Телевізійні канали
Жанр: Усі
Жанр: Словенське
Жанр: DVB-C
Жанр: Європа
Жанр: Фільми
Жанр: Спорт
Жанр: Музика
Жанр: Документальний
Жанр: Новини
Жанр: Прогами
ТБ-гід
Жанр: Усі
Жанр: Словенське
Жанр: DVB-C
Жанр: Європа
Жанр: Фільми
Жанр: Спорт
Жанр: Музика
Жанр: Документальний
Жанр: Новини
Жанр: Прогами
Мова
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Країна
Велика Британія
Ірландія
Німеччина
Франція
Італія
Іспанія
Португалія
Нідерланди
Бельгія
Австрія
Люксембург
Швейцарія
Греція
Кіпр
Данія
Норвегія
Швеція
Фінляндія
Естонія
Латвія
Литва
Польща
Че́хія
Словаччина
Угорщина
Румыния
Болгарія
Хорватія
Словенія
Північна Македонія
Боснія і Герцеговина
Сербія
Албанія
Україна
Росія
Туреччина
ТБ-гід
: субота,
Розклад телебачення
: зараз,
Телевізійні канали
: Словенія,
TVEpg.eu -
канали: 24746, країни: 36, мови: 32
Словенія
Словенське ТБ / DVB-T2
ТБ-гід
TV Slovenija 1
TV Slovenija 2
TV Slovenija 3
POP TV
Kanal A
BRIO
Planet TV
Planet 2
Planet Eva
TV3
Nova 24 TV
Nova 24 TV 2
Зараз
Наступна сторінка
18:15 Ambienti
16:25 Športna gimnastika - evropsko prvenstvo: finali po orodjih (M), prenos iz Riminija
17:35 41. nujna seja Odbora za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo, 22. 4. 2024, posnetek, ponovitev
18:15 Kuhinja na kolesih: Koroška I.
18:30 Pavza!
18:10 Ex on the Beach IV.
18:20 Ta teden z Juretom Godlerjem
18:35 Leta štejejo
17:09 Sreča pa taka
17:45 Glasbene ikone: Mariah Carey
18:30 TV-prodaja
18:30 Neposredno
18:45 Tomaž Gorec potuje
18:50 24UR vreme
18:55 24UR
18:57 Dnevnik
19:00 Tema dneva, četrtek
19:05 Lepo je biti sosed VI.
19:15 Faktor
19:25 Časovni stroj
19:27 Pri Črnem Petru
19:35 S-prehodi: 120 letnica planinskega društva Trst, ponovitev
19:39 Dragi sosedje
19:45 Tujina
19:55 S.W.A.T. IV.
20:00 Neposredno
20:09 Dragi sosedje
20:14 Poroka na prvi pogled
20:50 Pri Addamsovih
Словенія
DVB-C ТБ / Регіон
ТБ-гід
TV Koper-Capodistria
Televizija Maribor
RTS Maribor
Gold TV
TV Golica
Arena TV
NET TV
Kanal 10 / Idea TV
BEST TV
Tv8
Vaš kanal
Ptujska TV
SIP TV
TV As
VTV
TV Celje
TV Galeja
ePosavje TV
Exodus TV
Zdrava TV
Зараз
Наступна сторінка
18:40 Primorska kronika
18:30 Zgodbe iz školjke: Studio Kriškraš: Na podeželju
18:15 Od tu in tam
18:00 Dolina zdravja
15:00 Merica dobre glasbe
18:30 Veselica na vasi
18:00 Regionalno
18:15 Pomurski tednik
18:00 Najboljši izbor balkanske glasbe
17:50 Lepota in zdravje
18:30 Novice tedna
18:20 Glasbena osmica
18:00 Zašpilaj in zakrikaj po domače
18:00 Odnosi so zakon
18:40 Dotiki gora: Mala Tičarica
18:35 Glasbeni video spoti
18:20 Preprosto naravno
18:00 Sveta maša
12:00 To je Moja Beseda. Alfa in Omega
18:45 Brevir - večernice, Molitveno bogoslužje
18:50 Pomurski tednik
18:57 Dnevnik s slovenskim znakovnim jezikom
19:00 Novice iz Svete dežele
19:15 Videostrani, obvestila
19:25 Tg sport
19:30 Mic Mengeš – zdravstvena oddaja
19:50 Molitev za lahko noč
20:00 Futsal magazin
20:30 Meh za smeh
21:00 Nogometni predsednik - igra korupcije
21:30 Svet narave
22:00 Odnosi so zakon
23:00 Merica dobre glasbe
00:00 V večer z Best tv
09:57 Društvo za osvoboditev živali: Sadno ovseni zajtrk
10:28 Božje preroško zdravljenje
Словенія
Жанр: Європа
ТБ-гід
HRT 1
HRT 2
HRT 3
RTL Hrvaška
RTL 2 Hrvaška
RTL Living
RTCG 1
RTCG 2
RTCG MNE
RTS 1
RTS 2
RTRS
RT Srbija HD
MTV 1
MTV 2
Alsat Macedonia
TV Sitel
BHT1
FTV
OBN
Hayat
O Kanal
Hema
SLON TV extra
Alfa TV
ORF 1
ORF 2
ARD
ZDF
RTL
RTL II
Super RTL
VOX
SAT 1
Pro7
3sat
Kabel 1
n-tv
Arte
TV5MONDE
RAI 1
RAI 2
RAI 3
Mediaset Italia
TVE
PINK SI
Pink Plus
Pink Zabava
Pink Reality
Pink Show
TV Sarajevo
Duna World
Channel One Russia
RTVi
Telecafe
Vremya
PRVA Srbska TV
TV Prva Max
TV Prva Plus
TV Prva Life
TV Prva World
Jabuka (OTV)
TV RI
TV Jadran
Z1 Televizija
Sonce TV
B92
Happy TV
Vikom
TV KCN 1
TV KCN 3
TV Duga Novi sad
EWTN
Зараз
Наступна сторінка
18:15 Štiri poroke in pogreb
17:00 Judo: Evropsko prvenstvo, Zagreb
18:25 Ana Karenina
18:00 Poročena na prvi pogled - ekstra
18:25 Gasilci v Chicagu
18:20 Poroka na prvi pogled
18:00 Grad koji volim
18:00 Tuji dokumentarni film
18:21 Kvadratura kroga: Paštrovići
17:00 Boks (Ž): Finale, evropsko prvenstvo
17:15 Međunarodni plivački miting "22. april"
18:25 Kvadratura kroga
18:30 Hedonizem s Fičom
18:30 Dnevnik
18:20 Shpuza show
18:00 Koliko odgovorov?
17:00 Rokomet: Premier liga BiH: Izviđač Agram - Sloga
16:40 Forrest Gump
17:30 Da, draga!
17:55 Mesto povratka - Moja zgodba o vrnitvi
18:40 S Tatabrado po mestu
18:00 Novice
18:30 Črno in belo
18:10 Srce na dlani
18:35 Kviz Q1: Namig je napačen
18:00 Mestni zagovornik
18:30 Nogomet: Bundesliga
18:05 Preiskovalna enota München
17:45 Gala
18:15 Čudovita Italija: Kampiranje po nemško: Fingerhuthovi: težave pred veliko nogometno zabavo
18:40 Gromka hiša: Dedijevo vprašanje
17:55 Magazin domačih živali
18:00 Kviz enega odstotka: Kako pametna je Nemčija
17:55 Galileo Plus
17:30 Pozdravljen, gospod odvetnik
18:25 Operacija Havaji: Junak
18:30 Poročilo iz tujine
18:35 Baia in vino: Resnična zgodba iz Gruzije
18:40 Prijetni pobegi
17:00 Italija, ja
18:40 Rai Šport - Večerne novice
17:10 Poročilo
17:16 Caterina in njene hčere
16:45 Masterchef
17:32 Vedeževanje Blaž
18:29 Dnevnik
17:55 Vi sprašujete
16:10 Kmetija: Izločanje
17:28 Dober večer, Srbija
18:30 Dnevnik TVSA
11:17 Na križišču
17:45 «Человек и закон». с Алексеем Пимановым (16+)
18:00 За первого встречного (За первого встречного), Россия
14:20 Hotel Rusija
16:15 Vojne policistov
18:00 Poročila
18:30 Mala supruga
18:00 Dorian Gray
18:00 Radna akcija
18:00 Strasti Toskane
17:45 Izberite zdravje
18:40 Sedi, da ti povem
18:30 Dalmacija mojega očesa
18:35 TV prodaja
18:30 Makedonski šov talentov
18:30 Na kavo z ...
18:35 Ženitno posredovanje
18:30 Skrivnosti nastanka
18:40 Zapisi
07:15 Muzički program
18:00 Oglasi
18:30 Rožni venec v Lurdu
18:45 Kultura in razvoj umetnosti
18:47 Ustavimo nasilje - Pričevanja
18:49 Ami G show
18:50 Glasba
18:54 Sestavljanka
18:55 Eksploziv
18:57 Prosim, naslednji
19:00 Dnevna maša
19:02 Stem 011
19:03 Vreme
19:05 Kratki rezi
19:10 Poj, brat!
19:12 Na kratko S.S.
19:14 Po moje
19:15 Najboljih 150 minuta
19:18 Vreme
19:20 Slastne jedi
19:21 Vreme
19:25 Ne boste verjeli
19:30 Odrastanje
19:31 Whatzuuuuup
19:40 Črni seznam: Svobodnjak (št. 145): 2. del
19:45 Aktualni dogodki
19:48 Šport
19:49 Kmetija: Izbor služabnikov
19:51 Vreme
19:55 Hrana po svetu: Argentina
19:57 Loto v soboto
20:00 Vera in šport
20:01 Poj, brat!
20:04 Kmetija: Pregled tedna
20:05 SMS pozdravi in čestitaj
20:09 Vazdušni most
20:10 Zelena patrulja
20:15 Rdeča luna
20:17 Zločin pri Porta Romani
20:20 Rašomon
20:25 Dokumentarni program
20:30 Večerna poročila
20:45 Nadaljevanka
20:56 Vremenska napoved
21:00 Osebnosti in dela
21:02 Magazin in CG
21:30 Glasba
22:00 Trenutek resnice
22:07 Glavni meni
22:35 Ljubezen, ločitev in nekaj vmes
00:24 Madžarski svet
00:30 Zbirka receptov
00:35 Vladimir Gostjuhin: Vzljubila ga je zaradi trpljenja
00:50 Roka na roki
01:00 Ženska posla sa Ninom
02:00 Klub šampiona
Словенія
Жанр: Фільми
ТБ-гід
KINO
Pickbox TV
Star Channel
Star Life
Star Crime
Star Movies
HBO
HBO 2
HBO 3
Cinemax
Cinemax 2
AMC
TV 1000
Epic Drama
SciFi
CineStar TV Premiere 1
CineStar TV Premiere 2
Cinestar TV 1
Cinestar TV 2
Cinestar Fantasy
CineStar TV ACTION
Pink Film
Pink Serije
Klasik TV
Diva
Woman
TV Prva Files
TV Prva Kick
Dom Kino
Зараз
Наступна сторінка
17:40 Hitch
18:38 Ujetnica
18:10 Preiskovalci na delu: NCIS Havaji
18:05 Fantazijski otok
18:10 Zločinski um
17:40 Končna hitrost
18:11 Mamma Mia!
17:26 Mojstrska poteza
18:07 Ljubezen in smrt
17:46 Noe
17:30 Kot v nebesih
18:30 Morilci
18:25 Lara Croft - Tomb Raider: Zibelka življenja
18:40 George Gently: Goreči mož
18:00 Legenda o bodalu duhov
17:35 Devotion
18:35 Dumb And Dumber 2
18:30 Coup D'Etat
17:45 16 Blocks
18:40 Pompeii
17:35 Midway
18:00 Deček in violina
18:03 Vila Marija
18:05 Skrivnost Nikole Tesle
18:00 Resnična limonada
17:49 Sve u svemu
17:28 Karteli
15:00 Svatje
18:45 Agencija za SIS
19:00 Katedrala
19:01 Ljubezen in smrt
19:05 Dosije
19:08 Nekateri boljši ljudje
19:22 Play TV
19:24 Šminker
19:30 Stockholm
19:50 Dragi John
20:00 Vodnik in velike skušnjave
20:01 Posnemovalec
20:05 Mračni zlocini
20:13 Šved
20:15 Need For Speed
20:30 Hellboy: Rise Of The Blood Queen
20:41 Pravičnik 3: Zadnje poglavje
20:58 Angel varuh
21:00 Wrath Of Man
21:16 Tri od pet
21:45 Shotgun Wedding
21:48 Izgubljena hči
21:50 Ljubezen v trgovini
21:55 Realna zgodba
21:56 Pokliči me po svojem imenu
22:00 Zadnji policist
22:02 Matrica: Revolucija
22:10 Hitman'S Bodyguard, The
22:15 House of Cards I, ep. 11
22:30 Daughter of the Wolf
22:35 Hotel Artemis
23:00 Mačje pokopališče
Словенія
Жанр: Спорт
ТБ-гід
SK 1
SK 2
SK 3
SK 4
SK 5
SK 6
SK Golf
SK Fight
SK HD
SK 4K
Šport TV 1
Šport TV 2
Šport TV 3
Arena Sport 1
Arena Sport 2
Arena Sport 3
Arena Sport 4
Arena Fight
Arena eSport
Eurosport 1
Eurosport 2
Extreme TV
Motorvision TV
Trace Sport
Nautical Channel
Зараз
Наступна сторінка
17:30 Nogomet: Prva liga Telemach: Bravo - Radomlje
11:00 Tenis - ATP in WTA 1000 Madrid
18:00 Nogomet - Turška liga: Fenerbahce - Besiktas
18:15 Evroliga - pregled: 1/4 finale, 1. in 2. tekem
18:00 Odbojka - Poljska liga: finale (2. tekma): Jastrzebski - Zawiercie
18:30 Košarka - Bundesliga: Ludwigsburg - Chemnitz
14:30 LIV Golf Adelaide: Day 2
15:15 UFC 300 Pereira - Hill + prelims Rakic vs Prochazka
17:00 Košarka: Evroliga: 1/4 finale (2. tekma): Panathinaikos - Maccabi
17:50 Formula 1: VN Abu Dhabija: Dirka
18:25 Nogomet (M): Bayer Leverkusen - Stuttgart, Bundesliga
17:30 Košarka (M): Ilirija - LTH Castings, Liga Nova KBM
17:30 Nogomet (M): Holstein Kiel - Kaiserslautern, 2. Bundesliga
18:00 Serie A 2023/24: Juventus - Milan
18:30 La Liga 2023/24: Deportivo Alaves - Celta Vigo
17:00 HNL 2023/24: Varaždin - Dinamo
18:00 EHF Liga prvakinj 2023/24 - Četrtfinale: Vipers Kristiansand - Gyor / 1. tekma
18:00 Boks: Evropsko prvenstvo, Beograd 2024, finalni dan 1
16:30 ESL Pro Liga: Season 19 - Tbd
18:30 Kolesarstvo (M): Dirka po Turčiji, 7. etapa: Izmir (125.4Km)
17:30 Atletika: Maraton 2024, London
18:00 Pro Bull Riders
18:20 Sanjski avtomobili: Ameriški SUVi
18:30 Sanjsko moštvo: Španska ekipa za Davisov pokal
18:00 Drugo življenje v Skandinaviji
18:45 Golf: Classic of New Orleans, 3. dan, PGA turneja
18:50 Bodimo zeleni!: Vzdržljivi avtomobili - pametne kombinacije
19:00 Svetovna liga v kajtanju 2018
19:10 HNL 2023/24: Hajduk - Rudeš
19:15 Svetovno prvenstvo FIM Superenduro: Velika nagrada Nemčije, Riesa, 1. dan
19:30 Svetovna liga v kajtanju 2018
19:45 Snooker: Svetovno prvenstvo, 2. krog, 8. dan
20:00 BKK Kickboxing
20:05 Total Combat
20:10 Oglaševalski program: Vaše zdravje, naša skrb
20:25 Nogomet (M): Schalke - Fortuna Düsseldorf, 2. Bundesliga
20:30 Sk UFC Specijal 9.kut
20:40 NHL 2023/24 - Končnica: Los Angeles Kings - Edmonton Oilers / G3
20:45 Košarka - Španska liga: Palencia - Baskonia (brez komentarja)
21:00 Boks: Herring - Stevenson
22:00 Boks: Mayweather - Ortiz
22:10 Formula 1: VN Nizozemske: Dirka
22:30 Migzi - Avatar: Frontiers of Pandora
22:45 Ligue 1 2023/24: Montpellier - Nantes
23:30 Liga prvakov: Magazin
00:00 Formula E: 8. krog, Monako
Словенія
Жанр: Музика
ТБ-гід
Adria
Folx
One Adria
CMC
Jugoton
MTV Europe
MTV Hits
Club MTV
MTV 00s
MTV 90s
MTV 80s
Trace Urban
Mezzo
DM SAT
Pink Extra
Elta 2
Muzika Pervogo
Зараз
Наступна сторінка
14:00 Mi plešemo
18:00 Box
17:00 Rewind & Forward
18:00 CMC Mix
17:00 Best of
18:15 Caught In The Act: Unfaithful
16:00 Hitlista vikenda
13:00 Veliki vikend hiti
16:00 Non-stop 2000
16:00 Sobotna nočna zabava
18:00 Non-stop hiti iz 80-ih
18:00 100% zabava
18:00 Koncert klasične glasbe; Messiaen
18:10 Glasbeni program in pogovor preko SMS-ov
18:41 Marko Rokvić - Idu nam idu dani
18:00 Koncert
18:10 Hit Mix
18:45 Ilda Šaulić - Promaja
18:48 Katarina Živković - Devet meseci
19:00 Novice
19:05 Help! I'm in a Secret Relationship!
19:10 Hit Mix
19:30 Koncert klasične glasbe; Alfred Brendel igra Liszta
19:50 Help! I'm in a Secret Relationship
20:00 Domači in tuji glasbeni hiti
21:00 Hiti brez prekinitev
22:00 Najboljša rock dekleta iz 80-ih
23:00 Glasbena lista iz 90-ih
08:00 Rewind & Forward
Словенія
Жанр: Документальний фільм / Природа / Тварини / Довкілля / Освіта / Наука / Факти
ТБ-гід
Discovery Channel
Investigation Discovery
National Geographic
National Geographic Wild
Animal Planet
BBC Earth
Travel Channel
Balkan trip
Viasat Nature
Viasat Explore
Viasat History
History Channel
Discovery TLC
Curiosity Channel
Kitchen TV
24Kitchen
HGTV
Dr. Fit
Fashion TV
Pink Fashion
E!
Зараз
Наступна сторінка
18:00 Mejna kontrola: Švedska: Čigavo je to?
18:30 Huda kri: Jerseyska pravica
18:00 Vreme, ki je dvignilo prah: Vreme brez opozorila
18:00 Najsmrtonosnejše živali na svetu, kompilacija: Skrivno orožje
18:00 Nori bazeni: na globokem koncu
18:00 Spreminjajoči se planet
18:00 Gradnja na Aljaski: Vrnili smo se
18:22 Kruh in sol
18:20 Zemlja skozi letne čase: Zima
17:45 Avstralski lovci na dragulje: V globino
18:15 Skrivna Kleopatrina grobnica: Kleopatra in egiptovski prestol
18:05 Največje skrivnosti zgodovine: Skrivnosti Stonehengea
18:00 90 dni do poroke: pot v drugo smer
18:30 Rušilec: Doncaster
18:30 Gastronomad
18:15 Rudolphova pekarna
18:00 Potencial majhnega mesta: Najdi mir v Pawlingu
18:41 Vitalni z jogo
18:30 Moda iz Južne Koreje
18:01 Ženske priče
18:00 Zavoženo
18:45 Kruh in tulipani
18:46 Turistične novice
18:50 Enkratne lokacije s hrano: Južni Wales in Thomasina Miers
18:52 Kulturist
18:55 Dinastije: Lev
18:58 Designers at work
19:00 Zavoženo
19:05 S sladkim na ti
19:10 Najlepše pokrajine sveta
19:20 Skrivna Kleopatrina grobnica: Kleopatrin muzej v Aleksandriji
19:30 Modne destinacije: Tajska
19:55 Bližnji vzhod z Nigelom Slaterjem: Libanon
20:00 Zavoženo
20:30 Preklete rodbine: Prekletstvo zmaja
21:00 Poročena z obleko: Rekla je mogoče
Словенія
Жанр: Новини
ТБ-гід
AKTUAL TV
live
Al Jazeera Balkans
Пряма трансляція
TV Vijesti
Televizija 24
Pink World
live
Euronews
Пряма трансляція
CNN
BBC World
live
Deutsche Welle
Пряма трансляція
Sky News
Fox News
France 24
live
Bloomberg
Пряма трансляція
CNBC
CGTN
Зараз
Наступна сторінка
18:00 Jadranskih 10
18:00 Poročila
18:30 Novice ob 18.30
18:25 Nadaljevanka
17:00 Nezakonita rasa
18:36 Brussels, My Love?
18:30 Zorni kot
18:00 Novice
18:30 DW News (DW News), Germany, 2024
18:30 Sky podrobnejše novice
18:00 Novice Fox v živo
18:30 Novice
18:30 The Circuit (The Circuit)
18:30 Managing Asia
18:30 The Agenda
18:45 Svetovni trendi
18:46 Glasbeni videospoti
19:00 Africa Live
19:05 Švab iz Sarajeva
19:07 Vreme
19:10 Biljana za vas
19:15 Shift (DW Shift), Germany, 2024
19:30 Talk Africa
20:00 American Greed
21:00 Uredniško poročilo
22:00 Novice Fox v živo
Словенія
Жанр: Прогами для дітей та юнацтва
ТБ-гід
OTO
RTL Kockica
Cartoonito
Cartoon Network
Nickelodeon
Nick Jr.
NickToons
Disney Channel
Disney Junior
Minimax
Baby TV
JimJam
Da Vinci Learning
Зараз
Наступна сторінка
18:35 Daniel Tiger’s Neighborhood I.
18:32 Gabijina mačja hišica
18:40 Grizzy in glodavčki
18:30 Gumballov fantastični svet: Oglas
18:40 Gromka hiša: Nevarnost daril / Stres nove vloge
18:40 Barbapapa in družina: Barbazoo ne zna reči ne / Dvojnik
18:35 Družina Casagrande: Boljši dom / Popolna pozornost
18:30 Kamp Kikiwaka
18:30 PJ Masks - Pižamarji: Super junaki
18:10 Dežela preteklosti IV: Potovanje skozi meglice
18:30 Domišljijsko igrišče
18:23 Lokomotivček Tomaž in prijatelji
18:20 Postanimo izjemni: Gasilka (Sabrina Cohen-Hatton) in bionični človek (Mark Ormrod)
18:45 Zvezde na ledu: Spet na cesti
18:47 Zajček Bing
18:54 Martinovo jutro
18:55 Zlobneži mesta Valley View
19:00 Čarobna odkritja
19:04 Paddles: Ljubki polarni medvedek
19:06 Smrkci
19:10 Barbapapa in družina: Boris / Rojen za divjino
19:15 Raziskujmo: Naredi sam: Garažna znanost
19:20 Govoreči Tom in prijatelji
19:25 Družina Casagrande: Za rekord
19:30 Zabavni družinski čas
19:35 Govoreči Tom in prijatelji
19:40 Rogovilčki: Katarina in sluzasti krokodili / Gozdni dirkač