TV-kanalen
Genre: Alles
Genre: Flanders
Genre: Wallonia
Genre: DVB-C
Genre: Europa
Genre: Speelfilms
Genre: Sport
Genre: Muziek
Genre: Documentaire
Genre: Nieuws
Genre: Kinderen
TV-gids
Genre: Alles
Genre: Flanders
Genre: Wallonia
Genre: DVB-C
Genre: Europa
Genre: Speelfilms
Genre: Sport
Genre: Muziek
Genre: Documentaire
Genre: Nieuws
Genre: Kinderen
Taal
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Land
Verenigd Koninkrijk
Ierland
Duitsland
Frankrijk
Italië
Spanje
Portugal
Nederland
België
Oostenrijk
Luxemburg
Zwitserland
Griekenland
Cyprus
Denemarken
Noorwegen
Zweden
Finland
Estland
Letland
Litouwen
Polen
Tsjechië
Slowakije
Hongarije
Roemenië
Bulgarije
Kroatië
Slovenië
Noord-Macedonië
Bosnië en Herzegovina
Servië
Albanië
Oekraïne
Rusland
Turkije
zondag
28-04-24
maandag
29-04-24
dinsdag
30-04-24
woensdag
01-05-24
donderdag
02-05-24
vrijdag
03-05-24
zaterdag
04-05-24
04-28
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
09:00 Lentebeelden
10:15 De inzichten
11:00 De Zevende Dag
13:00 VRT NWS journaal 13u
13:25 Het weer
13:30 Les petits meurtres d'Agatha Christie
15:00 Sporza op zondag
18:00 VRT NWS Update
18:10 Dagelijkse kost
19:00 VRT NWS journaal 19u
19:22 Sportweekend
19:55 Het weer
20:00 Château Planckaert
20:45 Flikken Maastricht
21:40 ABBA against the Odds
22:30 VRT NWS journaal
22:44 Keno
22:45 Het weer
22:50 Factcheckers
23:35 Sporza: Volleybal
23:55 Sporza: Rally
00:10 Thuis
00:35 De Zevende Dag
02:35 Journaallus
00:40 King of Thieves
02:40 Geen uitzending
05:35 Geen uitzending
06:00 Plop & de Peppers
06:10 Plop & de Peppers
06:20 Plop & de Peppers
06:25 Tip de Muis
06:35 Wickie de Viking
06:45 Moominvalley
07:05 Nils Holgersson
07:20 De avonturen van K3
07:30 De Buurtpolitie Extra
07:45 De Buurtpolitie Extra
08:00 VLOGLAB Mystery #Stories
08:25 Echte Verhalen: De Buurtpolitie
08:50 Het Lichaam van Coppens
09:35 Nonkel Jef
10:00 Geen uitzending
12:05 Chicago Fire
13:00 VTM Nieuws (13 uur)
13:45 Het Weer
13:55 Aspe
15:30 Superstore
16:00 America's Funniest Home Videos
16:25 Kan ik het ook?
17:00 Helden van hier: In de lucht
18:15 SOS Piet XL
19:00 VTM Nieuws
19:45 Het Weer
19:55 Boer zkt Vrouw
21:15 Eenmaal Andermaal
22:30 Helden van Hier: De MUG
23:40 Axel Gaat Binnen
00:50 Telefacts
01:40 Geen uitzending
05:30 Geen uitzending
00:35 Het weer
00:40 Vranckx
07:30 Ketnet Junior
12:30 Lentebeelden
13:30 Ketnet Junior
17:10 De markt
17:35 Onze continenten
18:25 Stock Aitken Waterman: Legends of Pop
19:30 Vranckx
20:00 Chernobyl: The New Evidence
20:50 Wilderness with Simon Reeve
21:50 My brilliant friend
22:35 My brilliant friend
23:35 De Popcast
00:35 Het weer
00:40 VRT NWS journaal
00:00 Achter de schermen
01:15 Sports Late Night
02:00 Sports Late Night
02:50 Geen uitzending
04:50 Geen uitzending
05:00 Geen uitzending
06:35 Achter de schermen
07:40 Tot op het Bot: Het Rund
08:00 Smossen Mag
08:25 Lekker Lang Leven
08:45 Man With a Plan
09:05 Man With a Plan
09:30 Man With a Plan
09:50 Geen uitzending
10:50 Het zelfbouwhuis
11:10 Roger
11:30 Het appartement
11:45 Het appartement
11:55 Sports Late Night
12:50 De Gastentafel
13:30 Peppe's Sicilië
13:55 Will & Grace
14:20 Will & Grace
14:45 Two and a Half Men
15:10 Two and a Half Men
15:30 Two and a Half Men
15:55 Two and a Half Men
16:20 Two and a Half Men
16:45 Junior Bake Off Vlaanderen
17:45 Het Perfecte Plaatje
18:55 Bompa Bockie
19:55 Café De Mol: Voorbeschouwing
20:00 De Mol
21:15 Café de Mol
22:00 Sports Late Night
23:05 De Mol
00:20 Sports Late Night
01:20 Sports Late Night
02:15 Geen uitzending
04:50 Geen uitzending
05:00 Geen uitzending
01:35 American Ninja Warrior
03:05 Geen uitzending
04:35 Geen uitzending
07:15 Project Runway
08:00 Geen uitzending
10:00 Champions League Magazine
10:30 Geen uitzending
12:25 André Hazes: Crossroads
13:20 Ik vertrek: Even weg
14:25 De Scheetjes: bouwen op Bonaire
15:15 Hoarders: Buried Alive in My Bedroom
16:10 Familie Gillis: massa is kassa
17:05 Erfgenaam gezocht NL
17:55 Het Echte Leven in de ZOO NL
18:35 Help, Mijn Man Is Klusser
19:55 Captain America: The Winter Soldier
22:20 Alles Mag Weg
23:25 Ontvoerd
00:20 Horrorhuurders & Huisjesmelkers
01:10 Obese
02:00 Geen uitzending
03:30 Geen uitzending
01:00 Impeachment: American Crime Story
02:05 Geen uitzending
06:40 Geen uitzending
09:10 Anne+
09:35 Anne+
10:00 Anne+
10:35 Anne+
10:55 Anne+
11:20 Anne+
11:45 Anne+
12:10 Anne+
12:35 Geen uitzending
15:05 Instant Family
17:15 The Big Bang Theory
17:35 The Big Bang Theory
18:00 The Big Bang Theory
18:25 The Big Bang Theory
18:50 The Big Bang Theory
19:15 The Big Bang Theory
19:35 The Big Bang Theory
20:05 The Big Bang Theory
20:30 Sniper: Assassin's End
22:15 Snowpiercer
23:15 Snowpiercer
00:15 Anoniem
01:15 Geen uitzending
01:20 Geen uitzending
00:00 Vermist
01:10 Vermist
02:00 Geen uitzending
04:50 Geen uitzending
05:00 Geen uitzending
06:45 CSI: Miami
07:25 CSI: Miami
08:10 CSI: Miami
09:00 Geen uitzending
09:30 CSI: Miami
10:20 CSI: Miami
11:10 NCIS
12:00 Bones
12:55 Bones
13:50 Bones
14:45 Bones
15:40 Bones
16:40 Criminal Minds
17:35 Criminal Minds
18:35 Criminal Minds
19:30 Criminal Minds
20:25 NCIS: New Orleans
21:15 NCIS: New Orleans
22:15 Family Law
23:15 Family Law
00:15 NCIS: Los Angeles
01:15 Vermist
02:10 Geen uitzending
04:50 Geen uitzending
05:00 Geen uitzending
00:55 Geen uitzending
08:55 Geen uitzending
15:40 All New Traffic Cops
16:30 Road Wars
17:25 MythBusters
18:25 Top 20 Funniest
19:15 Top 20 Funniest
20:05 Top 20 Funniest
21:00 She Good Fighter
22:40 Top 20 Funniest
23:35 De Eerste op de Moordplek
00:30 Kafka
01:05 Superstaar
01:35 Geen uitzending
00:30 World's Most Dangerous Prisoners
01:20 Kitchen Commando
02:10 Two and a Half Men
02:30 Two and a Half Men
02:50 Two and a Half Men
03:15 Two and a Half Men
03:35 Two and a Half Men
03:55 Geen uitzending
04:05 Geen uitzending
04:15 Geen uitzending
04:25 Geen uitzending
04:35 Geen uitzending
04:45 Geen uitzending
04:57 Geen uitzending
05:00 Geen uitzending
05:25 Geen uitzending
05:55 Geen uitzending
06:20 Geen uitzending
06:50 Geen uitzending
07:20 Geen uitzending
07:45 Geen uitzending
08:15 NCIS: Los Angeles
08:55 The Blacklist
09:40 The Blacklist
10:20 The Blacklist
11:00 The Blacklist
11:45 Backroad Truckers
12:40 Backroad Truckers
13:30 Backroad Truckers
14:20 Backroad Truckers
15:15 Backroad Truckers
16:05 Bar Rescue
16:55 Bar Rescue
17:45 Bar Rescue
18:40 Bar Rescue
19:35 Bar Rescue
20:25 The Sentinel
22:25 Above the Law
00:25 The Commuter
02:15 Two and a Half Men
02:30 Two and a Half Men
02:55 Two and a Half Men
03:15 Two and a Half Men
03:35 Two and a Half Men
03:55 Geen uitzending
04:05 Geen uitzending
04:15 Geen uitzending
04:25 Geen uitzending
04:35 Geen uitzending
04:45 Geen uitzending
04:58 Geen uitzending
05:00 Geen uitzending
05:25 Geen uitzending
05:50 Geen uitzending
00:20 Botched
01:05 Dating: No Filter
01:25 Geen uitzending
04:50 Geen uitzending
05:00 Geen uitzending
06:10 Het Blok Nieuw-Zeeland
06:55 Het Blok Nieuw-Zeeland
07:40 Het Blok Nieuw-Zeeland
08:35 The Block NZ
10:00 Het Blok Nieuw-Zeeland
10:55 MasterChef
12:05 MasterChef
13:10 MasterChef
13:45 MasterChef
14:55 MasterChef
16:00 Paramedics
16:55 Paramedics
17:50 Paramedics
18:45 Paramedics
19:40 Botched
20:30 Botched
21:25 Naked Attraction
22:25 Naked Attraction
23:25 Tattoo Fixers on Holiday
00:30 Dating: No Filter
00:50 Geen uitzending
04:50 Geen uitzending
05:00 Geen uitzending
03:00 Herhalingslus
09:00 Herhalingslus
11:00 Trends Talk
11:35 Z-Weekoverzicht
12:10 Alle Zaken op een Rijtje
12:30 Z-Cocktail
12:35 Transport & Van.TV
13:10 Z-Cocktail
13:15 City Reports
13:35 Z-Cocktail
13:40 Logistics TV
14:15 Z-Cocktail
14:20 Fleet TV
15:00 Herhalingslus
22:00 Herhalingslus
23:00 Herhalingslus
02:00 Herhalingslus
00:20 Keeping Up Appearances
00:50 Geen uitzending
06:00 Joe
09:30 Geen uitzending
10:00 Joe
14:50 Geen uitzending
15:20 Joe
15:50 Geen uitzending
16:20 The Golden Girls
16:55 SOS Piet
17:25 SOS Piet
17:55 SOS Piet
18:25 SOS Piet
18:55 SOS Piet
19:30 Danni Lowinski
20:20 Danni Lowinski
21:15 Gilliams & De Bie
22:15 Gilliams & De Bie
23:10 The Golden Girls
23:40 Tegen de Sterren Op
00:15 Tegen de Sterren Op
00:55 Geen uitzending
00:25 Guillaume's Paris
01:00 De Gastentafel
01:45 Het Weekmenu
02:30 Sarah's Sweet Table
02:50 Soep!
03:05 A la carte
03:30 Beach Barbecue
03:50 Peppe's Sicilië
04:10 Hidden Gems
04:50 De Dagschotel
05:00 De Zomertafel
05:30 Guillaume's Paris
05:55 Guillaume's Paris
06:20 Snel, Makkelijk & Lekker - Het Weekmenu
08:00 Toasted!
08:25 Bal National
09:00 Hidden Gems
09:55 Guillaume's Paris
10:25 Guillaume's Paris
11:00 Sarah's Sweet Table
11:35 Over (h)eerlijke groenten
12:25 Karola's Kitchen
13:00 De Eregast
13:55 The Art of Making Cocktails
14:10 De Sterrenkaart - Nederland
14:15 Tot op de Graat
14:45 Hidden Gems
15:35 Soep!
16:00 Sarah's Sweet Table
16:35 Guillaume's Paris
17:05 Guillaume's Paris
17:40 Sportfood
18:10 Ainsley Eats The Streets
19:05 Ottolenghi's Mediterranean Feast
19:20 Tot op de Graat
19:55 De Sterrenkaart
20:40 Taste of Australia met Hayden Quinn
21:10 Streetfood
21:55 Apero - Dining
22:15 De Dagschotel
22:40 Puur Oosters
23:00 Sarah's Sweet Table
23:35 Guillaume's Paris
00:05 Guillaume's Paris
00:40 Hidden Gems
01:30 Snel, Makkelijk & Lekker - Het Weekmenu
03:05 Taste of Australia met Hayden Quinn
03:30 Streetfood
04:10 Apero - Dining
04:40 Puur Oosters
04:45 Sarah's Sweet Table
05:05 Nuances
05:15 Guillaume's Paris
05:40 Hidden Gems
00:00 Buiten spelen
00:08 Buiten spelen
00:18 Simple diy
00:26 Tooldokter
00:37 Mijn tuin
00:51 Roger
01:05 Hobbyklus
01:16 Publireportage
01:24 Het zelfbouwhuis
01:37 De tip
01:44 Jong geleerd
02:00 Simple diy
02:09 Tooldokter
02:19 Mijn tuin
02:33 Roger
02:47 Hobbyklus
02:59 Publireportage
03:07 Het zelfbouwhuis
03:20 De tip
03:26 De ambachter
03:46 Jong geleerd
04:06 Roger
04:25 Roger
04:44 Publireportage
04:51 Mijn tuin
05:06 Tooldokter
05:20 Hobbyklus
05:33 Hallo Roger
05:38 Ver Gevorderd
05:51 Ver Gevorderd
06:02 Diy on wheels
06:17 Mijn tuin
06:25 Smart home
06:37 Roger
06:51 Roger
07:05 Zelf gedaan, goed gedaan
07:20 De tip
07:22 Vuurput
07:30 Buiten spelen
07:39 Buiten spelen
07:48 Simple diy
07:57 Tooldokter
08:07 Mijn tuin
08:22 Roger
08:35 Publireportage
08:47 Het zelfbouwhuis
09:00 De tip
09:06 De ambachter
09:27 Jong geleerd
09:50 Roger
10:09 Roger
10:29 Publireportage
10:36 Mijn tuin
10:55 Tooldokter
11:08 Hallo Roger
11:13 Ver Gevorderd
11:25 Ver Gevorderd
11:37 Diy on wheels
11:57 Mijn tuin
12:05 Smart home
12:17 Roger
12:31 Roger
12:45 De tip
12:51 Vuurput
12:59 Buiten spelen
13:07 Buiten spelen
13:16 Simple diy
13:30 Tooldokter
13:40 Mijn tuin
13:58 Roger
14:13 Hobbyklus
14:24 Publireportage
14:36 Het zelfbouwhuis
14:49 De tip
14:55 De ambachter
15:16 Jong geleerd
15:39 Publireportage
15:50 Mijn tuin
16:09 Tooldokter
16:23 Hobbyklus
16:36 Hallo Roger
16:44 Ver Gevorderd
16:57 Ver Gevorderd
17:12 Diy on wheels
17:32 Mijn tuin
17:40 Smart home
17:57 Roger
18:15 Roger
18:33 Zelf gedaan, goed gedaan
18:51 Vuurput
18:59 Buiten spelen
19:12 Buiten spelen
19:25 Simple diy
19:34 Tooldokter
19:49 Mijn tuin
20:08 Roger
20:25 Hobbyklus
20:37 Publireportage
20:49 Het zelfbouwhuis
21:06 De ambachter
21:31 Jong geleerd
21:54 Roger
22:17 Roger
22:40 De tip
22:46 Publireportage
22:57 Mijn tuin
23:17 Tooldokter
23:35 Hobbyklus
23:53 Ver Gevorderd
00:05 Ver Gevorderd
00:16 Diy on wheels
00:31 Mijn tuin
00:39 Smart home
00:51 Roger
01:05 Roger
01:19 Zelf gedaan, goed gedaan
01:35 De tip
01:36 Vuurput
01:44 Buiten spelen
01:53 Buiten spelen
02:00 Publireportage
02:04 Hallo Roger
02:12 De kunstenaar
02:31 Diy on wheels
02:51 Diy on wheels
03:07 Meesterwerk
03:21 Publireportage
03:26 Het zelfbouwhuis
03:45 Het appartement
04:03 Het appartement
04:24 De ambachter
04:42 De ambachter
04:54 Publireportage
05:06 Roger
05:25 Roger
05:39 Hallo Roger
05:49 Leven als vakman
00:05 Denderland TV
00:15 A Bigger Splash
02:15 Lachen 's nachts
03:10 Dromend op reis de nacht door
04:20 De Daken van
05:10 Vrouwen en mannen van
05:30 The Bridge
06:35 Locatie voorgesteld
06:45 Heerlijk en Eerlijk van boer tot bord
06:55 Misviering
08:00 De Rolkrant
09:00 Braambos
09:30 Abdij van Averbode - Morgengebed
10:20 MuziekSpecial
11:25 Een druppel poëzie
11:35 De Wensenboom Ochtend
11:40 De Herkenwijsjes
12:20 Slagermuziek
12:35 Vlaanderen boven
13:05 Pareltjes
14:15 Oei
14:50 Missing Link
16:25 Lachen geblazen
16:50 De Herkenwijsjes
17:35 Punten van de jury
17:55 Een druppel poëzie
18:05 De Wensenboom Namiddag
18:10 Denderland TV
18:20 Compilatie M&M
19:50 Stadsparken in Europa
20:40 De Alpen
21:40 Along the Garden Route
22:00 Onderweg in Noord-Europa
23:00 Oei
23:35 Sportbeat op zondag
00:05 Maurice
02:25 Lachen 's nachts
03:15 Dromend op reis de nacht door
04:25 De Daken van
05:20 En Route Special
05:30 The Bridge
00:07 Even tot hier
01:01 Liefde voor het landgoed
01:48 NOS Journaal
01:58 EenVandaag
02:25 NOS Journaal met gebarentaal
02:50 NOS Journaal
02:56 NOS Journaal
06:16 Nederland in Beweging
06:32 Tussen Kunst en Kitsch
07:22 Bloemencorso Bollenstreek
08:06 Project Rembrandt
09:03 Even tot hier
10:00 WNL op Zondag
11:06 Het Filosofisch Kwintet
12:00 NOS Journaal
12:11 Buitenhof
13:12 NOS Studio Sport Live
15:13 NOS Studio Sport Live
15:50 UEFA Champions League Vrouwen
16:55 UEFA Champions League Vrouwen
18:00 NOS Journaal 18.00 uur
18:11 NOS Studio Sport
18:58 NOS Studio Sport Eredivisie
20:00 NOS Journaal 20.00 uur
20:23 Project Rembrandt
21:22 Tussen Kunst en Kitsch
22:15 NOS Studio Voetbal
23:11 NOS Journaal Laat
23:24 Bed & Breakfast
00:18 Popquiz Oranje
01:08 NOS Journaal
01:18 WNL op Zondag
02:17 NOS Journaal met gebarentaal
02:33 NOS Journaal
02:38 NOS Journaal
05:55 Nederland in Beweging
00:13 De Nachtzoen
00:24 Nieuwsuur
00:58 Nieuwsuur
08:06 Petrus in het land
08:32 De verwondering
09:02 Ik mis je
09:19 Bid, bedank, bewonder
09:45 Geloofsgesprek
10:00 Eucharistieviering
11:05 Nederland zingt op zondag
11:31 EO BEAM Kerkdienst
11:57 EO Metterdaad
12:01 Adieu God?
12:26 Wilde Ganzen
12:33 In de voetsporen van D-Day
13:25 Fryslân Dok
13:54 Nu te Zien!
14:06 Andere Tijden Special
14:57 Zin in morgen
15:26 De Boeddhistische Blik
16:27 Jij ziet, jij ziet wat ik niet zie
16:54 Socutera
17:00 NOS Journaal 17.00 uur
17:10 Kruispunt
17:43 Wildernis onder Water
18:17 Podium Klassiek
19:27 Vroege Vogels
20:17 Dwars door de Lage landen
21:06 Metropolis
21:30 Nieuwsuur
22:08 Argos Medialogica
22:45 Argos
23:10 Tot het Einde
23:52 Adieu God?
00:23 Nieuwsuur
00:59 Buitenhof
01:54 Nieuwsuur
00:23 Dertigers
00:51 Dertigers
01:20 Dertigers
01:49 Dertigers
02:18 NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
02:38 Tekst-TV
05:32 Timmy tijd
05:37 Bumba
05:43 Olly, het kleine witte busje
05:49 Ziggy en de Zootram
06:01 Babar en de belevenissen van Badou
06:12 Vos en Haas
06:23 Noddy, de detective
06:37 Peppa Pig
06:42 Peppa Pig
06:47 Lucas de spin
06:54 Prinses Spiegelbelle
07:14 Waffel de wonderhond
07:25 Samson en Marie
07:31 Dropje
07:39 Vilda
07:47 WieKent: De boterhamshow
08:07 BabyBeestenBoel
08:16 Kindertijd
08:26 Studio Snugger
08:42 Zappsport Kantine
09:00 Kinderen voor Kinderen Daba Die Daba Daa
09:04 Toen mijn vader een struik werd
10:28 Wilde buren
10:43 Earth Challenge
11:24 Snap Shot
11:41 Het videodagboek van Anne Frank
11:59 Het videodagboek van Anne Frank
12:19 Het videodagboek van Anne Frank
12:39 Het videodagboek van Anne Frank
12:58 Het videodagboek van Anne Frank
13:17 Het videodagboek van Anne Frank
13:37 Alles flex
13:53 Rakhi & Peppe
14:01 De Eindmusical
14:20 Theodosia
14:44 Bon Dia Brugklas! weekoverzicht
15:35 Het Pad
17:05 Tussen Kop en Staart
17:14 In Freudesnaam
17:30 Enkeltje Verweggistan
17:54 Reis naar je roots
18:15 Rachel valt binnen
18:35 Welkom in de jaren 20 en 30
19:00 NOS Jeugdjournaal
19:20 Ik ben onzichtbaar
19:41 3 Op Reis
20:15 Koningshuis the musical
20:49 Draadstaal
21:23 Top 2000: The Untold Stories
22:08 Louis Theroux Interviews
23:02 Even tot hier
00:02 Koningshuis the musical
00:31 NOS Studio Sport Eredivisie
01:32 NOS Studio Voetbal
02:27 NOS Studio Sport
03:14 NOS Studio Voetbal
04:05 NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
04:25 Tekst-TV
05:30 Timmy tijd
05:35 Bumba
05:41 Olly, het kleine witte busje
05:46 Ziggy en de Zootram
05:57 Teletubbies
00:15 Meldpunt
00:40 NOS Journaal
00:50 MAX Koningsdag vanaf Paleis Soestdijk
01:45 Radar
03:15 Freeks Jungle School
03:25 NOS Jeugdjournaal
03:45 Tijd voor MAX Koningsdag
05:05 NOS Journaal
05:20 Vroege Vogels
06:00 EenVandaag
06:30 NOS Koningsdag 2024
07:15 NOS Journaal
07:35 Weerbericht Europa/Afrika
07:40 Het Koningsdagconcert 2024
08:35 Meiden die Rijden
09:20 Even tot hier
10:10 Nieuwsuur
10:40 Weerbericht Amerika/Caraïben
10:45 Popquiz Oranje
11:35 NOS Journaal
11:40 Sterren NL Top 25
12:00 NOS Journaal
12:10 WNL Op Zondag
13:05 Buitenhof
14:00 Zin in morgen
14:30 De Sociëteit
15:10 Dit is de kwestie
15:35 Ivo op Zondag
16:25 NOS Jeugdjournaal
16:45 Nederland zingt op zondag
17:10 NOS Journaal
17:15 Podium Klassiek
18:20 NOS Studio Sport Eredivisie
19:15 NOS Journaal
19:30 Weerbericht Europa/Afrika
19:35 3 op Reis
20:10 Tussen Kunst en Kitsch
20:55 Project Rembrandt
21:45 Nieuwsuur
22:15 Weerbericht Amerika/Caraïben
22:20 NOS Studio Voetbal
23:10 NOS Journaal
23:20 2 voor 12
23:55 Nu te Zien!
00:00 NOS Journaal
00:10 WNL Op Zondag
01:05 Buitenhof
02:00 Zin in morgen
03:10 Dit is de kwestie
03:35 Ivo op Zondag
04:25 NOS Jeugdjournaal
04:45 Nederland zingt op zondag
05:10 NOS Journaal
05:15 Podium Klassiek