TV-kanaler
Genre: Alla
Genre: Danska
Genre: DVB-C
Genre: Tysk
Genre: Filmer
Genre: Sport
Genre: Musik
Genre: Dokumentär
Genre: Nyheter
Genre: Barn
TV-guide
Genre: Alla
Genre: Danska
Genre: DVB-C
Genre: Tysk
Genre: Filmer
Genre: Sport
Genre: Musik
Genre: Dokumentär
Genre: Nyheter
Genre: Barn
Språk
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Land
Storbritannien
Irland
Tyskland
Frankrike
Italien
Spanien
Portugal
nederländerna
belgien
Österrike
luxemburg
Schweiz
Grekland
Cypern
Danmark
Norge
Sverige
Finland
Estland
Lettland
Litauen
Polen
Tjeckien
Slovakien
Ungern
Rumänien
Bulgarien
Kroatien
Slovenien
Nordmakedonien
Bosnien och Hercegovina
Serbien
Albanien
Ukraina
Ryssland
Turkiet
TV-guide
: fredag,
Tv-tablå
: nu,
TV-kanaler
: Danmark,
TVEpg.eu -
kanaler: 24534, länder: 36, språk: 32
Danmark
Danska TV / DVB-T2
TV-guide
DR1
DR2
TV 2 DANMARK
TV 2 CHARLIE
TV3
TV3+
TV 2 Echo
TV 2 FRI
TV3 Puls
TV3 Max
Kanal 4
6’eren
Kanal 5
CANAL9
dk4
Nu
Nästa sida
00:35
Morden i Sandhamn
00:10 I magtens korridorer
00:05 Megafamilie - far, mor og 22 børn
00:00 Hvem vil være millionær? Classic
01:00
La Brea
00:10
SWAT: Firefight
00:45 Bachelor Sverige
00:30 Værkstedet UK
00:30
Dr. Phil 20
00:10
Coast Guard Alaska
00:20 Hvor ondskab bor
00:00 Fast N' Loud
02:35 Vejens helte
00:20 Building Alaska
00:20 Brian Troy & Elvis On My Mind Koncert
00:45 Hvem vil være millionær? Classic
00:55 Helt sort
01:10 Ghost Adventures
01:20 Skat eller skrammel
01:25 Jarls Quizshow
01:30 MotorTV 2024
01:35
Shipping Wars 5
02:00 Stenos sanselige EU
02:05 Location, Location, Location
02:25 Overhaulin'
02:35 People Magazine Investigates
02:40 Salvage Hunters
02:50 Antiques Road Trip XVII
02:55 Da Banksy fik stjålet sin pige
03:00
Vanderpump Rules
03:45 Hvor ondskab bor
04:50 Hvor ondskab bor
05:00
The Big Bang Theory - TV3+
Danmark
DVB-C TV / Region
TV-guide
Kanal Hovedstaden
TV FYN
live
TV/MIDT-VEST
Livesändning
live
TV2/Nord Salto
Livesändning
live
TV 2/Bornholm
Livesändning
live
TV 2| Østjylland
Livesändning
live
TV2 Øst
Livesändning
live
TV SYD
Livesändning
live
TV 2 Kosmopol
Livesändning
SVT1
SVT2
TV4 Sverige
SF-Kanalen
NRK1
NRK2
TV 2 Norge
Nu
Nästa sida
00:00 TV Nordkysten
05:50 Nyheder fra tv2fyn.dk
06:00 Nyheder
00:00 Nyheder fra tv2nord.dk
00:10 Under overfladen – Del 2
17:14 Nyhederne fra TV2 ØSTJYLLAND
17:14 TV2 ØST Nyheder
00:00 Direkte fra storkereden
00:25 Nyheder fra tv2kosmopol.dk
00:40 Svenska scoop
00:40 Svenska tv-historier
00:35
Another Mother's Son
00:50 491
00:05 Dette er Joan Collins
01:15 Ole Paus - Nerven i min sang
00:25
Indiana Jones og krystallhodeskallens rike
00:30 Frederiksberg Lokal-TV
00:35 Kirke og meninger – Skærtorsdag
00:50 Friskoven – Tidligt forår i Friskoven
01:10 Cyklopernas land
01:25 Skattjägarna
01:30 TV Bella
01:40 TBA
01:55 Sportnytt
02:25 Norges tøffeste: En stor premie
02:30 Hundedage
02:35 Vikingkongene fra Ringerike
02:40 En plats i solen
03:00
Love Island Norge
03:10 Eides språksjov
03:40 En plats i solen
04:00
The Rookie
04:10 Åsa-Nisse i rekordform
06:00 Nyheder fra tv2kosmopol.dk
06:30 Nyheder fra TV SYD
06:55 Direkte fra storkereden
07:00 Nyheder
07:30 Nyheder 19:30
08:00 Nyheder
09:00 Morgengymnastik, Program og Nyheder
17:14 Fynske Nyheder 1714
18:20 TV2 ØST Nyheder
19:30 TV2 ØST Nyheder
Danmark
Tysk TV
TV-guide
live
ARD
Livesändning
ZDF
RTL
RTL II
SAT.1
ProSieben
VOX
kabel eins
SuperRTL
3sat
Arte
ZDFneo
sixx
DMAX
TELE 5
SAT.1 Gold
ProSieben MAXX
NITRO
RTLup
Nu
Nästa sida
00:25 Tagesschau
00:15 heute journal update
00:00 Nyheder
00:25 Die Geissens - Eine schrecklich glamouröse Familie!
01:05 The Floor - quizduellen
01:20 Germany's next Topmodel – by Heidi Klum
00:10 Nyheder
02:10 Newstime
00:45 TV-shop
00:10 Nyheder
00:25 Trom - Tödliche Klippen
00:50 Der Würger von Schloß Blackmoor
00:00 Bull
00:20 112: Feuerwehr im Einsatz
00:00 The Blair Witch Project
00:45 Richterin Barbara Salesch
01:20 Biography: WWE Legends
00:20 Law & Order: Special Victims Unit
00:10 Monk
00:25 RTL Nachtjournal Spezial: Klima Update - Nahverkehr
00:30 Dødens detektiver
00:35 Kommissær Dupin: Berømtheder fra Bretagne
00:40 Reportager fra Nordtyskland: 11 børn og 54 dyr - et fuldtidsjob
00:43 Vejret
00:55 Bull
01:00 Monk
01:05 Teleshopping
01:15 Richard Hammond's Car Workshop
01:20 Die Geissens - Eine schrecklich glamouröse Familie!
01:25 Dødens detektiver
01:30 Richterin Barbara Salesch
01:35 Infomercial
01:40 Teleshopping
01:50 Maroni - Im Reich der Schatten -
02:05 Ruhelose Seelen - Nachrichten aus der Zwischenwelt
02:08 Tagesschau
02:10 Richterin Barbara Salesch
02:15 Scotland Yard jagt Dr. Mabuse
02:40 WWE Legends
02:45 Hvem er bedst?
03:25 Recht & Ordnung
03:40 Der Henker von London
03:45 Newstime
04:45 Min mand kan
05:30 Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
05:40 Die Oktonauten auf dem Festland
Danmark
Genre: Filmer
TV-guide
See
SkyShowtime 1
SkyShowtime 2
C More Stars
C More First
C More Hits
C More Series
V film premiere
V film action
V series
V film hits
V film family
Nu
Nästa sida
00:20
Outlander
00:00
In Bruges
00:00
Chicago Med
00:45 Det forsvundne tegn
00:25 Last Seen Alive
00:45
Ambulance
00:00
Red
00:05
The Irrational
01:40
In the Land of Saints and Sinners
01:00
Men In Black II
00:55
Rescue Me
01:00
The Office
01:30
The Office
01:35 Det forsvundne tegn
01:40
Rescue Me
01:50
Lucky Number Slevin
02:00 Dredd
02:20 Ramy
02:25
Dexter
02:55
Ghostbusters: Afterlife
03:00
The Ritual Killer
03:25
Prisoners
03:35 Stowaway
03:45
Fast & Furious 8
04:35
Jurassic World Dominion
05:00
Peter Kanin: Hopper hjemmefra
06:00
Sleeping with Other People
Danmark
Genre: Sport
TV-guide
Sport Live
TV 2 SPORT
TV 2 SPORT X
TV3 Sport
Eurosport 1
Eurosport 2
V sport golf
Viasat Ultra HD
SPORT1
MOTORVISION TV
Nu
Nästa sida
01:25 Cyklecross: Grote Prijs CK Aarhus (m)
00:10 Håndbold: Håndboldligaen - Kampe (kvinder)
00:00 Tennis: WTA/ATP 1000 - Miami - Kampe
00:05 Ishockey: Pittsburgh-Columbus
01:00 Cykling: Volta a Catalunya
00:00 Ridebanespringning: League of Nations
08:30 Hero Indian Open – Dag 2
10:00 RedBull TV
00:45 Sport Clips
00:10 French Drift Championship 2020
00:35 FIM Sidecarcross World Championship 2023
01:00 Sport Clips
01:25 FIM World Motocross Championship 2024
01:30 Sport Clips
02:00 Cykling: Volta a Catalunya
02:15 Basketball: NBA - Kampe
02:45 Slut på dagens programmer
03:00 Alpint: World Cup (k)
03:05 Ishockey: Seattle-Anaheim
03:30 Cykling: Volta a Catalunya
06:55 Fodbold: Segunda División - Highlights
07:35 Squash: Junior DM 2024
09:00 Dart: Premier League
13:30 Arizona Championship – Dag 1
16:30 Hero Indian Open – Dag 2
18:30 Formel 1: Australiens GP - Race
21:00 Premier League: Liverpool-Manchester City
Danmark
Genre: Musik
TV-guide
MTV
MTV Hits
MTV 00s
MTV 90s
MTV Live HD
Mezzo
Mezzo live HD
Deluxe Music
Nu
Nästa sida
00:15 Jersey Shore Family Vacation
01:00 Fresh Out
00:00 Hits Don't Lie!
01:00 90's Mixtape
00:00 SZA x Dua Lipa x Billie Eilish (SZA x Dua Lipa x Billie Eilish)
01:00 Verdi's La Traviata at the Liceu, Barcelona
00:00 Martha Argerich, Antonio Pappano, Mischa Maisky : Schumann, Chostakovitch, Saint-Saëns
00:00
80s EXTREME
01:00 Good Night Deluxe
01:05 Ridiculousness
01:20 Intermezzo
01:30 Ridiculousness
01:35 HD Hits (HD Hits), Miuziklas
02:00 Die tote Stadt
02:10 Gonzo With Jack Saunders (Gonzo with Jack Saunders), Miuziklas, Biografinis, Didžioji Britanija
03:14 Dusapin's Penthesilea at the Philharmonie de Paris (Dusapin: Penthesilea), France, 2020
04:00 Ultimate 90s Playlist!
04:49 Orchestre Philharmonique Royal de Liège, Jan Lisiecki, Gergely Madaras: Franck, Chopin, Dvorak (Orchestre Philharmonique Royal de Liège, Jan Lisiecki, Gergely Madaras : Franck, Chopin, Dvorák), Belgium, 2021
05:00 Morning Show
06:00 Rap & R'n'B Jamz
07:00 Girl Power Hour!
Danmark
Genre: Dokumentär / Natur / Djur / Miljö / Utbildning / Vetenskap / Fakta
TV-guide
National Geographic Channel
National Geographic Wild
Animal Planet
BBC Nordic
BBC Earth
Discovery Channel
Discovery Science
Investigation Discovery
TLC
Viasat Explore HD
Viasat Nature HD
Viasat History HD
History
HISTORY 2
Nu
Nästa sida
00:00 Undersøgelse af flystyrt
00:00 Rovdyr i paradis
00:00 Isle Of Jaws: Blood Brothers
00:45 The Weakest Link
00:20 Life Below Zero
00:15 Outback Truckers
00:20 How The Universe Works
00:00 On The Case With Paula Zahn
00:25 My 600-lb Life
00:55 Aussie Gold Hunters 8
00:25 Wildest Survival
00:10 D-dag: Sejrens vinger
00:00 Ancient Aliens
00:00 Ancient Discoveries
00:45 The Universe
01:00 Eichmann On Trial
01:05 Dogs in the Wild - Meet the Family
01:10 How The Universe Works
01:15 War Factories
01:25 Outback Opal Hunters
01:30 In Search of Aliens
01:50 Aussie Gold Hunters 8
02:00 The Murder of of Palme
02:05 Life Below Zero
02:10 World War II – Battles for Europe
02:35 The Man Who Played With Fire
02:40 High Altitude Carpenters
02:45 90 Day Fiancé: The Other Way
04:55 Say Yes to the Dress
Danmark
Genre: Nyheter
TV-guide
TV 2 NEWS
FOLKETINGET
BBC World News
CNN International
CNBC Europe
live
Euronews
Livesändning
live
Bloomberg Television
Livesändning
live
France 24
Livesändning
live
DW English
Livesändning
live
Sky News
Livesändning
live
Al Jazeera English
Livesändning
live
NHK WORLD-JAPAN
Livesändning
Arirang TV
Nu
Nästa sida
07:00 Morgennyhederne på News
05:00 Møde i salen
00:00 Newsday (Newsday), United Kingdom, 2024
00:00 Erin Burnett OutFront (Erin Burnett OutFront), USA, 2011
00:00 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
00:15 The European Debrief
00:00 Bloomberg Investigates (Bloomberg Investigates), Detective, USA
00:10 The Debate
00:15 Best of DW-online Content
00:00 News & Press Preview
00:00 News Live
00:15 Cinematic Journey
00:00 Extreme Job (Extreme Job), South Korea
00:30 SmartBiz Accelerators (SmartBiz Accelerators), South Korea
00:45 Sportsday (Sportsday), United Kingdom
00:55 Japanology Plus mini
01:00 NEW DAY at Arirang (NEW DAY at Arirang), South Korea, 2024
01:15 Business
01:30 The Circuit (The Circuit)
02:00 Closing Bell Overtime
07:30 Møde i salen
12:00 12 News
13:00 Nyheder, sport, vejr
15:00 Møde i salen
Danmark
Genre: Barn och ungdomsprogram
TV-guide
DR Ramasjang
Cartoonito
Cartoon
Disney Channel sca.
Disney Junior
Nickelodeon
Nickelodeon Junior
Nicktoons
Nu
Nästa sida
05:00 Rosa fra Rouladegade
00:22 Mush-Mush og Mushketererne
00:15 Gumballs Fantastiske Verden
00:00 Phineas og Ferb
00:15 Alice i Eventyrbageriet
00:00 Familien Thunderman
00:00 Blaze og Monstermaskinerne
00:16 Middelmost Posten
00:25 Blaze og Monstermaskinerne
00:33 Mush-Mush og Mushketererne
00:35 Gumballs Fantastiske Verden
00:37 Avatar: The Last Airbender
00:40 Alice i Eventyrbageriet
00:45 Paw Patrol
00:50 Højs hus
00:59 Avatar: The Last Airbender
01:05 Alice i Eventyrbageriet
05:31 Hunden Ib - tager sin lasso
05:35 Sultne bjørne