TV kanalları
Tür: Hepsi
Tür: Romanian
Tür: DVB-C
Tür: Avrupa
Tür: Filmler
Tür: Spor
Tür: Müzik
Tür: Belgesel
Tür: Haberler
Tür: Çocuk
TV rehberi
Tür: Hepsi
Tür: Romanian
Tür: DVB-C
Tür: Avrupa
Tür: Filmler
Tür: Spor
Tür: Müzik
Tür: Belgesel
Tür: Haberler
Tür: Çocuk
Dil
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Ülke
Birleşik Krallık
İrlanda
Almanya
Fransa
İtalya
İspanya
Portekiz
Hollanda
Belçika
Avusturya
Lüksemburg
İsviçre
Yunanistan
Kıbrıs Cumhuriyeti
Danimarka
Norveç
İsveç
Finlandiya
Estonya
Letonya
Litvanya
Polonya
Çekya
Slovakya
Macaristan
Romanya
Bulgaristan
Hırvatistan
Slovenya
Kuzey Makedonya
Bosna-Hersek
Sırbistan
Arnavutluk
Ukrayna
Rusya
Türkiye
Pazartesi
27-05-2024
Salı
28-05-2024
Çarşamba
29-05-2024
Perşembe
30-05-2024
Cuma
31-05-2024
Cumartesi
01-06-2024
Pazar
02-06-2024
05-27
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:00 Ştiri
01:00 Ştiri
02:00 Subiectiv
03:30 Descoperiti
04:30 În gura presei
05:30 Ştiri
06:00 Ştiri
07:00 Știrile dimineții
10:00 Ştiri
11:00 NewsRoom
12:00 Ştiri
13:00 NewsRoom
14:00 Ştiri
15:00 Decisiv
18:00 News Hour with CNN
19:00 În faţa naţiunii
21:00 Sinteza zilei
23:30 În gura presei
00:30 Ştiri
01:00 Ştiri
02:00 Sinteza zilei
04:00 În gura presei
05:00 News Hour with CNN
00:00 Reluare
03:00 Romania la raport
04:00 Cheia zilei
05:00 Stirile Romania TV 24:00
00:00 Știrile B1
01:00 Romi pentru Romania
01:50 Check media
03:20 Europeo
04:30 Știrile B1
05:20 Pe bune!
07:00 Bună dimineața, România!
10:00 Bună dimineața, România!
12:00 News Pass
15:00 Politica zilei
18:00 Bună, România!
20:00 Știrile B1
21:00 Actualitatea
23:00 Știrile B1
00:00 Bună, România!
01:50 Politica zilei
04:30 Știrile B1
05:20 Actualitatea
00:00 Digipedia
01:00 Agro Jurnal
02:00 Banii în mișcare
02:30 Planeta ești tu!
04:00 În faţa ta
05:00 Ediție specială ora 22:00
07:00 Digimatinal
09:00 Știrile dimineții
12:00 Știrile amiezii
15:00 Studio politic
16:00 Știrile zilei
19:00 Business Club
19:50 Știri sport
20:00 Editie speciala
23:00 Știrile serii
01:00 Editie speciala
04:00 Studio politic
05:00 Business Club
05:50 Digimatinal
00:00 World Sport
00:30 Quest's World of Wonder
01:00 CNN Newsroom Sunday
03:00 The Whole Story With Anderson Cooper
04:00 Fareed Zakaria GPS
05:00 African Voices: Changemakers
05:30 Marketplace Africa
05:45 Marketplace Europe
06:00 Living Golf
06:30 Inside Africa
07:00 CNN Newsroom
07:45 World Sport
08:00 CNN Newsroom
09:45 World Sport
10:00 CNN Newsroom
12:00 CNN This Morning
14:00 CNN News Central
14:30 World Sport
15:00 CNN Newsroom
16:00 Connect the World
16:45 World Sport
17:00 Connect the World
18:00 CNN Newsroom
19:00 One World With Zain Asher and Bianna Golodryga
20:00 Amanpour
21:00 Isa Soares Tonight
22:00 CNN Newsroom
23:00 Quest Means Business
23:45 Quest's World of Wonder
00:00 The Situation Room With Wolf Blitzer
00:30 World Sport
01:00 First Move With Julia Chatterley
02:00 Erin Burnett OutFront
03:00 The Whole Story With Anderson Cooper
04:00 Call to Earth
00:00 Meet The Press
01:00 Asia Squawk Box
04:00 Asia Street Signs
07:00 Capital Connection
08:00 Squawk Box Europe
09:00 Squawk Box Europe
11:00 Street Signs
12:00 CNBC Special Event
13:00 American Greed
14:00 American Greed
15:00 Unlocked
16:00 American Greed
17:00 American Greed
18:00 Unlocked
19:00 American Greed
20:00 American Greed
21:00 Unlocked
22:00 American Greed
23:00 American Greed
00:00 Managing Asia
00:30 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
01:30 NBC Nightly News With Lester Holt
02:00 Asia Squawk Box
04:00 Asia Street Signs
00:00 Bloomberg Wealth with David Rubenstein (Bloomberg Wealth with David Rubenstein), USA
00:30 Bloomberg Originals (Bloomberg Originals), USA, 2024
01:00 Bloomberg Wall Street Week (Bloomberg Wall Street Week), USA, 2024
02:00 Bloomberg Daybreak: Australia (Bloomberg Daybreak: Australia), USA, 2024
03:00 Bloomberg Daybreak: Asia (Bloomberg Daybreak: Asia), USA, 2024
04:00 Bloomberg: The China Show (Bloomberg: The China Show), 2024
06:00 Bloomberg Markets: Asia (Bloomberg Markets: Asia), USA, 2024
07:00 Bloomberg Horizons Middle East & Africa (Bloomberg Horizons Middle East & Africa), USA, 2024
08:00 Bloomberg Daybreak: Europe (Bloomberg Daybreak: Europe), USA, 2024
09:00 Bloomberg Markets: Today (Bloomberg Markets: Today), USA, 2024
11:00 The Pulse with Francine Lacqua (The Pulse with Francine Lacqua), USA, 2024
12:00 Leaders with Lacqua (Leaders with Lacqua), USA, 2024
12:30 Leaders with Lacqua (Leaders with Lacqua), USA
13:00 Leaders with Lacqua (Leaders with Lacqua), USA, 2024
13:30 Leaders with Lacqua (Leaders with Lacqua), USA
14:00 Bloomberg Screentime: Culture. Business. Technology. Converged (Bloomberg Screentime: Culture. Business. Technology. Converged)
14:30 Next Big Risk (Next Big Risk), United Kingdom, 2024
15:00 Next Big Risk (Next Big Risk), United Kingdom, 2024
15:30 Hello World (Hello World), USA
16:00 Hello World (Hello World), USA
16:30 Hello World (Hello World), USA
17:00 The Circuit (The Circuit)
17:30 The Circuit (The Circuit)
18:00 The Circuit (The Circuit)
18:30 The Circuit (The Circuit)
19:00 Bloomberg Originals (Bloomberg Originals), USA, 2024
19:30 Power Players (Power Players), Biography
20:00 Bloomberg Investigates (Bloomberg Investigates), Detective, USA
20:30 The Businessweek Show (The Businessweek Show), Biography
21:00 The Circuit (The Circuit)
21:30 Power Players (Power Players), Biography
22:00 Bloomberg Investigates (Bloomberg Investigates), Detective, USA
23:00 The Businessweek Show (The Businessweek Show), Biography
23:30 The Circuit (The Circuit)
00:00 Hello World (Hello World), USA
00:30 Hello World (Hello World), USA
01:00 Bloomberg Originals (Bloomberg Originals), USA, 2024
01:30 Power Players (Power Players), Biography
02:00 Bloomberg Daybreak: Australia (Bloomberg Daybreak: Australia), USA, 2024
03:00 Bloomberg Daybreak: Asia (Bloomberg Daybreak: Asia), USA, 2024
04:00 Bloomberg: The China Show (Bloomberg: The China Show), 2024
05:00 News Live
05:30 UpFront
06:00 News Live
06:30 The Bottom Line
07:00 News Live
12:30 Talk to Al Jazeera
23:00 News Live
23:30 The Stream
00:00 Newshour
01:00 Newshour
02:00 News Live
02:30 Witness
03:00 News Live
03:30 Inside Story
04:00 Witness
05:00 News Live
05:30 Talk to Al Jazeera