Chaînes TV
Genre : Tout
Genre : Swedish
Genre : DVB-C
Genre : Films
Genre : Sports
Genre : Musique
Genre : Documentaire
Genre : Nouvelles
Genre : Programmes
Guide TV
Genre : Tout
Genre : Swedish
Genre : DVB-C
Genre : Films
Genre : Sports
Genre : Musique
Genre : Documentaire
Genre : Nouvelles
Genre : Programmes
Langue
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Pays
Royaume-Uni
Irlande
Allemagne
France
Italie
Espagne
Portugal
Pays-Bas
Belgique
Autriche
Luxembourg
Suisse
Grèce
Chypre
Danemark
Norvège
Suède
Finlande
Estonie
Lettonie
Lituanie
Pologne
Tchéquie
Slovaquie
Hongrie
Roumanie
Bulgarie
Croatie
Slovénie
Macédoine du Nord
Bosnie-Herzégovine
Serbie
Albanie
Ukraine
Russie
Turquie
lundi
06/05/2024
mardi
07/05/2024
mercredi
08/05/2024
jeudi
09/05/2024
vendredi
10/05/2024
samedi
11/05/2024
dimanche
12/05/2024
05-06
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:00 Road to UEFA EURO 2024
00:30 Inside Serie A
01:00 Wikegård vs Bengt-Åke Gustafsson
01:25 Höjdpunkter
12:00 Sail GP Highlights Australien
13:00 Sverige springer
13:30 Matti Nykänen - Livet är livet
14:20 Höjdpunkter
14:30 Rally-VM Highlight Show: Kroatien
15:30 NBA: Playoff TBA - TBA
18:10 Höjdpunkter
18:30 Fiskedestination
19:00 Rally-EM Highlight Show: Kanarieöarna
19:30 Sverige springer
20:00 Road to UEFA EURO 2024
20:30 The WRC Magazine: Portugal
21:00 ATP Tournament Review Show: Madrid
22:00 Vinnare V64
22:30 Road to UEFA EURO 2024
23:00 WRC History: Down to the Wire
00:00 Sverige springer
00:30 The WRC Magazine: Portugal
01:00 Wikegård vs Mattias Norström
01:25 Höjdpunkter
04:00 NBA: Conference Semifinal TBA - TBA
00:51 Speedway
01:49 Klättring
03:34 Klättring
04:46 FIA Endurance-VM
06:00 The CJ Cup Byron Nelson, Första rundan
08:00 Vuelta a España 2024, Damer
09:00 Vuelta a España 2024, Damer
10:00 Surfing
11:00 PGA-touren Magasin
11:30 Mountainbike
12:00 Mountainbike
13:00 3a tappa
17:45 UCI ProSeries
18:45 Surfing
19:45 Final
23:00 Giro d'Italia 2024
00:15 PGA-touren Magasin
00:45 Ridsport
01:45 Home of the Olympics
02:00 Surfing
03:00 VM: Monaco, Sammanfattning
04:00 Speedway
05:00 Triathlon
01:24 PGA-touren Magasin
01:54 UCI ProSeries
02:51 VM: Monaco, Sammanfattning
03:49 Speedway
05:10 Ridsport
06:00 Snooker-VM 2024
07:00 Snooker-VM 2024
08:30 Klättring
10:00 Klättring
10:45 Home of the Olympics
11:15 Spirit of Yachting
11:45 Snooker-VM 2024
12:45 Snooker-VM 2024
13:45 Final
17:00 PGA-touren Magasin
17:45 Surfing
19:30 Speedway
20:30 UCI WorldTour, Herrar
22:00 Maraton
23:30 Cycling Show
00:00 The CJ Cup Byron Nelson, Första rundan
02:00 UCI ProSeries
03:30 UCI ProSeries
05:00 Brottning
00:15 PL Stories
00:45 Sändningsuppehåll
01:05 NHL: TBA: NHL-slutspel
04:00 Sändningsuppehåll
09:45 Premier League: Chelsea-West Ham
11:45 Premier League: Brighton-Aston Villa
13:45 Premier League: Liverpool-Tottenham
15:55 League Two: Crawley-MK Dons
18:00 Sändningsuppehåll
18:25 League Two: Crewe-Doncaster
20:30 Sändningsuppehåll
20:55 Premier League: Crystal Palace-Manchester United
23:00 Premier League: Manchester City-Wolverhampton
01:05 TBA: Program meddelas senare
04:00 Sändningsuppehåll
00:00 Trans World Sport
01:05 NHL: TBA: NHL-slutspel
04:00 Sändningsuppehåll
13:00 Dart Premier League: Night 14 - Aberdeen
17:00 NHL: New York Rangers-Carolina Hurricanes 1:7
19:00 UEL/UECL Magazine
20:00 Championship Highlights
20:30 Bundesliga Handboll: Lemgo-Magdeburg
22:00 Bundesliga Highlights
23:00 Championship: Leeds-Southampton
01:00 Sändningsuppehåll
01:45 Sändningsuppehåll
11:00 Premier League: Brentford-Fulham
13:00 Premier League: Arsenal-Bournemouth
15:00 Premier League: Luton-Everton
17:00 Premier League: Brighton-Aston Villa
19:00 Premier League: Liverpool-Tottenham
21:00 League Two: Crawley-MK Dons
23:00 Premier League: Crystal Palace-Manchester United
01:00 Bundesliga Highlights
02:00 Sändningsuppehåll
00:30 Sändningsuppehåll
01:05 NHL: TBA: NHL-slutspel
04:00 Sändningsuppehåll
12:00 NHL Tonight
13:00 NHL: TBA: NHL-slutspel
15:00 NHL: TBA: NHL-slutspel
17:00 NHL Tonight
18:00 NHL: TBA: NHL-slutspel
20:00 NHL: TBA: NHL-slutspel
22:00 NHL Tonight
23:00 NHL: TBA: NHL-slutspel
01:05 NHL: TBA: NHL-slutspel
04:00 Sändningsuppehåll
00:30 Porsche Carrera Cup Deutschland Highlights: Imola
01:00 Sändningsuppehåll
13:00 NASCAR: Cup Series AdventHealth 400
18:00 Formel 1 Highlights: Miamis GP
19:00 Formel 1: Miamis GP - Race
22:00 NASCAR Highlights: Cup Series AdventHealth 400
23:00 NASCAR Highlights: Xfinity Series BetRivers 200
00:00 NASCAR Highlights: Craftsman Truck Series Heart of America 200
01:00 Sändningsuppehåll
00:30 Sändningsuppehåll
01:05 NHL: TBA: NHL-slutspel
04:00 Sändningsuppehåll
13:00 Premier League: Arsenal-Bournemouth
15:00 Premier League: Manchester City-Wolverhampton
17:00 Premier League: Chelsea-West Ham
19:00 Premier League: Liverpool-Tottenham
21:00 Bundesliga Highlights
22:00 PL Stories
22:30 Championship Highlights
23:00 Premier League Review
00:00 UEL/UECL Magazine
01:00 Sändningsuppehåll
01:00 Sändningsuppehåll
10:00 RedBull TV
18:00 Superliga: Vejle-OB
22:00 Premier League: Arsenal-Bournemouth
00:30 Sändningsuppehåll
09:00 DP World Tour: Volvo China Open - Final Round
14:00 Asian Tour: Caltex Maekyung Open - Final Round
18:00 DP World Tour: Volvo China Open - Final Round
23:00 Golf Central
00:00 Golf Central
01:00 Golf Cards
01:15 Golf Cards
01:30 Golf Cards
01:45 Golf Cards
02:00 Repmånad eller hur man gör pojkar av män
03:20 Höjdpunkter
05:00 Höjdpunkter
07:00 Serie A: Cagliari - Juventus
09:15 Serie A: Salernitana - Fiorentina
11:30 La Liga: Getafe - Athletic Bilbao
14:45 La Liga: Girona-Barcelona
17:55 Serie A: Salernitana - Atalanta
20:40 Serie A: Udinese - Napoli
23:15 Serie A: Salernitana - Atalanta
01:40 Serie A: Udinese - Napoli
03:30 Höjdpunkter
05:00 Höjdpunkter
01:00 Brynäs - Djurgården Hockeyallsvenskan slutspel
03:05 Höjdpunkter
05:00 Höjdpunkter
06:00 Inget program
07:00 Skellefteå - Linköping SM-slutspel
11:00 Frölunda - Leksand SM-slutspel
15:00 Brynäs - Nybro Hockeyallsvenskan slutspel
17:30 AIK - Mora Hockeyallsvenskan slutspel
20:00 Färjestad - Rögle SM-slutspel
23:00 Växjö - Luleå SM-slutspel
02:00 Luleå -Växjö SM-slutspel
04:05 Höjdpunkter
05:00 Höjdpunkter
06:00 Inget program
09:00 Inget program
12:00 Inget program
15:00 Inget program
18:00 Inget program
21:00 Inget program
00:00 Inget program
03:00 Inget program
01:20 Höjdpunkter
08:00 Inget program
11:00 Inget program
14:00 Inget program
17:00 Inget program
18:00 Inget program
21:00 Inget program
00:00 Inget program
03:00 Inget program
05:00 Inget program
00:00 La Liga: Rayo Vallecano - Almeria
01:50 Höjdpunkter
04:59 Inget program
09:00 Inget program
12:00 Inget program
15:00 Inget program
18:00 Inget program
19:00 Inget program
05:00 Inget program
08:00 Inget program
11:00 Inget program
14:00 Inget program
17:00 Inget program
19:00 Inget program
05:00 Inget program
06:00 Inget program
09:00 Inget program
12:00 Inget program
15:00 Inget program
18:00 Inget program
19:00 Inget program
01:00 SPORT CLIPS
01:30 SPORT CLIPS
02:00 SPORT CLIPS
02:30 SPORT CLIPS
02:45 SPORT CLIPS
03:00 SPORT CLIPS
03:30 SPORT CLIPS
04:00 SPORT CLIPS
04:30 SPORT CLIPS
05:00 SPORT CLIPS
05:30 SPORT CLIPS
06:00 Teleshopping
07:00 Antworten mit Bayless Conley
07:30 Die ARCHE-Fernsehkanzel
08:00 Teleshopping
09:00 Teleshopping
10:00 Teleshopping
10:30 Teleshopping
11:00 Teleshopping
11:30 Teleshopping
12:00 Teleshopping
13:00 Teleshopping
14:00 Teleshopping
14:30 Teleshopping
15:30 Teleshopping
16:00 Storage Hunters
16:30 Pawn Stars - Die drei vom Pfandhaus
17:00 Pawn Stars - Die drei vom Pfandhaus
17:30 Pawn Stars - Die drei vom Pfandhaus
18:00 MediaMarktSaturn Shopping-Show
18:30 SPORT1 News
19:00 Frauen-Bundesliga: Vorberichte
19:30 Frauen-Bundesliga: 1. FC Nürnberg - RB Leipzig
21:30 Frauen-Bundesliga: Analyse
21:45 Bundesliga - Best-of Spieltag
23:15 Scooore! Das internationale Fussballmagazin
00:00 SlapFight
01:00 SPORT1 Late-Movie
02:55 SPORT CLIPS
03:00 SPORT CLIPS
03:30 SPORT CLIPS
04:00 SPORT CLIPS
04:30 SPORT CLIPS
05:00 SPORT CLIPS
05:30 SPORT CLIPS
06:00 Travmorgon
06:30 V75 Svepet
07:00 Travmorgon
07:30 V75 Svepet
08:00 Travmorgon
08:30 V75 Svepet
09:00 V75 Svepet
11:00 Dagens Sport
11:10 Tips inför V4
12:00 V4 Live
17:10 Tips inför V64
17:30 Dagens Sport
18:00 V64 Live
22:30 Vinnare V64
23:00 8 Rätt
23:15 Highlights Serie A
23:30 Highlights La Liga
23:40 Sändningsuppehåll
00:00 Sändningsuppehåll
06:00 Sändningsuppehåll
12:00 Sändningsuppehåll
18:00 Sändningsuppehåll
00:00 Sändningsuppehåll
00:00 Sändningsuppehåll
06:00 Sändningsuppehåll
12:00 Sändningsuppehåll
18:00 Sändningsuppehåll
00:00 Sändningsuppehåll
00:00 Sändningsuppehåll
06:00 Sändningsuppehåll
12:00 Sändningsuppehåll
18:00 Sändningsuppehåll
00:00 Sändningsuppehåll
00:00 Sändningsuppehåll
06:00 Sändningsuppehåll
12:00 Sändningsuppehåll
18:00 Sändningsuppehåll
00:00 Sändningsuppehåll
00:00 Sändningsuppehåll
06:00 Sändningsuppehåll
12:00 Sändningsuppehåll
18:00 Sändningsuppehåll
00:00 Sändningsuppehåll