TV kanály
Žáner: Všetko
Žáner: Flanders
Žáner: Wallonia
Žáner: DVB-C
Žáner: Európe
Žáner: Filmy
Žáner: Športy
Žáner: Hudba
Žáner: Dokumentárny
Žáner: Správy
Žáner: Programy
TV program
Žáner: Všetko
Žáner: Flanders
Žáner: Wallonia
Žáner: DVB-C
Žáner: Európe
Žáner: Filmy
Žáner: Športy
Žáner: Hudba
Žáner: Dokumentárny
Žáner: Správy
Žáner: Programy
Jazyk
english
Deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
Lëtzebuergesch
Malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
Bosanski
Shqip
turks
Krajina
Spojené kráľovstvo
Írsko
Nemecko
Francúzsko
Taliansko
Španielsko
Portugalsko
Holandsko
Belgicko
Rakúsko
Luxembursko
Švajčiarsko
Grécko
Cyprus
Dánsko
Nórsko
Švédsko
Fínsko
Estónsko
Lotyšsko
Litva
Poľsko
Česko
Slovensko
Maďarsko
Rumunsko
Bulharsko
Chorvátsko
Slovinsko
Severné Macedónsko
Bosna a Hercegovina
Srbsko
Albánsko
Ukrajina
Rusko
Turecko
TV program
: piatok,
TV sprievodca
: teraz,
TV kanály
: Belgicko,
TVEpg.eu -
kanály: 24534, krajiny: 36, jazyky: 32
Belgicko
Flanders TV
TV program
VRT 1
vtm
VRT Canvas
Play4
VTM 2
VTM 3
Play5
VTM 4
Play6
Play7
KanaalZ
VTM GOLD
njam!
DOBBIT TV
Eclips TV
NPO 1
NPO 2
NPO 3
live
BVN
Priamy prenos
Teraz
Ďalšia strana
16:20 Joanna Lumley's Britain
16:35 Code van Coppens
16:50 Korean Classics Generation
16:20 Big Brother
16:20 MasterChef Australië
16:50 Buffy the Vampire Slayer
16:20 CSI: Miami
16:50 Stargate SG-1
16:40 Bar Rescue
16:25 Obsessive Compulsive Cleaners
17:00 Wijzer Wonen
16:45 Nonkel Jef
16:15 Ainsley Eats The Streets
16:51 Bibliotheek
16:50 Mooi en Meedogenloos
17:00 NOS Journaal 17.00 uur
17:00 NOS Journaal 17.00 uur
16:57 De Dodelijkste 60
17:00 NOS Journaal
17:05 Dr. Phil
17:08 Tijd voor Max
17:10 Belcar Skylimit Sprint Cup
17:12 Downton Abbey
17:15 BinnensteBuiten
17:20 The Golden Girls
17:26 Rachel valt binnen
17:30 De Garde van Gert
17:35 Pawn Stars: Best Of
17:36 Trap bouwen met roger
17:40 Een druppel poëzie
17:45 Boer zkt Vrouw
17:46 Nu te Zien!
17:49 Brugklas
17:50 EenVandaag
17:55 Politieke Partijen
18:00 Z-Extra
18:03 VRT NWS Update
18:10 The Goldbergs
18:20 Het echte leven in de ZOO
18:30 Heavy Rescue: 401
18:40 Police Interceptors
18:55 De ideale wereld
19:05 Home and Away
20:00 Z-Nieuws
Belgicko
Wallonia TV
TV program
RTL TVI
TF1
La Une
France 2
Tipik
France 3
La Trois
AB3
Club RTL
Plug RTL
France 4
France 5
Arte Belgique
TV5 Monde
TV Breizh
ABXplore
Teraz
Ďalšia strana
16:00 Incroyables transformations
15:40 Un secret de famille impardonnable
16:10 OPJ, Pacifique Sud
16:12 Affaire conclue, tout le monde a quelque chose à vendre
16:35 La croisière s'amuse
16:51 Duels en familles
16:40 Dragons, les gardiens du ciel : le retour des héros
16:25 Grey's Anatomy
16:40 Les experts Miami
15:40 100% compatibles
16:46 Mystery Lane
16:29 Les Outre-mer, des terroirs en or
16:40 Des mains vertes pour la nature
16:57 Destination Francophonie
16:30 Les experts Miami
17:00 Patrouille frontalière Nouvelle-Zélande
17:03 Affaire conclue, tout le monde a quelque chose à vendre
17:05 Droners
17:09 Mystery Lane
17:10 Incroyables transformations
17:20 Ici tout commence
17:25 Patrouille frontalière Nouvelle-Zélande
17:27 Objectif Monde L'hebdo
17:28 Slam
17:30 Les experts Manhattan
17:32 Okoo-koo
17:42 C dans l'air
17:45 Patrouille frontalière Nouvelle-Zélande
17:53 Affaire conclue : la vie des objets
17:55 Grey's Anatomy
17:57 Hôtel Inspiration
18:00 Familles nombreuses : la vie en XXL
18:05 N'oubliez pas les paroles
18:10 Les experts Miami
18:13 Questions pour un champion
18:20 NCIS: Los Angeles
Belgicko
DVB-C TV / Región
TV program
RTV
live
Antenne Centre TV
Priamy prenos
live
Boukè
Priamy prenos
live
Canal Zoom
Priamy prenos
live
MAtélé
Priamy prenos
live
NoTélé
Priamy prenos
live
RTC Télé Liège
Priamy prenos
live
Télé MB
Priamy prenos
live
Télésambre
Priamy prenos
live
TVCom Brabant-Wallon
Priamy prenos
live
TV Lux
Priamy prenos
live
BX1
Priamy prenos
Bel Vision
Teraz
Ďalšia strana
16:15 TV PLUS: programmalus
17:00 Itinéraire bis
17:00 Cut !
17:00 Les enfants nous parlent
17:00 Pêche d'enfer
17:00 Politiquement incorrect
17:00 Une éducation presque parfaite
16:00 Les Rediff' de TéléMB
16:55 Plein Cadre
17:00 Le 22h30
17:00 JT
17:00 + d'Actu
17:15 Votre commune et vous
17:20 JT
17:25 Le zapping de A à Z
17:30 CultureL
17:40 LCR - Le Cour(r)ier Recommandé
17:45 Pense bête (Télésambre)
17:55 Vidéotexte
18:00 Les Infos
18:20 Juste à Temps avec Farid
18:30 RTV Vandaag - Weerbericht - herhalingslus
Belgicko
Žáner: Európe
TV program
BBC One
BBC Two
BBC Three / CBBC
BBC Four / Cbeebies
BBC First
BBC Entertainment
RTS Un
RTS Deux
live
ARD
Priamy prenos
ZDF
WDR
live
NDR
Priamy prenos
RTL
ProSieben
Sat. 1
ORF 1
ORF 2
Rai 1
Rai 2
Rai 3
TVE Internacional
live
TVP Polonia
Priamy prenos
live
LRT Lituanica
Priamy prenos
live
VISIEMLTV.LV
Priamy prenos
Teraz
Ďalšia strana
16:30 Escape to the Country
17:00 Born to be Wild
17:00 Grizzy and The Lemmings
06:30 This is BBC Four
16:55 Midsomer Murders
16:40 George Clarke's Old House, New Home
16:45 Meurtres au paradis
16:35 RTS Info
16:45 Um Himmels Willen
13:25 Cleopatra
17:00 Deutschlands schönste Wanderwege
17:00 Das erste Jahr in der Wildnis - Tierkinder im Norden
16:25 Jungle Cruise
14:50 Rogue One: A Star Wars Story
15:20 Die Pinguine aus Madagascar
14:57 Harry Potter und der Stein der Weisen
17:00 ZIB
16:55 Tg1
17:00 Radio2 Happy Family
16:40 Geo
16:45 Francisco: El Padre Jorge
17:00 Teleexpress
17:00 Kas ir kodėl?
17:00 Dienas ziņas
17:05 La vita in diretta
17:07 AKTUELL nach fünf
17:10 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese
17:20 Laika ziņas
17:23 Valerian - Die Stadt der tausend Planeten
17:24 Ķepa uz sirds *
17:25 Das Traumschiff
17:30 Speciali programa, skirta Lietuvos narystės NATO 20-mečiui
17:45 Mega what ?
17:50 Leśniczówka - odc. 678
17:55 Ici tout commence
18:00 Tg Parlamento
18:10 Tg2 L.I.S.
18:15 Vanillecreme und Erdbeerkuss - Eine frühlingshafte Kuchenreise durchs Münsterland
18:20 Tagesschau
18:25 Las rutas de Ambrosio
18:30 Gero gyvenimo receptai
18:45 L'eredità
19:00 Tg3
19:03 RTL Aktuell: Das Wetter
19:17 Las rutas de Ambrosio
19:30 Tg Regione
19:55 SAT.1 :newstime
19:58 This is BBC Four
20:00 Top of the Pops
Belgicko
Žáner: Filmy
TV program
STAR Channel
Comedy Central
Play Crime
Play More Cinema
Play More Kicks
Play More Black
ShortsTV
Be 1
Be Ciné
Be Séries
Be 1+1h
Ciné+ Premier
Ciné+ Classic
Ciné+ Frisson
Syfy
TCM France
Teraz
Ďalšia strana
16:50 Shark Tank
17:00 Key & Peele
16:40 World's Most Evil Killers
15:00 Beau Is Afraid
15:33 Allelujah
15:54 Geen uitzending
17:00 Good Friday - Family Animation
15:25 Dieu, tu es là ? C'est moi Margaret
16:00 Maestro(s)
16:55 From
16:25 Dieu, tu es là ? C'est moi Margaret
16:25 La dernière lettre de son amant
16:58 Affreux, sales et méchants
15:12 Traffic
16:30 The Outpost S2 E12
16:10 Flics sans scrupules
17:08 The Son
17:10 No Hard Feelings
17:25 Chien de la casse
17:30 Merlin S2 E9
17:34 French Comics : Les Super-héros Dans L'hexagone
17:50 Becker
17:53 Alice, Darling
17:55 The Son
18:00 Fresh
18:09 Sign Off
18:10 No Hard Feelings
18:15 Merlin S2 E10
18:24 Le Pacte des Loups
18:36 15 août
18:50 Brancaleone s'en va-t-aux croisades
18:55 Forensic Files II
19:00 Le processus de paix
19:06 Buddy Games: Spring Awakening
19:19 Beverly Hills Cop
19:50 Une nuit au cinéma
19:54 Geen uitzending
19:55 Full Circle
20:50 Drôle de drame
21:00 Hellraiser
Belgicko
Žáner: Športy
TV program
Play Sports Open
W Sport
VOO Sport World 1
VOO Sport World 2
VOO Sport World 3
VOO Sport World 4
Eurosport 1
Eurosport 2
DAZN Eleven Sports 1
DAZN Eleven Sports 2
DAZN Eleven Sports 3
Play Sports 1
Play Sports 2
Play Sports 3
Play Sports 4
Play Sports Premier League
Play Sports Golf
sport10
Eurosport
Eurosport 2
DAZN Eleven Sports 1 FR
DAZN Eleven Sports 2 FR
DAZN Eleven Sports 3 FR
beIN SPORTS 1
beIN SPORTS 2
beIN SPORTS 3
Teraz
Ďalšia strana
16:30 FIM Motocross World Championship
15:00 CSI 5 Star Showjumping
16:00 Tennis : Miami Open 2024
15:50 Euroleague
08:15 Euroleague
14:00 Fin des programmes
17:00 UCI WorldTour Vrouwen
17:00 Olympische Spelen
15:30 EHL FINAL8 2023/24 Women
16:55 NBA
15:30 EHL FINAL8 2023/24 Women
16:10 FIM Motocross World Championship
15:46 Premier League
16:25 Six Nations
16:18 FIM Motocross World Championship
16:30 Fanzone
17:00 Challenge Tour Series Hoogtepunten
17:02 Rally
16:00 Cyclisme : Tour des Flandres
15:00 Judo : Grand Chelem à Antalya
15:30 EHL FINAL8 2023/24 Women
16:55 NBA
15:30 EHL FINAL8 2023/24 Women
15:30 Real Madrid / Leipzig
16:00 Chelsea / Leicester City
16:00 Metz / Nantes
17:05 EHL FINAL8 2023/24 Men
17:10 Clubland
17:15 FIM Motocross World Championship
17:30 UConn / San Diego State
17:33 Belgian Rallycross Championship
17:35 Formule 1
17:42 Premier League
17:45 EHL FINAL8 2023/24 Men
18:00 Trophées LNV
18:01 Belgian Rallycross Championship
18:05 PL Club
18:10 FIM Motocross World Championship
18:11 Tennis: Dubai Duty Free Tennis Championships 2024
18:12 FIM Motocross World Championship
18:25 Women's Serie A
18:30 Carlos Alcaraz / Grigor Dimitrov
18:40 Creative Drive
18:45 This is Paris
18:50 Premier League Stories
19:15 New Orleans Pelicans / Milwaukee Bucks
19:30 Premier League Stories
19:33 Serie A
20:00 EHL FINAL8 2023/24 Women
20:15 Euroleague
20:34 Tennis: Dubai Duty Free Tennis Championships 2024
21:05 PGA TOUR
21:40 NBA Action
08:15 Euroleague
Belgicko
Žáner: Hudba
TV program
MTV België
MTV Live HD
MENT TV
Xite
Q-music
MTV 00s
Mezzo Live HD
Stingray Classica
MCM
MCM Top
Trace Urban
Trace Tropical
Teraz
Ďalšia strana
16:45 Ridiculousness
16:00 20 Chart-Topping Hits From The Girls! (20 Chart-Topping Hits From The Girls!)
17:00 Nieuwelingen - Airplay 10
16:00 Weekend Kick-Off
16:00 De Grote JEZ!-Actieweek
17:00 Non-Stop Y2Ks!
17:00 Oslo Philharmonic Orchestra, Klaus Mäkelä, Antoine Tamestit: Mendelssohn, Berlioz
16:57 Europakonzert 2011: Madrid
17:00 La zone
06:00 Top Mix
17:00 Stream it
08:00 Hits non stop
17:05 Ridiculousness
17:15 MTV Live Vault! (MTV Live Vault!), Miuziklas
17:30 Ink Master
18:00 Hit 10
18:20
SEAL Team
18:30 Hits non stop
18:34 Tsjaikovski - Symfonie nr. 1 in g-mineur, Op. 13
18:45 Hits non stop
19:00 De Grote JEZ!-Actieweek
19:23 Beethoven - Symfonie nr. 3 in Es-groot, Op. 55
19:58 INTERMEZZO
20:00 Pre-Party
21:00 Top Mix
22:00 Dance Hits From The Girls!
22:30 Top Night
23:00 Hits Don't Lie
Belgicko
Žáner: Dokumentárny / Príroda / Zvieratá / Životné prostredie / Vzdelávanie / Veda / Fakty
TV program
PlattelandsTv
Discovery Vl
Discovery Science
Investigation Discovery
TLC
Crime & Investigation
National Geographic Channel
Nat Geo Wild
Animal Planet
History TV
E!
Fashion TV
Discovery Channel
Discovery Science
Discovery Investigation
National Geographic
National Geographic Wild
Teraz
Ďalšia strana
16:30 Royal A-ware
16:35 Fast N' Loud
16:50 How the Universe Works
17:00 Torn From the Headlines: New York Post Reports
16:35 Property Brothers: Forever Home
16:15 Homicide: Hours to Kill
17:00 Locked Up Abroad
16:30 The Incredible Dr. Pol
17:00 Animal Cops: Philadelphia
17:00 American Pickers
17:00 Botched
17:00 Designers
16:00 Retour à l'instinct primaire : Restons groupés
16:40 Maison de vacances : zéro dépense
16:10 Je tuerais pour toi
16:40 Les mines d'or du roi Salomon
16:30 Serpent à sonnette : la terreur du désert
17:05 Un meurtrier sous mon toit
17:10 The First 48
17:15 The Incredible Dr. Pol
17:25 Critter Fixers : Vétos de choc
17:30 Gordon Ramsay, territoires inexplorés
17:35 Maison de vacances : zéro dépense
17:40 Telescope
18:00 Un meurtrier sous mon toit
18:05 The First 48
18:20 Une saison au zoo
18:25 Gordon Ramsay, territoires inexplorés
18:30 Cake Boss
19:00 Keeping Up With the Kardashians
20:00 Josh Gates et les trésors perdus
Belgicko
Žáner: Správy
TV program
vlaamsparlement.tv
CNN
BBC World News
live
Euronews
Priamy prenos
live
Aljazeera English
Priamy prenos
CNBC Europe
CGTN
live
France 24
Priamy prenos
live
franceinfo
Priamy prenos
live
Euronews
Priamy prenos
LCI
live
BFM TV
Priamy prenos
live
BFM Business
Priamy prenos
Teraz
Ďalšia strana
17:00 Studio Vlaams Parlement
17:00 One World With Zain Asher and Bianna Golodryga
17:00 Verified Live
17:00 Euronews Now
17:00 News
17:00 American Greed
17:00 Global Business
17:00 Le journal
16:59 Le monde de Belliard
17:00 Euronews La Quotidienne
15:00 Le Club info
16:50 BFM Story Week-end
15:00 BFM Bourse
17:15 Euronews La Quotidienne
17:30 Euronews La Quotidienne
17:45 Marketplace Africa
17:55 The Travel Show
17:59 Le monde de Belliard
18:00 Good Evening Business : Les Experts du soir
18:30 The CNBC Conversation
18:50 Week-end 3D
18:59 19/20 info
19:00 Les pionniers chez Fred Mazzella
20:00 Le 20H de Darius Rochebin
20:30 Le 90 minutes
Belgicko
Žáner: Programy pre deti a mládež
TV program
VTM Kids
Ketnet
Studio 100 TV
Cartoonito
Cartoon Network
Disney Channel VL
Disney Junior
Nickelodeon/Spike
NickToons
Nick Jr.
Baby TV
Nickelodéon
Nickelodéon Junior
Disney Channel
Disney Junior
Teraz
Ďalšia strana
17:00 The Flying Doctors
17:00 De Faker
17:00 Studio 100 Hits
17:00 Tom en Jerry Show
17:00 Teen Titans Go!
17:00 Kiff
16:58 Bluey
17:00 Huize Herrie
17:00 SpongeBob
16:45 Blaze en de Monsterwielen
17:00 Verkennen met Jungle Boek
16:59 Bienvenue chez les Loud
16:51 Santiago des mers
17:00 Miraculous, les aventures de Ladybug et Chat Noir
16:45 Pupstruction, les chiots en action
17:05 Bluey
17:10 Santiago en de zee
17:12 Bluey
17:15 Bluey
17:20 Huize Herrie
17:23 Bienvenue chez les Loud
17:25 Bluey
17:30 Clochette et la fée pirate
17:35 PAW Patrol
17:39 Deer Squad : Les Super-cerfs
17:45 Huize Herrie
17:48 Bienvenue chez les Loud
17:50 SpongeBob
17:59 Studio 100 TV Top 10
18:00 Speel & Leer met Liedjes & Gedichtjes
18:40 The Flying Doctors
19:05 Hailey sauve le monde