Телеканалы
Жанр: Все
Жанр: Словацкое
Жанр: Кабельное
Жанр: Европа
Жанр: Фильмы
Жанр: Спорт
Жанр: Музыка
Жанр: Документальный
Жанр: Новости
Жанр: Детское
Телепрограмма
Жанр: Все
Жанр: Словацкое
Жанр: Кабельное
Жанр: Европа
Жанр: Фильмы
Жанр: Спорт
Жанр: Музыка
Жанр: Документальный
Жанр: Новости
Жанр: Детское
Язык
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Страна
Великобритания
Ирландия
Германия
Франция
Италия
Испания
Португалия
Нидерланды
Бельгия
Австрия
Люксембург
Швейцария
Греция
Республика Кипр
Дания
Норвегия
Швеция
Финляндия
Эстония
Латвия
Литва
Польша
Чехия
Словакия
Венгрия
Румыния
Болгария
Хорватия
Словения
Северная Македония
Босния и Герцеговина
Сербия
Албания
Украина
Россия
Турция
Сегодня
08.05.2024
Четверг
09.05.2024
Пятница
10.05.2024
Суббота
11.05.2024
Воскресенье
12.05.2024
Понедельник
13.05.2024
Вторник
14.05.2024
05-08
06:01
Hör mal, wer da hämmert
06:23
Hör mal, wer da hämmert
06:45
Scrubs - Die Anfänger
06:08
Guten Morgen Österreich
06:30
ZIB
06:33
Guten Morgen Österreich
06:15
zeit.geschichte
07:05
zeit.geschichte
07:30
ORF III aktuell
06:00 Napi aktuális
06:50 Híradó
07:30 Napindító
06:00 Híradó
06:30 Nemzeti Sporthíradó
06:35 Időjárás-jelentés
06:10 Kívánj most!
06:30 Zou
06:40 Zou
06:00 Novum
06:25 Ön is tudja?
07:00 Librettó
06:15 Kosárlabda magazin
07:00 Nemzeti Sporthíradó
07:30 Kerékpártúra
06:00 Reggeli
09:00 Szerelem és más bajok
10:10 Teleshop
05:50 A semmi közepén
06:20 Jim szerint a világ
06:45 Jim szerint a világ
05:40 Szerelem Dzsaipurban
07:35 HOLD MY HAND S1 EP.1
08:30 A sasok szárnya
05:05 The Rookie IV.
06:20 Lucky Dog Ii.
06:55 Lucky Dog Ii.
06:15 Kárpáti Krónika
07:05 Magyar Krónika
07:30 Mindennapi
06:00 Híradó
06:30 Nemzeti Sporthíradó
06:35 Időjárás-jelentés
06:00 ATV Híradó
06:30 Start
08:25 START plusz
06:15 Mokka
08:45 Mokkacino
09:40 Teleshop
06:00 CSI: New York-i helyszínelők
06:55 New Amsterdam - Vészhelyzet New Yorkban
07:55 Szívek szállodája
05:00 Lena Lorenz - Szülésznő az Alpokban
06:45 Kisvárosi doktor
07:50 Kisvárosi doktor
06:00 Pepe egészséges konyhája
06:30 Termelőtől a tányérig Havas Dórával
07:00 John és Lisa: Otthon a konyhában
05:30 ARD-Morgenmagazin
09:00 Tagesschau
09:05 Hubert und Staller
06:00 Punkt 6
07:00 Punkt 7
08:00 Punkt 8
06:00 Galileo
07:00 Fresh Off the Boat
07:30 Fresh Off the Boat
05:30 SAT.1-Frühstücksfernsehen
10:00 Auf Streife
11:00 Auf Streife
05:58 Le 6h00 info
06:24 La météo
06:29 Télématin
06:00 Tg1 Mattina
06:28 CCISS: Viaggiare informati
06:30 Tg1
06:10 La grande vallata
07:00 Viva Rai2: Mattin Show!
07:15 Viva Rai2!
06:00 RAI News
07:00 TgR Buongiorno Italia
07:30 TgR Buongiorno Regione
05:30 La aventura del saber
06:30 Telediario Matinal
08:00 La hora de la 1
06:00 Gra słów. Krzyżówka - /860/
06:30 Stacja Arktyka - Lodowiec z bliska
07:00 Okrasa łamie przepisy - Podkarpacka cebula
05:02 Labas rytas, Lietuva
09:30 Mūšio laukas
09:55 Savaitė
05:50 V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts *
06:35 Gudrs, vēl gudrāks *
07:45 Aizliegtais paņēmiens *
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:13 Dave
00:38 Dave
01:06 Dave
01:35 Dave
02:03 Dave
02:31 Dave
03:00 Dave
03:27 The Kids Are Alright
04:00 ZIB Zack Mini
04:05 Nils Holgersson
04:29 Dragons - Die jungen Drachenretter
04:51 StoryZoo
05:05 Servus Kasperl
05:30 ABC Bär Lied
05:33 Schmatzo: Der Koch-Kids-Club
05:48 Wissper
06:01 Hör mal, wer da hämmert
06:23 Hör mal, wer da hämmert
06:45 Scrubs - Die Anfänger
07:07 Modern Family
07:28 Modern Family
07:49 Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten
08:34 Q1 Ein Hinweis ist falsch
09:15 Was gibt es Neues?
09:57 SOKO Kitzbühel
10:40 SOKO Kitzbühel
11:24 Monk
12:05 Monk
12:46 Monk
13:28 Monk
14:10 ZIB Flash
14:15 SOKO Kitzbühel
15:01 SOKO Kitzbühel
15:45 ZIB Flash
15:53 Wetter
15:56 Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten
16:44 Q1 Ein Hinweis ist falsch
17:30 Zeit im Bild
17:51 Wetter
17:55 Sport Aktuell
18:02 ZIB Magazin
18:15 DOK 1
19:08 Tattoo: Trend oder Tradition?
19:56 Mein perfektes Ich
20:51 ZIB 3
21:10 Nomadland
22:50 Seattle Firefighters - Die jungen Helden
23:33 Seattle Firefighters - Die jungen Helden
00:55 Tattoo: Trend oder Tradition?
01:40 DOK 1
02:30 9-1-1 Notruf L.A.
03:15 Scrubs - Die Anfänger
03:35 The Kids Are Alright
04:00 Dragons - Die jungen Drachenretter
04:25 StoryZoo
04:40 Albert auf Entdeckungstour
04:55 Servus Kasperl
05:20 Die Schlümpfe 2
03:38 konkret
04:02 Wetterpanorama und Programmvorschau
04:30 Guten Morgen Österreich
05:00 ZIB
05:08 Guten Morgen Österreich
05:30 ZIB
05:33 Guten Morgen Österreich
06:00 ZIB
06:08 Guten Morgen Österreich
06:30 ZIB
06:33 Guten Morgen Österreich
07:00 ZIB
07:09 Fit mit den Stars
07:27 Wetter-Panorama
07:31 Silvia kocht
07:56 Keine ORF 2E-Rechte
08:45 Land und Leute
09:10 Seitenblicke
09:15 Universum
10:00 Gedenken an die Befreiung vom Nationalsozialismus und an das Kriegsende in Europa
11:00 ZIB
11:21 Wetter
11:23 AKTUELL nach eins
12:02 Silvia kocht
12:27 Keine ORF 2E-Rechte
14:02 Barbara Karlich - Talk um 4
14:57 Bundesland heute kompakt
15:00 ZIB
15:09 AKTUELL nach fünf
15:31 Studio 2
16:30 konkret
16:44 infos & tipps
16:47 Lotto 6 aus 45 mit Joker
16:59 Bundesland heute Service
17:00 Bundesland heute
17:30 Zeit im Bild
17:50 Wetter
17:55 Sport Aktuell
18:04 Seitenblicke
18:15 Keine ORF 2E-Rechte
19:49 Reisezeit
20:00 ZIB 2
20:30 Fokus Europa
21:04 Keine ORF 2E-Rechte
03:50 konkret
04:05 Text Aktuell
05:00 Wetter-Panorama
00:20 DENK mit KULTUR
01:07 kult.reloaded
01:58 Fernsehen wie damals - 16mm - Schätze aus dem Fernseharchiv
02:46 kult.reloaded
03:48 kult.reloaded
05:00 WETTER / INFO
06:15 zeit.geschichte
07:05 zeit.geschichte
07:30 ORF III aktuell
10:45 zeit.geschichte
11:55 zeit.geschichte
12:45 zeit.geschichte
13:35 zeit.geschichte
14:25 zeit.geschichte
15:15 zeit.geschichte
16:10 zeit.geschichte
16:50 zeit.geschichte
17:50 Erlebnis Bühne
18:15 Erlebnis Bühne
20:20 zeit.geschichte
21:10 zeit.geschichte
22:00 zeit.geschichte
22:50 zeit.geschichte
23:45 zeit.geschichte
00:35 zeit.geschichte
01:25 zeit.geschichte
02:15 zeit.geschichte
03:05 zeit.geschichte
03:50 zeit.geschichte
04:40 zeit.geschichte
05:00 WETTER / INFO
00:10 Napi aktuális
01:00 Hazahúzó
02:00 Televíziós vásárlási műsorablak
03:00 Vetítő
03:40 Vezércikk - Olvasunk a sorok között
04:20 Láncreakció
05:00 Komment
06:00 Napi aktuális
06:50 Híradó
07:30 Napindító
09:30 Napindító +
10:00 Televíziós vásárlási műsorablak
11:00 Vetítő
12:00 Híradó
13:00 Láncreakció
14:00 Vezércikk - Olvasunk a sorok között
15:00 Híradó
15:30 Paláver
17:10 Radar
17:50 Komment
19:00 Híradó
19:45 Napi aktuális
21:10 Vezércikk - Olvasunk a sorok között
22:10 Híradó
22:40 Bayer show
23:30 Radar
00:10 Napi aktuális
01:00 Hazahúzó
02:00 Televíziós vásárlási műsorablak
03:00 Vetítő
03:40 Vezércikk - Olvasunk a sorok között
04:20 Láncreakció
05:00 Komment
00:00 Himnusz
00:02 Záróhíradó
00:10 Időjárás-jelentés
00:20 Ma éjszaka
01:05 Ma éjszaka
02:00 Ma éjszaka
03:00 Ma éjszaka
04:00 Ma éjszaka
05:00 Ma éjszaka
06:00 Híradó
06:30 Nemzeti Sporthíradó
06:35 Időjárás-jelentés
07:00 Híradó
07:15 Nemzeti Sporthíradó
07:20 Időjárás-jelentés
07:30 Hírek
07:33 Ma reggel
08:00 Híradó
08:10 Nemzeti Sporthíradó
08:15 Időjárás-jelentés
08:20 Ma reggel
08:30 Hírek
08:33 Ma reggel
09:00 Híradó
09:20 Időjárás-jelentés
09:22 Ma délelőtt
09:30 Hírek
09:33 Ma délelőtt
10:00 Híradó
10:10 Nemzeti Sporthíradó
10:20 Időjárás-jelentés
10:22 Ma délelőtt
10:30 Hírek
10:33 Itthon vagy!
10:50 Ma délelőtt
11:00 Híradó
11:20 Időjárás-jelentés
11:22 Ma délelőtt
11:30 Hírek
11:33 Család'24
11:50 Ma délelőtt
12:00 Déli harangszó
12:01 Híradó
12:35 Nemzeti Sporthíradó
12:45 Időjárás-jelentés
12:50 Ma délután
13:00 Híradó
13:20 Időjárás-jelentés
13:22 Ma délután
13:30 Jó világ!
14:00 Híradó
14:20 Időjárás-jelentés
14:22 Ma délután
14:30 Hírek
14:33 Kárpát-medence
14:50 Ma délután
15:00 Híradó
15:20 Időjárás-jelentés
15:22 Ma délután
15:30 Hírek
15:33 Esély
15:50 Ma délután
16:00 Híradó
16:15 Időjárás-jelentés
16:20 Ma délután
16:30 Hírek
16:33 Summa
17:00 Híradó
17:10 Időjárás-jelentés
17:15 Ma délután
17:45 Agenda
18:00 Híradó
18:25 Nemzeti Sporthíradó
18:35 Időjárás-jelentés
18:45 Ma este
19:00 Időjárás-jelentés
19:04 Világhíradó
19:25 Időjárás-jelentés
19:30 Híradó
20:20 Nemzeti Sporthíradó
20:25 Időjárás-jelentés
20:30 Jó világ!
21:00 Híradó
21:20 Időjárás-jelentés
21:22 V4 Híradó
21:30 Világhíradó
22:00 Híradó
22:20 Nemzeti Sporthíradó
22:30 Időjárás-jelentés
23:00 Híradó
23:15 Angol nyelvű hírek
23:19 Német nyelvű hírek
23:23 Orosz nyelvű hírek
23:26 Kínai nyelvű hírek
23:30 Világhíradó
00:00 Himnusz
00:02 Záróhíradó
00:10 Időjárás-jelentés
00:20 Ma éjszaka
01:05 Ma éjszaka
02:00 Ma éjszaka
03:00 Ma éjszaka
04:00 Ma éjszaka
05:00 Ma éjszaka
00:20 Akusztik
01:15 Akusztik miniprogram
01:30 Mit kíván?
01:55 Esti Kornél
02:50 Az A38 Hajó színpadán
03:40 Hullámhossz
03:55 Hullámhossz
04:05 A38 BESZTOF
05:00 Mekk Elek az ezermester
05:05 Pom Pom meséi
05:10 Frakk, a macskák réme
05:20 Mesélj nekem!
05:30 Kukori és Kotkoda
05:35 A nagy ho-ho-horgász
05:45 Mirr-murr kandúr kalandjai
05:55 Bogyó és Babóca
06:00 Töf-Töf elefánt
06:10 Kívánj most!
06:30 Zou
06:40 Zou
06:55 A mancs őrjárat
07:20 Hetedhét kaland
07:30 Derítsük k!hívás
07:35 M2 matricák - Baltazár-bazár
07:40 M2 matricák - Baltazár-bazár
07:45 Zoom, a fehér delfin
08:00 Zoom, a fehér delfin
08:10 Az ifjú Robin Hood kalandjai
08:20 Az ifjú Robin Hood kalandjai
08:35 Kalózka és Kapitány kalandjai
08:45 Kalózka és Kapitány kalandjai
09:00 A dzsungel könyve
09:10 A dzsungel könyve
09:20 Büdi és Markosz
09:45 Anna és barátai
09:50 Anna és barátai
10:00 Anna és barátai
10:05 Számoljunk Paulával
10:20 Számoljunk Paulával
10:30 Derítsük k!hívás
10:35 Edmond és Lucy
10:45 Edmond és Lucy
10:55 Frakk, a macskák réme
11:00 Mesélj nekem!
11:15 Kelj fel, Marci!
11:25 Nene
11:35 Moncsicsik
11:45 Moncsicsik
12:00 ALVINNN!!! és a mókusok
12:10 ALVINNN!!! és a mókusok
12:25 ALVINNN!!! és a mókusok
12:35 ALVINNN!!! és a mókusok
12:50 Gigantoszaurusz
13:00 Gigantoszaurusz
13:10 Gigantoszaurusz
13:25 Mini Madagaszkár - Vár a nagyvilág
13:50 Gortimer Gibbon nem hétköznapi kalandjai
14:15 Power Players
14:25 Power Players
14:35 Power Players
14:50 Patrick, a postás
15:05 Super Wings - A szárnyalók
15:20 Super Wings - A szárnyalók
15:30 Derítsük k!hívás
15:35 M2 matricák - Lássuk a medvét!
15:40 M2 matricák - Hevül a vegyület
15:45 Jeremy, a Szuperkaribu
16:00 Jeremy, a Szuperkaribu
16:10 Irány Okido!
16:20 Moncsicsik
16:35 Moncsicsik
16:45 A dzsungel könyve
17:00 A dzsungel könyve
17:10 ALVINNN!!! és a mókusok
17:20 ALVINNN!!! és a mókusok
17:35 ALVINNN!!! és a mókusok
17:45 ALVINNN!!! és a mókusok
18:00 Kalózka és Kapitány kalandjai
18:10 Kalózka és Kapitány kalandjai
18:25 Mini Madagaszkár - Vár a nagyvilág
18:50 Super Wings - A szárnyalók
19:00 Super Wings - A szárnyalók
19:10 Az ifjú Robin Hood kalandjai
19:25 Az ifjú Robin Hood kalandjai
19:35 Hetedhét kaland
19:45 Ütemmutató
19:50 M2 matricák - Igaz vagy hamis?
20:00 Heartland
20:50 Esti Kornél
21:50 Mit kíván?
22:25 Kulisszák mögött - Az A38 hajón
23:20 Az A38 Hajó színpadán
00:20 Kulisszák mögött - Az A38 hajón
01:15 Mit kíván?
01:50 Esti Kornél
02:40 Kulisszák mögött - Az A38 hajón
03:30 Hullámhossz
03:45 Hullámhossz
03:55 Akusztik
05:00 Mekk Elek az ezermester
05:05 Pom Pom meséi
05:10 Frakk, a macskák réme
05:20 Mesélj nekem!
05:30 Kukori és Kotkoda
05:35 A nagy ho-ho-horgász
05:45 Mirr-murr kandúr kalandjai
05:55 Töf-Töf elefánt
00:35 Agenda
00:45 Librettó
01:30 Ez itt a kérdés...
02:25 Napló gyermekeimnek
04:10 Magyar Krónika
04:40 Írókorzó
05:10 Klasszikusok délidőben
06:00 Novum
06:25 Ön is tudja?
07:00 Librettó
07:40 Agenda
07:55 Ez itt a kérdés...
08:55 Tálentum
09:25 Itthon vagy!
09:55 Hetty Feather
10:20 Gyermek expedíció az Északi-sarkra
10:55 Földi Éden - Bolygónk érintetlen vadonjai
11:50 Három jármód
12:20 Három jármód
12:50 A rejtélyes XX. század
13:20 Erdei utakon - Reviczky Gáborral
13:50 Így épült a Viktória-kor
14:35 Külhonba szakadt vármegyeházak
14:50 Kísértetek vonata
15:55 Duna anzix
16:20 Fülszöveg
16:45 Egy Perc Híradó
16:50 Hetty Feather
17:30 Ön is tudja?
17:55 Vers mindenkinek
18:00 Librettó
18:45 Agenda
19:00 A világegyetem
20:00 Ez itt a kérdés...
21:00 Sherlock
22:35 Mária Terézia
00:10 Anka, a hegymászónő
00:30 Agenda
00:40 Librettó
01:25 Ez itt a kérdés...
02:20 Kísértetek vonata
03:25 Duna anzix
03:40 Folkudvar
04:10 Tálentum
04:40 Itthon vagy!
05:00 Klasszikusok délidőben
02:00 Atlétika váltófutó-világbajnokság
03:15 Vívó Grand Prix sorozat - Szöul - Női és férfi párbajtőr
04:05 Vívó Grand Prix sorozat - Szöul - Női és férfi kard
05:00 Öttusa magazin
05:30 Vízilabda magazin
05:40 Hajime magazin
06:15 Kosárlabda magazin
07:00 Nemzeti Sporthíradó
07:30 Kerékpártúra
08:00 Labdarúgás: Merkantil Bank Liga - Budapest Honvéd - Vasas FC mérkőzés
10:00 Nemzeti Sporthíradó
10:15 Bringasport
10:30 Labdarúgás - UEFA Bajnokok Ligája - Paris Saint-Germain FC - Borussia Dortmund elődöntő visszavágó mérkőzés
12:30 Magyar Kerékpáros Körverseny - 1. szakasz - Karcag - Hajdúszoboszló - 170 km
16:45 #csakaHonvéd
17:00 Nemzeti Sporthíradó
17:15 Fradi Tv
17:45 ICF Kajak-kenu európai olimpiai pótkvalifikációs és világkupa-verseny - A-döntők
18:35 MOL női vízilabda OB I. - FTC-Telekom - UVSE döntő 2. mérkőzés
20:05 Felvezető műsor - Labdarúgás
21:00 Labdarúgás - UEFA Bajnokok Ligája - Real Madrid CF - FC Bayern München elődöntő visszavágó mérkőzés
23:05 Értékelő műsor - Labdarúgás
23:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
23:45 Magyar Kerékpáros Körverseny - 1. szakasz - Karcag - Hajdúszoboszló - 170 km
01:10 Tippmix női kosárlabda NBI - DVTK HUN-Therm - SERCO UNI Győr döntő 3. mérkőzés
02:55 Tollaslabda Világsorozat: Thomas & Uber Kupa
05:00 ICF Kajak-kenu európai olimpiai pótkvalifikációs és világkupa-verseny - A-döntők
05:40 UEFA Európa Liga és Európa Konferencia Liga magazin
00:50 Anyád napja
03:00 The Floor - Csak egy maradhat
04:30 A semmi közepén
05:00 Nevess csak!
05:10 Fókusz
06:00 Reggeli
09:00 Szerelem és más bajok
10:10 Teleshop
10:40 Nevess csak!
10:45 Fókusz
11:20 A gyanú árnyékában
12:10 Szívek szállodája
13:15 Aranykalitka
14:20 Magnum
15:20 A mentalista
16:30 Keresztanyu
18:00 RTL Híradó Esti kiadás
18:55 Fókusz
20:00 The Floor - Csak egy maradhat
21:20 A mi kis falunk
22:35 RTL Híradó - Késő esti kiadás
23:10 Praxis - Az egészség és az igazság nyomában Erős Antóniával
23:50 Főszerepben
01:10 HighLife
01:55 A mentalista
03:10 CSI: New York-i helyszínelők
03:55 The Floor - Csak egy maradhat
05:00 Nevess csak!
05:10 Fókusz
00:25 Jim szerint a világ
00:55 Anyák gyöngye
01:20 Anyák gyöngye
01:45 A semmi közepén
02:15 A semmi közepén
02:45 Kockafejek
03:20 Kockafejek
03:45 A nép szolgája
04:45 Nevess csak!
05:00 Anyák gyöngye
05:25 A semmi közepén
05:50 A semmi közepén
06:20 Jim szerint a világ
06:45 Jim szerint a világ
07:15 Jóbarátok
07:45 Jóbarátok
08:15 Jóbarátok
08:40 Jóbarátok
09:10 Agymenők
09:40 Agymenők
10:05 Agymenők
10:30 Agymenők
10:55 A semmi közepén
11:20 A semmi közepén
11:50 Egy rém rendes család
12:25 Egy rém rendes család
12:55 Anyák gyöngye
13:20 Anyák gyöngye
13:50 Jim szerint a világ
14:20 Jim szerint a világ
14:50 Jim szerint a világ
15:20 Két pasi - meg egy kicsi
15:50 Két pasi - meg egy kicsi
16:15 Két pasi - meg egy kicsi
16:45 Két pasi - meg egy kicsi
17:20 Jóbarátok
17:50 Jóbarátok
18:15 Jóbarátok
18:45 Jóbarátok
19:10 Agymenők
19:40 Agymenők
20:00 Agymenők
20:30 Agymenők
21:00 Két pasi - meg egy kicsi
21:30 Két pasi - meg egy kicsi
22:00 Két pasi - meg egy kicsi
22:30 Két pasi - meg egy kicsi
22:55 Egy rém rendes család
23:20 Jim szerint a világ
23:50 Jim szerint a világ
00:20 Jim szerint a világ
00:50 Anyák gyöngye
01:15 Anyák gyöngye
01:45 A semmi közepén
02:15 A semmi közepén
02:40 Kockafejek
03:15 Kockafejek
03:45 A nép szolgája
05:00 Anyák gyöngye
05:25 A semmi közepén
05:55 A semmi közepén
01:15 LAST COP S05E06
05:40 Szerelem Dzsaipurban
07:35 HOLD MY HAND S1 EP.1
08:30 A sasok szárnya
13:50 HOLD MY HAND S1 EP.1
14:45 Szerelmem a szomszédom
16:25 A FÁRAÓ BOSSZÚJA
18:05 HOLD MY HAND S1 EP.2
01:40 Brooklyn a miénk lesz
03:25 KINGSTON AVENUE
05:45 Hősök
02:05 Grey's Anatomy VII.
02:50 Grey's Anatomy VII.
03:35 The Good Doctor Vi.
04:20 Monk I.
05:05 The Rookie IV.
06:20 Lucky Dog Ii.
06:55 Lucky Dog Ii.
07:25 The King of Queens VII.
07:55 The King of Queens VIII.
08:25 Rules Of Engagement Ii.
08:55 Rules Of Engagement Ii.
09:25 Rules Of Engagement Ii.
09:55 Rules Of Engagement Ii.
10:25 The King of Queens VIII.
10:55 The King of Queens VIII.
11:25 The King of Queens VIII.
11:55 The King of Queens VIII.
12:20 Monk I.
13:20 Grey's Anatomy Ii.
14:10 Dynasty V.
15:10 Monk I.
16:05 The Good Doctor Vi.
17:05 Grey's Anatomy VII.
18:00 Grey's Anatomy VII.
19:00 The Rookie IV.
21:00 The Specialist
23:25 The Lost City of Z
02:20 Grey's Anatomy VII.
03:10 Grey's Anatomy VII.
03:50 The Good Doctor Vi.
04:30 Monk I.
05:15 The Rookie IV.
00:30 Vers mindenkinek
00:35 Hetedhét kaland
00:45 M2 matricák - Gyerekjáték
00:50 M2 matricák - Gyerekjáték
00:55 Himnusz
01:00 Híradó
01:15 Időjárás-jelentés
01:20 Angol nyelvű hírek
01:25 MMA-portrék
02:20 A doveri út
03:45 Magyar elsők
04:05 Ridikül
05:00 Híradó
05:15 Időjárás-jelentés
05:16 Angol nyelvű hírek
05:19 Német nyelvű hírek
05:20 Orosz nyelvű hírek
05:25 Kínai nyelvű hírek
05:30 Édes anyanyelvünk
05:35 Itthon vagy!
05:55 Hetedhét kaland
06:05 M2 matricák - Gyerekjáték
06:10 M2 matricák - Gyerekjáték
06:15 Kárpáti Krónika
07:05 Magyar Krónika
07:30 Mindennapi
07:40 Időjárás-jelentés
07:43 Családi kör
08:40 Élő népzene
09:05 Élő népzene
09:35 Jó ebédhez szól a nóta
10:00 Jó ebédhez szól a nóta
10:30 Vers mindenkinek
10:35 Rome Reports - Vatikáni híradó
11:00 Neked szól!
11:05 Találkozás
11:15 De őszintén!
11:30 Burok
12:55 Névjegyek
13:00 Híradó
13:20 Időjárás-jelentés
13:25 Hrvatska kronika
13:55 Ecranul Nostru
14:30 Magyar gazda
15:00 ICF Kajak-kenu európai olimpiai pótkvalifikációs és világkupa-verseny - A-döntők
15:50 Hogy volt?!
16:50 Család-barát
17:40 Időjárás-jelentés
17:55 Magyar nők
18:30 Önök kérték!
19:00 Jó ebédhez szól a nóta
19:25 Jó ebédhez szól a nóta
20:00 Szenes Iván írta
20:50 Álmok álmodói
21:00 Híradó
21:20 Időjárás-jelentés
21:22 V4 Híradó
21:30 Párizsi beszállók - vízilabda, Leimeter Dóra
21:35 Ridikül
22:30 A vád
23:50 Kontúr
00:30 Vers mindenkinek
00:35 Hetedhét kaland
00:45 M2 matricák - Gyerekjáték
00:50 M2 matricák - Gyerekjáték
00:55 Himnusz
01:00 Híradó
01:15 Időjárás-jelentés
01:20 Angol nyelvű hírek
01:30 Szenes Iván írta
02:20 Burok
03:45 Álmok álmodói
03:50 Magyar elsők
04:05 Ridikül
05:00 Híradó
05:15 Időjárás-jelentés
05:17 Angol nyelvű hírek
05:20 Német nyelvű hírek
05:22 Orosz nyelvű hírek
05:25 Kínai nyelvű hírek
05:30 Édes anyanyelvünk
05:33 Itthon vagy!
05:55 Hetedhét kaland
00:40 Downton Abbey
01:30 Itthon vagy!
01:50 Hogy volt?!
02:45 Divat és dizájn
03:10 Noé barátai
03:40 Magyar Krónika
04:05 Ridikül
05:00 Édes anyanyelvünk
05:05 Család-barát
05:55 Himnusz
05:59 Mindennapi
06:00 Híradó
06:30 Nemzeti Sporthíradó
06:35 Időjárás-jelentés
06:45 Névjegyek
06:49 Hrvatska kronika
07:15 Ecranul Nostru
07:45 Mesterember leszek
08:10 Önök kérték!
08:40 Bor, mámor, szerelem
09:35 Család-barát
10:05 Egy Perc Híradó
10:07 Időjárás-jelentés
10:08 Napsugár
11:00 Család-barát
11:50 Álmok álmodói
12:00 Déli harangszó
12:01 Híradó
12:35 Nemzeti Sporthíradó
12:45 Időjárás-jelentés
12:49 Párizsi beszállók - Atlétika, Ekler Luca
13:00 Lara választása
13:40 Családi kör
14:35 A világ egy terített asztal
15:05 Családi kör
15:25 Egy Perc Híradó
15:26 Időjárás-jelentés
15:30 Önök kérték!
16:00 Ridikül
17:00 Agytorna
17:20 Ízőrzők
18:00 Híradó
18:25 Nemzeti Sporthíradó
18:35 Időjárás-jelentés
18:40 Névjegyek
18:50 Napsugár
19:30 Mindennapi
19:45 Bor, mámor, szerelem
20:40 SzerencsePerc
20:45 Skandináv lottó sorsolás
21:00 Az élet dicsérete
21:50 Agapé
22:45 Kenó
22:46 Időjárás-jelentés
22:55 Közös barátunk
23:50 Erdei utakon - Reviczky Gáborral
00:20 Az érzelmek tengerén
01:10 Downton Abbey
02:00 Itthon vagy!
02:20 Hogy volt?!
03:10 Divat és dizájn
03:40 Magyar Krónika
04:05 Ridikül
05:00 Édes anyanyelvünk
05:05 Család-barát
05:55 Himnusz
05:59 Mindennapi
00:15 Egyenes beszéd
01:30 Aktuál
02:25 Csatt
03:20 Öt
04:15 700-as klub
05:00 Hazahúzó
06:00 ATV Híradó
06:30 Start
08:25 START plusz
08:55 ATV Híradó
09:15 Mediashop
09:50 Fórum
11:30 Mediashop
12:00 ATV Híradó
12:25 Fórum
13:20 Mediashop
13:50 START plusz
14:30 Szépség Akció
16:55 Fórum
17:25 ATV Híradó
17:55 Egyenes beszéd - VOKS 2024
18:40 ATV Híradó
19:25 Egyenes beszéd
20:45 Aktuál
21:55 Ostrom Tarjányi Péterrel
22:50 ATV Híradó
23:25 Hazahúzó
00:15 Egyenes beszéd
01:30 Aktuál
02:25 Civil a pályán
03:45 A fuzhoui jázmintea
04:15 700-as klub
05:00 Hazahúzó
00:20 Tények Extra
00:55 Walker, a texasi kopó
02:00 A hegyi doktor
03:00 A hegyi doktor
04:00 Zeneexpressz - Fásy Ádám műsora
05:00 Családi Titkok
06:10 Tűsarok
06:15 Mokka
08:45 Mokkacino
09:40 Teleshop
11:20 Csapdába csalva
12:00 Tények Délben
12:30 Walker, a texasi kopó
13:30 Walker, a texasi kopó
14:35 Leona bosszúja
15:40 Testvérek
16:45 A három nővér
18:00 Tények
18:45 Tények Plusz
19:55 Zsákbamacska
21:55 Ütős Ötös
23:25 Doktor Balaton
00:20 Tények Extra
00:55 Walker, a texasi kopó
02:00 A hegyi doktor
03:00 A hegyi doktor
04:00 Zeneexpressz - Fásy Ádám műsora
05:00 Családi Titkok
00:55 Gyilkos elmék
01:55 Fekete tulipán
02:55 Gyilkos elmék
03:55 Cobra 11
05:00 CSI: New York-i helyszínelők
06:00 CSI: New York-i helyszínelők
06:55 New Amsterdam - Vészhelyzet New Yorkban
07:55 Szívek szállodája
08:50 Szívek szállodája
09:50 Monk - Flúgos nyomozó
10:45 Monk - Flúgos nyomozó
11:45 New Amsterdam - Vészhelyzet New Yorkban
12:45 CSI: A helyszínelők
13:45 S.W.A.T. - Különleges egység
14:45 CSI: Las Vegas-i helyszínelők
15:45 Cobra 11
16:50 Cobra 11
18:00 A mi kis falunk
19:00 A mi kis falunk
20:00 S.W.A.T. - Különleges egység
21:00 CSI: Las Vegas-i helyszínelők
22:00 ValóVilág
23:00 Fekete tulipán
23:55 Nyomtalanul
00:55 Gyilkos elmék
01:55 Fekete tulipán
02:55 Gyilkos elmék
03:55 Cobra 11
05:00 CSI: New York-i helyszínelők
01:00 Nyár Barcelonában
02:45 Klinika - Új generáció
03:35 Klinika - Új generáció
05:00 Lena Lorenz - Szülésznő az Alpokban
06:45 Kisvárosi doktor
07:50 Kisvárosi doktor
08:55 Álom és szerelem
10:55 Álomhajó
12:55 Álom és szerelem
14:55 Kisvárosi doktor
16:00 Kisvárosi doktor
17:05 Nyár Cipruson
19:00 Álom és szereIem: Inga Lindström
21:00 Két év szerelem
23:00 Álomhajó
01:00 Nyár Cipruson
02:45 Klinika - Új generáció
03:35 Klinika - Új generáció
05:00 Lena Lorenz - Szülésznő az Alpokban
00:30 Raymond Blanc - Királyi konyhakertek
01:30 Mary hétköznapi receptjei
02:00 Pepe egészséges konyhája
02:25 Robi és a szomszédok
02:50 Havas Dóra: Álmaim cukrászdája
03:15 Jiří, a húsimádó
03:40 Egy séf, négy évszak
04:05 John és Lisa: Otthon a konyhában
04:55 Antonio a piacon
05:20 Egy sima, egy fordított
05:45 A boldogság receptjei Marketával és Honzával
06:00 Pepe egészséges konyhája
06:30 Termelőtől a tányérig Havas Dórával
07:00 John és Lisa: Otthon a konyhában
08:00 James Martin: Kalandozások Spanyolországban
09:00 Húsimádók klubja
09:30 Mary hétköznapi receptjei
10:00 Receptbolondok
10:30 Az én vidéki konyhám
11:00 Jiří, a húsimádó
11:30 Egy séf, négy évszak
12:00 Havas Dóra: Álmaim cukrászdája
12:30 Robi és a szomszédok
13:00 Pepe egészséges konyhája
13:30 Raymond Blanc - Királyi konyhakertek
14:30 Az én vidéki konyhám
15:00 Receptbolondok
15:30 Húsimádók klubja
16:00 James Martin: Kalandozások Spanyolországban
17:00 Havas Dóra: Álmaim cukrászdája
17:30 Termelőtől a tányérig Havas Dórával
18:00 Robi és a szomszédok
18:30 Tájak, ízek, hagyományok - Bede Róberttel
19:00 Egy séf, négy évszak
19:30 Receptbolondok
20:00 Mary hétköznapi receptjei
20:30 Raymond Blanc - Királyi konyhakertek
21:30 Az én vidéki konyhám
22:00 James Martin: Kalandozások Spanyolországban
23:00 Húsimádók klubja
23:30 John és Lisa: Otthon a konyhában
00:30 Raymond Blanc - Királyi konyhakertek
01:30 Mary hétköznapi receptjei
02:00 Pepe egészséges konyhája
02:25 Robi és a szomszédok
02:50 Havas Dóra: Álmaim cukrászdája
03:15 Tájak, ízek, hagyományok - Bede Róberttel
03:40 Egy séf, négy évszak
04:05 John és Lisa: Otthon a konyhában
04:55 Antonio a piacon
05:20 Egy sima, egy fordított
05:45 A boldogság receptjei Marketával és Honzával
00:05 Tagesschau
00:15 Mord mit Aussicht
01:00 In aller Freundschaft
01:48 Tagesschau
01:50 Maischberger
03:05 Wilder Rhein
03:50 Europamagazin
04:20 Brisant
04:58 Tagesschau
05:00 FAKT
05:30 ARD-Morgenmagazin
09:00 Tagesschau
09:05 Hubert und Staller
09:55 Tagesschau
10:00 Meister des Alltags
10:30 Wer weiß denn sowas?
11:15 ARD-Buffet
12:00 Tagesschau
12:10 ZDF-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau
14:10 Rote Rosen
15:00 Tagesschau
15:10 Sturm der Liebe
16:00 Tagesschau
16:10 Frag mich was Leichteres!
17:00 Tagesschau
17:15 Brisant
18:00 Wer weiß denn sowas?
18:50 Rentnercops
19:45 Wissen vor acht - Erde
19:50 Wetter vor acht
19:55 Wirtschaft vor acht
20:00 Tagesschau
20:15 Auf dem Grund
21:45 Plusminus
22:15 Tagesthemen
22:50 Maischberger
00:05 Bericht vom Parteitag der CDU
00:20 Tagesschau
00:30 Auf dem Grund
02:03 Tagesschau
02:05 Asbest
02:45 Asbest
03:30 Asbest
04:15 Brisant
04:58 Tagesschau
05:00 Plusminus
05:30 Mit Armin unterwegs
00:00 RTL Nachtjournal
00:25 RTL Nachtjournal Spezial
00:43 RTL Nachtjournal - Das Wetter
00:45 CSI: Miami
01:30 CSI: Miami
02:25 CSI: Miami
03:10 Der Blaulicht Report
03:50 CSI: Den Tätern auf der Spur
04:35 CSI: Den Tätern auf der Spur
05:20 CSI: Den Tätern auf der Spur
06:00 Punkt 6
07:00 Punkt 7
08:00 Punkt 8
09:00 Gute Zeiten, schlechte Zeiten
09:30 Unter uns
10:00 Ulrich Wetzel - Das Strafgericht
11:00 Barbara Salesch - Das Strafgericht
12:00 Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal
15:00 Barbara Salesch - Das Strafgericht
16:00 Ulrich Wetzel - Das Strafgericht
17:00 Verklag mich doch!
17:30 Unter uns
18:00 Explosiv - Das Magazin
18:30 Exclusiv - Das Starmagazin
18:45 RTL Aktuell
19:03 RTL Aktuell: Das Wetter
19:05 Alles was zählt
19:40 Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20:15 Mario Barth deckt auf
22:15 RTL Direkt
22:35 stern TV
00:00 RTL Nachtjournal
00:25 RTL Nachtjournal Spezial
00:43 RTL Nachtjournal - Das Wetter
00:45 CSI: Miami
01:30 CSI: Miami
02:25 CSI: Miami
03:20 CSI: Den Tätern auf der Spur
04:10 CSI: Den Tätern auf der Spur
04:55 CSI: Den Tätern auf der Spur
05:35 CSI: Den Tätern auf der Spur
00:20 TV total
01:25 jerks.
01:50 jerks.
02:15 Late Night Berlin - Mit Klaas Heufer-Umlauf
03:15 ProSieben :newstime
03:20 The Mick
03:40 The Mick
04:05 Ghosted
04:30 The Great Indoors
04:50 The Great Indoors
05:15 taff
06:00 Galileo
07:00 Fresh Off the Boat
07:30 Fresh Off the Boat
07:55 The Big Bang Theory
08:20 The Big Bang Theory
08:45 The Big Bang Theory
09:10 How I Met Your Mother
09:40 How I Met Your Mother
10:05 How I Met Your Mother
10:35 How I Met Your Mother
11:00 How I Met Your Mother
11:25 Brooklyn Nine-Nine
11:55 Brooklyn Nine-Nine
12:20 Brooklyn Nine-Nine
12:50 Brooklyn Nine-Nine
13:20 Brooklyn Nine-Nine
13:45 Two and a Half Men
14:15 Two and a Half Men
14:45 Two and a Half Men
15:10 Two and a Half Men
15:40 The Big Bang Theory
16:05 The Big Bang Theory
16:30 The Big Bang Theory
17:00 taff
18:00 ProSieben :newstime
18:10 Die Simpsons
18:40 Die Simpsons
19:05 Galileo
20:15 TV total
21:25 Die Quatsch Comedy Show
22:35 Joko & Klaas gegen ProSieben
01:20 Die Quatsch Comedy Show
02:30 Newstime
02:35 Galileo
03:25 Galileo
04:25 Galileo
05:15 taff
00:10 The Irrational - Kriminell logisch
01:05 Navy CIS
01:50 FBI: Special Crime Unit
02:30 FBI: Most Wanted
03:10 Auf Streife
03:55 Auf Streife
04:45 Auf Streife
05:30 SAT.1-Frühstücksfernsehen
10:00 Auf Streife
11:00 Auf Streife
12:00 Auf Streife
13:00 Auf Streife - Die Spezialisten
14:00 Notfall - Die Rettungs-Spezialisten
15:00 Auf Streife - Die Spezialisten
16:00 Unser Leben, unser Geld
17:00 Lebensretter hautnah - Wenn jede Sekunde zählt
17:30 Lebensretter hautnah - Wenn jede Sekunde zählt
18:00 NOTRUF
19:00 Die Landarztpraxis
19:45 SAT.1 :newstime
20:15 Gestrandet... in den Flitterwochen
22:40 Von Liebe und Fernweh
23:40 Gestrandet... in den Flitterwochen
01:55 Auf Streife - Die Spezialisten
02:45 Auf Streife - Die Spezialisten
03:30 Auf Streife - Die Spezialisten
04:10 Auf Streife - Die Spezialisten
05:00 Auf Streife - Die Spezialisten
05:25 Auf Streife
01:24 Le journal Afrique
01:50 La météo
01:53 Secrets d'Histoire
03:46 Le dessous des cartes
03:58 Vengeance
04:25 C dans l'air
05:32 Wari
05:58 Le 6h00 info
06:24 La météo
06:29 Télématin
06:50 Télématin
07:29 Télématin
07:51 #vf
08:00 Le journal de Radio-Canada
08:26 TV5MONDE, le journal
08:38 Ernest et Célestine
08:50 Idéfix et les irréductibles
09:01 Marika
09:11 Zouk
09:22 Zouk
09:35 Une brique dans le ventre
10:02 Littoral
10:30 Ricardo
10:56 Le journal de l'économie
11:00 TV5MONDE, le journal
11:14 La météo
11:16 Un si grand soleil
11:42 Tout le monde veut prendre sa place
12:32 Pouvoir oublier, autopsie du Front commun
13:30 Le Journal de la RTBF
13:59 Chez Nadette
14:02 Dans Paris
15:33 Mediterraneo
15:59 Un si grand soleil
16:25 Questions pour un champion
16:59 13h15, le samedi
17:29 13h15, le samedi
18:00 64 minutes, le monde en Français
18:22 Le journal de l'économie
18:27 La météo
18:30 L'invité
18:39 Meurtres à...
20:13 Terra artistika
20:30 Le journal de France 2
20:57 La météo
21:03 Des racines & des ailes
23:03 Le journal de la RTS
23:29 La météo
23:31 L'actu
00:02 Tandem
00:51 Tandem
01:42 Le journal Afrique
02:08 La météo
02:11 Temps présent
03:06 Au nom de nos ancêtres, esclaves et négociants
04:00 Vengeance
04:25 C dans l'air
05:32 Mediterraneo
05:58 Le 6h00 info
01:10 Viva Rai2! ...E un po' anche Rai1
02:05 Sottovoce
02:35 Che tempo fa
02:40 RAI News
06:00 Tg1 Mattina
06:28 CCISS: Viaggiare informati
06:30 Tg1
06:35 Tg1 Mattina
07:00 Tg1
07:10 Che tempo fa
07:15 Tg1 Mattina
08:00 Tg1
08:34 Che tempo fa
08:35 Unomattina
08:55 Tg Parlamento
09:00 Tg1 LIS
09:03 Unomattina
09:40 Meteo verde
09:42 Unomattina
09:50 Storie italiane
11:55 È sempre mezzogiorno
13:30 Tg1
14:00 La volta buona
16:00 Il paradiso delle signore
16:52 Che tempo fa
16:55 Tg1
17:05 La vita in diretta
18:45 L'eredità
20:00 Tg1
20:30 Cinque minuti
20:35 Affari tuoi
21:30 Una Nessuna Centomila in Arena
00:25 Porta a porta
01:45 Viva Rai2! ...E un po' anche Rai1
02:40 Sottovoce
03:10 Che tempo fa
03:15 RAI News
00:40 Meteo 2
00:45 I lunatici
02:20 Appuntamento al cinema
02:25 Casa Italia
03:45 Ultima traccia Berlino
04:35 Ultima traccia Berlino
05:10 Il commissario Rex
05:55 Zio Gianni
06:00 Zio Gianni
06:10 La grande vallata
07:00 Viva Rai2: Mattin Show!
07:15 Viva Rai2!
08:00 E viva il Videobox
08:30 Tg2
08:45 Radio2 Social Club
09:58 Meteo 2
10:00 TG2 Italia Europa
10:55 Tg2 Flash
11:00 Tennis: Internazionali BNL d'Italia 2024: Uomini/Donne: Giorno 2
13:00 Tg2
13:30 Tg2 Costume e società
13:50 Tg2 Medicina 33
14:00 Giro d'Italia 2024: 5a tappa
17:15 Processo alla tappa
17:55 Giro d'Italia: Racconti di tappa
18:00 Tg Parlamento
18:10 Tg2 L.I.S.
18:15 Tg2
18:35 Tg Sport
18:58 Meteo 2
19:00 NCIS
19:40 S.W.A.T.
20:30 Tg2
21:00 Tg2 Post
21:20 Delitti in Paradiso
22:32 Delitti in Paradiso
23:30 Storie di donne al bivio
00:38 Meteo 2
00:40 I lunatici
02:05 Casa Italia
03:45 Gli specialisti
04:30 Bello, perfetto, killer
05:55 Zio Gianni
00:00 Tg3 Linea notte
01:00 Meteo 3
01:05 Sorgente di vita
01:35 Sulla via di Damasco
02:15 RAI News
06:00 RAI News
07:00 TgR Buongiorno Italia
07:30 TgR Buongiorno Regione
08:00 Agorà
09:45 ReStart
10:30 Elisir
11:55 Meteo 3
12:00 Tg3
12:25 Tg3 fuori tg
12:45 Quante storie
13:15 Passato e presente
14:00 Tg Regione
14:19 Tg Regione meteo
14:20 Tg3
14:49 Meteo 3
14:50 TgR Leonardo
15:00 Question time
16:10 TgR Piazza Affari
16:20 Tg3 L.I.S.
16:25 Tg Parlamento
16:30 Geo
19:00 Tg3
19:30 Tg Regione
19:51 Tg Regione meteo
20:00 Blob
20:15 La gioia della musica
20:40 Il cavallo e la torre
20:50 Un posto al sole
21:20 Chi l'ha visto
00:00 Tg3 Linea notte
01:00 Meteo 3
01:05 Sorgente di vita
01:35 Sulla via di Damasco
02:15 RAI News
00:25 El condensador de Fluzo
01:25 La noche en 24 horas
04:00 Noticias 24h
05:00 Culturas 2
05:30 La aventura del saber
06:30 Telediario Matinal
08:00 La hora de la 1
10:40 Mañaneros
14:10 Ahora o nunca
15:00 Telediario 1
15:50 Saber y ganar
16:35 Salón de té La Moderna
17:30 La promesa
18:30 El comodín de la 1
19:25 El cazador
20:30 Aquí la Tierra
21:00 Telediario 2
21:55 4 estrellas
22:40 Comerse el mundo
23:25 Comerse el mundo
00:30 La noche en 24 horas
03:05 Noticias 24h
05:05 Culturas 2
05:30 La aventura del saber
00:00 Gra słów. Krzyżówka - /860/
00:30 Makłowicz w podróży. Hiszpania (196) - Murcia
01:00 Studio Lwów
01:20 Przepis dnia s.VI - odc. (34)
01:25 Pytanie dnia
01:30 Program informacyjny
01:55 Pytanie dnia
02:00 Pogoda
02:05 Sport
02:15 Zabawa zabawa
03:45 Muzeum Polskiej Piosenki - "Babę zesłał Bóg" - Renata Przemyk
03:55 Polacy Światu - .
04:05 Magazyn Ekspresu Reporterów
05:00 Barwy szczęścia - odc. 2951
05:30 Wojownicy czasu - Wielka wojna w Bieszczadach, czyli Komańcza 1914 - 1915
06:00 Gra słów. Krzyżówka - /860/
06:30 Stacja Arktyka - Lodowiec z bliska
07:00 Okrasa łamie przepisy - Podkarpacka cebula
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
11:10 Studio Lwów
11:30 Barwy szczęścia - odc. 2952
12:00 Gość Poranka
12:25 Operacja zdrowie - magazyn medyczny - /2/ Stomatologia zachowawcza
12:50 Ojciec Mateusz s.XXIV - Odc. 306 (Ojciec Mateusz S. XXIV, odc. 3) - Na własną rękę
13:40 Dziewczyny do wzięcia
14:35 Dziewczyna z ekranu
15:35 Animowanki - Pamiętnik Florki s.II - Zakupy, odc. 21
15:45 GO - TU - JEMY - BUŁECZKI BAO
16:00 Korona królów. Jagiellonowie - odc. 147 (sezon 2 odc. 22)
16:30 Barwy szczęścia - odc. 2952
17:00 Teleexpress
17:20 Gra słów. Krzyżówka - /861/
17:50 Leśniczówka - odc. 704
18:15 Dzień Polski w Brukseli
18:30 Powtórka z życia - Dzień zwycięstwa
18:50 Kierunek Zachód - /265/
19:10 Magazyn z Wysp - 292
19:25 Pytanie dnia
19:30 Program informacyjny
19:55 Pytanie dnia
20:05 Pogoda
20:15 Sport
20:25 O mnie się nie martw s.II odc. 8/13
21:20 O mnie się nie martw s.II odc. 9/13
22:15 Lot do wolności
23:10 Teleexpress Extra
23:30 Panorama
00:00 Gra słów. Krzyżówka - /861/
00:30 Vito odkrywa Polskę - odc. 2 sezon I - Jura Krakowsko - Częstochowska
01:00 Magazyn z Wysp - 292
01:20 Przepis dnia s.VI - odc. (35)
01:25 Pytanie dnia
01:30 Program informacyjny
01:55 Pytanie dnia
02:00 Pogoda
02:05 Sport
02:15 Na dobre i na złe - odc. 918 Dla twojego dobra
03:10 Zatoka szpiegów - odc. 5
04:05 Dziewczyna z ekranu
05:00 Barwy szczęścia - odc. 2952
05:30 Wędrowiec Polski - Dolny Śląsk I
00:50 Kita pusė
02:05 (Ne)emigrantai
03:00 Vievio džiazo klavišai 2023
04:00 Panorama
04:30 Dienos tema
04:50 Sportas. Orai
05:02 Labas rytas, Lietuva
09:30 Mūšio laukas
09:55 Savaitė
10:45 (Ne)emigrantai
11:40 Kas ir kodėl?
12:05 Kita pusė
13:00 Laba diena, Lietuva
15:15 Daiktų istorijos
16:05 Stop juosta
17:00 Kas ir kodėl?
17:30 Svarbi valanda
18:30 Tai kur toliau?
19:30 Panorama
19:52 Sportas. Orai
20:00 Rinkimai 2024. Kandidatų į Respublikos Prezidentus debatai
21:30 Dviračio žinios
22:50 Laba diena, Lietuva
00:50 Kita pusė
01:45 Kas ir kodėl?
02:10 Tai kur toliau?
03:00 Rinkimai 2024. Kandidatų į Respublikos Prezidentus debatai
04:30 Panorama
04:52 Sportas. Orai
05:00 Lietuvos Respublikos himnas
05:02 Labas rytas, Lietuva
00:09 Gudrs, vēl gudrāks *
01:15 1:1. Aktuālā intervija *
02:00 Panorāma *
02:36 Kultūras ziņas
02:48 Šodienas jautājums *
03:10 Aculiecinieks. Māris Kreicbergs. Bitenieks un dabas fotogrāfs *
03:30 Province *
04:00 Latvijas Sirdsdziesma *
05:00 Šodienas jautājums *
05:20 4. studija *
05:50 V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts *
06:35 Gudrs, vēl gudrāks *
07:45 Aizliegtais paņēmiens *
08:45 Nacionālie dārgumi.100 g kultūras
09:25 Nacionālie dārgumi.100 g kultūras
10:04 Ķepa uz sirds *
10:32 Ķepa uz sirds *
11:00 Rīta Panorāma *
13:00 V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts *
13:40 Aizliegtais paņēmiens *
14:40 Šodienas jautājums *
15:00 Rīta Panorāma *
17:00 Dienas ziņas
17:33 Kultūras ziņas
17:51 Laika ziņas
17:56 4. studija
18:30 Ķepa uz sirds *
19:00 Panorāma
19:37 Šodienas jautājums
20:04 Laika ziņas
20:15 Kas notiek Latvijā?
21:45 V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts *
22:26 De Facto *
23:00 Panorāma *
23:36 Kultūras ziņas
23:48 Šodienas jautājums *
00:10 Aizliegtais paņēmiens *
01:08 Kultūrdeva
02:00 Panorāma *
02:36 Kultūras ziņas
02:48 Šodienas jautājums *
03:07 Province *
03:35 Ķepa uz sirds *
04:04 Ķepa uz sirds *
04:32 4. studija *
05:00 Šodienas jautājums *
05:20 4. studija *
05:50 Latvijas Sirdsdziesma *