ТВ канали
Жанр: Всички
Жанр: Swedish
Жанр: DVB-C
Жанр: Филми
Жанр: Спорт
Жанр: Музика
Жанр: Документален
Жанр: Новини
Жанр: За
ТВ Справочник
Жанр: Всички
Жанр: Swedish
Жанр: DVB-C
Жанр: Филми
Жанр: Спорт
Жанр: Музика
Жанр: Документален
Жанр: Новини
Жанр: За
Език
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Държава
Великобритания
Ирландия
Германия
Франция
Италия
Испания
Португалия
Нидерландия
Белгия
Австрия
Люксембург
Швейцария
Гърция
Република Кипър
Дания
Норвегия
Швеция
Финландия
Естония
Латвия
Литва
Полша
Чехия
Словакия
Унгария
Bulgaria
България
Хърватия
Словения
Северна Македония
Босна и Херцеговина
Сърбия
Албания
Украйна
Русия
Турция
петък
26.04.2024
събота
27.04.2024
неделя
28.04.2024
понеделник
29.04.2024
вторник
30.04.2024
сряда
1.05.2024
четвъртък
2.05.2024
04-26
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:20 Fotbollens historia
00:50 Fotbollens historia
01:20 Inget program
04:20 Inget program
04:45 Sverige idag
05:15 Go'kväll
06:00 Morgonstudion
10:00 Hemmagympa med Sofia
10:20 Bernts berättelser
10:30 Hockeykväll
11:00 Fotbollens historia
11:30 Fotbollens historia
12:00 Strömsö
12:30 Seniorsurfarna - återträffen
13:00 Arvinge okänd - Danmark
14:00 Ett enklare liv
14:45 Helen Mirren och The Queen
15:40 Res med Jovan
15:50 Res med Jovan
16:00 Med glorian på sned
17:30 Sverige idag
18:00 Rapport
18:17 Kulturnyheterna
18:28 Sportnytt
18:33 Lokala nyheter
18:45 Go'kväll
19:30 Rapport
19:55 Lokala nyheter
20:00 Muren
21:00 Vigil - hotet från ovan
22:00 Herr Talman
22:15 Cyklopernas land
22:45 Rapport
22:50 Bäst i test England
23:35 Billions
00:35 Tack för musiken
01:35 Kriminalarkivet: Polismorden i Malexander
01:55 Inget program
04:45 Sverige idag
05:15 Go'kväll
00:15 Utrikesbyrån
00:45 Politikbyrån
01:15 Skattjägarna
01:45 Sportnytt
02:00 Nyhetstecken
02:10 Inget program
05:10 Inget program
06:00 Inget program
09:00 SVT Forum
12:00 Rapport
12:03 SVT Forum
16:00 Rapport
16:05 15 minuter på teckenspråk
16:20 Personen bakom "domarjäveln"
16:45 Terno Sporto
17:15 Nyheter på lätt svenska
17:20 Nyhetstecken
17:30 Oddasat
17:45 Uutiset
17:55 Gymnastik-EM
20:00 Lars Norén: Resan mot mörkrets hjärta
21:00 Aktuellt
21:22 Kulturnyheterna
21:30 Sportnytt
21:45 Det regnar alltid i Provence
23:20 100-åringen som tror på framtiden
00:20 Idébyrån
00:50 Rädda mig! - en hundhistoria
01:20 Sportnytt
01:35 Nyhetstecken
01:45 Inget program
04:45 Inget program
00:00 Without a Trace
01:00 NCIS
02:00 NCIS: Los Angeles
03:00 NCIS: Hawai'i
04:00 Without a Trace
05:00 Pamelas Paradis
06:00 Pamelas Paradis
06:50 Pacific Blue
07:45 Svenska Truckers
08:35 Högspänning
09:35 Stugfixarna Norge
10:30 Unforgettable
11:35 Lyxfällan
12:45 Stugfixarna Norge
13:55 Real Housewives of Beverly Hills
14:55 Unforgettable
16:00 The Mentalist
17:00 Svenska Truckers
18:00 Lyxfällan
19:00 Vänner
19:30 Vänner
20:00 Allt och Eva
21:00 Minority Report
00:10 Sex Tape
02:00 Vänner
02:35 Vänner
03:15 Just Getting Started
05:00 Pamelas Paradis
00:50 The Ex Wife
01:50 The Rookie
02:45 En plats i solen
03:45 En plats i solen
05:10 Hem till gården
05:30 Kökets trädgård
05:45 Nyhetsmorgon
12:00 TV4 Nyheterna
12:10 TV4 Vädret
12:14 Kökets trädgård
12:25 Hem till gården
12:55 Bytt är bytt
13:55 En plats i solen
14:55 En plats i solen
15:55 Grand Designs Nya Zeeland
17:00 Efter fem
17:50 Bli vän med V75
17:55 Efter fem
19:00 TV4 Nyheterna
19:20 TV4 Vädret
19:30 Postkodmiljonären
20:00 Masked Singer Sverige
21:30 No Time to Die
22:00 TV4 Nyheterna
22:05 TV4 Vädret
22:15 No Time to Die
01:05 Legally blonde 2
02:55 Married at First Sight Australien
04:30 Unga föräldrar
05:00 Husjägarna
05:55 En plats i solen
00:15 Role Models
02:25 Naked Attraction UK
03:30 Alla mot alla med Filip och Fredrik
04:35 Law & order: Special victims unit
05:35 House Hunters International
06:00 Gärdsgårdsserien
06:10 House Hunters International
06:35 Good Bones
07:20 Älskar, älskar inte
08:05 Välkommen till Köping
08:45 Sofias änglar
09:50 Grey’s Anatomy
10:50 Vägens hjältar
11:55 Sommaren med släkten
12:25 Sommaren med släkten
13:00 Gränsbevakarna Sverige
14:00 Alla mot alla med Filip och Fredrik
15:05 Gränsbevakarna Sverige
16:10 Vägens hjältar
17:20 The Big bang theory
17:55 The Big bang theory
18:15 Smartare än en femteklassare
19:05 Alla mot alla med Filip och Fredrik
20:00 Över Atlanten
21:00 Superstars 2024
22:00 The dark knight
01:20 The Bourne Identity
03:55 Smartare än en femteklassare
04:55 Law & order: Special victims unit
00:55 Without a Trace
01:55 The Blacklist
02:55 The Blacklist
03:55 Hawaii Five-0
04:55 Fresh Prince i Bel-Air
05:30 Fresh Prince i Bel-Air
06:00 Våra värsta år
06:30 Våra värsta år
07:00 Fresh Prince i Bel-Air
07:30 Fresh Prince i Bel-Air
08:00 Simpsons
08:30 Simpsons
09:00 Bear's Mission with...
10:00 Bear's Mission with...
11:00 Ink Master
12:00 Ink Master
12:55 Fresh Prince i Bel-Air
13:25 Fresh Prince i Bel-Air
13:55 The Mentalist
14:50 The Mentalist
15:45 Seinfeld
16:15 Seinfeld
16:45 Top Gear
18:00 SEAL Team
18:55 SEAL Team
20:00 Hawaii Five-0
21:00 Once Upon a Time... in Hollywood
00:25 Precious Cargo
02:20 Unhinged
04:00 Surviving a Serial Killer
05:00 Svenska Truckers
00:00 Brottsplats New York
01:00 Sektledare inför rätta
02:00 Det okända
03:00 Brottsplats New York
04:00 Sektledare inför rätta
05:00 Trädgårdsmästarna
06:00 Biggest loser
07:00 Bagges hemlösa hundar
08:00 Veterinärerna
09:00 Trädgårdsmästarna
10:00 En plats i solen
11:00 En plats i solen
12:00 Husjägarna - Danmark
13:00 Golden boy
14:00 Home and Away
14:30 Home and Away
15:00 Lilla huset på prärien
16:00 Det okända
17:00 Husjägarna - Danmark
18:00 Hjälp! Hunden styr mitt liv
18:30 Hjälp! Hunden styr mitt liv
19:00 Harry Wild
20:00 Mord i paradiset
21:00 Mord i paradiset
22:00 Miss Marple
00:05 Johnny English Strikes Again
02:00 Det okända
03:00 Det okända
04:00 Det okända
05:00 Veterinärerna
00:50 Morden i Midsomer
02:55 Dr. Phil
03:50 Mr Selfridge
04:55 Good Trouble
06:00 Dr. Phil
06:50 En plats på landet
07:45 Antiques Road Trip
08:40 Mitt flytande hem
09:35 Grey's Anatomy
10:35 Dr. Phil
11:30 Doc Martin
12:45 NCIS
13:40 McLeods döttrar
14:45 McLeods döttrar
15:45 En plats på landet
16:50 Antiques Road Trip
17:55 Morden i Midsomer
20:00 NCIS
21:00 Wisting
22:05 Wisting
23:10 Outlander
00:25 Outlander
01:35 Morden i Midsomer
03:30 Dr. Phil
04:25 Mr Selfridge
05:25 OSL 24-7
00:10 Polishundarna Norge
01:20 Sommaren med släkten
01:50 Sommaren med släkten
02:25 Law & order: Special victims unit
03:25 Gold Rush
04:25 Dödlig fångst
05:35 How Do They Do It?
06:00 Gärdsgårdsserien
06:10 Diners, Drive-ins and Dives
06:30 Wheeler Dealers
07:20 Fast N' Loud
08:05 Gold Rush
08:55 Dödlig fångst
10:00 Wheeler Dealers
11:05 Gränsbevakarna Australien
11:35 Gränsbevakarna Australien
12:10 Alaska: The Last Frontier
13:20 Salvage Hunters
14:30 Wheeler Dealers
15:35 Renoveringsdrömmar
16:45 Gränsbevakarna Australien
17:20 Gränsbevakarna Australien
17:55 Böda camping
19:00 Superstars 2024
20:05 The Big bang theory
20:30 The Big bang theory
20:55 Gränsbevakarna Australien
21:25 Gränsbevakarna Australien
22:00 The Bourne supremacy
00:00 Vägens hjältar
01:05 Sommaren med släkten
01:35 Sommaren med släkten
02:10 Law & order: Special victims unit
03:05 Gold Rush
04:10 Dödlig fångst
05:20 How Do They Do It?
00:55 Ice Road Truckers
01:55 Ice Road Truckers
02:55 Great Escapes with Morgan Freeman
03:55 Shipping Wars
04:25 Shipping Wars
04:55 Heavy Rescue: 401
06:00 Storage Wars
06:30 Storage Wars
07:00 Storage Wars
07:30 Storage Wars
08:00 Alone
08:55 Alone
09:45 Mountain Men
10:50 Mountain Men
11:50 Ultimate Rides
12:20 Ultimate Rides
12:55 Heavy Rescue: 401
13:55 Heavy Rescue: 401
15:00 Shipping Wars
15:30 Shipping Wars
16:00 Storage Wars
16:35 Storage Wars
17:05 Pawn Stars
18:05 American Pickers
19:00 American Pickers
20:00 Pawn Stars
21:00 Secret Nazi Bases
22:00 The Warfighters
23:00 American Pickers
23:55 American Pickers
00:55 Ice Road Truckers
01:55 Ice Road Truckers
02:55 Ross Kemp: Return to Afghanistan
03:55 Shipping Wars
04:25 Shipping Wars
04:55 Massive Moves
05:25 Massive Moves
00:00 Evil Lives Here
01:10 The Perfect Murder
02:20 Nightmare Next Door
03:20 Evil Kin
04:25 Caribbean life
04:55 Beach Hunters
05:25 Beach Hunters
06:00 90 Day Fiance
06:50 Caribbean life
07:10 Caribbean life
07:35 Fixer upper
08:20 100 Day Dream Home
09:10 Fixer to Fabulous
10:15 My 600-Lb Life
11:25 Caribbean life
12:00 Caribbean life
12:30 First Time Flippers
13:00 First Time Flippers
13:30 100 Day Dream Home
14:35 Fixer to Fabulous
15:50 My Lottery Dream Home
16:20 My Lottery Dream Home
16:55 My Lottery Dream Home
17:30 My Lottery Dream Home
18:05 My 600-Lb Life
19:00 Wedding of a Lifetime
21:00 Deadliest Families
21:55 Law & order: Special victims unit
23:00 Fixer to Fabulous
00:00 Evil Lives Here
01:05 The Perfect Murder
02:15 Nightmare Next Door
03:20 Evil Kin
04:20 Caribbean life
04:50 Beach Hunters
05:20 Beach Hunters
05:50 Parterapi
00:05 Burn after reading
02:00 Felix stör en ingenjör
02:30 Felix stör en ingenjör
03:00 Vad blir det för mat
03:30 Vad blir det för mat
04:00 112 - på liv och död
05:00 MacGyver
06:00 Mordutredarnas nya fall
06:30 Mordutredarnas nya fall
07:00 Räddad i sista sekund
08:00 MacGyver
09:00 Pawn Stars: pantbanken
10:00 Polisens biljakter
11:00 Polisens biljakter
12:00 V65 Direkt
15:00 112 - på liv och död
16:00 Polisens biljakter
17:00 Polisens biljakter
18:00 Pawn Stars: pantbanken
19:00 HockeyAllsvenskan slutspel
22:00 Johan Falk
00:05 Teen spirit
02:00 Felix stör en ingenjör
02:30 Felix stör en ingenjör
03:00 Vad blir det för mat
03:30 Vad blir det för mat
04:00 112 - på liv och död
05:00 Mordutredarnas nya fall
05:30 Mordutredarnas nya fall
00:15 Sju sorters kakor
00:20 Fotbollens historia
00:50 Fotbollens historia
01:20 Smärtpunkten
02:20 Inget program
04:00 Tjejer
04:10 Killar
04:15 Killar
04:20 Inget program
05:00 I drömmarnas trädgård
05:25 Lilla prinsessan
05:40 Modiga kaniner
05:45 Min lillebror
05:55 Hej Jycke
06:00 Greta Gris
06:05 Regnbågsstadens hjälte
06:15 Charlie och Lola
06:30 Heja! Heja! Billy Bilsson
06:35 Familjen Robertsson
06:45 Daniel Tigers kvarter
07:00 Greta Gris
07:05 Fåret Shaun
07:10 Vegetasaurier
07:15 PAW Patrol
07:30 Pyjamashjältarna
07:40 Bluey
07:50 Grace fantastiska maskiner
08:00 Karl, den pyttelilla riddaren
08:15 Paddingtons äventyr
08:25 Octonauterna
08:35 Biet Maya
08:50 Mumfie
08:55 Lilla prinsessan
09:05 Tilde
09:15 Safirdrakens krafter
09:30 Monsterbarnvakterna
09:40 Heidi
10:05 Djupet
10:25 Vilse i Oz
10:50 Legendarerna
11:10 Space Nova
11:35 Gigantosaurus
11:45 Andys dinosaurie-äventyr
12:00 Uppfinnar-Johanna - romani chib/kelderash
12:10 Fel väder - ukrainska
12:13 Nyfiken på Sverige - ukrainska
12:20 Nyfiken på Sverige - ukrainska
12:30 Modiga kaniner
12:35 Pippi Långstrump
13:00 Andys förhistoriska äventyr
13:15 Gigantosaurus
13:30 Robin Hoods rabalder och rackartyg
13:50 Super-duper-asgrymt!
14:00 Ranchen
14:25 Lilla Aktuellt skola
14:45 De magiska tingens byrå
15:10 Backstage
15:30 Piratöarna
15:55 Big Top Academy
16:15 Glöd
16:30 Den ostoppbara gula yetin
16:40 Furiki rullar
17:00 Ett fall för KLURO
17:10 Ricky Zoom
17:20 Charlie och Lola
17:35 Greta Gris
17:40 Regnbågsstadens hjälte
17:50 Fåret Shaun
18:00 Bolibompafamiljen
18:05 Daniel Tigers kvarter
18:20 Astronella
18:30 Petronix
18:40 Vilse i Oz
19:05 Spookys
19:25 Svansen i kläm
19:40 Fixa dejten
19:50 Hunden Klapp
19:55 Var är Chicky?
20:00 Gymnastik-EM
20:30 Tre kärlekar
21:25 Jakten på förstasidan - teckenspråkstolkat
21:55 Seniorsurfarna - återträffen - teckenspråkstolkat
22:25 Trädgårdstider
23:25 Detektiverna - syntolkat
00:25 Fotbollens historia
00:55 Fotbollens historia
01:25 Inget program
04:25 Inget program
05:00 I drömmarnas trädgård
05:25 Lilla prinsessan
05:40 Modiga kaniner
05:45 Sara och Anka
05:55 Hej Jycke
00:15 Sju sorters kakor
00:20 Fotbollens historia
00:50 Fotbollens historia
01:20 Smärtpunkten
02:20 Inget program
04:00 Tjejer
04:10 Killar
04:15 Killar
04:20 Inget program
05:00 I drömmarnas trädgård
05:25 Lilla prinsessan
05:40 Modiga kaniner
05:45 Min lillebror
05:55 Hej Jycke
06:00 Greta Gris
06:05 Regnbågsstadens hjälte
06:15 Charlie och Lola
06:30 Heja! Heja! Billy Bilsson
06:35 Familjen Robertsson
06:45 Daniel Tigers kvarter
07:00 Greta Gris
07:05 Fåret Shaun
07:10 Vegetasaurier
07:15 PAW Patrol
07:30 Pyjamashjältarna
07:40 Bluey
07:50 Grace fantastiska maskiner
08:00 Karl, den pyttelilla riddaren
08:15 Paddingtons äventyr
08:25 Octonauterna
08:35 Biet Maya
08:50 Mumfie
08:55 Lilla prinsessan
09:05 Tilde
09:15 Safirdrakens krafter
09:30 Monsterbarnvakterna
09:40 Heidi
10:05 Djupet
10:25 Vilse i Oz
10:50 Legendarerna
11:10 Space Nova
11:35 Gigantosaurus
11:45 Andys dinosaurie-äventyr
12:00 Uppfinnar-Johanna - romani chib/kelderash
12:10 Fel väder - ukrainska
12:13 Nyfiken på Sverige - ukrainska
12:20 Nyfiken på Sverige - ukrainska
12:30 Modiga kaniner
12:35 Pippi Långstrump
13:00 Andys förhistoriska äventyr
13:15 Gigantosaurus
13:30 Robin Hoods rabalder och rackartyg
13:50 Super-duper-asgrymt!
14:00 Ranchen
14:25 Lilla Aktuellt skola
14:45 De magiska tingens byrå
15:10 Backstage
15:30 Piratöarna
15:55 Big Top Academy
16:15 Glöd
16:30 Den ostoppbara gula yetin
16:40 Furiki rullar
17:00 Ett fall för KLURO
17:10 Ricky Zoom
17:20 Charlie och Lola
17:35 Greta Gris
17:40 Regnbågsstadens hjälte
17:50 Fåret Shaun
18:00 Bolibompafamiljen
18:05 Daniel Tigers kvarter
18:20 Astronella
18:30 Petronix
18:40 Vilse i Oz
19:05 Spookys
19:25 Svansen i kläm
19:40 Fixa dejten
19:50 Hunden Klapp
19:55 Var är Chicky?
20:00 Gymnastik-EM
20:30 Tre kärlekar
21:25 Jakten på förstasidan - teckenspråkstolkat
21:55 Seniorsurfarna - återträffen - teckenspråkstolkat
22:25 Trädgårdstider
23:25 Detektiverna - syntolkat
00:25 Fotbollens historia
00:55 Fotbollens historia
01:25 Inget program
04:25 Inget program
05:00 I drömmarnas trädgård
05:25 Lilla prinsessan
05:40 Modiga kaniner
05:45 Sara och Anka
05:55 Hej Jycke
00:05 Den stora älgvandringen
06:00 Den stora älgvandringen
15:00 Lärande för särskild begåvning
15:40 Lärande för särskild begåvning
16:25 Humanist- och teologdagen 2024
16:45 UR Samtiden - Länsmuseerna berättar
17:00 Tuffa dagar på bilskroten
17:10 Naturens eldsjälar
18:00 Därför lever vi längre
18:55 Livet på Island
19:25 Järnvägar och arkitektur
20:05 Arkeologi och ny teknik
21:00 Hur byggdes Gizapyramiden
21:45 Veteranbilsverkstan
22:30 Mellan himlavalv och jordklot
23:20 Äventyrsguiderna
00:10 Den stora älgvandringen
00:00 CBN 700 Club
01:00 Uttåget ur Egypten
01:30 Jippie
02:00 Nyheterna
02:15 Kanal 10 Direkt
06:00 Nyheterna
06:15 Marcus Bornold
06:30 Sånger om korset
07:00 Fråga Gud
07:30 CBN Newswatch
08:00 CBN 700 Club
09:00 Uttåget ur Egypten
09:30 Jippie
10:00 Nyheterna
10:15 Kanal 10 Direkt
14:00 Nyheterna
14:15 Marcus Bornold
14:30 Sånger om korset
15:00 Fråga Gud
15:30 CBN Newswatch
16:00 CBN 700 Club
17:00 Öppen Bibel med Johnny Foglander
17:30 Jippie
18:00 Nyheterna
18:15 Kanal 10 Direkt
23:00 Givande
23:30 CBN Newswatch
00:00 CBN 700 Club
01:00 Öppen Bibel med Johnny Foglander
01:30 Jippie
02:00 Nyheterna
02:15 Kanal 10 Direkt