TV-kanaler
Genre: Alla
Genre: Albansk
Genre: DVB-C
Genre: Europa
Genre: Filmer
Genre: Sport
Genre: Musik
Genre: Dokumentär
Genre: Nyheter
Genre: Barn
TV-guide
Genre: Alla
Genre: Albansk
Genre: DVB-C
Genre: Europa
Genre: Filmer
Genre: Sport
Genre: Musik
Genre: Dokumentär
Genre: Nyheter
Genre: Barn
Språk
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Land
Storbritannien
Irland
Tyskland
Frankrike
Italien
Spanien
Portugal
nederländerna
belgien
Österrike
luxemburg
Schweiz
Grekland
Cypern
Danmark
Norge
Sverige
Finland
Estland
Lettland
Litauen
Polen
Tjeckien
Slovakien
Ungern
Rumänien
Bulgarien
Kroatien
Slovenien
Nordmakedonien
Bosnien och Hercegovina
Serbien
Albanien
Ukraina
Ryssland
Turkiet
TV-guide
: onsdag,
Tv-tablå
: nu,
TV-kanaler
: Albanien,
TVEpg.eu -
kanaler: 24782, länder: 36, språk: 32
Albanien
Albansk TV / DVB-T2
TV-guide
RTSH 1
RTSH 2
RTSH 3
Top Channel
Klan TV
Vizion Plus
RTSH Plus
Klan Plus
Nu
Nästa sida
05:00 Mirëmëngjesi Shqipëri-drejtpërdrejt
06:45 Të bashkuar dhe larg nënës
06:00 Wake Up
07:00 Programet e ATV
05:55 7 PA 5
07:00 Kryeqyteti
07:30 Ti Shqipëri më jep nder
08:00 Qenushi Kale
08:10 Thesare shqiptar në Suedi
08:25 KARTONAT E MENGJESIT
08:30 STOP
08:45 Ben 10
09:00 FLASH
09:30 Pendimi
11:00 Lajme, moti
15:00 Programet e ATV
23:00 Programet e ATV
Albanien
DVB-C TV / Region
TV-guide
RTSH Agro
RTSH Gjirokastra
RTSH Korça
RTV 21 M
RTV Ora
live
Kanali 7
Livesändning
Klan Macedonia
Klan Kosova
RTK-1
Hayat
Zjarr TV
MCN TV
STAR PLUS TV
Syri TV
live
Nesër TV
Livesändning
TV Arta
Nu
Nästa sida
06:55 Kapelja e Panamasë
07:00 Programet e RTV 21
06:00 Ora Juaj
07:00 Programet e Kanalit 7
07:00 Happy day
07:00 Programet e TEVE 1
07:00 RTK-1
06:50 Tri sestre
07:00 Zjarr TV
06:00 STAR PLUS TV
07:00 Programet e Syri TV
07:00 Programet e NTV ALBANIA
06:00 Captain Fm
07:15 Te Linda
07:30 SOT
07:40 TV izlog: Labeffective
07:45 TV Izlog
07:50 48 orë në Valbonë
08:00 Lajme-LILI SARAÇI
08:25 Saranda, Butrinti, Ksamili
09:00 Shije shtëpie
10:00 Lajme-Klodi Karaj
11:00 Rudina
14:00 STAR PLUS TV
15:00 Programet e NTV ALBANIA
22:00 STAR PLUS TV
23:00 Programet e NTV ALBANIA
Albanien
Genre: Europa
TV-guide
Alsat M
Rai Uno
Rai Due
Rai Tre
Canale 5
Italia 1
RTL
RTL II
n-tv
Nu
Nästa sida
07:00 Нов ден
07:00 Tg1
05:10 S4 Ep23 - La Grande Vallata
07:00 Agora' - Stag. 2023 - Puntata del 08/05/2024
06:59 Tg5
06:53 Kiss Me Licia
07:00 Punkt 8
07:00 Der Trödeltrupp - Das Geld liegt im Keller
07:00 Nachrichten
07:10 Telebörse
07:21 Chicago Fire
07:30 Nachrichten
07:34 Che tempo fa
07:42 Mattino cinque news
07:45 Radio2 Social Club
07:55 Stag. 2024 - Tg Parlamento
08:00 Der Trödeltrupp - Das Geld liegt im Keller
08:13 Chicago Fire
08:45 Re Start - Stag. 2023 - Puntata del 08/05/2024
09:00 Ulrich Wetzel - Das Strafgericht
09:05 Die Schnäppchenhäuser - Der Traum vom Eigenheim
09:30 Elisir - Stag. 2023 - Puntata del 08/05/2024
09:59 L'Isola dei Famosi
10:00 Barbara Salesch - Das Strafgericht
11:00 Не ме напуштај
Albanien
Genre: Filmer
TV-guide
RTSH Film
RTSH Shqip
FOX
Fox Life
FOX Movies
Smile
KanalD Drama
Film Hits
Film Aksion
Film Komedi
T HD
EuroFilm
GOLD HD
MAX HD
Film Autor
Film Thriller
Film Drame
Stinët
3 Plus
Tring Shqip
Tring Super
Tring Action
Tring Life
Tring Comedy
Tring Fantasy
Tring Collection
Tring Novelas
Tring Family
Nu
Nästa sida
07:00 KRYENGRITJE NË PALLAT
07:05 C.S.I: Miami
06:35 Married with children
05:45 A dog's way home
06:50 Rokfeler 30 - Sezoni 4 Episodi 5
06:40 Dashuria e Jetës Sime - Episodi 4
07:05 Fëmijët Spiunë: Armagedoni
05:15 Silverado
06:30 Krishtlindje e djegur nga dielli
06:45 Balkanika Folk Festival - Nata 1
06:26 Rozi
06:00 Zonja Ueb
05:40 Lutje pa përgjigje
05:30 Si në kohët e vjetra
06:22 Barrikada
06:35 Kërcim i lirë
06:50 2 Broke Girls
06:30 Molla e Ndaluar - Episodi 311
05:57 Militanti
06:50 Vitet më të Bukura
06:15 Ditë pa Mbarim
06:25 Shtrati i Bukuroshes së Fjetur
07:00 Komedia e Maskuar
06:15 Zemra e dragoit
05:30 Tërbimi
06:30 Natalia - Episodi 53
05:30 Një Natë Nëpër Qytet
07:10 Ditën që Toka ndaloi
07:15 Mysafirët
07:20 Natalia - Episodi 54
07:25 Dashuri dhe Mëkat - Episodi 52
07:30 Prita
07:34 Sfiduesi
07:40 Armiku te Porta
07:45 Krimi Nuk Njeh Kufij
07:55 Lost
07:56 Akull
08:00 Jashtëtokësorët
08:10 Pele - Lindja e Një Legjende
08:15 Një dhurues për Xhekun
08:20 Të Dua me Gjithë Zemer - Episodi 50
08:40 Një Ditë e Bukur në Hong Kong
08:45 Akademia e Superheronjve
08:50 Era dhe luani
08:55 Keshtjella
09:00 Jeta e Jashtëzakonshme e David Koperfildit
09:10 New Amsterdam
09:15 Cuca e maleve
09:19 I humbur
09:25 Dy nën burkë
09:30 Cfare duan burrat
09:40 24 Orë për të Vdekur
09:50 Tigrat
09:55 Loja Finale
10:00 Nuk ka Rregulla: Jemi në Kolegj
10:30 Flamin' Hot: Shija që ndryshoi historinë
10:45 Gunat përmbi tela
11:05 Beteja e Paqesorit
Albanien
Genre: Sport
TV-guide
RTSH Sport
Eurosport 1
Eurosport 2
SuperSport 1
SuperSport 2
SuperSport 3
SuperSport 4
SuperSport 5
SuperSport 6
SuperSport 7
Tring Sport News
SPORT 1
SPORT 2
SPORT 3
SPORT 4
Nu
Nästa sida
07:00 Panathinaikos-Maccabi ND5 (Basketboll-Euroleague 2023-24)
06:00 Cycling: Giro d'Italia. Stage 4 (Ciclismo: Giro d'Italia), Italy, 2024
06:45 Climbing: IFSC Climbing World Cup in Salt Lake City. Final Women's Speed (Climbing: IFSC Climbing World Cup in Salt Lake City), USA
07:00 Sport News
07:00 Highlights Bundesliga
07:00 Premier League Channel
07:00 INFO
07:00 INFO
07:00 INFO
07:00 INFO
07:00 Tring Sport News
04:00 CHAMPIONS DAY!
06:54 TORINO vs LECCE
06:45 VALENCIA GP
07:00 Programet e TS4 HD
07:30 Archery - World Cup Shanghai. Compound (Archery: World Cup Shanghai), China
08:00 Highlights Ligue 1
08:30 Climbing: IFSC Climbing World Cup in Salt Lake City. Final Men's Boulder (Climbing: IFSC Climbing World Cup in Salt Lake City), USA
08:52 GENOA vs UDINESE
09:00 CHAMPIONS DAY!
10:00 Tenis: ATP Rome Live
10:50 MILAN vs ROMA
12:00 DALLAS vs LA CLIPPERS
14:00 CHAMPIONS DAY!
14:20 PERMBLEDHJE
15:00 Programet e TS4 HD
19:00 INFO
20:00 INFO
23:00 Programet e TS4 HD
07:00 INFO
Albanien
Genre: Musik
TV-guide
RTSH Muzikë
MTV Live HD
Click TV
Melody.TV
Klan Music
My Music
IN tv
BBF
Club TV
SuperSonic TV
Elrodi
Folk Plus
Nu
Nästa sida
07:00 Mtv Top 20
05:00 CLICK IN THE MORNING
05:00 Muzikë popullore dhe moderne
07:00 Muzikë
06:00 My Music Hits- 24 orë
07:00 Programet e BBF
07:00 Programet e Club TV
07:00 SuperSonic
07:00 Programet e Elrodi
07:00 Folk +
08:00 CLICK THE HIT
08:30 MTV Live Vault!
09:00 Global Beats
10:00 CLICK SHQIP
14:00 My Music Hits- 24 orë
15:00 Folk +
16:30 MUSIC BY DJ ALIS
17:00 Muzikë popullore dhe moderne
19:00 Big Brother Radio
23:00 Folk +
Albanien
Genre: Dokumentär / Natur / Djur / Miljö / Utbildning / Vetenskap / Fakta
TV-guide
EXPLORER Shkence
EXPLORER Natyra
EXPLORER Histori
Tring History
Tring Planet
Tring World
Discovery Channel
Discovery Science
ID Xtra
Travel Channel
Animal Planet
TLC
Muse
24Kitchen
Living HD
Scan TV
Nu
Nästa sida
06:50 Motora amerikanë 4
07:00 Afrika - Fluturim mbi Tokë
06:20 Agjentët sekretë të Elizabetës së Parë 2
06:38 Lufta e Vietnamit - Episodi 3
06:36 Të Çuditshmit e Azisë - Episodi 2
06:49 Projekte të Pamundura - Episodi 2
06:00 My 600lb Life
06:35 Ansambli Stinët
07:00 Gatimet e shpejta e të lehta të Xhejmit
07:04 Shtëpi e Re për 12 Orë - Episodi 3
07:00 Start
07:21 Mbretëria e Luleve - Episodi 3
07:25 Sembene 1
07:29 Formula 1 Gara e Mbijetesës - Episodi 4
07:40 Heminguej - Episodi 1 - Shkrimtari
07:46 Të krijosh nga plehrat 3
07:53 Ndryshe, por të Shijshme - Episodi 3
08:00 Pastiçeria e Rudolfit
08:05 Magjia e blusë së pafundme - Amerika e Jugut
08:07 E Ardhmja Është Sot - Episodi 3
08:15 Alaska, Mbretëria e Ngrirë - Episodi 3
08:36 Historia e Ndaluar - Episodi 1
08:42 Në Shtëpinë e Yjeve - Vanessa Hudgens
08:50 Umbria - Italia e pazbuluar
09:00 Scan Update
09:22 Vende të Shenjta - Episodi 3
09:40 Cosi Fan Tutte
11:00 Edicion informativ
Albanien
Genre: Nyheter
TV-guide
RTSH 24
News 24
ABC NEWS
Report TV
Ora News
Euronews Albania
Klan News
live
Top News
Livesändning
Fax News
live
A2 CNN
Livesändning
B92
live
Rai News 24
Livesändning
live
Euronews
Livesändning
BBC World News
CNN International
Al Jazeera International
Nu
Nästa sida
07:00 CNN Newsroom with Rosemary Church
07:00 News 24 Live nga Tirana
07:00 "ABC-ja e mëngjesit"
07:00 Programet e Report TV
06:00 Family
06:00 Goodmorning Albanians
07:00 Klan News
05:30 Lajme - Moti
07:00 Programet e Fax News
06:00 Dita Jonë LIVE
06:46 Kung Fu Panda
07:00 RaiNews
07:00 The European Debrief
07:00 BBC News (BBC News), United Kingdom, 2024
07:00 CNN Newsroom with Rosemary Church
07:00 News
07:11 Kuća Buka
07:15 The European Debrief
07:26 CCISS viaggiare informati tv
07:30 Inside Story
07:35 Sunđer Bob Kockalone
07:45 World Sport
07:55 Click (Click), United Kingdom, 2024
08:00 Newshour
08:15 Euronews Now
09:00 A2 Sot
09:30 A2 Sot Rolling
10:00 Lajme - Moti
11:00 Edicion informativ
11:30 Euronews Now
15:00 Programet e Fax News
23:00 Programet e Fax News
Albanien
Genre: Barn och ungdomsprogram
TV-guide
RTSH Femijë
RTSH Shkollë
Junior TV
Çufo TV
Bang Bang
Tring Tring
Tring Kids
TIP TV
Nickelodeon
Nicktoons
Bubble
Baby TV
Nu
Nästa sida
06:36 Bashkë me Rozin
07:00 RTSH SHKOLLË
07:00 Bela dhe Bulldogët
07:00 Çamarrokët e kopshtit
06:50 Lepuri Piter
06:59 Lepurushi Milo
06:58 Kung Fu Panda: Luftëtari i Dragoit - Sezoni 1 Episodi 8
06:25 Ninxhat Adoleshente 2
06:50 The Casagrandes (The Casagrandes), Comedy, Family, Animation, Adventure, Action, Drama, Fantasy, Thriller, USA, 2020
06:30 The Loud House
07:07 Buba Kuzhinier
07:00 Start Your Day with BabyTV's Friends (Start Your Day with BabyTV's Friends), For children, United Kingdom
07:10 The Casagrandes (The Casagrandes), Comedy, Family, Animation, Adventure, Action, Drama, Fantasy, Thriller, USA, 2021
07:13 Mila dhe Morfi
07:15 SpongeBob SquarePants
07:23 Të Mësojmë së Bashku
07:25 Lokomotiva Tomas dhe shokët
07:30 Tutti Frutti and other stories (Tutti Frutti and other stories), For children, Animation, Musical, United Kingdom
07:31 Lokomotiva Tomas dhe shokët
07:35 Danger Force (Danger Force), Comedy, USA, 2020
07:38 Xheku dhe piratët e ishullit të Askundit
07:44 Aventurat e Çakut dhe Shokëve
07:49 Magjikët - Historia e Nusepashkës dhe Maçokut të Zi - Sezoni 2 Episodi 8
07:50 Krijuesit e lojërave
07:55 Rreth nesh
08:00 Charlie & the Numbers (Charlie & The Numbers), United Kingdom
08:05 Rugrats
08:15 Motra Ime e Padukshme
08:54 RTSH SHKOLLË
09:35 Balerina
13:35 Me duar të vogla