TV programi
Žanr: Sve
Žanr: Romanian
Žanr: DVB-C
Žanr: Europa
Žanr: Filmovi
Žanr: Sport
Žanr: Glazba
Žanr: Dokumentarni
Žanr: Vijesti
Žanr: Program
TV vodič
Žanr: Sve
Žanr: Romanian
Žanr: DVB-C
Žanr: Europa
Žanr: Filmovi
Žanr: Sport
Žanr: Glazba
Žanr: Dokumentarni
Žanr: Vijesti
Žanr: Program
Jezik
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Zemlja
Ujedinjeno Kraljevstvo
Irska
Njemačka
Francuska
Italija
Španjolska
Portugal
Nizozemska
Belgija
Austrija
Luksemburg
Švicarska
Grčka
Cipar
Danska
Norveška
Švedska
Finska
Estonija
Latvija
Litva
Poljska
Češka
Slovačka
Mađarska
Rumunjska
Bugarska
Hrvatska
Slovenija
Sjeverna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Srbija
Albanija
Ukrajina
Rusija
Turska
TV vodič
: subota,
TV raspored
: sada,
TV programi
: Rumunjska,
TVEpg.eu -
programi: 24746, zemlje: 36, jezici: 32
Rumunjska
Romanian Televizija / DVB-T2
TV vodič
TVR1
TVR2
TVR3
PRO TV
Antena 1
Antena Stars
Prima TV
Kanal D
Naţional TV
Naţional 24 Plus
Acasă Gold
Acasă
Filmcafe
Happy Channel
Sada
Sljedeća stranica
19:45 Sport
19:05 Comisarul Rex
19:00 FestiVara
19:00 Ştirile Pro TV
19:00 Observator
19:30 Prodanca. Punct si de la capat
19:00 Botched
19:00 Casa Iubirii
19:00 Dragoste dulce-amara
19:30 Stiri
19:00 Dila
18:00 Povestea de pe insulă
17:55 Astérix & Obélix: În slujba Majestății Sale
18:00 Golden Boy (r)
19:55 Rafinament plus
20:00 Suleyman Magnificul
20:55 Meteo
21:00 Triumful Dragostei
21:30 Montecristo
21:45 Un serif extraterestru
22:00 Boudica
22:15 Film: Fotografia de nuntă
23:00 Doza de frumusete si stil
00:00 Egali
01:00 Vacanță de vedetă (r)
Rumunjska
DVB-C Televizija / Regija
TV vodič
live
TVRi
Prijenos uživo
PRO TV INTERNACIONAL
TVR Moldova
Credo TV
Trinitas TV
Alfa Omega TV
Speranţa TV
Agro TV
Sada
Sljedeća stranica
19:10 Dincolo de alb şi negru
19:30 Gypsy Heart
19:00 Lectia de istorie
19:30 Lumini şi umbre
19:45 Sfinţii zilei (Sinaxar)
19:30 Jerusalem Dateline
19:00 Punctul de plecare
19:00 Casa verde
19:50 Mărturii şi evocări
20:00 Verde-n ghete
20:30 Momente de închinare cu Gaither
20:45 Atletico Textila
20:50 Drag de România mea!
20:55 Zi de zi cu părintele Ctin Necula
21:00 Emisiune Folclor
21:30 Life Stories
Rumunjska
Žanr: Europa
TV vodič
Balkanika MTV
TV5 Monde
RTL Channel
PRO 7
SAT.1
live
Duna
Prijenos uživo
live
M2
Prijenos uživo
TV2
live
ATV
Prijenos uživo
live
Hír TV
Prijenos uživo
live
M1
Prijenos uživo
RTL II
live
M4 Sport
Prijenos uživo
TVE
Rai Uno
Film+
RTL Gold
RTL +
Sorozat +
Cool TV
RTL Klub
Muzsika TV
Erdély TV
Sada
Sljedeća stranica
19:20 Balkan Party
19:39 Échappées belles
19:45 RTL Aktuell
18:55 Galileo Plus: New New York - Eine Megacity im Wandel
19:00 Das 1% Quiz - Wie clever ist Deutschland?
19:45 Szerencse Szombat
19:00 Rosszcsont hollócska - Az elveszett kincs nyomában
19:00 Tények
19:30 ATV Híradó
19:30 Híradó
19:45 Ma este
19:40 Agymenők
18:58 OTP Bank Liga
17:45 MasterChef
19:45 L'eredità
18:45 Űrcowboyok
19:30 Survivor - Generációk harca
19:15 Vissza a jövőbe 2.
19:00 CSI: A helyszínelők
19:15 Excsajok szelleme
19:00 RTL Híradó - Esti kiadás
19:00 Zenés barátságok X.
19:30 Euronews - hírek a nagyvilágból
19:55 CSI: A helyszínelők
20:00 Keresztutak
20:03 RTL Aktuell: Das Wetter
20:04 VILÁGHÍRADÓ
20:05 Agymenők
20:10 Körhinta
20:11 Postás Pat 3-4-5 évadok
20:15 Felvezető műsor
20:26 Állatkölykök
20:35 Agymenők
20:45 Jó napot! Megjöttem...
20:46 Világot látok
20:50 CSI: Miami helyszínelők
20:55 Comerse el mundo
21:00 Muzsika TV Road Show
21:12 Restons nature
21:15 Harry Potter und der Orden des Phönix
21:20 A kezdő
21:25 ...és megint dühbe jövünk
21:26 Femmes humoristes
21:30 Barátok közt
21:35 Affari tuoi
22:00 Telediario 2
22:10 Politikai hobbista
22:11 Világot látok
00:00 Flúgos páros
01:00 Where Is The Party
10:00 Hit Mix
Rumunjska
Žanr: Filmovi
TV vodič
PRO CINEMA
TDC
Diva Universal
Warner TV
AXN
AXN White
AXN Black
Axn Spin
Cinemax
Cinemax 2
HBO
HBO 2
HBO 3
Comedy Central
TV 1000
Epic Drama
Bollywood TV
Bollywood TV Film
Bollywood Clasic
FilmBox
FilmBox Extra
FilmBox Premium
FilmBox Family
FilmBox Stars
Sada
Sljedeća stranica
18:15 La Bloc
19:25 Mehmed
19:30 Cu dragoste, pentru tine
17:35 Misiune: Imposibilă 3
19:05 Cititorii de oase
18:55 Recrutul
18:55 Stargate: Atlantis
19:45 Psihologia crimei
18:45 Noe
18:30 Precum în Cer
18:05 Mamma Mia - Filmul!
18:30 Infernul
19:00 Dragoste şi moarte
19:25 Teoria Big Bang
19:25 Lara Croft Tomb Raider: Leagănul Vieţii
19:40 Inspectorul George Gently
19:20 Adevărul învinge
18:45 Action Jackson
18:45 Escrocii
17:10 EINSTEIN MYSTERIES (SERIES) - s3, ep 8
18:20 MERCHANT OF VENICE
16:45 BEL CANTO
18:30 ABOVE AND BEYOND (WIN)
18:20 MARATHON, THE
19:50 Teoria Big Bang
19:55 Stargate: Atlantis
20:00 LONDON HAS FALLEN
20:10 BERNIE
20:15 Teoria Big Bang
20:20 Mehmed
20:30 Norocul prostului
20:50 Regimul
21:00 MAKING OF PLUS ONE, THE
21:05 Miss Scarlet şi Ducele
21:15 Dragoste la promoţie
21:30 Mândrie
21:35 Misiune: Imposibilă 3
21:50 STARS! - ep 29 - JAKE GYLLENHAAL
22:00 ZEN NOIR
22:15 Exorcistul papei
22:30 Lupul de pe Wall Street
22:45 Cincizeci de umbre întunecate
23:00 Matrix: Revoluţii
23:25 John Day
23:45 Lege şi datorie
00:00 Cimitirul animalelor
00:05 DARE, THE
03:30 WHEN DO WE EAT?
06:10 DAYS AND NIGHTS 2
06:25 CHURCHBALL
Rumunjska
Žanr: Sport
TV vodič
Pro Arena
Sport Extra
Prima Sport 1
Prima Sport 2
Prima Sport 3
Prima Sport 4
Eurosport 1
Eurosport 2
Trace Sport Stars
Fast Funbox HD
Fightbox
Extreme Sports
Motorvision
Orange Sport 1
Orange Sport 2
Orange Sport 3
Orange Sport 4
Sada
Sljedeća stranica
19:30 Anii de aur
19:45 Fotbal: Eredivisie
19:30 Meci Fotbal La Liga
19:30 Meci Fotbal La Liga
19:30 Meci Premier League
19:30 Meci Premier League
19:30 Ciclism: Seria Pro - Turul Turciei
18:30 Marathon |
19:30 Dream Teams
19:30 Qatar Cross Country Rally
18:15 KOK - Hero's series: Kaunas, Lithuania 05.11.2022
19:00 Pro Bull Riders (Professional Bull Riders), USA
19:00
FIA World Rally-Raid Championship
19:30 Direct Sport Center
19:00 Direct Italia: Juventus - Milan
19:30 Direct Anglia: Everton - Brentford
19:30 Fotbal: Bundesliga: Leverkusen - Stuttgart
19:55
Rally
20:00 EFC (Xtreme Fighting Championship)
20:25
NZ Rally Championship
20:30 Direct Liga I:: FCSB - Farul Constan'a
20:45 Snooker: Campionatul Mondial Sheffield
21:00 Zoom Sport
21:30 Magazin UEFA Champions League
21:45 Meci Serie A
22:00 Fotbal: Premier League: Aston Villa - Chelsea
22:15 We love MMA 63: 11.02.2023
22:30 Direct NBA: New Orleans - Oklahoma
23:30 Meci Fotbal Bundesliga
01:00 Roma | Retrospectivă
Rumunjska
Žanr: Glazba
TV vodič
live
Kiss TV
Prijenos uživo
MTV
MTV 00s
MTV 90s
MTV 80s
MTV Live HD
Mezzo
Mezzo Live HD
Classica TV HD
iConcerts HD
Trace Urban
live
U TV
Prijenos uživo
Rock TV
live
Magic TV
Prijenos uživo
Mooz Hits
Mooz Ro
Mooz Dance
Etno
live
Inedit TV
Prijenos uživo
Taraf TV
Sada
Sljedeća stranica
19:00 Kiss Party Starter
19:15 Caught in the Act: Unfaithful
16:00 Non-Stop Y2Ks!
16:30 Saturday Night Party!
16:00 I Want My MTV 80s!
19:15 Club K-Pop! (Club K-Pop!), Miuziklas
19:44 Alfred Brendel plays Liszt: Années de Pèlerinage Book 1 (Alfred Brendel plays Liszt: Années de Pèlerinage Book 1), Musical, 1986
18:00 Don Carlos
19:45 Mahler - Resurrection
18:51 Beyoncé - Live at Coachella
18:45 Weekend Vibes
18:00 All about Music
19:00 Classic Rock Hits
16:00 Magic Music! the HITS Weekend!
16:00 Weekend Moozmix
19:00 Weekendplay: Mooz Ro
16:00 Moozmania
19:00 Portrete ale succesului
19:00 ABC-ul credinţei
18:30 Videodedicaţii
20:00 Chef de chef
20:05 Help! I'm in a Secret Relationship!
20:34 Alfred Brendel plays Liszt: Années de Pèlerinage Book 2 (Alfred Brendel plays Liszt: Années de Pèlerinage Book 2), Musical, 1986
20:37 The Strumbellas - A Baeble NEXT Session
20:50 Hot Spot (Hot Spot), Miuziklas
20:54 Various Artists - iConcerts Hits
21:00 Videodedicaţii
21:30 Almanacco di Bellezza
21:45 Hits Non Stop
22:00 Dor de cântec Românesc
22:15 Boito - Mefistofele
23:00 Aducător de bucurie cu Părintele Emilian Prodan
23:30 Europakonzert 2023 : le Berliner Philharmoniker, Kirill Petrenko à Barcelone
00:00 Moozmania
01:00 DND My Night
02:00 Kiss In the Club
Rumunjska
Žanr: Dokumentarni / Priroda/Životinje/Okoliš / Edukacija/Znanost/Činjenice
TV vodič
Discovery Channel
TLC
CBS Reality
Crime & Investigation
National Geographic
Nat Geo Wild
Nat Geo People
Animal Planet
Travel Channel
Travel XP
Travel Mix
Viasat Explore
Viasat Nature
Viasat History
History Channel
DocuboxHD
TV Paprika
Fashion TV
E! Entertainment
Sada
Sljedeća stranica
19:00 Grănicerii Suediei
19:00 90 de zile până la nuntă
19:00 Tura de noapte: Fenomene inexplicabile
19:15 Ucigaşi în croaziere
19:00 Jocul spionilor: Povestiri din Războiul Rece
19:00 Cei mai răi
19:30 Cesar salvatorul
19:00 Piscine demențiale
19:00 Cabane în Alaska
19:30 World Heritage
19:30 Jurnal de călătorii
18:45 Vânătorii de nestemate de la antipozi
19:20 Anotimpurile Pământului
19:15 Mormântul secret al Cleopatrei
19:35 Securitatea graniţei: America
19:45 Întreabă-te
19:15 Campionatul deserturilor - Australia
19:30 Fashion from South Korea
19:00 Botched
19:50 Vânătorii de nestemate de la antipozi
20:00 Botched
20:10 Cele mai frumoase peisaje din lume
20:15 Doctor Pol
20:20 Întreabă-te
20:30 Fashion Destination
20:45 După primele 48 de ore
20:55 Panica organică
21:00 Botched
21:30 Neamuri blestemate
22:00 7 destine
Rumunjska
Žanr: Vijesti
TV vodič
Aleph News
live
Antena 3
Prijenos uživo
live
Realitatea PLUS
Prijenos uživo
live
România Tv
Prijenos uživo
live
B1 TV
Prijenos uživo
live
Digi 24
Prijenos uživo
live
Naşul TV
Prijenos uživo
TV CITY
Profit News
live
Euronews
Prijenos uživo
CNN
live
France 24
Prijenos uživo
CNBC
live
Bloomberg
Prijenos uživo
CGTN
live
Al Jazeera English
Prijenos uživo
Deutsche Welle
Sada
Sljedeća stranica
18:55 Ştirile
19:00 Ediție Specială
19:00 Deschide lumea
18:50 Ediţie specială
18:00 Check media
19:30 Focus Europa
19:00 Mistere la graniţele cunoaşterii
19:45 Cocktail
19:30 Profit news
19:45 Brussels, My Love ?
19:30 POV
19:45 Les observateurs
19:30 Managing Asia
19:30 The Circuit (The Circuit)
19:30 The Agenda
19:30 Witness
19:30 DW News
19:50 City Zen
19:52 Vous êtes ici
19:55 Meteo
20:00 DW News
20:05 WITNESS
20:15 Shift
20:30 Inside Story
21:00 American Greed
22:00 Off/On the Record
23:00 Film Documentar
Rumunjska
Žanr: Program za djecu i mlade
TV vodič
Cartoonito
Cartoon Network
Disney Channel
Disney Junior
Nickelodeon
Nick Jr.
Nicktoons
TeenNick
Minimax
JimJam
Baby TV
Duck TV
Sada
Sljedeća stranica
19:40 Grizzy şi lemingii
19:30 Craig şi dumbrava
19:25 Familia Green la oraş
19:45 PJ Masks: Power Heroes
19:40 Casa Loud
19:40 Familia Barbapapa
19:45 Casagrande
19:25 Henry Pericol
19:30 Curiosul George
19:32
19:30 Guessing Games with Jump Out of Bed Sleepy Head & Friends (Guessing Games with Jump Out of Bed Sleepy Head & Friends), United Kingdom
19:45 Finn şi Fianna
19:49 Tempo Giusto
19:50 100 de lucruri de făcut înainte de liceu
19:51 Cubie
19:54
19:55 Piloţii de Drone
20:00 Family Fun Time & Rhymes (Family Fun Time & Rhymes), For children, United Kingdom, 2018
20:01
20:10 Casagrande
20:15 PJ Masks: Power Heroes
20:20 100 de lucruri de făcut înainte de liceu
20:25 Piloţii de Drone
20:30 Family Fun Time & Rhymes (Family Fun Time & Rhymes), For children, United Kingdom
20:40 Marele Nate
21:00 Bebe Şef: Înapoi la treabă