ТВ канали
Жанр: Се
Жанр: Турска
Жанр: DVB-C
Жанр: Европа
Жанр: Филмови
Жанр: Спорт
Жанр: Музика
Жанр: Документарни
Жанр: Вести
Жанр: Детски
ТВ водич
Жанр: Се
Жанр: Турска
Жанр: DVB-C
Жанр: Европа
Жанр: Филмови
Жанр: Спорт
Жанр: Музика
Жанр: Документарни
Жанр: Вести
Жанр: Детски
Јазик
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Држава
Обединето Кралство
Ирска
Германија
Франција
Италија
Шпанија
Португалија
Холандија
Белгија
Австрија
Луксембург
Швајцарија
Грција
Кипар
Данска
Норвешка
Шведска
Финска
Естонија
Латвија
Литванија
Полска
Чешка
Словачка
Унгарија
Романија
Бугарија
Хрватска
Словенија
Македонија
Босна и Херцеговина
Србија
Албанија
Украина
Русија
Турција
вторник
21.05.2024
среда
22.05.2024
четврток
23.05.2024
петок
24.05.2024
сабота
25.05.2024
недела
26.05.2024
понеделник
27.05.2024
05-21
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:00 Takipçi
01:00 Ankara Saati
02:00 Gece Haberleri
03:00 Medya Terapi
05:00 KRT Ana Haber
06:00 KRT Soruyor
08:00 Başka Bir Gün
11:00 Zafer Arapkirli ile Medya...
13:00 Öğle Haberleri
14:00 Panorama
17:00 Ankara Saati
18:00 KRT Ana Haber
18:45 Z Raporu
19:00 Takipçi
20:00 Bakış Açısı
23:00 Gece Haberleri
00:00 Takipçi
01:00 Ankara Saati
02:00 Gece Haberleri
03:00 Medya Terapi
05:00 KRT Ana Haber
01:00 Ben Bilirim
02:30 Aileler Yarışıyor
04:30 Bedrana
06:00 Gökyüzünden
06:15 Hıçkırık
07:45 Sağlık Olsun
08:00 Gökyüzünden
08:45 Bedrana
10:30 Seksenler
13:15 Unutama Beni
15:00 Aileler Yarışıyor
17:30 Hamsi Nuri
19:00 Ben Bilirim
21:00 Aileler Yarışıyor
23:00 Seksenler
01:00 Ben Bilirim
02:30 Aileler Yarışıyor
04:30 Hamsi Nuri
01:15 Karagül
03:15 Beyaz Gelincik
05:10 Unutulmaz
07:00 Kertenkele
09:00 Çocuklar Duymasın
11:00 Elveda Rumeli
13:00 Aliye
15:30 Selena
17:30 Karagül
19:45 Eşkıya Dünyaya...
01:15 Karagül
03:15 Beyaz Gelincik
05:10 Unutulmaz
00:30 Gece Haberleri
01:30 Kübra Par ile Görüş Farkı
02:30 Taksim Meydanı
05:00 Haber Bülteni
05:30 Gün'den Kalan
06:00 Gün Uyanıyor
09:00 Günün Rotası
12:00 Haberde Gün Ortası
15:00 Güne Bakış
18:00 Kübra Par ile Görüş Farkı
19:00 Osman Kenan Çapoğlu ile...
20:30 Candaş Tolga ile Az Önce...
22:00 Başak Şengül ile Doğru...
01:00 Gece Haberleri
02:00 Kübra Par ile Görüş Farkı
03:00 Başak Şengül ile Doğru...
05:00 Haber Bülteni
05:30 Gün'den Kalan
01:00 Halk TV'de Bugün
03:00 Halk TV'de Bugün
06:00 Halk TV'de Bugün
07:00 Günaydın Türkiye
08:00 Yeni Bir Sabah
11:00 Kırmızı Çizgi
13:00 Haber Masası
15:00 Halkın Haberi
16:00 Her Açıdan
17:00 Gündem Özel
18:00 Halk Ana Haber
20:00 Aslında
21:00 Kayda Geçsin
01:00 Halk TV'de Bugün
03:00 Halk TV'de Bugün
01:00 Hadis İklimi
02:00 Mukabele
03:00 Anıların İzinde
04:45 Hikayelerle 40 Hadis
05:00 Kendini Bilmek
07:00 Mukabele
08:00 İslam'ın Işığında...
09:00 Ayraç
09:45 Hikayelerle 40 Hadis
10:00 Kendini Bilmek
12:00 Eğitim Atölyesi
14:00 Aile Çatısı
15:45 Hikayelerle 40 Hadis
16:00 Rahmet Elçisi
17:00 İslam'ın Işığında...
18:00 Hayata Dokunmak
20:00 Son Davet
21:45 Hikayelerle 40 Hadis
22:00 Bilim ve Ötesi
23:00 Göğerenler
01:00 Kürsü
02:00 Mukabele
03:00 Tarihe Yolculuk
04:45 Hikayelerle 40 Hadis
05:00 Kendini Bilmek
00:30 Kalbin İçindekiler
00:45 Ne Varsa İçindedir
01:20 İstanbul Saati
02:15 Aile
03:15 Gönül Dağı
04:00 Seksenler
04:55 Diriliş Ertuğrul
05:40 Rafet El Roman İle Her...
06:15 En Son Babalar Duyar
07:03 İstiklal Marşı Çocuk
07:05 Kalbin İçindekiler
07:20 İskandinavya Türk Camileri
07:40 Canım Kardeşim
08:10 Keloğlan
08:35 Şef Olacak Çocuk
09:00 İstanbul Saati
09:55 Mutfak Tüyoları
10:00 Aile
11:00 Rumeli Lezzetleri
11:30 Günaydın Hayat
12:50 Mikrofon Senin Anadolu
13:00 Öğle Ana Haber
13:45 Ezcümle
14:00 Sağlık Olsun
14:50 Ne Kadar Ekmek O Kadar Köfte
15:00 Rafet El Roman İle Her...
15:35 Allah Başka Dert Vermesin
15:50 Mikrofon Senin 'Amsterdam'
16:00 Rehber
16:50 Belene
17:55 Mikrofon Senin 'Amsterdam'
18:00 İstanbul Saati
18:55 Mutfak Tüyoları
19:00 Sıcak Haber
19:50 Kalbin İçindekiler
20:05 Gönül Dağı
20:50 Seksenler
21:45 Diriliş Ertuğrul
22:30 Bir Zamanlar Kıbrıs
23:15 Allah Başka Dert Vermesin
23:25 Alman Kuzusu
00:00 Memleket Kreuzberg
00:30 Kalbin İçindekiler
00:45 Ne Varsa İçindedir
01:15 İstanbul Saati
02:10 Aile
03:10 Gönül Dağı
03:55 Seksenler
04:50 Diriliş Ertuğrul
05:35 Rafet El Roman İle Her...
00:00 Memleketim
00:30 Türk Dünyası...
01:00 Elimi Bırakma
03:58 İstiklal Marşı
04:00 Avaz Haber
04:30 Türkler
05:00 Sakin Şehir
05:30 Ortak Miras
06:00 Anahtar
06:30 Miras Coğrafyalar
07:00 Dünün Özeti
07:20 Türk Dünyasının Renkleri
07:30 Pastane
08:30 Çalgıların Dilinden...
09:00 Anjelika Akbar İle Sesler
10:00 Türk Şehitlikleri
10:30 Elimi Bırakma
13:00 Avrasya Gündemi
14:00 Pastane
15:00 Çalgıların Dilinden...
15:30 Sakin Şehir
16:00 Memleketim
16:30 Kazakistan Haber
16:35 Kırgızca Haber
16:40 Özbekçe Haber
16:45 Türkmence Haber
16:50 Azerbaycan Haber
16:55 Rusça Haber
17:00 Avaz Gündem
17:20 Kalk Gidelim
20:00 Anjelika Akbar İle Sesler
21:00 Avaz Haber
21:30 Türkler
22:00 Sakin Şehir
22:30 Miras Coğrafyalar
23:00 Türk Şehitlikleri
23:30 Sporun Kadınları
00:00 Memleketim
00:30 Anahtar
01:00 Ortak Miras
01:30 Elimi Bırakma
03:58 İstiklal Marşı
04:00 Avaz Haber
04:30 Türkler
05:00 Doğadaki İnsan
05:30 Ortak Miras
00:00 Beyhan Budak'la Motivasyon...
00:15 Formülsüz Hayat
01:15 Olimpiyat Yıldızları
01:30 Sporcu Günlüğü
01:45 Olay Yeri İnsan Vucudu
02:15 Olay Yeri İnsan Vucudu
02:45 Beyhan Budak'la Motivasyon...
03:00 Lgs'ye Doğru
04:00 Bir Şey Sorabilir Miyim?
04:15 Yks'ye Doğru
05:55 Olimpiyat Yıldızları
06:10 Sporcu Günlüğü
06:30 Bilim Avcıları
06:45 Hareket İyidir -Anaokul
06:50 Evde Tek Başıma
07:00 Sanat Ninjası
07:25 Olay Yeri İnsan Vucudu
07:55 Olay Yeri İnsan Vucudu
08:25 Beyhan Budak'la Motivasyon...
08:40 Hareket İyidir - İlkokul
08:45 Matematik - 1
09:10 Türkçe - 2
09:35 İngilizce - 3 İlkokul
10:00 Fen Bilimleri - 4
10:25 Dijital Dünya
10:30 Sanat Ninjası
10:55 Hareket İyidir - Ortaokul
11:00 Matematik - 5
11:25 Türkçe - 6
11:50 Sosyal Bilgiler - 7
12:15 Fen Bilimleri - 8
12:40 İngilizce - 6
13:10 Dijital Dünya
13:15 Tarih - 9
13:45 İngilizce - 9
14:10 Türk Dili Ve Edebiyatı - 10
14:40 Matematik - 10
15:05 Coğrafya - 11
15:35 Biyoloji - 11
16:00 Fizik - 12
16:30 Kimya - 12
17:00 Dijital Dünya
17:05 Günlük Hayatta İngilizce
17:15 Olay Yeri İnsan Vucudu
17:45 Beyhan Budak'la Motivasyon...
18:00 Lgs'ye Doğru
19:00 Bizim Şehrin Çocukları
19:15 Yks'ye Doğru
20:55 Yapabilirsin
21:00 Polat Doğru İle Ebeveyn...
21:30 Hedefe Doğru
22:00 Yiyeceğin Serüveni
22:25 Günlük Hayatta İngilizce
22:30 Sanat Ninjası
22:55 Doğanın Söyledikleri
23:00 Olay Yeri İnsan Vucudu
23:30 Olay Yeri İnsan Vücudu
00:00 Beyhan Budak'la Motivasyon...
00:15 Büyük Düşler Büyük...
01:15 Olimpiyat Yıldızları
01:30 Gündelik Hayatın Bilimi
01:45 Olay Yeri İnsan Vücudu
02:15 Olay Yeri İnsan Vücudu
02:45 Beyhan Budak'la Motivasyon...
03:00 Lgs'ye Doğru
04:00 Bizim Şehrin Çocukları
04:15 Yks'ye Doğru
05:55 Olimpiyat Yıldızları
00:20 Ünlülerimiz [Navdarên Me]
01:20 Yolcu [Rêwî]
02:05 Ailenin Yeni Üyesi
02:55 Bereketli Olsun [Tehmên...
03:25 Vuslat [Evîn]
06:00 Hatim [Xıtma Quranê]
07:00 Kürtçe Dersleri [Kurdî...
07:30 İbi [İbi]
07:45 Rafadan Tayfa [Rafadan Tayfa]
08:00 Sabah Haberleri [Rojev]
09:30 Memleket Memleket [Welat...
10:00 Sabahın Sesi [Rengên...
11:30 Vuslat [Evîn]
14:00 Sağlık Olsun [Derman]
15:00 Edebiyatımız [Peyvname]
16:00 Siz Ne Diyorsunuz [Hûn...
16:30 Nasıl Söylenir [Şıma...
16:55 Hava Durumu Zazaca...
17:00 Zazaca Haber [Ajansa Zazaki]
17:25 Karacadağ Öyküleri...
17:55 Berivan [Bêrîvan]
18:55 Hava Durumu Kurmanci...
19:00 Ana Haber [Nûçeyên Sereke]
20:00 Alkış [Çepık]
22:00 Yedi Güzel Adam [Heft...
23:30 Süper Lig Özetleri...
00:30 Alkış [Çepık]
02:30 Süper Lig Özetleri...
03:30 Berivan [Bêrîvan]
04:30 Yedi Güzel Adam [Heft...
00:00 Alakhbar
01:30 Documentary [gen Epg]
02:00 Alakhbar
02:30 Men Haky
03:00 Alakhbar
03:30 Tafaul
04:00 Alakhbar
05:30 Documentary [gen Epg]
06:00 Alakhbar
06:29 Documentary (gen Epg)
06:59 Alakhbar
07:30 Documentary (gen Epg)
07:59 Alakhbar
08:30 Documentary (gen Epg)
09:00 Alakhbar
10:30 Documentary (gen Epg)
11:00 Alakhbar
12:30 Documentary (gen Epg)
12:59 Alakhbar
14:30 Documentary (gen Epg)
15:00 Alakhbar
16:30 Documentary (gen Epg)
16:59 Alakhbar
17:30 Tafaul
18:00 Alakhbar
19:30 Documentary (gen Epg)
19:59 Alakhbar
21:29 Documentary (gen Epg)
21:59 Alakhbar
23:30 Documentary [gen Epg]
00:00 Alakhbar
01:30 Documentary [gen Epg]
02:00 Alakhbar
02:30 Men Haky
03:00 Alakhbar
03:30 Tafaul
04:00 Alakhbar
05:30 Documentary [gen Epg]
00:00 Jamie & Jimmy's Food Fight Club S8 ep 3
00:47 Az sonra Gündelik Gurme Lezzetler 10
01:00 EVERYDAY GOURMET S10 EP 57
01:22 Az sonra Gündelik Gurme Lezzetler 10
01:30 EVERYDAY GOURMET S10 EP 58
01:52 Az sonra...
02:00 James Martin: Islands to Highlands S1 EP 13
02:46 Az sonra...
03:00 AMERICA'S GOT TALENT S18 EP 35
03:45 Az sonra...
04:00 Jamie & Jimmy's Food Fight Club S8 ep 3
04:47 Az sonra Gündelik Gurme Lezzetler 10
05:00 EVERYDAY GOURMET S10 EP 57
05:22 Az sonra Gündelik Gurme Lezzetler 10
05:51 Az sonra...
06:00 AMERICA'S GOT TALENT S18 EP 35
06:44 Az sonra...
07:00 James Martin: Islands to Highlands S1 EP 13
07:45 Az sonra...
08:00 Grand Designs New Zealand S8 Ep 1
08:44 Az sonra Gündelik Gurme Lezzetler 10
09:00 EVERYDAY GOURMET S10 EP 59
09:22 Az sonra Gündelik Gurme Lezzetler 10
09:30 EVERYDAY GOURMET S10 EP 60
09:51 Az sonra...
10:00 Jamie & Jimmy's Food Fight Club S8 ep 3
10:47 Az sonra...
11:00 AMERICA'S GOT TALENT S18 EP 35
11:44 Az sonra...
12:00 James Martin: Islands to Highlands S1 EP 13
12:45 Az sonra...
13:00 Grand Designs New Zealand S8 Ep 1
13:44 Az sonra Gündelik Gurme Lezzetler 10
14:00 EVERYDAY GOURMET S10 EP 59
14:22 Az sonra Gündelik Gurme Lezzetler 10
14:30 EVERYDAY GOURMET S10 EP 60
14:51 Az sonra...
15:00 Jamie & Jimmy's Food Fight Club S8 ep 3
15:47 Az sonra...
16:00 AMERICA'S GOT TALENT S18 EP 35
16:44 Az sonra...
17:00 James Martin: Islands to Highlands S1 EP 13
17:45 Az sonra...
18:00 Grand Designs New Zealand S8 Ep 1
18:44 Az sonra Gündelik Gurme Lezzetler 10
19:00 EVERYDAY GOURMET S10 EP 61
19:21 Az sonra Gündelik Gurme Lezzetler 10
19:30 EVERYDAY GOURMET S10 EP 62
19:52 Az sonra...
20:00 Jamie's Christmas Shortcuts ep 2
20:47 Az sonra...
21:00 AMERICA'S GOT TALENT S18 EP 36
21:39 Az sonra...
22:00 James Martin: Islands to Highlands S1 EP 14
22:45 Az sonra...
23:00 Grand Designs New Zealand S8 Ep 1
23:44 Az sonra...
00:01 Jamie's Christmas Shortcuts ep 2
00:48 Az sonra Gündelik Gurme Lezzetler 10
01:00 EVERYDAY GOURMET S10 EP 61
01:22 Az sonra Gündelik Gurme Lezzetler 10
01:30 EVERYDAY GOURMET S10 EP 62
01:52 Az sonra...
02:00 James Martin: Islands to Highlands S1 EP 14
02:46 Az sonra...
03:00 AMERICA'S GOT TALENT S18 EP 36
03:39 Az sonra...
04:01 Jamie's Christmas Shortcuts ep 2
04:48 Az sonra Gündelik Gurme Lezzetler 10
05:00 EVERYDAY GOURMET S10 EP 61
05:22 Az sonra Gündelik Gurme Lezzetler 10
05:30 EVERYDAY GOURMET S10 EP 62
05:52 Az sonra...
00:05 İstikamet Karadeniz S1 B8
00:32 Az sonra...
00:45 En Tatlı Ara S1 B21
01:12 Az sonra...
01:25 Mutfak Sanatı S1 EP 11
01:58 Az sonra...
02:05 Yağız ile Havalı Tarifler S1 B13
02:36 Az sonra...
02:45 Atıksız Mutfak S1 B11
03:16 Az sonra Ayın Şefi
03:25 Ayın Şefi / Mehmet Gök B1
03:57 Az sonra...
04:05 En Tatlı Ara S1 B25
04:31 Az sonra...
04:41 Mutfak Sanatı S1 EP 15
05:09 Az sonra Ayın Şefi
05:16 Ayın Şefi / Mehmet Gök B5
05:47 Az sonra...
05:50 Atıksız Mutfak S1 B15
06:21 Az sonra...
06:25 Yağız ile Havalı Tarifler S1 B15
06:56 Az sonra Ayın Şefi
07:00 Ayın Şefi / Mehmet Gök B6
07:31 Az sonra...
07:40 Atıksız Mutfak S1 B16
08:09 Az sonra...
08:15 İdil’le S1 B1
08:41 Az sonra...
08:50 Mutfak Sanatı S1 EP 16
09:26 Az sonra...
09:35 Yağız ile Havalı Tarifler S1 B16
10:08 Az sonra...
10:15 Gastronomi Maceraları S8 B169
10:43 Az sonra...
10:55 Elif İle Lezzet Yolculuğu S2 B39
11:22 Az sonra...
11:35 Lezzetin Ustaları S5 B123
11:52 Az sonra Ayın Şefi
12:00 Ayın Şefi / Mehmet Gök B7
12:29 Az sonra...
12:35 Atıksız Mutfak S1 B17
13:06 Az sonra...
13:15 İdil’le S1 B1
13:41 Az sonra...
13:55 Mutfak Sanatı S1 EP 17
14:29 Az sonra...
14:40 Yağız ile Havalı Tarifler S1 B11
15:12 Az sonra...
15:20 Hazer Amani ile Keşfe Değer S2 B3
15:53 Az sonra...
16:05 Mutfak Sanatı S1 EP 17
16:39 Az sonra Ayın Şefi
16:50 Ayın Şefi / Mehmet Gök B7
17:19 Az sonra...
17:35 Atıksız Mutfak S1 B16
18:04 Az sonra...
18:15 İdil’le S1 B1
18:41 Az sonra...
18:55 Yağız ile Havalı Tarifler S1 B11
19:27 Az sonra...
19:40 Lezzetin Ustaları S5 B124
19:57 Az sonra...
20:05 Gastronomi Maceraları S8 B170
20:33 Az sonra...
20:45 Karadeniz Usulü S1 B7
21:14 Az sonra...
21:25 Elif İle Lezzet Yolculuğu S2 B40
21:54 Az sonra...
22:05 Balın Hikayesi S1 B1
22:36 Az sonra...
22:45 Türk Tatlıları S1 B10
23:12 Az sonra...
23:25 İstikamet Ege S1 B4
23:50 Az sonra...
00:05 Deniz'in Lezzet Pusulası S1 B7
00:30 Az sonra...
00:45 En Tatlı Ara S1 B22
01:10 Az sonra...
01:25 Mutfak Sanatı S1 B12
01:58 Az sonra...
02:05 Yağız ile Havalı Tarifler S1 B9
02:37 Az sonra...
02:45 Atıksız Mutfak S1 B12
03:16 Az sonra Ayın Şefi
03:25 Ayın Şefi / Mehmet Gök B2
03:57 Az sonra...
04:00 Yağız ile Havalı Tarifler S1 B16
04:33 Az sonra...
04:40 İdil’le S1 B1
05:07 Az sonra...
05:11 Mutfak Sanatı S1 B16
05:47 Az sonra Ayın Şefi
05:51 Ayın Şefi / Mehmet Gök B6
00:00 Yeni Güne Merhaba
01:30 Güncel Dini Meseleler
02:30 Ülkem İçin Ben De Varım
03:00 Diyanet Haber
03:30 Din ve Psikoloji
04:30 Değer Ve İnsan
05:00 Bisikletli Seyyah
05:30 Riyazüs Salihin Okumaları
06:00 Kur'an Öğreniyorum
06:30 Tesbihat
06:45 Esma-i Hüsna
07:00 Mukabele
08:00 Diyanete Soralım
09:00 Gündem
09:45 Ela İle Efe Umreye Gidiyor
10:00 Dinle Konuyu Bil Soruyu
10:30 Yeni Güne Merhaba
12:00 Orta Asya Günlüğü
12:30 İlmihal
13:00 Şaheserler
13:30 Kur'an Öğreniyorum
14:00 Sorun Değil
15:00 Mukabele
16:00 Bir Sahaf Bin Dünya
16:30 Dinin Anahtar Kavramları
16:45 Yeryüzü İncileri
17:00 Dinle Konuyu Bil Soruyu
17:25 Sıkça Sorulan Sorular
17:30 İşaret Dili ile Kur'an
17:45 Prof. Dr. İskender Pala...
18:00 Ömre Bedel
18:30 Diyanet Haber
18:55 Tek Kare
19:00 Babamın Kitaplığı
19:30 Zamansız Mekanlar
20:00 Diyanete Soralım
21:00 Yaşayan Hazineler
21:30 İyilik Vakti
22:30 Bir Ömürlük Seyahat...
23:00 Tarihte Yolculuk
00:00 Yeni Güne Merhaba
01:30 Babamın Kitaplığı
02:00 Bir Ömürlük Seyahat...
02:30 İlmihal
03:00 Diyanet Haber
03:30 Şaheserler
04:00 Tarihte Yolculuk
05:00 Orta Asya Günlüğü
05:30 Zamansız Mekanlar