TV-kanalen
Genre: Alles
Genre: Dutch
Genre: DVB-C
Genre: Europa
Genre: Speelfilms
Genre: Sport
Genre: Muziek
Genre: Documentaire
Genre: Nieuws
Genre: Kinderen
TV-gids
Genre: Alles
Genre: Dutch
Genre: DVB-C
Genre: Europa
Genre: Speelfilms
Genre: Sport
Genre: Muziek
Genre: Documentaire
Genre: Nieuws
Genre: Kinderen
Taal
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Land
Verenigd Koninkrijk
Ierland
Duitsland
Frankrijk
Italië
Spanje
Portugal
Nederland
België
Oostenrijk
Luxemburg
Zwitserland
Griekenland
Cyprus
Denemarken
Noorwegen
Zweden
Finland
Estland
Letland
Litouwen
Polen
Tsjechië
Slowakije
Hongarije
Roemenië
Bulgarije
Kroatië
Slovenië
Noord-Macedonië
Bosnië en Herzegovina
Servië
Albanië
Oekraïne
Rusland
Turkije
woensdag
01-05-24
donderdag
02-05-24
vrijdag
03-05-24
zaterdag
04-05-24
zondag
05-05-24
maandag
06-05-24
dinsdag
07-05-24
05-01
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:55 Celebrity Ex on the Beach
01:55 Ex on the Beach
02:35 M is for Music
06:00 MTV Breakfast Club
09:10 MTV Cribs
09:35 Teen Mom OG
10:20 Teen Mom OG
11:05 Teen Mom OG
12:00 Catfish: The TV Show
12:50 Catfish: The TV Show
13:35 Catfish: The TV Show
14:25 Catfish: The TV Show
15:15 Catfish: The TV Show
16:00 Catfish: The TV Show
16:50 Ridiculousness
17:20 Ridiculousness
17:45 Ink Master
18:30 Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team
19:15 Catfish: The TV Show
20:00 Caught in the Act: Unfaithful
20:45 Ridiculousness
21:10 Ridiculousness
21:35 Ridiculousness
22:00 The Challenge: Battle For A New Champion
23:20 Ex On the Beach Double Dutch: All Stars
00:15 Jersey Shore Family Vacation
01:00 Ridiculousness
01:25 Ex on the Beach
02:10 M is for Music
02:30 M is for Music
04:00 Chillout Zone
05:00 Euro Chart of the Decade! Top 40
07:40 Non-Stop Y2ks!
10:00 Hits on Shuffle!
15:00 Supermassive Rock Anthems!
16:00 Non-Stop Y2ks!
21:00 Rap & R'n'B Jamz
22:00 Hits Don't Lie
04:00 We Belong Together! Classic Collabs
05:00 Non-Stop Y2ks!
04:00 World Stage: Isle of MTV 2022 Highlights
09:00 MTV Top 20
13:00 World Stage: Isle of MTV 2022 Highlights
17:00 MTV Top 20
21:00 World Stage: Alesso
21:45 Liam Gallagher: MTV Unplugged
01:00 MTV Top 20
00:00 All Night
05:00 Early Birds
07:00 Morning Motivation
10:00 Hits Now
12:00 The Lunch Box
14:00 Hits Now
16:00 4 at 4
16:15 We Love Music Videos
17:00 Trending 5
17:20 We Love Music Videos
18:30 Dinner Time
20:00 00s Heroes
22:00 Rock On
23:00 Metal Madness
00:00 All Night
05:00 Early Birds
00:00 Rondje op de Zaak
00:30 Rondje op de Zaak
01:00 538 Classics
03:00 Non-Stop 538
06:00 De 538 Ochtendshow
10:00 Greatest hits
12:00 Lindo Duvall
15:00 Mark Labrand
18:00 Jordi Warners
21:00 Bas & Dylan
00:00 Rondje op de Zaak
00:30 Rondje op de Zaak
01:00 538 Classics
03:00 Non-Stop 538
06:00 100% Ochtendshow
09:00 100% VIP Ochtend
11:00 100% Muziek
15:00 100% De week van 100% NL
18:00 100% De muziek van Nederland
21:00 100% Relax
23:00 100% Muzieknacht
00:00 Nachtklup
00:02 Nachtklup
06:02 Ook goeiemorgen
09:01 Muziek terwijl u werkt
10:04 Koffietijd
12:00 Muziek bij de lunch
14:01 Hits uit zee
16:03 Alle remmen los
18:02 Jukebox
19:02 LX Classics
20:02 ABTT Non Stop
21:01 Freakolympics
22:01 Herinnert u zich deze nog?
23:01 De Nacht Wacht
00:01 Nachtklup
01:11 Barac
02:11 Spartaque: Live at Radio Intense Barcelona (Spain)
03:17 Spartaque: Input Barcelona - Codex Showcase
04:25 Matthias Tanzmann: Pacha On Air
06:30 Lexer: Ritter Butzke on Tour - Berlin (Germany)
07:34 Away To: Saqqara Necropolis with Chiati - By Late Knights and Creative State - Egypt
08:44 Oscar Aguilera: Elrow Ibiza
09:43 Moonbootica: Pacha On Air - Munich (Germany)
11:47 Marwan: Untold Festival
12:31 Ben Price: The Acid Experiment - Birmingham (UK)
13:18 Away To: Helipad with Ziad Ghosn - By Late Knights and Creative State (Lebanon)
14:24 Valentino Kanzyani
15:26 Ricardo Villalobos and A:rpia:r ----- Circo Loco - Ibiza (Spain) Delete
16:23 Solomun: Diynamic at Sankeys - Ibiza (Spain)
17:25 Butch: Time Warp Mannheim (Germany)
18:25 Nastia
19:26 Late Knights: Chekka with Vanclod (Lebanon)
20:31 Marc Marzenit: Aüra Valencia Edition
21:34 Michael Woods: Cream at Amnesia - Ibiza (Spain)
22:37 Coramoon: Freunde Legen Auf Rooftop - Cologne (Germany)
23:40 Carl Cox: Space, Ibiza Spain
00:36 A*S*Y*S: Radio Intense - Ensdorf (Germany)
01:28 We Stream LA: Dear Humans Live - Malibu Canyons (USA)
02:12 Odyssay: Radio Intense - Kyiv (Ukraine)
02:39 Nickodemus: Magical Mayan Set- Tulum (Mexico)
04:08 Maceo Plex: Ketoloco
04:49 Miss Monique: Playa Esperanza - Tulum (Mexico)
05:58 Schlepp Geist: Ritter Butzke on Tour - Berlin (Germany)
00:00 SLAM! - Boost Your Night!
04:00 SLAM! - Boost Your Night!
06:00 SLAM! - Early Birds
10:00 SLAM! - Boost Your Day!
14:00 SLAM! - Boost Your Day!
16:00 Daniël Lippens
17:00 SLAM! Middagshow
19:00 SLAM! - Boost Your Night!
23:00 SLAM! - Boost Your Night!
00:00 SLAM! - Boost Your Night!
04:00 SLAM! - Boost Your Night!
00:00 Hit Parade
06:00 Hit Parade
10:00 Light Up Your Day
16:00 Hit Parade
19:00 Hit Parade
22:00 Party Mix
00:00 Hit Parade
00:00 Donizetti - Don Pasquale
02:04 Mozart Celebration From Berlin 2006
03:39 Antonio Manna: Il Basso Napolitano
04:36 Tchaikovsky: The Tempest: Fantasia, Op. 18
04:59 Classica Spotlight
06:00 Mozart - Pianoconcert Nr. 27, KV 595
06:38 Handel Celebration
08:22 Bach - Concerto Italiano & Ciaccona (arr. Busoni)
08:57 CMIM Piano 2021
09:54 Classica Spotlight
10:03 Mahler - Symfonie Nr. 1
11:07 Septetten van Mozart en Beethoven
12:20 Discovering Masterpieces of Symphonic Music
12:46 Chopin - Ballade Nr. 1, Op. 23
12:59 Classica Spotlight
14:00 Kent Nagano dirigeert Tsjaikovski, Berlioz & Bizet
15:42 Europakonzert 1994 - Meiningen
16:28 Antonio Gades - Fuenteovejuna
18:04 Waldbuhne 2012: Tchaikovsky Serenade
19:40 Opera Houses Around the World: Semperoper Dresden
20:06 Classica Spotlight
20:30 They Have Waited Long Enough
22:00 J. S. Bach - Muziek voor luit
23:01 Mozart - Hoornkwintet in Es, KV 407
23:21 Rodrigo: Concierto de Aranjuez
23:46 Classica Spotlight
00:00 Debussy - Pelléas et Melisande
02:49 Waldbühne 1993: Russische avond
04:31 Beethoven: Laatste sonates, op. 109, 110 en 111
05:35 Europa Concert 2001 From Istanbul
00:00 Ladama - WOMEX 2018
00:50 Bakolo Music International - WOMEX 2018
01:37 Guitarlegend Wes Montgomery in The Netherlands
02:56 Paradox Live
03:24 Miles Davis: Jazz Greats
04:26 Jazz à Vienne
05:22 Seine Sessions
05:56 The Morgenland Festival
06:43 Djazz Clips
07:00 Bimhuis Amsterdam: Robert Rook Trio Live
08:27 Saluzzi, Mariano & Dauner Live in Stuttgart
09:27 Stift Festival: Suite del Ángel
09:52 Djazz Clips
10:05 Gonzalo Rubalcaba Trio - Münchner Klaviersommer
11:38 Al McKay's Earth, Wind and Fire Experience - Jazzwoche Burghausen
12:40 InJazz 2019
13:24 Visions of Music
13:47 Djazz Clips
14:02 We Are Birds: La Ciotat, 2020
14:46 A Perfect Combination's tribute to Steely Dan
15:38 Jazz à Vienne
16:45 WOMEX 2018
17:33 Dizzy Gillespie - Jazz Greats
18:31 Belgium Sessions
19:15 Memoirs of a Hip `Ole Black Man
20:30 Djazz Clips
21:00 Sia: Live at the Metro Theatre
22:26 A Perfect Combination's Tribute To Neo Soul
23:12 Djazz Clips
00:00 Shooster LIVE: I
01:02 Maceo Parker and Roots Revisited
02:03 Ellen Pels: Love
03:00 Coleman Hawkins live en Belgique, 1962
04:02 Les McCann: Live in New Orleans
05:03 Long Tall Dexter Live in '64
02:11 Messiaen: 'Et exspecto resurrectionem mortuorum' at La Meije
03:01 Alfred Brendel speelt Liszt: Années de Pèlerinage Book 1
03:50 Alfred Brendel speelt Liszt: Années de Pèlerinage Book 2
04:41 Semyon Bychkov and the Czech Philharmonic: Smetana
06:07 Intermezzo
06:30 Puccini: Turandot - Verona
08:48 Granada Festival: Pablo Sáinz-Villegas, a tribute to Andrés Segovia
10:00 Orchestre de Paris, Lahav Shani, Kirill Gerstein: Beethoven, Tchaïkovski
11:22 Martha Argerich, Lahav Shani : Prokofiev, Rachmaninov, Ravel
12:52 Intermezzo
13:30 Wagner´s Jews
14:23 Pierre Boulez - Wagner, Berg, Schoenberg - Lucerne Festival
15:47 Claudio Abbado, Berliner Philharmoniker: Brahms
17:20 La Bella Otero With Patricia Guerrero and the Ballet Nacional de España
19:22 Orchestre de Paris, Sabine Devieilhe, Pablo Heras-Casado : Ravel, Moussorgski
20:30 César Franck's Hulda at Liège
23:15 The Yellowjackets - New Morning
00:37 McCoy Tyner Trio Live at Estival Lugano
01:07 Sun Ra Arkestra: Lugano Jazz Estival
01:53 Géraldine Laurent Quartet : Thibault Florent : Péniche Maison Nougaro
03:00 Arabella by strauss at the teatro real, madrid
05:53 Intermezzo
00:00 TV Oranje Nonstop
04:00 TV Oranje Nonstop
05:00 Wakker worden
07:00 Kinderclips
08:00 Koffieclips
10:00 Aan het werk
12:00 Middagpauze
14:00 Heel Hollands
16:00 Tijd voor thuis
18:00 Verzoekparade
19:00 Hollandse Hits
22:00 Voor het slapen
00:00 TV Oranje Nonstop
04:00 TV Oranje Nonstop
05:00 Wakker worden