ТВ канали
Жанр: Све
Жанр: мађарска
Жанр: DVB-C
Жанр: Европа
Жанр: Филмови
Жанр: Спортови
Жанр: Музика
Жанр: Документарац
Жанр: Новости
Жанр: Дечији
ТВ водич
Жанр: Све
Жанр: мађарска
Жанр: DVB-C
Жанр: Европа
Жанр: Филмови
Жанр: Спортови
Жанр: Музика
Жанр: Документарац
Жанр: Новости
Жанр: Дечији
Језик
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Земља
Уједињено Краљевство
Ирска
Њемачка
Француска
Италија
Шпанија
Португалија
Холандија
Белгија
Аустрија
Луксембург
Швајцарија
Грчка
Кипар
Данска
Норвешка
Шведска
Финска
Естонија
Летонија
Литванија
Пољска
Чешка
Словачка
Мађарска
Румунија
Бугарска
Хрватска
Словенија
Северна Македонија
Босна и Херцеговина
Србија
Албанија
Украјина
Русија
Турска
недеља
12.05.2024.
понедељак
13.05.2024.
уторак
14.05.2024.
среда
15.05.2024.
четвртак
16.05.2024.
петак
17.05.2024.
субота
18.05.2024.
05-12
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
01:22 Az érzelmek tengerén - 1. évad
01:23 Az érzelmek tengerén - 1. évad
02:05 Az érzelmek tengerén - 1. évad
02:09 Downton Abbey - V. évad
02:58 Névjegyek
03:01 Hogy volt?!
03:53 Álmok álmodói
04:01 Divat és design
04:29 Noé barátai
04:57 Édes anyanyelvünk
05:04 MMA portrék
05:57 Himnusz
06:00 HÍRADÓ
06:30 Sporthíradó
06:38 DUNA - időjárás
06:48 Családi kör - Válogatás
07:40 Névjegyek
07:49 Álmok álmodói
08:01 Neked szól!
08:07 Mindennapi
08:08 Világ-Vallás
08:21 De őszintén!
08:27 Lélekhangok
08:33 Lét-Ige - protestáns magazin
09:00 Mindennapi
09:01 Isten kezében
09:29 DUNA - időjárás
09:30 Mindennapi
09:31 Katolikus krónika
09:57 Mindennapi
10:00 Rome Reports - Vatikáni híradó
10:24 Templomaink (miniprogram)
10:30 Találkozás
10:45 Jó embert keresünk!
10:58 Agapé mini
11:01 Nyitott szívvel - Szerzetesélet Magyarországon
11:29 Zarándokok Ferenc pápánál
12:00 Déli harangszó
12:01 HÍRADÓ
12:38 Sporthíradó
12:46 DUNA - időjárás
12:53 Jó ebédhez szól a nóta
13:23 A kölcsönkért kastély
14:48 DUNA - időjárás
14:52 A névtelen vár
15:55 A névtelen vár
16:00 Hatoslottó sorsolás
16:05 SzerencsePerc
16:10 Delta
16:40 A Szent kelet vesztett varázsa
17:06 Zenés Önök kérték válogatás
17:24 Híradó - headline
17:25 Borbás Marcsi szakácskönyve
17:54 Párizsi beszállók
18:00 HÍRADÓ
18:29 Sporthíradó
18:37 DUNA - időjárás
18:45 Hogy volt?!
19:45 Magyarország, szeretlek!
21:03 Csinibaba
22:42 Kenó
22:44 DUNA - időjárás
22:52 Cyrano de Bergerac
01:07 Az érzelmek tengerén - 1. évad
01:08 Az érzelmek tengerén - 1. évad
01:52 Az érzelmek tengerén - 1. évad
01:55 Downton Abbey - V. évad
02:44 Itthon vagy!
03:06 Hogy volt?!
03:59 Magyar Krónika
04:27 Divat és design
04:53 Névjegyek
05:00 Édes anyanyelvünk
05:05 Család-barát
05:56 Himnusz
05:58 Mindennapi
01:40 Nesze neked, Moszad!
03:40 Rendőrakadémia 4.: Zseniális amatőrök az utcán
05:00 A semmi közepén
05:50 Fókusz Plusz
06:50 Molang
06:55 Mouk
07:10 Mouk
07:20 Kalandos szafari
07:45 Kalandos szafari
08:10 Kalandos szafari
08:35 Frédi és Béni, avagy a két kőkorszaki szaki
09:05 Frédi és Béni, avagy a két kőkorszaki szaki
09:40 HighLife
10:25 A Muzsika TV bemutatja!
11:00 A semmi közepén
11:30 A semmi közepén
12:05 Célirány
12:45 A nép szolgája
13:20 A nép szolgája
14:05 Columbo
15:50 Rendőrakadémia 5.: Irány Miami Beach
18:00 RTL Híradó - Esti kiadás
18:55 Házon kívül
19:25 Cápák között
21:10 Venom 2. – Vérontó
23:15 Árral szemben
01:35 Vice - Végzetes játékok
03:30 Cápák között
05:00 Nevess csak!
05:05 Fókusz
01:25 A pogány király
03:55 Walker, a texasi kopó
05:00 TELESHOP
06:10 Hupikék törpikék
06:40 Magyar népmesék
06:45 Marvel: Póki és csodálatos barátai
07:10 A kis hableány
07:35 Kacsamesék
08:00 A gumimacik
08:25 Balu kapitány kalandja
08:55 Babamánia
09:35 Tűsarok
10:10 Több mint TestŐr
10:50 Életmódi
11:25 SuperCar
12:05 Fald Fel
12:40 Az Álomotthon
13:20 A Saint Tropez-i csendőr
15:30 Én, a robot
18:00 Tények
18:55 Tények Plusz
20:00 Next Top Model Hungary
22:15 Instant család
00:55 Ha én gazdag lennék
03:00 Az én hősöm
05:00 Családi titkok
00:55 CSI: New York-i helyszínelők
01:55 CSI: New York-i helyszínelők
02:55 CSI: New York-i helyszínelők
04:00 CSI: New York-i helyszínelők
05:00 Nevess csak!
05:30 CSI: A helyszínelők
06:30 CSI: A helyszínelők
07:25 CSI: A helyszínelők
08:20 Szívek szállodája
09:15 Szívek szállodája
10:10 Monk - A flúgos nyomozó
11:05 Egyik kutya, másik eb
12:10 Cobra 11
13:15 CSI: New York-i helyszínelők
14:15 Hamupipőke
16:45 Harry Potter és a bölcsek köve
19:50 Sejtcserés támadás
22:00 Valóvilág
23:00 Legénybúcsú Extra
01:10 CSI: Miami helyszínelők
02:10 CSI: Miami helyszínelők
03:05 CSI: Miami helyszínelők
04:00 CSI: Miami helyszínelők
05:00 CSI: New York-i helyszínelők
00:25 Végtelen szerelem
02:15 Magánnyomozók
03:00 Magánnyomozók
03:45 Magánnyomozók
04:35 Csapdába csalva
05:00 Időnyomozó
05:30 Dóra és az elveszett Aranyváros
07:40 Tűsarok
08:15 Kajavándor
08:45 Nagyító
09:20 KutyaSuli
09:50 Poggyász
10:20 Konstruktíva- Az építő műsor
10:50 Családi titkok
11:55 Családi titkok
13:00 Next Top Model Hungary
14:20 Bridget Jones babát vár
16:55 Csábítunk és Védünk
18:50 Beverly Hills-i zsaru
21:00 Becsületes tolvaj
23:00 A Bourne hagyaték
01:55 A vadon foglyai
03:50 Hazatalálsz
04:40 Csapdába csalva
05:15 Magánnyomozók
02:05 Ki vele! - WMN Show
02:55 House VII.
03:35 Carter II.
04:15 Carter II.
05:00 Lucky Dog Ii.
05:20 Lucky Dog Ii.
05:40 Lucky Dog Ii.
06:00 House VII.
07:00 House VII.
07:55 House VII.
08:55 Ki vele! - WMN Show
09:55 Adom a napom III.
10:55 Let's Follow Trends XXVIII.
11:30 Adom a napom III.
12:30 Adom a napom III.
13:30 The Specialist
15:50 Ocean's Twelve
21:00 The Hangover Part II
23:15 The Lost City of Z
02:15 Let's Follow Trends XXVIII.
02:40 House VII.
03:25 Carter II.
04:10 Carter II.
04:50 Carter II.
05:35 Lucky Dog Ii.
00:20 Két pasi - meg egy kicsi
00:45 Két pasi - meg egy kicsi
01:15 Két pasi - meg egy kicsi
01:45 Showder Klub
02:50 Showder Klub
03:55 Mike és Molly
04:20 Mike és Molly
04:45 Nevess csak!
05:00 Nevess csak!
05:15 Anyák gyöngye
05:40 Anyák gyöngye
06:05 Jim szerint a világ
06:25 Jim szerint a világ
06:50 Jim szerint a világ
07:20 Jim szerint a világ
07:50 Jim szerint a világ
08:15 Jim szerint a világ
08:45 Jim szerint a világ
09:15 Mike és Molly
09:40 Mike és Molly
10:05 Mike és Molly
10:30 Mike és Molly
10:55 Jóbarátok
11:20 Jóbarátok
11:50 Jóbarátok
12:20 Jóbarátok
12:50 Jóbarátok
13:20 Agymenők
13:45 Agymenők
14:15 Agymenők
14:40 Agymenők
15:00 Agymenők
15:25 Jóbarátok
15:55 Jóbarátok
16:25 Jóbarátok
17:00 Jóbarátok
17:30 Jóbarátok
18:00 Agymenők
18:25 Agymenők
18:45 Agymenők
19:15 Agymenők
19:40 Agymenők
20:10 Két pasi - meg egy kicsi
20:40 Két pasi - meg egy kicsi
21:00 Showder Klub
22:00 Showder Klub
23:05 Két pasi - meg egy kicsi
23:30 Két pasi - meg egy kicsi
23:55 Két pasi - meg egy kicsi
00:25 Két pasi - meg egy kicsi
00:55 Két pasi - meg egy kicsi
01:25 Két pasi - meg egy kicsi
01:55 Jim szerint a világ
02:25 Jim szerint a világ
02:55 Jim szerint a világ
03:25 Jim szerint a világ
03:55 Mike és Molly
04:20 Mike és Molly
04:45 Nevess csak!
05:00 Anyák gyöngye
05:25 A semmi közepén
05:55 A semmi közepén
00:35 Balázs Show
01:30 Balázs Show
02:30 Balázs Show
03:30 Balázs Show
05:10 Pasik
05:45 Toplista
06:45 Toplista
07:40 Survivor - Generációk harca
08:50 Survivor - Generációk harca
09:55 Barátok közt
10:25 Barátok közt
11:00 Barátok közt
11:30 Barátok közt
12:00 ÉJJEL-NAPPAL BUDAPEST
13:20 ÉJJEL-NAPPAL BUDAPEST
14:35 Mónika
15:30 Mónika
16:30 Mónika
17:30 Survivor - Generációk harca
18:45 Survivor - Generációk harca
20:00 Barátok közt
20:30 Barátok közt
21:15 Barátok közt
21:45 Barátok közt
22:20 ÉJJEL-NAPPAL BUDAPEST
23:25 ÉJJEL-NAPPAL BUDAPEST
00:40 Balázs Show
01:40 Balázs Show
02:30 Balázs Show
03:25 Balázs Show
05:25 Pasik
05:55 Toplista
01:20 Pénzvonat
05:10 Paddington 2.
07:10 Extralarge
09:00 Extralarge
11:00 Gondolkozz kutyául!
12:55 Hopp
14:55 Turbó
16:55 A bájkeverő
18:45 Kincs, ami nincs
21:00 A cápa
23:45 Tremors 3. - Ahová lépek, már megint szörny terem
01:55 Tremors 4. - A legenda elkezdődik
05:00 Betlehemi ramazuri
01:30 Könyvklub - avagy az alkony ötven árnyalata
03:30 NCIS: Los Angeles
04:15 NCIS: Los Angeles
05:00 NCIS
06:00 Hawaii Five-0
07:00 Hawaii Five-0
08:00 Hawaii Five-0
09:00 Glades - Tengerparti gyilkosságok
10:00 Glades - Tengerparti gyilkosságok
11:00 Castle
12:00 Castle
13:00 Castle
14:00 Az utolsó vakáció
16:20 Az igazi csoda
18:45 Sissi
21:00 Baywatch
23:25 Női szövetség
01:30 Szeress, ha tudsz!
03:40 NCIS: Los Angeles
04:25 NCIS: Los Angeles
05:05 Hawaii Five-0
05:50 NCIS
00:00 Észbontók V.
01:00 Észbontók V.
02:00 Észbontók V.
02:50 Észbontók IV.
03:15 Teleshop
04:15 A holnap legendái VI.
04:55 Sorozatajánló
05:30 Teleshop
06:10 Sorozatajánló
06:30 Észbontók VII.
07:30 Észbontók VII.
08:35 Totalcar II.
09:10 Totalcar II.
09:50 Totalcar II.
10:25 Brigi és Brúnó II.
10:55 Észbontók VII.
11:55 Észbontók VIII.
12:55 Észbontók VIII.
13:55 Észbontók VIII.
14:55 Észbontók VI.
15:55 Észbontók VI.
16:55 Észbontók VI.
18:00 Észbontók VI.
19:00 Dumaszínház I.
20:00 Duma Aktuál I.
22:00 Dumaszínház I.
23:30 Észbontók V.
00:30 Észbontók V.
01:40 Észbontók V.
02:25 Észbontók V.
03:10 Teleshop
04:10 Sorozatajánló
04:25 A holnap legendái VI.
05:05 Sorozatajánló
05:30 Teleshop
00:50 Szerelemmel fűszerezve
02:25 A szerelem íze
03:50 szeretettel.com
05:15 Kié lesz az álomesküvő?
07:00 A hiányzó hozzávaló
09:00 Találkozzunk New Yorkban!
11:00 A herceg asszisztense
12:55 Álomhajó: Vancouver
15:00 Rosamunde Pilcher: Sorsforduló
17:00 Katie Fforde: Apák napja
19:00 Szerelem rendelésre
21:00 Regénybe illő románc
22:55 Ő nem a te lányod
00:50 Rabul ejtő szerelem
02:25 Joanna Trollope: Bostonban kétszer szeretsz
03:50 Maszkabál éjfélig
05:15 Nehir – A szerelem arcai
00:10 Mondj Igent A RuhÂara: Atlanta
00:40 Mondj Igent A RuhÂara: Atlanta
01:10 ÂEletben maradtam
02:05 ÂEletben maradtam
02:50 Alpesi ÍorjÂarat
03:45 Alpesi ÍorjÂarat
04:40 ÂUtinaplÂo a jÂosÂagrÂol
05:05 MagÂannyomozÂok
05:50 CsalÂadi Titkok
06:50 CsalÂadi Titkok
07:50 SpaTrend-Wellness&ÂEletmÂod
08:20 TrendmÂania
08:55 Csisztu Sport Cast
09:30 TÈobb mint TestÍOr
10:05 ÈUdv a Klubban!
10:35 SzerencsÂes kutya
11:05 SzerencsÂes kutya
11:35 ÂUtinaplÂo a jÂosÂagrÂol
12:05 ÂUtinaplÂo a jÂosÂagrÂol
12:35 JÂoban Rosszban
13:10 JÂoban Rosszban
13:40 JÂoban Rosszban
14:10 JÂoban Rosszban
14:40 MintaapÂak
15:20 MintaapÂak
16:00 MintaapÂak
16:40 MintaapÂak
17:20 MintaapÂak
18:00 Alpesi ÍorjÂarat
19:15 Alpesi ÍorjÂarat
20:30 KincsvadÂaszok
21:50 KincsvadÂaszok
23:10 Mondj Igent A RuhÂara: Atlanta
23:40 Mondj Igent A RuhÂara: Atlanta
00:10 Mondj Igent A RuhÂara: Atlanta
00:40 Mondj Igent A RuhÂara: Atlanta
01:10 ÂEletben maradtam
02:00 Gyilkos tÈortÂenetek
02:50 Alpesi ÍorjÂarat
03:45 Alpesi ÍorjÂarat
04:40 ÂUtinaplÂo a jÂosÂagrÂol
05:05 LuxushÂazak AngliÂaban
05:55 Koccintsunk a szerelemre