ТВ канали
Жанр: Всички
Жанр: UK
Жанр: DVB-C
Жанр: Европа
Жанр: Филми
Жанр: Спорт
Жанр: Музика
Жанр: Документален
Жанр: Новини
Жанр: За
ТВ Справочник
Жанр: Всички
Жанр: UK
Жанр: DVB-C
Жанр: Европа
Жанр: Филми
Жанр: Спорт
Жанр: Музика
Жанр: Документален
Жанр: Новини
Жанр: За
Език
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Държава
Великобритания
Ирландия
Германия
Франция
Италия
Испания
Португалия
Нидерландия
Белгия
Австрия
Люксембург
Швейцария
Гърция
Република Кипър
Дания
Норвегия
Швеция
Финландия
Естония
Латвия
Литва
Полша
Чехия
Словакия
Унгария
Bulgaria
България
Хърватия
Словения
Северна Македония
Босна и Херцеговина
Сърбия
Албания
Украйна
Русия
Турция
сряда
8.05.2024
четвъртък
9.05.2024
петък
10.05.2024
събота
11.05.2024
неделя
12.05.2024
понеделник
13.05.2024
вторник
14.05.2024
05-08
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:00 This is BBC Scotland
06:00 This is BBC Scotland
12:00 This is BBC Scotland
18:00 This is BBC Scotland
19:00 Paramedics on Scene
20:00 Life on the Bay
20:30 Scotland's Home of the Year
21:00 The Nine
22:00 Two Doors Down
22:30 Debate Night
23:30 David Wilson's Crime Files
00:00 This is BBC Scotland
00:00 Alba Today
06:00 Alba Today
17:00 Lon le Linda
17:15 Na Clangers
17:30 Peicein/Petit
17:40 Gasta a' Ghraineag/Happy the Hoglet
17:45 Su Pic (Peek Zoo)
17:55 Stòiridh
18:00 Donnie Murdo/Danger Mouse
18:10 Strì
18:20 Bogaisean is Gumbalan/Bottersnikes and Gumbles
18:35 Geamaichean Gòrach
18:40 Na Dana-thursan aig Tintin/The Adventures of Tintin
19:00 Mathan Leis an Ainm Wojtek/A Bear named Wojtek
19:30 SpeakGaelic
20:00 An Là
20:30 Dealbhan Fraoich/Heather's Portraits
21:00 Moulin Rouge Ecosse
22:00 Transatlantic Sessions
22:30 Bannan
23:00 Sàr Sgeòil
00:00 Alba Today
06:00 Olobobs
06:10 Digbi Draig
06:20 Cymylaubychain
06:30 Patrôl Pawennau
06:45 Dathlu 'Da Dona
07:00 Brethyn & Fflwff
07:05 Pablo
07:20 Caru Canu a Stori
07:30 Crawc a'i Ffrindiau
07:40 Kim a Cêt a Twrch
08:00 Timpo
08:10 Amser Maith Maith yn Ôl
08:20 Halibalw
08:30 Octonots
08:45 Fferm Fach
09:00 Odo
09:10 Anifeiliaid Bach y Byd
09:15 Bendibwmbwls
09:25 Pentre Papur Pop
09:40 Deian a Loli
10:00 Brethyn & Fflwff
10:05 Pablo
10:20 Caru Canu a Stori
10:30 Crawc a'i Ffrindiau
10:40 Kim a Cêt a Twrch
11:00 Blociau Rhif
11:05 Caru Canu a Stori
11:15 Sion y Chef
11:30 Halibalw
11:40 Ahoi!
12:00 Newyddion S4C
12:05 Richard Holt: Yr Academi Felys
12:30 Heno
13:00 Codi Hwyl
13:30 Garddio a Mwy
14:00 Newyddion S4C
14:05 Prynhawn Da
15:00 Newyddion S4C
15:05 Nôl i'r Gwersyll
16:00 Timpo
16:10 Octonots
16:20 Anifeiliaid Bach y Byd
16:30 Crawc a'i Ffrindiau
16:45 Kim a Cêt a Twrch
17:00 Dewi a'r Ditectifs Gwyllt
17:10 LEGO® DREAMZzz
17:30 Potsh
17:50 Newyddion Ni
18:00 Cais Quinnell
18:30 Rownd a Rownd
19:00 Heno
19:30 Newyddion S4C
20:00 Pobol y Cwm
20:25 Y Sîn
20:55 Newyddion S4C
21:00 Ni yw'r Cymry
22:00 Cysgu o Gwmpas
22:30 Jason Mohammad: Stadiymau'r Byd
23:35 Watch Live
00:00 Shop on TV
03:00 On Assignment
03:30 Made in Britain
03:55 Night Vision
05:10 Alan Titchmarsh's Gardening Club
06:00 Good Morning Britain
09:00 Lorraine
10:00 This Morning
12:30 Loose Women
13:30 ITV Lunchtime News
13:55 STV News
14:00 Riddiculous
15:00 Lingo
16:00 Tipping Point
17:00 The Chase
18:00 STV News at Six
18:30 ITV Evening News
19:30 Emmerdale
20:00 Coronation Street
21:00 Beat The Chasers - Celebrity Special
22:00 ITV News at Ten
22:30 STV News
22:40 Scotland Tonight
23:05 Peston
00:00 ITV Studio Sessions
00:25 Shop on TV
03:00 Funeral Costs: The Price of Dying - Tonight
03:25 Stalking: State of Fear
04:15 Night Vision
05:35 Gino's Italy: Like Mamma Used to Make
00:40 The Responder
01:43 Weather
01:45 Telly Bingo
01:55 Doctors
02:30 Dr Phil
03:15 EuroNews
06:00 EuroNews
07:15 Teleshopping
07:50 Today
09:50 The Kelly Clarkson Show
10:43 Weather
10:45 Dr Phil
11:30 Shortland Street
12:05 The Repair Shop
13:00 RTÉ News: One O'Clock and Weather
13:30 Home and Away
14:00 Neighbours
14:30 The Liffey
15:00 EastEnders
15:30 Today
17:40 Nuacht
17:55 RTÉ News with Signing
18:00 The Angelus
18:01 RTÉ News: Six One and Weather
19:00 Nationwide
19:30 EastEnders
19:58 Lotto
20:00 How to Cook Well with Rory O'Connell
20:30 Off Duty Chef: Bringing It Home
21:00 RTÉ News: Nine O'Clock and Weather
21:35 Taking Back Control
22:35 Van Der Valk
23:33 Weather
23:35 Crime
00:35 The Tommy Tiernan Show
01:45 Big Life Fix
02:45 The End of the World with Beanz
03:10 Raised by the Village
04:05 Ear to the Ground
04:30 The Style Counsellors
04:55 999 Faoi Oiliúint
05:20 Bog Amach
05:50 EuroNews
00:00 Gavin & Stacey
00:35 9 Lives
01:35 Home Rescue: The Big Fix
02:35 Davy's Toughest Team
03:25 The Zoo
03:55 Ar an Sliabh
04:20 Shoulders of Giants
04:45 Realtaí na Gaeltachta
05:10 How to Be Good with Money
05:35 EuroNews
06:00 EuroNews
07:50 news2day
08:00 Nova Jones
08:30 Jamie Johnson
09:05 Peppa Muc
09:10 Peppa Muc
09:15 Peppa Muc
09:20 The Wee Littles
09:25 The Wee Littles
09:30 Lily's Driftwood Bay
09:35 Lily's Driftwood Bay
09:45 Lily's Driftwood Bay
09:50 Dizzy Deliveries
10:05 Let's Find Out
10:20 Lu and the Bally Bunch
10:40 Fireman Sam
10:50 Thomas & Friends: All Engines Go!
11:05 Thomas & Friends: All Engines Go!
11:18 Bóín agus Beach
11:20 Go Jetters
11:30 Silly Sundays
11:35 Silly Sundays
11:45 Tir Na nOg
12:00 Bush Kids
12:20 Wild Kratts
12:45 Will Sliney's Storytellers
13:00 Silverpoint
13:25 Hardball
13:55 Life with Boys
14:20 Millie Inbetween: Access All Areas
14:50 Jamie Johnson
15:25 Nova Jones
15:50 Louise Lives Large
16:20 news2day
16:30 The Simpsons
17:00 The Goldbergs
17:30 The Big Bang Theory
18:00 Neighbours
18:30 Home and Away
19:00 DIY SOS: The Big Build
20:10 Saving Lives at Sea
21:20 Grey's Anatomy
22:15 Chloe
23:25 NCIS
00:10 The Ballycotton Sessions
00:40 House of Maxwell
01:50 EuroNews
00:00 Scoth na Máirte
07:00 Nead na Fuiseoige
08:00 Adhmhaidin
09:00 Príomhscéalta na Nuachta
09:15 Iris Aniar
10:15 Cuideachta Ceoil
10:55 Tuairisc Spóirt
11:00 Barrscéalta
12:00 Príomhscéalta na Nuachta
12:08 An Saol ó Dheas
13:00 Nuacht a hAon
14:00 Tuairisc Spóirt
14:05 Céapar na Céadaoine
15:00 Binneas Béil
17:00 Tús Áite
17:55 Tuairisc Spóirt
18:00 Nuacht a Sé
18:30 Fógraí an Lae
19:00 Ceol Binn ó na Beanna
21:00 Rí-Rá ar RnaG
22:00 An Taobh Tuathail
00:00 Scoth na Céadaoine
00:25 Ros na Rún
00:55 Fíorscéal
02:00 Nuacht TG4
02:30 Wwoofáil California
03:00 De Gaulle in Éirinn
03:55 Random Acts As Gaeilge
04:25 7 Lá
04:50 France 24
05:30 France 24
06:00 Cúla 4
06:02 Zou
06:14 Finny an Siorc
06:25 Rita & Crogall
06:30 Pip and Posy
06:37 Balloon Barnyard
06:44 DinoCity
06:50 Elmo Anseo
06:56 Abby's Amazing Adventures
07:02 Banainmhithe
07:10 Pikwik Pack
07:34 Petronix Defenders
07:47 PJ Masks
08:00 Cúla 4
08:02 The Garfield Show
08:15 Pat an Madra
08:23 Zak Jinks
08:37 Angelo Rules
08:48 That's Joey
08:59 Cúla 4
09:01 Seal le Timmy
09:07 CoComelon
09:11 CoComelon
09:16 Gailearaí Scú Scú
09:38 Is Mise
09:49 Béiriní is a Leabhair
10:00 Nuair a Bheidh Mé Mór
10:11 Dinosaur Train
10:24 Kid-E-Cats
10:30 Blocuimhreacha
10:40 Naíonáin an Zú
11:10 The Wonder Years
11:40 The Golden Girls
12:10 A Chef's Life
12:40 Paisean Faisean
13:10 Dr Quinn: Medicine Woman
14:05 Shark Tank
15:00 Cúla 4
15:02 Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir
15:24 The Garfield Show
15:38 Dónall Dána
15:48 Dónall Dána
16:00 Taffy
16:08 Angelo Rules
16:20 Camp Lakebottom
16:31 SpongeBob SquarePants
16:45 Timpeall Orainn
17:00 Siar Linn
17:27 An Aimsir Láithreach
17:30 Comhrá
18:00 The Golden Girls
18:30 The Wonder Years
18:57 An Aimsir Láithreach
19:00 Nuacht TG4
19:30 Fleadh 2023 - Na Bannaí Céilí
20:30 Heartlands
21:00 Viva Ceol Tíre
21:30 Ar Iarraidh
22:30 Fargo
23:23 An Aimsir Láithreach
23:25 Dr Death
00:15 Love Life
00:50 Na Blaas
01:20 Dáil Éireann
02:00 Nuacht TG4
02:30 Fleadh 2023 - Na Bannaí Céilí
03:30 Ar Iarraidh
04:25 Heartlands
04:50 France 24
05:30 France 24
00:00 Only Fools and Horses
00:40 Not Going Out
01:20 Men Behaving Badly
02:00 Men Behaving Badly
02:40 Desmond's
03:05 Desmond's
03:35 Desmond's
07:10 Desmond's
07:40 Desmond's
08:10 Keeping Up Appearances
08:50 Ever Decreasing Circles
09:30 Are You Being Served?
10:10 Open All Hours
10:50 Last Of The Summer Wine
11:30 Last Of The Summer Wine
12:10 Keeping Up Appearances
12:50 Ever Decreasing Circles
13:30 Open All Hours
14:10 Only Fools and Horses
14:50 Dad's Army
15:30 Are You Being Served?
16:10 Last Of The Summer Wine
16:50 Last Of The Summer Wine
17:25 Open All Hours
18:05 Keeping Up Appearances
18:40 Dad's Army
19:20 Dad's Army
20:00 Only Fools and Horses
20:40 Only Fools and Horses
21:20 Not Going Out
22:00 Men Behaving Badly
22:40 Men Behaving Badly
23:20 Only Fools and Horses
00:00 Only Fools and Horses
00:40 Not Going Out
01:15 Men Behaving Badly
01:55 Men Behaving Badly
02:40 Desmond's
03:05 Desmond's
03:30 Desmond's
02:00 This is Channel 7 (GN TV)
02:30 This is Channel 7 (GN TV)
03:00 This is Channel 7 (GN TV)
03:30 This is Channel 7 (GN TV)
04:00 This is Channel 7 (GN TV)
04:30 This is Channel 7 (GN TV)
05:00 This is Channel 7 (GN TV)
05:30 This is Channel 7 (GN TV)
10:00 Doree
12:00 NRI Haadsa
17:00 Qayamat Se Qayamat Tak
01:30 Rasoi Show Desi Flavours
08:30 Ramachari
09:00 Ajnabi Bane Humsafar
19:30 Mera Balam Thanedaar
20:00 Ramachari
20:30 Molkki
21:00 Shubharambh
21:30 Ajnabi Bane Humsafar
02:30 Balika Vadhu
04:00 Ramachari
03:30 Road Wars
04:00 Hawaii Five-0
05:00 S.W.A.T.
05:30 Jerusalem Dateline
06:00 Psalms, Hymns & Spiritual Songs
07:00 The Good Morning Show
08:00 Lovetoon TV
09:00 Enter The Healing School
09:30 Pastor Chris Teaching
10:00 The 700 Club
11:00 Loveworld Expressions
11:30 Real Miracles Today
12:00 NMTV News at 12
12:30 Rhapsody Travels
13:00 Jerry Savelle Ministries
13:30 Faithwire
14:00 The 700 Club Interactive
14:30 Pastor Chris Teaching
15:00 TPi
15:30 Enter The Healing School
16:00 GYTV
18:00 The 700 Club
19:00 Movie Night
21:00 Atmosphere For Miracles
21:30 Pastor Chris Teaching
22:00 The Good Morning Show (Repeat)
23:00 Rhapsody TV
01:00 Enter The Healing School
01:30 Loveworld Specials
05:30 TPi
00:20 Interior Design Masters with Alan Carr: The Final
01:20 Sikh Boxing Warriors
01:55 Darren McGarvey: The State We're In
02:55 This is BBC Two
06:30 Bargain Hunt: All Things Trains
07:15 Garden Rescue
08:00 Rick Stein's Food Stories
08:30 MasterChef
09:00 BBC News
11:15 Politics Live
13:00 Impossible
13:45 Mastermind
14:15 Great Coastal Railway Journeys
14:45 David Attenborough's Natural Curiosities
15:15 Serengeti
16:15 The Secret Genius of Modern Life: Virtual Assistant
17:15 Flog It!
18:00 Richard Osman's House of Games
18:30 Marcus Wareing Simply Provence
19:00 Andi Oliver's Fabulous Feasts
20:00 Why Buildings Collapse
21:00 Secrets & Spies: A Nuclear Game
22:00 Inside No. 9
22:30 Newsnight
23:10 Weather
23:15 Unspun World with John Simpson
23:45 Salman Rushdie: Through A Glass Darkly
00:45 Dragons' Den
01:45 Pompeii: The New Dig
02:45 This is BBC Two
00:00 Warafana Laka Zikrak
01:00 Takbeer Special
02:00 Rohani Dunia
03:00 Dil Darya Sumander
04:00 Tilawat e Quran Pak
05:00 Tilawat e Quran Pak
06:00 Tilawat e Quran Pak
07:00 Tilawat e Quran Pak
08:00 Takbeer Special
09:00 Bulbul-e-Baagh-e-Jinna
10:00 Bulbul-e-Baagh-e-Jinna
11:00 Milad-e-Mustafa (SAW)
12:00 Aaiye Quran Sekhain
13:00 Takbeer Special
14:00 Dil Darya Sumander
15:00 Bulbul-e-Baagh-e-Jinna
16:00 Bulbul-e-Baagh-e-Jinna
17:00 Aaiye Quran Sekhain
18:00 Takbeer Special
19:00 Sham e Arfaan
20:00 Dil Darya Sumander
21:00 Rohani Dunia
22:00 Mithy Bol
23:00 Mithy Bol
00:00 Sham e Arfaan
01:00 Bulbul-e-Baagh-e-Jinna
02:00 Bulbul-e-Baagh-e-Jinna
03:00 Takbeer Special
04:00 Tilawat e Quran Pak
05:00 Tilawat e Quran Pak
01:00 Hasrat
00:00 Catholic Answers Live
01:00 Catholic Answers Live
02:00 Mother Angelica Live Classics
03:00 The Wisdom of Father Groeschel
03:30 EWTN Presents
04:00 Chaplet of Divine Mercy
04:15 Food for the Journey
04:30 The Holy Rosary with Mother Angelica
05:00 EWTN Live
06:00 Web of Faith 2.0
07:00 Angelus Bells
07:30 Super Saints
08:00 Called to Communion with Dr David Anders
13:00 Catholic Answers Live
14:00 The Transgender Movement with Mary Rice Hasson
14:30 G.K. Chesterton: The Apostle of Common Sense
15:00 Christ Is the Answer
16:00 Chaplet of Divine Mercy
16:15 Food for the Journey
23:30 G.K. Chesterton: The Apostle of Common Sense
00:00 Catholic Answers Live
01:00 Catholic Answers Live
00:00 Hope In Times Of Persecution
00:30 GOD TV Together
01:00 Amplified
01:30 Encountering God - Liz Wright
02:00 The Prophetic Word
02:30 Manna-Fest - Perry Stone
03:00 Jewish Jesus
03:30 In Touch - Charles Stanley
04:00 Pastor Ramiro Pena
04:30 Hope In Times Of Persecution
05:00 Courts of Heaven - Robert...
05:30 Today with J John
06:00 Turning Point - David Jeremiah
06:30 Creflo Dollar
07:00 Believer's Walk of Faith
07:30 Gospel Truth - Andrew Wommack
08:00 Enjoying Everyday Life
08:30 New Creation Church - Joseph...
09:00 It's Supernatural! With Sid Roth
09:30 Lift Up Jesus - Dudley Rutherford
10:00 Jewish Jesus
10:30 Power of Faith - David Hathaway
11:00 Rick Renner
11:30 Know the Cause - Doug Kaufmann
12:00 Transformed
12:30 Elevation - Steven Furtick
13:00 Believer's Voice of Victory
13:30 CfaN TV
14:00 Jewish Voice - Rabbi Bernis
14:30 700 Club Interactive
15:00 John Hagee Ministries
15:30 Allen Jackson Ministries
16:00 GOD TV Together
16:30 Church on the Living Edge
17:30 Hope In Times Of Persecution
18:00 Prophetic Witness - Billye Brim
18:30 Creflo Dollar
19:00 Miracles Now with Brian Bolt
19:30 Gospel Truth - Andrew Wommack
20:00 Enjoying Everyday Life
20:30 GOD TV Together
21:00 The Cry with Betty King
21:30 Transformed
22:00 Parent Compass
22:30 Angus Buchan - The Making of A Man
23:00 Kingdom Encounter - David Harris
00:00 GOD TV Together
00:30 Counsel Culture with Bishop O'Neal
01:00 Revive Nations with Shyju Mathew
01:30 Jewish Jesus
02:00 The Cry with Betty King
02:30 Love Israel - Dr Baruch Korman
03:00 Transformed
03:30 Lift Up Jesus - Dudley Rutherford
04:00 Kingdom Encounter - David Harris
05:00 Order My Steps
05:30 Taking You Forward
02:00 FWC Music
03:00 Jimmy Swaggart
05:00 FWC Music
06:00 A Study In The Word
06:30 FWC Music
07:00 The Message of the Cross
08:00 FWC Music
09:00 Frances and Friends
11:00 FWC Music
11:30 A Study In The Word
12:00 Jimmy Swaggart Crusade Classics
14:00 The Story Behind The Song
14:30 FWC Music
15:00 Jimmy Swaggart
17:00 FWC Music
17:30 A Study In The Word
18:00 Frances and Friends
20:00 The Message of the Cross
21:00 Donnie Swaggart
23:00 FWC Music
00:00 FWC Music
01:00 Family Worship Center Wednesday Night Service
02:30 FWC Music
03:00 Family Worship Center Associate Pastors
04:00 FWC Music
05:00 FWC Music
00:00 Winning Ways
00:30 Voice Of Healing
01:00 TBN UK Music
01:30 Joel Osteen
02:00 Precious Memories
03:00 Enjoying Everyday Life
03:30 The Ron Clark Story
05:00 TBN UK Music
05:30 Enjoying Everyday Life
06:00 The Potters Touch
06:30 John Hagee
07:00 Joel Osteen
07:30 Joseph Prince
08:00 Start Your Day with TBN UK
08:20 Around the Globe with Dr G
08:30 God's Appointed Times
09:00 Prayer: Learning From Jesus
09:30 Enjoying Everyday Life
10:00 TBN UK Music
10:30 Better Together
11:30 Life Today
12:00 Joseph Prince
12:30 TBN UK Music
13:00 Turning Point
13:30 State of Faith
14:30 The Power of Faith with David Hathaway
15:00 This Month In Christian History
16:00 VeggieTales
16:30 VeggieTales
17:00 TBN UK Presents Yemi Adedeji
17:30 Music, Moments And Memories
18:00 Just Leadership
18:30 Kingdom Connection
19:00 Living Proof
19:30 TBN UK Presents Nancy Goudie
20:00 Better Together
20:30 15 Ways to Live Longer and Healthier
21:00 Enjoying Everyday Life
21:30 Embrace The Journey
22:00 Joseph Prince
22:30 The Potters Touch
23:00 House On The Rock
23:30 Adventures With God
00:00 This Month In Christian History
01:00 TBN UK Music
01:30 Joel Osteen
02:00 The Song
02:30 Tetelestai
03:00 Enjoying Everyday Life
03:30 Praise UK
04:30 Living Proof
05:00 TBN UK Music
05:30 Enjoying Everyday Life