TV channels
Genre: All
Genre: Polish
Genre: DVB-C
Genre: German
Genre: Movies
Genre: Sports
Genre: Music
Genre: Documentary
Genre: News
Genre: Children's
TV guide
Genre: All
Genre: Polish
Genre: DVB-C
Genre: German
Genre: Movies
Genre: Sports
Genre: Music
Genre: Documentary
Genre: News
Genre: Children's
Language
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Country
United Kingdom
Ireland
Germany
France
Italy
Spain
Portugal
Netherlands
Belgium
Austria
Luxembourg
Switzerland
Greece
Cyprus
Denmark
Norway
Sweden
Finland
Estonia
Latvia
Lithuania
Poland
Czechia
Slovakia
Hungary
Romania
Bulgaria
Croatia
Slovenia
North Macedonia
Bosnia and Herzegovina
Serbia
Albania
Ukraine
Russia
Turkey
Today
08/05/24
Thursday
09/05/24
Friday
10/05/24
Saturday
11/05/24
Sunday
12/05/24
Monday
13/05/24
Tuesday
14/05/24
05-08
07:20 Coś śmiesznego: Kabaret Młodych Panów (8)
07:35 Trucker Club (11)
08:05 Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 4 (14)
07:00 Okrasa łamie przepisy - Podkarpacka cebula
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
06:55 Ninos ricos, pobres padres
07:50 1st & Ten
08:25 Jerônimo
06:00 Telesprzedaż
10:00 Przegląd prasy
10:10 Propozycje do szlagierowej listy TVS
07:20 U nas w...
07:40 Z lokalnego archiwum
08:00 Z lokalnego archiwum
07:20 Dookoła świata
08:00 W Centrum Wydarzeń
11:00 W Centrum Wydarzeń
07:15 Jedziemy
09:01 Po 9:00
10:01 Po 10:00
06:55 Fide et amore: Liturgia gregoriańska
07:35 Zdrowie z Bożej Apteki
07:55 Poczet Wielkich Polaków
07:15 Filmonewsy
07:40 Gość RedCarpet TV
08:00 Między Gwiazdami
06:55 Małżeństwo nie dla tchórzy
08:50 Katie Fforde: Dziecko innej
10:40 Lato w Antwerpii
07:25 Dobrego dnia
07:45 Express Regionów
08:00 Przegląd Suwalski
07:25 Dobrego dnia
07:45 Express Regionów
08:00 Regionalny Tygodnik Sportowy
07:25 Dobrego dnia
07:45 Express Regionów
08:00 Reportaż TVP Gdańsk
07:25 Dobrego dnia
07:45 Express Regionów
08:00 Rozmowa dnia 07.05.2024
07:25 Dobrego dnia
07:45 Express Regionów
08:00 Pokój na poddaszu
07:25 Dobrego dnia
07:45 Express Regionów
08:00 Dobrego dnia z TVP3 Kielce - 08.05.2024
07:25 Dobrego dnia
07:45 Express Regionów
08:00 Kronika poranek
07:25 Dobrego dnia
07:45 Express Regionów
08:00 To dobry dzień
07:25 Dobrego dnia
07:45 Express Regionów
08:00 Reportaż
07:25 Dobrego dnia
07:45 Express Regionów
08:00 Punkt widzenia - 17/24
07:25 Dobrego dnia
07:45 Express Regionów
08:00 Kurier Opolski - wydanie wieczorne
07:25 Dobrego dnia
07:45 Express Regionów
08:00 Starszaki
07:25 Dobrego dnia
07:45 Express Regionów
08:00 Popołudnie z TVP3 Rzeszów
07:25 Dobrego dnia
07:45 Express Regionów
08:00 Korona Gór Polski - odc. 1, sezon II, Lubomir
07:25 Dobrego dnia
07:45 Express Regionów
08:00 Dobrego dnia
07:25 Dobrego dnia
07:45 Express Regionów
08:01 Fakty o poranku
07:00 Jestem z Polski 10 (odc. 5)
07:45 Dzień Dobry TVN (odc. 5093)
11:30 Doradca smaku (odc. 3)
07:15 Rozmowy w toku (odc. 2306)
08:00 Rozmowy w toku (odc. 2307)
08:45 DeFacto 11 (odc. 2)
07:00 Codzienna radość życia z Joyce Meyer
07:30 Reportaż z koncertu ON mocą
08:00 Robert Morris. Szczęśliwe życie.
06:25 Studio Belsat
07:30 Białoruski świat
08:00 Wot tak
05:02 Labas rytas, Lietuva
09:30 Mūšio laukas
09:55 Savaitė
06:35 Gudrs, vēl gudrāks *
07:45 Aizliegtais paņēmiens *
08:45 Nacionālie dārgumi.100 g kultūras
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
05:00 Na osi (487)
05:40 Uśmiechnij się (2)
05:45 Świat z powietrza (1)
06:00 Jurassic Fight Club
06:55 Coś śmiesznego: Kabaret Młodych Panów (7)
07:20 Coś śmiesznego: Kabaret Młodych Panów (8)
07:35 Trucker Club (11)
08:05 Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 4 (14)
09:00 Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju (15)
10:00 Remont na 5 (4)
10:30 Telezakupy
11:00 Obalamy mity (2)
11:35 Telezakupy
12:05 Muzyka
12:20 Telezakupy
13:05 Jurassic Fight Club
14:00 Mega Beasts
15:05 Telezakupy
15:50 Muzyka
16:00 Jurassic Fight Club
16:55 Uśmiechnij się (8)
17:00 Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 4 (15)
18:00 Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (16)
19:00 Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (22)
20:00 American Meltdown
21:55 Kabaretowy Szał: Łowcy.B (23)
22:50 Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (24)
23:40 Coyote Lake
01:30 Kabaretowy Szał: Kabaret Smile (25)
02:25 Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (4)
02:40 Coś śmiesznego: Kabaret Smile (5)
03:00 Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei
04:00 Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei
05:00 Na osi (487)
05:40 Uśmiechnij się (4)
05:45 Świat z powietrza (1)
00:00 Gra słów. Krzyżówka - /860/
00:30 Makłowicz w podróży. Hiszpania (196) - Murcia
01:00 Studio Lwów
01:20 Przepis dnia s.VI - odc. (34)
01:25 Pytanie dnia
01:30 Program informacyjny
01:55 Pytanie dnia
02:00 Pogoda
02:05 Sport
02:15 Zabawa zabawa
03:45 Muzeum Polskiej Piosenki - "Babę zesłał Bóg" - Renata Przemyk
03:55 Polacy Światu - .
04:05 Magazyn Ekspresu Reporterów
05:00 Barwy szczęścia - odc. 2951
05:30 Wojownicy czasu - Wielka wojna w Bieszczadach, czyli Komańcza 1914 - 1915
06:00 Gra słów. Krzyżówka - /860/
06:30 Stacja Arktyka - Lodowiec z bliska
07:00 Okrasa łamie przepisy - Podkarpacka cebula
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
11:10 Studio Lwów
11:30 Barwy szczęścia - odc. 2952
12:00 Gość Poranka
12:25 Operacja zdrowie - magazyn medyczny - /2/ Stomatologia zachowawcza
12:50 Ojciec Mateusz s.XXIV - Odc. 306 (Ojciec Mateusz S. XXIV, odc. 3) - Na własną rękę
13:40 Dziewczyny do wzięcia
14:35 Dziewczyna z ekranu
15:35 Animowanki - Pamiętnik Florki s.II - Zakupy, odc. 21
15:45 GO - TU - JEMY - BUŁECZKI BAO
16:00 Korona królów. Jagiellonowie - odc. 147 (sezon 2 odc. 22)
16:30 Barwy szczęścia - odc. 2952
17:00 Teleexpress
17:20 Gra słów. Krzyżówka - /861/
17:50 Leśniczówka - odc. 704
18:15 Dzień Polski w Brukseli
18:30 Powtórka z życia - Dzień zwycięstwa
18:50 Kierunek Zachód - /265/
19:10 Magazyn z Wysp - 292
19:25 Pytanie dnia
19:30 Program informacyjny
19:55 Pytanie dnia
20:05 Pogoda
20:15 Sport
20:25 O mnie się nie martw s.II odc. 8/13
21:20 O mnie się nie martw s.II odc. 9/13
22:15 Lot do wolności
23:10 Teleexpress Extra
23:30 Panorama
00:00 Gra słów. Krzyżówka - /861/
00:30 Vito odkrywa Polskę - odc. 2 sezon I - Jura Krakowsko - Częstochowska
01:00 Magazyn z Wysp - 292
01:20 Przepis dnia s.VI - odc. (35)
01:25 Pytanie dnia
01:30 Program informacyjny
01:55 Pytanie dnia
02:00 Pogoda
02:05 Sport
02:15 Na dobre i na złe - odc. 918 Dla twojego dobra
03:10 Zatoka szpiegów - odc. 5
04:05 Dziewczyna z ekranu
05:00 Barwy szczęścia - odc. 2952
05:30 Wędrowiec Polski - Dolny Śląsk I
01:40 Perfect Sisters
03:45 Uśmiechnij się
04:00 Miłe rozmowy
04:50 Miłe rozmowy
05:45 Nieźle kliknięci bez filtra
06:00 Ninos ricos, pobres padres
06:55 Ninos ricos, pobres padres
07:50 1st & Ten
08:25 Jerônimo
09:30 Mis 3 hermanas
10:30 BeastMaster
11:25 BeastMaster
12:15 Torrente
13:10 Kuratory
13:45 Pasiones
14:20 Pasiones
15:00 Telesprzedaż - Klejnot Tv
17:00 Cuando vivas conmigo
18:00 Telesprzedaż - Klejnot Tv
21:00 Zagadka tygodnia
21:40 Kabaretowy szał
22:40 Zagadka tygodnia
23:15 Miłe rozmowy
23:45 The Charnel House
01:25 Poseidon Rex
03:00 Love Triangle
03:30 Love Triangle
04:00 Miłe rozmowy
04:50 Miłe rozmowy
05:45 Nieźle kliknięci bez filtra
01:05 Program dla dorosłych
01:35 Pasmo ciekawostek
04:50 Program kulinarny
05:20 Propozycje do szlagierowej listy TVS
06:00 Telesprzedaż
10:00 Przegląd prasy
10:10 Propozycje do szlagierowej listy TVS
10:40 Muzyczne dzień dobry
12:00 Spotkanie z Balladą
13:15 Columbo: Double Exposure
15:20 Świat od środka
15:55 Przegląd prasy
16:00 Silesia flesz+ pogoda
16:10 Aktywny Senior
16:30 Propozycje do szlagierowej listy TVS
16:45 Chicago Fire: Leaders Lead
17:45 Silesia flesz+ pogoda
18:00 Murder, She Wrote: It's a Dog's Life
19:00 Chicago Fire: Leaders Lead
19:55 Columbo: Double Exposure
21:55 Murder, She Wrote: It's a Dog's Life
23:00 Silesia flesz+ pogoda
23:15 Rosamunde Pilcher: Nanny verzweifelt gesucht
01:05 Pasmo ciekawostek
04:50 Program kulinarny
05:20 Propozycje do szlagierowej listy TVS
00:00 Hitler i Niemcy: chora namiętność
01:00 III Rzesza: droga do upadku
02:00 Kabaretowy szał
03:00 Kabaretowy szał
03:55 Kabaretowy szał
05:00 Kabaretowy szał
06:00 U nas w...
06:25 U nas w...
06:40 U nas w...
07:00 U nas w...
07:20 U nas w...
07:40 Z lokalnego archiwum
08:00 Z lokalnego archiwum
08:20 Z lokalnego archiwum
08:40 Z lokalnego archiwum
08:55 TVCentrum uwagi
09:20 TVCentrum uwagi
09:40 TVCentrum uwagi
10:00 77 TV
11:00 Na osi
11:30 Celnicy
12:00 Celnicy
13:00 77 TV
13:55 II Wojna Światowa - bez granic
15:00 II Wojna Światowa - bez granic
16:05 Australijscy poszukiwacze złota
17:05 Australijscy poszukiwacze złota
18:00 77 TV
19:00 77 TV
20:00 Kabaretowy szał
21:00 Kabaretowy szał
22:00 Gliniarz i prokurator
23:00 Gliniarz i prokurator
00:00 III Rzesza: droga do upadku
01:00 III Rzesza: droga do upadku
02:05 Kabaretowy szał
03:00 Kabaretowy szał
04:00 Kabaretowy szał
05:00 Kabaretowy szał
01:00 Polityka Na Deser
02:35 W Centrum Wydarzeń - Podsumowanie Dnia
03:35 Gorące pytania nocą
05:35 W Centrum Wydarzeń
07:00 Przegląd prasy zagranicznej
07:20 Dookoła świata
08:00 W Centrum Wydarzeń
11:00 W Centrum Wydarzeń
14:00 Gorące Pytania: Wywiad Gospodarczy
14:20 W Centrum Wydarzeń
17:00 Kolegium redakcyjne
17:40 W Centrum Wydarzeń
19:00 W Centrum Wydarzeń - Podsumowanie Dnia
20:35 Polityka Na Deser
22:00 Polityka Na Deser
23:35 W Centrum Wydarzeń - Podsumowanie Dnia
01:00 Polityka Na Deser
02:35 W Centrum Wydarzeń - Podsumowanie Dnia
03:35 Gorące pytania nocą
05:35 W Centrum Wydarzeń
00:00 Express Republiki
00:15 Express Republiki
00:30 Poland Daily
00:42 Poland Daily - Weather
00:44 Poland Daily
00:54 Poland Daily - Weather
00:55 Rock Rachoń
01:25 Gość Dzisiaj
01:50 Jedziemy
03:30 Dzisiaj
03:55 W punkt
05:00 Telezakupy
06:00 Agro Info
06:05 Republika wstajemy!
07:00 Republika rano
07:05 Republika wstajemy!
07:15 Jedziemy
09:01 Po 9:00
10:01 Po 10:00
11:01 Po 11:00
12:00 Republika dzień
12:10 Republika dzień
13:00 Republika dzień
13:10 Republika dzień
14:00 Republika dzień
14:10 1410 bitwa polityczna
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Republika dzień
15:30 Republika dzień
16:00 Republika dzień
16:15 Republika dzień
16:55 Express Republiki
17:10 Express Republiki
17:30 Republika wieczór
18:00 Republika wieczór
18:20 Miłosz Kłeczek zaprasza
18:50 Ekonomia raport flash
19:00 Dzisiaj
19:25 Sport w Republice
19:27 Prognoza pogody
19:30 Gość Dzisiaj
20:00 W punkt
21:45 Piachem w tryby
22:20 Mówi się
22:40 Codziennie ***** Putina
22:55 Republika wieczór
23:50 Republika Historii
23:55 Ekonomia raport
00:10 Express Republiki
00:25 Express Republiki
00:40 Poland Daily
00:50 Poland Daily - Weather
00:52 Poland Daily
01:02 Poland Daily - Weather
01:05 Rock Rachoń
01:35 Gość Dzisiaj
02:00 Jedziemy
03:40 Dzisiaj
04:00 W punkt
05:00 Telezakupy
00:00 Słowo życia
00:05 Świat w obrazach
00:10 Informacje dnia
00:30 Zostań Żołnierzem RP
00:50 Święty na każdy dzień
00:55 Poczet Wielkich Polaków
01:00 Regina Coeli
01:05 Ma się rozumieć
01:15 Rozmowy niedokończone
02:25 Święty na każdy dzień
02:30 Każdy maluch to potrafi
02:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
03:00 Informacje dnia
03:20 Różaniec
03:50 Myśląc Ojczyzna
04:00 Apel Jasnogórski
04:20 Informacje dnia
04:40 Polski punkt widzenia
05:00 Prosto o gospodarce
05:20 Jestem mamą
05:35 Odpowiedzialni za Kościół
06:00 Cukierki Księdza Wali. Rzecz o Ks. Infułacie Czesławie Wali
06:55 Fide et amore: Liturgia gregoriańska
07:35 Zdrowie z Bożej Apteki
07:55 Poczet Wielkich Polaków
08:00 Informacje dnia
08:15 Polski punkt widzenia
08:35 Każdy maluch to potrafi
08:50 Słowo życia
09:00 Tak Go pamiętam
09:20 Mateczniki Polskości
09:30 Sanktuaria polskie
09:50 Święty na każdy dzień
10:00 Audiencja Generalna Ojca Świętego Franciszka z Watykanu
10:50 Muzyczne chwile
11:00 Kolor Boga
11:25 Jestem mamą
11:40 Prosto o gospodarce
12:00 Regina Coeli
12:03 Informacje dnia
12:20 Zofia Czeska: błogosławiona na nasze czasy
12:40 Moja wyspa wiary
13:30 Msza święta z Jasnej Góry
14:20 Muzyczne chwile
14:30 Słudzy Boga i człowieka. Aniołowie
15:00 Muzeum Papiernictwa Duszniki Zdrój
15:50 Ma się rozumieć
16:00 Informacje dnia
16:10 Na zdrowie
16:30 Metr od świętości
17:00 Po stronie prawdy
18:00 Regina Coeli
18:05 Informacje dnia
18:15 Rozmowy niedokończone
19:25 Święty na każdy dzień
19:30 Opowieści z Księgi Cnót
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Myśląc Ojczyzna
21:00 Apel Jasnogórski
21:20 Informacje dnia
21:40 Polski punkt widzenia
22:00 Pastuszek
22:45 Z Benedyktem XVI rok po roku
23:15 Grunwald 1410 - rys historyczny i znaczenie bitwy pod Grunwaldem
00:00 Słowo życia
00:05 Świat w obrazach
00:10 Informacje dnia
00:30 Sanktuaria polskie
00:55 Poczet Wielkich Polaków
01:00 Regina Coeli
01:05 Ma się rozumieć
01:15 Rozmowy niedokończone
02:25 Święty na każdy dzień
02:30 Opowieści z Księgi Cnót
03:00 Informacje dnia
03:20 Różaniec
03:50 Myśląc Ojczyzna
04:00 Apel Jasnogórski
04:20 Informacje dnia
04:40 Polski punkt widzenia
05:00 My chcemy Boga
01:15 Tron we krwi
03:15 Bulwar Zachodzącego Słońca
05:00 Szczęśliwa siódemka
06:00 Suknia ślubna w 1 dzień
06:45 Superstars
07:15 Filmonewsy
07:40 Gość RedCarpet TV
08:00 Między Gwiazdami
08:25 Superstars
08:55 Dziesięć najlepszych
09:10 Warsztat filmowy
09:35 Ikony
09:50 Sekrety autorów
09:55 Królowa Flow
10:45 Willy Agent
11:00 Burza
11:50 Najpiękniejsza Brzydula
12:40 Moda na sukces
13:10 Moda na sukces
13:40 Królowa Flow
14:30 Muzyczny Express
14:50 Planetarium
15:10 RED!Akcja
15:35 Warsztat filmowy
15:55 Tu i teraz
16:15 Willy Agent
16:30 Królewski Ślub. Exclusive!
16:45 Królewski Ślub. Exclusive!
17:00 Królowa Flow
17:50 Najpiękniejsza Brzydula
18:50 Willy Agent
19:05 Triumf miłości
20:05 Moda na sukces
20:35 Moda na sukces
21:10 Żądło
23:35 Easy Rider
01:35 Hrabina Dracula
03:15 Willy Agent
03:30 Dziewczyna Piętaszek
05:00 Informacje wkrótce
01:40 Rosamunde Pilcher: Kraina tęsknoty
03:30 Grzechy i grzeszki (odc. 5)
03:40 Grzechy i grzeszki (odc. 6)
03:45 O soli cenniejszej niż złoto
05:00 Romans Therese
06:55 Małżeństwo nie dla tchórzy
08:50 Katie Fforde: Dziecko innej
10:40 Lato w Antwerpii
12:30 Inga Lindström: Tajemnica zamku Gripsholm
14:25 Rosamunde Pilcher: Wiosenne truskawki
16:15 Rejs ku szczęściu - Podróż poślubna do Tyrolu
18:05 Toni - akuszer - Kozioł ofiarny
20:00 Dwa osły na Sardynii
21:50 Wenus w czwartym domu
23:45 Statek marzeń: Perth
01:40 Dwa osły na Sardynii
03:30 Grzechy i grzeszki (odc. 7)
03:40 Grzechy i grzeszki (odc. 8)
03:45 Dreszczyk
04:55 Rosamunde Pilcher: Zawsze z tobą
00:40 Panorama
01:05 Dziedzictwo - odc. 237
02:00 Zranione ptaki - odc. 184
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Gość Regionów
03:50 Agrobiznes
04:05 Widokówka z Festiwalu - Festiwal Opolski 1979
04:15 Info Wilno - 1225
04:40 Całkiem niezła historia - A wszystko przez ten płot
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
05:20 Dla niesłyszących - Telekurier
05:45 Kryminalna Siódemka
05:55 Zakończenie dnia
06:00 Express Regionów
06:10 Agrobiznes
06:25 Agropogoda Info
06:40 Dobrego dnia
07:00 Dobrego dnia
07:25 Dobrego dnia
07:45 Express Regionów
08:00 Przegląd Suwalski
08:16 Warto tam być
08:20 Gość Obiektywu
08:30 Przegląd ukraiński
08:43 Panorama litewska
08:50 Kronos - Męczeństwo
09:23 Wojownicy czasu-odc.6 Sarnowa Góra 1920
09:46 Polacy na ratunek Żydom-odc.113 Rodzina Andrzejczyków
10:00 Reporterzy
10:20 Na sygnale - odc. 324 "Zachowaj to dla siebie"
10:45 Klan - odc. 4330
11:10 Okrasa łamie przepisy - Wiosenne pędy chmielu
11:40 Stacja Innowacja 25
12:00 Dla niesłyszących - Telekurier
12:30 Trening czyni mistrza - 4/24 Marika Popowicz
12:45 Całkiem niezła historia - Wisła moja kochana
13:00 Agrobiznes Info
13:05 Agropogoda
13:20 Zielnik regionalny
13:50 Etno po lubelsku - Garncarz z Jadwisina
14:15 Całkiem niezła historia - Obiekt 3001
14:30 Podróże z historią-odc.3 Na straży Gdańska
14:57 Warto tam być
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Pascha po grecku
15:50 ZUS bez tajemnic
16:00 Na sygnale - odc. 381 "Selekcja naturalna"
16:30 Obiektyw
16:45 Dziennik Regionów
17:00 Kuchnia Jagiellonów-odc.1 Królowa Jadwiga i kuchnia europejskiej arystokracji
17:27 Czytanie Puszczy-odc.12 Nasze dziedzictwo
17:51 Ci cholerni Polacy.Lotnictwo polskie 1939-1945-odc.7 Nie tylko 303-wielkie polowanie
18:07 Przystanek Kultura-Twórcy-Wiktor Kabac
18:12 Panorama Łomżyńska
18:27 Warto tam być
18:30 Obiektyw Główny
18:53 Gość Obiektywu
19:03 Sport
19:07 Prognoza pogody
19:09 Tydzień białoruski
19:30 Przegląd ukraiński
19:43 Panorama litewska
19:53 Felietony WOT - Sztuka w kadrze odc. 95 Chrystus Salvator Mundi wiek XVIII
20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
20:20 Gość Regionów
20:40 Pogoda 4
21:00 Dla niesłyszących - Telekurier
21:28 Spot - Wybory do Parlamentu Europejskiego 2024 - Głosowanie korespondencyjne
21:30 Obiektyw Wieczorny
21:50 Prognoza pogody
21:52 Sport
21:56 Warto tam być
22:00 Przepis dnia s.VI - odc. (21)
22:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
22:15 Pogoda 4
22:30 Kryminalna Siódemka
22:45 Przysięga s.III - odc. 474
23:40 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 10/13
00:40 Panorama
01:05 Dziedzictwo - odc. 238
02:00 Zranione ptaki - odc. 185
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Gość Regionów
03:50 Agrobiznes
04:15 Info Wilno - 1226
04:40 Całkiem niezła historia - W cieniu czerwonego dzioba
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
05:20 Dla niesłyszących - Telekurier
05:45 Kryminalna Siódemka
05:55 Zakończenie dnia
00:40 Klan - odc. 4330
01:05 Dziedzictwo - odc. 237
02:00 Zranione ptaki - odc. 184
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Gość Regionów
03:50 Całkiem niezła historia
04:10 Legendy regionalne - Niekończąca się historia cz. 2
04:30 Psia służba
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
05:20 Dla niesłyszących - Telekurier
05:45 Kryminalna Siódemka
05:55 Zakończenie dnia
06:00 Express Regionów
06:10 Agrobiznes
06:25 Agropogoda Info
06:40 Dobrego dnia
07:00 Dobrego dnia
07:25 Dobrego dnia
07:45 Express Regionów
08:00 Regionalny Tygodnik Sportowy
08:30 Zbliżenia flesz
08:45 Rozmowa dnia
09:00 Na zdrowie
09:45 Przechodzimy do historii
10:00 Reporterzy
10:20 Na sygnale - odc. 324 "Zachowaj to dla siebie"
10:45 Klan - odc. 4330
11:10 Okrasa łamie przepisy - Wiosenne pędy chmielu
11:40 Stacja Innowacja 25
12:00 Dla niesłyszących - Telekurier
12:30 Zamknięty świat
13:00 Agrobiznes Info
13:05 Agropogoda
13:20 Zielnik regionalny
13:50 Etno po lubelsku - Garncarz z Jadwisina
14:15 Solny skarb UNESCO
14:30 Zbliżenia g.
14:45 Nożem i widelcem
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Pascha po grecku
15:50 ZUS bez tajemnic
16:00 Na sygnale - odc. 381 "Selekcja naturalna"
16:30 Zbliżenia g.
16:45 Dziennik Regionów
17:00 Na plebanii
17:25 Jeszcze dzień z życia - 7/24 -
17:40 A to historia
18:05 Języczek u wagi
18:10 Rozmowa dnia
18:30 Zbliżenia - wyd. główne
18:55 Pogoda
19:00 Wspólna sprawa
19:45 Pokochaj Grudziądz
20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
20:20 Gość Regionów
20:40 Pogoda 4
21:00 Dla niesłyszących - Telekurier
21:30 Zbliżenia - wieczorne
21:45 Sport
21:50 Pogoda
22:00 Przepis dnia s.VI - odc. (21)
22:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
22:15 Pogoda 4
22:30 Kryminalna Siódemka
22:45 Przysięga s.III - odc. 474
23:40 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 10/13
00:40 Klan - odc. 4331
01:05 Dziedzictwo - odc. 238
02:00 Zranione ptaki - odc. 185
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Gość Regionów
03:50 Całkiem niezła historia
04:10 Solny skarb UNESCO
04:30 Sanatoria
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
05:20 Dla niesłyszących - Telekurier
05:45 Kryminalna Siódemka
05:55 Zakończenie dnia
00:40 Panorama
01:05 Dziedzictwo - odc. 237
02:00 Zranione ptaki - odc. 184
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Gość Regionów
03:50 Agrobiznes
04:05 Widokówka z Festiwalu - Festiwal Opolski 1979
04:15 Info Wilno - 1225
04:40 Całkiem niezła historia - A wszystko przez ten płot
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
05:20 Dla niesłyszących - Telekurier
05:45 Kryminalna Siódemka
05:55 Zakończenie dnia
06:00 Express Regionów
06:10 Agrobiznes
06:25 Agropogoda Info
06:40 Dobrego dnia
07:00 Dobrego dnia
07:25 Dobrego dnia
07:45 Express Regionów
08:00 Reportaż TVP Gdańsk
08:30 Panorama rano
08:44 Pogoda poranna
08:45 Reportaż TVP Gdańsk
09:30 Reportaż TVP Gdańsk
10:00 Reporterzy
10:20 Na sygnale - odc. 324 "Zachowaj to dla siebie"
10:45 Klan
11:10 Okrasa łamie przepisy
11:40 Stacja Innowacja 25
12:00 Dla niesłyszących - Telekurier
12:30 Zamknięty świat
13:00 Agrobiznes Info
13:05 Agropogoda
13:20 Zielnik regionalny
13:50 Etno po lubelsku - Garncarz z Jadwisina
14:15 Solny skarb UNESCO
14:30 Panorama
14:43 Pogoda poranna
14:45 Forum Panoramy
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Dla niesłyszących - Duchowym szlakiem
15:50 ZUS bez tajemnic
16:00 Na sygnale - odc. 381 "Selekcja naturalna"
16:30 Panorama
16:43 Pogoda
16:45 Dziennik Regionów
17:00 Reportaż TVP Gdańsk
17:30 Panorama Flesz
18:05 Raport gospodarczy
18:30 Panorama
18:50 Panorama Sport
18:57 Pogoda
19:00 Forum Panoramy
19:15 Droga
19:45 Reportaż TVP Gdańsk
20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
20:20 Gość Regionów
20:40 Pogoda 4
21:00 Dla niesłyszących - Telekurier
21:30 Panorama
21:40 Panorama Sport
21:42 Pogoda
21:44 Forum Panoramy
22:00 Przepis dnia
22:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
22:15 Pogoda 4
22:30 Kryminalna Siódemka
22:45 Przysięga s.III - odc. 474
23:40 Tajemnica twierdzy szyfrów
00:40 Klan
01:05 Dziedzictwo - odc. 238
02:00 Zranione ptaki - odc. 185
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Gość Regionów
03:50 Całkiem niezła historia
04:10 Solny skarb UNESCO
04:30 Sanatoria
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
05:20 Dla niesłyszących - Telekurier
05:45 Kryminalna Siódemka
05:55 Zakończenie dnia
00:40 Klan - odc. 4330
01:05 Dziedzictwo - odc. 237
02:00 Zranione ptaki - odc. 184
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Gość Regionów
03:50 Całkiem niezła historia
04:10 Legendy regionalne - Niekończąca się historia cz. 2
04:30 Psia służba
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
05:20 Dla niesłyszących - Telekurier
05:45 Kryminalna Siódemka
05:55 Zakończenie dnia
06:00 Express Regionów
06:10 Agrobiznes
06:25 Agropogoda Info
06:40 Dobrego dnia
07:00 Dobrego dnia
07:25 Dobrego dnia
07:45 Express Regionów
08:00 Rozmowa dnia 07.05.2024
08:14 Kalejdoskop 07.05.2024
08:24 Abecadło astronomii - 10/20 - Gwiazdy
08:34 Leśny kalejdoskop
08:47 Magazyn reporterski
09:02 Całkiem niezła historia - Mój przyjaciel sokół
09:30 Poranny gość Radia Zachód
09:43 Poranny gość Radia Zachód
09:57 Muzealne opowieści - odc. 121
10:00 Reporterzy
10:20 Na sygnale - odc. 324 "Zachowaj to dla siebie"
10:45 Klan - odc. 4330
11:10 Okrasa łamie przepisy - Wiosenne pędy chmielu
11:40 Stacja Innowacja 25
12:00 Dla niesłyszących - Telekurier
12:30 Trening czyni mistrza - 4/24 Marika Popowicz
12:45 Całkiem niezła historia - Wisła moja kochana
13:00 Agrobiznes Info
13:05 Agropogoda
13:20 Zielnik regionalny
13:50 Etno po lubelsku - Garncarz z Jadwisina
14:15 Całkiem niezła historia - Obiekt 3001
14:30 Informacje lubuskie - flesz 08.05.2024
14:35 SPORT 08.05.2024
14:39 Pogoda 08.05.2024
14:41 Kalejdoskop 07.05.2024
14:52 Obalamy mity medyczne - Obalamy mity medyczne 4.01.2023 odc. 1
14:57 Muzealne opowieści - odc. 121
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Pascha po grecku
15:50 ZUS bez tajemnic
16:00 Na sygnale - odc. 381 "Selekcja naturalna"
16:30 Informacje Lubuskie 08.05.2024 (16:30)
16:39 SPORT 08.05.2024
16:44 Pogoda 08.05.2024
16:45 Dziennik Regionów
17:00 Kalejdoskop 08.05.2024
17:12 Leśny kalejdoskop
17:25 Twój punkt widzenia
17:29 Informacje lubuskie - flesz 08.05.2024
17:34 SPORT 08.05.2024
17:39 Pogoda 08.05.2024
17:40 Abecadło astronomii - 10/20 - Gwiazdy
17:50 SPORT MAGAZYN - CZAS NA SPORT
18:16 Rozmowa dnia 08.05.2024
18:30 Informacje lubuskie - wydanie główne 08.05.2024
18:52 SPORT 08.05.2024
18:59 Pogoda 08.05.2024
19:01 Kalejdoskop 08.05.2024
19:12 Na Tropach Historii - (12.06.2022) Podziemny Opatów
19:25 Obalamy mity medyczne - Obalamy mity medyczne 4.01.2023 odc. 1
20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
20:20 Gość Regionów
20:40 Pogoda 4
21:00 Dla niesłyszących - Telekurier
21:30 Informacje lubuskie - wydanie główne 08.05.2024
21:53 SPORT 08.05.2024
21:57 Pogoda 08.05.2024
22:00 Przepis dnia s.VI - odc. (21)
22:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
22:15 Pogoda 4
22:30 Kryminalna Siódemka
22:45 Przysięga s.III - odc. 474
23:40 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 10/13
00:40 Panorama
01:05 Dziedzictwo - odc. 238
02:00 Zranione ptaki - odc. 185
02:45 Widokówka z Festiwalu - Festiwal Opolski 1976
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Gość Regionów
03:50 Agrobiznes
04:15 Info Wilno - 1226
04:40 Całkiem niezła historia - W cieniu czerwonego dzioba
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
05:20 Dla niesłyszących - Telekurier
05:45 Kryminalna Siódemka
05:55 Zakończenie dnia
00:40 Panorama
01:05 Dziedzictwo - odc. 237
02:00 Zranione ptaki - odc. 184
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Gość Regionów
03:50 Agrobiznes
04:05 Widokówka z Festiwalu - Festiwal Opolski 1979
04:15 Info Wilno - 1225
04:40 Całkiem niezła historia - A wszystko przez ten płot
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
05:20 Dla niesłyszących - Telekurier
05:45 Kryminalna Siódemka
05:55 Zakończenie dnia
06:00 Express Regionów
06:10 Agrobiznes
06:25 Agropogoda Info
06:40 Dobrego dnia
07:00 Dobrego dnia
07:25 Dobrego dnia
07:45 Express Regionów
08:00 Pokój na poddaszu
08:45 Schlesien Journal
09:00 Pierwsza trójka
09:30 Protokół rozbieżności
10:00 Reporterzy
10:20 Na sygnale - odc. 324 "Zachowaj to dla siebie"
10:45 Klan - odc. 4330
11:10 Okrasa łamie przepisy
11:40 Stacja Innowacja 25
12:00 Dla niesłyszących - Telekurier
12:30 Zamknięty świat
13:00 Agrobiznes Info
13:05 Agropogoda
13:20 Zielnik regionalny
13:50 Etno po lubelsku - Garncarz z Jadwisina
14:15 Solny skarb UNESCO
14:30 Aktualności Flesz
14:38 POGODA
14:39 Sport Flash
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Dla niesłyszących - Duchowym szlakiem
15:50 ZUS bez tajemnic
16:00 Na sygnale - odc. 381 "Selekcja naturalna"
16:30 Aktualności Flesz
16:38 POGODA
16:39 Sport Flash
16:45 Dziennik Regionów
17:00 Fest gryfne szlagry
17:30 Reportaż
18:15 Protokół rozbieżności
18:30 Aktualności
18:53 Wieczorne wiadomości sportowe
19:05 Magazyn Meteo
19:10 Pokój na poddaszu
19:55 Śląsk znany i nieznany
20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
20:20 Gość Regionów
20:40 Pogoda 4
21:00 Dla niesłyszących - Telekurier
21:30 Aktualności Wieczorne
21:38 POGODA
21:40 Wieczorny magazyn sportowy TVP Katowice
21:45 Protokół rozbieżności
22:00 Przepis dnia
22:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
22:15 Pogoda 4
22:30 Kryminalna Siódemka
22:45 Przysięga s.III - odc. 474
23:40 Tajemnica twierdzy szyfrów
00:40 Klan - odc. 4331
01:05 Dziedzictwo - odc. 238
02:00 Zranione ptaki - odc. 185
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Gość Regionów
03:50 Całkiem niezła historia
04:10 Solny skarb UNESCO
04:30 Sanatoria
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
05:20 Dla niesłyszących - Telekurier
05:45 Kryminalna Siódemka
05:55 Zakończenie dnia
00:40 Panorama
01:05 Dziedzictwo - odc. 237
02:00 Zranione ptaki - odc. 184
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Gość Regionów
03:50 Agrobiznes
04:05 Widokówka z Festiwalu - Festiwal Opolski 1979
04:15 Info Wilno - 1225
04:40 Całkiem niezła historia - A wszystko przez ten płot
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
05:20 Dla niesłyszących - Telekurier
05:45 Kryminalna Siódemka
05:55 Zakończenie dnia
06:00 Express Regionów
06:10 Agrobiznes
06:25 Agropogoda Info
06:40 Dobrego dnia
07:00 Dobrego dnia
07:25 Dobrego dnia
07:45 Express Regionów
08:00 Dobrego dnia z TVP3 Kielce - 08.05.2024
09:00 Gość Informacji
09:08 Pogoda w regionie
09:09 Bez demagogii
09:54 Bezbłędnie - Błędna forma zaimka - To
09:58 Pogoda w regionie
10:00 Reporterzy
10:20 Na sygnale - odc. 324 "Zachowaj to dla siebie"
10:45 Klan - odc. 4330
11:10 Okrasa łamie przepisy - Wiosenne pędy chmielu
11:40 Stacja Innowacja 25
12:00 Dla niesłyszących - Telekurier
12:30 Trening czyni mistrza - 4/24 Marika Popowicz
12:45 Całkiem niezła historia - Wisła moja kochana
13:00 Agrobiznes Info
13:05 Agropogoda
13:20 Zielnik regionalny
13:50 Etno po lubelsku - Garncarz z Jadwisina
14:15 Całkiem niezła historia - Obiekt 3001
14:30 Informacje - Flesz
14:35 Pogoda w regionie
14:36 Dobrego dnia z TVP3 Kielce
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Pascha po grecku
15:50 ZUS bez tajemnic
16:00 Na sygnale - odc. 381 "Selekcja naturalna"
16:30 Informacje - Flesz
16:42 Pogoda w regionie
16:45 Dziennik Regionów
17:00 Pogoda w regionie 17.00 - 08.05.2024
17:01 Informator kulturalny
17:10 Drzwi do kultury
17:30 Interwencja - (08.05.2024)
18:00 Pogoda w regionie
18:02 Całkiem niezła historia - Na akordeonie i w piłkę też zagra
18:14 Gwiazdy od Szafy - Natalia Sikora
18:26 Pocztówki z Kielc - Strajk szkolny
18:29 Informacje
18:49 Pogoda w regionie
18:51 Gość Informacji
18:59 Informator kulturalny
19:06 Bezbłędnie
19:10 W obiektywie
19:22 Pogoda w regionie
19:23 Astronarium - De Revolutionibus
19:45 Informator kulturalny
19:52 Pocztówki z Kielc - Drugi Pułk Artylerii Lekkiej Legionów
19:58 Pogoda w regionie
20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
20:20 Gość Regionów
20:40 Pogoda 4
21:00 Dla niesłyszących - Telekurier
21:30 Informacje
21:49 Pogoda w regionie
21:50 Gość Informacji
22:00 Przepis dnia s.VI - odc. (21)
22:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
22:15 Pogoda 4
22:30 Kryminalna Siódemka
22:45 Przysięga s.III - odc. 474
23:40 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 10/13
00:40 Panorama
01:05 Dziedzictwo - odc. 238
02:00 Zranione ptaki - odc. 185
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Gość Regionów
03:50 Agrobiznes
04:15 Info Wilno - 1226
04:40 Całkiem niezła historia - W cieniu czerwonego dzioba
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
05:20 Dla niesłyszących - Telekurier
05:45 Kryminalna Siódemka
05:55 Zakończenie dnia
00:40 Panorama
01:05 Dziedzictwo - odc. 237
02:00 Zranione ptaki - odc. 184
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Gość Regionów
03:50 Agrobiznes
04:15 Info Wilno - 1225
04:40 Całkiem niezła historia - A wszystko przez ten płot
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
05:20 Dla niesłyszących - Telekurier
05:45 Kryminalna Siódemka
05:55 Zakończenie dnia
06:00 Express Regionów
06:10 Agrobiznes
06:25 Agropogoda Info
06:40 Dobrego dnia
07:00 Dobrego dnia
07:25 Dobrego dnia
07:45 Express Regionów
08:00 Kronika poranek
08:15 Tematy dnia
08:26 Pogoda poranek
08:27 Działo się w Krakowie
08:30 Jedź bezpiecznie
08:40 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego - W obserwatorium
08:45 Więcej sportu
09:05 Zaginione? Ocalone? Historie zawodów różnych - Parasolnik
09:25 Odkrywamy Małopolskę - Wieliczka
10:00 Reporterzy
10:20 Na sygnale - odc. 324 "Zachowaj to dla siebie"
10:45 Klan - odc. 4330
11:10 Okrasa łamie przepisy - Wiosenne pędy chmielu
11:40 Stacja Innowacja 25
12:00 Dla niesłyszących - Telekurier
12:30 Trening czyni mistrza - 4/24 Marika Popowicz
12:45 Całkiem niezła historia - Wisła moja kochana
13:00 Agrobiznes Info
13:05 Agropogoda
13:20 Zielnik regionalny
13:50 Etno po lubelsku - Garncarz z Jadwisina
14:15 Całkiem niezła historia - Obiekt 3001
14:30 Magazyn Medyczny - Robotyka ortopedyczna w Szpitalu Rydygiera
14:41 Muzealne opowieści
14:45 Kronika dnia
14:56 Pogoda
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Pascha po grecku
15:50 ZUS bez tajemnic
16:00 Na sygnale - odc. 381 "Selekcja naturalna"
16:30 Kronika dnia
16:41 Pogoda
16:45 Dziennik Regionów
17:00 Pogoda
17:01 Działo się w Krakowie
17:05 Legendy Tatrzańskich Szczytów - Czerwone Wierchy
17:19 Świat w oczach Lema - Między prawdą a zmyśleniem. Kosmologia
17:31 Podhalanie z AK
18:00 Człowiek i koń
18:09 Nowohucka Kronika Filmowa
18:17 Zdrowie dla Ciebie - Profilaktyka 40 +, kiosk profilaktyczny
18:30 Kronika
18:52 Tematy dnia
19:03 Pogoda
19:05 Kronika sportowa
19:10 Jedź bezpiecznie
19:20 Kwartet - magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej - Recykling
19:46 Niecodziennik - Zamek Tarnowski
19:57 Pogoda
20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
20:20 Gość Regionów
20:40 Pogoda 4
21:00 Dla niesłyszących - Telekurier
21:30 Kronika
21:45 Tematy dnia
21:55 Pogoda
21:56 Kronika sportowa
22:00 Przepis dnia s.VI - odc. (21)
22:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
22:15 Pogoda 4
22:30 Kryminalna Siódemka
22:45 Przysięga s.III - odc. 474
23:40 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 10/13
00:40 Panorama
01:05 Dziedzictwo - odc. 238
02:00 Zranione ptaki - odc. 185
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Gość Regionów
03:50 Agrobiznes
04:15 Info Wilno - 1226
04:40 Całkiem niezła historia - W cieniu czerwonego dzioba
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
05:20 Dla niesłyszących - Telekurier
05:45 Kryminalna Siódemka
05:55 Zakończenie dnia
00:40 Panorama
01:05 Dziedzictwo - odc. 237
02:00 Zranione ptaki - odc. 184
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Gość Regionów
03:50 Agrobiznes
04:15 Info Wilno - 1225
04:40 Całkiem niezła historia
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
05:20 Dla niesłyszących - Telekurier
05:45 Kryminalna Siódemka
05:55 Zakończenie dnia
06:00 Express Regionów
06:10 Agrobiznes
06:25 Agropogoda Info
06:40 Dobrego dnia
07:00 Dobrego dnia
07:25 Dobrego dnia
07:45 Express Regionów
08:00 To dobry dzień
08:02 Prognoza pogody
08:03 To dobry dzień
08:30 Panorama Lubelska
08:42 Prognoza pogody
08:43 To dobry dzień
09:30 Panorama Lubelska
09:42 Prognoza pogody
09:43 To dobry dzień
09:55 Prognoza pogody
10:00 Reporterzy
10:20 Na sygnale - odc. 324 "Zachowaj to dla siebie"
10:45 Klan - odc. 4330
11:10 Okrasa łamie przepisy - Wiosenne pędy chmielu
11:40 Stacja Innowacja 25
12:00 Dla niesłyszących - Telekurier
12:30 Trening czyni mistrza - 4/24 Marika Popowicz
12:45 Całkiem niezła historia - Wisła moja kochana
13:00 Agrobiznes Info
13:05 Agropogoda
13:20 Zielnik regionalny
13:50 Etno po lubelsku - Garncarz z Jadwisina
14:15 Całkiem niezła historia - Obiekt 3001
14:30 Trening czyni mistrza - 1/24
14:46 Doktor Haust i ekotajemnice
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Pascha po grecku
15:50 ZUS bez tajemnic
16:00 Na sygnale - odc. 381 "Selekcja naturalna"
16:30 Nie taki INTERNET straszny - 17/23
16:45 Dziennik Regionów
17:00 Wojownicy czasu - Dwie bitwy, czyli Tomaszów Lubelski 1939
17:30 Panorama Lubelska
17:42 Prognoza pogody
17:46 Smacznie i tradycyjnie po lubelsku - chleb z otrębami
17:55 Moda na styl
18:10 Leśny kalejdoskop
18:29 Panorama Lubelska
18:55 Prognoza pogody
19:00 Gość Panoramy
19:22 Szlakiem Lubelskich Sztetli - Modliborzyce
19:29 Misja: Medycyna
19:45 Magazyn Sportowy
20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
20:20 Gość Regionów
20:40 Pogoda 4
21:00 Dla niesłyszących - Telekurier
21:30 Panorama Lubelska
21:55 Prognoza pogody
22:00 Przepis dnia s.VI - odc. (21)
22:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
22:15 Pogoda 4
22:30 Kryminalna Siódemka
22:45 Przysięga s.III - odc. 474
23:40 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 10/13
00:40 Panorama
01:05 Dziedzictwo - odc. 238
02:00 Zranione ptaki - odc. 185
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Gość Regionów
03:50 Agrobiznes
04:15 Info Wilno - 1226
04:40 Całkiem niezła historia - W cieniu czerwonego dzioba
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
05:20 Dla niesłyszących - Telekurier
05:45 Kryminalna Siódemka
05:55 Zakończenie dnia
00:40 Klan
01:05 Dziedzictwo - odc. 237
02:00 Zranione ptaki - odc. 184
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Gość Regionów
03:50 Całkiem niezła historia
04:10 Legendy regionalne
04:30 Psia służba
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
05:20 Dla niesłyszących - Telekurier
05:45 Kryminalna Siódemka
06:00 Express Regionów
06:10 Agrobiznes
06:25 Agropogoda Info
06:40 Dobrego dnia
07:00 Dobrego dnia
07:25 Dobrego dnia
07:45 Express Regionów
08:00 Reportaż
08:20 Szlakiem filmowej Łodzi - powt.
08:35 Produkcja zewnętrzna
08:50 Tajemniczy świat zwierząt - powt.
08:55 Aktywni seniorzy
09:00 ROZMOWA DNIA - powt.
09:15 Puls regionu / Magazyn kulturalny - powt.
09:45 Pracownia reportażu - powt.
10:00 Reporterzy
10:20 Na sygnale - odc. 324 "Zachowaj to dla siebie"
10:45 Klan
11:10 Okrasa łamie przepisy
11:40 Stacja Innowacja
12:00 Dla niesłyszących - Telekurier
12:30 Zamknięty świat
13:00 Agrobiznes Info
13:05 Agropogoda
13:20 Zielnik regionalny
13:50 Etno po lubelsku
14:15 Solny skarb UNESCO
14:30 Reportaż
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Dla niesłyszących - Duchowym szlakiem
15:50 ZUS bez tajemnic
16:00 Na sygnale - odc. 381 "Selekcja naturalna"
16:30 Reportaż
16:45 Dziennik Regionów
17:00 Pracownia reportażu
17:45 Łódzka nauka
18:00 Autofan
18:15 ABC PACJENTA
18:30 Łódzkie Wiadomości Dnia
18:50 Sport
18:56 Pogoda
19:00 ROZMOWA DNIA
19:15 Samorządni
19:45 Łódź światłoczuła
20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
20:20 Gość Regionów
20:40 Pogoda 4
21:00 Dla niesłyszących - Telekurier
21:30 Łódzkie Wiadomości Dnia
21:55 Pogoda
22:00 Przepis dnia
22:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
22:15 Pogoda 4
22:30 Kryminalna Siódemka
22:45 Przysięga
23:40 Tajemnica twierdzy szyfrów
00:40 Klan
01:05 Dziedzictwo - odc. 238
02:00 Zranione ptaki - odc. 185
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Gość Regionów
03:50 Całkiem niezła historia
04:10 Solny skarb UNESCO
04:30 Sanatoria
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
05:20 Dla niesłyszących - Telekurier
05:45 Kryminalna Siódemka
00:40 Panorama
01:05 Dziedzictwo - odc. 237
02:00 Zranione ptaki - odc. 184
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Gość Regionów
03:50 Agrobiznes
04:15 Info Wilno - 1225
04:40 Całkiem niezła historia - A wszystko przez ten płot
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
05:20 Dla niesłyszących - Telekurier
05:45 Kryminalna Siódemka
05:55 Zakończenie dnia
06:00 Express Regionów
06:10 Agrobiznes
06:25 Agropogoda Info
06:40 Dobrego dnia
07:00 Dobrego dnia
07:25 Dobrego dnia
07:45 Express Regionów
08:00 Punkt widzenia - 17/24
08:30 Dzieciaki zdolniaki - odc. 18
08:45 Liczy się pasja - Leśne Pasje - Jan Stachyrak
09:00 RoberTeka - odc. 53
09:15 Ahora espanol - nauka języka hiszpańskiego - odc. 29/21 (562) - Fryderyk Chopin życie i jego twórczość
09:45 Samorząd na plus - 1/24
10:00 Reporterzy
10:20 Na sygnale - odc. 324 "Zachowaj to dla siebie"
10:45 Klan - odc. 4330
11:10 Okrasa łamie przepisy - Wiosenne pędy chmielu
11:40 Stacja Innowacja 25
12:00 Dla niesłyszących - Telekurier
12:30 Trening czyni mistrza - 4/24 Marika Popowicz
12:45 Całkiem niezła historia - Wisła moja kochana
13:00 Agrobiznes Info
13:05 Agropogoda
13:20 Zielnik regionalny
13:50 Etno po lubelsku - Garncarz z Jadwisina
14:15 Całkiem niezła historia - Obiekt 3001
14:30 Pogoda
14:35 Urywki z rozrywki - odc. 8
14:45 Samorząd na plus - 1/24
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Pascha po grecku
15:50 ZUS bez tajemnic
16:00 Na sygnale - odc. 381 "Selekcja naturalna"
16:30 Informacje
16:43 Pogoda
16:45 Dziennik Regionów
17:15 Nie taki INTERNET straszny - 16/24 (63)
17:30 Gra Warszawa - odc. 95
18:00 Rolniczy raport - 10/24
18:15 Puls ziemi - 2/24
18:30 Informacje - Wyd. główne
18:49 Pogoda
18:50 OPINIE
19:00 Kwartet - magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej - Nowe życie starych fabryk
19:30 Strefa otwarta - Zanieczyszczenie światłem
19:55 Pogoda
20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
20:20 Gość Regionów
20:40 Pogoda 4
21:00 Dla niesłyszących - Telekurier
21:30 Informacje - wieczorne
21:44 Pogoda
21:45 OPINIE
22:00 Przepis dnia s.VI - odc. (21)
22:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
22:15 Pogoda 4
22:30 Kryminalna Siódemka
22:45 Przysięga s.III - odc. 474
23:40 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 10/13
00:40 Panorama
01:05 Dziedzictwo - odc. 238
02:00 Zranione ptaki - odc. 185
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Gość Regionów
03:50 Agrobiznes
04:15 Info Wilno - 1226
04:40 Całkiem niezła historia - W cieniu czerwonego dzioba
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
05:20 Dla niesłyszących - Telekurier
05:45 Kryminalna Siódemka
05:55 Zakończenie dnia
00:40 Panorama
01:05 Dziedzictwo - odc. 237
02:00 Zranione ptaki - odc. 184
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Gość Regionów
03:50 Agrobiznes
04:05 Widokówka z Festiwalu - Festiwal Opolski 1979
04:15 Info Wilno - 1225
04:40 Całkiem niezła historia - A wszystko przez ten płot
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
05:20 Dla niesłyszących - Telekurier
05:45 Kryminalna Siódemka
05:55 Zakończenie dnia
06:00 Express Regionów
06:10 Agrobiznes
06:25 Agropogoda Info
06:40 Dobrego dnia
07:00 Dobrego dnia
07:25 Dobrego dnia
07:45 Express Regionów
08:00 Kurier Opolski - wydanie wieczorne
08:20 Sport Opolski - Sport opolski
08:25 Rozmowa Dnia
08:40 Minutka ze Słowem - Na dobry tydzień
08:45 Strefa Kultury - odc. 306
09:05 Politechnika dziecięca - odc. 36
09:20 Wiadomości w języku polskim - odc. 246
09:30 Podróże z historią s.III - odc. 33 Jak smakują Kresy?
10:00 Reporterzy
10:20 Na sygnale - odc. 324 "Zachowaj to dla siebie"
10:45 Klan - odc. 4330
11:10 Okrasa łamie przepisy - Wiosenne pędy chmielu
11:40 Stacja Innowacja 25
12:00 Dla niesłyszących - Telekurier
12:30 Trening czyni mistrza - 4/24 Marika Popowicz
12:45 Całkiem niezła historia - Wisła moja kochana
13:00 Agrobiznes Info
13:05 Agropogoda
13:20 Zielnik regionalny
13:50 Etno po lubelsku - Garncarz z Jadwisina
14:15 Całkiem niezła historia - Obiekt 3001
14:30 Kurier Opolski
14:45 Prosto z lasu - program przyrodniczy - Prosto z lasu 5/24
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Pascha po grecku
15:50 ZUS bez tajemnic
16:00 Na sygnale - odc. 381 "Selekcja naturalna"
16:30 Kurier Opolski
16:42 Minutka ze Słowem - Na dobry tydzień
16:45 Dziennik Regionów
17:00 Oblicza wiary - odc. 370
17:20 Dwory i dworki Lubelszczyzny - Dwór Rzewuskich w Sielcu
17:35 Astronarium - 19/21 (130) - Heliosfera
18:00 Reportaż z regionu - Czytanie Puszczy - odc. 13 Nauczycielka życia
18:25 Sport Opolski - Sport opolski
18:30 Kurier Opolski - wydanie główne
18:52 Pogoda
18:55 Rozmowa Dnia
19:10 Polacy na ratunek Żydom - odc. 180 - Ocalić Miriam
19:25 Pełnia Wiary
19:50 Legendy regionalne - Tajemnice Karolinki cz. 2
20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
20:20 Gość Regionów
20:40 Pogoda 4
21:00 Dla niesłyszących - Telekurier
21:30 Kurier Opolski - wydanie wieczorne
21:52 Sport Opolski - Sport opolski
21:57 Pogoda
22:00 Przepis dnia s.VI - odc. (21)
22:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
22:15 Pogoda 4
22:30 Kryminalna Siódemka
22:45 Przysięga s.III - odc. 474
23:40 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 10/13
00:40 Panorama
01:05 Dziedzictwo - odc. 238
02:00 Zranione ptaki - odc. 185
02:45 Widokówka z Festiwalu - Festiwal Opolski 1976
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Gość Regionów
03:50 Agrobiznes
04:15 Info Wilno - 1226
04:40 Całkiem niezła historia - W cieniu czerwonego dzioba
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
05:20 Dla niesłyszących - Telekurier
05:45 Kryminalna Siódemka
05:55 Zakończenie dnia
00:40 Panorama
01:05 Dziedzictwo - odc. 237
02:00 Zranione ptaki - odc. 184
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Gość Regionów
03:50 Agrobiznes
04:05 Widokówka z Festiwalu - Festiwal Opolski 1979
04:15 Info Wilno - 1225
04:40 Całkiem niezła historia - A wszystko przez ten płot
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
05:20 Dla niesłyszących - Telekurier
05:45 Kryminalna Siódemka
05:55 Zakończenie dnia
06:00 Express Regionów
06:10 Agrobiznes
06:25 Agropogoda Info
06:40 Dobrego dnia
07:00 Dobrego dnia
07:25 Dobrego dnia
07:45 Express Regionów
08:00 Starszaki
08:22 Wiadomości sportowe
08:29 Pogoda
08:30 Teleskop poranny
08:35 Łączymy
09:05 Spojrzenia - magazyn reportażu - TO! TO!
09:14 Wielkopolski Informator Ekologiczny - Wielkopolski Informator Ekologiczny (7/2023)
09:30 Teleskop poranny
09:35 Pogoda
09:36 Gimnastyka dla każdego - 37
09:47 Rozmowa dnia
10:00 Reporterzy
10:20 Na sygnale - odc. 324 "Zachowaj to dla siebie"
10:45 Klan - odc. 4330
11:10 Okrasa łamie przepisy - Wiosenne pędy chmielu
11:40 Stacja Innowacja 25
12:00 Dla niesłyszących - Telekurier
12:30 Trening czyni mistrza - 4/24 Marika Popowicz
12:45 Całkiem niezła historia - Wisła moja kochana
13:00 Agrobiznes Info
13:05 Agropogoda
13:20 Zielnik regionalny
13:50 Etno po lubelsku - Garncarz z Jadwisina
14:15 Całkiem niezła historia - Obiekt 3001
14:30 Teleskop
14:37 Pogoda
14:39 Geograficzne fenomeny Lubelszczyzny - W poszukiwaniu śladów meteorytowego impaktu
14:54 Wielkopolska każdego dnia - 8 maja
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Pascha po grecku
15:50 ZUS bez tajemnic
16:00 Na sygnale - odc. 381 "Selekcja naturalna"
16:30 Teleskop
16:37 Pogoda
16:39 Wielkopolska każdego dnia - 8 maja
16:45 Dziennik Regionów
17:00 Telekurier
17:24 Wielkopolska każdego dnia - 8 maja
17:30 Teleskop kulturalny
17:36 Pogoda
17:38 Igrzyska w Regionach
18:03 Prosto z lasu - program przyrodniczy - Prosto z lasu 7/24
18:17 Rozmowa dnia
18:28 Pogoda
18:29 Teleskop
18:44 Pogoda
18:46 Wielkopolska każdego dnia - 8 maja
18:52 Łączymy
19:22 Krajobraz po "KIRYLE"
19:35 Reportaż z regionu - 20 lat bez granic
19:58 Pogoda
20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
20:20 Gość Regionów
20:40 Pogoda 4
21:00 Dla niesłyszących - Telekurier
21:28 Pogoda
21:30 Teleskop Wieczorny
21:44 Pogoda
21:46 Wiadomości sportowe
21:53 Teleskop kulturalny
22:00 Przepis dnia s.VI - odc. (21)
22:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
22:15 Pogoda 4
22:30 Kryminalna Siódemka
22:45 Przysięga s.III - odc. 474
23:40 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 10/13
00:40 Panorama
01:05 Dziedzictwo - odc. 238
02:00 Zranione ptaki - odc. 185
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Gość Regionów
03:50 Agrobiznes
04:15 Info Wilno - 1226
04:40 Całkiem niezła historia - W cieniu czerwonego dzioba
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
05:20 Dla niesłyszących - Telekurier
05:45 Kryminalna Siódemka
05:55 Zakończenie dnia
00:40 Panorama
01:05 Dziedzictwo - odc. 237
02:00 Zranione ptaki - odc. 184
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Gość Regionów
03:50 Agrobiznes
04:15 Info Wilno - 1225
04:40 Całkiem niezła historia - A wszystko przez ten płot
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
05:20 Dla niesłyszących - Telekurier
05:45 Kryminalna Siódemka
05:55 Zakończenie dnia
06:00 Express Regionów
06:10 Agrobiznes
06:25 Agropogoda Info
06:40 Dobrego dnia
07:00 Dobrego dnia
07:25 Dobrego dnia
07:45 Express Regionów
08:00 Popołudnie z TVP3 Rzeszów
08:30 Z życia regionu - Odwaga i nadzieja
08:51 Interwencje - Dworzec PKS w Przeworsku
09:05 Odkryj regiony - Odc. 180
09:20 Dokument w TVP Rzeszów - Ukraina Puls Wojny - Borys Gudziak
09:37 Moda na język polski - Czesław Miłosz
09:56 Kalejdoskop filmowy - informator filmowy
10:00 Reporterzy
10:20 Na sygnale - odc. 324 "Zachowaj to dla siebie"
10:45 Klan - odc. 4330
11:10 Okrasa łamie przepisy - Wiosenne pędy chmielu
11:40 Stacja Innowacja 25
12:00 Dla niesłyszących - Telekurier
12:30 Trening czyni mistrza - 4/24 Marika Popowicz
12:45 Całkiem niezła historia - Wisła moja kochana
13:00 Agrobiznes Info
13:05 Agropogoda
13:20 Zielnik regionalny
13:50 Etno po lubelsku - Garncarz z Jadwisina
14:15 Całkiem niezła historia - Obiekt 3001
14:30 Obszary Chronionego Krajobrazu - Obszary Chronionego Krajobrazu w województwie podkarpackim
14:52 Z życia regionu - Turystyka bez granic - Góry Slanskie
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Pascha po grecku
15:50 ZUS bez tajemnic
16:00 Na sygnale - odc. 381 "Selekcja naturalna"
16:30 Aktualności
16:42 Pogoda - prognoza dla Podkarpacia
16:45 Dziennik Regionów
17:00 Interwencje - Dworzec PKS w Przeworsku
17:11 Odkryj regiony - Odc. 180
17:30 Popołudnie z TVP3 Rzeszów
17:59 Z życia regionu - Sławka z Broniszowa
18:15 PARAGRAF - Odc. 110
18:30 Aktualności - Informacje z Podkarpacia
18:55 Pogoda - prognoza dla Podkarpacia
19:00 Z życia regionu - Moje miejsce /22/
19:30 Popołudnie z TVP3 Rzeszów
20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
20:20 Gość Regionów
20:40 Pogoda 4
21:00 Dla niesłyszących - Telekurier
21:30 Aktualności - Informacje z Podkarpacia
21:53 Pogoda - prognoza dla Podkarpacia
21:55 Kalejdoskop filmowy - informator filmowy
22:00 Przepis dnia s.VI - odc. (21)
22:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
22:15 Pogoda 4
22:30 Kryminalna Siódemka
22:45 Przysięga s.III - odc. 474
23:40 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 10/13
00:40 Panorama
01:05 Dziedzictwo - odc. 238
02:00 Zranione ptaki - odc. 185
02:45 Widokówka z Festiwalu - Festiwal Opolski 1976
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Gość Regionów
03:50 Agrobiznes
04:15 Info Wilno - 1226
04:40 Całkiem niezła historia - W cieniu czerwonego dzioba
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
05:20 Dla niesłyszących - Telekurier
05:45 Kryminalna Siódemka
05:55 Zakończenie dnia
00:40 Panorama
01:05 Dziedzictwo - odc. 237
02:00 Zranione ptaki - odc. 184
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Gość Regionów
03:50 Agrobiznes
04:15 Info Wilno - 1225
04:40 Całkiem niezła historia - A wszystko przez ten płot
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
05:20 Dla niesłyszących - Telekurier
05:45 Kryminalna Siódemka
05:55 Zakończenie dnia
06:00 Express Regionów
06:10 Agrobiznes
06:25 Agropogoda Info
06:40 Dobrego dnia
07:00 Dobrego dnia
07:25 Dobrego dnia
07:45 Express Regionów
08:00 Korona Gór Polski - odc. 1, sezon II, Lubomir
08:25 Listy do PRL - u - Patent na kasę{PL}
08:30 Kronika
08:49 Prognoza pogody
08:51 Pełnosprawni
09:20 Tacy byliśmy - /8/ Za kierownicą i nie tylko
09:51 Wokół Nas
10:00 Reporterzy
10:20 Na sygnale - odc. 324 "Zachowaj to dla siebie"
10:45 Klan - odc. 4330
11:10 Okrasa łamie przepisy - Wiosenne pędy chmielu
11:40 Stacja Innowacja 25
12:00 Dla niesłyszących - Telekurier
12:30 Trening czyni mistrza - 4/24 Marika Popowicz
12:45 Całkiem niezła historia - Wisła moja kochana
13:00 Agrobiznes Info
13:05 Agropogoda
13:20 Zielnik regionalny
13:50 Etno po lubelsku - Garncarz z Jadwisina
14:15 Całkiem niezła historia - Obiekt 3001
14:30 Pełnosprawni
14:54 Listy do PRL - u - Patent na kasę{PL}
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Pascha po grecku
15:50 ZUS bez tajemnic
16:00 Na sygnale - odc. 381 "Selekcja naturalna"
16:30 Kronika flesz
16:35 Rozmowa dnia
16:45 Dziennik Regionów
17:00 TELEZAKUPY
17:35 Zakochaj się w Polsce - odc. 315 Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej i Ciężkowice
18:00 Tacy byliśmy - /8/ Za kierownicą i nie tylko
18:27 Prognoza pogody
18:30 Dla niesłyszących - Kronika Główna
18:50 Prognoza pogody
18:52 Serwis sportowy
18:57 Wokół Nas
19:05 Miłość nad rozlewiskiem - odc. 10/13
20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
20:20 Gość Regionów
20:40 Pogoda 4
21:00 Dla niesłyszących - Telekurier
21:29 Prognoza pogody
21:30 Kronika Podsumowanie Dnia
21:48 Prognoza pogody
21:50 Rozmowa dnia
22:00 Przepis dnia s.VI - odc. (21)
22:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
22:15 Pogoda 4
22:30 Kryminalna Siódemka
22:45 Przysięga s.III - odc. 474
23:40 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 10/13
00:40 Panorama
01:05 Dziedzictwo - odc. 238
02:00 Zranione ptaki - odc. 185
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Gość Regionów
03:50 Agrobiznes
04:15 Info Wilno - 1226
04:40 Całkiem niezła historia - W cieniu czerwonego dzioba
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
05:20 Dla niesłyszących - Telekurier
05:45 Kryminalna Siódemka
05:55 Zakończenie dnia
00:40 Panorama
01:05 Dziedzictwo - odc. 237
02:00 Zranione ptaki - odc. 184
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Gość Regionów
03:50 Agrobiznes
04:15 Info Wilno - 1225
04:40 Całkiem niezła historia
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
05:20 Dla niesłyszących - Telekurier
05:45 Kryminalna Siódemka
05:55 Zakończenie dnia
06:00 Express Regionów
06:10 Agrobiznes
06:25 Agropogoda Info
06:40 Dobrego dnia
07:00 Dobrego dnia
07:25 Dobrego dnia
07:45 Express Regionów
08:00 Dobrego dnia
09:20 Zawsze na temat
09:49 Ludzie z Mazowsza. Uczeń i Mistrz.
10:00 Reporterzy
10:20 Na sygnale - odc. 324 "Zachowaj to dla siebie"
10:45 Klan - odc. 4330
11:10 Okrasa łamie przepisy - Wiosenne pędy chmielu
11:40 Stacja Innowacja 25
12:00 Dla niesłyszących - Telekurier
12:30 Zamknięty świat
13:00 Agrobiznes Info
13:05 Agropogoda
13:20 Zielnik regionalny
13:50 Etno po lubelsku - Garncarz z Jadwisina
14:15 Solny skarb UNESCO
14:30 WAWA Bohaterom
14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Pascha po grecku
15:50 ZUS bez tajemnic
16:00 Na sygnale - odc. 381 "Selekcja naturalna"
16:30 Kurier Warszawy I Mazowsza
16:45 Dziennik Regionów
17:00 Podróże z historią - Prezydenckie siedziby
17:30 Strefa Mazowsze
17:51 Kronika Warszawska (matura){PL}
18:00 Zawsze na temat
18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
18:47 Pogoda
18:49 Kurier Mazowiecki
19:04 Wiadomości sportowe - Sport
19:09 Prosto z Mazowsza
19:33 W kotle historii - Górny Śląsk. Buchty i karminadle
20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
20:20 Gość Regionów
20:40 Pogoda 4
21:00 Dla niesłyszących - Telekurier
21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
21:46 Dla niesłyszących - Sport
21:51 Pogoda
22:00 Przepis dnia s.VI - odc. (21)
22:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
22:15 Pogoda 4
22:30 Kryminalna Siódemka
22:45 Przysięga s.III - odc. 474
23:40 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 10/13
00:40 Panorama
01:05 Dziedzictwo - odc. 238
02:00 Zranione ptaki - odc. 185
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Gość Regionów
03:50 Agrobiznes
04:15 Info Wilno - 1226
04:40 Całkiem niezła historia
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
05:20 Dla niesłyszących - Telekurier
05:45 Kryminalna Siódemka
05:55 Zakończenie dnia
00:40 Panorama
01:05 Dziedzictwo - odc. 237
02:00 Zranione ptaki - odc. 184
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Gość Regionów
03:50 Agrobiznes
04:15 Info Wilno - 1225
04:40 Całkiem niezła historia - A wszystko przez ten płot
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
05:20 Dla niesłyszących - Telekurier
05:45 Kryminalna Siódemka
05:55 Zakończenie dnia
06:00 Express Regionów
06:10 Agrobiznes
06:25 Agropogoda Info
06:40 Dobrego dnia
07:00 Dobrego dnia
07:25 Dobrego dnia
07:45 Express Regionów
08:01 Fakty o poranku
08:10 Pogoda
08:12 Fakty o poranku
08:30 Fakty
08:40 Pogoda
08:42 Fakty o poranku
08:49 Pogoda - plansza
08:50 Fakty o poranku
09:00 Rozmowa Faktów
09:14 Doktor Haust i ekotajemnice - Doktor Haust i ekotajemnice 7
09:27 Astronarium - 17/22 (148) - Misja Dart
09:57 Pogoda
10:00 Reporterzy
10:20 Na sygnale - odc. 324 "Zachowaj to dla siebie"
10:45 Klan - odc. 4330
11:10 Okrasa łamie przepisy - Wiosenne pędy chmielu
11:40 Stacja Innowacja 25
12:00 Dla niesłyszących - Telekurier
12:30 Trening czyni mistrza - 4/24 Marika Popowicz
12:45 Całkiem niezła historia - Wisła moja kochana
13:00 Agrobiznes Info
13:05 Agropogoda
13:20 Zielnik regionalny
13:50 Etno po lubelsku - Garncarz z Jadwisina
14:15 Całkiem niezła historia - Obiekt 3001
14:30 Fakty
14:40 Pogoda - plansza
14:44 Agro - Fakty
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Pascha po grecku
15:50 ZUS bez tajemnic
16:00 Na sygnale - odc. 381 "Selekcja naturalna"
16:30 Fakty
16:41 Pogoda - plansza
16:45 Dziennik Regionów
17:00 Podróże po Wielkopolsce - Pyzdry
17:15 Prosto z lasu - program przyrodniczy - Prosto z lasu 9/24
17:35 Seans dla każdego - 8
18:01 Szlachetne zdrowie - Szlachetne zdrowie 142
18:16 Magazyn Dolnośląski - Magazyn Dolnośląski 7/24
18:30 Fakty - wydanie główne
18:51 Pogoda
18:55 Rozmowa Faktów
19:10 Z Unią na Ty - Z Unią na Ty 3
19:24 Szlakiem drewnianych kościołów - Bralin na Pólku
19:38 Tekieli. Krótki przewodnik po duszy
20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
20:20 Gość Regionów
20:40 Pogoda 4
21:00 Dla niesłyszących - Telekurier
21:30 Fakty - wydanie wieczorne
21:42 Pogoda
21:45 Rozmowa Faktów
22:00 Przepis dnia s.VI - odc. (21)
22:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
22:15 Pogoda 4
22:30 Kryminalna Siódemka
22:45 Przysięga s.III - odc. 474
23:40 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 10/13
00:40 Panorama
01:05 Dziedzictwo - odc. 238
02:00 Zranione ptaki - odc. 185
02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
03:25 Gość Regionów
03:50 Agrobiznes
04:15 Info Wilno - 1226
04:40 Całkiem niezła historia - W cieniu czerwonego dzioba
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
05:20 Dla niesłyszących - Telekurier
05:45 Kryminalna Siódemka
05:55 Zakończenie dnia
01:25 Ukryta prawda (odc. 1588)
02:10 Doradca smaku (odc. 2)
02:15 Świat (odc. 157)
03:30 Rozmowy w toku (odc. 1981)
04:15 Fakty (odc. 9617)
04:45 Pogoda (odc. 9597)
04:50 Uwaga! (odc. 7459)
05:05 Papiery na szczęście (odc. 217)
05:30 Rozmowy w toku (odc. 1980)
06:15 Magda M. 4 (odc. 1)
07:00 Jestem z Polski 10 (odc. 5)
07:45 Dzień Dobry TVN (odc. 5093)
11:30 Doradca smaku (odc. 3)
11:35 Na Wspólnej (odc. 3814)
12:00 Klinika naturalnego piękna (odc. 2)
12:25 DeFacto 11 (odc. 1588)
13:10 Zakochani po uszy (odc. 65)
13:35 Wyburzacze (odc. 68)
14:20 Jestem z Polski 13 (odc. 8)
15:05 Magda M. 4 (odc. 2)
15:50 Doradca smaku (odc. 2)
15:55 DeFacto 11 (odc. 6)
16:20 Złomowisko PL 2 (odc. 10)
17:05 Zakochani po uszy (odc. 66)
17:30 Ukryta prawda (odc. 1589)
18:15 Detektywi (odc. 69)
19:00 Fakty (odc. 9618)
19:35 Złomowisko PL (odc. 2)
20:20 Pogoda (odc. 9598)
20:25 Uwaga! (odc. 7460)
20:40 Na Wspólnej (odc. 3815)
21:05 Papiery na szczęście (odc. 218)
21:30 Usterka 10 (odc. 1)
21:35 Ciężarówką przez Australię (odc. 6)
22:20 Mały Zgon (odc. 3)
23:20 DeFacto 7 - flesz (odc. 9)
23:30 Zakochani po uszy (odc. 66)
23:55 Lekarze 4 (odc. 10)
01:25 Ukryta prawda (odc. 1589)
02:10 Doradca smaku (odc. 3)
02:15 Świat (odc. 159)
03:30 Rozmowy w toku (odc. 1982)
04:15 Fakty (odc. 9618)
04:45 Pogoda (odc. 9598)
04:50 Uwaga! (odc. 7460)
05:05 Papiery na szczęście (odc. 218)
05:30 Rozmowy w toku (odc. 1981)
00:05 Złomowisko PL 2 (odc. 3)
00:50 Zdrowo dla odmiany (odc. 2)
01:15 Zgłoś remont 9 (odc. 9)
02:05 DeFacto 11 (odc. 2)
02:30 Wyburzacze (odc. 1)
03:05 Pościg z piskiem opon (odc. 2)
03:50 Projekt akwarium (odc. 14)
04:35 Zdrowo dla odmiany (odc. 2)
05:00 Kossakowski. Inicjacja 4 (odc. 12)
05:25 Detektywi. Na zlecenie 4 (odc. 2)
06:00 Świat (odc. 131)
07:15 Rozmowy w toku (odc. 2306)
08:00 Rozmowy w toku (odc. 2307)
08:45 DeFacto 11 (odc. 2)
09:10 Szkoła filmowa (odc. 20)
09:35 Pościg z piskiem opon (odc. 2)
10:20 Detektywi. Na zlecenie 4 (odc. 2)
10:55 Projekt akwarium (odc. 14)
11:40 Złomowisko PL 2 (odc. 3)
12:25 DeFacto 11 (odc. 2)
12:50 Obcy wewnątrz nas (odc. 2)
13:35 Wyburzacze (odc. 1)
14:05 Zgłoś remont 7 (odc. 4)
14:55 Detektywi. Na zlecenie 4 (odc. 2)
15:30 Zdrowo dla odmiany (odc. 2)
15:55 DeFacto 11 (odc. 3)
16:20 Złomowisko PL 2 (odc. 4)
17:10 Historie wielkiej wagi - dalsze losy 2 (odc. 7)
17:55 Seriaale kultowe (odc. 1)
18:00 Dziki Frank w Afryce (odc. 4)
18:45 Seriaale kultowe (odc. 10)
18:50 Odlotowy ogród (odc. 3)
19:15 Odlotowy ogród (odc. 4)
19:40 Przepis na sukces (odc. 4)
20:05 Numerek z Dorotą (odc. 3)
20:10 Królowe życia 7 (odc. 1)
20:45 Na ratunek Chicago (odc. 9)
21:30 Usterka 10 (odc. 7)
21:55 Rozmowy w toku (odc. 2306)
22:40 Detektywi. Na zlecenie 4 (odc. 3)
23:15 Historie wielkiej wagi - dalsze losy 2 (odc. 7)
00:05 Złomowisko PL 2 (odc. 4)
00:50 Przepis na sukces (odc. 4)
01:15 Odlotowy ogród (odc. 3)
01:40 Odlotowy ogród (odc. 4)
02:05 DeFacto 11 (odc. 3)
02:30 Królowe życia 7 (odc. 1)
03:05 Na ratunek Chicago (odc. 8)
03:50 Dziki Frank w Afryce (odc. 4)
04:35 Przepis na sukces (odc. 4)
05:00 Usterka 10 (odc. 7)
05:25 Detektywi. Na zlecenie 4 (odc. 3)
00:00 Druga szansa
01:00 Codzienna radość życia z Joyce Meyer
01:30 Podróż przez historię z Dave Stotts
02:00 Jak Jezus odmienił wszystko
02:30 Radykalne Przemiany
03:00 Tajemnice Mesjasza
04:00 Kwadransik ze Słowem
04:15 7 lat TBN Polska
04:30 Reportaż z koncertu ON mocą
05:00 Pokonać Drogę
05:30 Joel Osteen. Twoje najlepsze życie, teraz
06:00 Dzikie serca
06:30 ZOE. Chcesz tu być!
07:00 Codzienna radość życia z Joyce Meyer
07:30 Reportaż z koncertu ON mocą
08:00 Robert Morris. Szczęśliwe życie.
08:30 Global Ventures
09:00 Uwielbienie
09:30 Leśne opowieści
10:00 RocKids TV
10:30 Boże rozwiązania
11:00 D-Day
11:30 Tajemnice Mesjasza
12:00 Punkt zwrotny
12:30 Po prostu mądrze
13:00 Max Lucado Podróżuj bez bagażu
13:30 Jak Jezus odmienił wszystko
14:00 Kalendarz historii chrześcijaństwa
15:00 Dlaczego Izrael ma znaczenie?
15:30 Radykalne Przemiany
16:00 Podróż przez historię z Dave Stotts
16:30 Pokonać Drogę
17:00 Niedziela 20
17:30 Obudź nadzieję
18:00 Codzienna radość życia z Joyce Meyer
18:30 Punkt zwrotny
19:00 Jak Jezus odmienił wszystko
19:30 Chata - rekonstrukcja
20:00 Dlaczego Izrael ma znaczenie?
20:30 Kalendarz historii chrześcijaństwa
21:30 W pościgu za lwem
22:00 Pokonać Drogę
22:30 Skarby
23:00 Izrael i Bliski Wschód
23:30 Niedziela 20
00:00 Żyj bez trosk. Joseph Prince
00:30 Smoketown
01:00 Codzienna radość życia z Joyce Meyer
01:30 Punkt zwrotny
02:00 Jak Jezus odmienił wszystko
02:30 Chata - rekonstrukcja
03:00 Dlaczego Izrael ma znaczenie?
03:30 Kalendarz historii chrześcijaństwa
04:30 W pościgu za lwem
05:00 Pokonać Drogę
05:30 Skarby
00:10 Wot tak
01:05 Obiektyw
01:30 Studio Belsat
02:35 Podejrzani
06:00 Obiektyw
06:25 Studio Belsat
07:30 Białoruski świat
08:00 Wot tak
09:05 Tok myśli
09:35 Mova Nanova
10:00 Wot tak
11:00 Studio Belsat
11:10 Wąsy Skaryny
11:30 Mossad od środka
12:25 Plan B
14:00 Obiektyw - Flesh
14:05 Wot tak
14:15 Korona królów. Jagiellonowie
14:45 Korona królów. Jagiellonowie - taka historia
15:10 Stracony dom
16:05 Intermarium
17:00 Chaj Tak TV
17:30 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi
17:45 Wojownicy
18:00 Wot tak
19:00 Obiektyw
19:25 Studio Belsat
20:30 Szczerze mówiąc
21:10 Wieczernij szpil
21:30 Furia
22:35 Nieznana Białoruś
23:25 Wot tak
00:20 Obiektyw
00:45 Studio Belsat
01:55 Stulecie Winnych
00:50 Kita pusė
02:05 (Ne)emigrantai
03:00 Vievio džiazo klavišai 2023
04:00 Panorama
04:30 Dienos tema
04:50 Sportas. Orai
05:02 Labas rytas, Lietuva
09:30 Mūšio laukas
09:55 Savaitė
10:45 (Ne)emigrantai
11:40 Kas ir kodėl?
12:05 Kita pusė
13:00 Laba diena, Lietuva
15:15 Daiktų istorijos
16:05 Stop juosta
17:00 Kas ir kodėl?
17:30 Svarbi valanda
18:30 Tai kur toliau?
19:30 Panorama
19:52 Sportas. Orai
20:00 Rinkimai 2024. Kandidatų į Respublikos Prezidentus debatai
21:30 Dviračio žinios
22:50 Laba diena, Lietuva
00:50 Kita pusė
01:45 Kas ir kodėl?
02:10 Tai kur toliau?
03:00 Rinkimai 2024. Kandidatų į Respublikos Prezidentus debatai
04:30 Panorama
04:52 Sportas. Orai
05:00 Lietuvos Respublikos himnas
05:02 Labas rytas, Lietuva
00:09 Gudrs, vēl gudrāks *
01:15 1:1. Aktuālā intervija *
02:00 Panorāma *
02:36 Kultūras ziņas
02:48 Šodienas jautājums *
03:10 Aculiecinieks. Māris Kreicbergs. Bitenieks un dabas fotogrāfs *
03:30 Province *
04:00 Latvijas Sirdsdziesma *
05:00 Šodienas jautājums *
05:20 4. studija *
05:50 V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts *
06:35 Gudrs, vēl gudrāks *
07:45 Aizliegtais paņēmiens *
08:45 Nacionālie dārgumi.100 g kultūras
09:25 Nacionālie dārgumi.100 g kultūras
10:04 Ķepa uz sirds *
10:32 Ķepa uz sirds *
11:00 Rīta Panorāma *
13:00 V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts *
13:40 Aizliegtais paņēmiens *
14:40 Šodienas jautājums *
15:00 Rīta Panorāma *
17:00 Dienas ziņas
17:33 Kultūras ziņas
17:51 Laika ziņas
17:56 4. studija
18:30 Ķepa uz sirds *
19:00 Panorāma
19:37 Šodienas jautājums
20:04 Laika ziņas
20:15 Kas notiek Latvijā?
21:45 V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts *
22:26 De Facto *
23:00 Panorāma *
23:36 Kultūras ziņas
23:48 Šodienas jautājums *
00:10 Aizliegtais paņēmiens *
01:08 Kultūrdeva
02:00 Panorāma *
02:36 Kultūras ziņas
02:48 Šodienas jautājums *
03:07 Province *
03:35 Ķepa uz sirds *
04:04 Ķepa uz sirds *
04:32 4. studija *
05:00 Šodienas jautājums *
05:20 4. studija *
05:50 Latvijas Sirdsdziesma *