Canali TV
Genere: Tutto
Genere: Flanders
Genere: Wallonia
Genere: via
Genere: Europa
Genere: Film
Genere: Sport
Genere: Musica
Genere: Documentario
Genere: Notizie
Genere: per
Guida TV
Genere: Tutto
Genere: Flanders
Genere: Wallonia
Genere: via
Genere: Europa
Genere: Film
Genere: Sport
Genere: Musica
Genere: Documentario
Genere: Notizie
Genere: per
Lingua
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Nazione
Regno Unito
Irlanda
Germania
Francia
Italia
Spagna
Portogallo
Olanda
Belgio
Austria
Lussemburgo
Svizzera
Grecia
Cipro
Danimarca
Norvegia
Svezia
Finlandia
Estonia
Lettonia
Lituania
Polonia
Cechia
Slovacchia
Ungheria
Romania
Bulgaria
Croazia
Slovenia
Macedonia del Nord
Bosnia ed Erzegovina
Serbia
Albania
Ucraina
Russia
Turchia
Oggi
06/05/2024
martedì
07/05/2024
mercoledì
08/05/2024
giovedì
09/05/2024
venerdì
10/05/2024
sabato
11/05/2024
domenica
12/05/2024
05-06
04:00 BBC News
04:30 Reporting Gaza: My War
05:00 BBC News
04:15 This Is BBC TWO
07:30 Bargain Hunt
08:15 Money for Nothing
03:55 Bad Education
04:25 Bad Education
04:55 This is BBC Three
03:20 imagine...
04:30 This is BBC Four
06:30 This is BBC Four
04:10 Beyond Paradise
05:10 Truelove
06:00 Ghosts
03:40 Sport dimanche
04:32 Météo
04:33 Le 19h30
03:45 Mise au point
04:35 19h30 signé
05:05 Sport dimanche
03:55 Quarks im Ersten
04:25 Brisant
04:43 Tagesschau
03:35 Kommissar Beck
05:05 Deutschland von oben
05:15 37 °
03:30 Jan Delay - Dann is' Showtime
04:30 Ladies Night
05:15 Presseclub
02:40 3nach9
04:40 die nordreportage
05:10 DAS!
03:50 CSI: Vegas
04:35 CSI: Vegas
05:15 CSI: Vegas
02:15 Once Upon a Time in... Hollywood
05:30 Galileo X-Plorer: Wohnträume - Die spektakulärsten Häuser der Welt (2)
06:30 Superior Donuts
03:25 Above Ground
04:50 Auf Streife
05:30 SAT.1-Frühstücksfernsehen
03:45 Formel 1: GP Miami: Rennen
06:00 ZIB Zack Mini
06:04 Nils Holgersson
04:00 Dober dan Koroska
04:30
Dobar dan Hrvati
04:59 Heimat Fremde Heimat
03:25 RAI News
06:00 Tg1 Mattina
06:28 CCISS: Viaggiare informati
01:15 RAI News
06:00 Zio Gianni
06:10 La grande vallata
04:15 La donna che lavora
04:40 La donna che lavora
05:05 La donna che lavora
01:40 Noticias 24h
05:30 La aventura del saber
06:30 Telediario Matinal
03:50 no... wiadomo - /8/
04:20 Kiedyś to było...
04:55 Muzyczne NAJ - Wojciech Młynarski /bis2/
03:35 Savaitė
04:30 Panorama
04:52 Sportas. Orai
03:25 Kultūrdeva
04:18 Nacionālie dārgumi.100 g kultūras
05:00 Province *
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:40 The Women's Football Show
01:30 Match of the Day: Top 10
02:00 Weather for the Week Ahead
02:05 Joins BBC News
02:30 Asia Business Report
02:45 Sportsday
03:00 BBC News
03:30 Asia Business Report
03:45 Sportsday
04:00 BBC News
04:30 Reporting Gaza: My War
05:00 BBC News
05:30 HARDtalk
06:00 BBC News
06:30 World Business Report
07:00 Breakfast
10:30 Morning Live
11:45 Big Little Crimes
12:15 Homes Under the Hammer
13:15 Bargain Hunt
14:00 BBC News at One
14:20 BBC London
14:30 Doctors
15:00 Planet Earth III
16:00 Escape to the Country
16:45 Garden Rescue
17:30 The Finish Line
18:15 Pointless
19:00 The Boy, the Mole, the Fox and the Horse
19:30 BBC News at Six
19:50 BBC London
20:00 The One Show
20:30 EastEnders
21:00 MasterChef
22:00 Blue Lights
23:00 BBC News at Ten
23:20 BBC London
23:30 Have I Got a Bit More News for You
00:15 Radio 1 Live Lounge
00:45 Glow Up: Britain's Next Make-Up Star
01:45 The Repair Shop
02:45 Weather for the Week Ahead
02:50 Joins BBC News
03:00 BBC News
03:30 Asia Business Report
03:45 Sportsday
04:00 BBC News
04:30 Africa: The Battle for the Ballot Box
05:00 BBC News
05:30 HARDtalk
00:55 The Ones Below
02:15 Question Time
03:15 Blue Lights
04:15 This Is BBC TWO
07:30 Bargain Hunt
08:15 Money for Nothing
09:00 MasterChef
10:00 BBC News
13:15 Impossible
14:00 Live: World Championship Snooker
17:15 The Secret Genius of Modern Life
18:15 Flog It!
19:00 Richard Osman's House of Games
19:30 Marcus Wareing Simply Provence
20:00 Live: World Championship Snooker
23:00 Rush
00:50 Countryfile
01:45 Darren McGarvey: The State We're In
02:45 How to With John Wilson
03:15 How to With John Wilson
03:50 This Is BBC TWO
00:10 Bad Education
00:40 Bad Education
01:10 I Kissed a Girl
01:55 Dinosaur
02:25 Dinosaur
02:55 The Other War
03:55 Bad Education
04:25 Bad Education
04:55 This is BBC Three
06:30 This is BBC Three
08:00 Shaun the Sheep
08:05 Danger Mouse
08:20 Dennis & Gnasher Unleashed!
08:30 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese
08:45 Newsround
08:55 Grizzy and The Lemmings
09:00 Grizzy and The Lemmings
09:10 Odd Squad
09:20 Monster Loving Maniacs
09:35 Captain Underpants: The First Epic Movie
10:55 The Famous Five
12:20 Horrible Histories
12:50 Shaun the Sheep
13:00 Andy's Prehistoric Adventures
13:15 Go Jetters
13:25 Danger Mouse
13:35 Danger Mouse
13:50 Octonauts
14:00 Waffle the Wonder Dog
14:10 Supertato
14:20 Dennis & Gnasher Unleashed!
14:30 Grizzy and The Lemmings
14:40 Summer Camp Island
14:50 So Awkward
15:15 One Zoo Three
15:40 One Zoo Three
16:00 Pokémon: Sun & Moon
16:20 Danger Mouse
16:35 Shaun the Sheep
16:40 Ninja Express
16:55 Taffy
17:00 Grizzy and The Lemmings
17:10 Grizzy and The Lemmings
17:15 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese
17:30 Monster Loving Maniacs
17:40 Odd Squad
17:55 Total Dramarama
18:05 Total Dramarama
18:15 Pokémon Horizons: The Series
18:40 Dragons: The Nine Realms
19:00 A Kind of Spark
19:25 The Next Step
19:50 Grizzy and The Lemmings
19:58 This is CBBC!
20:00 The Next Step
20:20 The Next Step
20:45 Galaxy Dance
20:55 Dance Passion
21:00 Gavin & Stacey
21:30 Gavin & Stacey
22:00 I Kissed a Girl
22:50 High: Confessions of an Ibiza Drug Mule
23:35 Big Proud Party Agency
00:05 Big Proud Party Agency
00:35 Galaxy Dance
00:45 I Kissed a Girl
01:35 Gavin & Stacey
02:05 Gavin & Stacey
02:35 High: Confessions of an Ibiza Drug Mule
03:20 Big Proud Party Agency
03:50 Big Proud Party Agency
04:20 Dance Passion
04:25 Squad Goals: Dorking Til I Die
04:55 This is BBC Three
00:10 Talking Heads
00:45 Talking Heads
01:20 Alan Bennett at 80: Hytner Meets Bennett
02:20 Michael Palin on the Colourists
03:20 imagine...
04:30 This is BBC Four
06:30 This is BBC Four
19:58 This is BBC Four
20:00 Coast
20:15 Great Railway Journeys
21:05 The Abbey with Alan Bennett
22:00 Britain's Lost Masterpieces
23:00 Civilisation
23:50 Civilisation
00:40 Peter Rice: An Engineer Imagines
01:40 Great Railway Journeys
02:30 The Abbey with Alan Bennett
03:30 Britain's Lost Masterpieces
04:30 This is BBC Four
00:25 Miss Fisher and the Crypt of Tears
01:35 Miss Fisher and the Crypt of Tears
02:35 Murdoch Mysteries
03:20 Murdoch Mysteries
04:10 Beyond Paradise
05:10 Truelove
06:00 Ghosts
06:35 All Creatures Great and Small
07:35 Midsomer Murders
08:30 Midsomer Murders
09:30 Murdoch Mysteries
10:30 Death in Paradise
11:35 Midsomer Murders
12:40 Midsomer Murders
13:40 Father Brown
14:40 London Kills
15:35 Midsomer Murders
16:35 Midsomer Murders
17:35 Death in Paradise
18:50 Death in Paradise
20:00 Murdoch Mysteries
21:00 Beyond Paradise
22:15 Harry Wild
23:15 Silent Witness
00:30 Father Brown
01:30 Father Brown
02:30 Rosemary and Thyme
03:15 Beyond Paradise
04:15 DCI Banks
05:05 Silent Witness
00:10 Clarice
00:50 Sport dimanche
01:40 Le 19h30
02:15 Sport dimanche
03:08 Météo
03:09 Le 19h30
03:40 Sport dimanche
04:32 Météo
04:33 Le 19h30
05:05 Sport dimanche
05:57 Météo
05:58 La Suisse vue du ciel
06:00 RTS Kids
09:35 Quel temps fait-il ?
09:40 Columbo
11:20 Top Models
11:45 Plus belle la vie, encore plus belle
12:10 Demain nous appartient
12:45 Le 12h45
13:11 Météo
13:12 Ensemble
13:20 Jolie petite victime
15:00 Young Sheldon
15:20 Young Sheldon
15:45 Rizzoli & Isles : autopsie d'un meurtre
16:25 Blue Bloods
17:10 Blue Bloods
17:55 Ici tout commence
18:30 C'est ma question !
18:55 Météo régionale
19:05 Couleurs locales
19:20 Météo
19:30 Le 19h30
20:00 Météo
20:10 basik
20:40 Hommes au bord de la crise de nerfs
22:20 Poker Face
23:30 Poker Face
00:30 The Sinner
01:15 Couleurs locales
01:35 Météo
01:36 Le 19h30
05:30 La Suisse vue du ciel
00:45 Géopolitis
01:10 Mise au point
02:00 19h30 signé
02:30 Sport dimanche
03:20 Géopolitis
03:45 Mise au point
04:35 19h30 signé
05:05 Sport dimanche
06:00 Géopolitis
06:25 19h30 signé
06:55 RTS Info
07:00 La Matinale : 7h-8h de La Première
08:00 RTS Info
08:15 Forum
08:45 basik signé
09:10 A bon entendeur signé
09:55 Vivants signé
10:42 Ensemble signé
10:45 Ensemble signé
10:50 Signes
11:20 RTS Info
11:35 Sport dimanche
12:30 Couleurs locales
12:45 A bon entendeur
13:35 Le 12h45
13:57 Météo
14:00 RTS Info
14:25 Mise au point
15:10 RTS Info
16:05 Les saisons de pique-assiette
16:30 RTS Info
17:40 Ramdam
18:00 Forum
19:00 RTS Info
19:30 19h30 signé
20:05 PMU
20:10 Hôtel Cactus
21:00 Calme blanc
22:30 Tirage EuroDreams
22:35 Zap RTS Sport
22:45 Façonner les femmes, une histoire du soutien-gorge
23:40 Marwan Barghouti : un espoir palestinien pour la paix
00:40 Couleurs locales
00:55 19h30 signé
05:55 RTS Info
01:18 Tagesschau
01:20 Der Stadtneurotiker
02:53 Tagesschau
02:55 Caren Miosga
03:55 Quarks im Ersten
04:25 Brisant
04:43 Tagesschau
04:45 Weltspiegel
05:30 ARD-Morgenmagazin
09:00 Tagesschau
09:05 Hubert und Staller
09:55 Tagesschau
10:00 Meister des Alltags
10:30 Wer weiß denn sowas?
11:15 ARD-Buffet
12:00 Tagesschau
12:10 ZDF-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau
14:10 Rote Rosen
15:00 Tagesschau
15:10 Sturm der Liebe
16:00 Tagesschau
16:10 Frag mich was Leichteres!
17:00 Tagesschau
17:15 Brisant
18:00 Wer weiß denn sowas?
18:50 Morden im Norden
19:45 Wissen vor acht - Zukunft
19:50 Wetter vor acht
19:55 Wirtschaft vor acht
20:00 Tagesschau
20:15 Gau am Bau - Deutschland in der Wohnkrise
21:00 Hart aber fair
22:15 Tagesthemen
22:50 Willy - Verrat am Kanzler
00:20 Tagesschau
00:30 Tatort
02:03 Tagesschau
02:05 Hart aber fair
03:20 Willy - Verrat am Kanzler
04:53 Tagesschau
04:55 Brisant
05:30 ARD-Morgenmagazin
00:30 heute Xpress
00:35 Kommissar Beck
02:05 Kommissar Beck
03:35 Kommissar Beck
05:05 Deutschland von oben
05:15 37 °
05:30 ARD-Morgenmagazin
09:00 heute Xpress
09:05 Volle Kanne - Service täglich
10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO Stuttgart
12:00 heute
12:10 ZDF-Mittagsmagazin
14:00 heute - in deutschland
14:15 Die Küchenschlacht
15:00 heute Xpress
15:05 Bares für Rares
16:00 heute - in Europa
16:10 Die Rosenheim-Cops
17:00 heute
17:10 hallo deutschland
18:00 SOKO Hamburg
19:00 heute
19:20 Wetter
19:25 WISO
20:15 Endlich Witwer - Griechische Odyssee
21:45 heute-journal
22:15 Spy - Susan Cooper Undercover
00:05 heute journal update
00:20 Höllental
01:10 Höllental
01:55 Höllental
02:40 Kommissar Beck
04:05 Die Rosenheim-Cops
04:50 hallo deutschland
05:30 ARD-Morgenmagazin
00:20 Hubert und Staller
01:10 Hubert und Staller
02:00 Rockpalast
03:30 Jan Delay - Dann is' Showtime
04:30 Ladies Night
05:15 Presseclub
05:55 Erlebnisreisen
06:20 Tiere suchen ein Zuhause
07:20 Planet Schule
07:50 Planet Schule
08:20 Wissen macht Ah!
08:45 neuneinhalb
08:55 Gefragt - Gejagt
09:40 Aktuelle Stunde
10:25 WESTPOL
10:55 Planet Wissen
11:55 Das Waisenhaus für wilde Tiere
12:45 WDR aktuell
13:00 Giraffe, Erdmännchen & Co.
13:50 Panda, Gorilla & Co.
14:20 In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
15:10 In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
16:00 WDR aktuell
16:15 Hier und heute
18:00 Regionalprogramm
18:15 Servicezeit
18:45 Aktuelle Stunde
19:30 Regionalprogramm
20:00 Tagesschau
20:15 Land und lecker
21:00 Garten und lecker
21:45 WDR aktuell
22:15 Hallo Tierheim!
22:45 Hallo Tierheim!
23:15 Gute Unterhaltung
00:00 Quizduell - Olymp
00:45 Quizduell - Olymp
01:30 Quizduell - Olymp
02:15 Quizduell - Olymp
03:00 Quizduell - Olymp
03:55 Lokalzeit aus Köln
04:25 Lokalzeit aus Dortmund
04:55 Lokalzeit Münsterland
05:25 Lokalzeit OWL
05:50 Lokalzeit Südwestfalen
00:05 Quizduell - Olymp
00:55 Caren Miosga
01:55 Rund um den Michel
02:40 3nach9
04:40 die nordreportage
05:10 DAS!
05:55 Elefant, Tiger & Co
06:20 Die Fallers - Eine Schwarzwaldfamilie
06:50 Rasch durch den Garten
07:20 Rote Rosen
08:10 Sturm der Liebe
09:00 Nordmagazin
09:30 Hamburg Journal
10:00 Schleswig-Holstein Magazin
10:30 buten un binnen
11:00 Hallo Niedersachsen
11:30 Einfach genial!
11:55 42 - Die Antwort auf fast alles
12:25 In aller Freundschaft
13:10 In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
14:00 NDR Info
14:10 Der Dicke
15:00 die nordstory
16:00 NDR Info
16:15 Nordtour
17:00 NDR Info
17:10 Leopard, Seebär & Co.
18:00 Regionalprogramm
18:15 die nordreportage
18:45 DAS!
19:30 Regionalprogramm
20:00 Tagesschau
20:15 Markt
21:00 Die Tricks...
21:45 NDR Info
22:00 NDR Story
22:45 NDR Kultur - Das Journal
23:15 Vom Lokführer, der die Liebe suchte...
00:40 MY ROOTS - Die Suche meines Lebens
01:10 MY ROOTS - Die Suche meines Lebens
01:55 MY ROOTS - Die Suche meines Lebens
02:35 MY ROOTS - Die Suche meines Lebens
03:05 Mein Norden
03:15 Nordmagazin
03:45 Schleswig-Holstein Magazin
04:15 Hamburg Journal
04:45 buten un binnen
05:15 DAS!
00:15 Lockout
02:05 Der Blaulicht Report
03:00 CSI: Vegas
03:50 CSI: Vegas
04:35 CSI: Vegas
05:15 CSI: Vegas
06:00 Punkt 6
07:00 Punkt 7
08:00 Punkt 8
09:00 Gute Zeiten, schlechte Zeiten
09:30 Unter uns
10:00 Ulrich Wetzel - Das Strafgericht
11:00 Barbara Salesch - Das Strafgericht
12:00 Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal
15:00 Barbara Salesch - Das Strafgericht
16:00 Ulrich Wetzel - Das Strafgericht
17:00 Verklag mich doch!
17:30 Unter uns
18:00 Explosiv - Das Magazin
18:30 Exclusiv - Das Starmagazin
18:45 RTL Aktuell
19:03 RTL Aktuell: Das Wetter
19:05 Alles was zählt
19:40 Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20:15 Wer wird Millionär?
23:20 Spiegel TV
00:00 RTL Nachtjournal
00:33 RTL Nachtjournal - Das Wetter
00:35 Alltagskämpfer - So tickt Deutschland!
01:15 Seitenwechsel - Die Welt mit anderen Augen sehen
01:45 CSI: Miami
02:30 CSI: Miami
03:50 CSI: Den Tätern auf der Spur
04:35 CSI: Den Tätern auf der Spur
05:20 CSI: Den Tätern auf der Spur
02:15 Once Upon a Time in... Hollywood
05:30 Galileo X-Plorer: Wohnträume - Die spektakulärsten Häuser der Welt (2)
06:30 Superior Donuts
06:55 Superior Donuts
07:20 Young Sheldon
07:45 Young Sheldon
08:10 The Great Indoors
08:35 The Great Indoors
09:05 Scrubs - Die Anfänger
09:30 Scrubs - Die Anfänger
10:00 Scrubs - Die Anfänger
10:25 Scrubs - Die Anfänger
10:55 Scrubs - Die Anfänger
11:25 Friends
11:50 Friends
12:20 Friends
12:50 Friends
13:15 Friends
13:45 Modern Family
14:10 Modern Family
14:40 Modern Family
15:05 Modern Family
15:35 The Big Bang Theory
16:05 The Big Bang Theory
16:30 The Big Bang Theory
17:00 taff
18:00 ProSieben :newstime
18:10 Die Simpsons
18:40 Die Simpsons
19:05 Galileo
20:15 Young Sheldon
20:40 Young Sheldon
21:10 Young Sheldon
21:35 Young Sheldon
22:00 How I Met Your Father
22:25 How I Met Your Father
22:55 How I Met Your Father
23:20 Young Sheldon
23:45 Young Sheldon
00:10 Young Sheldon
00:35 Young Sheldon
01:00 Quantum Leap - Zurück in die Vergangenheit
01:45 The Big Bang Theory
02:05 The Big Bang Theory
02:30 Call Me Kat
02:50 Call Me Kat
03:15 Newstime
03:20 How I Met Your Father
03:35 How I Met Your Father
04:00 How I Met Your Father
04:20 Ghosted
04:40 Ghosted
05:00 talk talk talk
05:30 taff
01:20 Hannibal Rising - Wie alles begann
03:25 Above Ground
04:50 Auf Streife
05:30 SAT.1-Frühstücksfernsehen
10:00 Auf Streife
11:00 Auf Streife
12:00 Auf Streife
13:00 Auf Streife - Die Spezialisten
14:00 Notfall - Die Rettungs-Spezialisten
15:00 Auf Streife - Die Spezialisten
16:00 Unser Leben, unser Geld
17:00 Lebensretter hautnah - Wenn jede Sekunde zählt
17:30 Lebensretter hautnah - Wenn jede Sekunde zählt
18:00 NOTRUF
19:00 Das Küstenrevier
19:45 SAT.1 :newstime
20:15 Über Geld spricht man doch!
22:20 Spiegel TV - Reportage
23:20 Spiegel TV - Reportage
00:20 Big Brother
01:15 Big Brother
01:50 Big Brother
02:25 Big Brother
02:55 So gesehen
03:00 Big Brother
03:30 Big Brother
04:05 Big Brother
04:45 Auf Streife
05:30 SAT.1-Frühstücksfernsehen
00:01 Formel 1: Grosser Preis von Miami 2024 - F1 Motorhome
00:31 Senna
02:14 Kindsköpfe 2
03:45 Formel 1: GP Miami: Rennen
06:00 ZIB Zack Mini
06:04 Nils Holgersson
06:29 Dragons - Die jungen Drachenretter
06:51 StoryZoo
07:05 Servus Kasperl
07:29 ABC Bär Lied
07:33 Schmatzo: Der Koch-Kids-Club
07:48 Wissper
08:01 Hör mal, wer da hämmert
08:23 Hör mal, wer da hämmert
08:46 Scrubs - Die Anfänger
09:07 Modern Family
09:28 Modern Family
09:50 Q1 Ein Hinweis ist falsch
10:31 Q1 Ein Hinweis ist falsch
11:13 Was gibt es Neues?
11:55 SOKO Kitzbühel
12:38 SOKO Kitzbühel
13:22 Monk
14:03 Monk
14:45 Monk
15:26 Monk
16:08 ZIB Flash
16:14 SOKO Kitzbühel
16:59 SOKO Kitzbühel
17:44 ZIB Flash
17:51 Wetter
17:55 Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten
18:44 Q1 Ein Hinweis ist falsch
19:30 Zeit im Bild
19:51 Wetter
19:56 Sport Aktuell
20:03 ZIB Magazin
20:15 Mamma Mia!
21:57 ZIB Flash
22:07 Mamma Mia! Here We Go Again
23:57 ZIB 3
00:10 Eurodreams
00:13 Abba Forever
01:05 9-1-1 Notruf L.A.
01:47 God Friended Me
02:28 Supernatural
03:09 The Sinner
03:51 The Good Doctor
04:33 The Good Doctor
05:15 Formel 1: Grosser Preis von Miami 2024 - Highlights aus Miami
00:33 Klassik unterm Hakenkreuz - Der Maestro und die Cellistin von Auschwitz
01:26 Ans Ende der Welt - Victor Urbancic in Island
01:56 Ikonen Österreichs
02:15 Die Kulturwoche
02:25 Columbo
03:55 Seitenblicke
04:00 Dober dan Koroska
04:30 Dobar dan Hrvati
04:59 Heimat Fremde Heimat
05:29 Orientierung
06:01 Wetterpanorama und Programmvorschau
06:30 Guten Morgen Österreich
07:00 ZIB
07:08 Guten Morgen Österreich
07:30 ZIB
07:33 Guten Morgen Österreich
08:00 ZIB
08:08 Guten Morgen Österreich
08:30 ZIB
08:33 Guten Morgen Österreich
09:00 ZIB
09:09 Fit mit den Stars
09:27 Wetter-Panorama
09:31 Silvia kocht
09:55 Um Himmels Willen
10:44 Mayrs Magazin - Wissen für alle
11:05 Eco
11:37 Hohes Haus
12:09 Universum History
12:55 Wetterschau
13:00 ZIB
13:20 Wetter
13:23 AKTUELL nach eins
14:02 Silvia kocht
14:28 Sturm der Liebe
15:18 Die Rosenheim-Cops
16:03 Barbara Karlich - Talk um 4
16:57 Bundesland heute kompakt
17:00 ZIB
17:08 AKTUELL nach fünf
17:29 Studio 2
18:30 konkret
18:49 infos & tipps
18:57 Bundesland heute Service
19:00 Bundesland heute
19:30 Zeit im Bild
19:51 Wetter
19:56 Sport Aktuell
20:04 Seitenblicke
20:15 ZIB WISSEN
21:22 Thema
22:00 ZIB 2
22:31 Kulturmontag
23:31 Anna Jermolaewa. Die Sprache des Widerstandes
00:02 Tatort: Am Tag der wandernden Seelen
01:31 Thema
02:02 Kulturmontag
03:02 Anna Jermolaewa. Die Sprache des Widerstandes
03:33 Silvia kocht
03:59 Seitenblicke
04:04 Barbara Karlich - Talk um 4
04:58 Studio 2
05:54 konkret
00:55 Giubileo 2025: Pellegrini di speranza
01:25 Milleeunlibro: Scrittori in tv
02:25 Il caffè
03:20 Che tempo fa
03:25 RAI News
06:00 Tg1 Mattina
06:28 CCISS: Viaggiare informati
06:30 Tg1
06:35 Tg1 Mattina
07:00 Tg1
07:10 Che tempo fa
07:15 Tg1 Mattina
08:00 Tg1
08:34 Che tempo fa
08:35 Unomattina
08:55 Tg Parlamento
09:00 Tg1 LIS
09:03 Unomattina
09:50 Storie italiane
11:55 È sempre mezzogiorno
13:30 Tg1
14:00 La volta buona
16:00 Il paradiso delle signore
16:52 Che tempo fa
16:55 Tg1
17:05 La vita in diretta
18:45 L'eredità
20:00 Tg1
20:30 Cinque minuti
20:35 Affari tuoi
21:30 Il clandestino
22:35 Il clandestino
23:25 Cose nostre
00:35 Viva Rai2! ...E un po' anche Rai1
01:30 Sottovoce
02:00 Che tempo fa
02:05 RAI News
00:30 L'altra domenica sportiva
01:05 Meteo 2
01:10 Appuntamento al cinema
01:15 RAI News
06:00 Zio Gianni
06:10 La grande vallata
07:00 Viva Rai2: Mattin Show!
07:15 Viva Rai2!
08:00 E viva il Videobox
08:30 Tg2
08:45 Radio2 Social Club
09:58 Meteo 2
10:00 TG2 Italia Europa
10:55 Tg2 Flash
11:00 Tg Sport
11:10 I fatti vostri
13:00 Tg2
13:30 Tg2 Costume e società
13:50 Tg2 Medicina 33
14:00 Giro d'Italia 2024: 3a tappa
17:15 Processo alla tappa
18:00 Tg Parlamento
18:10 Tg2 L.I.S.
18:15 Tg2
18:35 Tg Sport
18:58 Meteo 2
19:00 NCIS: Hawai'i
19:40 S.W.A.T.
20:30 Tg2
21:00 Tg2 Post
21:20 Stasera tutto è possibile
23:45 Tango
01:17 Meteo 2
01:20 I lunatici
02:30 Calcio totale
03:30 Casa Italia
05:10 Il commissario Rex
05:55 Zio Gianni
00:00 Tg3 Mondo
00:25 Meteo 3
00:30 In mezz'ora
02:20 Fuori orario. Cose (mai) viste
02:25 L'amore in città
04:15 La donna che lavora
04:40 La donna che lavora
05:05 La donna che lavora
05:30 La donna che lavora
06:00 RAI News
07:00 TgR Buongiorno Italia
07:30 TgR Buongiorno Regione
08:00 Agorà
09:45 ReStart
10:30 Elisir
11:55 Meteo 3
12:00 Tg3
12:25 Tg3 fuori tg
12:45 Quante storie
13:15 Passato e presente
14:00 Tg Regione
14:19 Tg Regione meteo
14:20 Tg3
14:49 Meteo 3
14:50 TgR Leonardo
15:05 TgR Piazza Affari
15:15 Tg3 L.I.S.
15:20 Tg Parlamento
15:25 Il commissario Rex
16:10 Geo
19:00 Tg3
19:30 Tg Regione
19:51 Tg Regione meteo
20:00 Blob
20:15 La gioia della musica
20:40 Il cavallo e la torre
20:50 Un posto al sole
21:20 Far West
00:00 Tg3 Linea notte
01:00 Meteo 3
01:05 O anche no
01:40 Protestantesimo
02:15 RAI News
00:50 Plano general
01:20 Metrópolis
01:40 Noticias 24h
05:30 La aventura del saber
06:30 Telediario Matinal
08:00 La hora de la 1
10:40 Mañaneros
14:10 Ahora o nunca
15:00 Telediario 1
15:50 Saber y ganar
16:35 Salón de té La Moderna
17:30 La promesa
18:30 El comodín de la 1
19:30 El cazador
20:30 Aquí la Tierra
21:00 Telediario 2
21:55 La suerte en tus manos
22:00 4 estrellas
22:45 MasterChef
01:55 La noche en 24 horas
04:35 Noticias 24h
05:00 Culturas 2
05:30 La aventura del saber
00:00 Panorama
00:35 M jak miłość - odc. 1788*
01:30 Program informacyjny
02:00 Pogoda
02:03 Sport
02:10 Sanatorium miłości s.VI - sezon 6 odc. 7
03:05 Dom pod Dwoma Orłami - Odcinek 8*
03:50 no... wiadomo - /8/
04:20 Kiedyś to było...
04:55 Muzyczne NAJ - Wojciech Młynarski /bis2/
05:10 Kulturalni PL - (684)
06:00 Polacy to wiedzą! - odc. 97
06:25 Polacy Światu - Jan Czochralski
06:35 Nehemiasz
07:00 Przystanek slow food - odc. 3 sezon IV - Powidła śliwkowe z Dolnej Wisły
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
11:10 Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Andrzej Kłopotowski i Marek Petrusewicz
11:30 Barwy szczęścia - odc. 2950
12:00 Gość Poranka
12:20 Stacja Arktyka - Lodowiec z bliska
12:50 Komisarz Alex - odc. 239 (seria XIX, odc. 10) - "Złoty gwizdek"
13:40 Osiecka - odc. 10*
14:35 Kulturalni PL - (684)
15:35 Przyjaciele - Koniec świata
16:00 Korona królów. Jagiellonowie - odc. 145 (sezon 2 odc. 20)
16:30 Barwy szczęścia - odc. 2950
17:00 Teleexpress
17:20 Gra słów. Krzyżówka - /859/
17:50 Leśniczówka - odc. 702
18:20 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (611)
18:55 Stacja Innowacja - 103 *
19:20 Polacy Światu - .
19:25 Pytanie dnia
19:30 Program informacyjny
19:55 Pytanie dnia
20:05 Pogoda
20:10 Sport
20:25 Z biegiem lat, z biegiem dni - Kraków 1874
21:25 Czy pani mieszka sama
22:15 Magazyn Ekspresu Reporterów
23:10 Teleexpress Extra
23:30 Panorama
00:00 Gra słów. Krzyżówka - /859/
00:30 Hala odlotów - /7/
01:25 Pytanie dnia
01:30 Program informacyjny
01:55 Pytanie dnia
02:00 Pogoda
02:05 Sport
02:15 Komisarz Alex - odc. 239 (seria XIX, odc. 10) - "Złoty gwizdek"
03:05 Szansa na sukces. Opole 2024 - odc. (7) Papa D.
04:05 Gdziekolwiek będę.... (film o Marku Grechucie){PL}
05:00 Barwy szczęścia - odc. 2950
05:30 Polskie Parki Narodowe - Park Narodowy Ujście Warty
00:15 Širdyje lietuvis
01:10 Istorijos detektyvai
02:05 Langas į valdžią
02:30 Duokim garo!
03:35 Savaitė
04:30 Panorama
04:52 Sportas. Orai
05:00 Lietuvos Respublikos himnas
05:02 Labas rytas, Lietuva
08:00 Auksinis protas
09:05 Pusryčiai pas kaimyną
09:30 7 Kauno dienos
09:55 Širdyje lietuvis
10:45 Beatos virtuvė
11:40 Kas ir kodėl?
12:05 Samčių kovos
13:00 Laba diena, Lietuva
15:15 Speciali referendumo agitacijos laida
16:05 Nuo Mėmelio iki Klaipėdos. Lietuviai ir lietuvininkai
17:00 Kas ir kodėl?
17:30 Svarbi valanda
18:30 Daiktų istorijos
19:30 Panorama
19:52 Sportas. Orai
20:00 Rinkimai 2024. Kandidatų į Respublikos Prezidentus debatai
21:30 Dviračio žinios
21:55 Savaitė
22:50 Laba diena, Lietuva
00:50 Samčių kovos
02:10 Daiktų istorijos
03:00 Rinkimai 2024. Kandidatų į Respublikos Prezidentus debatai
04:30 Panorama
04:52 Sportas. Orai
05:00 Lietuvos Respublikos himnas
05:02 Labas rytas, Lietuva
00:12 Kultūršoks
00:26 Latvijas Sirdsdziesma *
01:25 De Facto *
02:00 Panorāma *
02:15 Gudrs, vēl gudrāks *
03:25 Kultūrdeva
04:18 Nacionālie dārgumi.100 g kultūras
05:00 Province *
05:30 Personība. 100 g kultūras. Dana Bjorka
06:25 De Facto *
07:00 Aizliegtais paņēmiens *
08:00 Kultūrdeva
08:54 Latvijas Sirdsdziesma *
09:52 Gudrs, vēl gudrāks *
11:00 Savējs.Mūsos pašos.Satversmes simtgades un Valsts prezidenta institūcijas simtgades koncertstāsts *
12:30 4. studija *
13:00 Province *
13:30 1:1. Aktuālā intervija. Saeimas priekšsēdētāja Daiga Mieriņa *
14:20 De Facto *
14:55 Dārza svētku koncerts. Dzimšanas diena *
16:30 Kultūršoks
16:45 Aculiecinieks. Māris Kreicbergs. Bitenieks un dabas fotogrāfs *
17:00 Dienas ziņas
17:41 Laika ziņas
17:45 Province *
18:15 Aculiecinieks. Leons Rusiņš *
18:30 Ielas garumā. Valmieras vēsturiskais centrs
19:00 Panorāma
19:28 Laika ziņas
19:35 V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts
20:20 Ķepa uz sirds *
20:50 Aizliegtais paņēmiens *
21:50 Latvijas Sirdsdziesma *
22:49 Sazīmē profesiju! *
23:00 Panorāma *
23:25 Kultūrdeva
00:20 Province *
00:50 Gudrs, vēl gudrāks *
02:00 Panorāma *
02:25 De Facto *
03:00 Ielas garumā. Valmieras vēsturiskais centrs
03:30 Aizliegtais paņēmiens *
04:30 Ķepa uz sirds *
05:00 Šodienas jautājums *
05:20 Latvijas Sirdsdziesma *