Tv-kanaler
Genre: Alle
Genre: Bulgarsk
Genre: DVB-C
Genre: Europa
Genre: Film
Genre: Sport
Genre: Musik
Genre: Dokumentar
Genre: Nyheder
Genre: Børne-
TV-guide
Genre: Alle
Genre: Bulgarsk
Genre: DVB-C
Genre: Europa
Genre: Film
Genre: Sport
Genre: Musik
Genre: Dokumentar
Genre: Nyheder
Genre: Børne-
Sprog
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Land
Storbritannien
Irland
Tyskland
Frankrig
Italien
Spanien
Portugal
Holland
Belgien
Østrig
Luxembourg
Schweiz
Grækenland
Cypern
Danmark
Norge
Sverige
Finland
Estland
Letland
Litauen
Polen
Tjekkiet
Slovakiet
Ungarn
Rumænien
Bulgarien
Kroatien
Slovenien
Nordmakedonien
Bosnien-Hercegovina
Serbien
Albanien
Ukraine
Rusland
Tyrkiet
I dag
10-05-2024
lørdag
11-05-2024
søndag
12-05-2024
mandag
13-05-2024
tirsdag
14-05-2024
onsdag
15-05-2024
torsdag
16-05-2024
05-10
02:10 Спортни новини
02:25 Автомобилизъм: Fanatec GT World Challenge Europe - състезание по издръжливост
06:00 Истории от Олимпийските игри
02:00 – Италия, Серия А /п./
05:00 Дивата муха
06:00 Великите спортни постижения през последния век
02:00 Прекратено излъчване
03:00 Прекратено излъчване
04:00 Прекратено излъчване
02:00 Еротичен Телепазар
09:00 Кроули Таун - Милтън Кийнс Донс
11:00 Рен - Брест
02:00 Снукър: Световен шампионат в Шефилд, финал, повторение
04:00 Колоездене: Обиколка на Италия, шести етап, мъже, повторение
06:00 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк Сити, боулдър, жени, повторение
02:00 E2 Колоездене: Обиколка на Италия, шести етап, мъже, повторение
04:00 E2 Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Имола, повторение
05:00 E2 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк Сити, боулдър, жени, повторение
02:00 Бостън Селтикс - Кливланд Кавалиърс
08:00 Втора професионална лига: Обзор на кръга
09:00 Домът на футбола
02:00 Лутън Таун - Евертън
06:45 Да скъсаш мрежата
07:15 Премиър Лийг Токшоу
00:00 Национална баскетболна лига: Черноморец - Балкан
02:30 Европейски рали шампионат: Обзор на кръга
03:00 Скорост на Макс
01:30 Moto GP: Състезание за Голямата награда на Испания
03:30 Удар със стик
04:30 ПРЯКО, NHL: Далас - Колорадо
02:00 ATP 1000: Рим
04:00 Серия А: Сасуоло - Интер
06:00 Серия А: Рома - Ювентус
01:00 ПРЯКО, Копа Либертадорес: Ливърпул - Палмейрас
03:00 ПРЯКО, Копа Судамерикана: Брагантино - Расинг Клуб
05:00 Ла Лига 2: Обзор 38 кръг
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
02:10 Спортни новини
02:25 Автомобилизъм: Fanatec GT World Challenge Europe - състезание по издръжливост
06:00 Истории от Олимпийските игри
06:15 Борба: Квалификационен турнир за Олимпийски игри /класически стил/
08:40 Спортните таланти на България: Да скочиш над мечтата
09:10 Колоездачна обиколка на Прованс
10:05 Футбол 6: Испания - България, среща от турнира "Socca Eurocup"
11:00 Световна купа по модерен петобой: полуфинал /жени/
12:20 Аз съм...
12:30 Време за губене
13:00 Спортни новини
13:05 66-и северен участък
13:55 Последният печели
14:55 Футбол 6: България - Хърватия, среща от турнира "Socca Eurocup"
16:00 Световна купа по модерен петобой: полуфинал /жени/
17:20 Телепазарен прозорец
17:35 Monster Jam - автомобилно шоу
18:00 Борба: Квалификационен турнир за Олимпийски игри /жени и класически стил/
21:30 Зала на славата: Петър Касабов
21:50 Спортни новини
22:00 66-и северен участък
22:50 Борба: Квалификационен турнир за Олимпийски игри /жени и класически стил/
02:20 Спортни новини
02:30 Световна купа по модерен петобой: полуфинали /жени/
04:50 Аз съм...
05:05 Маратон на Барселона
05:30 Борба: Квалификационен турнир за Олимпийски игри /жени и класически стил/
00:00 – УЕФА Лига Европа / Лига на конференциите
02:00 – Италия, Серия А /п./
05:00 Дивата муха
06:00 Великите спортни постижения през последния век
08:00 – Португалска лига – обзор 32.кр
09:00 – Италия, Серия А – обзор на 35.кр
10:00 – УЕФА Шампионска лига: Реал Мадрид – Байерн Мюнхен
12:00 – УЕФА Лига Европа / Лига на конференциите
14:00 – УЕФА Лига Европа / Лига на конференциите
16:30 – УЕФА Лига Европа / Лига на конференциите – обзори
17:20 – ПРЯКО: Световно първенство по хокей на лед: Словакия – Германия
20:00 – УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
20:30 – Италия, Серия А – преди 36.кр
21:20 – ПРЯКО: Световно първенство по хокей на лед: Швеция – САЩ
00:00 – Бойни вечери
02:00 – Шотландия, Висша лига /п./
05:00 Дивата муха
00:00 Прекратено излъчване
01:00 Прекратено излъчване
02:00 Прекратено излъчване
03:00 Прекратено излъчване
04:00 Прекратено излъчване
05:00 Прекратено излъчване
06:00 Прекратено излъчване
07:00 Прекратено излъчване
08:00 Прекратено излъчване
09:00 Прекратено излъчване
10:00 Прекратено излъчване
11:00 Прекратено излъчване
12:00 Прекратено излъчване
13:00 Прекратено излъчване
14:00 Прекратено излъчване
15:00 Прекратено излъчване
16:00 Прекратено излъчване
17:00 Прекратено излъчване
18:00 Прекратено излъчване
19:00 Прекратено излъчване
20:00 Прекратено излъчване
21:00 Прекратено излъчване
22:00 Прекратено излъчване
23:00 Прекратено излъчване
00:00 Прекратено излъчване
01:00 Прекратено излъчване
02:00 Прекратено излъчване
03:00 Прекратено излъчване
04:00 Прекратено излъчване
05:00 Прекратено излъчване
02:00 Еротичен Телепазар
09:00 Кроули Таун - Милтън Кийнс Донс
11:00 Рен - Брест
13:00 Брест - Нант
15:00 Новини
15:05 Кайзерслаутерн - Магдебург
17:00 Хамбургер - Санкт Паули
19:15 Студио "Бундеслига"
19:30 Магдебург - Гройтер Фюрт
21:30 Катандзаро - Сампдория
23:30 Манчестър Сити - Лийдс Юнайтед
01:30 Ховентут - Тенерифе
03:30 Еротичен Телепазар
01:00 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк Сити, боулдър, мъже, повторение
02:00 Снукър: Световен шампионат в Шефилд, финал, повторение
04:00 Колоездене: Обиколка на Италия, шести етап, мъже, повторение
06:00 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк Сити, боулдър, жени, повторение
07:00 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк Сити, боулдър, мъже, повторение
08:00 Колоездене: Обиколка на Италия, шести етап, мъже, повторение
09:30 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк Сити, боулдър, жени, повторение
10:30 Олимпийски игри: "Силата на олимпийските игри"
11:00 Олимпийски игри: "Следващият сантиметър"
11:30 Ветроходство: Сейл ГП в Бермуда, обзор
12:30 Колоездене: Обиколка на Италия, шести етап, мъже, повторение
13:45 Колоездене: Обиколка на Италия, седми етап, мъже, директно
18:45 Снукър: Световен шампионат в Шефилд, финал, повторение
20:00 Конен спорт: Кралско шоу в Уиндзър, прескачане на препятствия, повторение
21:00 Колоездене: Обиколка на Унгария, трети етап, мъже, запис
22:00 Снукър: Световен шампионат в Шефилд, финал, повторение
23:00 Колоездене: Обиколка на Италия, седми етап, мъже, повторение
01:00 Маунтинбайк: Световна купа във Форт Уилям, спускане, мъже, повторение
02:00 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк Сити, скорост, мъже, повторение
02:45 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк Сити, скорост, жени, повторение
03:30 Олимпийски игри: "Силата на олимпийските игри"
04:00 Колоездене: Обиколка на Италия, седми етап, мъже, повторение
01:00 E2 Маунтинбайк: Световна купа във Форт Уилям, спускане, мъже, повторение
02:00 E2 Колоездене: Обиколка на Италия, шести етап, мъже, повторение
04:00 E2 Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Имола, повторение
05:00 E2 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк Сити, боулдър, жени, повторение
06:00 E2 Колоездене: Обиколка на Италия, шести етап, мъже, повторение
08:00 E2 Снукър: Световен шампионат в Шефилд, финал, повторение
09:30 E2 Колоездене: Обиколка на Унгария, втори етап, мъже, повторение
10:30 E2 Колоездене: Обиколка на Италия, шести етап, мъже, повторение
12:00 E2 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк Сити, скорост, мъже, повторение
12:45 E2 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк Сити, скорост, жени, повторение
13:30 E2 Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Имола, повторение
14:30 E2 Олимпийски игри: "Силата на олимпийските игри"
15:00 E2 Брейкденсинг: Световни серии в Монпелие, повторение
16:00 E2 Скейтборд: Световни серии в Монпелие, улично трасе, директно
17:30 E2 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк Ссити, боулдър, жени, повторение
18:15 E2 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк Сити, боулдър, мъже, повторение
19:00 E2 Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Имола, повторение
20:00 E2 Колоездене: Обиколка на Италия, седми етап, мъже, повторение
21:00 E2 Голф: PGA тур, "Уелс Фарго чемпиъншип", втори ден, директно
01:00 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк Сити, боулдър, жени, повторение
02:00 Колоездене: Обиколка на Италия, седми етап, мъже, повторение
04:00 Мотокрос: Световен шампионат в Португалия, MXGP, първо състезание, повторение
04:30 Мотокрос: Световен шампионат в Португалия, MXGP, второ състезание, повторение
05:00 Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Имола, повторение
00:30 efbet Лига: Преди кръга
01:30 Дневник НБА
02:00 Бостън Селтикс - Кливланд Кавалиърс
08:00 Втора професионална лига: Обзор на кръга
09:00 Домът на футбола
10:00 efbet Лига: Обзор на кръга
11:00 Головете на кръга
11:30 Героите на кръга
12:00 Бостън Селтикс - Кливланд Кавалиърс
14:45 efbet Лига: Преди кръга
15:45 Дневник НБА
16:15 Студио "efbet Лига футбол"
16:45 ЦСКА 1948 - Славия
18:40 Студио "efbet Лига футбол"
19:15 Крумовград - Локомотив Пловдив
21:10 Студио "efbet Лига футбол"
21:45 Студио "Лига 1 на Франция"
22:00 Брест - Реймс
23:55 Студио "Лига 1 на Франция"
00:30 Лудогорец - ЦСКА
01:00 Лудогорец - Левски
01:30 Дневник НБА
02:00 Индиана Пейсърс - Ню Йорк Никс
01:00 NBA Екшън
02:00 Лутън Таун - Евертън
06:45 Да скъсаш мрежата
07:15 Премиър Лийг Токшоу
08:15 Питърбъро Юнайтед - Оксфорд Юнайтед
10:15 Болтън Уондърърс - Барнзли
12:15 NBA Екшън
13:15 Лийдс Юнайтед - Саутхямптън
15:15 Ипсуич Таун - Хъдърсфийлд Таун
17:15 Бирмингам Сити - Норич Сити
19:15 Баскония - Мурсия
21:30 Преди кръга във Висшата лига V1
22:00 Донкастър Роувърс - Крю Алекзандра
02:00 Валенсия - Реал Мадрид
03:00 Висша лига: Голямото интервю
03:30 Истории от Висшата лига
04:00 BYB #26
00:00 Национална баскетболна лига: Черноморец - Балкан
02:30 Европейски рали шампионат: Обзор на кръга
03:00 Скорост на Макс
04:00 ATP 1000: Рим
06:00 ATP 1000: Рим
08:00 ATP 1000: Рим
10:00 ATP 1000: Рим
12:00 ПРЯКО, ATP 1000: Рим
14:00 ПРЯКО, ATP 1000: Рим
16:00 ПРЯКО, ATP 1000: Рим
18:00 ПРЯКО, ATP 1000: Рим
20:00 ПРЯКО, ATP 1000: Рим
22:00 Нидерландска Ередивизи: Волендам - Аякс
00:00 Национална баскетболна лига: Рилски Спортист - Спартак Плевен
02:30 Голф: Volvo China Open
03:00 Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Канзас Сити
04:00 ATP 1000: Рим
01:30 Moto GP: Състезание за Голямата награда на Испания
03:30 Удар със стик
04:30 ПРЯКО, NHL: Далас - Колорадо
07:30 Голф: Volvo China Open
08:00 Национална баскетболна лига: Рилски Спортист - Спартак Плевен
10:30 Скорост на Макс
11:35 ПРЯКО, Moto GP: Първа тренировка за Голямата награда на Франция
12:45 Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Канзас Сити
13:45 NHL: Далас - Колорадо
15:50 ПРЯКО, Moto GP: Тренировка за Голямата награда на Франция
17:30 Удар със стик
18:45 ПРЯКО, Студио "Баскетбол"
19:00 ПРЯКО, Национална баскетболна лига: Черноморец - Балкан
21:15 ПРЯКО, Саудитска Професионална Лига: Ал Итихад - Ал Етифак
23:00 UFC 301: Пантожа срещу Ърсиг
02:00 ПРЯКО, NHL:
05:00 Trans World Sport
00:15 ПРЯКО, УЕФА Лига Европа и Лига на конференциите: Обзор на кръга
01:00 Световен рали шампионат: Португалия
02:00 ATP 1000: Рим
04:00 Серия А: Сасуоло - Интер
06:00 Серия А: Рома - Ювентус
08:00 Серия А: Верона - Фиорентина
10:00 Копа Либертадорес: Ливърпул - Палмейрас
12:00 Саудитска Професионална Лига: Ал Ахдуд - Ал Насър
14:00 Серия А: Милан - Дженоа
16:00 Серия А: Обзор 35 кръг
17:00 УЕФА Лига на конференциите: Клуб Брюж - Фиорентина
19:00 ПРЯКО, Диамантена лига 2024г.: Турнир в Доха
21:00 Серия А: "Преди кръга"
21:30 ПРЯКО, Студио "Футбол"
21:45 ПРЯКО, Серия А: Фрозиноне - Интер
23:45 ПРЯКО, Студио "Футбол"
00:00 УЕФА Шампионска лига
00:30 Калчо мания
01:30 Серия А: "Екстра Калчо"
02:00 ATP 1000: Рим
04:00 Серия А: Фрозиноне - Интер
01:00 ПРЯКО, Копа Либертадорес: Ливърпул - Палмейрас
03:00 ПРЯКО, Копа Судамерикана: Брагантино - Расинг Клуб
05:00 Ла Лига 2: Обзор 38 кръг
06:00 Ла Лига: Севиля - Гранада
08:00 Ла Лига: Реал Сосиедад - Лас Палмас
10:00 Ла Лига: Реал Мадрид - Кадис
12:00 Ла Лига: Майорка - Атлетико Мадрид
14:00 Копа Судамерикана: Брагантино - Расинг Клуб
16:00 Копа Либертадорес: Ливърпул - Палмейрас
18:00 Ла Лига: Жирона - Барселона
20:00 ПРЯКО, "Пред Стадиона" - спортно шоу
21:00 Ла Лига: "Преди кръга"
21:30 ПРЯКО, Студио "Футбол"
22:00 ПРЯКО, Ла Лига: Алавес - Жирона
00:00 ПРЯКО, Студио "Футбол"
00:15 Копа Либертадорес: Талерес де Кордоба - Барселона Гуякил
02:00 Саудитска Професионална Лига: Ал Ахдуд - Ал Насър
04:00 "Пред Стадиона" - спортно шоу
05:00 Ла Лига: Алавес - Жирона