TV kanály
Žáner: Všetko
Žáner: French
Žáner: DVB-C
Žáner: Filmy
Žáner: Športy
Žáner: Hudba
Žáner: Dokumentárny
Žáner: Správy
Žáner: Programy
TV program
Žáner: Všetko
Žáner: French
Žáner: DVB-C
Žáner: Filmy
Žáner: Športy
Žáner: Hudba
Žáner: Dokumentárny
Žáner: Správy
Žáner: Programy
Jazyk
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Krajina
Spojené kráľovstvo
Írsko
Nemecko
Francúzsko
Taliansko
Španielsko
Portugalsko
Holandsko
Belgicko
Rakúsko
Luxembursko
Švajčiarsko
Grécko
Cyprus
Dánsko
Nórsko
Švédsko
Fínsko
Estónsko
Lotyšsko
Litva
Poľsko
Česko
Slovensko
Maďarsko
Rumunsko
Bulharsko
Chorvátsko
Slovinsko
Severné Macedónsko
Bosna a Hercegovina
Srbsko
Albánsko
Ukrajina
Rusko
Turecko
TV program
: piatok,
TV sprievodca
: teraz,
TV kanály
: Francúzsko,
TVEpg.eu -
kanály: 24534, krajiny: 36, jazyky: 32
Francúzsko
French TV / DVB-T2
TV program
TF1
France 2
France 3
Canal+
France 5
M6
Arte
C8
W9
TMC
TFX
NRJ12
France 4
CStar
TF1 Série Films
L'Equipe
6Ter
live
RMC Story
Priamy prenos
RMC Découverte
Chérie 25
RTL9
TV Breizh
Teraz
Ďalšia strana
13:00 Journal
12:58 Journal 13h00
12:50 Météo à la carte
12:46 Clique
13:01 Sur la route
12:45 Le 12.45
13:00 Quand l'histoire fait dates
13:01 William à midi : première partie
12:50
NCIS
13:10
Drop Dead Diva
13:05
Madame est servie
13:00
Dr House
13:25 Les extras curieux
11:19 Top Clip
13:20
Petits secrets entre voisins
13:00 Enduro : Enduropale du Touquet
13:20
Notre belle famille
12:00 Estelle midi : on ne va pas se mentir
12:40 Alaska : La ruée vers l'or
13:00 Le jour où tout a basculé
13:15
La manipulatrice
13:15
Les experts : Miami
13:28
Elémentaire
13:30 Le jour où tout a basculé
13:35
Meurtre au soleil
13:36 William à midi
13:37 Les extras curieux
13:40 Alaska : La ruée vers l'or
13:45
Plus belle la vie, encore plus belle
13:47 La p'tite librairie
13:49 C'est toujours pas sorcier
13:50
Notre belle famille
13:55
Les experts : Miami
13:56 Météo à la carte (la suite)
14:00
Le fantôme de Sara Dolan
14:05
Monk
14:10
Notre belle famille
14:11
Inspecteur Barnaby
14:15
Modern Family
14:20
Rex, chien flic
14:25
Grey's Anatomy
14:35 Consomag
14:40 Alaska : La ruée vers l'or
14:45
Vivre ou laisser mourir
14:50
Les experts : Miami
15:00 Mission protection
15:07
Toni en famille
15:35 Des volcans et des hommes
15:50 L'Equipe de choc
16:34 Top Actu
16:44 Top Cstar Week/end
17:05 Enquête prioritaire
18:21 Objectif Paris, le journal
Francúzsko
DVB-C TV / Región
TV program
TV5MONDE
BET
IDF1
live
TV8 Montblanc
Priamy prenos
live
TV7 Bordeaux
Priamy prenos
live
TV Tours
Priamy prenos
live
TVR
Priamy prenos
Canal 32
live
TéléSud
Priamy prenos
Télé locale Provence
live
TL7 Saint-Etienne
Priamy prenos
TéléNantes
live
TV Sud
Priamy prenos
Mirabelle TV
live
Alsace 20
Priamy prenos
live
TLM
Priamy prenos
live
Télé Grenoble Isère
Priamy prenos
live
TV Vendée
Priamy prenos
Wéo
RTS Un
RTS Deux
La Une
Tipik
La Trois
Club RTL
Plug RTL
RTL TVI
AB3
ABXplore
KTO
Teraz
Ďalšia strana
13:03
Un si grand soleil
13:05 Tyler Perry's Young Dylan
13:00 Salut l'Île-de-France
13:00 Au coeur des parcs régionaux naturels de France
13:25 Temp'O, le Mag de l'Agence de l'eau
13:15 Un mois dans les médias - Partie 3
13:00 Le grand journal des territoires
13:15 Chez nos voisins
12:30 A vous de Convaincre
13:00 Reportage local
13:22 Evénements en Rhône-Alpes
13:26 Météo
13:15 City Reporter Hérault
13:00 Entre nous
07:00 Bonjour l'Alsace
12:00 Le 12-17
12:50 Reportage
13:20 Laissez-vous guider
13:15 Le Grand Jeu Wéo
13:05 Coup de foudre à Sand Dollar Cove
13:15 Le 12h45
12:58 JT 13h
13:25 Plus belle la vie
13:25 Les filles de Dad
13:10 Shopping Hours
13:25 Plus belle la vie, encore plus belle
13:20 RTL info avec vous
13:20 Les frères Scott
13:10 Storage Wars : enchères surprises
12:20 La Passion selon Saint Jean
13:27 Météo
13:28 Alors on sort ?
13:29 Météo
13:30 Météo midi
13:31 Nantes info
13:34 Météo 13h30
13:35 Au cœur des douanes : Espagne
13:36 Les filles de Dad
13:37 Parcours de vie
13:45 Histoires de familles
13:47 Sortilèges à l'Opéra
13:50 Les cinquante
13:52 Info plus
13:55 Au cœur des douanes : Espagne
14:00 Zikagre
14:05 Les frères Scott
14:10 La Météo
14:20 Paraboles d'un curé de campagne
14:28 Les couleurs de la Bible
14:40 Young Sheldon
14:45 Les apprentis aventuriers
14:50 Les frères Scott
15:00 Les experts
15:30 Ça commence aujourd'hui
15:50 Les experts
17:00 Bonsoir Lyon
18:30 Lyon politiques
Francúzsko
Žáner: Filmy
TV program
Canal+ cinéma
Canal+ Séries
OCS Max
OCS Pulp
OCS Géants
Ciné+ Premier
Ciné+ Club
Ciné+ Famiz
Ciné+ Classic
Ciné+ Emotion
Ciné+ Frisson
TCM Cinéma
13e Rue
Paramount Network
Ciné Polar
Action
Serieclub
Sy Fy
Novelas TV
Polar+
Warner TV
Paris Première
Téva
Comédie+
AB 1
RTL9
Eurochannel
Téléfilms
Téléfilms Romance
Teraz
Ďalšia strana
12:01
Disco Boy
13:26
Django
12:50 France boutique
12:00 Espion(s)
12:55 U-96, la véritable histoire de Das Boot
12:04 Au nom de ma fille
12:35 Polanski, le travail à l'oeuvre
11:59 Les soeurs fâchées
12:37 Melville/Delon, la solitude de deux Samouraïs
13:16 Hollywood Live
13:16 Hollywood Live
12:00 La prisonnière du désert
13:20 Léo Matteï, brigade des mineurs
12:00 My Fair Lady
13:15 Caïn
12:16 La momie
12:00 Julie Lescaut
12:55 Powers
12:40 Une vie rêvée
13:14 Caïn
13:15 R.I.S. Police scientifique
12:45
Hawaii 5-0
12:35 Medium
13:08 H
12:55 Sous le soleil
13:15 New York, police judiciaire
12:30
Le Prétendant
12:45 Aurora Teagarden : Affaire secrète
12:30 Le grand bal du réveillon
13:30 Rizzoli & Isles : autopsie d'un meurtre
13:31 H
13:35
Hawaii 5-0
13:40
Le clan
13:50 Sous le soleil
13:55 Apocalypse of Ice
14:00 Recherche fiancé pour les vacances
14:02 Les seigneurs du château
14:10 Aurora Teagarden : cache-cache mortel
14:12 Bonus
14:15 Rizzoli & Isles : autopsie d'un meurtre
14:17
66-5
14:18
Caïn
14:20
Hawaii 5-0
14:28 Eliminator
14:30 Microbe et Gasoil
14:40 Blue Bloods
14:45 New York, police judiciaire
14:47 Emily Dickinson : A Quiet Passion
14:55 Destinataire inconnu
14:58 The Danish Girl
15:00 La belle époque
15:05 Le retour de la momie
15:06
66-5
15:12 Bonus
15:20 L'amour tombé du ciel
15:22 Caïn
15:25 R.I.S. Police scientifique
15:30 Aurora Teagarden : drame en coulisse
15:39 Gangster Squad
15:40
Carnage
15:45 The Outpost
15:46 Scorpio
16:10 Flics sans scrupules
16:45 Dérapages incontrôlés
Francúzsko
Žáner: Športy
TV program
Infosport+
Canal+ sport
Eurosport
Eurosport 2
RMC Sport 1
RMC Sport 2
BeIN Sports 1
BeIN Sports 2
BeIN Sports 3
Golf +
Golf Channel
Trace Sport Stars
Equidia Live
Extreme Sports Channel
Automoto La chaîne
LUCKY JACK
TURBO
Teraz
Ďalšia strana
10:00 Le JT
13:19 Sail GP : Racing on the Edge
13:00 Cyclisme : A travers les Flandres
13:00 Carlos Alcaraz / Grigor Dimitrov
12:15 Slavia Prague / Milan AC
10:30 ONE Friday Fights 56
12:45 NBA Extra
11:30 Manchester United / Liverpool
12:00 Baseball : MLB
08:30 Golf : Hero Indian Open
13:00 Big Break Palm Beaches
13:00 Clubland
11:05 Le Grand direct
13:00 The Ultimate Ride (The Ultimate Ride), USA, 2023
12:50 Top Gear
13:21 World Poker Tour
12:35 Turbo
13:30 The Challenge
13:35 Turbo
13:45 Big Break Palm Beaches
13:47 Bordeaux-Bègles / Toulouse
13:50 La route de l'enfer : Canada
14:00 Facing Waves (Facing Waves), Adventure, Nature, Canada
14:03 World Poker Tour
14:30 Facing Waves (Facing Waves), Adventure, Nature, Canada
14:35 Turbo
14:44 Director's cut
14:45 La route de l'enfer : Canada
15:00 Judo : Grand Chelem à Antalya
15:22 Crusaders / Chiefs
15:30 Real Madrid / Leipzig
15:50 NCAA 2023
16:00 Metz / Nantes
16:15 Le JT
16:30 Golf : Challenge Tour - Kolkata Challenge
17:30 The Games Through a Lens
20:15 Le live du Quinté+
20:30 Le Grand direct
Francúzsko
Žáner: Hudba
TV program
MCM
MCM Top
MTV
MTV Hits
MTV 90s
M6 Music
NRJ Hits
Trace Urban
Trace Tropical
live
Mélody
Priamy prenos
Mezzo
Mezzo Live HD
Teraz
Ďalšia strana
13:09
Pokémon : Noir et Blanc
06:00 Top Mix
13:03 Catfish : fausse identité
12:44 Beats & Lyrics
11:00 YO MTV! 90s Rap & R'n'B
09:00 Hits
12:00 Hit Music Only
13:00 Sounds Of Trace
08:00 Hits non stop
13:25 Melody Sunny Afternoon
13:15 Gôtterdämmerung | Siegfried's Funeral
13:00 Carmen - Antonio Gades Company
13:30 Jenufa
13:32
Pokémon : Noir et Blanc
13:55
Pokémon : Noir et Blanc
13:58 Catfish : fausse identité
14:00 Alternative Nation!
14:15 Scènes sur Seine
14:30 Melody Collection
14:40 Jonathan Nott et l'Orchestre de la Suisse Romande
14:53 Catfish : fausse identité
15:00 90's Mixtape
15:40 Mahler : the Song of the Earth - 2. Der Einsame im Herbst
16:01 Music & News
16:10 Beethoven : Symphony No. 7 - III. Allegretto
17:00 Stream it
18:00 Hit 10
18:45 Hits non stop
19:00 10 meilleurs clips US
20:00 Spéciale Beyoncé
20:35 Hits
21:00 Top Mix
22:30 Top Night
Francúzsko
Žáner: Dokumentárny / Príroda / Zvieratá / Životné prostredie / Vzdelávanie / Veda / Fakty
TV program
CANAL+DOCS
Nautical Channel
Discovery Channel
Discovery Science
Discovery Investigation
National Geographic
National Geographic Wild
Planète+
Planète+ A&E
Planète+ CI
Toute l'histoire
Histoire
Crime District
Museum
MyZen TV
Demain TV
Trek
Ushuaïa TV
Sciences & vie TV
Animaux
Seasons
Chasse et pêche
E ! Entertainment
Teraz
Ďalšia strana
12:28 Devilsdorp, la ville du diable
13:00 Highlights
13:15 Au cœur des douanes : Espagne
13:05 Busby Girls
13:25 Les liens secrets du mariage
13:20 Le royaume des momies égyptiennes
12:50 Rêves de fermes
12:51 Aventures en Indochine
13:01 Patrouille de nuit
12:55 Murdertown
13:18 Vestiges de guerre
13:00 C'est un vrai complot !
13:23 Patrouille frontalière Nouvelle-Zélande
13:15 Artist's Workshop
12:35 Vivre loin du monde
13:20 360 degrés
12:54 Maewan, et les fjords perdus
12:35 Green
12:53 Méga mécanique
13:05 Ces chiens qui sauvent
13:17 La réussite de l'île d'émeraude
13:11 Monster Carp
13:10 L'incroyable famille Kardashian
13:30 Vu du ciel
13:31 Devilsdorp, la ville du diable
13:35 Ushuaïa Nature
13:39 PUNK, la véritable histoire - Enak Marcel Chaussure
13:40 Rêves de fermes
13:43 Wetlands, l'héritage de Luc Hoffmann
13:45 Business Women
13:46 Faites entrer l'accusé
13:49 Hôpital hanté
13:55 Ces chiens qui sauvent
13:56 Monster Carp
14:00 Antiques Roadshow
14:05 Celebrity Game Face
14:10 Le royaume des momies égyptiennes
14:11 Boat trip à Madagascar
14:12 Vestiges de guerre
14:20 Trahison
14:23 Apocalypses oubliées
14:25 Les As de la déco
14:30 L'ombre d'un doute
14:32 Enquête chrono
14:35 Gabart, quand gagner ne suffit plus
14:38 Hôpital hanté
14:41 Chasse entre amis
14:45 Conversations animales
14:46 Sauvatge
14:50 Trois vétos à Houston
14:54 Chirurgie à tout prix
15:00 Le royaume des momies égyptiennes
15:05 Les secrets de l'évolution
15:06 11/09 : les survivants des attentats
15:09 A cri, à courre, en Creuse
15:13 Apocalypses oubliées
15:15 Je tuerais pour toi
15:17 Vanity Fair Confidential
15:18 L'air du temps
Francúzsko
Žáner: Správy
TV program
live
France 24
Priamy prenos
live
franceinfo
Priamy prenos
live
Euronews
Priamy prenos
live
CNews
Priamy prenos
LCI
live
BFM TV
Priamy prenos
live
BFM Business
Priamy prenos
LCP / Public Sénat
live
LCP 100%
Priamy prenos
I24news
Teraz
Ďalšia strana
13:15 L'invité du jour
12:59 L'info s'éclaire
13:15 Euronews La Quotidienne
11:58 Midi News Week-End
12:00 LCI Midi
12:00 Le Déj info
13:00 Les experts
12:30 Bonjour chez vous !
12:31 Séance publique à l'Assemblée nationale
13:00 Édition Spéciale
13:30 Édition Spéciale
13:50 Outremer.l'info
13:55 Météo
13:57 180 Minutes info
13:59 Au cœur de l'info
14:00 i24 News Room
14:02 Politiques, à table !
14:03 Politiques, à table !
14:30 La France a tout pour réussir
15:00 L'aprèm info
15:01 La politique et moi
16:50 BFM Story Week-end
18:00 24 Heures
Francúzsko
Žáner: Programy pre deti a mládež
TV program
Gulli
Boomerang
Cartoon Network
Disney Channel
Disney Junior
Nickelodéon
Nickelodéon Junior
CANAL+ Kids
Mangas
J-One
Warner TV Next
Canal J
Piwi+
TéléToon+
Baby TV
TIJI
Cartoonito F
Game One
Teraz
Ďalšia strana
13:25 Zig & Sharko
13:20 Oggy et les cafards
13:25 Les Nouvelles Pérégrinations d'Archibald
13:10 Hamster & Gretel
13:25 Bluey
13:09 The Really Loud House
13:24 Peppa Pig
13:25 Zouk
13:25 Sherlock Holmes
13:25 Asie insolite
13:05 Archer
13:05 Zak Storm, super Pirate
23:46 Interruption des programmes
13:23 Talking Tom and Friends
13:26 Chansons et de comptines
13:15 Barbie Dreamhouse Adventures
13:15 Go Jetters
13:05 Dragon Quest : La quête de Daï
13:27 Les studios BabyTV
13:29 Victor et Doudou
13:30 Hunter X Hunter
13:32 Zig & Sharko
13:35 Compile Asie insolite
13:38 Peppa Pig
13:39 Barbie Dreamhouse Adventures
13:40 La cabane à histoires
13:41 Les P'tits Diables
13:42 Zig & Sharko
13:50 Cocomelon
13:55 Cocomelon
13:58 Henry Danger
14:00 Hunter X Hunter
14:15 Les Super Nanas
14:20 Les 3 mousquetaires
06:01 Barbapapa
06:05 Barbapapa