TV programi
Žanr: Sve
Žanr: French
Žanr: DVB-C
Žanr: Filmovi
Žanr: Sport
Žanr: Glazba
Žanr: Dokumentarni
Žanr: Vijesti
Žanr: Program
TV vodič
Žanr: Sve
Žanr: French
Žanr: DVB-C
Žanr: Filmovi
Žanr: Sport
Žanr: Glazba
Žanr: Dokumentarni
Žanr: Vijesti
Žanr: Program
Jezik
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Zemlja
Ujedinjeno Kraljevstvo
Irska
Njemačka
Francuska
Italija
Španjolska
Portugal
Nizozemska
Belgija
Austrija
Luksemburg
Švicarska
Grčka
Cipar
Danska
Norveška
Švedska
Finska
Estonija
Latvija
Litva
Poljska
Češka
Slovačka
Mađarska
Rumunjska
Bugarska
Hrvatska
Slovenija
Sjeverna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Srbija
Albanija
Ukrajina
Rusija
Turska
nedjelja
12.05.2024
ponedjeljak
13.05.2024
utorak
14.05.2024
srijeda
15.05.2024
četvrtak
16.05.2024
petak
17.05.2024
subota
18.05.2024
05-12
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:00 Made in France
01:00 Made in France
02:00 Best of
03:00 Classics
04:00 Classics
05:00 Classics
06:00 La zone
07:00 La zone
08:00 La zone
09:00 La zone
10:00 Pokémon, les voyages
10:25 Pokémon, les voyages
10:50 Pokémon, les voyages
11:15 Pokémon, les voyages
11:40 Pokémon, les voyages
12:05 Pokémon, les voyages
12:30 Pokémon, les voyages
12:55 Pokémon, les voyages
13:20 Pokémon, les voyages
13:45 Pokémon, les voyages
14:10 Pokémon, les voyages
14:35 Pokémon, les voyages
15:00 Jurassic commando
16:15 Jurassic shark
17:45 Thor : God of Thunder
19:15 Singe contre monstre
21:00 SEAL Team
21:49 SEAL Team
22:38 SEAL Team
23:27 SEAL Team
00:16 SEAL Team
01:00 Made in France
02:00 Best of
03:00 Classics
04:00 Classics
05:00 Classics
06:00 Top Mix
18:00 #StreamHit
19:00 Top Mix
21:00 Top Mix
22:30 Top Night
00:05 Ridiculous
00:28 Ridiculous
00:51 Ridiculous
01:14 Ridiculous
01:35 Ex on the Beach US : la revanche des ex
02:17 M comme musique
06:00 MTV Top 20
07:06 MTV Breakfast Club
09:11 World Stage: Les meilleurs moments des EMA 2021 et 2022
09:59 Yo ! MTV Raps
10:29 Yo ! MTV Raps
10:54 Just Tattoo of Us USA
11:20 Just Tattoo of Us USA
11:48 Just Tattoo of Us USA
12:08 Ink Master
13:05 Catfish : fausse identité
14:00 Catfish : fausse identité
14:53 Catfish : fausse identité
15:48 Catfish : fausse identité
16:43 Catfish : fausse identité
17:31 17 ans et maman : Vacances entre filles
18:26 17 ans et maman : Vacances entre filles
19:22 Caught In The Act : Infidélité
20:17 Caught In The Act : Infidélité
21:04 Love & Hip Hop Atlanta
21:59 Love & Hip Hop Atlanta
22:51 Ridiculous
23:16 Ridiculous
23:40 Ridiculous
00:02 Ridiculous
00:24 Ridiculous
00:45 Ridiculous
01:07 Ridiculous
01:28 Ex on the Beach US : la revanche des ex
02:10 M comme musique
00:00 Club 90's
01:00 Fresh Out Live
01:10 Chill Out
03:09 MTV Insomnia
06:00 MTV Breakfast Club
08:59 Les 50 meilleurs clips
13:25 Beats & Lyrics
16:01 Music & News
18:11 10 meilleurs clips US
18:51 Fresh Out Live
19:02 Les papas du rock
22:01 Madame
00:09 MTV Insomnia
01:45 90's Mixtape
05:00 Ultimate 90s Playlist!
08:00 Girl Power Hour!
09:00 Smells Like the 90s
12:00 The Power Of 90s Love!
15:50 Mmm Bop! Perfect Pop
19:00 50 Rhythms Of Eurodance!
22:10 Ultimate 90s Playlist!
01:50 90's Mixtape
05:00 Ultimate 90s Playlist!
00:00 Party
02:00 DJ Star
03:00 Hits
06:00 Hits
19:00 Hits rewind
21:00 Must Hits
22:00 New
23:00 Tubes
00:00 Back to the 80's
01:00 Back to the 90's
02:05 Back to 2000
03:00 Hits
00:00 NRJ Hits Mix
03:00 French Music Only
06:00 La Tête dans le clip
07:00 NRJ Morning Hits
12:00 NRJ Week End
20:00 NRJ Hit Music Only
00:00 NRJ Hits Mix
03:00 French Music Only
00:00 Adult Only
01:00 Trace by night
06:00 Weekend vibes
10:00 100% Ladies
11:00 Rewind
12:00 Hit 30
13:45 Hits non stop
14:00 Weekend vibes
18:00 Hit 10
18:30 Hits non stop
19:00 Rewind
20:00 Sunday chill
00:00 Trace by night
00:00 Night session
05:00 Good morning Trace
08:00 Trace classic
10:00 Caribbean vibes
15:00 Hits non stop
17:00 Caribbean vibes
00:00 Night session
05:00 Good morning Trace
00:00 Melody karaoké
03:30 La chronique à vous les studios
03:35 Melody All Night Long
04:30 La chronique à vous les studios
04:35 Melody All Night Long
05:00 Il est 05h00 Melody s'éveille
05:30 Melody Story
05:40 Melody café crème
09:45 Micro miroir
10:20 Melody Story
10:30 La chronique variété
10:35 Grand concours de la chanson française
11:05 The Vintage Show
12:05 Melody Collector
13:10 Melody d'hier et d'aujourd'hui
13:50 La chronique variété
13:55 Les saintes chéries
14:25 Melody Sunny Afternoon
14:50 Melody Story
15:00 La chronique à vous les studios
15:10 Soirée Live Sopot 77 : 1er Festival Intervision
16:05 Melody Sunny Afternoon
17:00 Melody Collection
17:15 Hit Melody Vintage
17:40 La chronique variété
17:45 La chance aux chansons
18:40 La chronique variété
18:45 Numéro un
19:50 Melody Story
20:00 Melody Collector
20:30 Melody Collection
20:50 La chronique variété
20:55 Les saintes chéries
21:25 La chronique téléfilm
21:30 Livingstone
22:35 La chronique à vous les studios
22:45 Discorama
23:10 La chronique à vous les studios
23:30 Chansons à offrir
00:10 Melody All Night Long
01:30 Melody karaoké
03:30 La chronique à vous les studios
03:35 Melody All Night Long
04:30 La chronique à vous les studios
04:35 Melody All Night Long
05:00 Il est 05h00 Melody s'éveille
05:30 Melody Story
05:40 Melody café crème
00:25 Debussy : Mouvement
00:35 Justin Taylor et Sophie de Bardonnèche à la Fondation Singer Polignac
01:30 René Jacobs dirige la Missa solemnis de Beethoven
02:50 La Mer | Jeux de vagues
03:00 La Bella Otero
05:05 Orchestre de Paris, Sabine Devieilhe, Pablo Heras-Casado
06:05 Symphony no 9 | Adagio
06:20 Strauss : Zueignung
06:30 Hulda
09:15 Tchaikovsky | Symphony no.5 - IV. Finale
09:25 The Lark ascending
09:45 Rumanian Rhapsody No 1
10:00 Monte-Carlo Jazz Festival
10:55 Shai Maestro Quartet : Human - Théâtre de la Manufacture
12:00 Felipe Cabrera "Medusa" avec Judith Sánchez Ruiz
12:55 Prokofiev : Piano Concerto no.3 - III. Allegro
13:05 Ballades, op. 10 | Andante
13:10 Mahler : the Song of the Earth - 2. Der Einsame im Herbst
13:30 London Symphony Orchestra, Simon Rattle : Jolas, Messiaen
15:15 Enescu Competition 2022
16:55 Scene and aria of Lisa (act III)
17:00 Coriolan
17:10 Haendel | Giulio Cesare - V'adoro, pupille
17:15 Le veau d'or est toujours débout
17:25 Symphony no 2 : Larghetto
17:45 Les Boréades
20:30 West-Eastern Divan Orchestra, Daniel Barenboim: Beethoven, Wagner
22:30 Maurizio Pollini, Claudio Abbado, Berliner Philharmoniker: Mendelssohn, Beethoven
00:00 Les Juifs de Wagner
00:55 Pierre Boulez dirige Wagner, Berg et Schoenberg
02:20 Faust Symphony | Gretchen
02:40 Tu che à Dio spiegasti l'ali (Act III)
02:55 Hulda
05:40 Mahler : the Song of the Earth - 2. Der Einsame im Herbst
05:50 Symphony no 9 : Scherzo
00:25 Les Siècles et François-Xavier Roth : Le Concert des 20 ans
02:10 La Gioconda
05:10 La Marseillaise
05:15 Timba a la Americana
05:25 Zambra La Joya
05:30 Resignation
05:35 Guess who I saw today
05:40 Chucho Valdés & Archie Shepp, Afro-Cuban Project
05:50 Yellowjackets au New Morning
06:00 Europa Jazz Festival
06:50 Europa Jazz Festival
07:30 Europa Jazz Festival
08:15 Europa Jazz Festival
09:00 Falla : Nights in the Gardens of Spain - No. 1
09:10 Iberia | El Albaicín
09:15 Saint-Saëns : Piano Concerto no. 5 - III. Molto allegro
09:30 Polifemo
12:05 Bruch | Violin Concerto no. 1 - 3. Finale
12:10 Symphony no. 41 | Finale
12:20 Bruckner : Symphony no. 7 - Scherzo
12:30 Purcell : The Indian Queen "I Come to Sing"
12:35 Spanish Dance No. 5 "Andaluza", Op. 37
12:40 Coriolan
12:50 Piano Concerto no. 1 | Finale
13:00 Daniel Barenboim : moments musicaux à la Boulez Saal de Berlin
13:35 Daniel Barenboim : moments musicaux à la Boulez Saal de Berlin
14:10 Franco Fagioli chante Vinci au Festival Baroque de Bayreuth
15:35 Orchestre de Paris, Lahav Shani, Kirill Gerstein : Beethoven, Tchaïkovski
17:00 L'Oiseau de feu et le Sacre du printemps par Malandain Ballet Biarritz
18:10 Jonathan Nott dirige Honegger, MacMillan, Gershwin, Bernstein
20:08 Rumanian Rhapsody No 1
20:15 Mahler : the Song of the Earth - 2. Der Einsame im Herbst
20:25 Le veau d'or est toujours débout
20:30 Debussy | Les collines d'Anacapri
20:33 Haydn : Symphony No. 104 in D major
20:40 Come nave in mezzo all'onde
21:00 Un ballo in maschera
23:30 Regnava nel silenzio (Act I)
23:40 Symphony no 2 : Larghetto
23:50 Dvořák : Vanda ouverture
00:00 Martha Argerich et Lahav Shani à deux pianos : Prokofiev, Rachmaninov, Ravel
01:35 Piano Trio no 1 : Presto
01:40 Mahler | Symphony no 1 - Scherzo
01:50 Mozart : Sonata for Keyboard Four-hands K. 521 - Allegretto
03:35 L'Orchestre philharmonique tchèque et Semyon Bychkov
05:10 Ravel | Gaspard de la Nuit - Scarbo
05:20 Symphony no. 2 : Andante moderato
05:25 Symphony in C | Adagio
05:35 Les Indes Galantes : Air pour l'adoration du soleil
05:40 Sinfonia Concertante : Andante
05:50 Violin Sonata No. 5 "Spring" | Allegro