TV-kanaler
Sjanger: Alle
Sjanger: TV
Sjanger: TV
Sjanger: Europa
Sjanger: Filmer
Sjanger: Sport
Sjanger: Musikk
Sjanger: Dokumentar
Sjanger: Nyheter
Sjanger: Barne
Programguide
Sjanger: Alle
Sjanger: TV
Sjanger: TV
Sjanger: Europa
Sjanger: Filmer
Sjanger: Sport
Sjanger: Musikk
Sjanger: Dokumentar
Sjanger: Nyheter
Sjanger: Barne
Språk
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Land
Storbritannia
Irland
Tyskland
Frankrike
Italia
Spania
Portugal
Nederland
Belgia
Østerrike
Luxembourg
Sveits
Hellas
Republikken Kypros
Danmark
Norge
Sverige
Finland
Estland
Latvia
Litauen
Polen
Tsjekkia
Slovakia
Ungarn
Romania
Bulgaria
Kroatia
Slovenia
Nord-Makedonia
Bosnia-Hercegovina
Serbia
Albania
Ukraina
Russland
Tyrkia
tirsdag
14. mai 2024
onsdag
15. mai 2024
torsdag
16. mai 2024
fredag
17. mai 2024
lørdag
18. mai 2024
søndag
19. mai 2024
mandag
20. mai 2024
05-14
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:30 WTA: Roma (T2024): Octavos de final (2)
02:30 WTA: Roma (T2024): Octavos de final (2)
04:30 Primera División de fútbol sala (F) (T23/24): Burela - Móstoles
06:00 Liga MGS hockey hierba (T23/24): Junior - Taburiente
07:30 OK Liga (F) (T23/24): Palau de Plegamans - Gijón Solimar
09:00 ITU World Triathlon Series (T2024): Yokohama - Estándar (M)
11:00 Resúmenes LaLiga EA Sports (T23/24): Mallorca - Las Palmas
11:12 Resúmenes LaLiga EA Sports (T23/24): Cádiz - Getafe
11:24 Resúmenes LaLiga EA Sports (T23/24): Villarreal - Sevilla
11:36 Resúmenes LaLiga EA Sports (T23/24): Valencia - Rayo
11:48 Resúmenes LaLiga EA Sports (T23/24): Betis - Almería
12:00 Resúmenes LaLiga EA Sports (T23/24): Athletic - Osasuna
12:12 Resúmenes LaLiga EA Sports (T23/24): At. Madrid - Celta
12:24 Resúmenes LaLiga EA Sports (T23/24): Alavés - Girona
12:36 Resúmenes LaLiga EA Sports (T23/24): Granada - Real Madrid
12:48 Resúmenes LaLiga EA Sports (T23/24): Barcelona - Real Sociedad
13:00 WTA: Roma (T2024): Cuartos de final 1
15:00 Campeonato de España de F4 (T2024): Circuito de Jarama
15:40 Resúmenes LaLiga HyperMotion (T23/24): Amorebieta - Villarreal B
15:52 Resúmenes LaLiga HyperMotion (T23/24): Cartagena - Tenerife
16:05 Resúmenes LaLiga HyperMotion (T23/24): Racing Ferrol - Alcorcón
16:17 Resúmenes LaLiga HyperMotion (T23/24): Sporting - Andorra
16:30 Resúmenes LaLiga HyperMotion (T23/24): Burgos - Eldense
16:42 Resúmenes LaLiga HyperMotion (T23/24): Elche - Huesca
16:55 División de Honor de baloncesto en silla de ruedas (T23/24): Amiab Albacete - CD Ilunión
18:45 Reportajes TDP - Atletismo (T2024): María Vicente
18:55 Resúmenes LaLiga HyperMotion (T23/24): Racing - Mirandés
19:07 Resúmenes LaLiga HyperMotion (T23/24): Real Oviedo - Zaragoza
19:19 Resúmenes LaLiga HyperMotion (T23/24): Levante - Eibar
19:31 Resúmenes LaLiga HyperMotion (T23/24): Valladolid - Espanyol
19:43 Resúmenes LaLiga HyperMotion (T23/24): Albacete - Leganés
19:55 Reportajes TDP | Fútbol (T2024): Entrevista Luis de la Fuente
20:30 WTA: Roma (T2024): Cuartos de final 2
22:30 Liga europea de waterpolo (T23/24): Ferencváros - Atlètic Barceloneta
23:45 Estudio estadio (T23/24): Martes 14 mayo
01:00 WTA: Roma
03:00 WTA: Roma
05:00 Liga Nacional de Saltos ecuestres (T2024): Valladolid
00:30 UFC 301: Pantoja vs Erceg (T2024): José Aldo vs Jonathan Martinez
01:05 UFC 301: Pantoja vs Erceg (T2024): Alexandre Pantoja vs Steve Erceg
01:55 UFC 301: Pantoja vs Erceg (T2024): Paul Craig vs Caio Borralho
02:20 UFC 301: Pantoja vs Erceg (T2024): Anthony Smith vs Vitor Petrino
02:30 Teletienda
09:00 Hércules (T4): Ep.3 Remordimientos... sé lo que son
10:00 Hércules (T4): Ep.11 Culpa de Medea
11:00 Hércules (T4): Ep.12 Hombres de rosa
12:00 MacGyver (T3): Ep.19 El riesgo
13:00 MacGyver (T3): Ep.15 La negociadora
14:00 El Golazo de Gol (T23/24): Episodio 227
16:00 El equipo A (T5): Ep.8 Reunión familiar
16:50 El equipo A (T5): Ep.12 El equipo de la tercera edad
17:40 El equipo A (T5): Ep.13 La emboscada
18:30 Walker Texas Ranger (T7): Episodio 11
19:25 Walker Texas Ranger (T7): Episodio 7
20:20 Directo Gol Minuto a minuto (T23/24): Martes 14/05/2024
00:00 Directo Gol (T23/24): Episodio 175
01:15 UFC Fight Night: Poirier vs Hooker (T2020): Dustin Poirier vs Dan Hooker
02:05 UFC 301: Pantoja vs Erceg (T2024): Anthony Smith vs Vitor Petrino
02:30 Teletienda
00:00 Roland Garros (T2023): Swiatek - Haddad Maia
01:00 World Grand Prix de snooker (T23/24): Final - Sesión 2
03:00 Giro de Italia (T2024): Etapa 8 - Spoleto - Prati di Tivo
04:00 Giro de Italia (T2024): Etapa 9 - Avezzano - Nápoles
05:00 Roland Garros (T2023): Muchova - Sabalenka
07:00 Giro de Italia (T2024): Etapa 8 - Spoleto - Prati di Tivo
07:45 Giro de Italia (T2024): Etapa 9 - Avezzano - Nápoles
08:30 Judo Show (T2024): 13/05/2024
09:30 Masters de snooker (T23/24): Final - Sesión 2
11:00 Giro de Italia (T2024): Etapa 9 - Avezzano - Nápoles
12:45 Giro de Italia (T2024): Etapa 10 - Pompeya - Cusano Mutri
17:15 La montonera (T2024): Giro de Italia - Etapa 10
17:45 Europeo de bicicleta de montaña (T2024): Campo a través olímpico (F)
19:00 Mundial de Fórmula E (T2024): ePrix de Berlín 2
20:00 Mundial de Resistencia de la FIA (T2024): 6 Horas de Spa - Francorchamps - Resumen
21:00 FIM Speedway Grand Prix (T2024): Varsovia - Resumen
22:00 Europeo de bicicleta de montaña (T2024): Campo a través olímpico (M)
23:00 Giro de Italia (T2024): Etapa 10 - Pompeya - Cusano Mutri
23:30 La montonera (T2024): Giro de Italia - Etapa 10
00:00 Roland Garros (T2023): Swiatek - Muchova
01:00 Masters de snooker (T23/24): Final - Sesión 2
03:00 Giro de Italia (T2024): Etapa 10 - Pompeya - Cusano Mutri
05:00 Roland Garros (T2023): Swiatek - Haddad Maia
01:00 Giro de Italia (T2024): Etapa 8 - Spoleto - Prati di Tivo
02:00 Giro de Italia (T2024): Etapa 9 - Avezzano - Nápoles
03:00 Roland Garros (T2023): Muchova - Sabalenka
05:00 Giro de Italia (T2024): Etapa 8 - Spoleto - Prati di Tivo
06:00 Giro de Italia (T2024): Etapa 9 - Avezzano - Nápoles
07:00 World Grand Prix de snooker (T23/24): Final - Sesión 2
09:00 Giro de Italia (T2024): Etapa 8 - Spoleto - Prati di Tivo
10:00 Giro de Italia (T2024): Etapa 9 - Avezzano - Nápoles
11:00 Grand Prix Series de esgrima (T23/24): GP de Cali
12:00 Grand Prix Series de esgrima (T23/24): GP de Seúl
13:00 Preolímpico mundial de lucha (T2024): Resumen final
13:30 Preolímpico mundial de lucha (T2024): Resumen final
14:00 Europeo de bicicleta de montaña (T2024): Campo a través olímpico (F)
15:00 Abierto de Gales de snooker (T23/24): Final - Sesión 2
17:00 Roland Garros (T2023): Swiatek - Haddad Maia
19:00 Giro de Italia (T2024): Etapa 10 - Pompeya - Cusano Mutri
20:00 Riyadh Season World Masters (T23/24): Ronnie O'Sullivan - Luca Brecel
21:00 Wings for Life World Run (T2024): Resumen
22:00 Grand Prix Series de esgrima (T23/24): GP de Cali
23:00 Abierto de Gales de snooker (T23/24): Final - Sesión 2
01:00 Giro de Italia (T2024): Etapa 10 - Pompeya - Cusano Mutri
03:00 Roland Garros (T2023): Swiatek - Haddad Maia
05:00 Giro de Italia (T2024): Etapa 10 - Pompeya - Cusano Mutri
00:50 UEFA Champions League (T23/24): Manchester City - Real Madrid
03:45 UEFA Champions League (T21/22): Liverpool-Real Madrid
06:00 Ciudad Real Madrid
08:00 Real Madrid TV
12:00 Real Madrid TV
16:00 Real Madrid TV
20:00 Real Madrid TV
00:00 Real Madrid TV
04:00 Real Madrid TV
05:20 UEFA Champions League (T13/14): Real Madrid - At. Madrid
01:00 Torneo de Roma (T2024): TBC
03:00 InfoDeportePlus+ (T23/24): 13/05/2024
03:30 Bundesliga (T23/24): Bochum - Bayer Leverkusen
05:15 El día después (T23/24): Episodio 33
06:15 Serie A Calcio (T23/24): Nápoles - Bolonia
08:00 InfoDeportePlus+ (T23/24): 13/05/2024
08:30 El día después (T23/24): Episodio 33
09:30 El tercer tiempo (T23/24): Episodio 33
11:00 Sir Alex Ferguson, un sueño hecho realidad
13:00 El día después (T23/24): Episodio 33
14:00 NBA (T23/24): Cleveland Cavaliers - Boston Celtics (Partido 4)
15:45 Sir Alex Ferguson, un sueño hecho realidad
17:45 NBA (T23/24): Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder (Partido 4)
19:30 El día después (T23/24): Episodio 33
20:30 Informe Plus+. Puro Djalminha
21:30 InfoDeportePlus+ (T23/24): 14/05/2024
22:00 Bakalá (T23/24): Episodio 36
22:30 Mondo Duplantis. Nacido para volar
00:30 Torneo de Roma (T2024): TBC
02:15 InfoDeportePlus+ (T23/24): 14/05/2024
02:45 Bundesliga (T23/24): Bayern Múnich - Wolfsburgo
04:30 Serie A Calcio (T23/24): Atalanta - Roma
05:45 Serie A Calcio (T23/24): Atalanta - Roma
00:07 Resúmenes LaLiga EA Sports (T23/24): Villarreal - Sevilla
00:20 Resúmenes LaLiga EA Sports (T23/24): Granada - Real Madrid
00:33 Resúmenes LaLiga EA Sports (T23/24): Athletic - Osasuna
00:46 Resúmenes LaLiga EA Sports (T23/24): Cádiz - Getafe
00:59 Resúmenes LaLiga EA Sports (T23/24): At. Madrid - Celta
01:11 Resúmenes LaLiga EA Sports (T23/24): Valencia - Rayo
01:24 Resúmenes LaLiga EA Sports (T23/24): Betis - Almería
01:37 Resúmenes LaLiga HyperMotion (T23/24): Burgos - Eldense
01:42 Resúmenes LaLiga HyperMotion (T23/24): Racing - Mirandés
01:46 Resúmenes LaLiga HyperMotion (T23/24): Racing Ferrol - Alcorcón
01:51 Resúmenes LaLiga HyperMotion (T23/24): Sporting - Andorra
01:55 Resúmenes LaLiga HyperMotion (T23/24): Valladolid - Espanyol
02:00 Resúmenes LaLiga HyperMotion (T23/24): Levante - Eibar
02:04 Resúmenes LaLiga HyperMotion (T23/24): Amorebieta - Villarreal B
02:09 Resúmenes LaLiga HyperMotion (T23/24): Real Oviedo - Zaragoza
02:13 Resúmenes LaLiga HyperMotion (T23/24): Albacete - Leganés
02:18 Resúmenes LaLiga HyperMotion (T23/24): Cartagena - Tenerife
02:22 Resúmenes LaLiga HyperMotion (T23/24): Elche - Huesca
02:28 DeportePlus+ con Juanma Castaño (T23/24): Episodio 30
03:29 LaLiga Talking Football (T23/24): Vicente del Bosque
03:58 LaLiga Fans (T23/24): Episodio 9
04:27 LaLiga World (T23/24): Episodio 40
04:55 LaLiga Zap Internacional (T23/24): Episodio 9
05:15 LaLiga ZAP (T23/24): Episodio 31
05:34 LaLiga Best 11 (T23/24): Episodio 8
06:02 LALIGA EA SPORTS (T23/24): Athletic - Osasuna
07:46 Resúmenes LaLiga EA Sports (T23/24): Granada - Real Madrid
08:00 LALIGA EA SPORTS (T23/24): Villarreal - Sevilla
09:45 LaLiga Zap Internacional (T23/24): Episodio 9
10:05 LaLiga Talking Football (T23/24): Vicente del Bosque
10:35 LALIGA EA SPORTS (T23/24): Barcelona - Real Sociedad
12:20 DeportePlus+ con Juanma Castaño (T23/24): Episodio 30
13:20 Resúmenes LaLiga EA Sports (T23/24): Alavés - Girona
13:33 Resúmenes LaLiga EA Sports (T23/24): Mallorca - Las Palmas
13:46 Resúmenes LaLiga EA Sports (T23/24): Villarreal - Sevilla
13:59 Resúmenes LaLiga EA Sports (T23/24): Granada - Real Madrid
14:12 Resúmenes LaLiga EA Sports (T23/24): Athletic - Osasuna
14:25 Resúmenes LaLiga EA Sports (T23/24): Cádiz - Getafe
14:38 Resúmenes LaLiga EA Sports (T23/24): At. Madrid - Cádiz
14:51 Resúmenes LaLiga EA Sports (T23/24): Valencia - Rayo
15:04 Resúmenes LaLiga EA Sports (T23/24): Betis - Almería
15:17 Resúmenes LaLiga HyperMotion (T23/24): Burgos - Eldense
15:21 Resúmenes LaLiga HyperMotion (T23/24): Racing - Mirandés
15:26 Resúmenes LaLiga HyperMotion (T23/24): Racing Ferrol - Alcorcón
15:30 Resúmenes LaLiga HyperMotion (T23/24): Sporting - Andorra
15:35 Resúmenes LaLiga HyperMotion (T23/24): Valladolid - Espanyol
15:39 Resúmenes LaLiga HyperMotion (T23/24): Levante - Eibar
15:45 Resúmenes LaLiga HyperMotion (T23/24): Amorebieta - Villarreal B
15:50 Resúmenes LaLiga HyperMotion (T23/24): Real Oviedo - Zaragoza
15:54 Resúmenes LaLiga HyperMotion (T23/24): Albacete - Leganés
15:59 Resúmenes LaLiga HyperMotion (T23/24): Cartagena - Tenerife
16:03 Resúmenes LaLiga HyperMotion (T23/24): Elche - Huesca
16:08 LaLiga Talking Football (T23/24): Vicente del Bosque
16:38 LaLiga Fans (T23/24): Episodio 9
17:06 LaLiga World (T23/24): Episodio 40
17:34 LaLiga Zap Internacional (T23/24): Episodio 9
17:53 LaLiga ZAP (T23/24): Episodio 31
18:12 LaLiga Best 11 (T23/24): Episodio 8
18:40 Previa LaLiga EA Sports (T23/24): Osasuna - Mallorca
19:24 LALIGA EA SPORTS (T23/24): Osasuna - Mallorca
21:30 Previa LaLiga EA Sports (T23/24): Girona - Villarreal
21:54 LALIGA EA SPORTS (T23/24): Girona - Villarreal
00:00 Post LaLiga EA Sports (T23/24): Girona - Villarreal
00:40 Programa LaLiga EA Sports (T23/24): Jornada 35
01:35 Resumen LaLiga HyperMotion (T23/24): Jornada 39
02:30 LaLiga World (T23/24): Episodio 41
03:00 LALIGA EA SPORTS (T23/24): Osasuna - Mallorca
04:47 LALIGA EA SPORTS (T23/24): Girona - Villarreal
01:30 Resúmenes LaLiga EA Sports (T23/24): Barcelona - Real Sociedad
01:45 M+ LALIGA TV 2
08:00 M+ LALIGA TV 2
20:00 M+ LALIGA TV 2
23:00 Resúmenes LaLiga EA Sports (T23/24): Osasuna - Mallorca
23:15 M+ LALIGA TV 2
02:00 Resúmenes LaLiga EA Sports (T23/24): Real Madrid - Alavés
02:15 M+ LALIGA TV 2
02:30 Resúmenes LaLiga EA Sports (T23/24): Girona - Villarreal
02:45 M+ LALIGA TV 2
00:00 M+ LALIGA TV 3
12:00 M+ LALIGA TV 3
00:00 M+ LALIGA TV 3
00:00 Eredivisie (T23/24): Go Ahead Eagles - AZ Alkmaar
02:00 Magazine Champions League (T23/24): Episodio 29
02:30 Resumen Bundesliga (T23/24): Jornada 33
03:30 Resumen Eredivisie (T23/24): Jornada 33
04:30 Serie A Calcio (T23/24): Nápoles - Bolonia
06:30 Bundesliga (T23/24): Leipzig - Werder Bremen
08:25 El tercer tiempo (T23/24): Episodio 33
09:55 Resumen Bundesliga (T23/24): Jornada 33
10:55 Resumen Eredivisie (T23/24): Jornada 33
11:55 Champions of Made in Italy (T1): Empoli
12:10 Serie A Calcio (T23/24): Lazio - Empoli
14:05 Magazine Champions League (T23/24): Episodio 28
14:35 Resumen Bundesliga (T23/24): Jornada 33
15:35 UEFA Europa League (T23/24): Bayer Leverkusen - Roma
17:25 El tercer tiempo (T23/24): Episodio 33
18:55 Magazine Champions League (T23/24): Episodio 28
19:25 Resumen Eredivisie (T23/24): Jornada 33
20:25 Goal! The Bundesliga Magazine (T23/24): Best of April
20:55 Goal! The Bundesliga Magazine (T23/24): El Bayer Leverkusen, campeón de la Bundesliga
21:25 Bundesliga (T23/24): Augsburgo - Stuttgart
23:20 Bundesliga (T23/24): Bayern Múnich - Wolfsburgo
01:15 Goal! The Bundesliga Magazine (T23/24): La montaña rusa del descenso. Colonia
01:45 El tercer tiempo (T23/24): Episodio 33
03:15 Magazine Champions League (T23/24): Episodio 28
03:45 Goal! The Bundesliga Magazine (T23/24): El Bayer Leverkusen, campeón de la Bundesliga
04:15 Champions of Made in Italy (T1): Milan
04:30 Serie A Calcio (T23/24): Milan - Cagliari
01:00 NBA (T23/24): Cleveland Cavaliers - Boston Celtics (Partido 4)
03:30 NBA (T23/24): Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder (Partido 4)
06:15 Liga Endesa (T23/24): Monbus Obradoiro - Joventut Badalona
08:15 Overtime (T23/24): Episodio 31
09:00 Torneo de Roma (T2024): TBC
11:00 Super Rugby Pacific (T2024): Blues - Hurricanes
12:45 NHL (T23/24): Edmonton Oilers - Vancouver Canucks (Play Off 3)
14:45 Trail Menorca Camí de Cavalls 2024
15:00 World of free sports (T2024): Episodio 19
15:30 Super Rugby Pacific (T2024): Highlanders - Crusaders
17:15 MLB (T2024): Baltimore Orioles - Toronto Blue Jays
19:40 NBA (T23/24): Cleveland Cavaliers - Boston Celtics (Partido 4)
21:25 El Quinto Cuarto (T23/24): Episodio 34
21:45 NBA (T23/24): Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder (Partido 4)
23:30 World of free sports (T2024): Episodio 19
00:00 Torneo de Roma (T2024): TBC
02:00 NBA (T23/24): New York Knicks - Indiana Pacers (Partido 5)
04:30 NBA (T23/24): Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves (Partido 5)
21:18 M+ Deportes 2
01:30 Play Off (T2024): Episodio 19
01:45 Lara Academy (T5): Hoy jugamos con Roberto Soldado
02:20 M+ Golf
09:00 Lara Academy (T5): Hoy jugamos con Sergio García
09:25 Play Off (T2024): Episodio 19
09:45 PGA Tour Champions (T2024): Regions Traditions. Jornada 1
10:45 PGA Tour Champions (T2024): Regions Traditions. Jornada 2
11:45 PGA Tour Champions (T2024): Regions Traditions. Jornada 3
12:45 Play Off (T2024): Episodio 19
13:00 PGA Tour (T2024): Myrtle Beach Classic (World Feed) Jornada 3
15:00 Korn Ferry Tour (T2024): One Shot Away. Episodio 1
15:30 PGA Tour (T2024): Wells Fargo Championship (World Feed) Jornada 3. Parte 2
17:30 Especiales PGA TOUR (T2024): "Chasing Tiger" (Persiguiendo a Tiger)
18:15 Ladies PGA (T2024): Cognizant Founders Cup. Jornada 2
19:15 Ladies PGA (T2024): Cognizant Founders Cup. Jornada 3
20:15 Ladies PGA (T2024): Cognizant Founders Cup. Jornada 4
21:15 Play Off (T2024): Episodio 19
21:30 Especiales PGA TOUR (T2024): "Chasing Tiger" (Persiguiendo a Tiger)
22:15 PGA Tour (T2024): Wells Fargo Championship (World Feed) Jornada 4. Parte 2
01:15 PGA Tour Champions Learning Center (T2024): Episodio 9
01:45 M+ Golf
00:30 Código F1 (T2024): Baréin
01:00 Mundial de Fórmula 1 (T2021): GP de Mónaco: Carrera
03:15 Mundial de Fórmula 1 (T2024): GP de Japón: Box, Box
04:30 Mundial de Fórmula 1 (T2022): GP de Estados Unidos: Carrera
06:45 Especiales F1 (T2024): Fernando. Revelado
07:30 Mundial de Fórmula 1 (T2023): GP de Bélgica: Sprint Race
08:30 F1 Academy (T2024): Miami - Carrera 2
09:30 Mundial de Fórmula 1 (T2023): GP de Bélgica: Carrera
11:30 Gearbox (T2024): Episodio 1
12:15 Mundial de Fórmula 1 (T2024): GP de Arabia Saudi: Carrera
14:10 Código F1 (T2024): Arabia Saudi
14:30 Mundial de Fórmula 1 (T2021): GP de España: Carrera
16:30 True Driver (T2023): EEUU conquista la F1
17:00 Mundial de Fórmula 1 (T2022): GP de México: Carrera
19:15 Especiales F1 (T2024): Fabricando la 33
20:00 Mundial de Fórmula 1 (T2021): GP de Países Bajos: Carrera
22:00 True Driver (T2024): Steiner, politicamente incorrecto
22:30 Mundial de Fórmula 1 (T2024): GP de Australia: Carrera
00:30 Código F1 (T2024): Australia
01:00 Mundial de Fórmula 1 (T2021): GP de Austria: Carrera
03:00 Mundial de Fórmula 1 (T2024): GP de China: Box, Box
04:15 Mundial de Fórmula 1 (T2022): GP de Brasil: Carrera
01:06 Disfruta de DAZN en Movistar Plus+
06:00 Disfruta de DAZN en Movistar Plus+
13:00 Premier League (T23/24): Bournemouth - Brentford
15:04 Liga F (T23/24): Real Madrid - Atlético de Madrid
17:00 La Central (T23/24): La fuerza guerrera
17:53 Liga F (T23/24): SD Eibar - FC Barcelona
20:00 Código MotoGP (T2024): Francia
20:30 Premier League Features (T1): Kun Agüero - el último suspiro
20:50 Premier League (T23/24): Tottenham - Manchester City
23:06 La Central (T23/24): La fuerza guerrera
00:07 Boxeo: velada Serrano vs Ramos (T2023): Amanda Serrano vs Danila Ramos (velada completa)
02:00 Disfruta de DAZN en Movistar Plus+
06:00 Disfruta de DAZN en Movistar Plus+
09:00 A1 Padel Francia Open (T2024): Día 2
15:30 Disfruta de DAZN en Movistar Plus+
20:00 Disfruta de DAZN en Movistar Plus+
22:00 Disfruta de DAZN en Movistar Plus+
02:00 Disfruta de DAZN en Movistar Plus+
02:00 Disfruta de DAZN en Movistar Plus+
06:00 Disfruta de DAZN en Movistar Plus+
10:00 Disfruta de DAZN en Movistar Plus+
14:00 Disfruta de DAZN en Movistar Plus+
18:00 Disfruta de DAZN en Movistar Plus+
22:00 Disfruta de DAZN en Movistar Plus+
02:00 Disfruta de DAZN en Movistar Plus+
02:00 Disfruta de DAZN en Movistar Plus+
06:00 Disfruta de DAZN en Movistar Plus+
10:00 Disfruta de DAZN en Movistar Plus+
14:00 Disfruta de DAZN en Movistar Plus+
18:00 Disfruta de DAZN en Movistar Plus+
22:00 Disfruta de DAZN en Movistar Plus+
02:00 Disfruta de DAZN en Movistar Plus+
00:25 Cómo pescar en Finlandia: Episodio 6 (Extra)
00:45 La Cuadrilla Gastro: Truchas a mosca en el Esla y Luna con Alfredo López
01:20 Más allá del vedat
01:57 Max Predators Fishing: Witon Cranks
02:32 Las aventuras de Jim Shockey: Lo mejor de la temporada
02:57 Max Predators Fishing: Mañanas de niebla tardes de basses
03:32 Bahía Solano, un rincón de Colombia
04:07 Al acecho pesca: Episodio 10
04:37 Certeros Ballesteros: Abriendo la temporada
05:12 La aventura de la pesca: Episodio 2
06:05 270 y 300 Calibres Monteros
06:35 Lances monteros en la Sierra de Meda
07:05 Quebec a vista de pájaro: Caza y pesca en Falls Gully
07:35 Cómo pescar en Finlandia: Episodio 5
08:00 Quebec a vista de pájaro: Caza y pesca en Falls Gully
08:25 Max Predators Fishing: Witon Cranks
09:00 Más allá del vedat
09:35 La Cuadrilla Gastro: Truchas a mosca en el Esla y Luna con Alfredo López
10:05 Lances monteros en la Sierra de Meda
10:35 Sub Moa: Arrui, el tiro soñado
11:05 Al Floreo
11:40 Al acecho pesca: Episodio 10
12:10 Certeros Ballesteros: Abriendo la temporada
12:40 La aventura de la pesca: Episodio 2
13:30 270 y 300 Calibres Monteros
13:55 Inuit enfadado
15:20 Perdices y becadas con el 20
15:50 Veda Abierta Pesca: Campeonato Nacional de Lago
16:25 Al acecho caza: Episodio 9
16:55 Orellana a contraluz
17:30 El legado de un padre
18:05 Gestión corcera en el Moncayo
18:40 La aventura de la pesca: Episodio 1
19:30 Pesca desde kayak: Episodio 11
19:55 Sub Moa: Aprendizaje de mantenimiento y tiros a largas distancias
20:30 Arte cetrero en Andalucía
21:10 Basses de invierno en Zahara el Gastor
21:45 Andalucía: Una temporada de basses: Otoño
22:15 La Cuadrilla Gastro: Lucios del Júcar en pato con Javier Sanz
22:45 Kristoffer Clausen, el cazador del Gran Norte: Recuerdos de berrea
23:10 Más allá del Negrón, Villafeliz
23:40 Andalucía: Una temporada de basses: Verano
00:10 En el corazón de la Sierra Norte
00:40 Veda Abierta Caza: Beatriz Laparra
01:10 Kristoffer Clausen, el cazador del Gran Norte: Jabalíes con perros especializados
01:35 Pesca desde kayak: Episodio 10
02:00 Los setters de Diana: Adiestramiento en Monte Giulo
02:30 Montería en los riberos del Baldio
03:00 Cómo pescar en Finlandia: Episodio 6 (Extra)
03:20 Bahía Solano, un rincón de Colombia
03:50 Max Predators Fishing: Mañanas de niebla tardes de basses
04:20 Las aventuras de Jim Shockey: Lo mejor de la temporada
04:45 Al acecho pesca: Episodio 10
05:15 Certeros Ballesteros: Abriendo la temporada
05:45 Arte cetrero en Andalucía
01:01 Cockers y springers de competición
01:30 Pescando pargos con Dani Jigging
02:08 Mongolia capítulo 1
02:38 Conejos por daños en Cuenca
03:07 Barbos, del stress a la serena
03:39 Monteando en Abenojar
04:17 Zorzales en Granada
04:46 Pescando atunes en el mar de Arabia
05:19 Los fogones de la caza con Salmuel Flores
05:57 Caza de perdices en mano en campo de Montiel
06:27 Feeder urbano
06:58 Wild Board Unlimited capítulo 1
07:38 Hurones conejos y aviones
08:07 Predadores en espigones
08:44 Mirada en la noche
09:13 Solognac experiencia, zorzales
09:50 Carpas royales a mosca
10:23 Recechos con Alfonso Prieto. Rebeca cántabra al norte de León
10:56 Zorzales y esos días grandes de campo
11:30 Asturias. Tres playas a vara larga
12:03 Julio Corcero
12:35 Un terreno dificil de cazar
13:07 The Hunters Dream Safaris Academy cap IV
14:10 Cockers y springers de competición
14:40 Pescando pargos con Dani Jigging
15:18 Mongolia capítulo 1
15:48 Conejos por daños en Cuenca
16:17 Barbos, del stress a la serena
16:49 Monteando en Abenojar
17:27 Zorzales en Granada
17:56 Pescando atunes en el mar de Arabia
18:29 Los fogones de la caza con Salmuel Flores
19:07 Caza de perdices en mano en campo de Montiel
19:37 Feeder urbano
20:08 Wild Board Unlimited capítulo 1
20:48 Hurones conejos y aviones
21:17 Predadores en espigones
21:54 Mirada en la noche
22:23 Solognac experiencia, zorzales
22:59 Carpas royales a mosca
23:32 Recechos con Alfonso Prieto. Rebeca cántabra al norte de León
00:05 Pulsar master cap. II
00:47 Tradición perdigonera con mi hijo
01:37 Tuna paradise
02:15 Top Spanish hunting Alfonso Prieto
02:47 La caza y su ayuda en el campo
03:24 Lucios de verano en santillana
04:03 Septiembre, tiempo de berrea y ronca
04:35 Pasion por la cetreria con Alfonso Morey
05:08 Surfcasting en la desembocadura del rio Piedras
05:38 Territorio borchers montería en Cuenca
00:00 Betis - Barcelona 08-09 J.23
02:00 Rayo Vallecano-Barcelona 02-03 J.13
04:00 R.Madrid-Betis 03-04 J.01
06:00 R.Madrid-Almería J.03 07-08
08:00 Barcelona-R.Sociedad 03-04 J.29
10:00 Barcelona-R.Sociedad 04-05 J.19
12:00 Betis - Barcelona 08-09 J.23
14:00 Rayo Vallecano-Barcelona 02-03 J.13
16:00 R.Madrid-Betis 03-04 J.01
18:00 Getafe-At.Madrid J.04 08-09
20:00 Almería-Barcelona J.28 07-08
22:00 At.Madrid-Celta 05-06 J.31
00:00 R.Madrid-Almería J.03 07-08
02:00 Barcelona-R.Sociedad 03-04 J.29
04:00 Barcelona-R.Sociedad 04-05 J.19
00:33 324 Esports
00:54 Gol a gol
02:30 324 Esports
02:51 La frontal (T3): Episodi 29
03:23 Mundial de motocross (F) (T2024): Lugo | Segunda carrera
03:59 Espòiler
04:23 E3 Noticies
04:50 E3 Noticies
05:18 E3 Noticies
05:50 ZZ
06:00 La frontal (T3): L'Escola de Futbol Ángel Pedraza
06:30 324 Esports
06:55 Gol a gol
08:30 Aire Lliure: Ramon Mirabet
09:10 Aire Lliure: Laia Sanz
09:45 Viure als Pirineus: Un fotògraf dels Pirineus (Primavera - Estiu)
10:15 Viure als Pirineus: Un batlle dels Pirineus (Tardor - Hivern)
10:45 La mar de bé
11:25 Gol a gol
13:00 Esport Club
14:00 Esport Club
15:00 GR Pirineus: El pla del monstre
15:30 Riu avall
15:55 Boscos: Boscos de Pinassa (Solsonés)
16:20 Rurals: Tocant el cel
16:48 Tatuats pels Pirineus: El Ripollès: Natura, tradicions i un drac
17:30 Top gols
18:00 Esport Club
19:00 Tot Costa
20:30 Esport Club
21:00 Resumen WRC (T2024): Portugal: Resumen final
21:55 Un dia de partit (T23/24): Girona - Vila - real
23:00 Onze (T2024): Episodi 725
00:30 324 Esports
00:55 Onze (T2024): Episodi 725
02:25 324 Esports
02:50 Resumen WRC (T2024): Portugal: Resumen final
03:45 E3 Noticies
04:25 324 Esports
04:50 E3 Noticies
05:05 E3 Noticies
00:15 Ubeat Play: Episodio 10
00:45 Ubeat Life: Episodio 6
01:15 Global E-News (T1): Episodio 144
01:30 Regional Norte LOL (T2024): J03 Pirates IDV vs Waia Snikt
02:30 Regional Norte LOL (T2024): J03 DSC 3V vs Peek Gaming
03:30 Regional Norte LOL (T2024): J03 Tomorrow Esports vs Osaka
04:30 Regional Norte LOL (T2024): J03 Fuego vs Janus Panter
05:30 Global E-News (T1): Episodio 144
05:45 Visto y no visto: Episodio 53
06:00 Ubeat Go: Episodio 64
06:30 Ubeat Talks: Noite
07:00 Multiplayer: Episodio 86
07:15 Global E-News (T1): Episodio 144
07:30 División de Honor Mexico - Clausura 2022 (T2022): J11 Tomorrow Esports vs Atheris Esports
08:45 Regional Norte LOL (T1): J14 Bandits Gaming vs Waia Snikt
09:45 Loading 2023: Episodio 2
10:00 Regional Sur LOL (T1): J14 Undead BK vs Primate
11:00 Elist: Episodio 6
11:15 Global E-News (T1): Episodio 144
11:30 Hoy no se sale: Don Patricio
12:30 Global E-News (T1): Episodio 144
12:45 SLO Split primavera: League of Legends (T2024): J12 Barça eSports vs Ramboot Club
13:30 Multiplayer: Episodio 86
13:45 Elist: Episodio 8
14:00 Global E-News (T1): Episodio 144
14:15 División de Honor México - Apertura (T2023): J12 19 Esports vs Atheris Esports
15:15 Global E-News (T1): Episodio 144
15:30 Padel Pro League (T1): J1 Toronto vs Miami - Mixto
16:30 Padel Pro League (T1): J1 Arkansas vs Cancun - Hombres
18:30 Superliga Segunda El Corte Inglés 2024 - Primavera (T2024): J10 LUA Gaming vs Heracles Gaming
19:30 Global E-News (T1): Episodio 144
19:45 SLO Split primavera: League of Legends (T2024): J04 Zeta vs Rebels Gaming
20:45 SLO Split primavera: League of Legends (T2024): J05 Guasones vs Barça eSports
21:45 Global E-News (T1): Episodio 145
22:00 Ubeat Go: Episodio 64
22:30 Ubeat Go: Episodio 63
23:00 #TheInfluencer: Episodio 19
23:30 #TheInfluencer: Atack3000, Obsession, Supergeografia
00:00 Multiplayer: Episodio 86
00:15 Ubeat Play: Episodio 11
00:45 Ubeat Life: Episodio 7
01:15 Global E-News (T1): Episodio 145
01:30 Regional Sur LOL (T2): J04 Malvinas Gaming vs Primate
02:30 Regional Sur LOL (T2): J04 Eclipse Gaming vs Furious Gaming
03:30 Regional Sur LOL (T2): J04 Spectacled Bears vs Meta Gaming
04:30 Regional Sur LOL (T2): J04 Undead BK vs Wap Esports
05:30 Global E-News (T1): Episodio 145
05:45 Visto y no visto: Episodio 54