TV-kanaler
Sjanger: Alle
Sjanger: Slovensk
Sjanger: Kabel
Sjanger: Europa
Sjanger: Filmer
Sjanger: Sport
Sjanger: Musikk
Sjanger: Dokumentar
Sjanger: Nyheter
Sjanger: Barne
Programguide
Sjanger: Alle
Sjanger: Slovensk
Sjanger: Kabel
Sjanger: Europa
Sjanger: Filmer
Sjanger: Sport
Sjanger: Musikk
Sjanger: Dokumentar
Sjanger: Nyheter
Sjanger: Barne
Språk
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Land
Storbritannia
Irland
Tyskland
Frankrike
Italia
Spania
Portugal
Nederland
Belgia
Østerrike
Luxembourg
Sveits
Hellas
Republikken Kypros
Danmark
Norge
Sverige
Finland
Estland
Latvia
Litauen
Polen
Tsjekkia
Slovakia
Ungarn
Romania
Bulgaria
Kroatia
Slovenia
Nord-Makedonia
Bosnia-Hercegovina
Serbia
Albania
Ukraina
Russland
Tyrkia
I dag
11. mai 2024
søndag
12. mai 2024
mandag
13. mai 2024
tirsdag
14. mai 2024
onsdag
15. mai 2024
torsdag
16. mai 2024
fredag
17. mai 2024
05-11
15:00 Nogomet: Prva liga Telemach: Rogaška - Aluminij
17:00 SK Momenti
17:15 Nogomet: Prva Liga Telemach - Uvod v tekmo: Domžale - Radomlje
11:00 Tenis - ATP in WTA 1000 Rim
22:30 Liga prvakov: Magazin
23:00 Nogomet: Prva liga Telemach: Rogaška - Aluminij
14:55 Kolesarstvo: Dirka po Madžarski: 4. etapa
17:05 TV Prodaja
17:30 Nogomet: Češka liga: Playoff: Sparta - Slavia
15:00 Nogomet: Turška 2. liga: Göztepe - Bodrumspor
17:00 Nogomet: Savdska Pro liga: Al Hilal - Al Hazem
19:00 Ameriški nogomet: UFL: Arlington - Memphis
16:30 Mali nogomet: Socca Euro Cup: 1/8 finala: TBA 7
17:35 Mali nogomet: Socca Euro Cup: 1/8 finala: TBA 8
18:40 Mali nogomet: Socca Euro Cup: 1/4 finale: TBA 1
16:30 Nogomet: 3. Bundesliga: Mannheim - Sandhausen
18:30 Sport Klub 6 Promo 3
19:00 Sport Klub 6 Promo 4
15:00 LPGA Cognizant Founders Cup: Day 1
18:00 LPGA Cognizant Founders Cup: Day 2
21:00 LPGA Cognizant Founders Cup: Day 3
16:15 Boks: Tokyo Inoue - Nery
20:15 Sk UFC Specijal 9.kut
21:05 Byb 26
11:00 ATP Masters & WTA 1000 Rome
19:00 Nogomet: Portugalska liga: Estoril - Sporting
21:00 Track & Field
15:10 Formula 1: VN Brazilije: Dirka
17:50 Formula 1: VN Abu Dhabija: Dirka
20:10 Formula 1: VN Belgije: Dirka
15:25 Nogomet (M): Leipzig - Werder Bremen, Bundesliga
17:30 Nogomet (Ž): Ženski nogometni magazin
18:00 MXGP Magazin
15:25 Nogomet (M): Borussia Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt, Bundesliga
17:30 Hankook 24H Series 2024: Spa-Francorchamps, vrhunci
18:25 Nogomet (M): Mainz - Borussia Dortmund, Bundesliga
15:25 Nogomet (M): Freiburg - Heidenheim, Bundesliga
17:30 Nogomet (M): Hertha - Kaiserslautern, 2. Bundesliga
19:30 Svet ekstremnih športov
16:15 Premier League 2023/24: Newcastle United - Brighton
18:10 Oglaševalski program: Vaše zdravje, naša skrb
18:30 La Liga 2023/24: Granada - Real Madrid
16:15 La Liga 2023/24: Villarreal - Sevilla
18:30 Premier League 2023/24: Nottingham Forest - Chelsea
20:45 Serie A 2023/24: Milan - Cagliari
16:40 Oglaševalski program: Vaše zdravje, naša skrb
17:00 HNL 2023/24: Varaždin - Rijeka
19:10 Oglaševalski program: Vaše zdravje, naša skrb
15:30 Jezno nebo
17:00 FIA WEC 2024: 6 ur Spa-Francorchampsa
19:00 WRC 2024 / Portugalska: 11. hitrostna preizkušnja
16:00 Boks: Robert Guerrero - Victor Ortiz
17:00 Boks: Jaron Ennis - Custio Clayton
17:30 Boks: BLS Novi Loznica - Vitez
16:15 ESL Pro Liga: Season 19 - 1/2 Finala - Tbd
19:30 ESL Pro Liga: Season 19 - 1/2 Finala - Tbd
22:30 Migzi - Avatar: Frontiers of Pandora
12:15 Kolesarstvo (M): Giro d'Italia, 8. etapa: Spoleto - Prati Di Tivo (152Km)
17:45 Gorsko kolesarstvo (M): UCI svetovni pokal v spustu, Fort William
18:45 Plezanje (M): Finale, svetovni pokal, Salt Lake City
16:15 Vzdržljivostno dirkanje: FIA WEC, 6 ur Spaja, 3. krog
19:30 Golf: Prvenstvo Wells Fargo, 3. dan, PGA turneja
00:00 Plezanje (M): Finale, svetovni pokal, Salt Lake City
16:00 IMMAF
17:00 IMMAF
18:00 IMMAF
16:25 Klasična vozila: Vzorčni modeli
16:50 Rally 2024: East African Safari Classic Rally 1
17:20 Kaiafas Battle 2022
16:30 Sanjsko moštvo: Bundesliga
17:00 Sanjsko moštvo: 20. stoletje
17:30 Sanjsko moštvo: Najboljša dirka Formule 1
16:00 Jet Ski World Series: 3. krog, ZDA
17:00 South To Sian
18:00 Regata Route du Rhum: Pregled 2022
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
01:30 Kolesarstvo: Dirka po Madžarski: 3. etapa
03:45 Mali nogomet: Socca Euro Cup: Srbija - Francija
04:45 Mali nogomet: Socca Euro Cup: Hrvaška - Bolgarija
05:45 Mali nogomet: Socca Euro Cup: Albanija - Srbija
06:45 Košarka - Bundesliga: Alba Berlin - Bayern (M)
08:15 TV Prodaja
08:45 Liga prvakov: Magazin
09:15 Atletika - Diamantna liga: Doha
11:15 EURO 2024
12:00 Nogomet: Azijska liga prvakov: Finale: Yokohama - Al Ain
14:00 TV Prodaja
14:45 Nogomet: Prva Liga Telemach - Uvod v tekmo: Rogaška - Aluminij
15:00 Nogomet: Prva liga Telemach: Rogaška - Aluminij
17:00 SK Momenti
17:15 Nogomet: Prva Liga Telemach - Uvod v tekmo: Domžale - Radomlje
17:30 Nogomet: Prva liga Telemach: Domžale - Radomlje
19:30 Na današnji dan
19:45 Car Fashion
20:30 Nogomet: Švicarska liga: Young Boys - Lugano
22:30 Kolesarstvo: Dirka po Madžarski: 4. etapa
00:45 Nogomet: Češka liga: Playoff: Sparta - Slavia
02:45 Ameriški nogomet: UFL: Arlington - Memphis
05:15 Nogomet: Portugalska liga: Estoril - Sporting
00:30 Nogomet: Serie B: Catanzaro - Sampdoria
02:30 Košarka: Španska liga: Gran Canaria - Girona
04:00 Nogomet (Ž): Azijski pokal U17: Avstralija - Japonska
06:00 Track & Field
06:30 Trans World Sport
07:30 TV Prodaja
08:00 Kolesarstvo: Dirka po Madžarski: 3. etapa
10:15 TV Prodaja
11:00 Tenis - ATP in WTA 1000 Rim
22:30 Liga prvakov: Magazin
23:00 Nogomet: Prva liga Telemach: Rogaška - Aluminij
01:00 Košarka: Španska liga: Valencia - Real Madrid
02:35 Nogomet: Savdska Pro liga: Al Hilal - Al Hazem
04:30 Nogomet: Švicarska liga: Young Boys - Lugano
00:30 ATP in WTA 1000 Rim
05:00 Nogomet: UEFA Evropska liga: 1/2 finale: Bayer (L) - Roma
07:00 Nogomet - Turški pokal: 1/2 finale: Fatih Karagumruk - Trabzonspor
09:00 TV Prodaja
09:30 Košarka: Španska liga: Barcelona - Unicaja Malaga
11:05 Nogomet: Serie B: Catanzaro - Sampdoria
13:00 TV Prodaja
13:15 Košarka: Španska liga: Valencia - Real Madrid
14:55 Kolesarstvo: Dirka po Madžarski: 4. etapa
17:05 TV Prodaja
17:30 Nogomet: Češka liga: Playoff: Sparta - Slavia
19:30 EURO 2024
20:00 Boks: Frank Warren Boxing: York Hall (Denzel Bentley - Danny Dignum)
00:15 Car Fashion
00:45 Nogomet: Prva liga Telemach: Domžale - Radomlje
02:45 Tenis - ATP in WTA 1000 Rim
05:45 Ameriški nogomet: UFL: Birmingham - St. Louis
01:00 Košarka: Španska liga: Valencia - Real Madrid
02:30 Nogomet: Serie B: Bari - Brescia (brez komentarja)
04:30 Nogomet (Ž): Azijski pokal U17: Tajska - Kitajska
06:30 Fast Zone
07:00 Nogomet: UEFA Evropska liga: 1/2 finale: Bayer (L) - Roma
09:00 Nogomet: Konferenčna liga: 1/2 finale: Olympiacos - Aston Villa
11:00 Tenis - ATP in WTA 1000 Rim
15:00 Nogomet: Turška 2. liga: Göztepe - Bodrumspor
17:00 Nogomet: Savdska Pro liga: Al Hilal - Al Hazem
19:00 Ameriški nogomet: UFL: Arlington - Memphis
22:00 Ameriški nogomet: UFL: Birmingham - St. Louis
01:00 Nogomet: Azijska liga prvakov: Finale: Yokohama - Al Ain
03:00 Namizni tenis: WTT Saudi Smash: Finale - ženske (brez komentarja)
04:00 Namizni tenis: WTT Saudi Smash: Finale - moški (brez komentarja)
05:00 Nogomet: Portugalska liga: Vitoria Guimaraes - Braga
00:00 Sport Klub 5 Promo 1
01:00 Sport Klub 5 Promo 2
02:00 Sport Klub 5 Promo 3
03:00 Sport Klub 5 Promo 4
04:00 Sport Klub 5 Promo 1
05:00 Sport Klub 5 Promo 2
06:00 Sport Klub 5 Promo 3
07:00 Sport Klub 5 Promo 4
08:00 Sport Klub 5 Promo 1
09:00 Sport Klub 5 Promo 2
10:00 Mali nogomet: Socca Euro Cup: 1/8 finala: TBA 1
11:05 Mali nogomet: Socca Euro Cup: 1/8 finala: TBA 2
12:10 Mali nogomet: Socca Euro Cup: 1/8 finala: TBA 3
13:15 Mali nogomet: Socca Euro Cup: 1/8 finala: TBA 4
14:20 Mali nogomet: Socca Euro Cup: 1/8 finala: TBA 5
15:25 Mali nogomet: Socca Euro Cup: 1/8 finala: TBA 6
16:30 Mali nogomet: Socca Euro Cup: 1/8 finala: TBA 7
17:35 Mali nogomet: Socca Euro Cup: 1/8 finala: TBA 8
18:40 Mali nogomet: Socca Euro Cup: 1/4 finale: TBA 1
19:45 Mali nogomet: Socca Euro Cup: 1/4 finale: TBA 2
20:50 Mali nogomet: Socca Euro Cup: 1/4 finale: TBA 3
21:55 Mali nogomet: Socca Euro Cup: 1/4 finale: TBA 4
23:00 Sport Klub 5 Promo 4
00:00 Sport Klub 5 Promo 1
01:00 Sport Klub 5 Promo 2
03:00 Sport Klub 5 Promo 3
04:00 Sport Klub 5 Promo 1
05:00 Sport Klub 5 Promo 2
00:00 Sport Klub 6 Promo 1
01:00 Sport Klub 6 Promo 2
02:00 Sport Klub 6 Promo 3
03:00 Sport Klub 6 Promo 4
04:00 Sport Klub 6 Promo 1
05:00 Sport Klub 6 Promo 2
06:00 Sport Klub 6 Promo 3
07:00 Sport Klub 6 Promo 4
08:00 Sport Klub 6 Promo 1
09:00 Sport Klub 6 Promo 2
10:00 Sport Klub 6 Promo 3
11:00 Sport Klub 6 Promo 4
12:00 Sport Klub 6 Promo 1
13:00 Namizni tenis: WTT Saudi Smash: 8. dan (finale - ženske)
14:00 Namizni tenis: WTT Saudi Smash: 8. dan (finale - moški)
15:00 Sport Klub 6 Promo 4
16:00 Sport Klub 6 Promo 1
16:30 Nogomet: 3. Bundesliga: Mannheim - Sandhausen
18:30 Sport Klub 6 Promo 3
19:00 Sport Klub 6 Promo 4
19:30 Biljard: UK Open Pool: 1/4 finale
21:30 Sport Klub 6 Promo 2
22:00 Sport Klub 6 Promo 3
23:00 Sport Klub 6 Promo 4
00:00 Sport Klub 6 Promo 1
01:00 Sport Klub 6 Promo 2
03:00 Sport Klub 6 Promo 3
04:00 Sport Klub 6 Promo 1
05:00 Sport Klub 6 Promo 2
00:00 Golf: DP World Tour, Volvo China Open: Highlights
00:45 Golf: Barbados Legends: Highlights
01:30 Golf: DP World Tour, Volvo China Open: Day 2
06:30 Golf: DP World Tour, Volvo China Open: Day 3
11:00 GS Caltex Maekyung Open: Day 1
15:00 LPGA Cognizant Founders Cup: Day 1
18:00 LPGA Cognizant Founders Cup: Day 2
21:00 LPGA Cognizant Founders Cup: Day 3
00:00 GS Caltex Maekyung Open: Day 2
04:00 Asian Open: Maekyung Open: Day 3
03:00 Byb 26
06:05 Fightmag Enfusion Champions Only
07:05 UFC Connected
07:35 Ultimate Knockouts
08:00 UFC Fight Night Allen Vs. Craig
10:50 CAGE WARRIORS 161_ Dublin
12:50 UFC Unleashed 1
13:40 WGP 68 Sao Paulo
16:15 Boks: Tokyo Inoue - Nery
20:15 Sk UFC Specijal 9.kut
21:05 Byb 26
23:40 Total Combat
00:10 Sk UFC Specijal 9.kut
01:00 UFC Fight night LEWIS vs NASCIMENTO
04:05 Boks: Vasiliy Lomachenko vs George Kambosos Jr.
01:30 Nogomet (Ž): Azijski pokal U17: Tajska - Kitajska
03:10 Košarka - Bundesliga: Alba Berlin - Bayern (M)
04:45 Košarka: Španska liga: Breogan - Andorra
06:20 Košarka - Litovska liga: Zalgiris - Juventus
07:55 Košarka: Evroliga: Playoffs (G5): Barcelona - Olympiacos
09:35 Kolesarstvo: Tour of Turkey - Vrhunci
10:30 Fast Zone
11:00 ATP Masters & WTA 1000 Rome
19:00 Nogomet: Portugalska liga: Estoril - Sporting
21:00 Track & Field
21:30 Nogomet: Portugalska liga: Vitoria Guimaraes - Braga
23:30 Nogomet: Norveška Liga: Molde - Rosenborg
01:15 Košarka: Španska liga: Baskonia - Murcia
02:50 Košarka - Bundesliga: Ulm - Oldenburg
04:25 ATP Masters & WTA 1000 Rome
02:35 Formula 1 - VN Las Vegasa: Dirka
05:20 Formula 1: VN Abu Dhabija: Dirka
07:40 Formula 1: VN Združenih držav Amerike: Dirka
10:05 Formula 1: VN Španije: Dirka
12:20 Formula 1: VN Mehike: Dirka
15:10 Formula 1: VN Brazilije: Dirka
17:50 Formula 1: VN Abu Dhabija: Dirka
20:10 Formula 1: VN Belgije: Dirka
22:10 Formula 1: VN Nizozemske: Dirka
01:10 Formula 1: VN Bahrajna: Dirka
03:35 Formula 1: VN Italije: Dirka
00:00 Nogomet (M): Bundesliga, vrhunci 32. kola
01:00 Motokros: MXGP, VN Portugalske, 1. dirka
02:00 Motokros: MXGP, VN Portugalske, 2. dirka
03:00 Nogomet (M): Magdeburg - Greuther Fürthl, 2. Bundesliga
05:00 Nogomet (M): Maribor - Celje, Prva liga Telemach
07:00 Hankook 24H Series 2024: Spa-Francorchamps, vrhunci
08:00 Košarka (M): GGD Šenčur - Ilirija, Liga Nova KBM, četrtfinale, druga tekma
09:30 Košarka (M): Cedevita Olimpija - Šentjur, Liga Nova KBM, četrtfinale, druga tekma
11:00 Nogomet (M): Augsburg - Stuttgart, Bundesliga
12:55 Nogomet (M): Hertha - Kaiserslautern, 2. Bundesliga
15:00 Nogomet (M): Bundesliga, boj za obstanek, tretji del
15:25 Nogomet (M): Leipzig - Werder Bremen, Bundesliga
17:30 Nogomet (Ž): Ženski nogometni magazin
18:00 MXGP Magazin
18:30 World of Free Sports
19:00 Akcija
19:30 Nogomet (M): Studio pred Maribor - Olimpija, Prva liga Telemach
20:15 Nogomet (M): Maribor - Olimpija, Prva liga Telemach
22:15 Nogomet (M): Studio po Maribor - Olimpija, Prva liga Telemach
22:30 Nogomet (M): Mainz - Borussia Dortmund, Bundesliga
00:30 Ekstremni športi
01:00 Nogomet (M): Freiburg - Heidenheim, Bundesliga
03:00 Nogomet (M): Borussia Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt, Bundesliga
05:00 Nogomet (M): Augsburg - Stuttgart, Bundesliga
00:30 Nogomet (M): Paderborn - Hamburger SV, 2. Bundesliga
02:30 Nogomet (M): Bundesliga magazin
03:00 Nogomet (M): Feyenoord - Zwolle, Eredivisie
05:00 Futsal magazin
05:30 Košarka (M): GGD Šenčur - Ilirija, Liga Nova KBM, četrtfinale, druga tekma
07:00 Nogomet (M): PSV - Sparta Rotterdam, Eredivisie
09:00 Nogomet (M): Augsburg - Stuttgart, Bundesliga
11:00 Nogomet (M): Maribor - Celje, Prva liga Telemach
12:55 Nogomet (M): Schalke - Hansa Rostock, 2. Bundesliga
15:00 Nogomet (M): Bundesliga magazin
15:25 Nogomet (M): Borussia Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt, Bundesliga
17:30 Hankook 24H Series 2024: Spa-Francorchamps, vrhunci
18:25 Nogomet (M): Mainz - Borussia Dortmund, Bundesliga
20:25 Nogomet (M): Holstein Kiel - Fortuna Düsseldorf, 2. Bundesliga
22:30 Nogomet (M): Maribor - Olimpija, Prva liga Telemach
00:30 Nogomet (M): Leipzig - Werder Bremen, Bundesliga
02:30 World of Free Sports
03:00 Nogomet (M): Freiburg - Heidenheim, Bundesliga
05:00 Nogomet (M): Borussia Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt, Bundesliga
00:30 Nogomet (M): Bundesliga magazin
01:00 Nogomet (M): Augsburg - Stuttgart, Bundesliga
02:45 Futsal, vrhunci
03:00 Motokros: MX2, VN Portugalske, 1. dirka
04:00 Motokros: MX2, VN Portugalske, 2. dirka
05:00 Nogomet (M): Feyenoord - Zwolle, Eredivisie
06:45 Nogomet (M): Magdeburg - Greuther Fürthl, 2. Bundesliga
08:45 Nogomet (M): Bundesliga magazin
09:15 Nogomet (M): Paderborn - Hamburger SV, 2. Bundesliga
11:00 Idealna linija
11:15 Košarka (M): GGD Šenčur - Ilirija, Liga Nova KBM, četrtfinale, druga tekma
12:55 Nogomet (M): Nürnberg - Elversberg, 2. Bundesliga
15:00 Ekstremni športi
15:25 Nogomet (M): Freiburg - Heidenheim, Bundesliga
17:30 Nogomet (M): Hertha - Kaiserslautern, 2. Bundesliga
19:30 Svet ekstremnih športov
20:00 MXGP Magazin
20:30 Nogomet (M): Leipzig - Werder Bremen, Bundesliga
22:30 Nogomet (M): Holstein Kiel - Fortuna Düsseldorf, 2. Bundesliga
00:15 Futsal magazin
00:45 Nogomet (M): Maribor - Olimpija, Prva liga Telemach
02:30 Nogomet (Ž): Ženski nogometni magazin
03:00 Nogomet (M): Mainz - Borussia Dortmund, Bundesliga
05:00 Nogomet (M): Nürnberg - Elversberg, 2. Bundesliga
01:00 NHL 2023/24 - Konferenčni polfinale: Boston Bruins - Florida Panthers / G3
03:30 Ožji izbor
04:00 NHL 2023/24 - Konferenčni polfinale: Dallas Stars - Colorado Avalanche / G2
06:05 WTCS 2024: Yokohama (m)
08:25 Oglaševalski program: Vaše zdravje, naša skrb
08:55 Serie A 2023/24: Napoved 36. kroga
09:25 La Liga 2023/24: Napoved 35. kroga
10:00 WRC 2024 / Portugalska: 11. hitrostna preizkušnja
11:00 NBA 2023/24 - Konferenčni polfinale: Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets / G3
13:00 Premier League 2023/24: V prvi vrsti
13:30 Premier League 2023/24: Fulham - Manchester City
16:15 Premier League 2023/24: Newcastle United - Brighton
18:10 Oglaševalski program: Vaše zdravje, naša skrb
18:30 La Liga 2023/24: Granada - Real Madrid
20:45 AS Podkast: Medijski veterani
21:00 NBA 2023/24 - Konferenčni polfinale: V prvi vrsti
21:30 NBA 2023/24 - Konferenčni polfinale: Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder / G3
00:30 NBA Action
01:00 WRC 2024 / Portugalska: 11. hitrostna preizkušnja
02:00 ABA Liga 2023/24 - Polfinale: Partizan Mozzart Bet - Budućnost VOLI / 3. tekma
04:00 ABA Liga 2023/24 - Polfinale: Mega MIS - Crvena zvezda Meridianbet / 2. tekma
00:45 Svet La Lige 2023/24
01:15 La Liga 2023/24: Real Madrid - Cadiz
03:15 La Liga 2023/24: Girona - Barcelona
05:15 Super Liga Srbije 2023/24: Mladost - Crvena zvezda
07:15 Serie A 2023/24: Salernitana - Atalanta
09:15 Oglaševalski program: Vaše zdravje, naša skrb
09:45 IIHF Svetovno prvenstvo 2024: Slovaška - Nemčija
11:40 ABA Liga 2023/24 - Polfinale: Partizan Mozzart Bet - Budućnost VOLI / 3. tekma
13:40 Oglaševalski program: Vaše zdravje, naša skrb
14:00 La Liga 2023/24: Mallorca - Las Palmas
16:15 La Liga 2023/24: Villarreal - Sevilla
18:30 Premier League 2023/24: Nottingham Forest - Chelsea
20:45 Serie A 2023/24: Milan - Cagliari
23:00 AS Podkast: Medijski veterani
23:15 IIHF Svetovno prvenstvo 2024: Švedska - ZDA
01:15 NHL 2023/24 - Konferenčni polfinale: Boston Bruins - Florida Panthers / G3
03:15 IIHF Svetovno prvenstvo 2024: Slovaška - Nemčija
05:15 Belgijski pokal 2023/24 - Finale: Union St. Gilloise - Royal Antwerp
01:00 EHF Liga prvakinj 2023/24 - Četrtfinale: Vipers Kristiansand - Gyor / 1. tekma
02:45 Serie A 2023/24: Sassuolo - Inter
04:45 La Liga 2023/24: Osasuna - Real Betis
06:45 Serie A 2023/24: Cagliari - Lecce
08:45 Oglaševalski program: Vaše zdravje, naša skrb
09:00 Serie A 2023/24: Frosinone - Inter
11:00 Športne igre mladih Slovenija 2024: Odprtje iger
12:15 IIHF Svetovno prvenstvo 2024: Velika Britanija - Kanada
14:25 Počastitev
15:00 EHF Evropska liga 2023/24 (ž) - Polfinale: Bistrita - Dunarea Braila
16:40 Oglaševalski program: Vaše zdravje, naša skrb
17:00 HNL 2023/24: Varaždin - Rijeka
19:10 Oglaševalski program: Vaše zdravje, naša skrb
19:30 HNL 2023/24: Dinamo - Osijek
21:40 AS Podkast: Medijski veterani
22:00 MLB 2024: Baltimore Orioles - Arizona Diamondbacks
01:00 Svet La Lige 2023/24
01:30 La Liga 2023/24: Deportivo Alaves - Girona
03:30 Serie A 2023/24: Frosinone - Inter
02:15 MLB 2024: Oakland Athletics - Texas Rangers
05:15 MLB 2024: Philadelphia Phillies - San Francisco Giants
08:15 ABA 2 2023/24 - Finale: Vojvodina - Spartak / 1. tekma
10:15 FIBA Liga prvakov 2023/24: Finale
12:30 HNL 2023/24: Gorica - Rudeš
14:30 WRC 2024 / Portugalska: 1. hitrostna preizkušnja
15:30 Jezno nebo
17:00 FIA WEC 2024: 6 ur Spa-Francorchampsa
19:00 WRC 2024 / Portugalska: 11. hitrostna preizkušnja
20:00 WRC 2024 / Portugalska: 18. hitrostna preizkušnja
21:00 La Liga 2023/24: Athletic Bilbao - Osasuna
23:15 WRC 2024 / Hrvaška: Pregled dirke / Slo. podnapisi
00:15 ABA 2 2023/24 - Finale: Vojvodina - Spartak / 1. tekma
02:15 MLB 2024: Cincinnati Reds - Arizona Diamondbacks
05:15 MLB 2024: Philadelphia Phillies - Toronto Blue Jays
00:30 Boks: Lomachenko - Commey
02:00 Boks: Jesus Ramos - Joey Spencer
03:00 Boks: Natasha Jonas - Mikaela Mayer
04:00 Boks: Robeisy Ramirez - Jose Matias Romero
05:00 Boks: Frank Martin - Jackson Marinez
05:30 Boks: Thomas Patrick Ward - Thomas Essomba
07:00 Boks: Steve Rolls - Christopher Brooker
08:00 Boks: Terri Harper - Katharina Thanderz
09:00 Boks: Mayweather - Asakura
09:30 Boks: Joe Laws - Rylan Charlton
10:00 Boks: Megaboji: Paul Williams - Verno Phillips
10:30 Boks: Denis Berinchyk - Anthony Yigit
11:30 Boks: Yusuf Kanguel - Avni Yildirim
12:30 Boks: Savannah Marshall - Franchon Crews-Dezurn
13:00 Boks: Raymond Muratalla - Jeremiah Nakathila
13:30 Boks: Deontay Wilder - Tyson Fury III
15:00 Boks: Joshua - Franklin
16:00 Boks: Robert Guerrero - Victor Ortiz
17:00 Boks: Jaron Ennis - Custio Clayton
17:30 Boks: BLS Novi Loznica - Vitez
19:00 Boks: Open Balkan
21:30 Boks: WBA Jessica McCaskill - Lauren Price
00:00 Boks: Andy Cruz - Juan Carlos Burgos
01:00 Boks: George Kambosos Jr - Lee Selby
02:00 Boks: Lomachenko - Ortiz
03:00 Boks: Vasiliy Lomachenko - George Kambosos Jr.
00:00 Legendarni Tkdspale - Apex Legends
01:30 ESL Pro Liga: Season 19 - 1/4 Finala - Tbd
04:30 Lesko - Ori And the Blind Forest
06:00 Kidarena - Tasteless Rocket League
06:30 Cold Heart & Snake - Tekken 8
07:30 Kidarena - Migzi - Rayman Legends
08:00 Cuphead Tasteless
09:30 Kidarena - Sarezza Roblox
10:15 Migz1 Na Nordijski Način - AC Valhalla
11:45 Epc Season 2: 8. Kolo - Rabotnicki Esports Vs Pelister Esports
12:15 Legendarni Tkdspale - Apex Legends
13:45 Kidarena - Migzi - Rayman Legends
14:15 Profesor Babic i Fortnite Chapter 5
15:45 Kidarena - Tkdspale - Fortnite Racing
16:15 ESL Pro Liga: Season 19 - 1/2 Finala - Tbd
19:30 ESL Pro Liga: Season 19 - 1/2 Finala - Tbd
22:30 Migzi - Avatar: Frontiers of Pandora
00:00 Cuphead Tasteless
01:30 ESL Pro Liga: Season 19 - 1/2 Finala - Tbd
04:30 Lesko - Ori And the Blind Forest
00:00 Gorsko kolesarstvo (M): UCI svetovni pokal v spustu, Fort William
00:51 Plezanje (M): Finale, hitrostno plezanje, svetovni pokal, Salt Lake City
01:29 Plezanje (Ž): Finale, svetovni pokal, Salt Lake City
02:30 Olimpijske igre: Moč olimpijskih iger
02:59 Kolesarstvo (M): Giro d'Italia, 7. etapa: Foligno – Perugia (Itt, 40.6Km)
05:02 Snooker: Finale, svetovno prvenstvo, 17. krog
06:58 Kolesarstvo (M): Giro d'Italia, 7. etapa: Foligno – Perugia (Itt, 40.6Km)
08:30 Plezanje (Ž): Finale, hitrostno plezanje, svetovni pokal, Salt Lake City
09:08 Snooker: Finale, svetovno prvenstvo, 17. krog
10:56 Kolesarstvo (M): Giro d'Italia, 7. etapa: Foligno – Perugia (Itt, 40.6Km)
12:15 Kolesarstvo (M): Giro d'Italia, 8. etapa: Spoleto - Prati Di Tivo (152Km)
17:45 Gorsko kolesarstvo (M): UCI svetovni pokal v spustu, Fort William
18:45 Plezanje (M): Finale, svetovni pokal, Salt Lake City
20:00 Kolesarstvo (M): Dirka po Madžarski, vrhunci, 4. etapa: Budapest - Etyek (165.5Km)
21:00 Vzdržljivostno dirkanje: FIA WEC, 6 ur Spaja, 3. krog
22:00 Kolesarstvo (M): Giro d'Italia, 8. etapa: Spoleto - Prati Di Tivo (152Km)
00:00 Vzdržljivostno dirkanje: FIA WEC, 6 ur Spaja, 3. krog
01:00 Snooker: Finale, svetovno prvenstvo, 17. krog
03:00 Kolesarstvo (M): Giro d'Italia, 8. etapa: Spoleto - Prati Di Tivo (152Km)
05:00 Vzdržljivostno dirkanje: FIA WEC, 6 ur Spaja, 3. krog
00:00 Plezanje (Ž): Finale, svetovni pokal, Salt Lake City
00:02 Plezanje (Ž): Finale, svetovni pokal, Salt Lake City
01:03 Kolesarstvo (M): Giro d'Italia, 7. etapa: Foligno – Perugia (Itt, 40.6Km)
03:00 Motokros: MXGP, 1. dirka, svetovno prvenstvo, Portugalska
03:30 Motokros: MXGP, 2. dirka, svetovno prvenstvo, Portugalska
04:00 Vzdržljivostno dirkanje: FIA WEC, 6 ur Imole, pregled, 2. krog
05:00 Kolesarstvo (M): Giro d'Italia, 7. etapa: Foligno – Perugia (Itt, 40.6Km)
07:00 Motokros: MXGP, 2. dirka, svetovno prvenstvo, Portugalska
07:30 Vzdržljivostno dirkanje: FIA WEC, 6 ur Imole, pregled, 2. krog
08:30 Kolesarstvo (M): Dirka po Madžarski, 3. etapa: Kazincbarcika - Gyöngyös-Kékestető (182.7Km)
09:30 Kolesarstvo (M): Giro d'Italia, 7. etapa: Foligno – Perugia (Itt, 40.6Km)
11:00 Snooker: Finale, svetovno prvenstvo, 17. krog
12:30 Vzdržljivostno dirkanje: FIA WEC, 6 ur Spaja, 3. krog
14:50 Formula E: Berlin, 9. krog
16:15 Vzdržljivostno dirkanje: FIA WEC, 6 ur Spaja, 3. krog
19:30 Golf: Prvenstvo Wells Fargo, 3. dan, PGA turneja
00:00 Plezanje (M): Finale, svetovni pokal, Salt Lake City
01:00 Kolesarstvo (M): Giro d'Italia, 8. etapa: Spoleto - Prati Di Tivo (152Km)
03:00 Vzdržljivostno dirkanje: FIA WEC, 6 ur Spaja, 3. krog
05:00 Kolesarstvo (M): Giro d'Italia, 8. etapa: Spoleto - Prati Di Tivo (152Km)
00:00 Serija Drift Allstars: Prepiri in izgorelost
00:30 Serija Drift Allstars: Prepiri in izgorelost
01:00 Ekstremno borbeno prvenstvo
02:00 X igre - Minneapolis
03:00 Strongman Liga prvakov
04:00 Svetovno športno tekmovanje Nitro
04:30 Svetovno športno tekmovanje Nitro
05:00 Modri svet
05:30 Modri svet
06:00 Drift
06:30 Drift
07:00 Odročna pot
08:00 Odročna pot
09:00 Odročna pot
10:00 Odročna pot
11:00 Športna avantura
11:30 Športna avantura
12:00 Športna avantura
12:30 Športna avantura
13:00 Športna avantura
13:30 Športna avantura
14:00 Športna avantura
14:30 Športna avantura
15:00 Športna avantura
15:30 Športna avantura
16:00 IMMAF
17:00 IMMAF
18:00 IMMAF
19:00 EFC
20:00 BKK Kickboxing
22:00 Ekstremno borbeno prvenstvo
23:00 Ekstremno borbeno prvenstvo
00:00 Ekstremno borbeno prvenstvo
01:00 Drift
01:30 Drift
02:00 Drift
02:30 Drift
03:00 Serija Drift Allstars: Prepiri in izgorelost
03:30 Serija Drift Allstars: Prepiri in izgorelost
04:00 Serija Drift Allstars: Prepiri in izgorelost
04:30 Serija Drift Allstars: Prepiri in izgorelost
05:00 Modri svet
05:30 Modri svet
00:00 4x4: Terenci za dekleta
00:25 Sanjski avtomobili: Italijanski superavti
00:50 Bodimo zeleni!: Zeleno, bolj zeleno, najbolj zeleno
01:15 Svetovno prvenstvo FIM Enduro: MXGP Lombardije, Mantova
01:45 Ferrari Challenge v Evropi: Spielberg, Avstrija
02:35 Priprave 2023
03:05 Svet motociklizma 2023
03:30 Popolno vozilo: Veliko popotovanje
03:50 Vaš avto po TV-ju
04:20 Special: Novi Audi TT
05:00 Na poti: GLP Nurburgring
05:30 Narejeno v Nemčiji: Fiat
06:00 4x4: Ameriški terenci
06:25 Sanjski avtomobili: Britanski superavti
06:50 Svetovno prvenstvo FIM Enduro: MXGP Trentina, Pietramurata
07:15 Ferrari Challenge v Evropi: Autodromo Internazionale del Mugello, Italija
08:10 E-Andros Trophy 2024: Val Thorens, Francija
09:00 US Pro Pulling 2023: Goshen, Indiana, SMT LWSS class
09:20 US Pro Pulling 2023:Goshen, Indiana, LT Pro SSD class
09:50 Prvenstvo Monster Jam: Syracus
10:15 All Wheel Drive Safari Challenge: 4. krog, Minehead
10:40 Avstralsko drag racing prvenstvo 2023: Top Fuel Championship, Perth Motorplex
11:25 Icelandic Formula Offroad 2023: Hella
12:00 4x4: Off-Road terenci in terenci za vsak dan
12:25 Sanjski avtomobili: Britanske limuzine
12:50 Svetovno prvenstvo FIM Enduro: MXGP Portugalske, Agueda
13:20 Ferrari Challenge v Evropi: Circuit de Spa-Francorchamps, Belgija
14:10 Dirkalni dosjeji: Vitez s Škotske - Sir Jackie Stewart
14:40 Rally Classic Mallorca: Vrhunci 2022
15:05 Srečanje Rolex Monterey Motorsports: 1. dan
15:55 Klasične dirke: Le Mans 1952
16:25 Klasična vozila: Vzorčni modeli
16:50 Rally 2024: East African Safari Classic Rally 1
17:20 Kaiafas Battle 2022
18:00 4x4: Izboljšani terenci
18:25 Sanjski avtomobili: Britanski kabrioleti
18:50 Bodimo zeleni!: Audi A1 E-Tron
19:15 Svetovno prvenstvo FIM Enduro: MXGP Latvije, Kegmus
19:40 400 Thunder Australian Drag Racing Series: Pro Slammer, Winternationals, Willowbank Raceway
20:30 TER Series 2023: Pregled sezone
20:55 Belgijsko prvenstvo v reliju: Rally van Haspengouw
21:20 Turneja evropskega rallyja: Pregled sezone
21:45 Turneja evropskega rallyja: Pregled sezone
22:10 World Rally Raid: Saudi Baja Hail
22:35 UK Rally Show 2023
23:00 World Rally Raid Championship 2024: Abu Dabi puščavski izziv
00:00 4x4: Terenci
00:25 Sanjski avtomobili: Britanski kupeji
00:55 Bodimo zeleni!: Mednarodni Motor Show Frankfurt
01:20 Svetovno prvenstvo FIM Enduro: MXGP Patagonije, Vilal La Angostura
01:45 Ferrari Challenge v Evropi: Le Mans Circuit, Francija
02:40 Avstralsko prvenstvo V8 Superboats 2022: Cabarita Beach, New South Wales, 1. dirka
03:30 Prvenstvo AquaX 2023: St. Pete, Florida & Kissimmee, Florida
03:55 Class 1 offshore prvenstvo 2023: Pregled sezone
04:20 P1 offshore prvenstvo 2023: St Pete Offshore Grand Prix, Florida
04:50 Prvenstvo New Zealand Jetsprint Championship: Shelter View, Wanganui
05:35 Prvenstvo New Zealand Jetsprint Championship: Waitara, Neuseeland, Superboat
00:00 Zvezde: Razhodi
00:30 Karen v Monaku: Voda
01:00 Nogometni zvezdniki: Bonucci postriže Pandeva
01:30 Življenje športnih zvezdnikov: Maxim Kruglov
02:00 Sanjsko moštvo: 20. stoletje
02:30 Karen v Monaku: Voda
03:00 Nogometni zvezdniki: Bonucci postriže Pandeva
03:30 Zvezde: Razhodi
04:00 Odštevanje do Pariza: Tahiti
04:30 Vodnik na tekmah: Surfanje
05:00 Odštevanje do Pariza: Surfanje
05:30 Nepremagljivi: Mick Fanning
06:00 Življenje športnih zvezdnikov: Mick Fanning
06:30 Heroji: Mick Fanning
07:00 Življenje športnih zvezdnikov: Maxim Kruglov
07:30 Sanjsko moštvo: Bundesliga
08:00 Karen v Monaku
08:30 Nogometni zvezdniki: Kloppovi kipi in tetovaže
09:00 Zvezde: Vzornice
09:30 Sanjsko moštvo: Golf - Bitka stoletja
10:00 Sanjsko moštvo: Angleška testna ekipa za kriket
10:30 Sanjsko moštvo: San Antonio Spurs
11:00 Sanjsko moštvo: New York Yankees
11:30 Sanjska ekipa: Največji boksarski dogodek
12:00 Sanjsko moštvo: Nizozemska
12:30 Življenje športnih zvezdnikov: Sanjsko moštvo
13:00 Sanjsko moštvo: Najboljši - MLB
13:30 Karen v Monaku: Sneg
14:00 Nogometni zvezdniki: Erling Haaland
14:30 Zvezde: Najtežji športi
15:00 Sanjsko moštvo: Ragbi
15:30 Sanjsko moštvo: Boston Celtics
16:00 Sanjsko moštvo: Plavanje
16:30 Sanjsko moštvo: Bundesliga
17:00 Sanjsko moštvo: 20. stoletje
17:30 Sanjsko moštvo: Najboljša dirka Formule 1
18:00 Življenje športnih zvezdnikov: Sanjsko moštvo
18:30 Sanjsko moštvo: Najboljši - MLB
19:00 Karen v Monaku: Sneg
19:30 Nogometni zvezdniki: Erling Haaland
20:00 Zvezde: Najtežji športi
20:30 Sanjsko moštvo: Ragbi
21:00 Sanjsko moštvo: Boston Celtics
21:30 Sanjsko moštvo: Plavanje
22:00 Sanjsko moštvo: Bundesliga
22:30 Sanjsko moštvo: 20. stoletje
23:00 Sanjsko moštvo: Najboljša dirka Formule 1
23:30 Nogometni zvezdniki: Tammy Abraham
00:00 Zvezde: Najboljši poslovneži
00:30 Karen v Monaku: Italija
01:00 Nogometni zvezdniki: Rapinoe Movies Varane
01:30 Življenje športnih zvezdnikov: Stephen Curry
02:00 Sanjsko moštvo: Najboljša dirka Formule 1
02:30 Karen v Monaku: Italija
03:00 Nogometni zvezdniki: Rapinoe Movies Varane
03:30 Zvezde: Najboljši poslovneži
04:00 Sanjsko moštvo: Nizozemska
04:30 Sanjsko moštvo: Chelsea FC
05:00 Sanjsko moštvo: Ragbi
05:30 Sanjsko moštvo: Boston Celtics
00:00 Jadranje Portofino Classic
00:30 Jadranje do Tokia 2019
01:00 Svetovna liga v kajtanju 2018
01:30 Svetovna liga v kajtanju 2018: Pregled sezone
02:00 Navtični salon v Parizu 2021
02:30 Navtični salon v Parizu 2021
03:00 Regata Route du Rhum: Pregled 2022
04:00 Sejem navtike
04:30 Sejem navtike
05:00 Svetovni pokal Hempel
05:30 Evropsko prvenstvo v ILCA 4.7, Cádiz 2023
06:00 Barve Guadaloupeja
06:30 V Švici delajo to bolje
07:00 Jet Ski World Series: 3. krog, ZDA
08:00 Svetovna liga v kajtanju 2018
08:30 Svetovna liga v kajtanju 2018: Pregled sezone
09:00 South To Sian
10:00 Regata Route du Rhum: Pregled 2022
11:00 Sejem navtike
11:30 Sejem navtike
12:00 Jadranje Portofino Classic
12:30 Jadranje do Tokia 2019
13:00 Svetovni pokal Hempel
13:30 Evropsko prvenstvo v ILCA 4.7, Cádiz 2023
14:00 Navtični salon v Parizu 2021
14:30 Navtični salon v Parizu 2021
15:00 Barve Guadaloupeja
15:30 V Švici delajo to bolje
16:00 Jet Ski World Series: 3. krog, ZDA
17:00 South To Sian
18:00 Regata Route du Rhum: Pregled 2022
19:00 Odkrivanje Rodosa
19:30 Odkrivanje Rodosa
20:00 Jadranje - Rolex 2022
20:30 Jadranje - Rolex 2022: Sydney Hobart Yacht Race
21:00 Svetovno prvenstvo v jadranju
21:30 Stoletne jahte v St Tropezu
22:00 Maraton Dusi Canoe 2017
23:00 Svetovni pokal Hempel
23:30 Evropsko prvenstvo v ILCA 4.7, Cádiz 2023
00:00 Sejem navtike
00:30 Sejem navtike
01:00 Jet Ski World Series: 3. krog, ZDA
02:00 South To Sian
03:00 Odkrivanje Rodosa
03:30 Odkrivanje Rodosa
04:00 Svetovni pokal Hempel
04:30 Evropsko prvenstvo v ILCA 4.7, Cádiz 2023
05:00 Barve Guadaloupeja
05:30 V Švici delajo to bolje