TV-kanaler
Genre: Alla
Genre: Dutch
Genre: DVB-C
Genre: Europa
Genre: Filmer
Genre: Sport
Genre: Musik
Genre: Dokumentär
Genre: Nyheter
Genre: Barn
TV-guide
Genre: Alla
Genre: Dutch
Genre: DVB-C
Genre: Europa
Genre: Filmer
Genre: Sport
Genre: Musik
Genre: Dokumentär
Genre: Nyheter
Genre: Barn
Språk
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Land
Storbritannien
Irland
Tyskland
Frankrike
Italien
Spanien
Portugal
nederländerna
belgien
Österrike
luxemburg
Schweiz
Grekland
Cypern
Danmark
Norge
Sverige
Finland
Estland
Lettland
Litauen
Polen
Tjeckien
Slovakien
Ungern
Rumänien
Bulgarien
Kroatien
Slovenien
Nordmakedonien
Bosnien och Hercegovina
Serbien
Albanien
Ukraina
Ryssland
Turkiet
måndag
2024-04-29
tisdag
2024-04-30
onsdag
2024-05-01
torsdag
2024-05-02
fredag
2024-05-03
lördag
2024-05-04
söndag
2024-05-05
04-29
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:18 Popquiz Oranje
01:08 NOS Journaal
01:18 WNL op Zondag
02:17 NOS Journaal met gebarentaal
02:33 NOS Journaal
02:38 NOS Journaal
05:55 Nederland in Beweging
06:11 MAX Geheugentrainer
06:30 NOS Journaal
06:35 NOS Journaal
06:41 NOS Journaal
06:46 NOS Journaal
06:51 NOS Journaal
07:00 NOS Journaal
07:11 Goedemorgen Nederland
07:30 NOS Journaal
07:39 Goedemorgen Nederland
08:00 NOS Journaal
08:11 Goedemorgen Nederland
08:30 NOS Journaal
08:39 Goedemorgen Nederland
09:00 NOS Journaal
09:13 Goedemorgen Nederland
09:30 NOS Journaal
09:39 Goedemorgen Nederland
10:00 NOS Journaal
10:16 Nederland in Beweging
10:32 MAX Geheugentrainer
10:48 NOS Journaal
11:00 NOS Journaal
11:14 Tijd voor Max
12:00 NOS Journaal
12:16 NOS Journaal
12:27 NOS Journaal
12:43 NOS Journaal
13:00 NOS Journaal
13:23 Kook mee met MAX
13:39 NOS Journaal
14:00 NOS Journaal
14:14 NOS Journaal
14:31 NOS Studio Sport EK Magazine
15:00 NOS Journaal
15:19 NOS Journaal
15:35 NOS Journaal
15:50 NOS Journaal
16:10 Out of Office
17:00 NOS Journaal 17.00 uur
17:09 Tijd voor Max
17:55 Politieke Partijen
17:56 Politieke Partijen
18:00 NOS Journaal 18.00 uur
18:17 EenVandaag
18:49 NOS Sportjournaal
19:03 Sophie & Jeroen
20:00 NOS Journaal 20.00 uur
20:34 Hunted into the Wild VIPS
21:32 Keuringsdienst van Waarde
22:05 Op1
23:07 NOS Journaal Laat
23:34 Op1
00:33 NOS Journaal
00:57 EenVandaag
01:23 NOS Journaal met gebarentaal
01:53 NOS Journaal
02:14 NOS Journaal
05:53 Nederland in Beweging
00:23 Nieuwsuur
00:59 Buitenhof
01:54 Nieuwsuur
07:00 NOS Journaal met gebarentaal
07:14 Tijd voor Max
07:59 BinnensteBuiten
08:37 MAX Geheugentrainer
09:00 NOS Journaal met gebarentaal
09:13 Nederland in Beweging
09:35 Nieuwsuur
10:09 Buitenhof
11:09 BinnensteBuiten
11:43 NOS Journaal Regio
12:00 NOS Journaal
12:17 Kook mee met MAX
12:32 De Hofbar
13:00 NOS Journaal
13:22 NOS Studio Voetbal
14:18 MAX Maakt Mogelijk Helpt
14:31 Close Up
15:30 Blauw Bloed
16:00 NOS Journaal
16:11 Dit is Nederland
16:35 De Verandering
16:56 Politieke Partijen
16:57 Politieke Partijen
17:00 NOS Journaal 17.00 uur
17:08 Downton Abbey
18:00 NOS Journaal 18.00 uur
18:14 NOS Journaal Regio
18:28 Expeditie Nederland
19:08 BinnensteBuiten
19:51 Met het Mes op Tafel
20:27 Radar
21:11 Nu te Zien!
21:30 Nieuwsuur
22:18 Food for Thought
23:02 2Doc
23:59 Kruispunt
00:25 De Nachtzoen
00:39 Nieuwsuur
01:27 Nieuwsuur
00:20 Mindfck
01:10 BinnensteBuiten
02:00 De nacht van..
05:00 Vroeg!
06:00 NOS Radio 1 Journaal
07:00 NOS Journaal met gebarentaal
07:10 NOS Radio 1 Journaal
07:30 NOS Journaal met gebarentaal
07:35 NOS Radio 1 Journaal
08:00 NOS Journaal met gebarentaal
08:10 NOS Radio 1 Journaal
08:30 NOS Journaal met gebarentaal
08:35 NOS Radio 1 Journaal
09:00 NOS Journaal met gebarentaal
09:10 NOS Radio 1 Journaal
09:30 Spraakmakers
11:30 Sven op 1
12:00 De Nieuws BV
13:30 Bureau Buitenland
14:00 Villa VdB
15:30 Geld of je leven
16:00 EenVandaag
17:00 RegioNed
17:10 BinnensteBuiten
17:40 Met het Mes op Tafel
18:10 First Dates
19:00 NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
19:20 De slimste mens
20:00 NOS Journaal met gebarentaal
20:25 Flikken Maastricht
21:15 Margrete: Queen of the North
21:55 Margrete: Queen of the North
22:35 Unforgotten
23:20 Flikken Maastricht
00:10 BinnensteBuiten
01:00 MISCHA!
02:00 De nacht van..
05:00 Vroeg!
01:30 VPRO Cinema interview
01:35 At Eternity's Gate
03:25 The Story of Film: An Odyssey
04:25 The Band - Once Were Brothers
06:05 Hollandse meesters in de 21e eeuw
06:20 Hollandse meesters in de 21e eeuw
06:35 Herr Bachmann und seine Klasse
10:00 Back to North Sea Jazz
11:00 Podium Dans
11:30 Blokhuis extra
12:40 Countdown Special
13:20 Gort over de Grens
14:00 Loving Highsmith
14:55 The Art of Architecture
15:35 Europe Revealed
16:30 Vrije Geluiden sessies
16:50 Buddy Guy Plays Baloise Session
18:00 Makers van Morgen
18:20 Matthew Wong: Painting as a Last Resort
18:45 3voor12 presenteert..
19:45 Metropolis
20:00 Best of City Folk
20:30 Shangri-La, Paradise under Construction
21:30 Art Crimes
22:20 Brilliant Ideas
22:45 2 Meter Sessies
23:15 Het Zondagochtend Concert: Ravel
00:15 Gort over de Grens
01:00 Loving Highsmith
01:50 The Art of Architecture
02:30 Vrije Geluiden sessies
02:55 Buddy Guy Plays Baloise Session
04:05 Hollandse meesters in de 21e eeuw
04:20 Hollandse meesters in de 21e eeuw
04:35 Herr Bachmann und seine Klasse
00:26 RTL Boulevard
01:14 Tommy Teleshopping
02:02 Tommy Teleshopping
05:47 Teleshop 4: DeDagDat
05:58 Editie NL
06:14 Editie NL
06:30 RTL Nieuws - 06:30 uur
06:36 RTL Weer 06:30
06:45 RTL Nieuws - 06:30 uur
06:51 RTL Weer 06:30
07:00 RTL Nieuws - 07:00 uur
07:10 RTL Weer 07:00
07:15 RTL Nieuws - 07:15
07:25 RTL Weer 07:15
07:30 RTL Nieuws - 07:00 uur
07:40 RTL Weer 07:00
07:44 RTL Nieuws - 07:15
07:54 RTL Weer 07:15
08:00 RTL Nieuws - 08:00 uur
08:12 RTL Weer 08:00
08:20 RTL Nieuws - 08:20 uur
08:32 RTL Weer 08:20
08:40 RTL Nieuws - 08:20 uur
08:52 RTL Weer 08:20
09:00 RTL Nieuws - 09:00 uur
09:08 RTL Weer 09:00
09:14 RTL Boulevard
09:56 Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
11:03 Ik weet er alles van!
11:30 The Bold and the Beautiful
11:54 ER
12:50 Murder, She Wrote
14:07 Van woonvilla naar droomvilla
14:37 Beste Kijkers
15:45 Beat The Champions
17:05 Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
18:00 RTL Nieuws - 18:00 uur
18:15 Editie NL
18:31 RTL Weer - 18:30 uur
18:33 RTL Boulevard
19:30 RTL Nieuws - 19:30 uur
19:56 RTL Weer - 19:55 uur
20:00 Goede tijden, slechte tijden
20:30 Kopen zonder kijken
22:08 Beau
23:21 RTL Nieuws - Laat
23:35 RTL Weer - Laat
23:39 Beau
00:50 RTL Boulevard
01:34 Tommy Teleshopping
02:04 Tommy Teleshopping
05:47 Teleshop 4: DeDagDat
05:58 Editie NL
00:23 Tommy Teleshopping
02:10 Tommy Teleshopping
05:30 RTL De Journal
06:00 Mediashop
07:29 Online gespot
07:59 Tommy Teleshopping
10:00 Mediashop
10:34 Tommy Teleshopping
11:02 Mediashop
17:02 Homeshopping
17:07 Homeshopping
17:12 Politie Op Je Hielen
18:10 Deurwaarders UK
19:04 De Jeugdkliniek: Als Niets Meer Werkt
19:59 Voor de rechter
20:29 Spoedeisende Hulp 24/7
21:57 112 Vandaag
22:20 24 Hours in A&E
23:16 Ambulance UK
00:18 Politie Op Je Hielen
01:19 Tommy Teleshopping
02:10 Tommy Teleshopping
05:30 RTL De Journal
00:48 Loop: Hart van Nederland
06:02 Loop: Hart van Nederland
06:30 Hart van Nederland - ochtend editie
06:45 Hart van Nederland - ochtend editie
07:00 Hart van Nederland - ochtend editie
07:15 Hart van Nederland - ochtend editie
07:30 Hart van Nederland - ochtend editie
07:45 Hart van Nederland - ochtend editie
08:00 Hart van Nederland - ochtend editie
08:15 Hart van Nederland - ochtend editie
08:30 Hart van Nederland - ochtend editie
08:45 Hart van Nederland - ochtend editie
09:00 Hart van Nederland - ochtend editie
09:15 Hart van Nederland - ochtend editie
09:30 Hart van Nederland - ochtend editie
09:45 Hart van Nederland - ochtend editie
10:00 Hart van Nederland - ochtend editie
10:15 Hart van Nederland - ochtend editie
10:30 Shownieuws - late editie
11:22 Huizen Onder De Hamer
12:50 De Bondgenoten
13:38 Lang leve de liefde
14:30 50/50
15:00 De Oranjezondag
15:52 De Grote Huisverbouwing
16:50 Droomhuis op het platteland
17:48 Hart van Nederland - Vroege Editie
18:00 Overtreders
19:00 Lang leve de liefde
19:45 De Bondgenoten
20:27 Mr. Frank Visser doet uitspraak
21:37 Vandaag Inside
22:40 Hart van Nederland - Late Editie
23:02 Shownieuws - late editie
23:58 De Bondgenoten
00:38 Lang leve de liefde
01:23 Vandaag Inside
02:08 Loop: Hart van Nederland
00:34 Business Class
02:11 Tommy Teleshopping
06:00 Mediashop
09:30 Vis TV
09:54 Vis TV
10:19 Stop! Politie
11:07 Idioten op de weg
11:29 Idioten op de weg
11:56 Idioten op de weg
12:19 Idioten op de weg
12:46 Idioten op de weg
13:12 Flodder
13:39 Flodder
14:06 Pawn Stars
14:53 Pawn Stars Do America
15:44 Bar Rescue
16:22 Bar Rescue
17:10 Bar Rescue
17:57 Pawn Stars
18:17 Pawn Stars
18:41 Pawn Stars
19:30 Pawn Stars Do America
20:27 Pearl Harbor
23:57 Pawn Stars
00:16 UEFA Champions League Magazine
00:44 Pawn Stars Do America
01:37 Tommy Teleshopping
02:10 Tommy Teleshopping
05:59 Mediashop
01:32 Verkopen of verbouwen Vancouver
02:24 Loop: Hart van Nederland
05:53 Loop: Hart van Nederland
07:27 Mediashop
08:57 Tommy Teleshopping
11:22 My Kitchen Rules
12:21 My Kitchen Rules
13:21 Tommy Teleshopping
14:03 MasterChef Australië
15:03 MasterChef Australië
16:03 Hell's Kitchen
16:59 Neighbours: A New Chapter
17:30 MasterChef Australia: Fans & Favourites
18:31 MasterChef Australië
19:30 Hell's Kitchen
20:27 Het Blok
21:28 Het roer om
22:25 Het Jaar van..
23:21 Het Jaar van..
00:20 Het Blok
01:20 Het roer om
01:22 Het roer om
05:48 Loop: Hart van Nederland
00:59 Bergerac
02:01 Mediashop
02:31 Teleshop 4: DeDagDat
02:36 Teleshop 4: DeDagDat
06:41 Mediashop
14:41 Mediashop
17:11 Murder, She Wrote
18:00 The Bold and the Beautiful
18:20 The Bold and the Beautiful
18:45 The Bold And The Beautiful, The Beginning
19:11 The Bold And The Beautiful, The Beginning
19:37 ER
20:27 Made of Honor
22:29 Law & Order: Special Victims Unit
23:18 Law & Order: Special Victims Unit
00:07 Murder, She Wrote
01:01 Mediashop
02:01 Mediashop
01:05 Tommy Teleshopping
05:59 Loop: Hart van Nederland
06:20 Mediashop
12:20 Mediashop
15:51 The Flying Doctors
16:52 McLeod's Daughters
17:49 McLeod's Daughters
18:39 S.W.A.T.
19:34 S.W.A.T.
20:30 Fast & Furious
22:36 Street Fighter: The Legend of Chun-Li
00:28 Fast & Furious
02:10 Tommy Teleshopping