Τηλεοπτικά κανάλια
Είδος: Όλα
Είδος: Γερμανική
Είδος: DVB-C
Είδος: Ταινίες
Είδος: Αθλητικά
Είδος: Μουσική
Είδος: Ντοκυμαντέρ
Είδος: Ειδήσεις
Είδος: Παιδικά
Οδηγός TV
Είδος: Όλα
Είδος: Γερμανική
Είδος: DVB-C
Είδος: Ταινίες
Είδος: Αθλητικά
Είδος: Μουσική
Είδος: Ντοκυμαντέρ
Είδος: Ειδήσεις
Είδος: Παιδικά
Γλώσσα
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Χώρα
Ηνωμένο Βασίλειο
Ιρλανδία
Γερμανία
Γαλλία
Ιταλία
Ισπανία
Πορτογαλία
Ολλανδία
Βέλγιο
Αυστρία
Λουξεμβούργο
Σουηδία
Ελλάδα
Κύπρος
Δανία
Νορβηγία
Σουηδία
Φινλανδία
Εσθονία
Λετονία
Λιθουανία
Πολωνία
Τσεχία
Σλοβακία
Ουγγαρία
Ρουμανία
Βουλγαρία
Κροατία
Σλοβενία
Βόρεια Μακεδονία
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
Σερβία
Αλβανία
Ουκρανία
Ρωσία
Τουρκία
Σήμερα
03/05/2024
Σάββατο
04/05/2024
Κυριακή
05/05/2024
Δευτέρα
06/05/2024
Τρίτη
07/05/2024
Τετάρτη
08/05/2024
Πέμπτη
09/05/2024
05-03
01:40
BilderWelten
02:40
Auf Entdeckungsreise
03:25
Bares für Rares
02:35 ANIXE auf Reisen - Malta mit Florian Fitz
03:00 ErlebtTV -
03:30 ERF Mensch Gott - Gott gibt´s echt! - ERF Mensch Gott - Gott gibt‘s echt!
01:45 Entdecke die Welt - Genf
02:45 Anixe Doku- Nachtprogramm -
07:00 Entdecke die Welt - Istanbul
02:30 Heiter bis tödlich - Koslowski & Haferkamp
03:20 Heldt
04:05 Heldt
02:30 Counterpart
03:20 Hannibal
04:05 Scrubs - Die Anfänger
02:30 Lokalzeit aus Köln
03:00 Lokalzeit aus Aachen
03:25 Lokalzeit Bergisches Land
02:15 Die Nordreportage
02:45 Hallo Niedersachsen
03:15 Nordmagazin
02:00 Die Möglichkeit des Wunderbaren - Der Maler Aris Kalaizis
02:45 Die vergessenen Kinderheime in der DDR
03:15 Unsere Mannschaft '74
01:10 Werkstatthelden mit Herz
02:40 Bilder aus Hessen
02:50 maintower
01:55 rbb Gesund +
02:40 rbb Gartenzeit
03:10 Potsdam erwacht
02:15 Die Nordreportage
02:45 Hallo Niedersachsen
03:15 Nordmagazin
01:55 Nachtstreife 3.0. (1)
02:40 Nachtstreife 3.0. (2)
03:25 Nachtstreife 3.0. (3)
01:55 Nachtstreife 3.0. (1)
02:40 Nachtstreife 3.0. (2)
03:25 Nachtstreife 3.0. (3)
01:55 Nachtstreife 3.0. (1)
02:40 Nachtstreife 3.0. (2)
03:25 Nachtstreife 3.0. (3)
01:45 PULS Festivalheimat
02:45 Dahoam is Dahoam
03:15 Wir in Bayern
02:15 Space Night
03:15 nano
03:45 Einfach genial
02:26 Nachts im Museum 2
04:02 Shameless
04:56 Grey's Anatomy
02:20 Eco
02:51 Stöckl
03:52 Seitenblicke
02:10 SRF DOK – Nach der Sportkarriere
03:00 #SRFglobal
03:35 Mini Chuchi, dini Chuchi
02:00 Station 19
02:40 Comedymänner - hosted by SRF
03:20 Zu gut für den Müll - Unterwegs mit den Essensrettern
01:25 Lykkelige omstændigheder
03:05 Enemy of the State
05:30
A Place to call Home VI
01:25 Offer for falsk porno
02:45 Kriminalfotograferne
03:15 Kriminalfotograferne
02:35 Movie Mag
03:05 Che tempo fa
03:10 RAI News
02:30 L'uomo e il mare
03:00 Radiocorsa
04:00
Casa Italia
02:15 RAI News
06:00
RAI News
07:00 TgR Buongiorno Italia
02:25
C dans l'air
03:31
Le grand journal des territoires
03:58
Le 6h00 info
02:00 Noticias 24h
05:00 Culturas 2
05:30 Uned
02:15 Ojciec Mateusz s.XXIV - odc. 304 (Ojciec Mateusz S. XXIV, odc. 1) - Niewidzialny
03:05 Ojciec Mateusz s.XXIV - Odc. 305 (Ojciec Mateusz S. XXIV, odc. 2) - Matura
04:05 Polonia 24. Tygodnik
02:10 Speciali referendumo agitacijos laida
03:00 Rinkimai 2024. Kandidatų į Respublikos Prezidentus debatai
04:30 Panorama
02:36 Kultūras ziņas
02:48 Šodienas jautājums *
03:10 Klase. Dzīve kopmītnēs - mīti un patiesība *
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
01:00 Sieben Kontinente - Ein Planet
01:40 BilderWelten
02:40 Auf Entdeckungsreise
03:25 Bares für Rares
03:55 Servus Wetter
04:00 Das Wetterpanorama bei Servus TV
07:18 Servus Wetter
07:20 Hoagascht
07:45 Terra Mater Wissen Kompakt
08:10 Talk im Hangar-7
09:18 Servus Wetter
09:20 Ancient Aliens - Unerklärliche Phänomene
10:00 P.M. Wissen
10:58 Servus Wetter
11:00 Heimatleuchten
12:00 Servus um 2
12:50 Bares für Rares
13:50 Bares für Rares
14:55 Servus Wetter
15:00 Quizjagd
16:00 Servus Nachrichten 18:00
16:05 Servus am Abend
16:30 Bares für Rares
17:15 Servus Sport aktuell
17:20 Servus Nachrichten 19:20
17:35 Quizmaster
18:10 Servus Wetter
18:15 Heimatleuchten
19:15 Wirtshausgschichtn
20:15 Talk im Hangar-7
21:30 Kabarett am Freitag
22:30 Heimatleuchten
23:30 Wirtshausgschichtn
00:20 Kabarett am Freitag
01:10 Heimatleuchten
01:55 BilderWelten
02:20 Heilige Stätten
03:05 Grüne Zukunft: Helden des Alltags
03:55 Servus Wetter
04:00 Das Wetterpanorama bei Servus TV
00:20 Reisen mit Kreta.de - Das Magazin
00:25 Entdecke die Welt - Toronto
01:05 Reisen mit Kreta.de - Das Magazin
02:05 Arche TV Fernsehkanzel - Arche TV Fernsehkanzel
02:35 ANIXE auf Reisen - Malta mit Florian Fitz
03:00 ErlebtTV -
03:30 ERF Mensch Gott - Gott gibt´s echt! - ERF Mensch Gott - Gott gibt‘s echt!
04:00 Antworten mit Bayless Conley - Antworten mit Bayless Conley
04:30 Joyce Meyer - Gott sei Dank - Psalm 103
05:00 Gunst der Stunde mit Heiko Bräuning - Gunst der Stunde mit Heiko Bräuning
05:30 ErlebtTV -
06:00 Joseph Prince - Joseph Prince
06:30 Inspiration 4 Today - Inspiration 4 Today
07:00 Arche TV Fernsehkanzel - Arche TV Fernsehkanzel
07:30 Kirche neu erleben mit Leo Bigger -
08:00 Antworten mit Bayless Conley - Antworten mit Bayless Conley
08:30 Joseph Prince - Joseph Prince
08:58 Ein Wunder für jeden Tag - Bist du traurig aufgewacht?
09:05 Münzengalerie Reppa
09:20 ANIXE auf Reisen - Aruba mit Eva Habermann
09:50 Infomercial
10:50 Münzengalerie Reppa
11:20 So schmeckt die Welt - Rum aus Leidenschaft
12:20 Münzengalerie Reppa
12:50 Reisen mit Kreta.de - Das Magazin
12:55 Asambeauty - Asambeauty
13:05 Infomercial
13:20 Münzengalerie Reppa
13:35 Infomercial
14:05 Entdecke die Welt - Toronto
14:45 Reisen mit Kreta.de - Das Magazin
14:50 Asambeauty - Asambeauty
15:00 Infomercial
15:30 Entdecke die Welt - Italien
16:15 Infomercial
16:45 Infomercial
17:00 Das Waisenhaus für wilde Tiere - Folge 81
17:35 Münzengalerie Reppa
18:05 Infomercial
18:20 So schmeckt die Welt - Streuobst aus Leidenschaft
18:50 Asambeauty
19:00 Münzengalerie Reppa
19:30 Infomercial
20:00 Reisen mit Kreta.de - Das Magazin
20:30 Infomercial
20:45 Münzengalerie Reppa
21:00 Infomercial
21:15 Bauen und Wohnen - Bauen und Wohnen
21:45 Münzengalerie Reppa
22:00 Das Waisenhaus für wilde Tiere - Folge 81
22:30 - Das Barren Magazin
23:00 Infomercial
23:15 Arche TV Fernsehkanzel - Nur ein Evangelium - Teil II
23:45 Joseph Prince - Joseph Prince
00:20 Reisen mit Kreta.de - Das Magazin
00:25 Bauen und Wohnen - Bauen und Wohnen
01:05 So schmeckt die Welt - Rum aus Leidenschaft
02:00 Arche TV Fernsehkanzel - Arche TV Fernsehkanzel
02:35 ANIXE auf Reisen - Israel mit Andrea Kiewel
03:00 Kraftvoll Leben - Kraftvoll Leben
03:30 ERF Mensch Gott - Gott gibt´s echt! - ERF Mensch Gott - Gott gibt‘s echt!
04:00 Turbokids - DIANE BISH AND FRIENDS SACRED FAVORITES
04:30 Joyce Meyer
05:00 Arche TV Fernsehkanzel - Arche TV Fernsehkanzel
05:30 Arche TV Fernsehkanzel - Arche TV Fernsehkanzel
00:15 Ein Schloss am Wörthersee - Der Speck muß weg
01:15 Infomercial
01:45 Entdecke die Welt - Genf
02:45 Anixe Doku- Nachtprogramm -
07:00 Entdecke die Welt - Istanbul
07:30 Infomercial
08:30 So schmeckt die Welt - Kakao aus Leidenschaft
09:00 Infomercial
10:00 Der Erlkönig - Wie eine Idee zum Auto wird: BMW 5 Series Gran Turismo
10:25 Münzengalerie Reppa
11:25 Münzengalerie Reppa
11:40 Infomercial
12:10 Reisen mit Kreta.de - Das Magazin
12:30 Münzengalerie Reppa
13:00 Infomercial
13:15 Reisen mit Kreta.de - Das Magazin
13:20 Münzengalerie Reppa
13:50 Ein Schloss am Wörthersee - Der Speck muß weg
14:45 Infomercial
15:15 So schmeckt die Welt - So schmeckt Dänemark
16:10 Reisen mit Kreta.de - Das Magazin
16:40 Das Waisenhaus für wilde Tiere - Folge 70
17:20 Münzengalerie Reppa
17:50 Reisen mit Kreta.de - Das Magazin
18:00 Infomercial
18:30 Entdecke die Welt - Tunesien
19:30 Münzengalerie Reppa
20:00 Das Waisenhaus für wilde Tiere - Folge 71
20:30 Infomercial
21:00 Infomercial
21:15 Initiative Gold
21:45 Bauen und Wohnen - Bauen und Wohnen
22:10 Reisen mit Kreta.de - Das Magazin
22:15 Münzengalerie Reppa
22:45 Das Waisenhaus für wilde Tiere - Folge 71
23:15 Infomercial
00:15 Bauen und Wohnen - Bauen und Wohnen
00:45 ANIXE auf Reisen - Slawonien 1 mit Oliver Hörner
01:15 Infomercial
01:45 Entdecke die Welt - Tegernsee
02:45 Anixe Doku- Nachtprogramm -
00:10 SK Kölsch
01:00 SK Kölsch
01:45 Heiter bis tödlich - Koslowski & Haferkamp
02:30 Heiter bis tödlich - Koslowski & Haferkamp
03:20 Heldt
04:05 Heldt
04:45 Heldt
05:45 WAS GUCKST DU?!
06:05 WAS GUCKST DU?!
06:30 Sturm der Liebe
07:20 Sturm der Liebe
08:10 In aller Freundschaft
09:00 SOKO Wismar
09:45 SOKO Köln
10:30 Barfuß bis zum Hals
12:05 Eine wie keine
12:30 Eine wie keine
13:00 Anna und die Liebe
13:20 Anna und die Liebe
13:50 Verliebt in Berlin
14:10 Verliebt in Berlin
14:40 In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
15:25 Sturm der Liebe
16:20 Sturm der Liebe
17:05 In aller Freundschaft
17:50 In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
18:45 SOKO Wismar
19:30 SOKO Köln
20:15 Leb wohl, meine Königin!
21:50 Die Schwester der Königin
23:45 The Americans
00:35 The Americans
01:20 Leb wohl, meine Königin!
02:55 Die Schwester der Königin
04:45 The Americans
05:40 Barfuß bis zum Hals
00:10 Saturday Night Live - Classics
00:55 Tokyo Vice
01:50 Superman & Lois
02:30 Counterpart
03:20 Hannibal
04:05 Scrubs - Die Anfänger
04:25 Community
04:45 Community
05:05 Community
05:25 Bob's Burgers
06:05 Bob's Burgers
06:30 talk talk talk
07:25 Switch reloaded
07:50 Switch reloaded
08:15 Switch reloaded
08:40 Switch reloaded
09:05 Saturday Night Live - Classics
09:50 Speechless
10:10 Speechless
10:35 Speechless
10:55 Speechless
11:20 Scrubs - Die Anfänger
11:40 Scrubs - Die Anfänger
12:05 Scrubs - Die Anfänger
12:25 Community
12:50 Community
13:10 Community
13:30 Bob's Burgers
13:55 Bob's Burgers
14:15 Bob's Burgers
14:40 American Dad
15:00 American Dad
15:25 American Dad
15:45 American Dad
16:10 Bob's Burgers
16:30 Bob's Burgers
16:55 Bob's Burgers
17:15 American Dad
17:40 American Dad
18:00 Scrubs - Die Anfänger
18:25 Scrubs - Die Anfänger
18:45 Scrubs - Die Anfänger
19:10 Community
19:30 Community
19:50 Community
20:15 American Horror Story
20:55 American Horror Story
21:35 Leprechaun Origins
23:05 Leprechaun Returns
00:35 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
01:15 Saturday Night Live - Classics
02:00 Der letzte Exorzismus
03:25 American Horror Story
04:00 American Horror Story
04:45 Bob's Burgers
05:05 Bob's Burgers
05:25 Bob's Burgers
00:35 Zwei im falschen Film
02:15 Erlebnisreisen: Bretagne - Der stürmische Westen
02:30 Lokalzeit aus Köln
03:00 Lokalzeit aus Aachen
03:25 Lokalzeit Bergisches Land
03:55 Lokalzeit Ruhr
04:25 Lokalzeit aus Dortmund
04:55 Lokalzeit Münsterland
05:25 Lokalzeit OWL
05:50 Lokalzeit Südwestfalen
06:20 Lokalzeit aus Bonn
06:50 Lokalzeit aus Duisburg
07:20 planet schule: David and Red Clips - Teil 2
07:35 planet schule: David and Red Clips - Teil 3
08:05 planet schule: Sozialexperimente bei planet schule - Das Atommüll-Experiment: Wohin mit dem radioaktiven Abfall?
08:25 Gefragt - Gejagt
09:10 Europamagazin
09:40 Aktuelle Stunde
10:25 Lokalzeit
10:55 Planet Wissen: Kaminöfen - Gemütlich und gefährlich
11:55 Das Waisenhaus für wilde Tiere
12:45 WDR aktuell
13:00 Giraffe, Erdmännchen & Co.
13:50 Panda, Gorilla & Co.
14:20 In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
15:10 In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
16:00 WDR aktuell
16:15 Hier und heute
18:00 WDR aktuell / Lokalzeit
18:15 Unsere eigene Farm
18:45 Aktuelle Stunde
19:30 Lokalzeit
20:00 Tagesschau
20:15 100 Jahre Kölner Messe - Das Tor zur Welt
21:00 Wie NRW das Auto lieben lernte
21:45 WDR aktuell
22:00 Kölner Treff
00:00 Legendär - Eurovision Song Contest
01:30 Kölner Treff
03:30 Erlebnisreisen
03:55 Lokalzeit aus Köln
04:25 Lokalzeit aus Aachen
04:55 Lokalzeit aus Düsseldorf
05:25 Lokalzeit Bergisches Land
05:50 Lokalzeit Ruhr
00:25 Motiv Liebe
00:50 Motiv Liebe
01:15 Visite
02:15 Die Nordreportage
02:45 Hallo Niedersachsen
03:15 Nordmagazin
03:45 Schleswig-Holstein Magazin
04:15 Hamburg Journal
04:45 buten un binnen | regionalmagazin
05:15 DAS!
06:00 Sesamstraße
06:20 Visite
07:20 Rote Rosen
08:10 Sturm der Liebe
09:00 Nordmagazin
09:30 Hamburg Journal
10:00 Schleswig-Holstein Magazin
10:30 buten un binnen | regionalmagazin
11:00 Hallo Niedersachsen
11:30 Die Nordreportage
12:00 Brisant
12:25 In aller Freundschaft
13:10 In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
14:00 NDR Info
14:15 Die Tierärzte - Retter mit Herz
15:00 Die Nordreportage: Blumen für die Bienen
15:30 Die Nordreportage
16:00 NDR Info
16:15 Unterwegs auf der Luftlinie
17:00 NDR Info
17:10 Leopard, Seebär & Co.
18:00 Hamburg Journal 18:00 Uhr
18:15 Die Nordreportage: Hofgeschichten
18:45 DAS!
19:30 Hamburg Journal
20:00 Tagesschau
20:15 die nordstory - Die jungen Macher von Borkum
21:15 Tietjen campt – der Roadtrip
21:45 NDR Info
22:00 3nach9
00:00 Käpt'ns Dinner
00:30 Aloe Blacc
01:15 3nach9 – Best of: Geheimnisse und gute Laune
03:15 Nordmagazin
03:45 Schleswig-Holstein Magazin
04:15 Hamburg Journal
04:45 buten un binnen | regionalmagazin
05:15 DAS!
01:15 Visite
02:00 Die Möglichkeit des Wunderbaren - Der Maler Aris Kalaizis
02:45 Die vergessenen Kinderheime in der DDR
03:15 Unsere Mannschaft '74
03:40 Sächsische Schweiz - Wald, Stein, Fluss – nonstop
04:05 MDR SACHSENSPIEGEL
04:35 MDR SACHSEN-ANHALT HEUTE
05:05 MDR THÜRINGEN JOURNAL
05:35 Rote Rosen
06:25 Sturm der Liebe
07:15 Rote Rosen
08:05 Sturm der Liebe
08:55 In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
09:45 Quizduell - Olymp
10:35 Elefant, Tiger & Co.
10:58 MDR aktuell
11:00 In aller Freundschaft
11:45 In aller Freundschaft
12:30 Väter allein zu Haus: Mark
13:58 MDR aktuell
14:00 MDR um 2
14:25 Elefant, Tiger & Co.
15:15 Gefragt - Gejagt
16:00 MDR um 4
16:30 MDR um 4
17:00 MDR um 4
17:45 MDR aktuell
18:05 Wetter für 3
18:10 Brisant
18:54 Unser Sandmännchen
19:00 MDR THÜRINGEN JOURNAL
19:30 MDR aktuell
19:50 Elefant, Tiger & Co.
20:15 Die Schlager des Monats
21:45 MDR aktuell
22:00 Riverboat
00:00 Der Staatsanwalt hat das Wort: Feine Fäden
01:15 Irgendwer
01:30 Friedenkriegen
01:40 Straight outta Crostwitz
02:20 Elefant, Tiger & Co.
02:45 Tierisch tierisch
03:10 Quickie
03:35 MDR SACHSENSPIEGEL
04:05 MDR SACHSEN-ANHALT HEUTE
04:35 MDR THÜRINGEN JOURNAL
05:05 Unsere Wälder - Nonstop
05:30 Krauses Braut
01:10 Werkstatthelden mit Herz
02:40 Bilder aus Hessen
02:50 maintower
03:15 alle wetter!
03:30 alles wissen - Das Wissensmagazin
04:15 Leo da Vinci (25/52)
04:25 Leo da Vinci (26/52)
04:40 Leo da Vinci (27/52)
04:50 Max & Maestro (25)
05:05 Max & Maestro (26)
05:15 Max & Maestro (27)
05:30 Giraffe, Erdmännchen & Co. (57)
06:20 Rote Rosen (3974)
07:10 Tierhaltung
07:40 alle wetter!
07:55 maintower
08:20 hessenschau
08:48 hessenschauwetter
08:50 Die Ratgeber
09:20 alles wissen - Das Wissensmagazin
10:05 Re: DJane mit 84
10:35 Majestätische Anden - Bolivien - Leben auf 4.000 Meter Höhe
11:20 Sturm der Liebe (4250)
12:10 Gefragt - Gejagt
12:55 Die Stein (5)
13:45 Patchwork für Fortgeschrittene
14:30 Liebling, lass die Hühner frei
16:00 hallo hessen
16:45 hessenschau
17:00 hallo hessen
17:45 hessenschau
17:55 hessenschau Sport
18:00 maintower
18:25 Brisant
18:45 Die Ratgeber
19:15 alle wetter!
19:30 hessenschau
19:58 hessenschauwetter
20:00 Tagesschau
20:15 Salut Paris!
21:00 Die Provence mit allen Sinnen erleben
21:45 hessenschau
22:00 3nach9
00:00 Verurteilt! Echte Kriminalfälle im Gespräch
00:55 Babylon Berlin (11)
01:35 Heiter bis tödlich - Hauptstadtrevier (6/32)
02:25 Salut Paris!
03:10 Die Provence mit allen Sinnen erleben
03:55 Bilder aus Hessen
04:05 Liebling, lass die Hühner frei
05:35 Mittendrin - Flughafen Frankfurt (58)
00:25 Beforeigners - Mörderische Zeiten
01:10 Super.Markt
01:55 rbb Gesund +
02:40 rbb Gartenzeit
03:10 Potsdam erwacht
03:30 Der Tag in Berlin & Brandenburg
05:00 rbb24 Brandenburg aktuell
05:30 rbb24 Abendschau
06:00 Guten Morgen Berlin
08:00 rbb24 Brandenburg aktuell
08:30 rbb24 Abendschau
09:00 In aller Freundschaft
09:45 In aller Freundschaft
10:30 In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
11:20 Panda, Gorilla & Co.
12:10 Hubert ohne Staller
13:00 rbb24
13:10 Grillen mit Ali und Adnan
13:40 Hubert ohne Staller
14:30 Garmischer Bergspitzen
16:00 rbb24 mit Sport
16:15 In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
17:05 Panda, Gorilla & Co.
17:53 Unser Sandmännchen
18:00 Der Tag in Berlin & Brandenburg
19:27 rbb wetter
19:30 rbb24 Abendschau
20:00 Tagesschau
20:15 30 Favoriten
21:45 rbb24 mit Sport
22:00 Die 100 schönsten Hits der 70er
23:30 Musikladen
00:15 Maria, ihm schmeckt's nicht!
01:45 rbb Clubnacht
02:55 Potsdam erwacht
03:20 Der Tag in Berlin & Brandenburg
04:45 rbb24 Brandenburg aktuell
05:15 rbb24 Abendschau
05:45 Twin Teams - Die Geschwister-Challenge
00:25 Motiv Liebe
00:50 Motiv Liebe
01:15 Visite
02:15 Die Nordreportage
02:45 Hallo Niedersachsen
03:15 Nordmagazin
03:45 Schleswig-Holstein Magazin
04:15 Hamburg Journal
04:45 buten un binnen | regionalmagazin
05:15 DAS!
06:00 Sesamstraße
06:20 Visite
07:20 Rote Rosen (3974)
08:10 Sturm der Liebe (4250)
09:00 Nordmagazin
09:30 Hamburg Journal
10:00 Schleswig-Holstein Magazin
10:30 buten un binnen | regionalmagazin
11:00 Hallo Niedersachsen
11:30 Die Nordreportage
12:00 Brisant
12:25 In aller Freundschaft (584)
13:10 In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte (79)
14:00 NDR Info
14:15 Die Tierärzte - Retter mit Herz (50)
15:00 Die Nordreportage: Blumen für die Bienen
15:30 Die Nordreportage
16:00 NDR Info
16:15 Unterwegs auf der Luftlinie
17:00 NDR Info
17:10 Leopard, Seebär & Co. (115)
18:00 buten un binnen um 6
18:06 buten un binnen | sportblitz
18:13 buten un binnen | wetter
18:15 Die Nordreportage: Hofgeschichten
18:45 DAS!
19:30 buten un binnen | regionalmagazin
19:58 buten un binnen | wetter
20:00 Tagesschau
20:15 die nordstory - Die jungen Macher von Borkum
21:15 Tietjen campt - der Roadtrip (2/6)
21:45 NDR Info
22:00 3nach9
00:00 Käpt'ns Dinner
00:30 Aloe Blacc
01:15 3nach9
03:15 Nordmagazin
03:45 Schleswig-Holstein Magazin
04:15 Hamburg Journal
04:45 buten un binnen | regionalmagazin
05:15 DAS!
01:05 WaPo Berlin (5)
01:55 Nachtstreife 3.0. (1)
02:40 Nachtstreife 3.0. (2)
03:25 Nachtstreife 3.0. (3)
04:15 Wir im Saarland - Die Reportage
04:45 aktueller bericht
05:20 SR Memories - Herry Schmitt
05:30 Autoren erzählen
05:45 Autoren erzählen
06:00 SAAR3
06:45 Wir im Saarland - Die Reportage
07:15 aktueller bericht
07:50 AUS CHRISTLICHER SICHT
07:55 Sturm der Liebe (4250)
08:45 In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte (146)
09:30 Heiter bis tödlich - Fuchs und Gans (15)
10:20 Nashorn, Zebra & Co. (102)
10:50 Brisant
11:20 Eisenbahn-Romantik
11:50 Verrückt nach Meer - Vom Wasser aus die Welt entdecken (42)
12:40 ARD-Buffet
13:25 Meister des Alltags
13:55 Gefragt - Gejagt
14:40 Nashorn, Zebra & Co (103)
15:10 Elefant, Tiger & Co. (402)
16:00 aktuell
16:05 Kaffee oder Tee
17:00 aktuell
17:05 Kaffee oder Tee
18:00 aktuell
18:15 Wir im Saarland - Saar nur!
18:45 das saarlandwetter
18:50 Wir im Saarland - Die Reportage
19:20 aktueller bericht
19:57 das saarlandwetter
20:00 Tagesschau
20:15 Expedition in die Heimat
21:00 Stadt - Land - Quiz
21:45 aktuell
22:00 Nachtcafé
23:30 Kurzstrecke mit Pierre M. Krause
23:55 So viel Zeit
01:30 Nachtstreife 3.0. (4)
02:15 Nachtstreife 3.0. (5)
03:00 Nachtstreife 3.0. (6)
03:45 Eisenbahn-Romantik
04:15 Wir im Saarland - Die Reportage
04:45 aktueller bericht
05:23 SR Retro - Das Saarland in den sechziger Jahren
05:30 Colour of my skin. Real stories of Racism
05:35 Die Farbe meiner Haut. Rassismus
05:40 Colour of my skin. Real stories of Racism
05:45 Die Farbe meiner Haut. Rassismus
05:52 Colour of my skin. Real stories of Racism
01:05 WaPo Berlin (5)
01:55 Nachtstreife 3.0. (1)
02:40 Nachtstreife 3.0. (2)
03:25 Nachtstreife 3.0. (3)
04:15 Landesschau Baden-Württemberg
05:30 Autoren erzählen
05:45 Autoren erzählen
06:00 SWR3 Morningshow
07:55 Sturm der Liebe (4250)
08:45 In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte (146)
09:30 Heiter bis tödlich - Fuchs und Gans (15)
10:20 Nashorn, Zebra & Co. (102)
10:50 Brisant
11:20 Eisenbahn-Romantik
11:50 Verrückt nach Meer - Vom Wasser aus die Welt entdecken (42)
12:40 ARD-Buffet
13:25 Meister des Alltags
13:55 Gefragt - Gejagt
14:40 Nashorn, Zebra & Co (103)
15:10 Elefant, Tiger & Co. (402)
16:00 SWR Aktuell Baden-Württemberg
16:04 Baden-Württemberg Wetter
16:05 Kaffee oder Tee
17:00 SWR Aktuell Baden-Württemberg
17:05 Kaffee oder Tee
18:00 SWR Aktuell Baden-Württemberg
18:15 Landesschau Baden-Württemberg
19:30 SWR Aktuell Baden-Württemberg
19:57 Baden-Württemberg Wetter
20:00 Tagesschau
20:15 Expedition in die Heimat
21:00 Stadt - Land - Quiz
21:45 SWR Aktuell Baden-Württemberg
22:00 Nachtcafé
23:30 Kurzstrecke mit Pierre M. Krause
23:55 So viel Zeit
01:30 Nachtstreife 3.0. (4)
02:15 Nachtstreife 3.0. (5)
03:00 Nachtstreife 3.0. (6)
03:45 Eisenbahn-Romantik
04:15 Landesschau Baden-Württemberg
05:30 Colour of my skin. Real stories of Racism
05:35 Die Farbe meiner Haut. Rassismus
05:40 Colour of my skin. Real stories of Racism
05:45 Die Farbe meiner Haut. Rassismus
05:52 Colour of my skin. Real stories of Racism
01:05 WaPo Berlin (5)
01:55 Nachtstreife 3.0. (1)
02:40 Nachtstreife 3.0. (2)
03:25 Nachtstreife 3.0. (3)
04:15 Landesschau Rheinland-Pfalz
05:30
05:45
06:00 SWR3 Morningshow
07:55 Sturm der Liebe (4250)
08:45 In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte (146)
09:30 Heiter bis tödlich - Fuchs und Gans (15)
10:20 Nashorn, Zebra & Co. (102)
10:50 Brisant
11:20 Eisenbahn-Romantik
11:50 Verrückt nach Meer - Vom Wasser aus die Welt entdecken (42)
12:40 ARD-Buffet
13:25 Meister des Alltags
13:55 Gefragt - Gejagt
14:40 Nashorn, Zebra & Co (103)
15:10 Elefant, Tiger & Co. (402)
16:00 SWR Aktuell Rheinland-Pfalz
16:04 Rheinland-Pfalz Wetter
16:05 Kaffee oder Tee
17:00 SWR Aktuell Rheinland-Pfalz
17:05 Kaffee oder Tee
18:00 SWR Aktuell Rheinland-Pfalz
18:15 Landesschau Rheinland-Pfalz
19:30 SWR Aktuell Rheinland-Pfalz
19:57 Rheinland-Pfalz Wetter
20:00 Tagesschau
20:15 Expedition in die Heimat
21:00 Stadt - Land - Quiz
21:45 SWR Aktuell Rheinland-Pfalz
22:00 Nachtcafé
23:30 Kurzstrecke mit Pierre M. Krause
23:55 So viel Zeit
01:30 Nachtstreife 3.0. (4)
02:15 Nachtstreife 3.0. (5)
03:00 Nachtstreife 3.0. (6)
03:45 Eisenbahn-Romantik
04:15 Landesschau Rheinland-Pfalz
05:30
05:35
05:40
05:45
05:52
00:05 Friedefeld
00:30 Friedefeld
00:55 Friedefeld
01:20 Startrampe
01:45 PULS Festivalheimat
02:45 Dahoam is Dahoam
03:15 Wir in Bayern
04:30 Frankenschau aktuell
05:00 quer
05:50 Space Night
06:00 Dahoam is Dahoam
06:30 Sturm der Liebe
07:20 Tele-Gym
07:35 Panoramabilder; Bergwetter
08:55 Tele-Gym
09:10 Dahoam is Dahoam
09:40 Dahoam is Dahoam
10:10 Elefant, Tiger & Co
11:00 Panda, Gorilla & Co.
11:50 Abenteuer Wildnis
12:35 Gefragt - Gejagt
13:20 Quizduell - Olymp
14:10 aktiv und gesund
14:40 Am Kap der wilden Tiere
15:30 Schnittgut. Alles aus dem Garten
16:00 BR24
16:15 Wir in Bayern
17:30 Regionalprogramm
18:00 Abendschau
18:30 BR24
19:00 Unser Land
19:30 Landgasthäuser
20:00 Tagesschau
20:15 Hubert ohne Staller
21:00 Hubert ohne Staller
21:50 BR24
22:05 Drei. Zwo. Eins. Michl Müller
22:50 Hausboot
00:35 Ein Herz und eine Krone
02:30 Wir in Bayern
03:45 Frankenschau aktuell
04:15 Abendschau - Der Süden
04:45 Abendschau
05:20 Space Night
00:15 Die Tagesschau vor 20 Jahren
00:30 Bob Ross - The Joy of Painting
01:00 Space Night
02:00 alpha-centauri
02:15 Space Night
03:15 nano
03:45 Einfach genial
04:10 Vom Ahorn bis zur Zwiebel
04:15 Kant, Sophie und der Kategorische Imperativ
04:30 Planet Wissen Extra
05:30 Bob Ross - The Joy of Painting
06:00 Hablamos Español
06:30 Grundkurs Deutsch
07:00 GRIPS Deutsch
07:15 GRIPS Deutsch
07:30 Willi wills wissen
07:55 Shaun das Schaf
08:00 RESPEKT - Demokratische Grundwerte für alle!
08:30 Tele-Gym
08:45 Panoramabilder
10:00 Nordtour
10:45 Einfach genial
11:10 Vom Ahorn bis zur Zwiebel
11:15 Kant, Sophie und der Kategorische Imperativ
11:30 Euromaxx
11:55 Wissen vor acht - Erde
12:05 Tagesgespräch
13:00 Tele-Gym
13:15 Tele-Gym
13:30 nano
14:00 Planet Wissen: Kaminöfen - Gemütlich und gefährlich
15:00 Kant, Sophie und der Kategorische Imperativ
15:15 Unter unserem Himmel
15:55 Allein unter Schafen
16:30 Kant, Sophie und der Kategorische Imperativ
16:45 Südtirol (4/5)
17:30 Am Tappenkarsee
18:15 Ländermagazin
18:45 Quarks
19:30 nano
20:00 Tagesschau
20:15 Mit dem Zug auf
21:00 alpha-retro
21:45 alpha-retro
22:05 alpha-retro
22:35 alpha-retro
23:00 Planet Wissen: Kaminöfen - Gemütlich und gefährlich
00:00 The Day - News in Review
00:30 Die Tagesschau vor 20 Jahren
00:45 Bob Ross - The Joy of Painting
01:15 Space Night
02:15 alpha-centauri
02:30 Space Night
03:15 nano
03:45 Quarks
04:30 Planet Wissen: Kaminöfen - Gemütlich und gefährlich
05:30 Bob Ross - The Joy of Painting
00:02 Heimspiel - der Talk
00:23 All American
01:04 Monk
01:46 Grey's Anatomy
02:26 Nachts im Museum 2
04:02 Shameless
04:56 Grey's Anatomy
05:37 The Kids Are Alright
06:00 ZIB Zack Mini
06:05 Wickie und die starken Männer
06:25 Dragons - Die jungen Drachenretter
06:50 StoryZoo
07:05 Servus Kasperl
07:30 ABC Bär Lied
07:35 Schmatzo: Der Koch-Kids-Club
07:50 ZIB Zack Mini
07:55 Hör mal, wer da hämmert
08:20 Hör mal, wer da hämmert
08:40 Scrubs - Die Anfänger
09:05 Modern Family
09:25 Modern Family
09:45 Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten
10:30 Q1 Ein Hinweis ist falsch
11:15 Was gibt es Neues?
11:55 SOKO Kitzbühel
12:35 SOKO Kitzbühel
13:20 Monk
14:05 Monk
14:45 Monk
15:25 Monk
16:10 ZIB Flash
16:15 SOKO Kitzbühel
17:00 SOKO Kitzbühel
17:45 ZIB Flash
17:51 Wetter
17:55 Heimspiel - der Talk
18:20 Formel 1: GP Miami: 1. Freies Training
19:51 Wetter
19:56 Sport Aktuell
20:02 ZIB Magazin
20:15 Die grosse Chance - Let's sing and dance
22:30 ZIB Flash
22:40 Die grosse Chance - Let's sing and dance
23:00 Formel 1: GP Miami: Sprint Qualifying
23:55 ZIB 3
00:10 Fussball: 2. Liga
00:35 Wir sind Kaiser Deluxe
01:20 Wir sind Kaiser
02:35 Die grosse Chance - Let's sing and dance
04:45 Die grosse Chance - Let's sing and dance
05:00 God Friended Me
00:04 Unzertrennlich nach Verona
01:31 Am Schauplatz
02:20 Eco
02:51 Stöckl
03:52 Seitenblicke
03:57 Barbara Karlich - Talk um 4
04:50 Studio 2
05:46 konkret
06:10 Wetterpanorama und Programmvorschau
06:30 Guten Morgen Österreich
07:00 ZIB
07:10 Guten Morgen Österreich
07:30 ZIB
07:33 Guten Morgen Österreich
08:00 ZIB
08:10 Guten Morgen Österreich
08:30 ZIB
08:33 Guten Morgen Österreich
09:00 ZIB
09:10 Fit mit den Stars
09:27 Wetter-Panorama
09:30 Silvia kocht
09:55 Ohne Grenzen
10:35 Erlebnis Österreich
11:00 Gedenktag gegen Gewalt und Rassismus
12:30 Vom Todesmarsch zur Versöhnung
12:45 Wetterschau
13:00 ZIB
13:18 Wetter
13:20 AKTUELL nach eins
14:00 Silvia kocht
14:25 Sturm der Liebe
15:15 Die Rosenheim-Cops
16:00 Barbara Karlich - Talk um 4
16:57 Bundesland heute kompakt
17:00 ZIB
17:05 AKTUELL nach fünf
17:30 Studio 2
18:20 Rund ums Rad
18:30 Mayrs Magazin - Wissen für alle
18:51 infos & tipps
18:57 Bundesland heute Service
19:00 Bundesland heute
19:30 Zeit im Bild
19:51 Wetter
19:56 Sport Aktuell
20:05 Seitenblicke
20:15 Der Alte
21:20 WeltWeit
22:00 ZIB 2
22:25 Euromillionen
22:35 Universum History
23:20 WeltWeit
23:55 Outlander - Die Highland-Saga
00:50 Der Alte
01:50 Jeder Mensch braucht ein Geheimnis
03:20 Silvia kocht
03:45 Seitenblicke
03:50 Barbara Karlich - Talk um 4
04:45 Studio 2
05:35 Rund ums Rad
05:40 Mayrs Magazin - Wissen für alle
02:10 SRF DOK – Nach der Sportkarriere
03:00 #SRFglobal
03:35 Mini Chuchi, dini Chuchi
03:50 G&G - Gesichter und Geschichten
04:05 Schweiz von oben
04:15 Hinter den Hecken
04:45 Potzmusig
05:20 Einstein
05:55 nano
06:25 News-Schlagzeilen
07:30 Wetterkanal
09:05 Bliib Fit - Mach Mit
09:25 G&G - Gesichter und Geschichten
09:50 Frühling
11:25 SRF DOK – Nach der Sportkarriere
12:20 Mini Chuchi, dini Chuchi
12:45 Tagesschau - Mittagsausgabe
12:55 Meteo - Mittagsausgabe
13:05 G&G - Gesichter und Geschichten
13:30 In aller Freundschaft
14:15 In aller Freundschaft
15:15 Potzmusig
15:45 G&G Flash
15:55 Praxis mit Meerblick
17:30 Guetnachtgschichtli
17:40 Telesguard
18:00 Tagesschau - Vorabendausgabe
18:10 Meteo - Vorabendausgabe
18:15 Mini Chuchi, dini Chuchi
18:35 G&G - Gesichter und Geschichten
19:00 Schweiz aktuell
19:25 SRF Börse
19:30 Tagesschau - Hauptausgabe
19:55 Meteo - Abendausgabe
20:10 SRF bi de Lüt - Winter Hüttengeschichten
21:00 Hin und weg - Schweizer Liebesgeschichten aus aller Welt
21:50 10 vor 10
22:15 Meteo - Spätausgabe
22:30 Arena
23:40 Newsflash SRF 1
23:55 Der blaue Max
02:25 SRF bi de Lüt - Winter Hüttengeschichten
03:10 Arena
04:20 Mini Chuchi, dini Chuchi
04:35 G&G - Gesichter und Geschichten
04:55 Schweiz von oben
05:10 #SRFglobal
05:40 Hin und weg - Schweizer Liebesgeschichten aus aller Welt
00:10 Newsflash SRF zwei
00:20 Tagesschau vor 20 Jahren
00:45 Comedy@SRF
01:20 Station 19
02:00 Station 19
02:40 Comedymänner - hosted by SRF
03:20 Zu gut für den Müll - Unterwegs mit den Essensrettern
03:50 Julia - Wege zum Glück
04:35 SRF bi de Lüt - Männerküche
05:20 3 auf zwei
08:40 Tagesschau vor 20 Jahren
09:05 SRF bi de Lüt - Männerküche
09:50 Kulturzeit
10:30 Traumjob: Pilotin
11:25 Comedy@SRF
12:00 3 auf zwei
15:20 Julia - Wege zum Glück
16:05 Station 19
16:55 Station 19
17:40 G&G Flash
17:50 Unsere wilden Freunde
18:20 Unsere wilden Freunde
18:50 Kids@SRF
19:30 Tagesschau - Hauptausgabe
20:00 sportflash
20:10 SRF 3 Best Talent Showcase
22:25 Formel 1: GP Miami: Sprint Qualifying
23:25 sportflash
23:30 Newsflash SRF zwei
23:45 Inglourious Basterds
02:10 SRF Studio 404
02:20 Chicago Med
03:00 Chicago Med
03:40 Tagesschau vor 20 Jahren
04:05 SRF 3 Best Talent Showcase
01:00 Orkestret II
01:25 Lykkelige omstændigheder
03:05 Enemy of the State
05:30 A Place to call Home VI
06:20 Der ingen skulle tru at nokon kunne bu XXII
07:00 TVA
07:15 OBS
07:20 Grænsepolitiet: Drømmen om den store fangst
07:50 Aftenshowet
08:45 Horisont
09:15 Med livet i hænderne
09:45 Lystfiskerliv II
10:15 Trädgårdstider
11:15 Antiques Road Trip
12:00 TVA
12:15 Bonderøven 2013-2014
12:45 Nak & æd 2010-2016 (-2014)
13:20 Danmarks bedste portrætmaler
14:25 Hammerslag
14:55 Kender du typen? 2016-2017
15:40 Judge John Deed
17:10 A Place to call Home VI
18:00 Skattejægerne - sæson 10
18:30 TVA
19:00 FredagsTamTam
20:00 Versus
21:00 TVA
21:15 Vores vejr
21:30 Orkestret II
21:55 Orkestret II
22:20 Flightplan
23:55 Helt sikkert ... måske
01:40 Maria Wern
03:05 Judge John Deed
04:40 Trädgårdstider
05:25 A Place to call Home VI
00:25 Debatten
01:25 Offer for falsk porno
02:45 Kriminalfotograferne
03:15 Kriminalfotograferne
03:45 Guldkorn 1980'erne
04:05 Deadline
08:05 Morgenandagten
08:30 Seneste nyt fra TVA
12:00 Seneste nyt fra TVA
17:00 Debatten
18:00 Explainer - Hvorfor skal vi tilbage til månen?
18:10 Station 13
18:40 Station 13
19:10 Huset på Christianshavn
19:35 Huset på Christianshavn
20:00 Shattered Glass
21:30 Værtshushistorier: Rosengårdens Bodega
22:00 TVA
22:15 Magtspil
23:00 Magtspil
23:45 Magtspil
00:40 Stik mig smuk
01:10 Stik mig smuk
01:40 Secrets of Playboy
02:20 Secrets of Playboy
03:00 Dark Side of the 90's
03:45 We Need to Talk About Cosby
04:40 Boksekongerne
05:40 Alt forladt
01:10 Viva Rai2! ...E un po' anche Rai1
02:05 Sottovoce
02:35 Movie Mag
03:05 Che tempo fa
03:10 RAI News
06:00 Tg1 Mattina
06:28 CCISS: Viaggiare informati
06:30 Tg1
06:35 Tg1 Mattina
07:00 Tg1
07:10 Che tempo fa
07:15 Tg1 Mattina
08:00 Tg1
08:34 Che tempo fa
08:35 Unomattina
08:55 Tg Parlamento
09:00 Tg1 LIS
09:03 Unomattina
09:50 Storie italiane
10:55 Cerimonia di presentazione dei candidati ai Premi David di Donatello 2024
12:25 È sempre mezzogiorno
13:30 Tg1
14:00 La volta buona
16:00 Il paradiso delle signore
16:52 CCISS: Viaggiare informati
16:55 Tg1
17:05 La vita in diretta
18:45 L'eredità
20:00 Tg1
20:30 Cinque minuti
20:35 David di Donatello 2024
23:55 Tg1
00:00 Tv7
01:10 Viva Rai2! ...E un po' anche Rai1
02:05 Cinematografo
03:05 Che tempo fa
03:10 RAI News
00:25 Storie di donne al bivio
01:20 Punti di vista
01:53 Meteo 2
01:55 I lunatici
02:30 L'uomo e il mare
03:00 Radiocorsa
04:00 Casa Italia
05:45 Tg2 Eat Parade
05:55 Zio Gianni
06:00 Zio Gianni
06:10 La grande vallata
07:00 Viva Rai2: Mattin Show!
07:15 Viva Rai2!
08:00 E viva il Videobox
08:30 Tg2
08:45 Radio2 Social Club
09:55 Gli imperdibili
09:58 Meteo 2
10:00 TG2 Italia Europa
10:55 Tg2 Flash
11:00 Tg Sport
11:10 I fatti vostri
13:00 Tg2
13:30 Tg2 Eat Parade
13:50 Tg2 Sì viaggiare
14:00 Ore 14
15:25 BellaMa'
17:00 Radio2 Happy Family
18:00 Tg Parlamento
18:10 Tg2 L.I.S.
18:15 Tg2
18:35 Tg Sport
18:58 Meteo 2
19:00 NCIS
19:40 S.W.A.T.
20:30 Tg2
21:00 Tg2 Post
21:20 Diabolik: Ginko all'attacco!
23:25 A tutto campo
00:25 Paradise: La finestra sullo showbiz
01:55 Meteo 2
02:00 Appuntamento al cinema
02:05 RAI News
00:00 Tg3 Linea notte
01:00 Meteo 3
01:05 Progetto scienza Newton
02:15 RAI News
06:00 RAI News
07:00 TgR Buongiorno Italia
07:30 TgR Buongiorno Regione
08:00 Agorà
09:45 ReStart
10:30 Elisir
11:55 Meteo 3
12:00 Tg3
12:25 Tg3 fuori tg
12:45 Quante storie
13:15 Passato e presente
14:00 Tg Regione
14:19 Tg Regione meteo
14:20 Tg3
14:49 Meteo 3
14:50 TgR Leonardo
15:05 TgR Piazza Affari
15:15 Tg3 L.I.S.
15:20 Tg Parlamento
15:25 Gli imperdibili
15:30 Il commissario Rex
16:15 Geo
19:00 Tg3
19:30 Tg Regione
19:51 Tg Regione meteo
20:00 Blob
20:15 La gioia della musica
20:40 Il cavallo e la torre
20:50 Un posto al sole
21:20 Un posto al sole
21:45 Milva, diva per sempre
23:25 Blob
00:00 Tg3 Linea notte
01:00 Meteo 3
01:05 Tg3 chi è di scena
01:20 Appuntamento al cinema
01:25 Fuori orario. Cose (mai) viste
01:40 Le mura di Bergamo
03:40 Fuori orario. Cose (mai) viste
04:15 L'ordre
04:55 Fuori orario. Cose (mai) viste
00:08 400 millions de critiques
01:01 Homosexualité : les derniers condamnés
02:00 Vengeance
02:25 C dans l'air
03:31 Le grand journal des territoires
03:58 Le 6h00 info
04:24 La météo
04:29 Télématin
04:50 Télématin
05:29 Télématin
05:51 #versionfrançaise
06:00 Le journal de Radio-Canada
06:26 TV5MONDE, le journal
06:38 Ernest et Célestine, la collection
06:50 Idéfix et les irréductibles
07:02 Marika
07:11 Zouk
07:22 Zouk
07:35 Quartier recherché
08:02 La terre en nous
08:29 Succulent !
08:56 Le journal de l'économie
09:00 TV5MONDE, le journal
09:14 La météo
09:17 Un si grand soleil
09:43 Tout le monde veut prendre sa place
10:28 Les maîtres des abeilles
11:30 Le Journal de la RTBF
11:59 Chez Nadette
12:02 Jeux d'influence : les combattantes
12:54 Jeux d'influence : les combattantes
13:45 Terra artistika
13:59 Un si grand soleil
14:28 Questions pour un champion
15:02 Les rencontres du Papotin
15:32 Rassemblance
16:00 64' le monde en français - 1re partie
16:23 Le journal de l'économie, entreprises
16:27 La météo
16:30 L'invité
16:40 Vacances
18:19 Zoba Niama
18:30 Le journal de France 2
18:57 La météo
19:00 Une affaire criminelle
19:45 Une affaire criminelle
20:28 Le journal de la RTS
20:54 La météo
20:57 L'actu
21:28 #investigation
22:58 Tv5monde, Le Journal Afrique
23:25 La météo
23:28 Tour du Bénin
23:36 Mise au point
00:28 Face aux territoires
01:08 Le coureur des bois et le Nutshimiu-innu
02:02 Population d'Afrique
02:29 C dans l'air
03:36 À bon entendeur
04:03 Géopolitis
04:33 Basik
05:02 Espèces d'ordures
01:15 Viaje al centro de la tele
02:00 Noticias 24h
05:00 Culturas 2
05:30 Uned
06:30 Telediario Matinal
08:00 La hora de la 1
10:40 Mañaneros
14:10 Ahora o nunca
15:00 Telediario 1
15:50 Saber y ganar
16:35 Salón de té La Moderna
17:30 La promesa
18:30 El comodín de la 1
19:25 El cazador
20:30 Aquí la Tierra
21:00 Telediario 2
21:50 La suerte en tus manos
22:00 70 Binladens
23:35 La pistola de mi hermano
01:00 Imprescindibles
02:00 Noticias 24h
02:05 Noticias 24h
00:00 Gra słów. Krzyżówka - /858/
00:30 Okrasa łamie przepisy - Galicyjski strudel
01:00 Ola Polonia - Polacy w Brazylii i Ameryce Południowej - /148/
01:25 Pytanie dnia
01:30 Program informacyjny
02:00 Orędzie Marszałka Sejmu Szymona Hołowni
02:04 Pogoda
02:05 Sport
02:15 Ojciec Mateusz s.XXIV - odc. 304 (Ojciec Mateusz S. XXIV, odc. 1) - Niewidzialny
03:05 Ojciec Mateusz s.XXIV - Odc. 305 (Ojciec Mateusz S. XXIV, odc. 2) - Matura
04:05 Polonia 24. Tygodnik
04:35 Soleczniki - polska dusza
05:00 Barwy szczęścia - odc. 2949
05:30 Moje sekrety. Jadwiga Barańska
06:00 Gra słów. Krzyżówka - /858/
06:30 Zakochaj się w Polsce - odc. 329 Gniew
07:00 Makłowicz w podróży. Hiszpania (195) - Almeria
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
11:45 Święto Konstytucji 3 Maja - transmisja 2024
13:05 M jak miłość - odc. 1785*
13:55 M jak miłość - odc. 1786*
14:50 Polonia 24. Tygodnik
15:30 Historia Literatury wg Kabaretu Moralnego Niepokoju
16:05 Szansa na sukces. Opole 2024 - odc. (6) Elektryczne Gitary
17:00 Teleexpress
17:20 Trzeci maja, czyli dziś
18:25 Ziemia obiecana - odc. 3/4
19:25 Pytanie dnia
19:30 Program informacyjny
19:55 Pytanie dnia
20:05 Pogoda
20:15 Sport
20:25 Na dobre i na złe - odc. 918 Dla twojego dobra
21:20 Na sygnale - odc. 446 "Na zimno"
21:45 Na sygnale - odc. 447 "Tu i teraz"
22:15 Czterdziestolatek - odc. 14/21 - Sprawa Małkiewicza, czyli kamikadze
23:10 Teleexpress Extra
23:30 Panorama
00:00 "Panna, madonna, legenda tych lat (...)"
01:05 Z ziemi włoskiej do Polski
01:25 Pytanie dnia
01:30 Program informacyjny
01:55 Pytanie dnia
02:00 Pogoda
02:05 Sport
02:15 Ekstradycja 2 - odc. 2/9
03:10 Ekstradycja 2 - odc. 3/9
04:05 Forum
05:05 Na sygnale - odc. 446 "Na zimno"
05:35 Na sygnale - odc. 447 "Tu i teraz"
00:50 Samčių kovos
01:40 Kas ir kodėl?
02:10 Speciali referendumo agitacijos laida
03:00 Rinkimai 2024. Kandidatų į Respublikos Prezidentus debatai
04:30 Panorama
04:52 Sportas. Orai
05:00 Lietuvos Respublikos himnas
05:02 Labas rytas, Lietuva
08:00 Kęstutis Vaiginis ir Šv. Kristoforo kamerinis orkestras
09:30 Prognozė
09:55 Aš gyvenu iliuzijų pasaulyje
10:20 Žalia lentyna
10:45 Speciali referendumo agitacijos laida
11:40 Kas ir kodėl?
12:05 Samčių kovos
13:00 Laba diena, Lietuva
15:15 Tai kur toliau?
16:05 Lietuva kalba
17:00 Kas ir kodėl?
17:30 Svarbi valanda
18:30 Gero gyvenimo receptai
19:30 Panorama
20:00 Dienos tema
20:20 Sportas. Orai
20:30 Auksinis protas
21:45 Gimę džiaugtis
21:55 Beatos virtuvė
22:50 Laba diena, Lietuva
00:50 Samčių kovos
01:45 Kas ir kodėl?
02:10 Gero gyvenimo receptai
03:05 Smalsumo genas
03:30 Mūšio laukas
04:00 Panorama
04:30 Dienos tema
04:50 Sportas. Orai
05:00 Lietuvos Respublikos himnas
05:02 Stop juosta
00:10 Latvijas Sirdsdziesma *
01:15 V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts *
02:00 Panorāma *
02:36 Kultūras ziņas
02:48 Šodienas jautājums *
03:10 Klase. Dzīve kopmītnēs - mīti un patiesība *
03:31 Sazīmē profesiju! *
03:40 Nacionālie dārgumi.100 g kultūras
04:20 Nacionālie dārgumi.100 g kultūras
05:00 Šodienas jautājums *
05:20 4. studija *
05:50 Daudz laimes, jubilār! Rakstniece Laima Kota *
06:30 Province *
07:00 Kultūrdeva
07:53 Aizliegtais paņēmiens *
08:50 Dārza svētku koncerts. Dzimšanas diena
10:25 De Facto *
11:00 Rīta Panorāma *
13:00 Kultūrdeva
13:54 1:1. Aktuālā intervija *
14:40 Šodienas jautājums *
15:00 Rīta Panorāma *
17:00 Dienas ziņas
17:28 Kultūras ziņas
17:46 Laika ziņas
17:50 Gudrs, vēl gudrāks
19:00 Panorāma
19:43 Laika ziņas
19:50 Kultūršoks
20:05 Daudz laimes, jubilār! Mūziķis Rihards Zaļupe
20:41 De Facto *
21:15 1:1. Aktuālā intervija *
22:01 Latvijas Sirdsdziesma *
23:00 Panorāma *
23:36 Kultūras ziņas
23:50 Kultūrdeva
00:45 V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts *
01:30 Literatūre 6.sezona
02:00 Panorāma *
02:36 Kultūras ziņas
02:49 Province *
03:20 Gudrs, vēl gudrāks *
04:26 Ķepa uz sirds *
04:53 Sazīmē profesiju! *
05:00 Kultūrdeva
05:55 Kultūrdeva