TV kanāli
Žanrs: Visi
Žanrs: French
Žanrs: Kabeļu
Žanrs: Filmas
Žanrs: Sports
Žanrs: Mūzika
Žanrs: Dokumentālā
Žanrs: Ziņas
Žanrs: Bērniem
TV gids
Žanrs: Visi
Žanrs: French
Žanrs: Kabeļu
Žanrs: Filmas
Žanrs: Sports
Žanrs: Mūzika
Žanrs: Dokumentālā
Žanrs: Ziņas
Žanrs: Bērniem
Valoda
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Valsts
Apvienotā Karaliste
Īrija
Vācija
Francija
Itālija
Spānija
Portugāle
Nīderlande
Beļģija
Austrija
Luksemburga
Šveice
Grieķija
Kipra
Dānija
Norvēģija
Zviedrija
Somija
Igaunija
Latvija
Lietuva
Polija
Čehija
Slovākija
Ungārija
Rumānija
Bulgārija
Horvātija
Slovēnija
Ziemeļmaķedonija
Bosnija un Hercegovina
Serbija
Albānija
Ukraina
Krievija
Turcija
piektdiena
2024.05.03.
sestdiena
2024.05.04.
svētdiena
2024.05.05.
pirmdiena
2024.05.06.
otrdiena
2024.05.07.
trešdiena
2024.05.08.
ceturtdiena
2024.05.09.
05-03
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:00 Made in France
01:00 Made in France
02:00 Best of
03:00 Classics
04:00 Classics
05:00 Classics
06:00 La zone
07:00 La zone
08:00 La zone
09:00 La zone
10:00 La zone
11:00 La zone
12:00 Pokémon : Soleil et Lune
12:23 Pokémon : Soleil et Lune
12:46 Pokémon : Soleil et Lune
13:09 Pokémon : Soleil et Lune
13:32 Pokémon : Soleil et Lune
13:55 Pokémon : Soleil et Lune
14:18 Pokémon : Soleil et Lune
14:41 Pokémon : Soleil et Lune
15:05 Pokémon : Soleil et Lune
15:29 Pokémon : Soleil et Lune
15:53 Pokémon : Soleil et Lune
16:17 Pokémon : Soleil et Lune
16:40 La zone
17:00 La zone
18:00 La zone
18:20 SEAL Team
19:12 SEAL Team
20:04 SEAL Team
21:00 Atlantic Rim 2 : Résurrection
22:35 2025 : Armageddon
00:00 Made in France
01:00 Made in France
02:00 Best of
03:00 Classics
04:00 Classics
05:00 Classics
06:00 Top Mix
21:00 Top Mix
22:30 Top Night
00:17 Ridiculous
00:39 Ridiculous
01:01 Ridiculous
01:23 Ex On The Beach US : la revanche des ex
02:02 M comme musique
06:00 MTV Breakfast Club
08:39 Cribs: ma maison de stars
09:02 MTV Cribs
09:26 Cribs: ma maison de stars
09:49 17 ans et maman
10:31 17 ans et maman
11:13 17 ans et maman
12:04 Catfish : fausse identité
12:57 Catfish : fausse identité
13:50 Catfish : fausse identité
14:42 Catfish : fausse identité
15:35 Catfish : fausse identité
16:23 Ridiculous
16:49 Ridiculous
17:10 Ridiculous
17:37 Dallas Cowboys Cheerleaders
18:27 Dallas Cowboys Cheerleaders
19:21 Catfish : fausse identité
20:08 Caught In The Act : Infidélité
21:05 Ridiculous
21:34 Ridiculous
22:01 La revanche des ex
22:55 17 ans et maman : Vacances entre filles
23:41 Ridiculous
00:03 Ridiculous
00:26 Ridiculous
00:46 Ridiculous
01:07 Ex On The Beach US : la revanche des ex
01:48 M comme musique
00:00 MTV Classics Only
01:00 Les petits concerts
01:30 Les petits concerts
02:00 MTV Insomnia
06:00 MTV Breakfast Club
09:00 Les 50 meilleurs clips
13:00 Beats & Lyrics
16:00 Music & News
18:59 10 meilleurs clips US
19:25 Fresh Out Live
19:40 10 Meilleurs Clips Electro
20:20 Brand New US
21:00 MTV World Stage
22:00 Club Party
00:00 Club 90's
01:00 Les petits concerts
01:30 Les petits concerts
02:00 MTV Insomnia
02:00 90's Mixtape
05:00 Ultimate 90s Playlist!
08:00 Girl Power Hour!
09:00 Saved By the 90s
12:00 YO MTV! 90s Rap & R'n'B
15:00 Alternative Nation!
16:00 90's Mixtape
19:00 Top 50 90s Collabs!
22:25 Ultimate 90s Playlist!
02:00 90's Mixtape
05:00 Ultimate 90s Playlist!
00:00 100 %
01:00 Hits
07:00 We Love Dua Lipa!
20:00 Must artiste
20:20 Hits
21:00 Party
00:00 Hits
00:00 NRJ Hits Mix
03:00 French Music Only
06:00 La Tête dans le clip
07:00 NRJ Morning Hits
12:00 Hit Music Only
17:00 NRJ After School
20:00 Spéciale Dua Lipa
22:30 NRJ Hit Music Only
00:00 NRJ Hits Mix
03:00 French Music Only
00:00 Trace by night
06:00 Good morning Trace
12:00 Hit 10
12:30 Hits non stop
13:00 Sounds Of Trace
17:00 Stream it
18:00 Hit 10
18:30 Hits non stop
19:00 Urban vibes
20:00 Hits & lyrics
21:00 Weekend vibes
00:00 Trace by night
00:00 Night session
05:00 Bon week-end Trace
08:00 Caribbean vibes
18:00 Hit 10
18:45 Hits non stop
19:00 Caribbean flavour
21:00 Hits non stop
23:00 New
00:00 Night session
05:00 Bon week-end Trace
00:40 Hit Melody Vintage
01:00 La chronique à vous les studios
01:05 Soirée 70's Rock En Stock
01:40 Melody karaoké
03:30 La chronique à vous les studios
03:35 Melody All Night Long
04:30 La chronique à vous les studios
04:35 Melody All Night Long
05:00 Il est 05h00 Melody s'éveille
05:30 Melody Story
05:40 Melody café crème
10:00 Melody Collection
10:20 Melody Story
10:30 La chronique variété
10:35 Champs-Elysées
12:40 Melody Sunny Afternoon
14:15 Scènes sur Seine
14:30 Melody Collection
14:50 Melody Story
15:00 La chronique variété
15:10 La nouvelle affiche
16:30 Melody Sunny Afternoon
16:50 La chronique variété
17:00 Midi Première
17:25 La chronique à vous les studios
17:30 Numéro un
18:40 La chronique variété
18:50 Mosaïque
19:50 Melody Story
20:00 Melody Collector
20:25 Melody Collector
20:50 La chronique variété
20:55 Musicalmente
21:50 La chronique variété
21:55 La chance aux chansons
22:50 La chronique à vous les studios
22:55 Melody Collector
23:30 Melody Club 80
00:00 La chronique variété
00:15 Restez donc avec nous le mardi
01:20 Melody All Night Long
01:30 Melody karaoké
03:30 La chronique à vous les studios
03:35 Melody All Night Long
04:30 La chronique à vous les studios
04:35 Melody All Night Long
05:00 Il est 05h00 Melody s'éveille
05:30 Melody Story
05:40 Melody café crème
00:35 Gala Placido Domingo
02:05 Faust Symphony | Gretchen
02:25 Cantata BWV 4 | Christ lag in Todes Banden
02:27 Tchaikovsky : Romeo and Juliet
02:50 Juan Pérez Floristán, Israel Philharmonic, Lahav Shani : Prokofiev, Rachmaninov, Stravinsky
04:25 Israel Philharmonic Orchestra, Lahav Shani : Pärt, Sibelius, Beethoven
06:35 La vie que j'aime : Le pianiste Menahem Pressler
07:20 Israel Philharmonic Orchestra, Lahav Shani, Pinchas Zukerman : Bruch, Ben-Haïm, Tchaïkovski
08:45 Orchestre de Paris, Sabine Devieilhe, Pablo Heras-Casado
09:45 Debussy | Les collines d'Anacapri
10:00 Antonio Gades : Suite Flamenca
11:05 Ted Brandsen : Hari - Dutch National Ballet
13:00 Symphony no. 1 : Scherzo
13:10 La Mer | Jeux de vagues
13:30 The Perfect American
15:20 Classic Archive : Teresa Berganza
16:15 Jazz à la Péniche - Maison Nougaro
17:05 Jazz à La Villette
17:55 Jazz à Vienne
19:00 Piano Concerto no 1 : Rondo
19:10 Iberia | El Albaicín
19:15 Bruckner : Symphony no. 7 - Scherzo
19:25 Les Indes Galantes : Air pour l'adoration du soleil
19:27 Im Abendroth
19:35 Cantata BWV 4 | Christ lag in Todes Banden
19:36 Sinfonia Concertante : Andante
19:45 Symphony no 2 : Larghetto
19:55 Prokofiev : Piano Concerto no.3 - III. Allegro
20:15 Royal Concertgebouw Orchestra, Klaus Mäkelä : Bruckner
21:45 Keith Jarrett Trio au festival Jazz de Lugano
22:40 Finale Concours Piano Leeds 2021
01:40 Boléro
01:55 Les Juifs de Wagner
02:50 Pierre Boulez dirige Wagner, Berg et Schoenberg
04:15 Orchestre de Paris, Sabine Devieilhe, Pablo Heras-Casado
05:15 Berliner Philharmoniker, Herbert von Karajan : Beethoven 9
00:00 Martha Argerich, Maria João Pires, Orchestre de la Suisse Romande, Daniel Harding
01:30 Intermezzo
02:00 La Dame de Pique
05:00 Actéon
05:50 Purcell : The Indian Queen "I Come to Sing"
06:00 Festival de Musique de Chambre de Jérusalem 2022 : Rachmaninov, Weinberg
07:10 Festival de Musique de Chambre de Jérusalem 2022 : Mendelssohn, Attahir, Beethoven
08:35 Festival de musique de chambre de Jérusalem : Weinberg, Bruch, Schubert
09:50 La Mer | Jeux de vagues
10:00 Mignon
12:40 Symphony no 5 : Andante cantabile con alcuna licenza
13:00 The Feeling of Going
14:15 Alice
15:50 Siegfried Idyll
16:10 Piano Trio no 1 : Presto
16:20 Le Festin de l'Araignée
16:35 Faust Symphony | Gretchen
17:00 Concert de la Saint-Sylvestre 2020
18:30 Europakonzert 2023 : le Berliner Philharmoniker, Kirill Petrenko à Barcelone
19:50 Roméo et Juliette : Premiers transports
20:00 Schumann | Genoveva, overture op. 81
20:15 Royal Concertgebouw Orchestra, Klaus Mäkelä : Bruckner
21:45 Don Carlos
01:40 Le Festin de l'Araignée
02:00 L'Orchestre philharmonique tchèque et Semyon Bychkov : Beethoven, Strauss
03:45 L'Orchestre philharmonique tchèque et John Eliot Gardiner: Vorisek, Janacek, Martinu
05:05 Siegfried Idyll
05:25 Faust Symphony | Gretchen
05:45 Chopin : Nocturne op. 62 no 2
05:55 Cantata BWV 4 | Christ lag in Todes Banden