Τηλεοπτικά κανάλια
Είδος: Όλα
Είδος: Austrian
Είδος: DVB-C
Είδος: Ταινίες
Είδος: Αθλητικά
Είδος: Μουσική
Είδος: Ντοκυμαντέρ
Είδος: Ειδήσεις
Είδος: Παιδικά
Οδηγός TV
Είδος: Όλα
Είδος: Austrian
Είδος: DVB-C
Είδος: Ταινίες
Είδος: Αθλητικά
Είδος: Μουσική
Είδος: Ντοκυμαντέρ
Είδος: Ειδήσεις
Είδος: Παιδικά
Γλώσσα
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Χώρα
Ηνωμένο Βασίλειο
Ιρλανδία
Γερμανία
Γαλλία
Ιταλία
Ισπανία
Πορτογαλία
Ολλανδία
Βέλγιο
Αυστρία
Λουξεμβούργο
Σουηδία
Ελλάδα
Κύπρος
Δανία
Νορβηγία
Σουηδία
Φινλανδία
Εσθονία
Λετονία
Λιθουανία
Πολωνία
Τσεχία
Σλοβακία
Ουγγαρία
Ρουμανία
Βουλγαρία
Κροατία
Σλοβενία
Βόρεια Μακεδονία
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
Σερβία
Αλβανία
Ουκρανία
Ρωσία
Τουρκία
Οδηγός TV
: πέμπτη,
Πρόγραμμα τηλεόρασης
: τώρα,
Τηλεοπτικά κανάλια
: Αυστρία,
TVEpg.eu -
κανάλια: 24534, χώρες: 36, γλώσσες: 32
Αυστρία
Austrian Τηλεόραση / DVB-T2
Οδηγός TV
ORF 1
ORF 2
ORF III
ATV
PULS 4
Servus TV
ATV II
live
ARD
Ζωντανή μετάδοση
ZDF
RTL
SAT.1
ProSieben
VOX
kabel eins
RTL II
SUPER RTL
3sat
Arte
ONE
ZDFinfo
ZDFneo
sixx
DMAX
TELE 5
SAT.1 Gold
ProSieben MAXX
NITRO
RTLup
Τώρα
Επόμενη σελίδα
21:53
Robin Hood
23:03
Hin und weg
23:20
St. Josef am Berg
22:35
Tinderreisen
22:35
Jung.Brutal.Kriminell
23:05
literaTOUR
21:55
Der Pakt der Wölfe
23:10 Tagesthemen
23:00 Markus Lanz
22:35 Hauptstadt der Clans - Kriminelle Großfamilien und ihre Millionengewinne
22:20 99 - Eine:r schlägt sie alle!
23:05 Beauty & The Nerd
22:35 Walking Tall - Auf eigene Faust
23:00 ES: Kapitel 2
23:20 Genial daneben
23:00 CSI: Miami
23:25 Kritisch Reisen: Alptraum Alpen?
23:05 Trom - Tödliche Klippen (3/6)
23:20 UFOs
23:15 Akte UFO
23:25 Das Geheimnis der schwarzen Koffer
23:05 Numb3rs - Die Logik des Verbrechens
23:18 Helicopter ER - Rettung aus der Luft
22:00 Fire with Fire - Rache folgt eigenen Regeln
22:10 Lebensretter hautnah - Wenn jede Sekunde zählt
23:20 Serienkiller - Mörder und ihre Markenzeichen
22:45 Law & Order: Special Victims Unit
22:40 Monk
23:30 Monk
23:35 Law & Order: Special Victims Unit
23:40 extra 3
23:45 Trom - Tödliche Klippen (4/6)
23:50
Match in Paradise - Liebe auf den ersten Swipe?
23:55 Biography: WWE Legends
00:00 The Blair Witch Project
00:10 Monk
00:15 DMAX News
00:20 Law & Order: Special Victims Unit
00:25 Trom - Tödliche Klippen (5/6)
00:30 UFOs
00:35
Am Schauplatz
00:40 heute journal
00:43 RTL Nachtjournal - Das Wetter
00:45 Richterin Barbara Salesch
00:50 Der Würger von Schloß Blackmoor
00:55 Bull
01:05 The Floor
01:15
Auf Streife
01:20 Biography: WWE Legends
01:25
Eco
01:35 Infomercial
01:40
War of Thrones - Krieg der Könige
02:10 Newstime
02:15 Scotland Yard jagt Dr. Mabuse
02:45 99 - Eine:r schlägt sie alle!
02:50
The Americans
03:30
The Americans
03:40 Newstime
Αυστρία
DVB-C Τηλεόραση / Περιοχή
Οδηγός TV
ANIXE+
ANIXE HD Serie
RTL Passion
SAT.1 emotions
ProSieben FUN
PHOENIX
live
W24
Ζωντανή μετάδοση
live
OKTO
Ζωντανή μετάδοση
live
R9
Ζωντανή μετάδοση
Tirol TV
live
KT 1
Ζωντανή μετάδοση
ORF 2 Burgenland
ORF 2 Kärnten
ORF 2 Nö
ORF 2 Oberösterreich
ORF 2 Salzburg
ORF 2 Steiermark
ORF 2 Tirol
ORF 2 Vorarlberg
ORF 2 EUROPE
WDR
live
NDR
Ζωντανή μετάδοση
MDR
live
hr-fernsehen
Ζωντανή μετάδοση
rbb
Radio Bremen TV
SR Fernsehen
SWR Fernsehen BW
SWR Fernsehen RP
live
BR
Ζωντανή μετάδοση
ARD-alpha
SRF 1
SRF zwei
RAI Uno
RAI Due
RAI Tre
TV5Monde Europe
Τώρα
Επόμενη σελίδα
23:15 Arche TV Fernsehkanzel - Arche TV Fernsehkanzel
23:15 Infomercial
23:20 You Shall Not Lie
22:40 Heldt
23:05 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
23:00 Expedition Deutschland - Das Vermächtnis der Steine
23:00
Peter und Paul
23:20
Ewigkeitsgasse
23:00
Beim Feicht
23:00
Tirol Today
23:00
Regionalsendung
23:03
Hin und weg
23:03
Hin und weg
23:03
Hin und weg
23:03
Hin und weg
23:03
Hin und weg
23:03
Hin und weg
23:03
Hin und weg
23:03
Hin und weg
23:03
Hin und weg
23:05 Tatort - Der große Schmerz
22:00 Der Zürich-Krimi: Borchert und die bittere Medizin
22:55 Purple Disco Machine - From Dresden to the World
23:15 Träum weiter - Sehnsucht nach Veränderung
22:20 Gott von Ferdinand von Schirach
22:00 Der Zürich-Krimi: Borchert und die bittere Medizin
22:45 Watzmann ermittelt (18)
22:45 Watzmann ermittelt (18)
22:45 Watzmann ermittelt (18)
23:15 Hindafing
22:45 Planet Wissen: Tigermücke und Riesenzecke - Wie gefährlich sind Invasive Insektenarten?
23:05 NZZ Format
23:20 Mystic River
22:30
Studio Battaglia
22:35
Appresso alla musica
23:00
Tg3 Linea notte
22:22
Envoyé spécial
23:30 Porta a porta
23:35
Storie di donne al bivio
23:40 Newsflash SRF 1
23:45 The Day - News in Review
23:50 Louis van Beethoven
23:55 Nostalgia
00:00
Meteo 3
00:05
Storie della scienza
00:15 Die Tagesschau vor 20 Jahren
00:19
Tv5monde, Le Journal Afrique
00:20 Onkel Bräsig (26)
00:30 PULS Konzerte
00:35 Tatort - Fegefeuer
00:45
La météo
00:50 Die Zeit mit Euch
01:00
Regionalsendung
01:05 SWR Porträt: Wolfgang Grupp - Deutschlands berühmtester Kaufmann
01:15
Radiocorsa
01:25
Eco
01:35 Tagesschau vor 20 Jahren
01:45
Nebenan
01:50 HausGeschichten
01:55 Comedy@SRF
02:05 Erlebnisreisen: Münsterland - Von Rheine nach Coesfeld auf Tour
02:20 Bilder aus Hessen
02:25 Frau Doktor und das liebe Vieh
Αυστρία
Είδος: Ταινίες
Οδηγός TV
Kinowelt TV
13th Street
RTL Crime
AXN
AXN White
AXN Black
SYFY
Warner TV Film
Warner TV Serie
Warner TV Comedy
Universal TV
Comedy Central
Romance TV
Heimatkanal
kabel eins CLASSICS
Sky 1
Sky Atlantic
Sky Replay
Sky Krimi
Sky Cinema Premieren
Sky Cinema Premieren +24
Sky Cinema Best Of
Sky Cinema Thriller HD
Sky Cinema Action
Sky Cinema Family
Sky Cinema Fun
Sky Cinema Classics
Sky Cinema Special
Τώρα
Επόμενη σελίδα
21:55 Magic Mike
23:25 FBI: Special Crime Unit
22:45 Partisan - Farm des Bösen
23:10 The Window
23:10 Stalk
23:10 The Window
22:45 Fact or Faked: Auf den Spuren des Paranormalen
22:30 Cop Out: Geladen und entsichert
23:15 NCIS: Los Angeles
23:10 Futurama
22:05 Quatermain und der Schatz des König Salomon Teil 2
23:25 The Daily Show
23:20 Familie Dr. Kleist
23:20 Der letzte Zeuge
22:05 Ring 2
23:15 Magnum P.I.
22:40 Mayans M.C.
22:50
Game of Thrones
23:25 Die Rosenheim-Cops
22:05 The Cursed - Der Fluch der Bestie
22:55
Sonne und Beton
22:25 Bad Boys II
23:25
Infinity Pool
23:10
21 Bridges
23:00
Monster Trucks
22:45
Und dann kam Dad
22:00
Der Teufelshauptmann
22:40
Mad Heidi
23:35 Dr House
23:40 Mayans M.C.
23:45
Zwölf Uhr mittags
23:50
Game of Thrones
23:55 Ringu 2
00:00 Master Gardener
00:05 NCIS: Los Angeles
00:10 Johanssons letzter Fall
00:15
Superbad
00:20 Roger Cormans Frankenstein
00:25
The Loneliest Boy in the World
00:30 Lovecraft Country
00:45
After Forever
00:50 World War Z - Extended Version
00:55
White Elephant - Der Mafia-Kodex
01:00 Himmel ohne Sterne
01:05 Law & Order: Special Victims Unit
01:15
Der Siebente ist dran
01:25
Destroyer
01:45 Das Traumhotel
01:50 Lincoln
01:55 Breaking Point - Make it or Break it
02:00
Knives Out - Mord ist Familiensache
02:10
Die größten Filmemacher aller Zeiten
02:25
Die Vampirschwestern 3: Reise nach Transsilvanien
02:30
Guns Akimbo
02:45 Der Kommissar
02:55 Centurion - Fight or Die
03:30
Gletschergrab
Αυστρία
Είδος: Αθλητικά
Οδηγός TV
ORF Sport+
Sky Sport Austria 1
Sky Sport Austria 2
Sky Sport Austria 3
Sky Sport Austria 4
sport1
sport1+
SPORTDIGITAL FUSSBALL
Eurosport 1
Eurosport 2
eSports1
Auto Motor und Sport Channel
Motorvision TV
Sky Sport 1
Sky Sport 2
Sky Sport 3
Sky Sport 4
Sky Sport 5
Sky Sport 6
Sky Sport 7
Sky Sport 8
Sky Sport 9
Sky Sport Bundesliga 1
Sky Sport Bundesliga 1
Sky Sport Bundesliga 2
Sky Sport Bundesliga 3
Sky Sport Bundesliga 4
Sky Sport Bundesliga 5
Sky Sport Bundesliga 6
Sky Sport Bundesliga 7
Sky Sport Bundesliga 8
Sky Sport Bundesliga UHD
Τώρα
Επόμενη σελίδα
22:45
Basketball Damen Superliga
23:05
Fußball: Bundesliga Classic
20:00 Darts: Premier League - 9. Abend, The SSE Arena, Belfast/NIR
23:00 NASCAR Craftsman Truck Series
21:30
Afrika Cup 2023
22:30 Snooker: German Masters in Berlin: Finale
22:30 UCI WorldTour Männer
17:40 ESL Event: SPS Mobile Challenge Finals MLBB, S3, Jakarta, Tag 2 PO
23:15
Rückwärtsgang
23:15
Chateaux Impney Hill Climb
17:00
Sendepause
21:00
Sendepause
21:00
Sendepause
23:00 BL: BVB 09 - Stories who we are (Das schönste Stadion der Welt)
23:30 BL: Bundesliga Weekly
23:45
Fast Lap
23:55 Monster Jam
00:00 2. BL: HvK und Tusche - Dein Zweitliga-Talk
00:05
NASCAR Craftsman Truck Series
00:20 NASCAR Cup Series: Max Gutiérrez
00:30 Radsport
00:45 FIS Ski Alpin Weltcup: Saalbach-Hinterglemm: Abfahrt Frauen
01:00
Sendepause
01:30 Sendepause
01:45
Euro 2024: Der grosse Team-Check
03:00 ESports: ESL Event - Brawl Stars Mobile Challenge, S2, Challenge Finals, Day 1
05:00
Sendepause
Αυστρία
Είδος: Μουσική
Οδηγός TV
Deluxe Music
MTV Germany
MTV Hits
MTV 90s
MTV Live HD
MTV 00s
Mezzo
Classica
Jukebox
Τώρα
Επόμενη σελίδα
23:00
Rock Antenne Deluxe
22:55 Help! I'm in a Secret Relationship!
23:00 Worldwide Hits
22:00 Ultimate 90s Playlist!
23:05 MTV Rewind (MTV Rewind), Miuziklas
23:00 Supermassive Rock Anthems!
22:15 Ghost-Note - A to JazZ Festival
23:09 Villa-Lobos
22:00 JUKEBOX GROOVE
23:36 Classica Spotlight
23:47 Клуб New Morning. Кинга Глик
23:50 Beavis and Butt-head
00:00 BACK TO ... 2016
00:48 Intermezzo
01:00 90's Mixtape
01:35 HD Hits (HD Hits), Miuziklas
02:00 RAP
03:00 Non-Stop Hits
04:00 Ultimate 90s Playlist!
07:00 Non-Stop Y2Ks!
Αυστρία
Είδος: Ντοκυμαντέρ / Φύση / Ζώα / Περιβάλλον / Εκπαίδευση / Επιστήμη / Γεγονότα
Οδηγός TV
ARCADIA World HD
kabel eins Doku
N24 Doku
Crime + Investigation
Discovery Channel
National Geographic
NatGeo Wild
Animal Planet
Sky Nature
Sky Documentaries
History HD
TLC
GEO Television
RTL Living
Bergblick
Τώρα
Επόμενη σελίδα
23:00
7 Days
23:20 Serienkiller - Mörder und ihre Markenzeichen
23:05 Power auf Achsen - Der Schwerlast-Selbstfahrer
22:45 Cold Case Files
23:20 Expedition Unknown - Mythen auf der Spur
23:15 Spinosaurus: Der Urzeit-Gigant
23:15 Königinnen der Haie
23:10 Die Monster-Jäger - Bestien auf der Spur
23:00
Alien Abyss - Außerirdische Tiefe
23:05
Coast Guard Florida
23:10 Forged with Steele
23:15 999 - Notruf UK
23:05 Railway Murders - Geheimnisvolle Verbrechen
23:00 Das perfekte Dinner
22:55
Bergwelten
23:35 Terra X
23:45
Heimatleuchten
23:50 Zwischen Tüll und Tränen
23:55
Geschichten aus Sambia
00:00 Friedhof der Dinosaurier
00:05 Expedition Unknown - Mythen auf der Spur
00:15 72 Stunden im Geisterhaus
00:25 Terra X
00:30
SOS in den Bergen - Die Flugrettung
00:35 Dennis Rodman - Jenseits von Gut und Böse
00:40 Jamies 5-Zutaten-Küche
00:50 Enthüllt: Geheimnisse der Meere
01:00 Held des Ackers - Ein Hightech-Traktor entsteht
01:10 72 Stunden im Geisterhaus
01:25 Great White Abyss - Die Weissen Haie von Guadalupe
Αυστρία
Είδος: Ειδήσεις
Οδηγός TV
live
oe24.TV
Ζωντανή μετάδοση
Wetter.TV
live
tagesschau24
Ζωντανή μετάδοση
WELT
n-tv
live
Euronews Deutsch
Ζωντανή μετάδοση
live
DW English
Ζωντανή μετάδοση
BBC World News
CNN International
CNBC Europe
live
Euronews
Ζωντανή μετάδοση
live
Bloomberg Television
Ζωντανή μετάδοση
live
France 24
Ζωντανή μετάδοση
live
Sky News
Ζωντανή μετάδοση
live
Al Jazeera English
Ζωντανή μετάδοση
live
NHK WORLD-JAPAN
Ζωντανή μετάδοση
Arirang TV
Τώρα
Επόμενη σελίδα
22:00
FELLNER! LIVE - Die Kult-Talkshow
23:00 meteoNEWS
23:15 Tagesthemen
23:05 Gewichtheber auf Rädern - Mobilkran der Superlative
23:15 Telebörse
18:00 Europa im blickpunkt
23:02 The Day - News in Review
23:00 BBC News (BBC News), United Kingdom, 2024
23:00 First Move with Julia Chatterley (First Move with Julia Chatterley), USA, 2018
23:00 The CNBC Conversation
23:15 The European Debrief
23:00 Hello World (Hello World), USA
23:15 A Week in France
23:00 News at 10 with Anna Botting
23:00 Newshour
23:18 Newsline Biz
23:00 Home Explorers (Home Explorers), South Korea
23:30 1Day 1Korea: K-Stage (1Day 1Korea: K-Stage), South Korea
23:40 Korea Travelogue (Korea Travelogue), South Korea
23:45 Focus
00:00 NHK Newsline
00:05 Held des Ackers - Ein Hightech-Traktor entsteht
00:20 Adolf Eichmann - Geständnis eines Nazi-Verbrechers
00:25 Tagesschau
00:30 101 East
01:00 Anderson Cooper 360 (Anderson Cooper 360), USA, 2007
01:05 Megakrane - Giganten aus Stahl
02:00 Europa im blickpunkt
02:15
FELLNER! LIVE - Die Kult-Talkshow
06:30
FELLNER! LIVE - Die Kult-Talkshow
11:00 Euronews Aktuell
Αυστρία
Είδος: Παιδικά / Νεανικά Προγράμματα
Οδηγός TV
KiKA
Boomerang
Cartoon Network
Disney Channel
TOGGO plus
Nickelodeon
Nick Jr.
Nicktoons
RiC
Baby TV
Fix & Foxi
Τώρα
Επόμενη σελίδα
22:00 Sendeschluss
23:25 Bugs Bunnys Baumeister
23:25 Craig of the Creek - Im Wald der Abenteuer
22:24 Little Miss Sunshine
21:45 Teleshoppingsendung
23:00
Solar Opposites
23:25
Blaze und die Monster-Maschinen
23:20 Die Pinguine aus Madagascar
23:00
MediaShop
23:00
Verträumte Nächte
23:20
Tiki Turtles Insel
23:30
Verträumte Nächte
23:35 Die Pinguine aus Madagascar
23:45
Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
23:50
Enid Blyton Abenteuer
23:55 Die Pinguine aus Madagascar
00:00
Verträumte Nächte
00:10
Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
00:15
Enid Blyton Abenteuer
00:25 Modern Family
01:00
MediaShop
05:33 Micky Maus: Kunterbunte Abenteuer
05:45 Teleshoppingsendung
05:50 Leo Lausemaus
06:05 Mascha und der Bär
06:10 Mascha und der Bär