ТВ канали
Жанр: Всички
Жанр: Polish
Жанр: DVB-C
Жанр: German
Жанр: Филми
Жанр: Спорт
Жанр: Музика
Жанр: Документален
Жанр: Новини
Жанр: За
ТВ Справочник
Жанр: Всички
Жанр: Polish
Жанр: DVB-C
Жанр: German
Жанр: Филми
Жанр: Спорт
Жанр: Музика
Жанр: Документален
Жанр: Новини
Жанр: За
Език
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Държава
Великобритания
Ирландия
Германия
Франция
Италия
Испания
Португалия
Нидерландия
Белгия
Австрия
Люксембург
Швейцария
Гърция
Република Кипър
Дания
Норвегия
Швеция
Финландия
Естония
Латвия
Литва
Полша
Чехия
Словакия
Унгария
Bulgaria
България
Хърватия
Словения
Северна Македония
Босна и Херцеговина
Сърбия
Албания
Украйна
Русия
Турция
понеделник
29.04.2024
вторник
30.04.2024
сряда
1.05.2024
четвъртък
2.05.2024
петък
3.05.2024
събота
4.05.2024
неделя
5.05.2024
04-29
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
00:20 Midway
02:35 Szerokie tory - Jeden dzień z życia baletnicy Teatru Wielkiego w Petersburgu
03:10 Zakończenie dnia
07:00 Był taki dzień - 29 kwietnia odc. 547{PL}
07:10 Wojenne dziewczyny s.III - odc. 28 (seria III odc. 2)
07:55 Ex Libris - odc. 548
08:20 Historia Polski - Czego nie mogliśmy wykrzyczeć
09:25 Sensacje XX wieku - Więzień specjalny
10:15 Jak klimat tworzył historię - odc. 1
11:15 Życiorysy odzyskane - Władysław Gałka
11:55 Popielec - odc. 8 - Amnestia
12:55 Galicja. Miasta i ludzie - odc. 8
13:20 Przeczytaj mi tę historię - odc. 115
13:35 W pustyni i w puszczy - cz. 2
15:20 Ziemia widziana z kosmosu Odc. 4
16:10 Encyklopedia II wojny światowej - Stalingrad cz 1
16:45 Historia Polski - Nie mogłem inaczej. Kapłan i żołnierz ps. Ski
17:50 Wojna w eterze - Czerwona propaganda
18:00 Spór o historię - Masakra pod Budziszynem
18:35 Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Jadwiga Jędrzejowska
19:00 Wojenne dziewczyny s.III - odc. 29 (seria III odc. 3)
20:00 Historia w postaciach zapisana - Mata Hari. Kobieta - szpieg
21:50 Rzym. Osiem przełomowych dni - Odc. 5. Zemsta Boudiki
22:50 Sensacje XX wieku - Więzień specjalny
23:50 Droga do środka. Kazimierz Karabasz
00:45 Krążownik z Wielopola
01:10 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - "Latające muzeum" odc. 275
01:50 Encyklopedia II wojny światowej - Tragiczne miasto
02:15 Zakończenie dnia
00:00 Tajna historia XX wieku (39)
00:30 Tajna historia XX wieku (40)
01:00 Tajna historia XX wieku (41)
01:30 Tajna historia XX wieku (42)
02:00 Taaaka ryba (146)
02:30 Taaaka ryba (147)
03:00 Tajna historia XX wieku (58)
03:30 Tajna historia XX wieku (59)
04:00 Łowca pedofilów (59)
04:30 Łowca pedofilów (60)
05:00 Czas wojowników (8)
05:30 Czas wojowników (9)
06:00 Malanowski i partnerzy (716)
06:30 Malanowski i partnerzy (717)
07:00 Malanowski i partnerzy (718)
07:30 Malanowski i partnerzy (719)
08:00 48h. Zaginieni (46)
09:00 Gliniarze (270)
10:00 Gliniarze (271)
11:00 Polacy za granicą (59)
12:00 Polacy za granicą (60)
13:00 Poszukiwacze historii (118)
13:30 Poszukiwacze historii (119)
14:00 Pociągi Hitlera
15:30 Poszukiwacze historii (135)
16:00 Rosyjska cyberarmia
17:05 Auschwitz Trial, the End of Silence
18:15 1944: Czy alianci powinni byli zbombardować Auschwitz?
19:35 Poza kontrolą: Costa Concordia
20:55 Poza kontrolą. Katastrofa platformy Deepwater Horizon
22:00 Poza kontrolą: Huragan końca stulecia
00:00 Poszukiwacze historii (64)
00:30 Poszukiwacze historii (65)
01:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (117)
01:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (118)
02:00 Taaaka ryba (148)
02:30 Taaaka ryba (149)
03:00 Tajna historia XX wieku (60)
03:30 Tajna historia XX wieku (61)
04:00 Łowca pedofilów (61)
04:30 Łowca pedofilów (62)
05:00 Ciemna strona miasta (3)
05:30 Ciemna strona miasta (4)
00:00 Łowca pedofilów (97)
00:30 Łowca pedofilów (67)
01:00 Łowca pedofilów (68)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (19)
02:00 Kama Sutra (30)
03:00 Kama Sutra (31)
04:00 Kama Sutra (32)
05:00 Kama Sutra (33)
06:00 Taaaka ryba (101)
06:30 Taaaka ryba (102)
07:00 Kołowrotek (154)
07:30 Kołowrotek (155)
08:00 Dorwać tuńczyka (16)
09:00 Dorwać tuńczyka (1)
10:00 Jedziemy na ryby! (13)
11:00 Nie mów do mnie śmieciarzu! (9)
11:30 Nie mów do mnie śmieciarzu! (10)
12:00 Wojny magazynowe (11)
12:30 Wojny magazynowe (12)
13:00 Wojny magazynowe (13)
13:30 Wojny magazynowe (14)
14:00 Hardkorowy lombard (16)
14:30 Hardkorowy lombard (17)
15:00 Hardkorowy lombard (18)
15:30 Hardkorowy lombard 3 (19)
16:00 Gwiazdy lombardu (2)
16:30 Gwiazdy lombardu (3)
17:00 Gwiazdy lombardu (4)
17:30 Gwiazdy lombardu (5)
18:00 Polacy za granicą (76)
19:00 Polacy za granicą (77)
20:00 Auschwitz - fabryka śmierci (5)
21:00 Pancerni (4)
22:00 Tajna historia XX wieku (116)
22:30 Polski lombard Walusia (83)
23:00 Budowlańcy (93)
23:30 Więzienie (32)
00:00 Więzienie (33)
00:30 Łowca pedofilów (69)
01:00 Łowca pedofilów (70)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (20)
02:00 Kama Sutra (34)
03:00 Kama Sutra (35)
04:00 Kama Sutra (36)
05:00 Kama Sutra (37)
00:35 Osama bin Laden - The Inside Story
01:25 Osama bin Laden - The Inside Story
02:10 O co biega?
02:40 Zakonnice
03:25 Zakonnice
04:25 Łowcy tajemnic Bałtyku
05:10 Łowcy tajemnic Bałtyku
06:00 O co biega?
06:30 Polowanie na Hitlera
07:15 Polowanie na Hitlera
08:00 W rytmie wolności
08:45 W rytmie wolności
09:30 Trzy minuty zawieszone w czasie
10:40 Polska z góry
11:05 Polska z góry
11:30 Polska z góry
11:55 Najpiękniejsze rzeki świata
12:45 Najpiękniejsze rzeki świata
13:30 Thatcher i Reagan. Polityczni przyjaciele
14:25 Thatcher i Reagan. Polityczni przyjaciele
15:15 Superskały. Historia wykuta w kamieniu
16:10 Dzikie koty
17:05 Świat po pracy
18:25 Futbolowa gorączka. Bitwa o Premier League
19:15 Drużyna marzeń. Narodziny gwiazd sportu
20:00 Ostatnie tajemnice Wielkiego Sfinksa z Egiptu
20:55 Naświetlając Muybridge'a
22:25 Mr. Landsbergis
00:30 A Ghost Ruined My Life
01:20 A Ghost Ruined My Life
02:10 O co biega?
02:40 Zakonnice
03:30 Zakonnice
04:15 Rekruci
05:05 Rekruci
00:00 Naked And Afraid: Death by Crocodile
02:00 Asphalt Cowboys: The Betting Champion
03:00 Wheeler Dealers 4: Lexus LS400
03:25 Wheeler Dealers 4: Lexus LS400
03:45 Salvage Hunters 14
04:30 Salvage Hunters 14
05:15 Wheeler Dealers 15: 2004 Dodge Ram SRT-10
06:00 Wheeler Dealers 7: Bond Bug
07:00 Blowing Up History 4: Leaning Tower Of Pisa: The New Mystery
08:00 Alaskan Bush People 5: Bush Below Zero
09:00 Marooned with Ed Stafford 2: Patagonia
10:00 Gold Rush 9: Old School Heroes
11:00 Na tropie dzikich zwierząt
11:30 Na tropie dzikich zwierząt
12:00 Wheeler Dealers 15: 1971 Chevrolet C10 Truck
13:00 Naked and Afraid 4: Island of Tears
14:00 Naked and Afraid 4: Pick Your Poison
15:00 Scrappers 5
16:00 Gold Rush: White Water: Judgement Day
17:00 Fani czterech kółek
18:00 Zawodowcy
19:00 Scrappers 5
20:00 Scrappers 5
21:00 Nic do zgłoszenia
22:00 Narkotyki W Służbie Armii
00:00 Wheeler Dealers 10: Morris Minor Traveller
01:00 Fast N' Loud: Far Out
02:00 Steel Brothers 1
03:00 Asphalt Cowboys
03:45 A2 - Abenteuer Autobahn
04:30 091: Alerta Policia
05:15 Wheeler Dealers 15: Best Of
00:00 Death By Fame: A Rising Star Shot Down
01:00 Evil Lives Here: Saw Myself On Tape
02:00 The Murder Tapes
03:00 Extreme Measures 2: Night Crawlers
03:45 Signs Of A Psychopath 2: Most People Would Be Haunted
04:10 Signs Of A Psychopath 2: I Always Feel That I Am Strange
04:30 The Murder Tapes 4: The Move Out
05:15 Murder In The Heartland
06:00 The Lake Erie Murders 2: Trail Of Fear
07:00 Your Worst Nightmare 2: Murder House
08:00 Who Killed Jane Doe? 2: The Tent Girl
09:00 Who Killed Jane Doe? 2
10:00 Married with Secrets: Two-Faced
11:00 Married with Secrets: Missing in Alaska
12:00 Murder In The Heartland
13:00 Murder In The Heartland
14:00 American Nightmare: No Good Deed
15:00 American Nightmare: Watch Your Back
16:00 Bad Blood: Who Killed the Eggman?
16:30 Bad Blood: Justice for Britney
17:00 Evil: The Ice Man Killeth
17:30 Evil: The Hustler
18:00 Where Murder Lies: Family Lies
19:00 Where Murder Lies: Diabolical Devil
20:00 Dead Silent 4: The Creek Bottom
21:00 Murder Under The Friday Night Lights: Twisted Teammate
22:00 Evil Lives Here: Saw Myself On Tape
23:00 Death By Fame: A Rising Star Shot Down
00:00 Death By Fame: The Killing Game
01:00 Late Night Lockup: You're Being Recorded
01:30 Late Night Lockup: I Did It!
02:00 Murder Under The Friday Night Lights: Twisted Teammate
03:00 Where Murder Lies: Family Lies
03:45 Where Murder Lies: Diabolical Devil
04:30 Murder In The Heartland
05:15 The Interrogator: The Murders At Immaculate Auto Sales
00:00 Space Launch: Splashdown
02:00 How the Universe Works: Secret History Of Mercury
03:00 How the Universe Works: Dark History of The Solar System
04:00 How Do They Do It? 12: Robo-farm And More
04:30 How Do They Do It? 12: Bamboo Scaffolding And More
05:00 How Do They Do It? 12: Espadrilles And More
05:30 How Do They Do It? 12: Macadamia Nuts And More
06:00 Jak to jest zrobione
06:30 Jak to jest zrobione
07:00 Jak to jest zrobione
07:30 Zwykłe rzeczy, niezwykłe wynalazki
08:00 Autostrada spotkań z UFO
09:00 Gwiezdne bitwy
10:00 Gwiezdne bitwy
11:00 Amator kontra mistrz
12:00 Amator kontra mistrz
13:00 Zoom na architekturę
14:00 Zoom na architekturę
15:00 Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem
16:00 Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem
17:00 Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem
18:00 Zwykłe rzeczy, niezwykłe wynalazki
18:30 Zwykłe rzeczy, niezwykłe wynalazki
19:00 Zwykłe rzeczy, niezwykłe wynalazki
19:30 Zwykłe rzeczy, niezwykłe wynalazki
20:00 Zwykłe rzeczy, niezwykłe wynalazki
20:30 Zwykłe rzeczy, niezwykłe wynalazki
21:00 Tajemnice lądowania na Księżycu
22:00 Tajemnice lądowania na Księżycu
23:00 Jak działa wszechświat?
00:00 How the Universe Works: Cassini's Final Secrets
01:00 Through the Wormhole with Morgan Freeman 7: Can We Hack The Planet?
02:00 Through the Wormhole with Morgan Freeman 5: When Did Time Begin?
03:00 Through the Wormhole with Morgan Freeman 5: Is Gravity an Illusion?
04:00 Blowing Up History: Curse of the Jungle Treasure
05:00 Blowing Up History 4: Alcatraz's Hidden Secrets
00:05 Monsters Inside Me 5
01:05 Body Bizarre 4
02:05 Wyjadacze (9)
02:55 Wyjadacze (10)
03:45 Szpital (192)
04:30 W poszukiwaniu piękna (4)
04:55 W poszukiwaniu piękna (5)
05:20 Zakończenie programu
05:30 Zakończenie programu
05:35 Sablewskiej sposób na modę (5)
06:15 90 Days to Wed 5
07:15 Idealna niania 2 (3)
08:00 Szpital (151)
09:00 Szpital (152)
10:00 19+ (22)
10:30 Idealna niania 2 (1)
11:15 Idealna niania 2 (3)
12:00 Idealna niania 2 (4)
12:45 Missing Persons Unit 5
13:45 Eks-tra zmiana (4)
14:45 Druga twarz 2 (1)
15:45 19+ (22)
16:15 19+ (23)
16:45 Idealna niania 2 (1)
17:30 Idealna niania 2 (3)
18:15 Idealna niania 2 (4)
19:00 Idealna niania 2 (5)
19:45 Apetyt na sławę (1)
20:45 I Love a Mama's Boy: I Love a Mama's Boy: Mother-Son Tango
21:45 Extreme Couponing 3: Jane and Judy
22:15 Extreme Couponing 3: Krista and Amanda
22:45 Związki z modą (1)
23:45 Bez tabu (3)
00:15 Bez tabu (4)
00:45 Monsters Inside Me 5
01:45 Bez recepty 2 (6)
02:40 Bez recepty 2 (7)
03:30 Szpital (193)
04:15 Mystery Diagnosis 3
04:40 W poszukiwaniu piękna (6)
05:05 Sablewskiej sposób na modę (6/12)
05:30 Zakończenie programu
00:00 Alien Highway: Escape From Area 51
01:00 Free Love in PRL
01:30 Free Love in PRL
02:00 September '39: Remember Sparta
02:30 September '39
03:00 Polish Nobel
03:45 Profesjonaliści
04:30 Custom Car Factory
05:15 Salvage Hunters 13
06:00 Salvage Dawgs 4: Wheeling Apartment
06:30 Salvage Dawgs 4: American Viscose Plant
07:00 Salvage Hunters 13
08:00 Salvage Hunters 13
09:00 Devonport: Inside the Royal Navy: The Cruel Sea
10:00 The Beginnings of Polish Aviation
10:30 The Beginnings of Polish Aviation
11:00 Steel Buddies 5
12:00 Shed and Buried
12:30 Shed and Buried: Stormy Weather, Hidden Treasure
13:00 Shed and Buried: Hot Rods, Trucks And Miniature Bikes
13:30 Shed and Buried: Everything But The Kitchen Sink
14:00 Mysteries at the Museum 17: Goat Hero And More
15:00 Mysteries at the Museum 17: Winter War And More
16:00 Blowing Up History 4: Lost City Of Troy
17:00 Blowing Up History 4: Mount Rushmore: The Hidden Secrets
18:00 Steel Buddies 5
19:00 Legend Detectives: The Blood of St Genaro
20:00 Alien Highway: Arizona Anomalies
21:00 Alien Highway: Escape From Area 51
22:00 How We Built the Bomb
00:00 The 1990s: The Deadliest Decade 3: Roid Rage
01:00 The 1990s: The Deadliest Decade 3: Dangerous Minds
02:00 Wstęp wzbroniony
02:30 Wstęp wzbroniony
03:00 Devonport: Inside the Royal Navy: Tradition and Teamwork
03:45 Salvage Hunters - Classic Cars: Mini And Porsche
04:30 PrzeTwórcy
05:15 Salvage Hunters 13
00:00 Skin Tight 2: Where Are They Now?
01:00 Sex Sent Me to the ER 2: Super Secrets
02:00 Monsters Inside Me 5: There's a Worm Crawling in My What?
03:00 Say Yes to the Dress 17: I'm The Evil Mom Here
04:00 90 Day Fiancé: Happily Ever After? 7: Thank U Next
06:00 Say Yes to the Dress 17: Cinderella Gone Wrong
07:00 Say Yes to the Dress Lancashire: A Break With Tradition
08:00 Welcome to Plathville: Missed Myself
09:00 Unexpected: Pregnant Again
10:00 Supermarket Stakeout 2: Meat Me In The Parking Lot
11:00 Dr. Pimple Popper 3: My Giant Nose Is Killing Me
12:00 Dr. Pimple Popper: Before The Pop: Lump Overboard
12:30 Dr. Pimple Popper: Before The Pop: A Nightmare On Skin Street
13:00 Say Yes To The Dress 21
14:00 90 Day: The Single Life: Ready To Rebound
16:00 90 Day Fiancé: Happily Ever After? 7: Thank U Next
18:00 My 600lb Life 8: J.T.'s Story
20:00 The Family Chantel: Parting Is Such Sweet Sorrow
21:00 90 Day Diaries: Dancing Queen
22:00 Seeking Sister Wife 5: Seeking The Truth
23:00 My Feet Are Killing Me: Mo Toes Mo Problems
00:00 Body Bizarre 5: My Baby's Face Tumor
01:00 Welcome to Plathville 5
02:00 Love & Translation
03:00 Say Yes to the Dress 17: Cinderella Gone Wrong
04:00 90 Day Fiancé: The Other Way: To Love And Be Wise Is Impossible
00:00 Paranormal Nightshift
01:00 Encounter: UFO
02:00 Cold Justice: Dying Declaration
02:45 Cold Justice: Dying Declaration
03:30 Voice of a Killer 3
04:20 Fraud Squad
05:05 Fraud Squad
06:00 Close Calls On Camera
06:30 Close Calls On Camera
07:00 Random Breath Test
07:30 Random Breath Test
08:00 World's Most Unexplained: Stigmata
08:30 World's Most Unexplained: Stigmata
09:00 Hardcore Pawn 8
09:30 Hardcore Pawn 8
10:00 Hardcore Pawn 8
10:30 Hardcore Pawn 8
11:00 Written In Blood: The Honour Killing
12:00 Written In Blood: The Honour Killing
13:00 Sky Cops: Bang to Rights
14:00 Hardcore Pawn 8
14:30 Hardcore Pawn 8
15:00 Hardcore Pawn 8
15:30 Hardcore Pawn 8
16:00 Random Breath Test
16:30 Random Breath Test
17:00 Dogs Behaving (Very) Badly
18:00 Border Security: Canada 3
18:30 Border Security: Canada 3
19:00 Border Security: Canada 3
19:30 Border Security: Canada 3
20:00 World's Most Unexplained: Stigmata
20:30 World's Most Unexplained: Stigmata
21:00 Bloodline Detectives
22:00 Hoarders: Buried Alive In My Bedroom
23:00 Trucking Hell
00:00 50 Ways to Leave Your Lover
01:00 Bloodline Detectives
02:00 Cold Justice
02:45 Cold Justice
03:30 Cold Blood
04:20 Fraud Squad
05:05 Fraud Squad
00:00 Air Crash Investigation Special Report 4: Splash Down
01:00 Air Crash Investigation Special Report 4: Northern Extremes
02:00 Lawless Island 5: Squibb Game
02:50 Lawless Island 5: A Winter's Feast
03:35 World War II: Secrets from Above 2: Battle of the Atlantic
04:25 Abandoned Engineering 8: Niagara's Hidden Marvel
05:10 Air Crash Investigation Special Report 3: Maintenance Mistakes
06:00 Air Crash Investigation: Deadly Silence
07:00 The Incredible Dr. Pol 8: Something Pol, Something New
08:00 Building Impossible with Daniel Ashville: Las Vegas Mega Sphere
09:00 Building Impossible with Daniel Ashville: Africa's Mega Bridge
10:00 Seconds from Disaster: Plane Crash in the Suburbs
10:55 World War II: Battles for Europe: Crossing of the Rhine
12:00 How to Lose a War: Best Laid Plans
13:05 How to Lose a War: The Men Who Gave the Orders
14:05 To Catch A Smuggler 3: Dope on a Rope
15:00 Airport Security: Brazil 5: Cocaine Blame
16:00 Forbidden History 4: The Secrets of the Murder Bureau
17:00 Nazi Megastructures 3: Pacific Megaships
18:00 Abandoned Engineering 8: Tunnel of Terrors
19:00 Weather Gone Viral: Season 8: Winds of Fury
20:00 Air Crash Investigation Special Report 3: Mountain Impact
21:00 Air Crash Investigation: Deadly Reputation
22:00 Inside Sydney Airport: VIPs
23:00 Inside NASA's Innovations: Langley Research Centre
00:00 Air Crash Investigation Special Report: Communication Breakdown
01:00 Air Crash Investigation
02:00 Wicked Tuna: Outer Banks Showdown: Sick as a Seadog
02:45 Seconds from Disaster: Twister
03:35 Food Factory: Hitting the Trail
04:00 Food Factory: From Toffee to Coffee
04:25 Abandoned Engineering 8
05:10 Air Crash Investigation Special Report 3: Take Off Tragedies
00:00 Top Secret UFO Projects: Declassified: After Disclosure
01:00 Narco Wars 2: The Mob: The Mafia Meth King
02:00 A Taste of Italy
02:30 A Taste of Italy
02:48 The Story of God with Morgan Freeman 3: Search For The Devil
03:36 Primal Survivor: Over the Andes: Hell and High Water
04:24 Primal Survivor: Over the Andes: Perilous Ascent
05:12 The Incredible Dr Pol 4: Udderly Frozen
06:00 Cesar Millan: Better Human Better Dog Compilation 2: Don't Bite My Baby
07:00 Cesar Millan: Better Human Better Dog Compilation 2: Double-Double Trouble
08:00 Pop Goes the Vet with Dr. Joya 1: Home on the Mange
09:00 Dr. K's Exotic Animal ER 4: Sushi Eating Squirrel Monkey
10:00 Lost Treasures of The Maya: Secrets of The Sun God
11:00 Cheese: A Love Story
12:00 Weekend Breaks With Gregg Wallace
13:00 Alaska: The Next Generation: Ghost in the Woods
14:00 The Incredible Dr. Pol 9: Love At Frost Sight
15:00 The Incredible Dr. Pol 9: More Than A Feline
16:00 Live Free Or Die 2: The Reaping
17:00 UFOs: Investigating the Unknown: Secret Pentagon Program
18:00 Dr. Oakley, Yukon Vet 12: Hold the Cheese, Please
19:00 The Incredible Dr Pol 4: Udderly Frozen
20:00 World's Greatest Train Journeys from Above: Darjeeling Himalayan Railway
21:00 Cesar Millan: Better Human, Better Dog 2: Frozen In Fear
22:00 Cesar Millan: Better Human, Better Dog 2: Ticking Bomb
23:00 Terrorism Close Calls
00:00 Narco Wars: Narco Cult
01:00 Banged Up Abroad 15
02:00 World's Greatest Train Journeys from Above: Darjeeling Himalayan Railway
02:48 Cesar Millan: Better Human, Better Dog 2: Frozen In Fear
03:36 Cesar Millan: Better Human, Better Dog 2: Ticking Bomb
04:24 Terrorism Close Calls
05:12 The Incredible Dr Pol 4: Bugged Bunny
00:00 Predator Fail: When Prey Attacks
01:00 When Sharks Attack 360: Troubled Waters
02:00 World's Deadliest: Compilation: Secret Weapons
02:48 Predator Fail: When Prey Attacks
03:36 The Incredible Dr. Pol: Compilation: My Fair Baby
04:24 America The Beautiful Compilations: America's Untamed Heartland
05:12 The Incredible Dr. Pol 11: The Chester-Shire Calf
06:00 Incredible Dr. Pol 7: Diary Poppins
07:00 Incredible Dr. Pol 7: What's Moo With Ewe?
08:00 Africa's Wild Side: Battle of The Sexes
09:00 America The Beautiful: Wild South West: Desert's Edge
10:00 The Incredible Dr. Pol 11: The Chester-Shire Calf
11:00 The Incredible Dr. Pol 11: Twenty, Twenty, Twenty Four Puppies to Go!
12:00 Animal Fight Club: Release the Beast
13:00 Animal Fight Club: Winner Takes All
14:00 Europe From Above: The Netherlands
15:00 Winter's Hidden Wonders: Asia's Frozen Wilderness
16:00 Africa's Wild Side: Battle of The Sexes
17:00 America The Beautiful: Wild South West: Desert's Edge
18:00 South America's Weirdest Animals: Land of Giants And Pygmies
19:00 World's Weirdest Animals: Freaky Families Compilations 1
20:00 Africa's Wild Side: Nature's Greatest Architects
21:00 The Incredible Dr. Pol 11 Compilations: Masters of Mischief
22:00 The Incredible Dr. Pol 11 Compilations: Night Moo'ves
23:00 The Incredible Dr. Pol 11 Compilations: Up Pol Night
00:00 The Incredible Dr. Pol 11 Compilations: Just Can't Vet Enough
01:00 The Incredible Dr. Pol 11 Compilations: Smitten with Kittens
02:00 Cesar Millan: Better Human Better Dog: Fit For Life
02:48 Cesar Millan: Better Human Better Dog: Front of The Pack
03:36 Africa's Deadliest 4: Arms Race
04:24 Africa's Deadliest 4: Mob Rule
05:12 The Incredible Dr. Pol 11: New Pol on The Block
00:00 Rugged Justice 2: Wildfire!
01:00 The Last Alaskans: Circle of Life
02:00 America's Cutest Pets 5: Dog: Pooch Power
02:48 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet 5: A Tiger's Tale
03:36 Insane Pools: Off the Deep End 3: What's Up Dock?
04:24 Crikey! It's the Irwins 3: Double Puggle
05:12 America's Cutest Pets 5: Happy Hounds
06:00 America's Cutest Pets 5: Happy Hounds
07:00 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet 5: Happy Couple of Camels
08:00 Extinct or Alive 2: Ivory-Billed Woodpecker
09:00 Amanda to the Rescue: Home Sweet Home
10:00 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet 5: Blown Away
11:00 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet 5: A Tiger's Tale
12:00 Extinct or Alive: The Javan Tiger
13:00 Amanda to the Rescue: Blind Puppy Homecoming
14:00 Jungle Shark
15:00 Deadliest Shark
16:00 America's Cutest Pets 5: Dog: Pooch Power
17:00 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet 5: Head Over Heels
18:00 Extinct or Alive 2: Dwarf Hippo
19:00 How Do Animals Do That?: Now That's a Smart Fish
19:30 How Do Animals Do That?: Fast Biters and Fish Snipers
20:00 Swimming with Monsters: Steve Backshall: Anaconda
21:00 Rugged Justice 2: Obstruction of Justice
22:00 The Last Alaskans: Home Again
23:00 Intruders: The Walls Have Eyes
00:00 Monsters Inside Me 6: There's Something Living in My Knee?!
01:00 The Last Alaskans: Into the Darkness
02:00 America's Cutest Pets 5: Dog: Pooch Power
02:48 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet 5: Head Over Heels
03:36 Extinct or Alive 2: Dwarf Hippo
04:24 How Do Animals Do That?: Eagle Eye
04:48 How Do Animals Do That?: Black and White Secrets
05:12 Amanda to the Rescue: Crates to Couches
00:50 Pomocy! W moim domu straszy
01:55 Duchy Morgan City
02:40 Ekstremalni wędkarze
03:25 Wakacje na Tajwanie
04:15 Człowiek kontra jedzenie
04:35 Jurta - zamieszkaj w namiocie
04:55 Jurta - zamieszkaj w namiocie
05:15 Ekskluzywne kampery
06:00 Makłowicz w drodze
06:35 Makłowicz w drodze
07:10 Jak to robią zwierzęta?
07:40 Jak to robią zwierzęta?
08:10 Farma pełna miłości
09:15 Hawajskie wakacje Guya
10:20 Sukces nie zna granic
11:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta
11:50 Dziwaczne potrawy
12:50 Smakuj świat z Pascalem
13:25 Coyote Peterson na tropie niezwykłych gatunków
13:55 Czas na ślub
14:25 Na tropie jedzenia
15:00 Remont safari
16:05 Hotelowe rewolucje
17:05 Skok na weekend
17:35 Skok na weekend
18:05 Najlepsze sekretne miejsca do pływania
19:05 COOL turyści
19:35 COOL turyści
20:05 Nagi instynkt przetrwania
22:05 Wrota do piekieł
23:10 Nagi instynkt przetrwania
00:10 Podróżnik na gazie
01:10 Podróżnik na gazie
02:10 Sukces nie zna granic
02:55 Pomocy! W moim domu straszy
03:40 Poszukiwacze domów w Azji
04:05 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta
04:25 Jurta - zamieszkaj w namiocie
04:45 Jurta - zamieszkaj w namiocie
05:05 Jurta - zamieszkaj w namiocie
05:25 Człowiek kontra jedzenie
00:00 Złoto z mroźnej krainy
01:00 Złoto z mroźnej krainy
01:45 Złoto z mroźnej krainy
02:35 Złoto z mroźnej krainy
03:25 Złoto z mroźnej krainy
04:10 Złoto z mroźnej krainy
05:00 Frozen Gold: Hungry for Gold
06:20 Rzeczne potwory
07:25 Australijscy poszukiwacze złota
08:20 Australijscy poszukiwacze złota
09:15 Australijscy poszukiwacze złota
10:15 Australijscy poszukiwacze złota
11:15 Australijscy poszukiwacze złota
12:10 Australijscy poszukiwacze złota
13:10 Australijscy poszukiwacze złota
14:10 Australijscy poszukiwacze złota
15:05 Australijscy poszukiwacze złota
16:00 Czarodzieje z kanadyjskich złomowisk
17:00 Klasyczne - elektryczne
18:00 Rzeczne potwory
19:00 Australijscy poszukiwacze złota
20:00 Australijscy poszukiwacze złota
21:00 Poszukiwacze klejnotów: Australia
22:10 Złoto z mroźnej krainy
23:00 Rzeczne potwory
00:10 Aussie Gold Hunters 3
01:05 Aussie Gold Hunters 4
01:55 Flipping Bangers 3: Citroen 2CV
02:50 Gem Hunters Down Under
03:50 Frozen Gold: Clash of the Titans
04:40 Mud Mountain Haulers 2: Kissing Contest
00:00 The Great Barrier Reef: A Living Treasure
01:05 Malawi Wildlife Rescue: Chasing Freedom
01:55 Wildest Survival 2: Cold Blooded Creatures
02:45 Aussie Mega Zoo
03:30 The Yorkshire Vet
04:15 The Yorkshire Vet
05:00 The Yorkshire Vet
06:10 Canada: A Year In The Wild: Spring
06:55 Great Lakes Untamed: Marvels and Mysteries
08:00 Wild Canada - the Eternal Frontier: Summer
09:10 Alaska: A Year In The Wild: Summer
10:10 A America's Arctic - Refuge Imperilled
11:15 Malawi Wildlife Rescue: Chasing Freedom
12:20 The Yorkshire Vet
13:20 Africa's Hunters of the Night
14:30 Extreme Snakes
15:35 Extreme Snakes
16:50 Deadly Hunters
17:50 River Monsters 2: Rift Valley Killers
18:50 Ice Age: A Frozen World
19:50 Genius Sea Hunters: Alaska / Norway
21:00 Wolf: Wanderer Without Borders
22:05 Backyard Bears of Transylvania
23:15 Wildlife in Windmill Country
00:30 The Return of the Bears
01:30 Malawi Wildlife Rescue: Monkey Madness
02:20 Wildest Survival 2: Animal Oddities
03:10 Aussie Mega Zoo
03:55 The Yorkshire Vet
04:40 The Yorkshire Vet
05:30 Wild China with Ray Mears: Beijing and the Great Wall
00:30 Nieznany rozdział historii Anny Frank
01:35 Nazistowskie pola śmierci
02:30 Informator z Oświęcimia
03:25 Mity: tajemnice ludzkości
04:15 Tajemnice mumii
05:05 Forbidden History 7: The Maltese Alien Skulls
06:10 Mity: tajemnice ludzkości
07:00 Klątwa umarlaka: w poszukiwaniu zaginionego złota
07:55 Tajne bronie II wojny światowej
09:00 Najważniejsze wydarzenia II wojny światowej w kolorze
10:05 Militarny ranking
11:15 Wyprawa po skarby z Bettany Hughes
12:20 Konkwistadorzy: powstanie i upadek
13:15 Hiszpanka: niewidzialny wróg
14:25 Rzymianie, ukrzyżowanie i kości
15:35 Pompeje: Tajemnice Villa Giuliana
16:40 Tajemnice mumii
17:40 Tajne bronie II wojny światowej
18:50 Najważniejsze wydarzenia II wojny światowej w kolorze
19:55 Militarny ranking
21:00 Nazistowskie pola śmierci
22:10 Tajne akta nazistów
23:15 II wojna światowa - kobiety na froncie
00:20 Secret Weapons: WWII: Bombs
01:20 World War II - Battles for Europe: Crossing the Rhine
02:15 Greatest Events of World War II In Colour: Battle of the Bulge
03:05 Nazi Killing Fields
04:00 Nazi Secret Files: Nazi Jihad
04:50 WWII - Women on the Frontline: Boots on the Ground
00:50 Ancient Aliens 14: Secrets Of Inner Earth
01:50 History's Greatest Mysteries 4: Gardner Museum Robbery
02:45 Pawn Stars 24: Samurai, Stones And Skateboards
03:40 World War II in Colour: Hitler Strikes East
04:35 Pawn Stars: Ready to Rumble
05:00 Pawn Stars 24: There's No Crying in Pawn Stars
06:00 Pawn Stars 24: Big Apple Rick
06:55 History's Greatest Mysteries 4: Blackbeard's Lost Treasure
07:55 Auction Hunters 4: Without a Chute
08:20 Auction Hunters 4: Ton Voyage
08:50 Ancient Aliens 14: Secrets Of Inner Earth
09:45 World War II in Colour: Victory in the Pacific
10:45 The Hunt For Baltic Gold
11:45 Pawn Stars: Capture the Pawn
12:10 Storage Wars: Texas: Snake, Rattle and Roll
12:40 Storage Wars: Texas: Remember the Alamo?
13:05 Storage Wars 15
13:35 Storage Wars 15: The Way Of The Gam Gam
14:00 Storage Wars 15: Four Bidders And A Funeral
14:30 Auction Hunters 3: Night of the Digging Dead
14:55 Auction Hunters 3: High Flying Ton
15:20 Auction Hunters 3: Auction Hunter Shuffle
15:50 Auction Hunters 3: Ton's Driller Instinct
16:15 Forged In Fire 8: Sergeant Hayden's Sword
17:10 Mountain Men: Darkness Falls
18:10 Mountain Men: Family First
19:05 Forged In Fire 9: Fastest Blade In The West
20:00 World War II in Colour: The Island War
21:00 The UnXplained With William Shatner: The Time Travelers
22:00 Ancient Aliens: Secrets of the Sumerians
23:00 How The Nazis Lost The War: Strange Bedfellows
23:55 The Proof Is Out There 3: Aswang, Crashed on Mars, and Giant Wolves
00:50 World War II in Colour: The Island War
01:50 Mountain Men: Darkness Falls
02:45 Mountain Men: Family First
03:40 Auction Hunters 3: Night of the Digging Dead
04:10 Auction Hunters 3: High Flying Ton
04:35 Storage Wars 15
05:00 Storage Wars 15: The Way Of The Gam Gam
05:30 Storage Wars 13: High Tea and Boxed Whine
00:05 Ancient Aliens: Aliens and Bigfoot
01:05 Evidence of the Unexplained
02:05 Human Weapon: MMA: America's Extreme Fighting
03:05 Secrets in the Jungle: Pohnpei's Ancient City
04:05 Digging for the Truth: The Lost Tribe of Israel
05:05 Ancient Aliens 2: Alien Contacts
06:00 Decoded 2: Vatican
06:55 Brad Meltzer's Lost History: White House Cornerstone
07:50 Ancient Aliens: Aliens and Bigfoot
08:50 Evidence of the Unexplained
09:45 Human Weapon: MMA: America's Extreme Fighting
10:40 Digging for the Truth: The Lost Tribe of Israel
11:35 Engineering an Empire: Great Britain
12:30 Decoded 2: Vatican
13:30 Secrets in the Jungle: Pohnpei's Ancient City
14:25 Ancient Aliens: Aliens and Bigfoot
15:20 Brad Meltzer's Lost History: White House Cornerstone
16:15 Ancient Aliens: The Einstein Factor
17:15 Engineering Disasters: Freight Train Collision
18:10 Human Weapon: Kung Fu
19:05 Brad Meltzer's Lost History: D-Day Footage
20:05 Secrets in the Jungle: Creature of Lake Eacham
21:05 Ancient Aliens: Aliens and the Civil War
22:05 Ancient Aliens 2: Alien Contacts
23:05 In Search of Aliens: The Mystery of Loch Ness
00:05 Ancient Aliens: The Einstein Factor
01:05 Engineering Disasters: Freight Train Collision
02:05 Human Weapon: Kung Fu
03:05 Secrets in the Jungle: Creature of Lake Eacham
04:05 Ancient Aliens: Aliens and the Civil War
05:05 History of Weapons: The Power of Destruction
00:40 The Stroke Doc
01:45 Stolen: Catching the Art Thieves
02:45 Why Horror
04:05 Szkoła seksu Joanny Keszka
04:35 Szkoła seksu Joanny Keszka
05:05 Polska dobrze zaprojektowana
05:30 Polska dobrze zaprojektowana
06:00 Miasta rytm
06:50 Miasta rytm
07:55 Otoczeni wodą
08:30 Otoczeni wodą
09:05 Polska z góry. Nad wodą
09:40 Polska z góry. Nad wodą
10:15 Kraina kolorów
11:20 Kraina kolorów
12:25 Neapol - życie w cieniu wulkanu
13:35 Jeziora - źródła życia
14:40 Jeziora - źródła życia
15:45 Dr Mózg. Kim jest?
16:50 Pokaż, co jesz
18:00 Świat z góry
18:40 Mam zamek
19:10 Polska z góry
19:45 Sekretne życie kangura
20:45 Starożytne cywilizacje Azji
21:45 Co zniszczyło Cesarstwo Rzymskie?
22:50 Tajne schrony
23:50 Tajne schrony
01:00 Far West, Story of an Amnesia
02:10 The girl in the picture: the story behind the photo
03:05 The Ungemach Experiment, a Story of Eugenics
04:00 Szkoła seksu Joanny Keszka
04:30 Szkoła seksu Joanny Keszka
05:00 Polska dobrze zaprojektowana
05:25 Polska dobrze zaprojektowana
00:20 Fatal Forecast: Thunderstorms
01:30 The Truth about Alcohol
02:25 The Green Planet: Water Worlds
03:20 The Green Planet: Water Worlds
04:15 Big Little Journeys
05:10 Brian Cox's Adventures in Space and Time: Aliens: Are We Alone?
06:00 Arctic Vets
06:30 Life Below Zero: Into the Freeze
07:30 World's Most Scenic Railway Journeys: Taiwan
08:30 The Blue Planet: Frozen Seas
09:35 Life Below Zero: Respect the Wild
10:35 Ben Fogle: Return to the Wild: Tennessee
11:35 Wild Caribbean With Liz Bonnin
12:50 The Blue Planet: Frozen Seas
13:55 Life Below Zero: Alone in the Dark
14:50 Life Below Zero: Alone in the Dark
15:50 Where the Wild Men Are with Ben Fogle: French Polynesia
16:50 Wild Caribbean With Liz Bonnin
17:50 World's Most Scenic Railway Journeys: Taiwan
18:50 The Blue Planet: Deep Trouble
19:55 Brian Cox's Adventures in Space and Time: Aliens: Are We Alone?
20:55 Where the Wild Men Are with Ben Fogle: New Zealand
21:55 Life Below Zero: Canada: Out in the Cold
23:00 The Lakes with Simon Reeve
00:05 Coastal Fishing with Robson Green: Northumberland
00:55 World's Most Scenic Railway Journeys: Taiwan
01:40 Where the Wild Men Are with Ben Fogle: New Zealand
02:25 The Blue Planet: Deep Trouble
03:15 Brian Cox's Adventures in Space and Time: Aliens: Are We Alone?
04:05 Where the Wild Men Are with Ben Fogle: New Zealand
04:50 Arctic Vets
05:15 Life Below Zero: Canada: Out in the Cold
00:10 Union with David Olusoga
01:15 Rise of the Nazis: The Home Front
02:20 Top Gear: Winter Blunderland
03:10 Ice Cold Catch
03:50 Revolutions: Ideas That Changed the World: The Telescope
04:45 Ice Cold Catch
05:30 'Allo 'Allo!: Swiftly and with Style
06:00 Najsłabsze ogniwo
07:00 Who Wants to Be a Millionaire z Jeremym Clarksonem
08:00 Top Gear: samoloty, pociągi i inne pojazdy
09:05 Dragons' Den: Jak zostać milionerem
10:10 Top Gear
11:10 Top Gear
12:25 Najsłabsze ogniwo
13:20 Top Gear
14:25 Jak powstaje samochód?
15:30 Who Wants to Be a Millionaire z Jeremym Clarksonem
16:25 Top Gear: samoloty, pociągi i inne pojazdy
17:30 Top Gear
18:30 Jak powstaje samochód?
19:35 Top Gear
20:50 Top Gear: Ambitne porażki
22:00 Najniebezpieczniejsze drogi świata
23:00 Inżynieryjne katastrofy
00:00 Who Wants to Be a Millionaire?
01:00 Richard Hammond's Workshop 3
02:05 Dragons' Den
03:10 Top Gear
04:05 Top Gear
05:10 Commando: Britain's Ocean Warriors
00:05 Embarrassing Bodies
01:10 Bake Off: The Professionals
02:10 Bake Off: The Professionals
03:00 Bake Off: The Professionals
03:50 The Great Pottery Throw Down
04:45 The Day Will and Kate Married
05:35 The Secret Lives of Slim People
06:00 10 lat mniej w 10 dni
07:05 Mistrzowie ceramiki
08:15 Wielkie australijskie wypieki
09:20 Jak mądrze schudnąć?
10:25 Zapraszam do stołu: Wielka porcja
12:15 Mistrzowie ceramiki
13:25 Wielkie australijskie wypieki
14:35 10 lat mniej w 10 dni
15:40 Jak mądrze schudnąć?
16:45 Zapraszam do stołu: Wielka porcja
18:40 Mistrzowie ceramiki
19:55 Wielkie australijskie wypieki
21:00 10 lat mniej w 10 dni
22:00 Ślub od pierwszego wejrzenia: Wielka Brytania
23:00 Wstydliwe choroby
00:05 Embarrassing Bodies
01:15 10 Years Younger in 10 Days
02:20 The Great Pottery Throw Down
03:30 The Great Australian Bake Off
04:25 Come Dine with Me: Supersized
00:10 Goblin Works Garage: Rally Escort
01:10 Building Germany
02:10 Megatransporty
03:00 Inside the Gangsters' Code: The Grypser Gang
03:45 Asphalt Cowboys
04:30 HMS Ark Royal
05:15 German Loggers
06:00 Alaska: Surviving the Last Frontier: Starving in the Wilderness
07:05 Wheeler Dealers 7: Lotus Elan
08:10 Wheeler Dealers 7: Bond Bug
09:10 Steel Buddies 5
10:10 Steel Buddies 5
11:10 Extreme Loggers: Night Shift
12:10 112: Feuerwehr im Einsatz 2
13:10 A2 - Abenteuer Autobahn
14:10 Classic Car Rescue Germany
15:10 Wheeler Dealers 16: Send In The Clown Shoe
16:10 Wheeler Dealers 16: Try, Try, Triumph
17:10 Garaż marzeń
17:55 Wheeler Dealers: Chopped
18:10 Kindig Customs
19:10 Car Fix: Tubular Fox Body
19:40 Car Fix: Ford galaxie
20:10 Motor Mythbusters: Poor Man's Turbo
21:10 Absurdy drogowe
21:40 Absurdy drogowe
22:10 Bieszczady Last Frontier 3
23:10 Mighty Truckers
00:10 A2 - Abenteuer Autobahn
01:10 Steel Buddies 5
02:10 Megatransporty
03:00 Full Pull
03:45 Tunnelbanan 8
04:30 Test My Ride! The Tuning Challenge 1
05:15 Big Fish Man: Amazon
00:50 Killer Kids: Foul Ball & Framed
01:45 Cruise Ship Killers: Liam
02:40 The Real Murders of Atlanta: Catching Fire
03:35 Murder in the 21st: The Girl Next Door
04:35 Killer Town: Layland, WV
05:30 Court Cam 5
06:00 Court Cam 5
06:30 Fatal Vows
07:25 Cruise Ship Killers: Tamara
08:25 Murder at My Door with Kym Marsh: The Mystery of Missing Margaret Fleming
09:20 Polskie zabójczynie
09:50 Polskie zabójczynie
10:20 Imperfect Murder: Algeri
11:20 Cops Who Kill
12:20 Bloodline Detectives: Walking Nightmare - Ian Phipps
13:15 In A Spiral Of Lies
13:45 In The Arms Of Sadist
14:10 The First 48 Presents Critical Minutes: Shocking Twists
15:05 Robbie Coltrane's Critical Evidence: The Body in the Suitcase: Lorenzo Simon
16:00 Imperfect Murder: Lipscomb
17:00 The Real Murders of Orange County: Murders, Mobsters, and the Mustang
18:00 Motive to Murder: Evil Stranger
18:30 Motive to Murder: Stranger at the Station
19:00 Sunshine Slayings 2: Tatiana & Liubov
20:00 An Hour to Kill: Dean Frank
21:00 The Grim Sleeper
22:55 An Hour to Kill
23:55 Cops Who Kill: Drew Peterson
00:50 Sunshine Slayings 2: Tatiana & Liubov
01:45 Deadly Women: In the family
02:40 I Am a Killer 2: Brandon Hutchison/Michael Salazar
03:35 The Real Murders of Orange County: Murders, Mobsters, and the Mustang
04:35 The First 48 Presents Critical Minutes: Shocking Twists
05:30 Court Cam 5
00:00 Tabu i skandale
01:00 Internetowy seks biznes
02:00 Darz Bór
02:30 Darz Bór
03:00 Darz Bór
03:35 Darz Bór
04:05 Darz Bór
04:35 Na osi
05:15 Na osi
06:00 Na osi
06:30 Na osi
07:00 Na osi
07:35 Na osi
08:05 Domy marzeń - nad morzem
09:00 Domy marzeń - nad morzem
10:00 Domy marzeń - nad morzem
10:55 Kontrola graniczna UK
11:55 Kontrola graniczna UK
12:55 Kontrola graniczna UK
13:50 Giganty w przestworzach
14:55 Na osi
15:30 Na osi
16:00 Kontrola graniczna UK
17:00 Kontrola graniczna UK
18:00 Inżynieryjne katastrofy
19:00 Inżynieryjne katastrofy
20:00 77 TV
21:00 Oszukali Przeznaczenie
21:30 Oszukali Przeznaczenie
22:00 Oszukali Przeznaczenie
22:30 Oszukali Przeznaczenie
23:00 Tabu i skandale
00:00 Seks na wielką skalę
01:00 Ja i mój penis
02:00 Darz Bór
02:30 Darz Bór
03:00 Darz Bór
03:35 Darz Bór
04:05 Na osi
04:50 Na osi
05:30 Na osi