TV-Kanäle
Genre: Alle
Genre: Latvian
Genre: DVB-C
Genre: Europa
Genre: German
Genre: Filmer
Genre: Sport
Genre: Musek
Genre: Dokumentarfilm
Genre: Neiegkeeten
Genre: Kanner-
Programm-Guide
Genre: Alle
Genre: Latvian
Genre: DVB-C
Genre: Europa
Genre: German
Genre: Filmer
Genre: Sport
Genre: Musek
Genre: Dokumentarfilm
Genre: Neiegkeeten
Genre: Kanner-
Sprache
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Land
Vereenegt Kinnekräich
Irland
Däitschland
Frankräich
Italien
Spuenien
Portugal
Holland
Belsch
Éisträich
Lëtzebuerg
Schwäiz
Griichenland
Zypern
Dänemark
Norwegen
Schweden
Finnland
Estland
Lettland
Litauen
Polen
Tschechien
Slowakei
Ungarn
Rumänien
Bulgarien
Kroatien
Slowenien
Nord Mazedonien
Bosnien an Herzegowina
Serbien
Albanien
Ukraine
Russland
Tierkei
Freideg
10.05.2024
Samschdeg
11.05.2024
Sonndeg
12.05.2024
Méindeg
13.05.2024
Dënschdeg
14.05.2024
Mëttwoch
15.05.2024
Donneschdeg
16.05.2024
05-10
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
02:00 Pārtraukums programmā
08:00 Konference "Iedvesmai un Jaudai"
08:30 eXi
10:00 99. Latvijas atklātais čempionāts peldēšanā
14:30 Aktuālā nedēļas konference
18:00 Latvijas futbola virslīga
20:00 Latvijas futbola virslīga
22:00 Sarunu festivāls "Lampa 2023"
23:00 Sporta dejas. LČ 10 dejās
02:00 Pārtraukums programmā
00:00 Football: Ekstraklasa
02:00 Best4sportTV programma
06:00 Football: Ekstraklasa
08:00 Baltijas Līga vīriešiem volejbolā
09:30 Baltijas Līga vīriešiem volejbolā
11:30 Baltijas Līga vīriešiem volejbolā
13:00 Volejbol. Optibet Baltijas Līga sievietēm
15:00 Archery: European Continental Qualification Tournament in Essen
17:15 Archery: European Continental Qualification Tournament in Essen
19:30 Ūdenszeļļi
20:30 LNK Boxing Night
00:00 Football: Ekstraklasa
02:00 Best4sportTV programma
00:00 #SpēkaPodkāsts ar Jāni Eisaku
01:30 Spīdveja raidījums ar Anatoliju Kreipānu
02:00 Best4sportTV programma
06:00 PGE FKS Stal Mielec pret Ruch Chorzów
08:00 KGHM Zagłębie Lubin pret Raków Częstochowa
10:00 PGE FKS Stal Mielec pret Jagiellonia Białystok
12:00 Warta Poznań pret Widzew Łódź
14:00 ENBL FINAL4 spēle par 3. vietu: RSW Liege Basket (Beļģija) pret BC Siauliai (Lietuva)
16:00 ENBL FINAL4 FINĀLS: CSO Voluntari (Rumānija) pret Bakken Bears (Dānija)
18:30 F1LV Podkāsts Se.5 Ep. 6
19:30 Latvijas čempionāta motokrosā 1. posms, - Aizpute, 1. brauciens, MX65 klase
20:00 Latvijas čempionāta motokrosā 1. posms, - Aizpute, 1. brauciens, MX85 klase
20:35 Latvijas čempionāta motokrosā 1. posms, - Aizpute, 1. brauciens, MX125 klase
21:10 Latvijas čempionāta motokrosā 1. posms, - Aizpute, 1. brauciens, MX1/MX2 klase
21:45 Latvijas čempionāta motokrosā 1. posms, - Aizpute, 2. brauciens, MX65 klase
22:15 Latvijas čempionāta motokrosā 1. posms, - Aizpute, 2. brauciens, MX85 klase
22:50 Latvijas čempionāta motokrosā 1. posms, - Aizpute, 2. brauciens, MX125 klase
23:25 Latvijas čempionāta motokrosā 1. posms, - Aizpute, 2. brauciens, MX1/MX2 klase
00:00 KGHM Zagłębie Lubin pret Raków Częstochowa
02:00 Best4sportTV programma
00:00 LaLiga EA Sports
02:00 NBA Basketball
05:25 NBA Basketball
07:35 Basketball: NBA. Conference SF Game2 (NBA Basketball), JAV, 2024
09:45 Basketball: NBA. Conference SF Game2 (NBA Basketball), JAV, 2024
12:00 Tennis: ATP Masters 1000 - Internazionali BNL d'Italia
16:00 Tennis: ATP Masters 1000 - Internazionali BNL d'Italia
20:00 Tennis: ATP Masters 1000 - Internazionali BNL d'Italia
22:00 Basketball - Euroleague
23:55 NBA Basketball
02:05 NBA Basketball
05:25 Basketball - Euroleague
01:20 UFC
04:30 NBA Basketball
07:30 FIA World Rally Championship: Rally de Portugal
08:30 NBA Basketball
11:05 NBA Basketball
13:35 NBA Basketball
15:10 NBA Action
16:05 FIA World Rally Championship: Rally de Portugal
17:05 FIA World Rally Championship: Rally de Portugal
18:05 FIA World Rally Championship: Rally de Portugal
18:55 Football - Italian Serie A
19:35 FIA World Rally Championship: Rally de Portugal
20:45 Rally: FIA European Rally Championship - Rally Islas Canarias
21:50 LaLiga EA Sports
00:00 LaLiga EA Sports
02:00 NBA Basketball
05:30 Boxe : Top Rank
00:10 Basketball - Euroleague
02:15 Rally: FIA European Rally Championship - Rally Islas Canarias
03:00 Rally: FIA European Rally Championship - Rally Islas Canarias
04:20 NBA Basketball
07:00 National League
09:35 Liga Endesa
11:40 MotoGP: Grand Prix de France
12:35 Basketball - Euroleague
14:50 FIA World Rally Championship: Rally de Portugal
15:55 MotoGP: Grand Prix de France
17:00 FIM Motocross World Championship: Portugal
18:14 FIA World Rally Championship: Rally de Portugal
19:00 Athletics: Diamond League Doha
21:00 Basketball - Euroleague
23:15 NBA Basketball
01:55 NBA Basketball
04:40 Basketball - Euroleague
01:00 Programmas pārtraukums
03:00 Programmas pārtraukums
05:00 Programmas pārtraukums
07:00 Programmas pārtraukums
09:00 Programmas pārtraukums
11:00 Programmas pārtraukums
13:00 Programmas pārtraukums
15:00 Programmas pārtraukums
17:00 Programmas pārtraukums
19:00 Programmas pārtraukums
19:10 Liga Endesa
21:45 Programmas pārtraukums
21:55 Liga Endesa
00:30 Programmas pārtraukums
01:00 Programmas pārtraukums
03:00 Programmas pārtraukums
05:00 Programmas pārtraukums
01:00 Climbing: IFSC Climbing World Cup in Salt Lake City
02:00 Snooker: World Championships Sheffield
04:00 Ciclismo: Giro d'Italia
06:00 Climbing: IFSC Climbing Women's World Cup in Salt Lake City
07:00 Climbing: IFSC Climbing World Cup in Salt Lake City
08:00 Ciclismo: Giro d'Italia
09:30 Climbing: IFSC Climbing Women's World Cup in Salt Lake City
10:30 Olympic Games: The Power of the Olympics
11:00 The Next Centimeter
11:30 Bermuda Sail Grand Prix
12:30 Ciclismo: Giro d'Italia
13:45 Ciclismo: Giro d'Italia
18:45 Snooker: World Championships Sheffield
20:00 Equestrian: Royal Windsor Horse Show
21:00 Cycling: Tour de Hongrie
22:00 Snooker: World Championships Sheffield
23:00 Ciclismo: Giro d'Italia
01:00 Mountain Bike (M): World Cup Fort William
02:00 Climbing: IFSC Climbing World Cup in Salt Lake City
02:30 Climbing: IFSC Climbing Women's World Cup in Salt Lake City
03:30 Olympic Games: The Power of the Olympics
04:00 Ciclismo: Giro d'Italia
01:00 Mountain Bike (M): World Cup Fort William
02:00 Ciclismo: Giro d'Italia
04:00 FIA WEC: 6 hours of Imola - review
05:00 Climbing: IFSC Climbing Women's World Cup in Salt Lake City
06:00 Ciclismo: Giro d'Italia
08:00 Snooker: World Championships Sheffield
09:30 Cycling: Tour de Hongrie
10:30 Ciclismo: Giro d'Italia
12:30 Climbing: IFSC Climbing World Cup in Salt Lake City
13:00 Climbing: IFSC Climbing Women's World Cup in Salt Lake City
13:30 FIA WEC: 6 hours of Imola - review
14:30 Olympic Games: The Power of the Olympics
15:00 Breakdancing: World Series
16:00 Skateboarding: FISE World Series
17:40 Climbing: IFSC Climbing Women's World Cup in Salt Lake City
18:15 Climbing: IFSC Climbing World Cup in Salt Lake City
19:00 FIA WEC: 6 hours of Imola - review
20:00 Ciclismo: Giro d'Italia
21:00 PGA Tour: Wells Fargo Championship
01:00 Climbing: IFSC Climbing World Cup in Salt Lake City
02:00 Ciclismo: Giro d'Italia
04:00 FIM Motocross World Championship: Portugal
04:30 FIM Motocross World Championship: Portugal
05:00 FIA WEC: 6 hours of Imola - review
01:00 Ligue 1 Uber Eats
03:00 LaLiga EA Sports
05:00 Ligue 1 Uber Eats
07:00 Football: Eredivisie
09:00 Ligue 1 Uber Eats
10:00 1. Bundesliga
11:00 LaLiga EA Sports
12:00 LaLiga EA Sports
14:00 Calcio: Campionato Italiano Serie A
16:00 1. Bundesliga
18:00 Ligue 1 Uber Eats
19:00 1. Bundesliga
20:00 LaLiga EA Sports
21:00 Calcio: Campionato Italiano Serie A
22:00 Ligue 1 Uber Eats
00:00 Mutua Madrid Open
03:00 Calcio: Campionato Italiano Serie A
05:00 LaLiga EA Sports
00:30 Football: Serie A. Empoli - Frosinone (Calcio: Campionato Italiano Serie A), Italija
02:30 Football: Bundesliga. Stuttgart - Bayern Munich (1. Bundesliga), Vokietija
04:00 Tennis: WTA 1000 - Mutua Madrid Open. Madrid Final (Mutua Madrid Open), Ispanija
06:00 Football: Serie A. Cagliari - Lecce (Calcio: Campionato Italiano Serie A), Italija
08:00 Football: French Ligue 1. Metz - Rennes (Ligue 1 Uber Eats), Prancūzija
10:00 Football: Serie A. Sassuolo - Inter (Calcio: Campionato Italiano Serie A), Italija
12:00 Tennis: WTA 1000 - Internazionali BNL d'Italia. Rome (Internazionali BNL d'Italia), Italija
14:00 Tennis: WTA 1000 - Internazionali BNL d'Italia. Rome (Internazionali BNL d'Italia), Italija
16:00 Tennis: WTA 1000 - Internazionali BNL d'Italia. Rome (Internazionali BNL d'Italia), Italija
18:00 Football: Bundesliga. Round 32 Highlight (1. Bundesliga), Vokietija
19:00 Tennis: WTA 1000 - Internazionali BNL d'Italia. Rome (Internazionali BNL d'Italia), Italija
21:30 Tennis: WTA 1000 - Internazionali BNL d'Italia. Rome (Internazionali BNL d'Italia), Italija
00:00 Football: Saudi Pro League. Al Akhdoud - Al Nassr (Football: Saudi Pro League), Saudo Arabija
02:00 Football: LaLiga. Real Madrid - Cadiz (LaLiga EA Sports), Ispanija
04:00 Basketball: Turkish League Super League. Turk Telekom - Darussafaka (Türkiye Basketbol Ligi), Turkija
01:05 Octagon MMA
08:15 Karate
08:40 Ju Jitsu History
09:15 Boxing: Dream Boxing
14:40 Fightbox King of Kings Heroes Series
15:50 Kickboxing: KOK World Series
19:00 Mixed Martial Arts: MMA Bushido
21:25 Kickboxing: KOK World Series
00:20 King of Kings Heroes Grand Prix
03:15 The Corner
03:55 Mixed Martial Arts: MMA Bushido
00:00 FS MMA
01:00 WCCB
03:00 Fight Quest
04:00 KNOCKOUTS!
04:30 FS Grand Sumo
05:00 Karate 1 Premier League
05:30 MMA:30
06:00 FS MMA
07:00 WCCB
09:00 Fight Quest
10:00 KNOCKOUTS!
10:30 FS Grand Sumo
11:00 Karate 1 Premier League
11:30 Introducing:
12:00 MEGA Fights In 60
13:00 WCCB
15:00 Fight Quest
16:00 KNOCKOUTS!
16:30 FS Grand Sumo
17:00 Karate 1 Premier League
17:30 Introducing:
18:00 MEGA Fights In 60
19:00 MEGA Fights
21:00 Wide World of Fights
21:30 Judo for the World
22:00 KNOCKOUTS!
22:30 FS Grand Sumo
23:00 FIGHT SPORTS WCK
00:00 FS MMA
01:00 MEGA Fights
03:00 Wide World of Fights
03:30 Judo for the World
04:00 KNOCKOUTS!
04:30 FS Grand Sumo
05:00 FIGHT SPORTS WCK
00:00 Pro Bull Riders (Professional Bull Riders), USA
01:00 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs), USA, 2015
01:30 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs), USA, 2015
02:00 Extreme Fighting Championship (Xtreme Fighting Championship)
03:00 X Games _ Minneapolis (X Games - Minneapolis), USA, 2019
04:00 Strongman Champions League (Strongman Champions League), United Kingdom
05:00 Nitro World Games: All Access (Nitro World Games: All Access), USA, 2016
05:30 Nitro World Games: All Access (Nitro World Games: All Access), USA, 2016
06:00 Blue World (Blue World), Family, Nature, USA, 2016
06:30 Blue World (Blue World), Family, Nature, USA, 2016
07:00 Action Sports World (Action Sports World), USA, 2021
08:00 Nitro Circus: Crazy Train (Nitro Circus, Crazy Train), USA
09:00 Rumble & Hum (Rumble & Hum), South Africa, 2017
10:00 X Games _ Minneapolis (X Games - Minneapolis), USA, 2019
11:00 Beyond The Beaten Path (Beyond the Beaten Path), Adventure, USA, 2023
12:00 Sports Adventure (Sports Adventure), USA, 2021
12:30 Sports Adventure (Sports Adventure), USA, 2021
13:00 Nitro Circus: Crazy Train (Nitro Circus, Crazy Train), USA
14:00 IMMAF European Open (MMA: IMMAF European Open)
15:00 IMMAF European Open (MMA: IMMAF European Open)
16:00 IMMAF European Open (MMA: IMMAF European Open)
17:00 IMMAF European Open (MMA: IMMAF European Open)
18:00 IMMAF European Open (MMA: IMMAF European Open)
19:00 Pro Bull Riders (Professional Bull Riders), USA
20:00 X Games _ Minneapolis (X Games - Minneapolis), USA, 2019
21:00 Extreme Fighting Championship (Xtreme Fighting Championship)
22:00 BKK Kickboxing (Kickboxing)
00:00 Pro Bull Riders (Professional Bull Riders), USA
01:00 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs), USA, 2015
01:30 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs), USA, 2015
02:00 Extreme Fighting Championship (Xtreme Fighting Championship)
03:00 X Games _ Minneapolis (X Games - Minneapolis), USA, 2019
04:00 Strongman Champions League (Strongman Champions League), United Kingdom
05:00 Nitro World Games: All Access (Nitro World Games: All Access), USA, 2016
05:30 Nitro World Games: All Access (Nitro World Games: All Access), USA, 2016
00:45 Poker
01:45 SPORT CLIPS
02:00 SPORT CLIPS
02:30 SPORT CLIPS
03:00 SPORT CLIPS
03:30 SPORT CLIPS
03:45 SPORT CLIPS
04:00 SPORT CLIPS
04:30 SPORT CLIPS
05:00 SPORT CLIPS
05:30 SPORT CLIPS
06:00 SPORT CLIPS
06:30 SPORT CLIPS
07:00 Teleshopping
08:00 Teleshopping
09:00 Teleshopping
10:00 Teleshopping
11:00 Teleshopping
11:30 Teleshopping
12:00 Teleshopping
12:30 Teleshopping
13:00 Teleshopping
14:00 Darts: PDC Europe - 1. Runde, NEO.bet Baltic Sea Darts Open, 2024, Kiel
18:00 Darts
18:30 Poker
19:30 Darts
20:00 Darts: PDC Europe - 1. Runde, NEO.bet Baltic Sea Darts Open, 2024, Kiel
00:00 Poker
01:00 Hamburger Autoperlen
02:00 SPORT1 Late-Movie
03:55 SPORT CLIPS
04:00 SPORT CLIPS
04:30 SPORT CLIPS
05:00 SPORT CLIPS
05:30 SPORT CLIPS
00:00 High Tops
01:00 Playoff Central Live
01:30 NBA Action
02:00 NBA Basketball
03:00 NBA Basketball
04:00 NBA Basketball
05:00 Playoff Central Live
07:30 Playoff Central Live
09:00 Playoff Central Live
10:30 High Tops
11:00 NBA Game Time
11:30 NBA Game Time
12:00 High Tops
13:00 NBA Game Time
13:30 NBA Game Time
14:00 NBA Game Time
14:30 NBA Game Time
15:00 NBA Game Time
15:30 NBA Game Time
16:00 NBA Game Time
16:30 NBA Game Time
17:00 NBA Game Time
17:30 NBA Game Time
18:00 NBA Basketball
19:00 NBA Basketball
22:00 NBA Basketball
23:00 NBA Basketball
00:00 NBA Action
01:00 Playoff Central Live
01:30 NBA Action
02:00 NBA Basketball
03:00 NBA Basketball
04:00 NBA Basketball
04:30 Playoff Central
00:05 Stream Nation (Stream Nation)
01:05 7 Days (7 Days)
01:45 Stream Nation (Stream Nation)
02:55 Stream Nation (Stream Nation)
04:00 Stream Nation (Stream Nation)
05:00 Stream Nation (Stream Nation)
06:05 Stream Nation (Stream Nation)
08:00 Cuphead (Cuphead)
08:45 Cuphead (Cuphead)
09:45 Cuphead (Cuphead)
10:45 Stream Nation (Stream Nation)
11:45 Stream Nation (Stream Nation)
12:45 Stream Nation (Stream Nation)
13:40 Stream Nation (Stream Nation)
14:40 Stream Nation (Stream Nation)
15:40 Stream Nation (Stream Nation)
16:45 Stream Nation (Stream Nation)
17:45 Cuphead (Cuphead)
18:30 Cuphead (Cuphead)
19:30 Cuphead (Cuphead)
20:30 Stream Nation (Stream Nation)
21:30 Stream Nation (Stream Nation)
22:25 Stream Nation (Stream Nation)
23:20 Stream Nation (Stream Nation)
00:20 7 Days (7 Days)
01:05 Stream Nation (Stream Nation)
02:15 Stream Nation (Stream Nation)
03:20 Stream Nation (Stream Nation)
04:25 Stream Nation (Stream Nation)
05:30 Stream Nation (Stream Nation)
00:08 FIBA Women's Asia Cup
01:39 FIBA Women's Basketball World Cup
01:48 FIBA Basketball World Cup
02:00 Basketball: FIBA World Cup (summary
03:26 Basketball: FIBA World Cup (summary
04:57 FIBA Basketball World Cup European Qualifiers
05:03 Basketball: FIBA World Cup (summary
06:33 Basketball: FIBA World Cup (summary
08:01 EuroBasket
08:04 FIBA Women's EuroBasket
09:32 FIBA Women's EuroBasket
10:59 Basketball: FIBA World Cup (summary
11:03 FIBA Women's EuroBasket
12:31 FIBA Women's EuroBasket
13:57 EuroBasket
13:58 Basketball: FIBA AfroBasket
15:34 Basketball: FIBA AfroBasket
17:00 Basketball: FIBA AmeriCup - Top 10
17:04 Basketball: FIBA AfroBasket
18:30 Basketball: FIBA AfroBasket
20:00 FIBA Basketball World Cup. Most Valuable Player
20:03 Basketball: FIBA Women's AmeriCup
21:32 Basketball: FIBA Women's AmeriCup
23:01 FIBA Basketball World Cup. Most Valuable Player
23:02 Basketball: FIBA Women's AmeriCup
00:30 Basketball: FIBA Women's AmeriCup
01:57 FIBA Eurobasket - Player Focus
02:00 Basketball - Men's Olympic Games Qualifiers
03:30 Basketball - Men's Olympic Games Qualifiers
04:58 Legend of the Game
05:01 Basketball - Men's Olympic Games Qualifiers