik
23:15 Superstars 2024
00:05 Jason Bourne
02:50 Naked Attraction UK
03:55 Law & order: Special victims unit
04:55 Alla mot alla med Filip och Fredrik
00:30 SEAL Team
01:30 Without a Trace
02:30 The Blacklist
03:30 The Blacklist
04:30 Hawaii Five-0
05:30 Fresh Prince i Bel-Air
06:00 Våra värsta år
06:30 Våra värsta år
07:05 Fresh Prince i Bel-Air
07:35 Fresh Prince i Bel-Air
08:05 Simpsons
08:35 Community
09:05 Mountain Men
10:00 Mountain Men
11:00 Magnum P.I.
12:00 Magnum P.I.
12:55 Young Rock
13:25 Young Rock
13:55 The Mentalist
14:50 The Mentalist
15:45 Seinfeld
16:15 Seinfeld
16:45 Top Gear
18:00 SEAL Team
18:55 SEAL Team
20:00 Hawaii Five-0
21:00 Extraction
23:00 Quantum Leap
23:55 SEAL Team
00:55 Without a Trace
01:55 The Blacklist
02:55 The Blacklist
03:55 Hawaii Five-0
04:55 Fresh Prince i Bel-Air
05:25 Fresh Prince i Bel-Air
00:00 Brottsplats New York
01:00 Sektledare inför rätta
02:00 Det okända
03:00 Brottsplats New York
04:00 Sektledare inför rätta
05:00 Trädgårdsmästarna
06:00 Biggest loser
07:00 Första hunddejten
08:00 Veterinärerna
09:00 Amazing Hotels
10:00 En plats i solen
11:00 En plats i solen
12:00 Husjägarna
13:00 Golden boy
14:00 Mord och inga visor
15:00 Lilla huset på prärien
16:00 Det okända
17:00 Husjägarna
18:00 Glamour
18:30 Glamour
19:00 Mord och inga visor
20:00 Trädgårdsmästarna
21:00 Fabriken inifrån
22:00 Bortom Paradiset
23:00 Bortom Paradiset
00:00 Brottsplats New York
01:00 Sektledare inför rätta
02:00 Det okända
03:00 Brottsplats New York
04:00 Sektledare inför rätta
05:00 Amazing Hotels
00:50 Morden i Midsomer
02:55 Dr. Phil
03:55 Mr Selfridge
05:00 Good Trouble
06:00 Dr. Phil
06:50 En plats på landet
07:45 Antiques Road Trip
08:40 Mitt flytande hem
09:35 Grey's Anatomy
10:35 Dr. Phil
11:30 Doc Martin
12:40 NCIS
13:40 McLeods döttrar
14:45 McLeods döttrar
15:45 En plats på landet
16:50 Antiques Road Trip
17:55 Morden i Midsomer
20:00 NCIS
21:00 Next Level Chef UK
22:10 Halvors äventyrliga värld
23:00 Outlander
00:20 Morden i Midsomer
02:20 Dr. Phil
03:25 Mr Selfridge
04:25 Good Trouble
05:25 Jamie's Easy Meals For Every Day
01:00 Tunnelbanan
02:05 Law & order: Special victims unit
03:00 Gold Rush
04:05 Dödlig fångst
05:15 How Do They Do It?
05:45 Gärdsgårdsserien
06:00 Gärdsgårdsserien
06:10 Diners, Drive-ins and Dives
06:30 Wheeler Dealers
07:20 Fast N' Loud
08:05 Gold Rush
08:55 Dödlig fångst
10:00 Wheeler Dealers
11:05 Gränsbevakarna Australien
11:40 Gränsbevakarna Australien
12:10 Alaska: The Last Frontier
13:20 Salvage Hunters
14:30 Wheeler Dealers
15:35 Flygplatsens hjältar Köpenhamn
16:50 Gränsbevakarna Australien
17:25 Gränsbevakarna Australien
18:00 Böda camping
18:50 Gränsbevakarna Sverige
19:50 The Big bang theory
20:25 The Big bang theory
20:55 Polishundarna Norge
22:00 The dark knight
00:55 Flygplatsens hjältar Köpenhamn
02:00 Tunnelbanan
03:05 Law & order: Special victims unit
04:00 Gold Rush
05:10 How Do They Do It?
05:40 Gärdsgårdsserien
00:00 American Pickers
01:00 Ice Road Truckers
02:00 Ice Road Truckers
03:00 Great Escapes with Morgan Freeman
04:00 Shipping Wars
04:30 Shipping Wars
05:00 Running Wild with Bear Grylls
06:00 Storage Wars
06:30 Storage Wars
06:55 Storage Wars
07:25 Storage Wars
07:50 Alone
08:45 Alone
09:40 Mountain Men
10:45 Mountain Men
11:50 Ultimate Rides
12:25 Ultimate Rides
13:00 Heavy Rescue: 401
14:05 Heavy Rescue: 401
15:05 Shipping Wars
15:40 Shipping Wars
16:10 Guldjägarna i Australien
17:15 Pawn Stars
18:10 American Pickers
19:00 American Pickers
20:00 Guldjägarna i Australien
21:00 Pawn Stars
22:00 First on the Scene
22:35 First on the Scene
23:10 American Pickers
00:00 American Pickers
01:00 Ice Road Truckers
02:00 Ice Road Truckers
02:55 Shipping Wars
03:25 Shipping Wars
03:55 Running Wild with Bear Grylls
04:55 First on the Scene
05:25 First on the Scene
00:05 Evil Lives Here
01:20 The Perfect Murder
02:25 Nightmare Next Door
03:25 Evil Kin
04:30 Caribbean life
04:55 Beach Hunters
05:25 Beach Hunters
06:00 90 days to wed
06:45 Caribbean life
07:10 Caribbean life
07:30 Fixer upper
08:15 100 Day Dream Home
09:05 Fixer to Fabulous
10:10 My 600-Lb Life
11:20 Caribbean life
11:55 Caribbean life
12:25 First Time Flippers
12:55 First Time Flippers
13:25 100 Day Dream Home
14:30 Fixer to Fabulous
15:35 My Lottery Dream Home
16:10 My Lottery Dream Home
16:50 My Lottery Dream Home
17:20 My Lottery Dream Home
18:00 My 600-Lb Life
18:55 Fixer upper
20:00 Förlossningskliniken Norge
21:05 Deadliest Families
21:55 Law & order: Special victims unit
23:05 Dr. Pimple Popper
00:00 Evil Lives Here
01:10 The Perfect Murder
02:20 Nightmare Next Door
03:20 Evil Kin
04:25 Caribbean life
04:50 Beach Hunters
05:20 Beach Hunters
05:50 Parterapi
00:00 Innocent
01:00 Farmen
01:30 Farmen
02:00 MacGyver
03:00 Vad blir det för mat
03:30 Vad blir det för mat
04:00 112 - på liv och död
05:00 MacGyver
06:00 Mordutredarnas nya fall
06:30 Mordutredarnas nya fall
07:00 Räddad i sista sekund
08:00 MacGyver
09:00 Pawn Stars: pantbanken
10:00 Polisens biljakter
11:00 Polisens biljakter
12:00 112 - på liv och död
13:00 Kronofogden knackar på
14:00 Kronofogden knackar på
15:00 112 - på liv och död
16:00 Polisens biljakter
17:00 Polisens biljakter
18:00 Pawn Stars: pantbanken
18:55 Kronofogden knackar på
20:00 V86 Direkt
22:00 Extremväder - i stormens öga
23:00 Blue Bloods
23:55 Lie With Me
00:55 Farmen
01:55 MacGyver
03:00 Vad blir det för mat
03:30 Vad blir det för mat
04:00 112 - på liv och död
05:00 MacGyver
00:15 Gift vid första ögonkastet - syntolkat
01:05 Gift vid första ögonkastet - eftersnacket - syntolkat
01:15 Inget program
04:00 Agenterna
04:30 Killar
04:35 Sommarskuggan nr 9
05:25 Lilla prinsessan
05:40 Modiga kaniner
05:45 Min lillebror
05:55 Hej Jycke
06:00 Greta Gris
06:05 Regnbågsstadens hjälte
06:15 Charlie och Lola
06:30 Heja! Heja! Billy Bilsson
06:35 Familjen Robertsson
06:45 Smurfarna
07:00 Greta Gris
07:05 Fåret Shaun
07:10 Vegetasaurier
07:15 PAW Patrol
07:30 Pyjamashjältarna
07:40 Bluey
07:50 Grace fantastiska maskiner
08:00 Karl, den pyttelilla riddaren
08:10 Paddingtons äventyr
08:25 Octonauterna
08:35 Biet Maya
08:45 Mumfie
08:55 Lilla prinsessan
09:05 Tilde
09:15 Safirdrakens krafter
09:25 Heidi
09:50 Cleo löser fallet
10:10 Djupet
10:30 Vilse i Oz
10:55 Legendarerna
11:15 Space Nova
11:45 Andys dinosaurie-äventyr
12:00 De rättslösa - nordsamiska
12:10 Molang
12:15 Abel och Fant
12:20 Animanimaler
12:25 Modiga kaniner
12:35 Pippi Långstrump
13:00 Andys förhistoriska äventyr
13:15 Andys akvatiska äventyr
13:30 Coola experiment
13:35 Coola experiment
13:40 Coola experiment
13:45 Super-duper-asgrymt!
13:55 Ranchen
14:20 Malory Towers
14:45 De magiska tingens byrå
15:10 Backstage
15:30 Piratöarna
15:55 Big Top Academy
16:15 Gortimers märkliga liv
16:35 Den ostoppbara gula yetin
16:50 Grizzy och lämlarna
17:00 Ett fall för KLURO
17:10 Ricky Zoom
17:20 Charlie och Lola
17:35 Greta Gris
17:40 Regnbågsstadens hjälte
17:50 Fåret Shaun
18:00 Draken och hissmysteriet
18:05 Sjungelungarna
18:10 Biet Maya
18:20 Hej Jycke
18:30 Jecko och Jessie och drömcampingen
18:40 Robin Hoods rabalder och rackartyg
18:50 Ranchen
19:15 3Hz
19:35 Super-duper-asgrymt!
19:50 Livet på botten
19:55 Larva
20:00 Stikkan - teckenspråkstolkat
21:00 Fotbollens historia
21:30 Hall of fame
22:00 Hvarför skola kvinnorna vänta? - syntolkat
22:15 Min ångest och jag - syntolkat
22:45 Min samiska historia - syntolkat
23:00 Anslagstavlan
23:05 Gift vid första ögonkastet - syntolkat
23:55 Gift vid första ögonkastet - eftersnacket - syntolkat
00:05 Tack för musiken - syntolkat
01:05 Smärtpunkten
02:05 Inget program
04:00 Tjejer
04:05 Tjejer
04:10 Fantus och maskinerna
04:15 Fantus och maskinerna
04:25 Inget program
05:25 Lilla prinsessan
05:40 Modiga kaniner
05:45 Sara och Anka
05:55 Hej Jycke
00:15 Gift vid första ögonkastet - syntolkat
01:05 Gift vid första ögonkastet - eftersnacket - syntolkat
01:15 Inget program
04:00 Agenterna
04:30 Killar
04:35 Sommarskuggan nr 9
05:25 Lilla prinsessan
05:40 Modiga kaniner
05:45 Min lillebror
05:55 Hej Jycke
06:00 Greta Gris
06:05 Regnbågsstadens hjälte
06:15 Charlie och Lola
06:30 Heja! Heja! Billy Bilsson
06:35 Familjen Robertsson
06:45 Smurfarna
07:00 Greta Gris
07:05 Fåret Shaun
07:10 Vegetasaurier
07:15 PAW Patrol
07:30 Pyjamashjältarna
07:40 Bluey
07:50 Grace fantastiska maskiner
08:00 Karl, den pyttelilla riddaren
08:10 Paddingtons äventyr
08:25 Octonauterna
08:35 Biet Maya
08:45 Mumfie
08:55 Lilla prinsessan
09:05 Tilde
09:15 Safirdrakens krafter
09:25 Heidi
09:50 Cleo löser fallet
10:10 Djupet
10:30 Vilse i Oz
10:55 Legendarerna
11:15 Space Nova
11:45 Andys dinosaurie-äventyr
12:00 De rättslösa - nordsamiska
12:10 Molang
12:15 Abel och Fant
12:20 Animanimaler
12:25 Modiga kaniner
12:35 Pippi Långstrump
13:00 Andys förhistoriska äventyr
13:15 Andys akvatiska äventyr
13:30 Coola experiment
13:35 Coola experiment
13:40 Coola experiment
13:45 Super-duper-asgrymt!
13:55 Ranchen
14:20 Malory Towers
14:45 De magiska tingens byrå
15:10 Backstage
15:30 Piratöarna
15:55 Big Top Academy
16:15 Gortimers märkliga liv
16:35 Den ostoppbara gula yetin
16:50 Grizzy och lämlarna
17:00 Ett fall för KLURO
17:10 Ricky Zoom
17:20 Charlie och Lola
17:35 Greta Gris
17:40 Regnbågsstadens hjälte
17:50 Fåret Shaun
18:00 Draken och hissmysteriet
18:05 Sjungelungarna
18:10 Biet Maya
18:20 Hej Jycke
18:30 Jecko och Jessie och drömcampingen
18:40 Robin Hoods rabalder och rackartyg
18:50 Ranchen
19:15 3Hz
19:35 Super-duper-asgrymt!
19:50 Livet på botten
19:55 Larva
20:00 Stikkan - teckenspråkstolkat
21:00 Fotbollens historia
21:30 Hall of fame
22:00 Hvarför skola kvinnorna vänta? - syntolkat
22:15 Min ångest och jag - syntolkat
22:45 Min samiska historia - syntolkat
23:00 Anslagstavlan
23:05 Gift vid första ögonkastet - syntolkat
23:55 Gift vid första ögonkastet - eftersnacket - syntolkat
00:05 Tack för musiken - syntolkat
01:05 Smärtpunkten
02:05 Inget program
04:00 Tjejer
04:05 Tjejer
04:10 Fantus och maskinerna
04:15 Fantus och maskinerna
04:25 Inget program
05:25 Lilla prinsessan
05:40 Modiga kaniner
05:45 Sara och Anka
05:55 Hej Jycke
00:15 Järnvägar och arkitektur
00:55 Den stora älgvandringen
06:00 Den stora älgvandringen
15:00 NMT-dagarna 2024
15:40 NMT-dagarna 2024
16:20 NMT-dagarna 2024
17:00 En lanthandel till
17:05 Livet på Island
17:35 Livet i garagen
18:30 Veteranbilsverkstan
19:15 Havets knasigheter
20:00 Studio 65
20:30 Därför lever vi längre
21:25 Miriam Margolyes synar Australien
22:25 Dokument utifrån: Boris Johnsons uppgång och fall
23:25 Stilla havet
00:15 Hur byggdes Gizapyramiden
01:00 Den stora älgvandringen
00:00 CBN 700 Club
01:00 Today with J John
01:30 Superbook
02:00 Nyheterna
02:15 Kanal 10 Direkt
06:00 Nyheterna
06:15 Växande tro
06:30 Tro och under MedieMission International med Morgan Carlsson
07:00 Slaget om Bibeln
07:30 CBN Newswatch
08:00 CBN 700 Club
09:00 Today with J John
09:30 Superbook
10:00 Nyheterna
10:15 Kanal 10 Direkt
14:00 Musik inslag från Kanal 10
14:15 Växande tro
14:30 Tro och under MedieMission International med Morgan Carlsson
15:00 Slaget om Bibeln
15:30 CBN Newswatch
16:00 CBN 700 Club
17:00 Ledaren och kraften i hans exempel
17:30 Superbook
18:00 Nyheterna
18:15 Kanal 10 Direkt
22:00 Nyheterna
22:15 Ett ord på vägen
22:30 Smålandskonferensen
23:30 CBN Newswatch
00:00 CBN 700 Club
01:00 Ledaren och kraften i hans exempel
01:30 Superbook
02:00 Nyheterna
02:15 Kanal 10 Direkt
03:30 Christian Music Countdown
04:00 Öppna dörren till Israel
04:30 Gudstjänst från Livets Ord Uppsala