00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
06:00
:30
07:00
:30
08:00
:30
09:00
:30
10:00
:30
11:00
:30
12:00
:30
13:00
:30
14:00
:30
15:00
:30
16:00
:30
17:00
:30
18:00
:30
19:00
:30
20:00
:30
21:00
:30
22:00
:30
23:00
:30
00:00
:30
01:00
:30
02:00
:30
03:00
:30
04:00
:30
05:00
:30
 
00:25 Bispens salmekalender
00:35 Jagtmagasinet
01:05 Danmark, Brexit og fremtiden
01:35 Dansktoppen
02:35 Så skøn er
03:25 30-året for Berlinmurens fald
04:00 Lokalt kvarter
04:30 Brorfelde Observatorium
04:50 Mais Litteraturkanon
05:00 De politiske sværvægtere
06:00 Teaternyheder
06:30 Gametest
07:00 MotorTV Special
07:30 Mag L's magiske decoupage-univers
08:00 Bagtanken med Maria Rørbye Rønn
08:30 Villum & Schmidt i Småland
09:05 Hos Lone
09:35 Kniv og gaffel
10:00 Mit liv med Danmark
10:30 Jagtmagasinet
11:00 KulturHave med Camilla Mordhorst
11:30 Livet i en pladebutik
11:55 Smag på Danmark
12:20 Nordisk jul
12:50 Bispens salmekalender
13:00 Det arkæologiske Nordengland
13:35 Reklameinfo
13:45 Den himmelske smag
14:10 Vil du se min smukke kirke?
14:45 Tale til Europa og EU
15:05 Skulpturfortællinger i Vestindisk Pakhus
16:00 Gensyn på dk4
16:45 Gensyn på dk4
17:00 Mandags Bingo
18:00 Bruun Rasmussen Kunstauktioner
18:30 Lokalt kvarter
18:50 Lokalt kvarter
19:00 Historien om Julemærket
19:15 30-året for Berlinmurens fald
19:50 Bispens salmekalender
20:00 Haveselskabets Have
20:20 Foderbrættet
20:35 Det gode håndværk
21:00 Campingmagasinet
21:30 Anne-Vibeke rejser
22:00 Den skaldede kok laver julemad
22:55 RejseTV
23:15 Jagtmagasinet
23:45 Fiskemagasinet: Geddefiskeri på land
00:10 Bispens salmekalender
00:20 MotorTV 2019
00:50 EU under 35
01:20 Uffe og Mogens om verden
02:20 Mik Schacks Public Service
03:20 Dansktoppen
04:20 Chokoladeparadiset i Stege
04:35 De politiske sværvægtere
05:35 Vejen til racer-licensen
 
06:00 Den lille prinsesse
06:15 Pingu
06:20 Inui
06:25 Ramasjang Mysteriet III
06:55 Chuggington
07:05 Søpapegøjernes ø II
07:10 Luk op Luk i – Stolt
07:30 Rasmus Klump
07:40 Hey Duggee
07:45 Pingu
07:55 Ramajetternes jul
08:15 Storm på Stillevænget
08:30 Gurli Gris II
08:35 Gurli Gris II
08:40 Simon
08:50 Apollos røverhistorier
09:05 Tib & Tumtum
09:15 Onkel Rejes sørøvershow II
09:35 Nana
10:00 Kasper og Sofie
10:15 Hemmelige dyr: Den gennemsigtige vinge
10:30 Vi er Pelle og Maise – Legegruppen
10:35 Vi er Pelle og Maise – Legegruppen
10:40 Skæg med bogstaver – I
11:05 Hunden Ib – undersøger sagen
11:08 Hunden Ib – tager sin lasso
11:10 Flaskepost fra Stillehavet II
11:25 Monster Buster
11:40 Vilde venner
12:00 Lille Nørd
12:30 Kaj og Andrea – og Yrsa
13:00 Den lille prinsesse IV
13:10 Den lille prinsesse IV
13:30 Skæg med matematik
13:55 Rosa fra Rouladegade III
14:25 Ramajetterne II
14:45 Kika og Bob
15:00 Sikker & Søn II
15:10 Onkel Rejes Sørøvershow
15:35 Motor Mille og uniformerne – Livredder
15:50 Oda Omvendt
16:00 Ernest & Celestine
16:10 Simon
16:15 Gurli Gris VII
16:20 Gurli Gris VII
16:30 F for Får
16:35 Gry og Regnbueriget
17:00 Paw Patrol
17:20 Pyjamasheltene
17:35 Gå din vej, enhjørning
17:45 Vidundervovsen Vaffel
18:00 Onkel Rejes julefis
18:01 Storm på Stillevænget
18:15 Ramajetternes jul
18:30 Onkel Rejes julefis
18:35 Pippi Langstrømpe
19:03 Onkel Rejes julefis
19:05 Albi
19:10 Robin Hood – spilopper i Sherwood-skoven
19:20 Lille Roy
19:40 Kanonkongen Freja
20:00 Wild Kratts
20:20 Didrik Drage
20:35 Junglebogen
20:45 Yakari III
 
07:00 Lucky Luke - Kronprinserne
07:20 Dybet
07:45 Jagten på tidskrystallen
08:00 ULTRA NYT SNAKKER MED... FREDERIKKE LEGAARD: Løj om sejr! | Snasket kagedyst
08:05 Alvin og de frække jordegern
08:15 Alvin og de frække jordegern
08:30 Junglebanden
08:40 Junglebanden
08:50 Wild Kratts III
09:15 Thunderbirds II
09:35 Insta Answer med Rasmus Bjerg
09:45 Backstage II
10:00 Backstage II
10:15 Alletiders kok
10:30 Store Nørd: Dyrebiler
10:50 Ultra Nas
11:15 Det store skilsmisseshow – en Ultra Nyt Special
11:30 Ultras Sorte Kageshow II
12:00 The Next Step
12:20 Isas Stepz
12:35 Isas Stepz
12:50 KreaKampen – BYG: Vis, hvad I kan bygge
13:15 Designtalenterne – Outfit of the Day
13:35 KreaKampen Jul – Drukner i kakao
13:45 Monica Chef – Velkommen til Italien
14:10 Limbo III
14:20 Helium
14:35 Klassen – Kæreste-challenge
14:50 Klassen – Fødselsdagstyven
15:00 Sofie Linde Show I
15:25 Pendlerkids III
15:40 Wild Kratts
16:05 JULTRA – Store Nørdernes julekalender
16:15 JULTRA – Sofie og Bubbers jul
16:20 JULTRA: Bubbers Juleshow
16:30 Svampebob Firkant VII
16:50 Scooby Doo
17:10 Alvin og de frække jordegern
17:25 Alvin og de frække jordegern
17:35 Vi' bare bjørne III
17:45 Vi' bare bjørne III
18:00 Jagten på tidskrystallen
18:10 Jagten på tidskrystallen
18:25 KreaKampen Jul – Drukner i kakao
18:35 Alvin og de frække jordegern
18:50 Hjalte vs Tjelle – Tømmerflådeduellen
19:00 ULTRA NYT: Ordblinde får ikke samme hjælp | Årets skøreste sportsøjeblikke!
19:10 ZombieLars – Får en overraskelse på skraldetur
19:25 ZombieLars – Hvor er Anna blevet af?
19:40 Andreas går amok | Skyldig
19:50 Ulovligt til Guldtuben | Skyldig
20:05 Julestjerner
20:30 Trio
20:55 Jagten på tidskrystallen
21:10 Dragehjerte
21:20 The Next Step IV
21:45 Sleepover – Københavns Rådhus
22:00 Mille
 
00:10 19.30Nyheder
00:25 Næste uges tv
00:30 Sportsaften
00:45 Helt ærligt – hvem drikker og ryger mest?
01:10 Mellem os fra mandag
01:35 Mellem os fra tirsdag
02:05 Mellem os fra onsdag
02:30 Bornholm knokler – Slamsugeroperatør
03:00 Bornholm knokler – Sæbemageren
03:30 Fra lade til landevej – En bil bliver til bil
04:00 Vild Med Dyr – Næsehornsmøde
04:30 Nationalpark Thy
06:00 19.30Nyheder
06:15 Nyhedskavalkade
07:45 Sportsaften
08:00 19.30Nyheder
08:15 Nyhedskavalkade
09:45 Mellem os – ugens udvalgte
10:10 Kofoeds Naturperler – Pyritsøen
10:30 19.30Nyheder
10:45 Næste uges tv
10:50 Sportsaften
11:05 Arkitektur'en – om renovering
11:35 ÆGTE | ØFØDT
12:00 12Nyheder
12:04 Vejret i aften
12:05 Sportsaften
12:30 12Nyheder
12:34 Vejret i aften
12:35 Næste uges tv
12:40 Mellem os – ugens udvalgte
13:05 Mad med Mads og David
13:35 Kofoeds Naturperler – Pyritsøen
14:00 14Nyheder
14:08 Vejret i aften
14:10 Kulturkavalkade
15:40 Sprogblomster
16:25 Sobczyk Og Sofie Spiser Grønt
17:00 17Nyheder
17:04 Vejret i morgen
17:05 Kong Gulerod
17:50 Næste uges tv
18:00 18Nyheder
18:04 Vejret i morgen
18:05 Mellem os – ugens udvalgte
18:30 EKKO
19:15 Næste uges tv
19:20 Rejsen til Sagalandet 6:17
19:30 19.30Nyheder
19:44 Vejret i morgen
19:45 Sprogblomster
20:30 Silles Hus – julehygge og lun æbledrik
20:58 Vejret i morgen
21:00 Fangstgaranti 4: Natholdet
21:30 Fra lade til landevej – listige lister og ny indmad
22:00 22Nyheder
22:09 Vejret i morgen
22:10 ÆGTE | ØFØDT
22:15 Sprogblomster
23:00 Silles Hus – julehygge og lun æbledrik
23:30 Fangstgaranti 4: Natholdet
00:00 22Nyheder
00:10 Sprogblomster
01:30 Bornholm knokler – Keramiker
02:00 Månedens foredrag – Anders Pihl
03:00 Bornholm knokler – Graver
03:30 Fra lade til landevej – listige lister og ny indmad
04:00 Vild Med Dyr – Ål
04:30 Nationalpark Thy
 
00:25 #COACH – fedt
01:10 Vores Bænk – til minde om vores kammerat
04:00 Nyheder 19:30
06:00 Nyheder fra tv2lorry.dk
07:30 Nyheder 19:30
07:55 Perspektiv – Maya-indianerne og den danske Indiana Jones
08:20 Nyheder fra tv2.lorry.dk
08:30 Nyheder 19:30
08:55 Perspektiv – Koldkrigens fodnotepolitik
09:20 Nyheder fra tv2lorry.dk
09:30 Nyheder 19:30
09:55 Perspektiv – Internettet kvæler verdens sprog
10:20 Nyheder fra tv2lorry.dk
10:30 Nyheder 19:30
11:20 Nyheder fra tv2lorry.dk
11:30 Nyheder 19:30
12:20 Nyheder fra tv2lorry.dk
12:30 Nyheder 12:30
13:00 Nyheder 12:30
13:30 Nyheder 12:30
14:00 Nyheder 12:30
14:30 Nyheder 12:30
17:30 Nyheder 17:30
17:35 Søndagsmagasinet 2019
17:50 Skønhedslaboratoriet – Alo Vera 2
18:00 Lærlinge i Tanzania
18:30 Nyheder 18:30
18:35 Oplev – 17
18:45 OPLEV – Kira Skov, spøgelsestur og julepop
18:50 Sommerjazz i København – med Jesse van Ruller Trio
19:00 Retromad – cowboytoastens comeback
19:10 Søndagsmagasinet 2019
19:30 Nyheder 19:30
19:55 Hvem tar skraldet?
20:00 Klima Klar
20:05 Klima – aldrig mere H&M
20:15 Welcome to Copenhagen
20:20 Ungdomsøen
20:30 Nyheder 19:30
20:55 man 2055
21:15 Oplev – 17
21:30 Vores Bænk – mine børnebørn bliver stolte
21:45 #COACH – 10.000 kalorier
22:00 Nyheder 22:00
22:10 Klima – aldrig mere H&M
22:20 Klima – Rune blaffer for klimaet
22:25 Klima – nej tak til mælk og kød
22:30 Klima – Rie vil leve uden skrald
22:40 Klima – det nye ungdomsoprør
22:50 Nyheder 22:00
00:20 Nyheder 22:00
00:30 Skønhedslaboratoriet – Alo Vera 2
01:10 Vores Bænk – violiner og stiksave
04:00 Nyheder 22:00
 
01:37 Jazz Archive (Jazz Archive), Musical, 1958
02:34 Andrew McCormack, solo – Bimhuis (Amsterdam) (Andrew McCormack solo at Bimhuis (Amsterdam)), 2014
03:16 Like a Jazz Machine
04:15 Antonio Zambujo – Rua Da Emenda – La Cigale (Paris) (Antonio Zambujo – Rua Da Emenda – La Cigale (Paris)), Musical, 2015
05:19 Eric Serra – Live at Club Nubia (Eric Serra – Live at Club Nubia), 2019
06:19 Ibrahim Maalouf – Philharmonie de Paris (Ibrahim Maalouf : Philharmonie de Paris), Musical, 2015
07:37 Intermezzo
09:30 Swan Lake, choreography by Graeme Murphy – Australian Ballet (Swan Lake, choreography by Graeme Murphy, Australian Ballet), 2008
11:50 Intermezzo
13:30 The Indian Queen by Purcell at the Opéra de Lille (The Indian Queen by Purcell at the Opéra de Lille), 2019
16:35 Intermezzo
17:30 The Masterpieces of Russian Opera by Tugan Sokhiev: The Queen of Spades by Tchaikovsky (The Masterpieces of Russian Opera by Tugan Sokhiev: The Queen of Spades by Tchaikovsky), 2019
17:35 Mariss Jansons conducts The Queen of Spades by Tchaikovsky
20:38 Intermezzo
21:30 Iván Fischer conducts Bartók with the Budapest Festival Orchestra (Iván Fischer conducts Bartók with the Budapest Festival Orchestra), 2017
23:05 Budapest Festival Orchestra and Iván FIscher: Symphony no 2 by Mahler (Budapest Festival Orchestra And Iván Fischer: Symphony No 2 By Mahler), 2018
00:39 Jazz Sous Les Pommiers
01:59 EFG London Jazz Festival
02:49 Magic Malik - Banlieues Bleues
03:49 Charlie Parker / Bird with strings revisited – Philharmonie de Paris (Charlie Parker / Bird with strings revisited – Philharmonie de Paris), 2019
05:24 Gregory Privat - Jazz en T?te
00:00 Megadeth - Live at the Sydney Entertainment
01:18 Bullet for My Valentine : Live at the O2 Academy
03:00 Mumford & Sons: We wrote this yesterday
04:07 Of Monsters and Men – Main Square Festival 2013 (Of Monsters and Men – Main Square Festival 2013)
05:04 Lily Allen – Main Square Festival (Lily Allen – Main Square Festival)
06:03 Milky Chance : Live @ Garorock Festival 2017
07:14 Two Door Cinema Club – Live at Musilac 2017 (Two Door Cinema Club – Live at Musilac 2017)
08:10 Royal Blood - Eurokéennes 2017
09:00 Mumford & Sons: We wrote this yesterday
10:06 Of Monsters and Men – Main Square Festival 2013 (Of Monsters and Men – Main Square Festival 2013)
11:04 Lily Allen – Main Square Festival (Lily Allen – Main Square Festival)
12:01 Heart : Live at the Royal Albert Hall 2016
13:28 Rod Stewart Live at Hyde Park
14:42 Tina Turner: Rio '88
15:59 Queens of the Stone Age – Zénith Paris 2013 (Queens of the Stone Age – Zénith Paris 2013)
18:01 Ed Sheeran : Live at Glastonbury
19:32 Yeah Yeah Yeahs – Printemps Du Bourge 2004 (Yeah Yeah Yeahs – Printemps Du Bourge 2004), Musical
20:27 Eagles of Death Metal – Live at Eurockéennes 2015 (Eagles of Death Metal – Live at Eurockéennes 2015)
21:00 Mumford & Sons: We wrote this yesterday
22:06 Of Monsters and Men – Main Square Festival 2013 (Of Monsters and Men – Main Square Festival 2013)
23:04 Lily Allen – Main Square Festival (Lily Allen – Main Square Festival)
00:00 Strung Out: Live in Sydney
00:46 UNKLE Live in Sydney
03:02 Paul McCartney: The Space Within US (Paul McCartney: The Space Within US), 2006
05:00 Beck – Live at Eurockéennes Festival 2016 (Beck – Live at Eurockéennes Festival 2016)
00:00 Newsday (Newsday)
00:30 Asia Business Report
00:45 Sport today
01:00 Newsday (Newsday)
01:30 Asia Business Report
01:45 Sport today
02:00 Newsday (Newsday)
02:30 Asia Business Report
02:45 Sport today
03:00 BBC News
03:30 Asia Business Report
03:45 Sport today
04:00 BBC News
04:30 Macedonia: More Than a Name (Macedonia: More Than a Name), Documentary, United Kingdom
05:00 BBC News
05:30 Hard talk
06:00 The Briefing
06:30 Business Briefing
06:45 The Briefing
07:00 The Briefing
07:30 Business Briefing
07:45 The Briefing
08:00 BBC News
08:30 BBC News
08:45 World business report
09:00 BBC News
09:30 Worklife
10:00 BBC News
10:10 World Features
10:30 Hard talk
11:00 Live With Lucy Hockings
11:30 In Business Africa
12:00 Live With Lucy Hockings
12:30 World business report
12:45 Sport today
13:00 Live With Lucy Hockings
13:30 Live With Lucy Hockings
14:00 Impact (Impact)
14:30 Impact (Impact)
14:45 Sport today
15:00 Impact (Impact)
15:30 Talking Business with Aaron Heslehurst
16:00 Impact (Impact)
16:30 Hard talk
17:00 Global with Matthew Amroliwala (Global with Matthew Amroliwala), Documentary
17:30 Global with Matthew Amroliwala (Global with Matthew Amroliwala), Documentary
18:00 Global with Matthew Amroliwala (Global with Matthew Amroliwala), Documentary
18:30 Focus on Africa
19:00 Global News with Matthew Amroliwala (Global News with Matthew Amroliwala), Documentary
19:15 Global Business
19:30 Hard talk
20:00 Beyond 100 Days
20:30 Beyond 100 Days
21:00 Outside Source
21:30 Sport today
22:00 Outside Source
22:30 Outside Source
23:00 BBC News
23:30 BBC News
00:00 Newsday (Newsday)
00:30 Asia Business Report
00:45 Sport today
01:00 Newsday (Newsday)
01:30 Asia Business Report
01:45 Sport today
02:00 Newsday (Newsday)
02:30 Asia Business Report
02:45 Sport today
03:00 BBC News
03:30 Asia Business Report
03:45 Sport today
04:00 BBC News
04:30 The travel show
05:00 BBC News
05:30 Hard talk
00:00 Asia Squawk Box (Asia Squawk Box), Documentary
01:00 Asia Squawk Box (Asia Squawk Box), Documentary
02:00 Asia Street Signs (Asia Street Signs)
03:00 Asia Street Signs (Asia Street Signs)
04:00 Asia Street Signs (Asia Street Signs)
05:00 Asia Capital Connection (Asia Capital Connection)
06:00 Asia Capital Connection (Asia Capital Connection)
07:00 Europe Squawk Box (Europe Squawk Box), Documentary
10:00 Street Signs (Street Signs)
11:00 US Worldwide Exchange (US Worldwide Exchange)
11:30 US Worldwide Exchange (US Worldwide Exchange)
12:00 US Squawk Box (US Squawk Box), Documentary
12:30 US Squawk Box (US Squawk Box), Documentary
13:00 US Squawk Box (US Squawk Box), Documentary
13:30 US Squawk Box (US Squawk Box), Documentary
14:00 US Squawk Box (US Squawk Box), Documentary
14:30 US Squawk Box (US Squawk Box), Documentary
15:00 US Squawk on the Street (US Squawk on the Street), Documentary
15:30 US Squawk on the Street (US Squawk on the Street), Documentary
16:00 US Squawk on the Street (US Squawk on the Street), Documentary
16:30 US Squawk on the Street (US Squawk on the Street), Documentary
17:00 US Squawk Alley (US Squawk Alley), Documentary
17:30 US Squawk Alley (US Squawk Alley), Documentary
18:00 US Halftime Report (US Halftime Report)
18:30 US Halftime Report (US Halftime Report)
19:00 US the Exchange (US the Exchange)
19:30 US the Exchange (US the Exchange)
20:00 US Power Lunch (US Power Lunch)
20:30 US Power Lunch (US Power Lunch)
21:00 US Closing Bell (US Closing Bell)
21:30 US Closing Bell (US Closing Bell)
22:00 US Closing Bell (US Closing Bell)
22:30 US Closing Bell (US Closing Bell)
23:00 Managing Asia (Managing Asia)
23:30 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon (The Tonight Show Starring Jimmy Fallon)
00:30 NBC Nightly News (NBC Nightly News)
01:00 Asia Squawk Box (Asia Squawk Box), Documentary
02:00 Asia Street Signs (Asia Street Signs)
03:00 Asia Street Signs (Asia Street Signs)
04:00 Asia Street Signs (Asia Street Signs)
05:00 Asia Capital Connection (Asia Capital Connection)
00:00 Euronews Tonight
00:14 Euronews Tonight
00:26 Real Economy
00:45 Euronews Tonight
01:00 Euronews Tonight
01:14 Euronews Tonight
01:29 Euronews Tonight
01:45 Inspire Middle East
02:00 Euronews Tonight
02:16 Euronews Tonight
02:37 Euronews Tonight
02:48 State of the Union
03:00 Euronews Tonight
03:16 Euronews Tonight
03:31 Euronews Tonight
03:45 Euronews Tonight
04:00 Euronews Tonight
04:14 Euronews Tonight
04:30 Euronews Tonight
04:44 Euronews Tonight
05:00 Euronews Tonight
05:15 Euronews Tonight
05:30 Euronews Tonight
05:45 Inspire Middle East
06:00 Euronews Tonight
06:13 Euronews Tonight
06:24 Euronews Tonight
06:35 Euronews Tonight
06:47 Euronews Tonight
07:00 Good Morning Europe
08:00 Good Morning Europe
09:00 Good Morning Europe
10:00 Good Morning Europe
11:00 Good Morning Europe
12:00 Euronews Now
12:30 Euronews Now
12:45 Real Economy
12:54 Euronews Now
13:14 Euronews Now
13:24 Euronews Now
13:29 Insiders
13:44 Euronews Now
13:54 Euronews Now
14:15 Euronews Now
14:24 Euronews Now
14:44 Euronews Now
14:54 Euronews Now
15:14 Euronews Now
15:24 Euronews Now
15:45 Euronews Now
15:54 Euronews Now
16:15 Euronews Now
16:24 Euronews Now
16:45 Euronews Now
16:54 Euronews Now
17:14 Euronews Now
17:24 Euronews Now
17:44 Insiders
17:54 Euronews Now
18:15 Euronews Now
18:24 Euronews Now
18:45 Euronews Now
18:54 Euronews Now
19:00 Euronews Tonight
19:30 Euronews Tonight
20:00 Euronews Tonight
20:30 Euronews Tonight
21:00 Euronews Tonight
21:30 Euronews Tonight
21:47 Insiders
22:00 Euronews Tonight
22:30 Euronews Tonight
23:00 Euronews Tonight
23:30 Euronews Tonight
00:00 Euronews Tonight
00:30 Euronews Tonight
01:00 Euronews Tonight
01:30 Euronews Tonight
02:00 Euronews Tonight
02:30 Euronews Tonight
03:00 Euronews Tonight
03:30 Euronews Tonight
04:00 Euronews Tonight
04:30 Euronews Tonight
05:00 Euronews Tonight
05:30 Euronews Tonight
00:00 Euromaxx
00:30 Projekt Zukunft - Das Wissenschaftsmagazin
01:00 Der Tag - Die Geschichten hinter den Nachrichten
01:15 Expedition in die Heimat - Winterbeginn am Arlberg
02:00 Kultur.21 - Meet the Artist: Milo Rau
02:30 DokFilm - Die Notregierung - Ungeliebte Koalition
03:15 37 Grad - Rente unter Palmen - Thailand und die Suche nach dem Glück
03:45 DokFilm - Alptraum ohne Ende - Der Contergan-Skandal und seine Folgen
04:30 Bares für Rares - Wertvoll oder wertlos?
05:30 Motor mobil - Das Automagazin
06:00 Der Tag - Die Geschichten hinter den Nachrichten
06:15 Die Bundesliga - Dein Team, Deine Liga, Deine Show
06:30 Fit und gesund - Gürtelrose
07:00 like me - Generation Selfie
07:45 Projekt Zukunft - Das Wissenschaftsmagazin
08:15 Kultur.21 - Meet the Artist: Milo Rau
08:45 37 Grad - Rente unter Palmen - Thailand und die Suche nach dem Glück
09:15 Privatkonzert - Mit Sängerin Nicole und Right Said Fred
10:15 DokFilm - Alptraum ohne Ende - Der Contergan-Skandal und seine Folgen
11:00 Bares für Rares - Wertvoll oder wertlos?
12:00 Die Bundesliga - Dein Team, Deine Liga, Deine Show
12:15 Expedition in die Heimat - Winterbeginn am Arlberg
13:00 Verrückt nach Meer - Irrwege in Indien
14:00 Check-in - Deutschland in Weihnachtsstimmung
14:30 DokFilm - Die Notregierung - Ungeliebte Koalition
15:15 Kultur.21 - Meet the Artist: Milo Rau
15:45 Fit und gesund - Gürtelrose
16:15 Anne Will - Die SPD rückt nach links - wohin rückt die Koalition?
17:15 Nahaufnahme - Klima retten? Ohne mich!
17:45 DW:Shift
18:00 Check-in - Deutschland in Weihnachtsstimmung
18:30 37 Grad - Rente unter Palmen - Thailand und die Suche nach dem Glück
19:00 Markus Lanz - Talkshow
20:00 Der Tag - Die Geschichten hinter den Nachrichten
21:00 Motor mobil - Das Automagazin
21:30 Anne Will - Die SPD rückt nach links - wohin rückt die Koalition?
22:30 DW - Global 3000
23:00 Der Tag - Die Geschichten hinter den Nachrichten
00:00 Check-in - Deutschland in Weihnachtsstimmung
00:30 Kick off! - Der 14. Bundesliga-Spieltag
01:00 Der Tag - Die Geschichten hinter den Nachrichten
02:00 Projekt Zukunft - Das Wissenschaftsmagazin
02:30 Nahaufnahme - Klima retten? Ohne mich!
03:00 DW:Shift
03:15 Kick off! - Der 14. Bundesliga-Spieltag
03:45 DokFilm - Die Notregierung - Ungeliebte Koalition
04:30 Anne Will - Die SPD rückt nach links - wohin rückt die Koalition?
05:30 Kick off! - Der 14. Bundesliga-Spieltag
00:00 Bares für Rares - Wertvoll oder wertlos?
01:00 Privatkonzert - Mit Sängerin Nicole und Right Said Fred
02:00 Der Tag - Die Geschichten hinter den Nachrichten
02:15 Expedition in die Heimat - Winterbeginn am Arlberg
03:00 DokFilm - Die Notregierung - Ungeliebte Koalition
03:45 Check-in - Deutschland in Weihnachtsstimmung
04:15 Auf ein Wort... - Michel Friedman im Gespräch mit Christine Bratu
05:00 Bares für Rares - Wertvoll oder wertlos?
06:00 Der Tag - Die Geschichten hinter den Nachrichten
06:15 Die Bundesliga - Dein Team, Deine Liga, Deine Show
06:30 Projekt Zukunft - Das Wissenschaftsmagazin
07:00 DW News - News
07:30 The Bundesliga - Your Team, your League, your Show.
07:45 Reporter - Haute couture on Colombia’s mean streets
08:00 DW News - News
08:30 Faith Matters - Helping People Help Themselves - 50 years of Kolping International
09:00 DW News - News
09:30 Business - News
09:45 Reporter - Haute couture on Colombia’s mean streets
10:00 DW News - News
10:15 DocFilm - Nightmare without End - Thalidomide is Still with Us
11:00 Die Bundesliga - Dein Team, Deine Liga, Deine Show
11:15 Reporter - Haute Couture in Kolumbiens Armenvierteln
11:30 DokFilm - Alptraum ohne Ende - Der Contergan-Skandal und seine Folgen
12:15 Kultur.21 - Meet the Artist: Milo Rau
12:45 Privatkonzert - Mit Sängerin Nicole und Right Said Fred
13:45 Projekt Zukunft - Das Wissenschaftsmagazin
14:15 DokFilm - Die Notregierung - Ungeliebte Koalition
15:00 Kultur.21 - Meet the Artist: Milo Rau
15:30 37 Grad - Rente unter Palmen - Thailand und die Suche nach dem Glück
16:00 Verrückt nach Meer - Irrwege in Indien
17:00 Check-in - Deutschland in Weihnachtsstimmung
17:30 Projekt Zukunft - Das Wissenschaftsmagazin
18:00 Anne Will - Die SPD rückt nach links - wohin rückt die Koalition?
19:00 Fit und gesund - Gürtelrose
19:30 37 Grad - Rente unter Palmen - Thailand und die Suche nach dem Glück
20:00 Der Tag - Die Geschichten hinter den Nachrichten
21:00 Global 3000 - Das Globalisierungsmagazin
21:30 Markus Lanz - Talkshow
22:30 Check-in - Deutschland in Weihnachtsstimmung
23:00 Der Tag - Die Geschichten hinter den Nachrichten
00:00 Anne Will - Die SPD rückt nach links - wohin rückt die Koalition?
01:00 Kick off! - Der 14. Bundesliga-Spieltag
01:30 Global 3000 - Das Globalisierungsmagazin
02:00 Der Tag - Die Geschichten hinter den Nachrichten
03:00 Nahaufnahme - Klima retten? Ohne mich!
03:30 Shift - Leben in der digitalen Welt
03:45 Kick off! - Der 14. Bundesliga-Spieltag
04:15 DokFilm - Die Notregierung - Ungeliebte Koalition
05:00 Anne Will - Die SPD rückt nach links - wohin rückt die Koalition?
00:00 DW News - News
00:15 The Bundesliga - Your Team, your League, your Show.
00:30 DW Drive it!
01:00 DW News - News
01:02 The Bundesliga - Your Team, your League, your Show.
01:15 Reporter - Haute couture on Colombia’s mean streets
01:30 DW - Global 3000
02:00 DW News - News
02:15 Neutrinos - Boten vom Rand des Universums
03:00 DW News - News
03:02 Eco India - The Environment Magazine
03:30 fit & gesund
04:00 DW News - News
04:15 The Bundesliga - Your Team, your League, your Show.
04:30 DW - Global 3000
05:00 DW News - News
05:02 Faith Matters - Helping People Help Themselves - 50 years of Kolping International
05:30 Projekt Zukunft
06:00 DW News - News
06:15 Neutrinos - Boten vom Rand des Universums
07:00 DW News - News
07:30 The Bundesliga - Your Team, your League, your Show.
07:45 Reporter - Haute couture on Colombia’s mean streets
08:00 DW News - News
08:30 Faith Matters - Helping People Help Themselves - 50 years of Kolping International
09:00 DW News - News
09:30 Business - News
09:45 Reporter - Haute couture on Colombia’s mean streets
10:00 DW News - News
10:15 Alptraum ohne Ende - Der Contergan-Skandal und seine Folgen
11:00 DW News - News
11:30 Business - News
11:45 World Stories - The Week in Reports
12:00 DW News - News
12:30 DW - Global 3000
13:00 DW News - News
13:30 Eco India - The Environment Magazine
14:00 DW News - News
14:30 DW News - Asia
14:45 Business - Asia
15:00 DW News - News
15:30 DW News - Asia
15:45 Business - Asia
16:00 DW News - News
16:30 Projekt Zukunft
17:00 DW News - News
17:30 DW News - Asia
17:45 Business - Asia
18:00 DW News - News
18:15 Business - Africa
18:30 DW News - Africa
18:45 Arts and Culture - News
19:00 DW News - News
19:15 Business - Africa
19:30 DW News - Africa
19:45 Arts and Culture - News
20:00 DW News - News
20:30 Close up - Save the planet? Not my job!
21:00 DW News - News
21:30 The Day - News in Review
22:00 DW News - News
22:15 Business - News
22:30 DW News - Africa
22:45 Arts and Culture - News
23:00 DW News - News
23:02 The Day - News in Review
23:30 Close up - Save the planet? Not my job!
00:00 DW News - News
00:15 DW News - Africa
00:30 Business - News
00:45 Arts and Culture - News
01:00 DW News - News
01:02 The Day - News in Review
01:30 Kick off! - Matchday 14
02:00 DW News - News
02:15 Soul Ladies - Zwischen Afrika und Europa
03:00 DW News - News
03:02 The Day - News in Review
03:30 Kick off! - Matchday 14
04:00 DW News - News
04:15 Business - News
04:30 Close up - Save the planet? Not my job!
05:00 DW News - News
05:02 The Day - News in Review
05:30 Eco India - The Environment Magazine
00:00 NHK Newsline
00:10 Direct Talk
00:25 JAPAN FROM ABOVE: UP CLOSE
00:30 Seasoning the Seasons
01:00 NHK Newsline
01:15 NEWSLINE IN DEPTH
01:30 BENTO EXPO
01:45 Easy Japanese for Work
02:00 NHK Newsline
02:15 NEWSLINE IN DEPTH
02:30 Inside Lens
03:00 NHK Newsline
03:15 NEWSLINE IN DEPTH
03:30 Have A Nice Stay!
03:45 Selfie Japan!
03:50 Doki Doki! Nhk World - Japan
03:55 no art, no life
04:00 NHK Newsline
04:15 NEWSLINE IN DEPTH
04:30 J-MELO
05:00 NEWSLINE ASIA 24
05:30 The Mark Of Beauty
06:00 NEWSLINE ASIA 24
06:30 Seasoning the Seasons
07:00 NHK NEWSLINE
07:14 NL Bridge
07:15 NEWSLINE BIZ
07:23 JAPAN FROM ABOVE: UP CLOSE
07:30 BENTO EXPO
07:45 Easy Japanese for Work
08:00 NHK NEWSLINE
08:14 NL Bridge
08:15 Direct Talk
08:30 Inside Lens
09:00 NHK NEWSLINE
09:14 NL Bridge
09:15 NEWSLINE BIZ
09:23 Fudoki
09:30 The Mark Of Beauty
10:00 NHK NEWSLINE
10:14 NL Bridge
10:15 Direct Talk
10:30 J-melo
11:00 NHK NEWSLINE
11:19 NL Bridge
11:20 NEWSLINE BIZ
11:30 Inside Lens
12:00 NEWSROOM TOKYO
12:40 Direct Talk
12:55 JAPAN FROM ABOVE: UP CLOSE
13:00 NHK NEWSLINE
13:20 NEWSLINE BIZ
13:30 Seasoning the Seasons
14:00 NHK NEWSLINE
14:20 NEWSLINE BIZ
14:30 BENTO EXPO
14:45 Easy Japanese for Work
15:00 NHK NEWSLINE
15:15 NEWSLINE IN DEPTH
15:30 J-trip Plan
16:00 NHK NEWSLINE
16:15 NEWSLINE IN DEPTH
16:30 Medical Frontiers
17:00 NHK NEWSLINE
17:15 Direct Talk
17:30 The Mark Of Beauty
18:00 NHK NEWSLINE
18:15 NEWSLINE IN DEPTH
18:30 Seasoning the Seasons
19:00 NEWSROOM TOKYO
19:40 Direct Talk
19:55 Fudoki
20:00 NHK NEWSLINE
20:15 NEWSLINE IN DEPTH
20:30 Inside Lens
21:00 NHK NEWSLINE
21:15 Direct Talk
21:30 J-trip Plan
22:00 NHK NEWSLINE
22:15 NEWSLINE IN DEPTH
22:30 Medical Frontiers
23:00 NHK NEWSLINE
23:15 NEWSLINE IN DEPTH
23:30 The Mark Of Beauty
00:00 NHK NEWSLINE
00:15 Direct Talk
00:30 Journeys in Japan
01:00 NHK NEWSLINE
01:15 NEWSLINE IN DEPTH
01:30 J-FLICKS
<