ТВ канали
Жанр: Всички
Жанр: Latvian
Жанр: DVB-C
Жанр: Европа
Жанр: German
Жанр: Филми
Жанр: Спорт
Жанр: Музика
Жанр: Документален
Жанр: Новини
Жанр: За
ТВ Справочник
Жанр: Всички
Жанр: Latvian
Жанр: DVB-C
Жанр: Европа
Жанр: German
Жанр: Филми
Жанр: Спорт
Жанр: Музика
Жанр: Документален
Жанр: Новини
Жанр: За
Език
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Държава
Великобритания
Ирландия
Германия
Франция
Италия
Испания
Португалия
Нидерландия
Белгия
Австрия
Люксембург
Швейцария
Гърция
Република Кипър
Дания
Норвегия
Швеция
Финландия
Естония
Латвия
Литва
Полша
Чехия
Словакия
Унгария
Bulgaria
България
Хърватия
Словения
Северна Македония
Босна и Херцеговина
Сърбия
Албания
Украйна
Русия
Турция
понеделник
6.05.2024
вторник
7.05.2024
сряда
8.05.2024
четвъртък
9.05.2024
петък
10.05.2024
събота
11.05.2024
неделя
12.05.2024
05-06
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
01:00 Pārtraukums programmā
07:00 Rīta vingrošana
07:25 Sporta spēļu labākie momenti
10:00 Latvijas futbola virslīga
12:10 Latvijas futbola virslīga
16:00 Latvijas futbola virslīga
18:00 Basketbols. Pafbet LBL
21:00 Raidījums Runājam
21:32 Podkāsts par un ap ekonomiku Mediāna
22:32 Basketbols. Pafbet LBL
01:32 Pārtraukums programmā
00:00 TV programma nav pieejama
01:00 TV programma nav pieejama
01:30 Spīdveja raidījums ar Anatoliju Kreipānu
02:00 Best4sportTV programma
06:00 Football: Ekstraklasa
08:00 MXF Podkāsts
09:30 #SpēkaPodkāsts ar Jāni Eisaku
11:00 F1LV Podkāsts
12:00 Ūdenszeļļi
13:00 Football: Ekstraklasa
15:00 Archery: European Continental Qualification Tournament in Essen
17:15 Archery: European Continental Qualification Tournament in Essen
19:30 F1LV Podkāsts
20:30 LNK Boxing Night
00:00 Basketball. European North Basketball league
02:30 Best4sportTV programma
00:00 PGE FKS Stal Mielec pret Jagiellonia Białystok
02:00 Best4sportTV programma
06:00 PGE FKS Stal Mielec pret Korona Kielce
08:00 Warta Poznań pret Widzew Łódź
10:00 "Ūdenszeļļi" se.8 ep. 25
11:00 TIEŠRAIDE: European qualifier for the Paris 2024 Olympics, - Essen, Germany, Recurve women qualifier (quarterfinals to final)
13:15 Crossfit sacīkste "Throwdown Liepāja 2023"
01:15 ENBL FINAL4 1. pusfināls: RSW Liege Basket (Beļģija) pret CSO Voluntari (Rumānija)
03:00 Best4sportTV programma
02:15 NBA Basketball
06:20 Basketball - Euroleague
08:15 UFC
10:55 ATP 1000: Matua Madrid Open
12:55 LaLiga EA Sports
14:50 LaLiga EA Sports
16:45 LaLiga EA Sports
18:40 LaLiga EA Sports
20:35 1. Bundesliga
22:30 Rally: FIA European Rally Championship - Rally Islas Canarias
00:35 Rally: FIA European Rally Championship - Rally Islas Canarias
01:25 Boxe : Top Rank
04:50 Liga Endesa
01:00 Basketball - Euroleague
02:00 NBA Basketball
03:15 Rally: FIA European Rally Championship - Rally Islas Canarias
04:50 LaLiga EA Sports
07:00 NBA Basketball
09:30 FIM Motocross World Championship: Portugal
11:00 Boxe : Top Rank
15:00 ATP 1000: Matua Madrid Open
17:00 UFC
21:35 Calcio: Campionato Italiano Serie A
23:45 LaLiga EA Sports
01:40 LaLiga EA Sports
05:00 NBA Basketball
01:40 1. Bundesliga
04:50 NBA Basketball
07:00 NBA Basketball
09:30 NBA Basketball
12:00 Basketball - Euroleague
14:15 Liga Endesa
16:20 Basketball - Euroleague
18:20 NBA Basketball
20:50 Basketball - Euroleague
23:05 Rally: FIA European Rally Championship - Rally Islas Canarias
23:45 Rally: FIA European Rally Championship - Rally Islas Canarias
00:30 Rally: FIA European Rally Championship - Rally Islas Canarias
01:15 Basketball - Euroleague
04:25 National League
01:00 Programmas pārtraukums
03:00 Programmas pārtraukums
05:00 Programmas pārtraukums
07:00 Programmas pārtraukums
09:00 Programmas pārtraukums
11:00 Programmas pārtraukums
13:00 Programmas pārtraukums
15:00 Programmas pārtraukums
17:00 Programmas pārtraukums
19:00 Programmas pārtraukums
21:00 Programmas pārtraukums
23:00 Programmas pārtraukums
01:00 Programmas pārtraukums
03:00 Programmas pārtraukums
05:00 Programmas pārtraukums
00:00 Ciclismo: Giro d'Italia
01:00 Cycling: La Vuelta Femenina
02:00 Snooker: World Championships Sheffield
04:00 Ciclismo: Giro d'Italia
06:00 Snooker: World Championships Sheffield
08:00 Ciclismo: Giro d'Italia
09:30 Cycling: La Vuelta Femenina
10:30 Snooker: World Championships Sheffield
12:25 The Minute
12:30 Mountainbike: Women's World Cup Fort William
13:00 Mountain Bike (M): World Cup Fort William
14:00 Ciclismo: Giro d'Italia
18:45 Tro Bro Léon
19:45 Eurosport News
19:50 Snooker: World Championships Sheffield
20:45 Snooker: World Championships Sheffield
00:00 Eurosport News
00:05 Ciclismo: Giro d'Italia
01:00 Tro Bro Léon
02:00 Snooker: World Championships Sheffield
04:00 Ciclismo: Giro d'Italia
01:00 FIM Motocross World Championship: Portugal
01:30 FIM Motocross World Championship: Portugal
02:00 FIM Motocross World Championship: Portugal
02:30 FIM Motocross World Championship: Portugal
03:00 Ciclismo: Giro d'Italia
04:00 Snooker: World Championships Sheffield
06:00 Ciclismo: Giro d'Italia
08:00 Snooker: World Championships Sheffield
09:30 Climbing: IFSC Climbing Women's World Cup in Salt Lake City
11:00 Climbing: IFSC Climbing World Cup in Salt Lake City
11:45 Ciclismo: Giro d'Italia
12:30 Snooker: World Championships Sheffield
14:45 Snooker: World Championships Sheffield
18:00 Climbing: IFSC Climbing Women's World Cup in Salt Lake City
19:00 FIM Motocross World Championship: Portugal
19:30 FIM Motocross World Championship: Portugal
20:00 FIM Motocross World Championship: Portugal
20:30 Golden Trail World Series
21:00 Ciclismo: Giro d'Italia
23:00 Mountain Bike (M): World Cup Fort William
00:00 Climbing: IFSC Climbing Women's World Cup in Salt Lake City
01:00 Climbing: IFSC Climbing World Cup in Salt Lake City
02:00 Ciclismo: Giro d'Italia
04:00 FIM Motocross World Championship: Portugal
04:30 FIM Motocross World Championship: Portugal
05:00 FIM Motocross World Championship: Portugal
05:30 FIM Motocross World Championship: Portugal
00:00 LaLiga EA Sports
02:00 LaLiga EA Sports
04:00 Ligue 1 Uber Eats
06:00 Calcio: Campionato Italiano Serie A
08:00 Calcio: Campionato Italiano Serie A
09:00 Mutua Madrid Open
12:00 Calcio: Campionato Italiano Serie A
14:00 LaLiga EA Sports
16:00 LaLiga EA Sports
18:00 Calcio: Campionato Italiano Serie A
19:00 Calcio: Campionato Italiano Serie A
21:45 Calcio: Campionato Italiano Serie A
00:00 1. Bundesliga
02:00 Football: Scottish Premiership
04:00 Ligue 1 Uber Eats
00:00 Football: Bundesliga. Stuttgart - Bayern Munich (1. Bundesliga), Vokietija
02:00 Football: Serie A. Monza - Lazio (Calcio: Campionato Italiano Serie A), Italija
04:00 Football: LaLiga. Mallorca - Atletico Madrid (LaLiga EA Sports), Ispanija
06:00 Football: French Ligue 1. Metz - Rennes (Ligue 1 Uber Eats), Prancūzija
08:00 Football: Serie A. Sassuolo - Inter (Calcio: Campionato Italiano Serie A), Italija
10:00 Football: LaLiga. Girona - Barcelona (LaLiga EA Sports), Ispanija
12:00 Football: Bundesliga. Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen (1. Bundesliga), Vokietija
14:00 Football: Serie A. Roma - Juventus (Calcio: Campionato Italiano Serie A), Italija
16:00 Football: Eredivisie. PSV - Sparta Rotterdam (Football: Eredivisie), Olandija
18:00 Basketball: Turkish League Super League. Darussafaka - Anadolu Efes (Türkiye Basketbol Ligi), Turkija
20:00 Football: LaLiga. Real Madrid - Cadiz (LaLiga EA Sports), Ispanija
22:00 Football: French Ligue 1. Lille - Lyon (Ligue 1 Uber Eats), Prancūzija
22:30 Football: French Ligue 1. Lille - Lyon (Ligue 1 Uber Eats), Prancūzija
00:00 Basketball: Turkish League Super League. Darussafaka - Anadolu Efes (Türkiye Basketbol Ligi), Turkija
02:00 Football: Serie A. Cagliari - Lecce (Calcio: Campionato Italiano Serie A), Italija
04:00 Football: Bundesliga. Union Berlin - Bochum (1. Bundesliga), Vokietija
00:50 Octagon MMA
07:00 Mixed Martial Arts: Professional Fighters League
08:40 Mixed martial arts: UFA
09:35 KOK Fight Series
13:00 KOK Classic'4
17:20 Mixed martial arts: UFA
18:15 Mixed Martial Arts: Professional Fighters League
20:55 Opening Fight In Germany
22:05 KOK World Championship
00:45 Octagon MMA
00:00 FIGHT SPORTS MMA
01:00 WCCB
02:30 Return to the Ring
03:30 Wide World of Fights
04:00 KNOCKOUTS!
04:30 FS Grand Sumo
05:00 Pariah: Sonny Liston
05:30 MMA:30
06:00 FIGHT SPORTS MMA
07:00 WCCB
08:30 Return to the Ring
09:30 Wide World of Fights
10:00 KNOCKOUTS!
10:30 FS Grand Sumo
11:00 Pariah: Sonny Liston
11:30 Judo for the World
12:00 FIGHT SPORTS WCK
13:00 WCCB
14:30 Return to the Ring
15:30 Wide World of Fights
16:00 KNOCKOUTS!
16:30 FS Grand Sumo
17:00 Pariah: Sonny Liston
17:30 MMA:30
18:00 FIGHT SPORTS WCK
19:00 WCCB
21:00 Introducing:
21:30 Judo for the World
22:00 KNOCKOUTS!
22:30 FS Grand Sumo
23:00 Pariah: Sonny Liston
23:30 Karate 1 Premier League
00:00 FS MMA
01:00 WCCB
03:00 Introducing:
03:30 Judo for the World
04:00 KNOCKOUTS!
04:30 FS Grand Sumo
05:00 Pariah: Sonny Liston
05:30 Karate 1 Premier League
00:00 Summer X Games (Summer X Games), 2021
01:00 Summer X Games (Summer X Games), 2021
02:00 Extreme Fighting Championship (Xtreme Fighting Championship)
03:00 Extreme Fighting Championship (Xtreme Fighting Championship)
04:00 Extreme Fighting Championship (Xtreme Fighting Championship)
05:00 Extreme Fighting Championship (Xtreme Fighting Championship)
06:00 Extreme Fighting Championship (Xtreme Fighting Championship)
07:00 Action Sports World (Action Sports World)
08:00 Grid (Grid)
10:00 Summer X Games (Summer X Games), 2021
11:00 Drift Style (Drift Style), USA, 2008
11:30 Drift Style (Drift Style), USA, 2008
12:00 Sports Adventure (Sports Adventure), USA
12:30 Sports Adventure (Sports Adventure), USA
13:00 Action Sports World (Action Sports World), USA, 2021
14:00 Drift Style (Drift Style), USA, 2008
14:30 Drift Style (Drift Style), USA, 2008
15:00 Drift Style (Drift Style), USA, 2008
15:30 Drift Style (Drift Style), USA, 2008
16:00 Drift Style (Drift Style), USA
16:30 Drift Style (Drift Style), USA
17:00 Drift Style (Drift Style), USA, 2008
17:30 Drift Style (Drift Style), USA, 2008
18:00 Drift Style (Drift Style), USA, 2008
18:30 Drift Style (Drift Style), USA, 2008
19:00 Pro Bull Riders (Professional Bull Riders), USA
20:00 Summer X Games (Summer X Games), 2021
21:00 Extreme Fighting Championship (Xtreme Fighting Championship)
22:00 EFC (Xtreme Fighting Championship)
23:00 Strongman Champions League (Strongman Champions League), United Kingdom
00:00 Pro Bull Riders (Professional Bull Riders), USA
01:00 Drift Style (Drift Style), USA, 2008
01:30 Drift Style (Drift Style), USA, 2008
02:00 Extreme Fighting Championship (Xtreme Fighting Championship)
03:00 Summer X Games (Summer X Games), 2021
04:00 Strongman Champions League (Strongman Champions League), United Kingdom
05:00 Nitro World Games: All Access (Nitro World Games: All Access), USA, 2016
05:30 Nitro World Games: All Access (Nitro World Games: All Access), USA, 2016
00:15 Harold & Kumar
02:00 SPORT CLIPS
02:30 SPORT CLIPS
03:00 SPORT CLIPS
03:30 SPORT CLIPS
03:45 SPORT CLIPS
04:00 SPORT CLIPS
04:30 SPORT CLIPS
05:00 SPORT CLIPS
05:30 SPORT CLIPS
06:00 SPORT CLIPS
06:30 SPORT CLIPS
07:00 Teleshopping
08:00 Antworten mit Bayless Conley
08:30 Die ARCHE-Fernsehkanzel
09:00 Teleshopping
10:00 Teleshopping
11:00 Teleshopping
11:30 Teleshopping
12:00 Teleshopping
12:30 Teleshopping
13:00 Teleshopping
14:00 Teleshopping
15:00 Teleshopping
15:30 Teleshopping
16:30 Teleshopping
17:00 Storage Hunters
17:30 Pawn Stars - Die drei vom Pfandhaus
18:00 Pawn Stars - Die drei vom Pfandhaus
18:30 Pawn Stars - Die drei vom Pfandhaus
19:00 MediaMarktSaturn Shopping-Show
19:30 SPORT1 News
20:00 Frauen-Bundesliga: Vorberichte
20:30 Frauen-Bundesliga: 1. FC Nürnberg - RB Leipzig
22:30 Frauen-Bundesliga: Analyse
22:45 Bundesliga - Best-of Spieltag
00:15 Scooore! Das internationale Fussballmagazin
01:00 SlapFight
02:00 SPORT1 Late-Movie
03:55 SPORT CLIPS
04:00 SPORT CLIPS
04:30 SPORT CLIPS
05:00 SPORT CLIPS
05:30 SPORT CLIPS
00:00 High Tops
00:30 NBA TV Film Room
01:00 Playoff Central Live
01:30 High Tops
02:00 Playoff Central Live
02:30 Playoff Central Live
03:00 Playoff Central Live
03:30 Playoff Central Live
04:00 Playoff Central Live
04:30 Playoff Central Live
05:00 Playoff Central Live
07:30 Playoff Central Live
09:00 Playoff Central Live
10:30 High Tops
11:00 NBA Game Time
11:30 NBA Game Time
12:00 NBA Game Time
13:00 NBA Game Time
13:30 NBA Game Time
14:00 NBA Game Time
14:30 NBA Game Time
15:00 NBA Game Time
15:30 NBA Game Time
16:00 NBA Game Time
16:30 NBA Game Time
17:00 NBA Game Time
17:30 NBA Game Time
18:00 Basket-ball : Africa League
20:00 NBA Basketball
21:00 NBA Basketball
22:00 NBA Basketball
23:00 NBA Basketball
00:00 NBA Action
00:30 NBA Action
01:00 Playoff Central Live
01:30 NBA Action
02:00 NBA TV Film Room
02:30 NBA Pregame
03:00 NBA Basketball
04:00 NBA Basketball
05:00 Playoff Central Live
00:05 Stream Nation (Stream Nation)
01:05 7 Days (7 Days)
01:45 Stream Nation (Stream Nation)
02:55 Stream Nation (Stream Nation)
04:00 Stream Nation (Stream Nation)
05:00 Stream Nation (Stream Nation)
06:05 Stream Nation (Stream Nation)
08:00 Cuphead (Cuphead)
08:45 Cuphead (Cuphead)
09:45 Cuphead (Cuphead)
10:45 Stream Nation (Stream Nation)
11:45 Stream Nation (Stream Nation)
12:45 Stream Nation (Stream Nation)
13:40 Stream Nation (Stream Nation)
14:40 Stream Nation (Stream Nation)
15:40 Stream Nation (Stream Nation)
16:45 Stream Nation (Stream Nation)
17:45 Cuphead (Cuphead)
18:30 Cuphead (Cuphead)
19:30 Cuphead (Cuphead)
20:30 Stream Nation (Stream Nation)
21:30 Stream Nation (Stream Nation)
22:25 Stream Nation (Stream Nation)
23:20 Stream Nation (Stream Nation)
00:20 7 Days (7 Days)
01:05 Stream Nation (Stream Nation)
02:15 Stream Nation (Stream Nation)
03:20 Stream Nation (Stream Nation)
04:25 Stream Nation (Stream Nation)
05:30 Stream Nation (Stream Nation)
01:18 FIBA Basketball World Cup European Qualifiers
01:24 Basketball: FIBA World Cup (summary
02:00 Basketball: FIBA Asia Cup
03:30 Basketball: FIBA Asia Cup
04:58 FIBA Women's Basketball World Cup
05:00 Basketball: FIBA Asia Cup
06:26 Basketball: FIBA Asia Cup
07:52 Basketball: FIBA World Cup (summary
07:55 Basketball: FIBA AfroBasket
09:25 Basketball: FIBA AfroBasket
10:52 FIBA Eurobasket - Player Focus
10:56 Basketball: FIBA AfroBasket
12:25 Basketball: FIBA AfroBasket
13:54 Basketball: FIBA World Cup (summary
13:59 FIBA Basketball World Cup
15:26 FIBA Basketball World Cup
16:58 Basketball: FIBA World Cup (summary
18:27 FIBA Women's Basketball World Cup
18:31 Basketball: FIBA World Cup (summary
19:57 EuroBasket
20:00 Basketball: FIBA World Cup (summary
21:28 FIBA Eurobasket - Player Focus
21:32 Basketball: FIBA World Cup (summary
23:01 Basketball: FIBA World Cup (summary
00:28 Basketball: FIBA World Cup (summary
01:57 FIBA Basketball World Cup. Most Valuable Player
02:00 Basketball: FIBA World Cup (summary
03:26 Basketball. All Star 5
03:28 Basketball: FIBA World Cup (summary
04:55 Basketball: FIBA World Cup (summary
04:58 Basketball: FIBA World Cup (summary