Tv-kanavat
Lajityyppi: Kaikki
Lajityyppi: Dutch
Lajityyppi: DVB-C
Lajityyppi: Euroopassa
Lajityyppi: Elokuvat
Lajityyppi: Urheilu
Lajityyppi: Musiikki
Lajityyppi: Dokumentti
Lajityyppi: Uutiset
Lajityyppi: Lasten
Ohjelmaopas
Lajityyppi: Kaikki
Lajityyppi: Dutch
Lajityyppi: DVB-C
Lajityyppi: Euroopassa
Lajityyppi: Elokuvat
Lajityyppi: Urheilu
Lajityyppi: Musiikki
Lajityyppi: Dokumentti
Lajityyppi: Uutiset
Lajityyppi: Lasten
Kieli
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Maa
Yhdistynyt kuningaskunta
Irlanti
Saksa
Ranska
Italia
Espanja
Portugali
Alankomaat
Belgia
Itävalta
Luxemburg
Sveitsi
Kreikka
Kyproksen tasavalta
Tanska
Norja
Ruotsi
Suomi
Viro
Latvia
Liettua
Puola
Tšekki
Slovakia
Unkari
Romania
Bulgaria
Kroatia
Slovenia
Pohjois-Makedonia
Bosnia ja Hertsegovina
Serbia
Albania
Ukraina
Venäjä
Turkki
lauantai
04.05.2024
sunnuntai
05.05.2024
maanantai
06.05.2024
tiistai
07.05.2024
keskiviikko
08.05.2024
torstai
09.05.2024
perjantai
10.05.2024
05-04
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:45 Ridiculousness
01:05 Ridiculousness
01:25 Ex on the Beach
02:15 M is for Music
02:30 M is for Music
06:00 MTV Breakfast Club
09:05 Video Premiere
09:10 Ridiculousness
09:35 Ridiculousness
10:00 Ridiculousness
10:30 Caught in the Act: Unfaithful
11:15 Teen Mom: Family Reunion
12:05 Teen Mom: Family Reunion
13:00 Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team
13:55 Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team
14:45 Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team
15:40 Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team
16:25 Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team
17:15 Catfish: The TV Show
18:10 Catfish: The TV Show
19:05 Catfish: The TV Show
20:00 Ex On the Beach Double Dutch: All Stars
21:00 Ridiculousness
21:25 Ridiculousness
22:00 Ridiculousness
22:30 Ridiculousness
22:55 Ridiculousness
23:20 Ridiculousness
23:50 Ridiculousness
00:15 Ridiculousness
00:45 Ridiculousness
01:10 Ridiculousness
01:40 Ex on the Beach
02:20 M is for Music
02:30 M is for Music
00:00 Top 40 Most Memorable Duets!
02:40 Get The Party Started!
05:00 Supermassive Rock Anthems!
06:00 Non-Stop Y2Ks!
11:00 Hits On Shuffle!
16:00 Crazy In Love!
17:00 Non-Stop Y2Ks!
21:00 Euro Chart Of The Decade! Top 40
23:55 Get The Party Started!
04:55 MTV Dancefloor Chart: 2002
05:35 Non-Stop Y2Ks!
03:00 MTV World Stage
09:00 MTV Top 20
13:00 World Stage: Isle of MTV 2022 Highlights
17:00 MTV Top 20
21:00 World Stage: Alesso
21:45 Liam Gallagher: MTV Unplugged
01:45 Liam Gallagher: MTV Unplugged
00:00 Party Time
01:00 All Night
05:00 Early Birds
07:00 Weekend Hits
10:00 Lazy Saturday
12:00 Hits Now
14:00 Spring Vibes
16:00 Heavenly Heroes top 20
17:30 Nederpop essentials top 20
18:30 Dinner Time
20:00 Sing-a-Long Saturday
21:00 Huisfeestje
22:00 Party Time
00:00 Down & Dirrty
01:00 All Night
05:00 Early Birds
00:00 538 Weekendmix
01:00 Huisfeestje
03:00 De Nachtbrakers
06:00 Goedemorgen!
10:00 538 Koningsdag 2024
12:00 Jordi Warners
15:00 538 Top 50
18:00 538 Koningsdag 2024
20:00 538 Weekendmix
21:00 538 Weekendmix
22:00 538 Koningsdag 2024
23:00 538 Weekendmix
00:00 538 Weekendmix
01:00 De Nachtbrakers
06:00 100% Ochtendshow
09:00 100% VIP Ochtend
11:00 100% Muziek
15:00 100% De week van 100% NL
18:00 100% De muziek van Nederland
21:00 100% Relax
23:00 100% Muzieknacht
00:00 Nachtklup
00:03 Nachtklup
06:03 Ook goeiemorgen
09:03 Weekend Surprises
10:02 Koffietijd
12:02 Muziek bij de lunch
14:00 Hits uit zee
16:01 De Nationale Zaterdagmiddag gebeurtenis
17:50 Alle remmen los
18:00 Jukebox
19:01 LX Classics
20:00 Nationale Herdenking
21:04 Freakolympics
22:01 Happy Hour
00:01 Nachtklup
00:51 Sascha Braemer: Ritter Butzke on Tour - Berlin (Germany)
02:03 Sunnery James and Ryan Marciano: ADE 2022 at Escape - Amsterdam (Netherlands)
03:07 Francis Mercier B2B Arodes: We Belong Here - Miami (USA)
04:37 Runy: Green Love Virtual - Novi Sad (Serbia)
05:48 Pig and Dan ----- Welcome to the Future - Amsterdam
06:55 Marco Bailey: Day-On Festival - Amsterdam (Netherlands)
07:51 Octave One: 909 Festival
08:39 De Sluwe Vos: Loveland Festival 2023 - Amsterdam (Netherlands)
10:09 Jonas Saalbach b2b SKALA: Ritter Butzke on Tour - Berlin (Germany)
11:12 Luciano: Ushuaia
12:04 Luciano ----- Lunar Festival by The Tripping
14:08 Blake Baxter: Lovefest
15:11 Philou Louzolo and Cincity: Loveland Festival 2023 - Amsterdam (Netherlands)
17:10 Mees Salome : Loveland Festival 2023 Amsterdam (Netherlands)
19:12 Carl Cox: Join the Revolution at Space - Ibiza (Spain)
20:02 Marco Carola: Music On Festival 2023
21:02 Kevin Saunderson: 909 Festival 2023 - Amsterdam (Netherlands)
22:02 Majes: Impact Techno Winter Rave 2023 - Le Mans (France)
23:02 Mahony: UNTOLD Festival 2022 - Cluj-Napoca (Romania)
01:05 Space Motion: Green Love Festival - Serbia
02:36 EDX: Darklight Sessions X Armada Invites - Amsterdam (Netherlands)
03:31 Morten: UNTOLD Festival 2022 - Cluj-Napoca (Romania)
04:49 LEVt: SmS Festival
05:40 Matias Bordon: Ephimera Delek - Tulum (Mexico)
00:00 SLAM! - Boost Your Night!
04:00 SLAM! - Boost Your Night!
06:00 SLAM! - Early Birds
10:00 SLAM! - Boost Your Weekend!
14:00 SLAM! - Boost Your Weekend!
18:00 SLAM! - Boost Your Weekend!
20:00 SLAM! Mix Marathon
00:00 SLAM! - Boost Your Night!
04:00 SLAM! - Boost Your Night!
00:00 Party Mix
06:00 Hit Parade
10:00 Light Up Your Day
16:00 Hit Parade
20:00 Party Mix
00:00 Throwback Weekend
00:00 Verdi: Otello
02:48 Waldbühne 2004: Tchaikovsky Night
04:29 Jaroussky zingt Bach en Telemann
05:51 Classica Spotlight
06:00 Mozart
06:37 Mozart Gala in Prague
07:44 Gala vanuit Berlin 2012
09:16 CMIM Piano 2021
10:03 Brahms: Symfonie Nr. 1, Op. 68
10:58 Roberto Giordano speelt Brahms en Beethoven
12:01 Giovanni Sebastiano: De Italiaanse invloed op Bach
12:59 PIAM
13:27 Classica Spotlight
14:00 They Have Waited Long Enough
15:27 Beethoven - Symfonie nr. 6
16:16 Preludes: Danze al pianoforte
17:17 Jaap van Zweden dirigeert Symphonie Fantastique
18:31 Johan de Meij: Symfonie Nr. 1 'Lord of the Rings'
19:16 Music in the Air
20:15 Classica Spotlight
20:30 Gala vanuit Berlijn - 2011
22:05 Celebrate St. Patrick 2018
22:59 Franck - Sonate für Klavier und Cello in A
23:30 Classica Spotlight
00:00 Beethoven - Fidelio, Op. 72
01:59 Mozart Live from Beijing
03:29 House of Dreams
04:59 Liszt - Piano Concerto No. 2, S.125
05:22 Classica Spotlight
00:00 DJAZZ Portrait
00:21 Sarah Vaughan The Divine One in 1958
01:20 Jazzahead!
02:03 Jazzahead!
02:39 MotorMusic Jazz Sessions
03:49 Billie Holiday
04:26 November Music 2017: Daniel Herskedal
06:29 Djazz Clips
07:00 George Shearing Duo feat. Neil Swainson
08:04 Chamber Music: Sissoko and Segal
09:06 Max Roach Quintet - Alhambra, Part II
09:40 Djazz Clips
10:01 DJAZZ Portrait
10:11 Kim Hoorweg BIRD, Rotterdam
11:25 New Cool Collective Big Band at the Oosterpoort
12:20 Piano and Sax: Charlie Mariano and Wolfgang Dauner
13:15 Djazz Clips
14:00 Under the Surface: Live at Bimhuis 2018
14:41 BIRDtv
15:13 Seine Sessions
15:41 Da Pá Virada Sessions
16:38 InJazz 2019
17:24 Jong Metropole Live at Radio Kootwijk
18:57 Giants of Jazz - 7th Newport Jazz Festival
19:45 Djazz Clips
20:01 Ella Fitzgerald in Brussels: The American Songbook
20:44 Djazz Clips
21:00 Frederico Heliodoro - Da Pá Virada Sessions
22:28 Selah Sue @ Festival Culturebox
23:17 DJAZZ Portrait
23:26 Louis Armstrong: Now You Has Jazz
23:32 Djazz Clips
00:00 Edina Mokus: WOMEX 2018
00:59 Jazzahead!
01:30 Jazzahead!
02:02 Ryan Porter & The West Coast Get Down - BIRD
03:29 Duke Ellington: Jazz from Newport, Brussels 1973
04:25 Oum - Music Meeting Festival 2018
05:21 Misha Enzovoort
01:36 Wagner´s Jews
02:29 Pierre Boulez - Wagner, Berg, Schoenberg - Lucerne Festival
03:53 Orchestre de Paris, Sabine Devieilhe, Pablo Heras-Casado : Ravel, Moussorgski
04:53 Berliner Philharmoniker, Herbert von Karajan: Beethoven 9
06:30 La Bella Otero With Patricia Guerrero and the Ballet Nacional de España
08:32 Enescu competition 2022
10:15 Vivaldi's 'Farnace' in Venice
12:41 Intermezzo
13:30 Eric Legnini With Friends: Monte-Carlo Jazz Festival
14:22 Shai Maestro Quartet - Human
15:25 Felipe Cabrera "Medusa" met Judith Sánchez Ruiz
16:19 Intermezzo
17:15 London Symphony Orchestra, Simon Rattle : Jolas, Messiaen
19:00 La Neuvième Symphonie door Maurice Béjart - Béjart Ballet Lausanne, Tokyo Ballet
20:30 Rameau
23:10 Rotterdam Philharmonic Orchestra met dirigent Lahav
01:10 Orchestre symphonique de montréal, rafael payare: ginastera, bellido, villa-lobos, ravel
03:01 Intermezzo
03:30 Fuenteovejuna door Antonio Gades - Teatro Real
05:04 Martha Argerich speelt Chopin's Piano Concerto No.1
05:51 Intermezzo
00:00 Feest in de tent
04:00 Feest in de tent
05:00 De laatste ronde
07:00 Kinderclips
08:00 Wakker in het weekend
10:00 Hit Explosie
12:00 Weekendpauze
14:00 Groeten uit Holland
16:00 Oranje Top 30
17:30 TV Oranje live
18:00 Verzoekparade
19:00 TV Oranje klassiekers
19:58 Nationale Herdenking 2024
20:04 Het uur van..
22:00 Borreltijd
00:00 Feest in de tent
04:00 Feest in de tent
05:00 De laatste ronde